Strona 97 z 180 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,365 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4321
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Ja tam podziwiam wszystkich, którzy myślą, że Kvech będzie jakimś GameChangerem. Na pozycję U24 może się przydać, ale nie wygląda mi na zawodnika, ktory będzie zmieniał oblicze drużyny. Czytaj, będzie wypełniał rolę jednego z liderów drużyny.


    Mróz chodzi po zawodnikach i pyta się kto chce oddać bieg? Przecież to jest ich praca i taki Buczkowski, czy Fricke przechodząc do Falubazu zakładali sobie, że będą zarabiać.
    Załatwienie biegów Tonderowi, to jest rola klubu, a nie Fricke, czy Buczkowskiego. Czyli klub powinien wystąpić z inicjatywą, że Fricke, czy Buczkowski oddają bieg, ale klub rekompensuje im to finansowo.
    Mam wrażenie, że to strasznie psuje atmosferę. Taki Fricke i Buczkowski zostali zakontraktowani po to, aby Falubaz awansował do ekstraligi, a nie zastanawiać się nad oddaniem biegów Tonderowi. Oni mają się skupić tylko i wyłącznie na awansie, a nie na rozdawaniu biegów na których tracą finansowo.
    Chyba, że się mylę i klub Falubaz odpala im działkę za oddany bieg, to proszę mnie wyprowadzić z błędu


    Wróćmy jeszcze do roku 2021. Pamiętam jak wiele osób pisało na tym forum, że trzeba spaść i to poprawi sytuację Falubazu
    Typowe bzdury wygłaszane przez osoby, które nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa i mogą sobie pisać co chcą.
    Zgodnie z życzeniem spadliśmy i jesteśmy z zdecydowanie gorszej sytuacji niż byśmy byli utrzymując się w ekstralidze.
    Ja tam zawsze twierdzę, że lepiej się utrzymać w wyższej klasie rozgrywkowej niż spaść i walczyć o awans. W tym drugim przypadku sypie się cała baza na skład ekstraligowy.


    A skoro już spadliśmy, to trzeba awansować i taki powinien być cel każdej szanującej się, markowej drużyny.
    A co będzie po ewentualnym awansie to się dopiero okaże, tylko nie rozumiem jak jakikolwiek kibic może wygadywać takie bzdury "po co awansować?". Zwłaszcza, że nie mówimy o Kolejarzu Rawicz, tylko o Falubazie Zielona Góra. 7-krotnym mistrzu Polski.
    Nawet jeśli po awansie spadniemy, to co najwyżej znajdziemy się w tym samym miejscu, w którym byśmy byli w przypadku braku awansu.
    Skład po ewentualnym awansie? Nawet jak ktoś się z kimś dogadał nie oznacza, że nie może zmienić zdania. W najgorszym przypadku można zrobić skład z ciekawych zawodników i przetestować ich w warunkach ekstraligi.
    A co będzie po awansie to nie wiemy, nie wiemy jakie argumenty będzie miał Falubaz. Niekoniecznie musi być tak, że oddajemy sezon już przed startem ligi, tak jak zrobił to Ostrów.


    I teraz słowo o Dudku który miał być naszą naturalną bazą do budowania składu w przypadku awansu. Śmieszy mnie ta pozycja klęcząca przed wychowankami w wykonaniu sporej części kibiców.
    W moim odczuciu i wiem, że nie tylko moim, Dudek zachował się słabo.
    Wie, że jego macierzysty klub może awansować, wie, że kasa dla niego się znajdzie, co robi?
    Profilaktycznie przedłuża z Toruniem o dwa lata, widać brak zainteresowania jazdą w Falubazie, zapowiada przedłużenie w Toruniu, aby uciąć wszelkie spekulacje i żeby nikt mu nie zawracał d... jazdą w Falubazie. Słabe to jest.
    Można zadać pytanie, co prezydent Kubicki robił w tym temacie. Ciekaw jestem jego aktywności w temacie Dudka. Brakuje mi tego.


    Pisaliście tutaj o Dowhanie. To jest długi temat do pisania, a Dowhan rysuje się na negatywnego bohatera, czerpiącego satysfakcję z niepowodzenia klubu. Ale PR ma bardzo dobry, bo do tej pory nie ogarniam jak rozmawiam ze znajomymi, którzy ponoć znają się na żużlu i dzisiaj mówią "Brakuje Dowhana", albo "za niego byłoby inaczej"
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 28-07-2022 o 22:26

  2. Powrót do góry    #4322
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Mario jestem ciekawy z jakich to niby klubów Tonder ma propozycje?
    To akurat nie jest tajemnicą. Ma oferty z Torunia, Bydgoszczy(jak awansują), Lublina i Gorzowa...

  3. Powrót do góry    #4323
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja tam podziwiam wszystkich, którzy myślą, że Kvech będzie jakimś GameChangerem. Na pozycję U24 może się przydać, ale nie wygląda mi na zawodnika, ktory będzie zmieniał oblicze drużyny. Czytaj, będzie miał namiastki na jednego z liderów lidera drużyny.


    Mróz chodzi po zawodnikach i pyta się kto chce oddać bieg? Przecież to jest ich praca i taki Buczkowski, czy Fricke przechodząc do Falubazu zakładali sobie, że będą zarabiać.
    Załatwienie biegów Tonderowi, to jest rola klubu, a nie Fricke, czy Buczkowskiego. Czyli klub powinien wystąpić z inicjatywą, że Fricke, czy Buczkowski oddają bieg, ale klub rekompensuje im to finansowo.
    Mam wrażenie, że to strasznie psuje atmosferę. Taki Fricke i Buczkowski zostali zakontraktowani po to, aby Falubaz awansował do ekstraligi, a nie zastanawiać się nad oddaniem biegów Tonderowi. Oni mają się skupić tylko i wyłącznie na awansie, a nie na rozdawaniu biegów na których tracą finansowo.
    Chyba, że się mylę i klub Falubaz odpala im działkę za oddany bieg, to proszę mnie wyprowadzić z błędu


    Wróćmy jeszcze do roku 2021. Pamiętam jak wiele osób pisało na tym forum, że trzeba spaść i to poprawi sytuację Falubazu
    Typowe bzdury wygłaszane przez osoby, które nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa i mogą sobie pisać co chcą.
    Zgodnie z życzeniem spadliśmy i jesteśmy z zdecydowanie gorszej sytuacji niż byśmy byli utrzymując się w ekstralidze.
    Ja tam zawsze twierdzę, że lepiej się utrzymać w wyższej klasie rozgrywkowej niż spaść i walczyć o awans. W tym drugim przypadku sypie się cała baza na skład ekstraligowy.


    A skoro już spadliśmy, to trzeba awansować i taki powinien być cel każdej szanującej się, markowej drużyny.
    A co będzie po ewentualnym awansie to się dopiero okaże, tylko nie rozumiem jak jakikolwiek kibic może wygadywać takie bzdury "po co awansować?". Zwłaszcza, że nie mówimy o Kolejarzu Rawicz, tylko o Falubazie Zielona Góra. 7-krotnym mistrzu Polski.
    Nawet jeśli po awansie spadniemy, to co najwyżej znajdziemy się w tym samym miejscu, w którym byśmy byli w przypadku braku awansu.
    Skład po ewentualnym awansie? Nawet jak ktoś się z kimś dogadał nie oznacza, że nie może zmienić zdania. W najgorszym przypadku można zrobić skład z ciekawych zawodników i przetestować ich w warunkach ekstraligi.
    A co będzie po awansie to nie wiemy, nie wiemy jakie argumenty będzie miał Falubaz. Niekoniecznie musi być tak, że oddajemy sezon już przed startem ligi, tak jak zrobił to Ostrów.


    I teraz słowo o Dudku który miał być naszą naturalną bazą do budowania składu w przypadku awansu. Śmieszy mnie ta pozycja klęcząca przed wychowankami w wykonaniu sporej części kibiców.
    W moim odczuciu i wiem, że nie tylko moim, Dudek zachował się słabo.
    Wie, że jego macierzysty klub może awansować, wie, że kasa dla niego się znajdzie, co robi?
    Profilaktycznie przedłuża z Toruniem o dwa lata, widać brak zainteresowania jazdą w Falubazie, zapowiada przedłużenie w Toruniu, aby uciąć wszelkie spekulacje i żeby nikt mu nie zawracał d... jazdą w Falubazie. Słabe to jest.
    Można zadać pytanie, co prezydent Kubicki robił w tym temacie. Ciekaw jestem jego aktywności w temacie Dudka. Brakuje mi tego.


    Pisaliście tutaj o Dowhanie. To jest długi temat do pisania, a Dowhan rysuje się na negatywnego bohatera, czerpiącego satysfakcję z niepowodzenia klubu. Ale PR ma bardzo dobry, bo do tej pory nie ogarniam jak rozmawiam ze znajomymi, którzy ponoć znają się na żużlu i dzisiaj mówią "Brakuje Dowhana", albo "za niego byłoby inaczej"
    Co do ostatniego to ludzie patrzą tylko i wyłącznie na sukcesy. Było głośno w mediach, hulanka, więc pasowało i miło to wspominają. Natomiast Ci obiektywni widzą jakim szkodnikiem jest obecnie Dowhan

    Co do wypowiedzi Mariusza, dlaczego wszystkich wyzywasz? Gościu co to świadczy o Tobie

    Trzy Mariusz wrzuca swoje transferowe newsy zaraz jak jakies media o tym wspomną, albo po wywiadzie Domagały, dziwne,

    Zakłądam, że zawodnicy mają płacone za komplety, Fricke z Krosnem stracił 3 biegi przecież. Też nie kumam usilnej podniety wychowankami. To nie te czasy, że wychowankowie jeżdża w klubach do końca kariery... Niestety to jest życie i każdy chce zarabiać. Pytanie w jaki sposób, bo przy tym można być fair

  4. Powrót do góry    #4324
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ktoś tam z zawodników mówił w swoim czasie, ze FZG traktuje swoich wychowanków jak niewolników. I niestety ale chyba miał rację. W pogoni za zagranicznymi talentami, zawsze nasi stawiali na niby rokujące zagraniczne gwiazdeczki. A potem i tak chuy z tego wychodziło. Bobrze, ze w ubiegłym sezonie przegrali licytację o Madsa Hansena. Bo byłaby następna wtopa. A przecież tan sam Mads rokował dużo lepiej niż Tonder. Wielu tu chciało wyrwać Beckera z Łodzi na ten sezon. Gdzie jest ten Becker ? Za Tonderem. Któremu daje się jechać od przypadku do przypadku. Hansen, Becker, Kvech, jadą cały sezon regularnie w swoich ekipach. I jakoś nie mogą przebić tego beztalencia Tondera. Ale fachowcy orzekli, ze lepiej się wyginają na torze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4325
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    To kogo byś porównał do Tondera Mariusz? Krakowiak, Frederik Jakobsen? Oczywiście poziomem Nazwiska jako przykład

  6. Powrót do góry    #4326
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    To akurat nie jest tajemnicą. Ma oferty z Torunia, Bydgoszczy(jak awansują), Lublina i Gorzowa...
    W takim wypadku może się nie martwić o przyszłość tylko przebierać w ofertach.

  7. Powrót do góry    #4327
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    To akurat nie jest tajemnicą. Ma oferty z Torunia, Bydgoszczy(jak awansują), Lublina i Gorzowa...
    Nawet nie żartuj z tym Toruniem.

  8. Powrót do góry    #4328
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nawet nie żartuj z tym Toruniem.
    Może coś w tym być na u24 u Was pasuje.

  9. Powrót do góry    #4329
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Wróćmy jeszcze do roku 2021. Pamiętam jak wiele osób pisało na tym forum, że trzeba spaść i to poprawi sytuację Falubazu
    Typowe bzdury wygłaszane przez osoby, które nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa i mogą sobie pisać co chcą.
    Zgodnie z życzeniem spadliśmy i jesteśmy z zdecydowanie gorszej sytuacji niż byśmy byli utrzymując się w ekstralidze.
    Ja tam zawsze twierdzę, że lepiej się utrzymać w wyższej klasie rozgrywkowej niż spaść i walczyć o awans. W tym drugim przypadku sypie się cała baza na skład ekstraligowy.

    )
    Mało tego, niektórzy najaktywniejsi forumowicze FZG twierdzą, że lepiej jest jeszcze spaść do II ligi, wychować tam sobie kilku Dudków i Zmarzlików i z wyłamanymi drzwiami wejść do Eligi.
    A jak już znajdziemy się w tej II lidze, to już może lepiej byłoby rozwiązać ten klub i zaczekać na lepsze czasy, a nie wywalać pieniądze których nie ma w śmietnik, bo po co nam pierwsza, to tym bardziej druga liga?
    Zlikwidować i choooy.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta



    I teraz słowo o Dudku który miał być naszą naturalną bazą do budowania składu w przypadku awansu. Śmieszy mnie ta pozycja klęcząca przed wychowankami w wykonaniu sporej części kibiców.
    W moim odczuciu i wiem, że nie tylko moim, Dudek zachował się słabo.
    Wie, że jego macierzysty klub może awansować, wie, że kasa dla niego się znajdzie, co robi?
    Profilaktycznie przedłuża z Toruniem o dwa lata, widać brak zainteresowania jazdą w Falubazie, zapowiada przedłużenie w Toruniu, aby uciąć wszelkie spekulacje i żeby nikt mu nie zawracał d... jazdą w Falubazie. Słabe to jest.
    Można zadać pytanie, co prezydent Kubicki robił w tym temacie. Ciekaw jestem jego aktywności w temacie Dudka. Brakuje mi tego.
    A nie zastanowiłęś się, dlaczego po pół roku Dudkowi smakuje lepiej toruński chleb niż zielonogórski? Przecież on to z całą świadomością zrobił, no ten kontrakt na następne lata. Nic nie zapowiada zmiany sytuacji na lepsze w FZG, przynajmniej zmiany właścicieli i kierownictwa klubu w ZG, więc się nie łudzi że nagle będzie inaczej. Woli już dzisiaj jeździć w przyszłości dla klubu, do którego podobno nikt nie chce iść. Ten problem siedzi w klubie, a nie w kibicach ani zawodniku, pewnie z tymi właścicielami i zarządem, nie chce mieć nic wspólnego, nie widzi żadnej przyszłości, odciął toksyczną pępowinę.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ktoś tam z zawodników mówił w swoim czasie, ze FZG traktuje swoich wychowanków jak niewolników. I niestety ale chyba miał rację. W pogoni za zagranicznymi talentami, zawsze nasi stawiali na niby rokujące zagraniczne gwiazdeczki. A potem i tak chuy z tego wychodziło. Bobrze, ze w ubiegłym sezonie przegrali licytację o Madsa Hansena. Bo byłaby następna wtopa. A przecież tan sam Mads rokował dużo lepiej niż Tonder. Wielu tu chciało wyrwać Beckera z Łodzi na ten sezon. Gdzie jest ten Becker ? Za Tonderem. Któremu daje się jechać od przypadku do przypadku. Hansen, Becker, Kvech, jadą cały sezon regularnie w swoich ekipach. I jakoś nie mogą przebić tego beztalencia Tondera. Ale fachowcy orzekli, ze lepiej się wyginają na torze.
    Nie ma problemu by Tonder udowodnił swoją wartość w Toruniu, Czewie lub Koziej Wólce, jeśli prócz ciebie w Falubazie się na nim nie poznali i blokują mu jazdę, nie musi się ograniczać do obserwowania zawodów z parkingu i jazdy na treningach. Ma możliwość rozwijać się gdzieś indziej, niech pokaże co jest wart. Jeśli to talent i pracuś, na pewno się nie zmarnuje i zostanie następcą Zmarzlika. A co najmniej Kołodzieja.

  10. Powrót do góry    #4330
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Może coś w tym być na u24 u Was pasuje.
    Nie jest to u24 marzeń. Chociaż z perspektywy samego Tondera to o zgrozo najlepszy kierunek. Zostanie w Falubazie będą znowu nim rotowac, pójdzie do Bydgoszczy tak samo a do tego dochodzi RT, czy Przyjemski z Rz. U nas miałby pewny plac, spokój, i nie zmieniali by go ani juniorzy, ani rt zbyt często, w każdym meczu praktycznie by sobie na spokojnie pojechał 4 biegi. No ale patrząc na to o jak katastrofalnie prowadzi swoją karierę wybierze klub w którym czeka go walka o skład albo zonglowanie nim z kimś innym także raczej nam na szczęście nie grozi.

  11. Powrót do góry    #4331
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    To kogo byś porównał do Tondera Mariusz? Krakowiak, Frederik Jakobsen? Oczywiście poziomem Nazwiska jako przykład
    Ale na chuy ty chcesz ich porównywać ? Po co w ogóle to robić ?

    Tonder pokazał w meczach SE z Toruniem czy Wrockiem, mimo, że połowę sezonu nie jechał bo załapał kontuzje na sparingu, że potrafi mieć mecze nawet na poziomie lidera drużyny. I ot w SE, ghdzie wygrywał biegi z Artiomem, Janowskim czy Holderami. Bo w tych meczach był najlepszy z FZG. Czyli dał sygnał, ze warto na niego stawiać i inwestować w niego. A regularna jazda i inwestycja z biegiem czasu nam się opłaci. Tymczasem FZG spada do I ligi a oni stawiają na Kvecha. Karwa, gość jest 4 sezon w ZG i ile miał takich meczów, aby był liderem drużyny ? Żadnego. Nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom, ale tylko wtedy kiedy ci są wyraźnie lepsi od naszych wychowanków. Wyraźnie lepsi, z perspektywą, że kiedyś mogą liderować w drużynie. Inaczej po chuy nam taki zagraniczny zawodnik ? Po co nam inwestować w Kvecha skoro z niego lidera nie będzie. Natomiast Tonder ma ta przewagę, ze to krajowy zawodnik. Więc nawet jak na przyzwoitego lidera nie wyrośnie to średniak też nam pasuje. Widząc jaka posucha jest na rynku z krajowymi zawodnikami. A wy coś tu pyerdolicie, juz 4 sezon, że gość ma zadatki bo się ładnie wygina.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4332
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie jest to u24 marzeń. Chociaż z perspektywy samego Tondera to o zgrozo najlepszy kierunek. Zostanie w Falubazie będą znowu nim rotowac, pójdzie do Bydgoszczy tak samo a do tego dochodzi RT, czy Przyjemski z Rz. U nas miałby pewny plac, spokój, i nie zmieniali by go ani juniorzy, ani rt zbyt często, w każdym meczu praktycznie by sobie na spokojnie pojechał 4 biegi. No ale patrząc na to o jak katastrofalnie prowadzi swoją karierę wybierze klub w którym czeka go walka o skład albo zonglowanie nim z kimś innym także raczej nam na szczęście nie grozi.
    On powinien odejść wcześniej tak jak to zrobił Krakowiak.

  13. Powrót do góry    #4333
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    On powinien odejść wcześniej tak jak to zrobił Krakowiak.
    Nie mógł odejść bo kontrakt ma ważny do końca tego roku. Klub go nie puścił. Krakowiakowi skończył się kontrakt, więc znalazł sobie klub gdzie nie musiał walczyć o skład.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4334
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mógł odejść bo kontrakt ma ważny do końca tego roku. Klub go nie puścił. Krakowiakowi skończył się kontrakt, więc znalazł sobie klub gdzie nie musiał walczyć o skład.
    Ok ale mógł zostać wypożyczony a teraz to chłopaczyna został z ręką w nocniku.

  15. Powrót do góry    #4335
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mało tego, niektórzy najaktywniejsi forumowicze FZG twierdzą, że lepiej jest jeszcze spaść do II ligi, wychować tam sobie kilku Dudków i Zmarzlików i z wyłamanymi drzwiami wejść do Eligi.
    A jak już znajdziemy się w tej II lidze, to już może lepiej byłoby rozwiązać ten klub i zaczekać na lepsze czasy, a nie wywalać pieniądze których nie ma w śmietnik, bo po co nam pierwsza, to tym bardziej druga liga?
    Zlikwidować i choooy.
    Tym właśnie różni się podejmowanie decyzji, a wypisywanie kompletnych bzdur na forum, bo i tak za to nie bierze się odpowiedzialności.
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A nie zastanowiłęś się, dlaczego po pół roku Dudkowi smakuje lepiej toruński chleb niż zielonogórski? Przecież on to z całą świadomością zrobił, no ten kontrakt na następne lata. Nic nie zapowiada zmiany sytuacji na lepsze w FZG, przynajmniej zmiany właścicieli i kierownictwa klubu w ZG, więc się nie łudzi że nagle będzie inaczej. Woli już dzisiaj jeździć w przyszłości dla klubu, do którego podobno nikt nie chce iść. Ten problem siedzi w klubie, a nie w kibicach ani zawodniku, pewnie z tymi właścicielami i zarządem, nie chce mieć nic wspólnego, nie widzi żadnej przyszłości, odciął toksyczną pępowinę.
    Nie wiem, czy mu jakiś chleb lepiej smakuje, wiem, że nawet nie dał szans Falubazowi, aby Falubaz się wykazał ze swoją propozycją. Skąd niby ten Dudek ma widzieć co będzie za kilka miesięcy? Najlepszym przykładem jest sezon 2018. Od razu po barażu bardzo dużo się zmieniło.
    Dudek to uciął, nie był tym zainteresowany, że może być lepiej. Słabiutkie to jego zachowanie.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 28-07-2022 o 23:11

  16. Powrót do góry    #4336
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale na chuy ty chcesz ich porównywać ? Po co w ogóle to robić ?

    Tonder pokazał w meczach SE z Toruniem czy Wrockiem, mimo, że połowę sezonu nie jechał bo załapał kontuzje na sparingu, że potrafi mieć mecze nawet na poziomie lidera drużyny. I ot w SE, ghdzie wygrywał biegi z Artiomem, Janowskim czy Holderami. Bo w tych meczach był najlepszy z FZG. Czyli dał sygnał, ze warto na niego stawiać i inwestować w niego. A regularna jazda i inwestycja z biegiem czasu nam się opłaci. Tymczasem FZG spada do I ligi a oni stawiają na Kvecha. Karwa, gość jest 4 sezon w ZG i ile miał takich meczów, aby był liderem drużyny ? Żadnego. Nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom, ale tylko wtedy kiedy ci są wyraźnie lepsi od naszych wychowanków. Wyraźnie lepsi, z perspektywą, że kiedyś mogą liderować w drużynie. Inaczej po chuy nam taki zagraniczny zawodnik ? Po co nam inwestować w Kvecha skoro z niego lidera nie będzie. Natomiast Tonder ma ta przewagę, ze to krajowy zawodnik. Więc nawet jak na przyzwoitego lidera nie wyrośnie to średniak też nam pasuje. Widząc jaka posucha jest na rynku z krajowymi zawodnikami. A wy coś tu pyerdolicie, juz 4 sezon, że gość ma zadatki bo się ładnie wygina.
    Karwa, gość jest 3 sezon, a nie 4 cyrkuśniku...

  17. Powrót do góry    #4337
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale na chuy ty chcesz ich porównywać ? Po co w ogóle to robić ?

    Tonder pokazał w meczach SE z Toruniem czy Wrockiem, mimo, że połowę sezonu nie jechał bo załapał kontuzje na sparingu, że potrafi mieć mecze nawet na poziomie lidera drużyny. I ot w SE, ghdzie wygrywał biegi z Artiomem, Janowskim czy Holderami. Bo w tych meczach był najlepszy z FZG. Czyli dał sygnał, ze warto na niego stawiać i inwestować w niego. A regularna jazda i inwestycja z biegiem czasu nam się opłaci. Tymczasem FZG spada do I ligi a oni stawiają na Kvecha. Karwa, gość jest 4 sezon w ZG i ile miał takich meczów, aby był liderem drużyny ? Żadnego. Nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom, ale tylko wtedy kiedy ci są wyraźnie lepsi od naszych wychowanków. Wyraźnie lepsi, z perspektywą, że kiedyś mogą liderować w drużynie. Inaczej po chuy nam taki zagraniczny zawodnik ? Po co nam inwestować w Kvecha skoro z niego lidera nie będzie. Natomiast Tonder ma ta przewagę, ze to krajowy zawodnik. Więc nawet jak na przyzwoitego lidera nie wyrośnie to średniak też nam pasuje. Widząc jaka posucha jest na rynku z krajowymi zawodnikami. A wy coś tu pyerdolicie, juz 4 sezon, że gość ma zadatki bo się ładnie wygina.
    Jeśli Mateusz jest tak dobry, to jego talent się nie zmarnuje. Jęsli w FZG go nie doceniają, to pójdzie w Polskę i będzie liderem Torunia lub Częstochowy, rozstawiając Madsena i Lamberta na dogodne sobie pola w 15-tych wyścigach. Tego mu życzę. Byle go tam chcieli.
    Ty masz jakąś obsesję, żal do całego świata że nikt nie docenia Mateusza i nie przyznaje mu roli lidera w drużynie...a on tak zasługuje. Bez przerwy płączesz na forum o tą dyskryminację Mateusza, jakby to forumowicze blokowali mu liderowanie drużyn. Niech on udowodni swoją wartość i będzie tym liderem, gdziekolwiek.
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Tym właśnie różni się podejmowanie decyzji, a wypisywanie kompletnych bzdur na forum, bo i tak za to nie bierze się odpowiedzialności.

    Nie wiem, czy mu jakiś chleb lepiej smakuje, wiem, że nawet nie dał szans Falubazowi, aby Falubaz się wykazał ze swoją propozycją. Skąd niby ten Dudek ma widzieć co będzie za kilka miesięcy? Najlepszym przykładem jest sezon 2018. Od razu po barażu bardzo dużo się zmieniło.
    Dudek to uciął, nie był tym zainteresowany, że może być lepiej. Słabiutkie to jego zachowanie.
    Może i słąbe, ale zdecydował że nie chce jeździć w kl;ubie, rządząnym przez obecną ekipę, innego powodu być nie może. Bo chyba nie miasto jest problemem, ani kibice klubu i Dudka?

  18. Powrót do góry    #4338
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach

  19. Powrót do góry    #4339
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Karwa, gość jest 3 sezon, a nie 4 cyrkuśniku...
    To już nie 1 raz gdy ktoś pisze Mariuszowi, że JK jest tutaj 3, a nie 4 sezon, a tak na serio to można powiedzieć, że 1, bo 2 ostatnie klub mu zmarnował i dopiero odżył, co było widać w Krośnie

  20. Powrót do góry    #4340
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    To kogo byś porównał do Tondera Mariusz? Krakowiak, Frederik Jakobsen? Oczywiście poziomem Nazwiska jako przykład
    W Lodzi mial srednia 3.0 wiec pewnie do Zmarzlika.

    Tak juz na powaznie,to chyba pierwszy raz w dziejach tego forum tyle czasu poswieca sie na pisanie o gosciu ktory nie posiada zadnych ambicji sportowych czy po prostu finansowych.
    Moze tylko PPJ mozna w tym wzgledzie porownac ale on ma przynajmniej te drugie.
    Taki Kvech przy Tonderze to wybitnie ambitny sportowiec ,biznesmen lub dwa w jednym.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (29-07-2022)

  22. Powrót do góry    #4341
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W Lodzi mial srednia 3.0 wiec pewnie do Zmarzlika.

    Tak juz na powaznie,to chyba pierwszy raz w dziejach tego forum tyle czasu poswieca sie na pisanie o gosciu ktory nie posiada zadnych ambicji sportowych czy po prostu finansowych.
    Moze tylko PPJ mozna w tym wzgledzie porownac ale on ma przynajmniej te drugie.
    Taki Kvech przy Tonderze to wybitnie ambitny sportowiec ,biznesmen lub dwa w jednym.
    Bo taki Mariusz żyje tym, że to wychowanek i należy mu się miejsce w składzie

    Nie umiem tego wytłumaczyć. Tonder to leszcz i typ bez ambicji i na tym bym to zakończył. Niech odejdzie do tego Torunia i nas wyjaśni, albo utwierdzi

  23. Powrót do góry    #4342
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Dawac Tondera do Unii Tarnow. Jak przejdzie szkole zycia to sie okaze czy bedzie z niego zuzlowiec czy nie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #4343
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Bo taki Mariusz żyje tym, że to wychowanek i należy mu się miejsce w składzie

    Nie umiem tego wytłumaczyć. Tonder to leszcz i typ bez ambicji i na tym bym to zakończył. Niech odejdzie do tego Torunia i nas wyjaśni, albo utwierdzi
    On dalej zyje tymi dwoma meczami z 2021 roku kiedy pojechał dwa mecze życia. Ale później go zweryfikowali.

    Tak samo jąk uwierzył w to że Tonder na sezon 2022 ma oferty z Ekstraligi m.in. z Ostrova tylko ze ich prezes nic nawet o tym nie wiedział . Więc jak miał w zeszłym roku to pewnie w tym roku będzie to samo tym bardziej że zrobił średnia 1,7 która tak oczekiwał. Chuy ze w 20 biegach

  25. Powrót do góry    #4344
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli im wszystkim jest tak źle w Falubazie,nie mają na chleb i bułki to niech wyp... ją i nie zawracają głowy
    No i wyp*****lą - bez obaw

  26. Powrót do góry    #4345
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    On dalej zyje tymi dwoma meczami z 2021 roku kiedy pojechał dwa mecze życia. Ale później go zweryfikowali.

    Tak samo jąk uwierzył w to że Tonder na sezon 2022 ma oferty z Ekstraligi m.in. z Ostrova tylko ze ich prezes nic nawet o tym nie wiedział . Więc jak miał w zeszłym roku to pewnie w tym roku będzie to samo tym bardziej że zrobił średnia 1,7 która tak oczekiwał. Chuy ze w 20 biegach
    Ja w ciemno zakładam, że z Gnieznem na mokrym torze zrobiłby 2 pts, na początku w sparingach objeżdżali go juniorzy z Leszna taką mial dyspozycje. Trafił na złoty silnik i jedzie. Juz Opole go rok temu zweryfikowało, jak gwiazdor zrobił 1.3, no ale Mariusza nie przegadasz.

    Może Salonen na u-24 oczywiście opcja na rok, na wypożyczenie? Gość się fajnie zapowiada

  27. Powrót do góry    #4346
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Ja w ciemno zakładam, że z Gnieznem na mokrym torze zrobiłby 2 pts, na początku w sparingach objeżdżali go juniorzy z Leszna taką mial dyspozycje. Trafił na złoty silnik i jedzie. Juz Opole go rok temu zweryfikowało, jak gwiazdor zrobił 1.3, no ale Mariusza nie przegadasz.

    Może Salonen na u-24 oczywiście opcja na rok, na wypożyczenie? Gość się fajnie zapowiada
    Gorzow go nie wypożyczy bo sami nie mają nikogo na U24 oprócz Jasińskiego

  28. Powrót do góry    #4347
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2021
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale na chuy ty chcesz ich porównywać ? Po co w ogóle to robić ?

    Tonder pokazał w meczach SE z Toruniem czy Wrockiem, mimo, że połowę sezonu nie jechał bo załapał kontuzje na sparingu, że potrafi mieć mecze nawet na poziomie lidera drużyny. I ot w SE, ghdzie wygrywał biegi z Artiomem, Janowskim czy Holderami. Bo w tych meczach był najlepszy z FZG. Czyli dał sygnał, ze warto na niego stawiać i inwestować w niego. A regularna jazda i inwestycja z biegiem czasu nam się opłaci. Tymczasem FZG spada do I ligi a oni stawiają na Kvecha. Karwa, gość jest 4 sezon w ZG i ile miał takich meczów, aby był liderem drużyny ? Żadnego. Nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom, ale tylko wtedy kiedy ci są wyraźnie lepsi od naszych wychowanków. Wyraźnie lepsi, z perspektywą, że kiedyś mogą liderować w drużynie. Inaczej po chuy nam taki zagraniczny zawodnik ? Po co nam inwestować w Kvecha skoro z niego lidera nie będzie. Natomiast Tonder ma ta przewagę, ze to krajowy zawodnik. Więc nawet jak na przyzwoitego lidera nie wyrośnie to średniak też nam pasuje. Widząc jaka posucha jest na rynku z krajowymi zawodnikami. A wy coś tu pyerdolicie, juz 4 sezon, że gość ma zadatki bo się ładnie wygina.
    Trollu, to jest sport - rywalizacja, a nie organizacja charytatywna. Wystarczy, że ktoś jest trochę lepszy i powinien jechać. Tyle.

  29. Powrót do góry    #4348
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blai Zobacz posta
    Trollu, to jest sport - rywalizacja, a nie organizacja charytatywna. Wystarczy, że ktoś jest trochę lepszy i powinien jechać. Tyle.
    Cyrkuśniku, czyli przyznajesz, że trochę lepszy Tonder powinien jechać a nie Kvech ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4349
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Dokładnie tak jak wyżej napisał Blai, to nie karitas. Zacznijmy od tego, że im szybciej sobie wbijecie do łba, że żużel to sport indywidualnym, tym szybciej przyjdzie wam pogodzić się z sytuacjami, że niekoniecznie takiemu Fricke czy Buczkowi widzi się oddawanie biegów, jeśli nie mają odpowiedniego zapisu w kontrakcie rekompensującego w jakimś stopniu pieniężnie im ten oddany bieg. Wystarczy zobaczyć na reakcje zawodników nawet w przegranych meczach gdy robią pod komplet o co idzie gra. Sami w robocie pewnie byście nie zrezygnowali ze sporej sumy, za to by młody mógł sobie skorzystać zamiast was.

    Odnosząc się do wojny U24. Moim zdaniem Falubaz popełnił błąd u podstaw. Mogli oszczędzić 50 stron wątku, jednym, prostym trikiem. Wypożyczenie któregoś z pary Tonder-Kvech, wyhodowanie jaj i postawienie twardo na jeden wariant. Tak jak i w tamtym sezonie Tonder miał kontuzje i tego nie chcieli zrobić dłuższy czas, tak w tym mogli sprawę postawić jasno po sprawdzeniu przedsezonowym. Uratowałoby to sezon obydwu bo mogliby jechać regularnie i w spokoju. Ktoś zaraz podniesie lament? ALE RYZYKO RYYYZKO KONTUZJI. No niestety, żużel to ryzyko. Jak widać po juniorce problem udało się zażegnać wypożyczeniem Borowiaka. Problem na u24? Powstała w końcu ta liga z której można by było kogoś wybrać. (Salonen ściągnięty do Rzeszy, czy Rew do Krosna teraz). Dodatkowo w odwodzie godzący się ze swoją rolą Pawliczak. PO w sumie było pewne przed sezonem to mógłby te kilka meczów objechać w razie kontuzji podstawowego u24.

    Za wypożyczenie któregoś można by przytulić też jakiś hajs, który można by przeznaczyć na szkółkę czy inne opony.
    Ale słyszę z tyłu sali... CO JEŚLI TEN WYPOŻYCZONY OKAZAŁBY SIĘ LEPSZY HUR DURR! No nic by się nie stało, dobrze dla niego samego. Po to są osoby decyzyjne w klubie by takie ryzyko podjąć. Teraz? W sumie ten lament jest co mecz? CZEMU NIE DAŁ TONDERA! CZEMU KVECH POD 8 I JEDZIE TONDER. I tak w koło Macieju wyrządzając im jeszcze większą krzywdę z presją bo wchodzą od 3 czy 4 serii startów. Dodatkowo wkrewiony Tonder wylewa publiczne żale co skutkuje przyspieszonym zwolnieniem trenera. Dlatego winę za obecny stan ponosi sztab szkoleniowy i decyzyjni którzy są "mientcy". Co udowodnił wczorajszy wywiad z prezesem. Musiałem sprawdzić czy wody nie zostawiłem odkręconej, a to tylko Domagała ją lał 40 minut.

  31. Powrót do góry    #4350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Odnosząc się do wojny U24. Moim zdaniem Falubaz popełnił błąd u podstaw. Mogli oszczędzić 50 stron wątku, jednym, prostym trikiem. Wypożyczenie któregoś z pary Tonder-Kvech, wyhodowanie jaj i postawienie twardo na jeden wariant. Tak jak i w tamtym sezonie Tonder miał kontuzje i tego nie chcieli zrobić dłuższy czas, tak w tym mogli sprawę postawić jasno po sprawdzeniu przedsezonowym. Uratowałoby to sezon obydwu bo mogliby jechać regularnie i w spokoju. Ktoś zaraz podniesie lament? ALE RYZYKO RYYYZKO KONTUZJI. No niestety, żużel to ryzyko. Jak widać po juniorce problem udało się zażegnać wypożyczeniem Borowiaka. Problem na u24? Powstała w końcu ta liga z której można by było kogoś wybrać. (Salonen ściągnięty do Rzeszy, czy Rew do Krosna teraz). Dodatkowo w odwodzie godzący się ze swoją rolą Pawliczak. PO w sumie było pewne przed sezonem to mógłby te kilka meczów objechać w razie kontuzji podstawowego u24.
    Patrząc na interes klubu to raczej nie był błąd. Patrząc na interes samych zawodników to był błąd.

    Jeśli mieliby któregoś wypożyczyć to tylko Kvecha. Bo Tonder robił też za zabezpieczenie na wypadek kontuzji któregoś z krajowych seniorów. Kvech takiej roli pełnić już nie mógł. Druga kwestia to ta, ze klub nie chciał wzmacniać na pozycji U24 np. takiego Krosna. Gdzie chcieli Kvecha właśnie. Czyli nie chodziło o to, ze ktoś tam w klubie nie ma jaj, ale bardziej o to aby samemu się zabezpieczyć i nie wzmacniać potencjalnego rywala w walce o awans. Niestety ale kosztem zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4351
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć ze Kwech jest lepszym żużlowcem, dużo lepiej rokuje. Jest odważny, nie boi się włożyć nogi i motoru gdzie płaczek Tonder nawet by nie pomyślał o tym. Magiczna średnia Tondera. Woźniak ma dużo lepsza średnia niż Tai, Drabik czy Pawlicki a każdy jest bardziej łakomym kaskiem niż Szymek, każdy zarobi więcej. Tonder to dużo gorsza wersja Woźniaka. Start, niezły sprzęt i potem nic. Nikogo nie wyprzedzi, będzie snuł się z tylu. A jak mu ktoś podjedzie agresywnie to grzecznie ustąpi. Do tego bardzo niepewny na wyjazdach. I nie zapominajmy o tym, ze Tonder jest 3 lata starszy. W wieku Kwecha miał średnia 0,67 w EL ( jeżdżąc z juniorami) i raczył nas 3 W w Grudziądzu. Prawda jest niestety okrutna dla Matiego. Za 5 lat Kvech będzie przynajmniej solidnym 1 ligowcem, a Tondera kontakt z motocyklem żużlowym to będzie zapychania do startu jaki mechanik.

  33. Powrót do góry    #4352
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć ze Kwech jest lepszym żużlowcem, dużo lepiej rokuje.
    No właśnie to jest ciekawe. Że od 3 lat słyszę, że Kvech to kozak jakich mało i dużo lepiej rokuje. A Tonder to beztalencie i w ogóle nie rokuje.

    To ile jeszcze lat będziemy czekali aż Kvech nam udowodni, że przeskoczy w wynikach takiego Tondera i będzie od niego wyraźnie lepszy ? Bo póki co czekamy 3 lata a wyniki tego nie potwierdzają.

    Przypomnieć wam jak mocno rokował taki JJ ? Ile tu było gadania, ze FZG wypuścił taki skarb.

    Do tego bardzo niepewny na wyjazdach.
    Hmm, Tonder średnia w domu 1,800, średnia na wyjazdach 1,750. No faktycznie bardzo niepewny na tych wyjazdach. Na wyjazdach najbardziej zawodzi taki Fricke dom 2,781 wyjazd 2,063 oraz Tungate dom 2,273 wyjazd 1,690. I tu warto zauważyć, ze taki Rohan ma wyjazdową średnią gorsza od Tondera. O czymś to świadczy. Na dzisiaj taki Tonder ma 4 średnią w drużynie. Kvech ma 6 średnią w drużynie. No ale to Tonder nie rokuje i zawodzi na wyjazdach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4353
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie to jest ciekawe. Że od 3 lat słyszę, że Kvech to kozak jakich mało i dużo lepiej rokuje. A Tonder to beztalencie i w ogóle nie rokuje.

    To ile jeszcze lat będziemy czekali aż Kvech nam udowodni, że przeskoczy w wynikach takiego Tondera i będzie od niego wyraźnie lepszy ? Bo póki co czekamy 3 lata a wyniki tego nie potwierdzają.

    Przypomnieć wam jak mocno rokował taki JJ ? Ile tu było gadania, ze FZG wypuścił taki skarb.



    Hmm, Tonder średnia w domu 1,800, średnia na wyjazdach 1,750. No faktycznie bardzo niepewny na tych wyjazdach. Na wyjazdach najbardziej zawodzi taki Fricke dom 2,781 wyjazd 2,063 oraz Tungate dom 2,273 wyjazd 1,690. I tu warto zauważyć, ze taki Rohan ma wyjazdową średnią gorsza od Tondera. O czymś to świadczy. Na dzisiaj taki Tonder ma 4 średnią w drużynie. Kvech ma 6 średnią w drużynie. No ale to Tonder nie rokuje i zawodzi na wyjazdach.
    Napisz jeszcze ile tych biegów odjechał na wyjeździe...

  35. Powrót do góry    #4354
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    A pamiętacie jak Mariusz pisał, że Lambert jest przereklamowany i cienki? i że mamy Tondera?

    Jak tam Mariusz, Mati bije Lamberta?

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Napisz jeszcze ile tych biegów odjechał na wyjeździe...
    W Bydgoszczy zrobiłby 1 pkt w 4 startach, a w Gdańsku dostał bieg na juniora i zachwyt bo zrobił 2, hahah

  36. Powrót do góry    #4355
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Napisz jeszcze ile tych biegów odjechał na wyjeździe...
    No podobną ilość co taki Protas.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4356
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    A pamiętacie jak Mariusz pisał, że Lambert jest przereklamowany i cienki? i że mamy Tondera?

    Jak tam Mariusz, Mati bije Lamberta?
    Pisał dokładnie, że Lambert nie gwarantuje nic więcej niż Tonder. A 11 pkt Lamberta na torze w Toruniu to przypadek, bo to jego ulubiony tor i na innych torach nie będzie już tak punktował...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No podobną ilość co taki Protas.
    No to napisz dokładnie ile odjechał tych biegów cyrkuśniku...

  38. Powrót do góry    #4357
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    A pamiętacie jak Mariusz pisał, że Lambert jest przereklamowany i cienki? i że mamy Tondera?

    Jak tam Mariusz, Mati bije Lamberta?
    Ty to jesteś niezły bajarz. Wymyślasz to na poczekaniu czy jak ?

    W Bydgoszczy zrobiłby 1 pkt w 4 startach, a w Gdańsku dostał bieg na juniora i zachwyt bo zrobił 2, hahah
    Nie dość, że bajarz to jeszcze łgarz. Widzę, że szybko misiu poprawiłeś to co nałgałeś. W Bydzi jechał jeden bieg, gdzie przywiózł 0, a nie 4 jak twierdziłeś na początku. Przypominam, że Fricke też przywiózł 0 w swoim I biegu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4358
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie to jest ciekawe. Że od 3 lat słyszę, że Kvech to kozak jakich mało i dużo lepiej rokuje. A Tonder to beztalencie i w ogóle nie rokuje.

    To ile jeszcze lat będziemy czekali aż Kvech nam udowodni, że przeskoczy w wynikach takiego Tondera i będzie od niego wyraźnie lepszy ? Bo póki co czekamy 3 lata a wyniki tego nie potwierdzają.
    Srednie nie jezdza. Kvech to jeszcze junior, a juz jest lepszy od Tondera. 3 lata roznicy w tym sporcie to sporo na tym szczeblu kariery.

    by the way Mateusz zaliczyl ostatnio dobry wynik. Moze cos tam jeszcze z neigo bedzie. Wiecej torow obskoczy zagramanica, na pewno zyska doswiadczenie.

  40. Powrót do góry    #4359
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Pisał dokładnie, że Lambert nie gwarantuje nic więcej niż Tonder. A 11 pkt Lamberta na torze w Toruniu to przypadek, bo to jego ulubiony tor i na innych torach nie będzie już tak punktował...
    Zacytuj mnie idioto, gdzie ja pisałem, ze Tonder bije Lamberta ?

    No to napisz dokładnie ile odjechał tych biegów cyrkuśniku...
    Ile by nie odjechał tych biegów na wyjeździe to teza, ze zawodzi na wyjazdach jest z doopy wzięta i niczym nie podparta. No chyba, ze ty czy inny baran oczekuje, ze Tonder będzie woził dwucyfrówki na wyjazdach jadąc w dodatku z partyzanta i wskakując od 10-11 biegu. To wtedy faktycznie zawodzi.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Srednie nie jezdza. Kvech to jeszcze junior, a juz jest lepszy od Tondera. 3 lata roznicy w tym sporcie to sporo na tym szczeblu kariery.
    No cały czas o to pytam, skoro jest lepszy, to czemu jest gorszy ? Umiesz odpowiedzieć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4360
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    w czym jest gorszy? Bo na pewno nie w jezdzie na zuzlu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #4361
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w czym jest gorszy? Bo na pewno nie w jezdzie na zuzlu
    W SON jest gorszy. Tonder jeszcze nie przegrał żadnego biegu w tych rozgrywkach.

  43. Powrót do góry    #4362
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    fakt. Podobno robi tez gorsze nalesniki (zaluje dzemu)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #4363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w czym jest gorszy? Bo na pewno nie w jezdzie na zuzlu
    W punktowaniu na torze jest gorszy. Bo tak się dziwnie składa, że za styl i robiony wiatr na torze to punktów w tym sporcie nie dają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4364
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Zasadniczo zobaczymy po sezonie, gdzie kto trafi. Skoro Kvecha sondują w Toruniu to muszą tam pracować idioci którzy nie chcą lepszego Tondera.

  46. Powrót do góry    #4365
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    W SON jest gorszy. Tonder jeszcze nie przegrał żadnego biegu w tych rozgrywkach.
    No, jeśli chcemy się posiłkować SON, to Lewiszyn był jeszcze lepszy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •