Strona 6 z 180 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Cytujac klasyka : " Do PO trzeba najpierw wjechac "
    Panie, jak przy tym systemie nie wjedziecie do PO, to chyba można już zamykać u Was stadion
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Panie, jak przy tym systemie nie wjedziecie do PO, to chyba można już zamykać u Was stadion
    Cytujac klasyka No2." Tam gdzie konczy sie logika, zaczyna sie żużel "

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,812
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Panie, jak przy tym systemie nie wjedziecie do PO, to chyba można już zamykać u Was stadion
    E tam, zaraz zamykać stadion. Wy spadliście na samo dno, odbiliście się od niego i powoli wypływacie na wierzch. U nas może być tak samo. W przyszłym roku brak awansu, później brak PO, następnie spadek do II ligi i być może znowu heja na powierzchnię. Co prawda grozi nam, że na dnie będzie więcej mułu niż piasku, inaczej niż u was, ale żużel to w ZG popularny sport i mimo toksycznych właścicieli i zarządu, jakoś przetrwamy.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    E tam, zaraz zamykać stadion. Wy spadliście na samo dno, odbiliście się od niego i powoli wypływacie na wierzch. U nas może być tak samo. W przyszłym roku brak awansu, później brak PO, następnie spadek do II ligi i być może znowu heja na powierzchnię. Co prawda grozi nam, że na dnie będzie więcej mułu niż piasku, inaczej niż u was, ale żużel to w ZG popularny sport i mimo toksycznych właścicieli i zarządu, jakoś przetrwamy.
    *Pozytywne myślenie przede wszystkim
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Panie, jak przy tym systemie nie wjedziecie do PO, to chyba można już zamykać u Was stadion
    A jak jest w I lidze, też 6 zespołów wchodzi do PO ? Bo przyznam, że nawet nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak jest w I lidze, też 6 zespołów wchodzi do PO ? Bo przyznam, że nawet nie wiem.
    Tak też wchodzi 6 zespołów do PO.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    Mariusz (08-12-2021)

  8. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak jest w I lidze, też 6 zespołów wchodzi do PO ? Bo przyznam, że nawet nie wiem.
    Tak, poszli tym samym system co ELiga, więc w nadchodzącym systemie PO będzie też dla 6 teamów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Mariusz (08-12-2021)

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Lepsze to niż to co proponuje Skrzydlewski podział na czwórki i dzielenie punktów. I sporo meczy o pietruszke

  11. Powrót do góry    #234
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zależy jak na to spojrzeć. Kibic żużlowy się tak rozleniwił, że musi iść na mecz o coś, a nie żeby po prostu pooglądać swoją drużynę. W piłce nożnej grają 30-40 kolejek, ponad połowie ekip nie grozi ani spadek ani mistrzostwo i jakoś kibice żyją. Na żużlu jak nie masz zaraz spotkania o giga stawkę, to się nagle okazuje, że oglądanie własnej drużyny, czy choćby po prostu żużla, nikogo nie interesuje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Havelock (10-12-2021), dockm (11-12-2021), kleczes_GKM (17-12-2021), kowjanko (10-12-2021), lego (10-12-2021)

  13. Powrót do góry    #235
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Problem jest jeszcze o tyle głębszy, że ludzie jednocześnie chcą chodzić na wygrane mecze i to nawet kosztem widowiska. W piłce też nie jest tak różowo, bo frekwencja na stadionach w naszym kraju to jakiś ponury żart, jeśli porównać do tych potężniejszych nacji. Nie ma u nas kultury chodzenia na stadiony. Taka struktura play-off jest spoko, bo w trakcie sezonu presja będzie mniejsza, więc poziom widowiskowości powinien wzrosnąć, co zrównoważy mniejszą stawkę tych spotkań. A nie oszukujmy się - wygrana za wszelką cenę może być w interesie tej dyszki na stadionie, ale przed TV siedzi kilkanaście razy tyle widzów i chcą rozrywki. Drugim problemem są rozwlekłe mecze i tutaj też wciąż pozostaje sporo do poprawy, aby wszystkie szły sprawnie. Z czasem ludzie powinni przywyknąć, ale kluby tez muszą się wysilić, zadbać o poważny marketing i zacząć myśleć w perspektywie lat. A play-offy w dwunastu miastach zamiast ośmiu będą ze sporą korzyścią dla dyscypliny. W Stanach mają March Madness w akademickim koszu - drabinka na kilkadziesiąt drużyn po jednym meczu i cały kraj się tym jara nie mniej niż NBA, bo jeden mecz nawet solidny faworyt może przegrać. Wszelkie pozytywne zmiany zwykle blokowało mentalne zacofanie prezesów, bo przecież oni nie po to wydają miliony ponad stan, aby potem nie jeździć w finale. Może wreszcie będzie sens po prostu robić żużel bez zbędnej napinki.

  14. Powrót do góry    #236
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Rozwlekłe mecze to jest problem, którego nie rozumiem. Czasem przy ładnej pogodzie przerwy między biegami są takie długie, że kibice na stadionie tylko się patrzą na siebie znudzeni. A jak jest zagrożenie opadów, to sędzia puszcza spotkanie tak sprawnie, że zawodnicy zjeżdżający z biegu praktycznie w bramie mijają się z tymi co na tor wyjeżdżają. Można? Można

    Drugą bolączką są tory nie do walki. Kiedyś zabrałem znajomą nie interesującą się tym sportem na żużel. Po jednym z biegów całkiem serio się spytała czy w żużlu zawsze jest tak, że tak jak jadą po starcie tak dojeżdżają do mety. Myślałem, że się spalę ze wstydu.

    A więc podsumowując aby zgarniać nowych widzów do tej dyscypliny to:
    a) mecze muszą być prowadzone sprawnie
    b) musi być walka na dystansie.

    I tyle. Tak naprawdę przeciętny kibic nie musi się orientować w tych meandrach rezerw taktycznych, ZZ, czy systemu play-off. Tak samo Amerykanie nie muszą dokladnie znać wszystkich przepisów o faulach w NBA, czy zasad autów w MLB, aby chodzić na mecze. Wystarczy że wiedzą kiedy się zdobywa punkty, w meczu jest walka i nie ma zbyt wiele czasu na nudę.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 10-12-2021 o 14:15
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (10-12-2021), marcool (22-12-2021), noc (10-12-2021)

  16. Powrót do góry    #237
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Byłem na dwóch meczach MLB. Tak samo rozwlekane jak żużel, albo nawet bardziej. Jeden trwał ponad 4 h, spóźniłem się przez to na autobus. Różnica polega na tym, że tam wiedzą co robić w przerwie, żeby się kibic nie nudził. Na obu było w cholerę kibiców. Zgodzę się z Havelockiem, że u nas nie ma kultury chodzenia na mecze, albo jest zupełnie inna. Tam to jest wydarzenie społeczne, socjalne. Wielu ludzi w barwach miejscowej drużyny z którymi siedziałem nawet nie patrzyło na mecz. Pili hektolitry piwa, wcinali hot-dogi i gadali ze sobą stojąc często tyłem do murawy. Ja tam na żużel chodzę, bo mi tak zostało od gówniaka. Jak mieszkałem w Zielonej to nawet na treningi potrafiłem pójść. Pytanie jak zachęcić nowego kibica. Co zrobić, żeby oderwał się od telefonu, komputera i poszedł posiedzieć na stadionie. To musi być coś więcej niż sam mecz.

  17. Powrót do góry    #238
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ok, MLB to może niezbyt dobry przykład. Ale już to co mówiłem wcześniej - jeśli mecze będą prowadzone sprawnie a na torze będzie walka to jak ktoś przyszedł raz to i przyjdzie po raz kolejny. Bez tego będzie ciężko.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Rozwlekłe mecze to jest problem, którego nie rozumiem. ...

    A więc podsumowując aby zgarniać nowych widzów do tej dyscypliny to:
    a) mecze muszą być prowadzone sprawnie
    b) musi być walka na dystansie.
    ...
    Dokładnie. Trend się zmienił i ludzie na żużel nie chodzą po to, żeby 2,5h siedzieć na stadionie czy przed TV i "czuć atmosferę", lecz żeby dostać szybki produkt (czyli 15 wyścigów) bez zbędnej otoczki. Aspektem, który przeciąga mecz są najczęściej nierówne starty i przerwania wyścigów po kolizji lub upadkach. Uważam, że w powtórkach powinno się dawać jedynie minutę do ponownego startu, a nie ponownie dwie jak obecnie - miało to wejść w GP, ale chyba nie przeszło.

  19. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dokładnie. Trend się zmienił i ludzie na żużel nie chodzą po to, żeby 2,5h siedzieć na stadionie czy przed TV i "czuć atmosferę", lecz żeby dostać szybki produkt (czyli 15 wyścigów) bez zbędnej otoczki. Aspektem, który przeciąga mecz są najczęściej nierówne starty i przerwania wyścigów po kolizji lub upadkach. Uważam, że w powtórkach powinno się dawać jedynie minutę do ponownego startu, a nie ponownie dwie jak obecnie - miało to wejść w GP, ale chyba nie przeszło.
    W SGP przeszło. Jeśli bieg był przerwany przez nierówny start to była minuta.
    Problemem wg mnie jest też to, że nawet jeśli ten mecz trwa to powinno się dziać coś, co zainteresuje kibica w trakcie oczekiwania. Nie każdy chce co przerwę stać w kolejce po piwo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Na pewno? Bo nie zauważyłem.

  21. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Na pewno? Bo nie zauważyłem.
    Tak. Chociaż możliwe, że nie od początku sezonu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Naprawdę nie zauważyłem, a jestem na tym punkcie wyczulony. No ale dobra, nie będę się spierał. Daj Boże niech to wprowadzą w pl. Pozdro.

  23. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dokładnie. Trend się zmienił i ludzie na żużel nie chodzą po to, żeby 2,5h siedzieć na stadionie czy przed TV i "czuć atmosferę", lecz żeby dostać szybki produkt (czyli 15 wyścigów) bez zbędnej otoczki. Aspektem, który przeciąga mecz są najczęściej nierówne starty i przerwania wyścigów po kolizji lub upadkach. Uważam, że w powtórkach powinno się dawać jedynie minutę do ponownego startu, a nie ponownie dwie jak obecnie - miało to wejść w GP, ale chyba nie przeszło.
    Na ale jak ty chcesz aby team zawodnika ogarnął sprzęt po kolizji w 1 min ? Nie mówiąc już o tym, ze nie raz i lekarz musi zbadać zawodnika.

    Inna kwestia to ta, że jak ktoś chce szybkich zawodów to niech idzie na zawody łapania pcheł. Zawody żużlowe to pewna specyfika, raz uda się je odjechać w 1,5 godzinny a innym razem i 2,5 godziny to za mało. Bo kolizji torowych było więcej, bo przelotne opady nastąpiły, bo ktoś zasłabł na trybunach. To jest właśnie specyfika żużla. A jak komuś się spieszy to niech nie idzie na stadion. I doopy nie zawraca.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na ale jak ty chcesz aby team zawodnika ogarnął sprzęt po kolizji w 1 min ? Nie mówiąc już o tym, ze nie raz i lekarz musi zbadać zawodnika.

    Inna kwestia to ta, że jak ktoś chce szybkich zawodów to niech idzie na zawody łapania pcheł. Zawody żużlowe to pewna specyfika, raz uda się je odjechać w 1,5 godzinny a innym razem i 2,5 godziny to za mało. Bo kolizji torowych było więcej, bo przelotne opady nastąpiły, bo ktoś zasłabł na trybunach. To jest właśnie specyfika żużla. A jak komuś się spieszy to niech nie idzie na stadion. I doopy nie zawraca.
    Mariusz, kwestie wypadków to są oczywiste, tutaj popędzanie nie ma sensu. Ale przerwy z powodu nierównego startu, czy dotknięcia taśmy nie muszą się tak wlec. A i mżawka też nie jest żadnym argumentem na przedłużanie zawodów. Wręcz przeciwnie. Należy spiąć dupy, aby nie złapać ulewy. Po to zresztą chyba też jest to odwodnienie liniowe? Co by były deszcz nie zmienił toru w bagno? Przyzwyczailiśmy się, że mecz przy deszczu się przedłuża, bo od lat prezesi wykorzystują to jako preteksty do anulowania meczów. A tak być nie powinno. Nie dajmy się robić w bambuko.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W SGP przeszło. Jeśli bieg był przerwany przez nierówny start to była minuta.
    Problemem wg mnie jest też to, że nawet jeśli ten mecz trwa to powinno się dziać coś, co zainteresuje kibica w trakcie oczekiwania. Nie każdy chce co przerwę stać w kolejce po piwo.
    Podobno w przyszłym sezonie w przerwach mają podawać statystki zachorowań, zgonow i zajętych respiratorow a co prezniejsze kluby aplikować czwarta dawkę.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Ya tam nie widze zadnego problemu ,jest czas na browar,na gadkie na gieta i wc

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (11-12-2021)

  28. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mariusz, kwestie wypadków to są oczywiste, tutaj popędzanie nie ma sensu. Ale przerwy z powodu nierównego startu, czy dotknięcia taśmy nie muszą się tak wlec. A i mżawka też nie jest żadnym argumentem na przedłużanie zawodów. Wręcz przeciwnie. Należy spiąć dupy, aby nie złapać ulewy. Po to zresztą chyba też jest to odwodnienie liniowe? Co by były deszcz nie zmienił toru w bagno? Przyzwyczailiśmy się, że mecz przy deszczu się przedłuża, bo od lat prezesi wykorzystują to jako preteksty do anulowania meczów. A tak być nie powinno. Nie dajmy się robić w bambuko.
    A gdzie ja pisze o jakiejś mżawce ? Po trzech, czterech biegach, nieraz trafiają się opady. Które trwają kilka, kilkanaście minut i masz przerwę w zawodach. O tym mówię.

    Po taśmie czy nierównym starcie, z reguły masz przegrzane sprzęgła. Więc te 2-3 minuty przerwy też są wskazane. To jest właśnie specyfika tego sportu. TV już i tak do maksimum skróciła wszystkie możliwe przerwy w zawodach. A wy byście chcieli pewnie, jednym sumptem, w pół godziny odjechać 15 biegów. Jeśli ktoś faktycznie tego oczekuje, to niech idzie do kina czy na ryby jedzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ja pisze o jakiejś mżawce ? Po trzech, czterech biegach, nieraz trafiają się opady. Które trwają kilka, kilkanaście minut i masz przerwę w zawodach. O tym mówię.

    Po taśmie czy nierównym starcie, z reguły masz przegrzane sprzęgła. Więc te 2-3 minuty przerwy też są wskazane. To jest właśnie specyfika tego sportu. TV już i tak do maksimum skróciła wszystkie możliwe przerwy w zawodach. A wy byście chcieli pewnie, jednym sumptem, w pół godziny odjechać 15 biegów. Jeśli ktoś faktycznie tego oczekuje, to niech idzie do kina czy na ryby jedzie.
    Piszesz o przelotnych opadach. Niewielka różnica. Zresztą ja mówię o tym, że byle powód się zawsze znajdzie, aby te zawody przedłużyć. Bo gospodarz liczy na deszcz, wiatr, słońce, awarię prądu.
    Nie powiesz mi chyba, że przez 30 lat sprzęgła się nie zmieniły i nadal potrzeba niewiadomo ile czasu aby je schłodzić?
    Ja nie mówię, że zawody mają trwać pił godziny. Ale samego ścigania masz jakieś 20-25 minut, a zawody trwają średnio 2h.
    Więc albo wypadłoby to skrócić, albo wprowadzić jakieś atrakcje, bo ciężko wyjaśnić postronnemu kibicowi, że "tak ma być".
    Nie każdy chce w czasie meczu wypić 6 browarów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Piszesz o przelotnych opadach. Niewielka różnica. Zresztą ja mówię o tym, że byle powód się zawsze znajdzie, aby te zawody przedłużyć. Bo gospodarz liczy na deszcz, wiatr, słońce, awarię prądu.
    Nie powiesz mi chyba, że przez 30 lat sprzęgła się nie zmieniły i nadal potrzeba niewiadomo ile czasu aby je schłodzić?
    Ja nie mówię, że zawody mają trwać pił godziny. Ale samego ścigania masz jakieś 20-25 minut, a zawody trwają średnio 2h.
    Więc albo wypadłoby to skrócić, albo wprowadzić jakieś atrakcje, bo ciężko wyjaśnić postronnemu kibicowi, że "tak ma być".
    Nie każdy chce w czasie meczu wypić 6 browarów.
    Chyba się nie rozumiemy. Oczywiście, że każdy mecz ma swój rytm, niekiedy przerywany różnymi zrządzeniami losu. Oczywiście, że niekiedy gospodarz liczy na różne cuda. Ale po to jest sędzia zawodów aby podejmował decyzje. A nie gospodarz. Jasne jest, ze jak komisarz z sędzią, snują się po torze i nie wiedzą co mają zrobić, to jest obciach.

    Wy jednak nie wiem czego oczekujecie, proponując po 1 min przerwy po taśmie czy kolizji na torze. Przecież w 1 minutę to się nawet junior nie wyszykuje do biegu, w zastępstwie zawodnika który dotknął taśmy. A co dopiero jak trzeba motor po kolizji przygotować do powtórzonego biegu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #251
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Faktycznie, od jakiegoś czasu wiele meczów żużlowych wygląda jak scena z filmu "Rejs": słabe dialogi, kompletny brak akcji, nic się nie dzieje.
    Kiedyś byłem z obecną małżonką na jednym ze spotkań Włókniarza, żeby pokazać jej czym się pasjonuję. No i by może przy okazji zarazić miłością (nieco już wyblakłą) do żużla. Trafił się mecz z gatunku jazda gęsiego od startu do mety i trochę z kolegą, który się również z nami wybrał, narzekaliśmy na jakość widowiska. Wtedy ówczesna narzeczona po jednym z biegów wypaliła: jak to nic się nie dzieje, przecież żółty kask wyprzedził białego
    AZS-CKM the leading polish teams

  32. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba się nie rozumiemy. Oczywiście, że każdy mecz ma swój rytm, niekiedy przerywany różnymi zrządzeniami losu. Oczywiście, że niekiedy gospodarz liczy na różne cuda. Ale po to jest sędzia zawodów aby podejmował decyzje. A nie gospodarz. Jasne jest, ze jak komisarz z sędzią, snują się po torze i nie wiedzą co mają zrobić, to jest obciach.

    Wy jednak nie wiem czego oczekujecie, proponując po 1 min przerwy po taśmie czy kolizji na torze. Przecież w 1 minutę to się nawet junior nie wyszykuje do biegu, w zastępstwie zawodnika który dotknął taśmy. A co dopiero jak trzeba motor po kolizji przygotować do powtórzonego biegu.
    No i o to chodzi, żeby sędzia miał te narzędzia do skracania zbyt długich przerw. A gospodarze kombinują, bo ... nie wiem, ale chyba brakuje lat na takie kombinatorstwo jakie czasem odstawiają.
    I kolejny raz mówię - nie chodzi o przerwy po kolizji, chociaż te też są przesadzone ( chociaż rozumiem, że zawodnik chce dać czas na doprowadzenie motocykla do ładu), ale po dotknięciu taśmy, czy biegi przerwanym przez nierówny start. Przerwa po 10 biegu też nie ma żadnego wielkiego sensu.
    Można z pewnością nieco tego nieproduktywnego czasu urwać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #253
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na ale jak ty chcesz aby team zawodnika ogarnął sprzęt po kolizji w 1 min ? Nie mówiąc już o tym, ze nie raz i lekarz musi zbadać zawodnika.

    Inna kwestia to ta, że jak ktoś chce szybkich zawodów to niech idzie na zawody łapania pcheł. Zawody żużlowe to pewna specyfika, raz uda się je odjechać w 1,5 godzinny a innym razem i 2,5 godziny to za mało. Bo kolizji torowych było więcej, bo przelotne opady nastąpiły, bo ktoś zasłabł na trybunach. To jest właśnie specyfika żużla. A jak komuś się spieszy to niech nie idzie na stadion. I doopy nie zawraca.
    Tee, dziadzia. Czytaj dokładnie, a nie klepiesz bzdury jak bot. Mówiłem o skróceniu czasu 2 minut do 1 minuty w przypadku powtórzenia biegu po jego przerwaniu w skutek nierównego startu, upadku itd.

  34. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Tee, dziadzia. Czytaj dokładnie, a nie klepiesz bzdury jak bot. Mówiłem o skróceniu czasu 2 minut do 1 minuty w przypadku powtórzenia biegu po jego przerwaniu w skutek nierównego startu, upadku itd.
    Przestań chłopie wydziwiać. A jak po upadku któryś pognie motor to też w 1 minutę ma się wyrobić ? Bo ci się nudzi na trybunach ? Albo lekarz ma zawodnika w 1 min zbadać, bo ci się spieszy ? Zaczynam się zastanawiać, po co ty w ogóle na stadion chodzisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestań chłopie wydziwiać. A jak po upadku któryś pognie motor to też w 1 minutę ma się wyrobić ? Bo ci się nudzi na trybunach ? Albo lekarz ma zawodnika w 1 min zbadać, bo ci się spieszy ? Zaczynam się zastanawiać, po co ty w ogóle na stadion chodzisz ?
    Jak mu się 'pognie' motor, to może skorzystać z drugiego. Poza tym zegar nie uruchamia się sam automatycznie w momencie, gdy zawodnicy zaliczą upadek i nie odlicza od razu czasu do startu.

  36. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestań chłopie wydziwiać. A jak po upadku któryś pognie motor to też w 1 minutę ma się wyrobić ? Bo ci się nudzi na trybunach ? Albo lekarz ma zawodnika w 1 min zbadać, bo ci się spieszy ? Zaczynam się zastanawiać, po co ty w ogóle na stadion chodzisz ?
    Mówię o 1 minucie po włączeniu zielonego światła oznaczającego gotowość zawodników do biegu w parkingu cepie czyli po badaniu lekarskim i innych rzeczach. Skoro dla ciebie to takie dziwactwo, to ciekawe czemu w GP zdecydowali się na takie rozwiązanie...

  37. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Mówię o 1 minucie po włączeniu zielonego światła oznaczającego gotowość zawodników do biegu w parkingu cepie czyli po badaniu lekarskim i innych rzeczach. Skoro dla ciebie to takie dziwactwo, to ciekawe czemu w GP zdecydowali się na takie rozwiązanie...
    Niech będzie że w meczu jest 5 takich sytuacji a więc wychodzi na to że chcesz zaoszczędzić 5 minut
    Dla mnie to dziwactwo z Twojej strony ,chyba że coś pop....łem to mnie popraw

  38. Powrót do góry    #258
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Tak Scott. Jeśli istnieje opcja skrócenia czasu całego meczu, to jestem za. Zgadzam się z Vicarem, że gdy spotkanie jest zagrożone, sędzia potrafi podkręcić tempo. Leci wyścig za wyścigiem i ja to kupuję. Opcja 1 minuty dla biegów powtórzonych z powodu nierównego startu jest jednym z przykładów. Miłej niedzieli.

  39. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Jak mu się 'pognie' motor, to może skorzystać z drugiego. Poza tym zegar nie uruchamia się sam automatycznie w momencie, gdy zawodnicy zaliczą upadek i nie odlicza od razu czasu do startu.
    No to po chuy w ogóle gadka o urywaniu 1 minuty ? Skoro sędzia i tak może zacząć odliczanie według swojej woli.

    Niektórzy na tym forum chwalili się, że mecze oglądają w TV z nagrania w szybkim tempie. To znaczy przewijają na same biegi. No można i tak, tyle, że dla mnie to jest odlot kompletny. Szczególnie w czasach gdzie większość ludzi żyje szybko. Ja wolę się meczem celebrować. I te pół godziny, w skali całego meczu, jak dla mnie nie gra żadnej roli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to po chuy w ogóle gadka o urywaniu 1 minuty ? Skoro sędzia i tak może zacząć odliczanie według swojej woli.

    Niektórzy na tym forum chwalili się, że mecze oglądają w TV z nagrania w szybkim tempie. To znaczy przewijają na same biegi. No można i tak, tyle, że dla mnie to jest odlot kompletny. Szczególnie w czasach gdzie większość ludzi żyje szybko. Ja wolę się meczem celebrować. I te pół godziny, w skali całego meczu, jak dla mnie nie gra żadnej roli.
    Celebrować można coś, a nie celebrować się czymś. Chyba, że masz na myśli, że celebrujesz siebie w trakcie meczu. Ale o tym nie chcemy tutaj wiedzieć
    Ale jak już tak celebrujesz ten mecz, to co dokładnie robisz przez te kwadranse, godziny czasu wypełnionego oczekiwaniem na to co najważniejsze, czyli wyścigi? Co daje dodatkowe 40-60 minut w meczu? Nie masz dzięki temu więcej akcji, więcej emocji. Masz tylko więcej oczekiwania na te wejście akcje i emocje.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Jak to co? To czas na zredagowanie linii obrony klubu przedstawianej potem na forum
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Jak dla mnie to zadna roznica te 2 czy 1 minuta. Z sentymentem podchodze do czasow, gdzie przy meczu o 15-16 zuzlowa niedziela zaczynala sie o 11-12 gdzies w lasku pod stadionem z kolegami i konczyla o 22-23 gdzies w pubie w miescie. Przy tych 12 godzinach poswieconych na zuzlowa neidziele, to przerywnik w postaci meczu czy bedzie trwal o 5 minut dluzej / krocej to zadna roznica. Ogladajac w TV - OK, wtedy zbyt dlugie przerwy sa slabe, bo czesto specjalisci w TV nie potrafia zbytnio zajac czasu na antenie i pierydola kocopoly w kolko. Rozumiem i jedna i druga strone. Ja tam wole jednak na stadionie pojawic sie osobiscie i te 5 minut w jedna czy w druga to naprawde zadna roznica. Jak komus przeszkadza dlugi czas, to zawsze sa powtorki na telegramie czy YT, gdzie mozna obejrzec same biegi. caly film trwa zazwyczaj ok 25 minut i tyle. W przeciagu roku tego zuzla jest zbyt malo, zeby jeszcze skracac show.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Eneasz (13-12-2021)

  44. Powrót do góry    #263
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestań chłopie wydziwiać. A jak po upadku któryś pognie motor to też w 1 minutę ma się wyrobić ? Bo ci się nudzi na trybunach ? Albo lekarz ma zawodnika w 1 min zbadać, bo ci się spieszy ? Zaczynam się zastanawiać, po co ty w ogóle na stadion chodzisz ?
    Mariusz wyluzuj. Odwracasz kota ogonem i udajesz, że nie wiesz o co nam chodzi. Jasne, że 2/3 tego forum pójdzie na mecz jesli on ma trwać nawet trzy-cztery godziny. Dyskusję zacząłem od tego co zrobić, by ściągnąć nowych kibiców na stadiony. A nikt nowy się w ten sport nie wyciągnie jak przyjdzie na 15 biegów jazdy gęsiego rozciągniete na trzy godziny zawodów. Wiem, bo próbowałem znajomych do tego przekonać, tylko przez grzeczność powiedzieli że było miło. A musimy myśleć coś zrobić, żeby nowych ludzi, ale też i młodych tym sportem zainteresować bo skończymy jak Anglia, gdzie średnia widzów na meczach żużlowej Championship czy Premiership to 60+ więc jak z powodu obostrzeń COVIDowych wprowadzono sprzedaż biletów tylko przez internet to większość poległa. A ty coś gadasz, że jak ktoś chce szybkiego meczu to niech idzie na ryby. Co to za argument.

    Wiadomo, że jak upadek to musi być przerwa. Ale jak nierówny start to już na ch*j zjeżdżają do parku maszyn. Już abstrahując od tego co napisałem na początku: Czasem przy ładnej pogodzie przerwy między biegami są takie długie, że kibice na stadionie tylko się patrzą na siebie znudzeni. A jak jest zagrożenie opadów, to sędzia puszcza spotkanie tak sprawnie, że zawodnicy zjeżdżający z biegu praktycznie w bramie mijają się z tymi co na tor wyjeżdżają. Można? Można
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 13-12-2021 o 09:52
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Havelock (13-12-2021), never_mind (13-12-2021)

  46. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak dla mnie to zadna roznica te 2 czy 1 minuta. Z sentymentem podchodze do czasow, gdzie przy meczu o 15-16 zuzlowa niedziela zaczynala sie o 11-12 gdzies w lasku pod stadionem z kolegami i konczyla o 22-23 gdzies w pubie w miescie. Przy tych 12 godzinach poswieconych na zuzlowa neidziele, to przerywnik w postaci meczu czy bedzie trwal o 5 minut dluzej / krocej to zadna roznica. Ogladajac w TV - OK, wtedy zbyt dlugie przerwy sa slabe, bo czesto specjalisci w TV nie potrafia zbytnio zajac czasu na antenie i pierydola kocopoly w kolko. Rozumiem i jedna i druga strone. Ja tam wole jednak na stadionie pojawic sie osobiscie i te 5 minut w jedna czy w druga to naprawde zadna roznica. Jak komus przeszkadza dlugi czas, to zawsze sa powtorki na telegramie czy YT, gdzie mozna obejrzec same biegi. caly film trwa zazwyczaj ok 25 minut i tyle. W przeciagu roku tego zuzla jest zbyt malo, zeby jeszcze skracac show.
    Jest właśnie tak jak piszesz. Kiedyś czuło się, że to jest żużlowa niedziela. O 14 po obiedzie trzeba było wyjść i postać blisko bramy 2h, ze jak otworzą to od razu biec i zająć dobre miejsce na łuku. Potem 2h czekania na mecz to się poczytało Tygodnik Żużlowy, pogadało z innymi kibicami itd. W końcu sam mecz, w przerwach można wypełniać program, dyskutować z kolegami kto pojedzie w nominowanych etc. Po meczu był jeszcze czas pójść do baru na piwko i posłuchać o wynikach innych drużyn, skomentować w gronie znajomych czy innych kibiców kto jak dziś pojechał. W końcu wieczorem w domu, jeszcze w radio posłuchać wywiadów zawodników z p. Białogłowym i spać. Żużlowa niedziela.

    Dziś mecz o poźnej godzinie bo przecież trzeba oświetlenie wykorzystać albo tv tak chce. Więc najpierw z rodzinką nad jeziorko czy imieniny u Cioci. Na 18:30 czy 20:00 każdy wpada na ostatnią chwilę na trybunę bo mamy miejsca numerowane więc nie trzeba być wcześniej. Ledwo się przywitasz z kumplami a już jest koniec prezentacji i pierwszy bieg. Jak idą szybko to nim się obejrzysz i jest po meczu. Przy okazji już ciemno i chłodno się zrobiło. Ok, teraz każdy się szybko żegna i leci na parking czy piechotą do domu bo trzeba się jeszcze wykąpać i położyć przed północą spać aby rano być gotowym do pracy.

    Dla mnie to jest zmiana na minus ten modern speedway. Po pierwszych razach gdzie jupitery robiły wrażenie zatęskniłem za meczami w godzinach obiadowych w pełnym słońcu i bez presji, myślenia że już za chwilę noc i poniedziałek do pracy. Lubiłem po meczu pójść na deptak czy do jakiegos lokalu z kumplami i dywagować o tym kto jak pojechał u nas, co w zespołach rywali itp. Teraz już mało zostało z tamtych klimatów. Wszystko na szybko i głową człowiek jest gdzie indziej.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Mariusz (13-12-2021), atlasowiec92 (14-12-2021), kapitan bomba (13-12-2021), t_zg (13-12-2021)

  48. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    ... Dyskusję zacząłem od tego co zrobić, by ściągnąć nowych kibiców na stadiony. A nikt nowy się w ten sport nie wyciągnie jak przyjdzie na 15 biegów jazdy gęsiego rozciągniete na trzy godziny zawodów.

    Dokładnie to też mi chodzi.

    Wiadomo, że jak upadek to musi być przerwa. Ale jak nierówny start to już na ch*j zjeżdżają do parku maszyn. Już abstrahując od tego co napisałem na początku: Czasem przy ładnej pogodzie przerwy między biegami są takie długie, że kibice na stadionie tylko się patrzą na siebie znudzeni. A jak jest zagrożenie opadów, to sędzia puszcza spotkanie tak sprawnie, że zawodnicy zjeżdżający z biegu praktycznie w bramie mijają się z tymi co na tor wyjeżdżają. Można? Można
    W punkt. Ostrzeżenie, 1 minuta i jedziemy.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jest właśnie tak jak piszesz. Kiedyś czuło się, że to jest żużlowa niedziela. O 14 po obiedzie trzeba było wyjść i postać blisko bramy 2h, ze jak otworzą to od razu biec i zająć dobre miejsce na łuku. Potem 2h czekania na mecz to się poczytało Tygodnik Żużlowy, pogadało z innymi kibicami itd. W końcu sam mecz, w przerwach można wypełniać program, dyskutować z kolegami kto pojedzie w nominowanych etc. Po meczu był jeszcze czas pójść do baru na piwko i posłuchać o wynikach innych drużyn, skomentować w gronie znajomych czy innych kibiców kto jak dziś pojechał. W końcu wieczorem w domu, jeszcze w radio posłuchać wywiadów zawodników z p. Białogłowym i spać. Żużlowa niedziela.

    Dziś mecz o poźnej godzinie bo przecież trzeba oświetlenie wykorzystać albo tv tak chce. Więc najpierw z rodzinką nad jeziorko czy imieniny u Cioci. Na 18:30 czy 20:00 każdy wpada na ostatnią chwilę na trybunę bo mamy miejsca numerowane więc nie trzeba być wcześniej. Ledwo się przywitasz z kumplami a już jest koniec prezentacji i pierwszy bieg. Jak idą szybko to nim się obejrzysz i jest po meczu. Przy okazji już ciemno i chłodno się zrobiło. Ok, teraz każdy się szybko żegna i leci na parking czy piechotą do domu bo trzeba się jeszcze wykąpać i położyć przed północą spać aby rano być gotowym do pracy.

    Dla mnie to jest zmiana na minus ten modern speedway. Po pierwszych razach gdzie jupitery robiły wrażenie zatęskniłem za meczami w godzinach obiadowych w pełnym słońcu i bez presji, myślenia że już za chwilę noc i poniedziałek do pracy. Lubiłem po meczu pójść na deptak czy do jakiegos lokalu z kumplami i dywagować o tym kto jak pojechał u nas, co w zespołach rywali itp. Teraz już mało zostało z tamtych klimatów. Wszystko na szybko i głową człowiek jest gdzie indziej.
    Potwierdzam. Tak było kiedyś. Dzisiaj jako dorosły facet mam nie dość, że więcej opcji rozrywki, to jeszcze obowiązków. A do tego żużel w tv. Kocham speedway, ale serio nie zamieniłbym stania w kolejce aż po las za biletem, sterczenia jak kołek 2h przed meczem, żeby mieć miejsce na brudnych dechach Człowiek się zmienił (mówię o sobie), oczekuje wygód i szybkiej usługi na poziomie.

  49. Powrót do góry    #266
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Bardziej tu chodzi o godzinę rozgrywania meczu. 15.00 godzina nawet przy rozwlekłym meczu dawała sporo swobody po zakończeniu ścigania. I to było świetne rozwiązanie. Ale teraz jesteśmy w dobie kibiców internetowo-telewizyjnych i im pasuje wieczór. Osobiście wolałbym mecze o 15.00 czy 16.00, no ale ja to sobie mogę...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Eneasz (13-12-2021)

  51. Powrót do góry    #267
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Jak widać Falubaz przewidział wasze roszczenia i specjalnie spadł byście mieli mecze w niedziele o 14:00. Do tego dojdzie sobota godzina 18:30 to można później jeszcze ruszyć na miasto. Jest tylko jedna pułapka, możliwy termin poniedziałkowy...

  52. Powrót do góry    #268
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Można iść dalej - w drugiej lidze to spotkania są nawet o 12.

    A w najnowsyzm Tygodniku Żużlowy, Dowhan znowu krytykuje Falubaz. Gość jest już trochę żałosny z tym "ja bym tego nie zrobił, ja bym zrobił to i tamto". A zwłaszcza jak mówi, że on by myślał długofalowo, albo krytykuje szkolenie w Zielonej Górze. Sam po prostu przepier*olił złote lata Falubazu nie budując nigdy szkółki z prawdziwego zdarzenia a teraz się wymądrza.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  53. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Można iść dalej - w drugiej lidze to spotkania są nawet o 12.

    A w najnowsyzm Tygodniku Żużlowy, Dowhan znowu krytykuje Falubaz. Gość jest już trochę żałosny z tym "ja bym tego nie zrobił, ja bym zrobił to i tamto". A zwłaszcza jak mówi, że on by myślał długofalowo, albo krytykuje szkolenie w Zielonej Górze. Sam po prostu przepier*olił złote lata Falubazu nie budując nigdy szkółki z prawdziwego zdarzenia a teraz się wymądrza.
    To tak jak słuchanie Maślanki w kwestii uczciwości finansowej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  54. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    albo Synowca krytykującego działaczy Stali
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 6 z 180 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •