Strona 133 z 180 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,941 do 5,985 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5941
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie ma znaczenia czy ja lubię kopaczy czy nie lubię. Ale wy idziecie mocno na skróty. I w ogóle nie znacie realiów od strony praktycznej. Jeden stadion dla kopaczy i żużlokow to kiepskie rozwiązanie i dla jednych i dla drugich. Przecież to nie jest tak, że stadionu korzysta się tylko w trakcie zawodów I drużyn. Kopacze też nie rozgrywają tylko meczów ligowych. Też mają pewnie jakieś rozgrywki juniorskie, mecze o jakiś tam puchar, sparingi przedsezonowe, itp. I taka spółka wiecznie by powodowała jakieś kolizje i kłótnie. Poza tym ta koncepcja była już kiedyś rozważana. I wyszło im, ze nie dadzą rady zrobić pełnowymiarowego, regulaminowego, boiska bez ingerencji w tor. A samego toru nie ma jak i gdzie przesunąć. To znaczy, teoretycznie jest ale wymagało by to zbyt wielką przebudowę a co za tym idzie znaczne koszty. A w efekcie można by spyerdolić totalnie tor żużlowy niczym w Rybniku.

    Odnośnie kosztów, w 2009 roku MA zbudowano za 100 mln pln. W Łodzi wydali trochę mniej ale tam zrezygnowali z dachu. A ty tutaj coś pyerdolisz, ze za 20 mln mogli wybudować cały stadion. Ogarnij się.

    I jeszcze raz powtórzę, najgorsza możliwa opcja, to jeden stadion dla żużlowków i kopaczy. Nie pod względem finansowym ale pod względem praktycznym i sportowym. To byłoby po prostu dziadowanie.
    Przecież nikt by tam nie grał sparingów i trenował juniorów. Od tego - tak jak napisał kolega wyżej - byłaby Sulechowska/Amelii. Tam jest łącznie 6 boisk do treningu. Baza na poziomie ekstraklasy.

  2. Powrót do góry    #5942
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a jak sie ma futbol amerykanski w stanach, albo bejsbol? Bo to tez niszowka.
    niszówka na rynku z 330 mln konsumentów nie jest niszówką.
    poza tym wymieniłeś 2 najpopularniejsze dyscypliny sportowe w usa, a u nas speedway nawet w pierwszej piątce nie jest.
    nie mówiąc już o sile nabywczej rynku w usa, sposobie finansowania rozgrywek, udziale w rynku reklamy itd.
    dwa inne światy.

  3. Powrót do góry    #5943
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nikt o zdrowych zmysłach nie zbuduje dzisiaj stadionu dla dyscypliny, która się zwija i za dekadę stanie się zupełnie niszowa.
    już samo to, że polska liga nazywana jest najlepszą ligą świata wskazuje na jej skarłowacenie.
    brzmi to jak kwestia ze skeczu, ukazuje polskie rozbuchane ego, ale przede wszystkim pozycjonuje rolę speedwaya w dzisiejszym świecie. to tylko polska, trochę szwecja, dania, uk i nic więcej. a i w polsce, gdy zabraknie wkrótce sasinozłotówek, to się najlepsza liga nie utrzyma długo na tym poziomie za prywatne pieniądze. założę się, że dziś bieńkowski czy dalewski mają zayebisty ból głowy: falubaz czy może jednak gaz do ogrzania firmy.
    Ale już stadion o bardziej uniwersalnym charakterze to nie byłby taki głupi pomysł. Np. we Wrocku Olimpiko służy także drużynie futbolu amerykańskiego.

  4. Powrót do góry    #5944
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    niszówka na rynku z 330 mln konsumentów nie jest niszówką.
    poza tym wymieniłeś 2 najpopularniejsze dyscypliny sportowe w usa, a u nas speedway nawet w pierwszej piątce nie jest.
    nie mówiąc już o sile nabywczej rynku w usa, sposobie finansowania rozgrywek, udziale w rynku reklamy itd.
    dwa inne światy.
    To wymień te 5 najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce ?

    Rzecz jasna mam na myśli zawody ligowe pod względem oglądalności w TV i gromadzenia ludzi na obiektach sportowych. Chętnie się dowiem co oprócz kopanej (choc i tu może być różnie) jest przed żużlem.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale już stadion o bardziej uniwersalnym charakterze to nie byłby taki głupi pomysł. Np. we Wrocku Olimpiko służy także drużynie futbolu amerykańskiego.
    No tak, pewnie stworzymy na ta okazję ekipę rugby aby stadion był uniwersalny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5945
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To wymień te 5 najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce ?

    Rzecz jasna mam na myśli zawody ligowe pod względem oglądalności w TV i gromadzenia ludzi na obiektach sportowych. Chętnie się dowiem co oprócz kopanej (choc i tu może być różnie) jest przed żużlem.

    piłka nożna, siatkówka, koszykówka, ręczna, skoki narciarskie, ksw i akolici.

  6. Powrót do góry    #5946
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    cyklista wieszczy koniec żużla, nowe, nie znałem
    Trochę mu się spyerdoliło w obliczeniach. Musiał zrobić korektę. Bo niedawno głosił, że żużel już umarł.

    Cytat Zamieszczone przez Blai Zobacz posta
    Przecież nikt by tam nie grał sparingów i trenował juniorów. Od tego - tak jak napisał kolega wyżej - byłaby Sulechowska/Amelii. Tam jest łącznie 6 boisk do treningu. Baza na poziomie ekstraklasy.
    Bo na tym to polega w kopanej. Musi być płyta główna i przynajmniej 2 boiska treningowe i dla młodzików i różnych akademii. Niemniej oficjalne mecze grają nie tylko ligowe. I wtedy już potrzebne jest główne boisko. Z żużlokami jest jeszcze gorzej. Jak któryś potrzebuje potrenować w tygodniu to trenuje. Czasami katują od rana do wieczora. Poza tym masz zawody ligowe, mogą dojść zawody ligowe U24, plus różne DMPJ, turnieje indywidualne, itp. Dochodziłoby do sytuacji, że kopacze nie mieliby terminów na rozegranie swoich meczy. Jak pisałem wyżej, jasne, ze jak się uprzesz to da radę. Ale byłoby to, dla jednych i drugich upierdliwe i chuyowe rozwiązanie.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    piłka nożna, siatkówka, koszykówka, ręczna, skoki narciarskie, ksw i akolici.
    A ty w ogóle wiesz, że oprócz kopanej (i to w porywach) to reszta jest za żużlem ? I nie naciągaj tutaj skokami narciarskimi czy KSW (to nie sport tylko teatr) bo tam ligi nie uświadczysz. Kosz, siatka, ręczna, na lidze nie gromadzi takiej publiki jak żużel. Przykład odnośnie popularności tych dyscyplin masz choćby na tym forum. Idź do działu siatki, kosza czy ręcznej i spróbuj tam z kimś pogadać. A ten twój umierający żużel ciągle gromadzi tysiące ludzi na stadionach i setki tysięcy przed TV.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #5947
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Tylko jeśli miałby być to typowy stadion piłkarski to się niestety wiąże z wielką przeszkodą bo tor musiałby byc wydłużonu żeby wymiarowo się to zgadzało. Wtedy powstaje kolejny 380 metrowiec plus jak w Rzeszowie czy Krosnie. A na takich torach zapomnijcie o walce

  8. Powrót do góry    #5948
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Popraw mnie jak się mylę, ale Polonia Bydgoszcz miała kiedyś w środku boisko pilkarskie a tor jeden z najlepszy w PL.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #5949
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Popraw mnie jak się mylę, ale tor Polonii Bydgoszcz też miał kiedyś w środku boisko pilkarskie a tor jeden z najlepszy w PL.
    Dzień lub dwa przed meczem rewanżowym z Falubazem jeszcze grali mecz ligowy, z tego co widziałem to i powietrze z band dmuchanych było spuszczone, więc treningu pewnie tego dnia nie było.

  10. Powrót do góry    #5950
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    A ty w ogóle wiesz, że oprócz kopanej (i to w porywach) to reszta jest za żużlem ? I nie naciągaj tutaj skokami narciarskimi czy KSW (to nie sport tylko teatr) bo tam ligi nie uświadczysz. Kosz, siatka, ręczna, na lidze nie gromadzi takiej publiki jak żużel. Przykład odnośnie popularności tych dyscyplin masz choćby na tym forum. Idź do działu siatki, kosza czy ręcznej i spróbuj tam z kimś pogadać. A ten twój umierający żużel ciągle gromadzi tysiące ludzi na stadionach i setki tysięcy przed TV.
    głąbie jeden, ja pisałem o 5 najpopularniejszych dyscyplinach w polsce.
    a ty mi tu wyjeżdżasz z ligami, bo ci to bardziej pasuje.

    wczorajszą siatkówkę polska-usa oglądało 4,5 mln widzów.
    pokaż mi jedno spotkanie w speedwayu, może być nawet sgp, które zgromadziło choćby 10 proc. tej publiki.
    czekam

    ksw teatrem?
    a co to za argument, skoro speedway jest obwoźnym cyrkiem?
    zresztą chodziło o to, że sporty walki, w tym pokazywane przez ksw, gromadzą więcej kibiców niż żużel.

    a to forum jest akurat bardzo dobrym dowodem na umieranie speedwaya.
    nigdy wcześniej nie było tu takiej chu.jni jak obecnie.

  11. Powrót do góry    #5951
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Popraw mnie jak się mylę, ale Polonia Bydgoszcz miała kiedyś w środku boisko pilkarskie a tor jeden z najlepszy w PL.
    Jeden Rabin powie TAK a inny rabin powie NIE.
    Pamiętam jak dziś płacze nad torem we Wrocławiu, że nie da się tam zrobić dobrego toru, bo w środku jest boisko piłkarskie.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #5952
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    głąbie jeden, ja pisałem o 5 najpopularniejszych dyscyplinach w polsce.
    a ty mi tu wyjeżdżasz z ligami, bo ci to bardziej pasuje.

    wczorajszą siatkówkę polska-usa oglądało 4,5 mln widzów.
    pokaż mi jedno spotkanie w speedwayu, może być nawet sgp, które zgromadziło choćby 10 proc. tej publiki.
    czekam

    ksw teatrem?
    a co to za argument, skoro speedway jest obwoźnym cyrkiem?
    zresztą chodziło o to, że sporty walki, w tym pokazywane przez ksw, gromadzą więcej kibiców niż żużel.

    a to forum jest akurat bardzo dobrym dowodem na umieranie speedwaya.
    nigdy wcześniej nie było tu takiej chu.jni jak obecnie.
    Zakało, nie że mi pasuje ale rozmawiamy o żużlokach, stadionie przy W69 i kopanej. Gdzie miałby odbywać się głównie rozgrywki ligowe. Dlatego cepie miałeś wymienić tych 5 dyscyplin ligowych (sam tak twierdziłeś) bardziej popularnych niż żużel. I jak zwykle się ośmieszyłeś tylko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #5953
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ze sportów ligowych zuzel zdecydowanie nr. 2 w Polsce i widać to choćby po wysokości kontraktu telewizyjnego.
    To nigdy nie przełoży się jendak na popularność dyscypliny, bo zuzel nie jest dyscyplina powszechnie uprawiana.
    W Piłkę, siatkę czy kosza gra się od małego w szkołach i na placach zabaw.
    Z żużlem jest z tym maly problem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-09-2022 o 18:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #5954
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    W Polonii od lat stadion jest dzielony z klubem piłkarskim i z tego co wiem ani jedna ani druga strona nie ma z tym problemu.

  15. Powrót do góry    #5955
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zakało, nie że mi pasuje ale rozmawiamy o żużlokach, stadionie przy W69 i kopanej. Gdzie miałby odbywać się głównie rozgrywki ligowe. Dlatego cepie miałeś wymienić tych 5 dyscyplin ligowych (sam tak twierdziłeś) bardziej popularnych niż żużel. I jak zwykle się ośmieszyłeś tylko.

    psi brudny dzyndzlu, ja nic nie pisałem o sportach ligowych, ale o 5 najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w polsce, wśród których nie ma speedwaya.
    nadal czekam na przykład meczu żużlowego, który miał oglądalność pow. 0.5 mln, czyli 1/10 wczorajszej oglądalności "niszowej" w PL siatkówki

  16. Powrót do góry    #5956
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Chyba bardzo dobrze że zamkneli Falubaz ma w dupie bezpieczeństwo

    "Zwróciliśmy się do wojewody o rozważenie zamknięcia stadionu na ostatni mecz sezonu, ponieważ organizator zawodów od początku sezonu nie reaguje na sugestie policji. Identyfikacja osób łamiących prawo jest niemożliwa, ponieważ od kwietnia monitoring na stadionie nie działa. Na stadionie dzieje się źle pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma współpracy z organizatorem, który pozostaje głuchy na nasze apele. To nie jest jednostkowy przypadek, bo do niebezpiecznych zajść doszło w tym sezonie wielokrotnie, a po drugiej stronie nie mamy partnera, który mógłby nam pomóc zwiększyć bezpieczeństwo - mówi rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji, Marcin Maludy."

  17. Powrót do góry    #5957
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    psi brudny dzyndzlu, ja nic nie pisałem o sportach ligowych, ale o 5 najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w polsce, wśród których nie ma speedwaya.
    nadal czekam na przykład meczu żużlowego, który miał oglądalność pow. 0.5 mln, czyli 1/10 wczorajszej oglądalności "niszowej" w PL siatkówki
    Durniu, ale my tu piszemy o stadionie i rozgrywkach ligowych. A ty wciąłeś sie w środek dyskusji i twierdzisz, ze dla tak niszowego sportu nie opłaca się remontować stadionu, że tego sportu nie ma w 5 najpopularniejszych. Więc zastanów się cymbale jakie rozgrywki mają miejsce przy W69. I wyskakujesz baranie z MŚ w siatkówce. Porównaj cymbale rozgrywki ligowe w siatce, koszu, żużlu. I wtedy pogadamy gdzie jest większa oglądalność.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #5958
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2016
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    psi brudny dzyndzlu, ja nic nie pisałem o sportach ligowych, ale o 5 najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w polsce, wśród których nie ma speedwaya.
    nadal czekam na przykład meczu żużlowego, który miał oglądalność pow. 0.5 mln, czyli 1/10 wczorajszej oglądalności "niszowej" w PL siatkówki
    porównywanie meczów Reprezentacji Siatkówki do meczów ligowych żużla jest kompletnie niesprawiedliwe i mija się z celem. Aby porównanie miało sens trzeba by sprawdzić oglądalność Drużynowego Pucharu Świata w otwartej telewizji. Jeśli chodzi o oglądalność "ligową" to ani siatkówka, ani reczna, a tym bardziej koszykówka nie ma podjazdu do PGE Ekstraligi, bywały kolejki gdzie większą oglądalność w TV miał żużel niż Ekstraklasa.

  19. Powrót do góry    #5959
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    psi brudny dzyndzlu, ja nic nie pisałem o sportach ligowych, ale o 5 najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w polsce, wśród których nie ma speedwaya.
    nadal czekam na przykład meczu żużlowego, który miał oglądalność pow. 0.5 mln, czyli 1/10 wczorajszej oglądalności "niszowej" w PL siatkówki
    sgp na narodowym mial w tym sezonie prawie pol miliona

  20. Powrót do góry    #5960
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    psi brudny dzyndzlu, ja nic nie pisałem o sportach ligowych, ale o 5 najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w polsce, wśród których nie ma speedwaya.
    nadal czekam na przykład meczu żużlowego, który miał oglądalność pow. 0.5 mln, czyli 1/10 wczorajszej oglądalności "niszowej" w PL siatkówki
    kolarz, ale ile widzów ogląda siatkówkę w wymiarze ligowym? To są mistrzostwa świata, siłą rzeczy dobry wynik zawodników będzie przyciągał widzów. Jak będą Igrzyska Olimpijskie i Fajdek, albo Nowicki będą walczyć o finały to też będzie kilka milionów widzów. Nie będzie to jednak czyniło z rzutu młotem popularnej dyscypliny.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  21. Powrót do góry    #5961
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Trochę mu się spyerdoliło w obliczeniach. Musiał zrobić korektę. Bo niedawno głosił, że żużel już umarł.



    Bo na tym to polega w kopanej. Musi być płyta główna i przynajmniej 2 boiska treningowe i dla młodzików i różnych akademii. Niemniej oficjalne mecze grają nie tylko ligowe. I wtedy już potrzebne jest główne boisko. Z żużlokami jest jeszcze gorzej. Jak któryś potrzebuje potrenować w tygodniu to trenuje. Czasami katują od rana do wieczora. Poza tym masz zawody ligowe, mogą dojść zawody ligowe U24, plus różne DMPJ, turnieje indywidualne, itp. Dochodziłoby do sytuacji, że kopacze nie mieliby terminów na rozegranie swoich meczy. Jak pisałem wyżej, jasne, ze jak się uprzesz to da radę. Ale byłoby to, dla jednych i drugich upierdliwe i chuyowe rozwiązanie.



    A ty w ogóle wiesz, że oprócz kopanej (i to w porywach) to reszta jest za żużlem ? I nie naciągaj tutaj skokami narciarskimi czy KSW (to nie sport tylko teatr) bo tam ligi nie uświadczysz. Kosz, siatka, ręczna, na lidze nie gromadzi takiej publiki jak żużel. Przykład odnośnie popularności tych dyscyplin masz choćby na tym forum. Idź do działu siatki, kosza czy ręcznej i spróbuj tam z kimś pogadać. A ten twój umierający żużel ciągle gromadzi tysiące ludzi na stadionach i setki tysięcy przed TV.
    Mariusz nie porównuj obiektu otwartego do zamkniętego o litości :O wczoraj w spodku 14 tysiąca ludzi na meczu z USA,druga sprawa pojemność hal sportowych np siatkarskich ma się nijak do stadionów :O

  22. Powrót do góry    #5962
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    kolarz, ale ile widzów ogląda siatkówkę w wymiarze ligowym? To są mistrzostwa świata, siłą rzeczy dobry wynik zawodników będzie przyciągał widzów. Jak będą Igrzyska Olimpijskie i Fajdek, albo Nowicki będą walczyć o finały to też będzie kilka milionów widzów. Nie będzie to jednak czyniło z rzutu młotem popularnej dyscypliny.
    a dlaczego zmarzlik walczący o mistrzostwo świata nie gromadzi miionów?
    kto mu broni?
    odpowiedź: bo speedway jest sportem niszowym, czyli popularnym jedynie w wąskiej grupie społecznej.
    bo nie mieści się nawet w top5 najpopularniejszych dyscyplin sportowych w polsce.

    a dlaczego zmarzlik nie zostanie jak nowicki mistrzem olimpijskim?
    bo speedway jest sportem niszowym, popularnym w 3 krajach na krzyż i poza polską każdemu zwisa, a nawet w polsce nie jest w top5 popularnych dyscyplin sportowych

  23. Powrót do góry    #5963
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Mariusz nie porównuj obiektu otwartego do zamkniętego o litości :O wczoraj w spodku 14 tysiąca ludzi na meczu z USA,druga sprawa pojemność hal sportowych np siatkarskich ma się nijak do stadionów :O
    Przecież nie porównuje. Chociaż i tak popatrz sobie czy te hale są zapełnione na lidze ? Mimo, że w wielu przypadkach mieszczą mniej ludzi niż stadiony. No i nie porównuj mistrzostw świata z ligowym żużlem, bo to nie tędy droga.

    Generalnie popatrz sobie na całość, ilu kibiców ogląda na żywo plus w TV. I tu nie ma w ogóle o czym mówić. Żadna ligowa siatkówka, koszykówka czy ręczna (te przykłady podawał kolarz) nie umywa się do oglądalności ogólnej żużla ligowego. Rzecz jasna licząc średnią oglądających na mecz.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a dlaczego zmarzlik walczący o mistrzostwo świata nie gromadzi miionów?
    kto mu broni?
    odpowiedź: bo speedway jest sportem niszowym, czyli popularnym jedynie w wąskiej grupie społecznej.
    bo nie mieści się nawet w top5 najpopularniejszych dyscyplin sportowych w polsce.

    a dlaczego zmarzlik nie zostanie jak nowicki mistrzem olimpijskim?
    bo speedway jest sportem niszowym, popularnym w 3 krajach na krzyż i poza polską każdemu zwisa, a nawet w polsce nie jest w top5 popularnych dyscyplin sportowych
    I weź tu dyskutuj z idiotą.

    Twierdziłeś baranie, że żużel zdycha, swoją droga ile lat już tak twierdzisz ? A co za tym idzie nie opłaca się inwestować w stadion w ZG. Więc ci udowodniłem durniu, że nie zdycha i ma się całkiem dobrze. A zainteresowanie jest na tyle duże, że TV płaci za niego poważne pieniądze. A ty nażelowany ćwoku zamykałbyś już stadiony żużlowe. Tymczasem po kopanej, żużel w Polsce w wydaniu ligowym, jest najliczniej oglądaną dyscypliną sportową. A ty ćwoku coś tutaj pyerdolisz o koszu, siatce i ręcznej, że niby są przed żużlem. Głupi jesteś i nie douczony.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-09-2022 o 20:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5964
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a dlaczego zmarzlik walczący o mistrzostwo świata nie gromadzi miionów?
    kto mu broni?
    odpowiedź: bo speedway jest sportem niszowym, czyli popularnym jedynie w wąskiej grupie społecznej.
    bo nie mieści się nawet w top5 najpopularniejszych dyscyplin sportowych w polsce.

    a dlaczego zmarzlik nie zostanie jak nowicki mistrzem olimpijskim?
    bo speedway jest sportem niszowym, popularnym w 3 krajach na krzyż i poza polską każdemu zwisa, a nawet w polsce nie jest w top5 popularnych dyscyplin sportowych
    Zmarzlik został sportowcem roku.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Powrót do góry    #5965
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Nasi nie śpią, wytropili ich w Tarnowie.

    Stelmet Falubaz nie ma zamiaru bezczynnie czekać na pierwszy finał eWinner 1. Ligi, który odbędzie się w Krośnie. Prawie cała drużyna od dziś przebywa w Tarnowie, gdzie ciężko trenuje po to, by na teren Cellfast Wilków zawodnicy przyjechali jak najlepiej przygotowani. Poza jazdą na torze nie zabraknie wspólnej integracji.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Zmarzlik został sportowcem roku.
    I to zdaje się wygrał ten plebiscyt z pierwszym kopaczem świata. Kowalczyk do dzisiaj ma z tego tytułu nieprzespane noce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #5966
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Zmarzlik został sportowcem roku.

    a justyna kowalczyk 5-6 razy, małysz 3, a stoch 2 razy itd.
    jeśli chciałeś mnie przekonać, że żużel jest 5-krotnie mniej popularny niż biegi narciarskie, to ci się udało.

  27. Powrót do góry    #5967
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a justyna kowalczyk 5-6 razy, małysz 3, a stoch 2 razy itd.
    jeśli chciałeś mnie przekonać, że żużel jest 5-krotnie mniej popularny niż biegi narciarskie, to ci się udało.
    Facet nie porównuj MŚ w siatkówce w tv otwartej jak TVP 1 czy pół otwartej jak Polsat Sport do oglądalności GP czy DPŚ w kodowanej w Canal Plus czy teraz w internecie w extra eurosporcie player bo kompletnie mylisz pojęcia i zaklamujesz rzeczywistość w oglądalności !

  28. Powrót do góry    #5968
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Facet nie porównuj MŚ w siatkówce w tv otwartej jak TVP 1 czy pół otwartej jak Polsat Sport do oglądalności GP czy DPŚ w kodowanej w Canal Plus czy teraz w internecie w extra eurosporcie player bo kompletnie mylisz pojęcia i zaklamujesz rzeczywistość w oglądalności !

    a dlaczego nikt nie chce pokazywać speedwaya w otwartej tv?
    a jak już w niej coś pokażą, to ma ledwie 400 tys. widzów jak sgp w warszawie, czyli 1/10 tego, co siatkówka?
    bo żużel nie jest popularną dyscypliną
    i niewiele osób chce to oglądać, nawet za darmo i to również wtedy, gdy polak ma szansę na mistrzostwo świata

    jesteś kibicem niszowej dyscypliny popularnej jedynie w małych i średnich miastach.
    fenomen polski małomiasteczkowej i peryferyjnej. i tyle
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 10-09-2022 o 00:25

  29. Powrót do góry    #5969
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a dlaczego nikt nie chce pokazywać speedwaya w otwartej tv?
    Bo ich nie stać

    A Kurski piał z zachwytu

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/98...il-sie-kibicom

  30. Powrót do góry    #5970
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a dlaczego nikt nie chce pokazywać speedwaya w otwartej tv?
    a jak już w niej coś pokażą, to ma ledwie 400 tys. widzów jak sgp w warszawie, czyli 1/10 tego, co siatkówka?
    bo żużel nie jest popularną dyscypliną
    i niewiele osób chce to oglądać, nawet za darmo i to również wtedy, gdy polak ma szansę na mistrzostwo świata

    jesteś kibicem niszowej dyscypliny popularnej jedynie w małych i średnich miastach.
    fenomen polski małomiasteczkowej i peryferyjnej. i tyle
    A nie mówiłem, że idiota.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #5971
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Dajcie spokój z tą piłką na w69. Nie mam nic do naszych kopaczy, ale taka spółka nie wyszłaby na dobre. Mamy kurnik to fakt, ale stadion nie jedzie. Niech awansują, zrobią wymagane modernizacje i tyle.

    A odnośnie popularności zgadzam się z Mariuszem. Żadne krajowe rozgrywki ligowe nie gromadzą przed tv tylu kibiców co żużel.

    Niedziela zapowiada się wybornie: do obiadu Krosno, przy brązie łycha, na finale browarek. Magazyn trzeba będzie nagrać

  32. Powrót do góry    #5972
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a dlaczego zmarzlik nie zostanie jak nowicki mistrzem olimpijskim?

    Bo żużel nie jest sportem olimpijskim...(podobnie jak i inne sporty motorowe)?



  33. Powrót do góry    #5973
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Od rana pada i tak ma być aż do wieczora kuźwa a myślałem że choć raz będę miał blisko na mecz .A tu finał przełożą a nasi w Tarnowie już nie potrenują

  34. Powrót do góry    #5974
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a dlaczego nikt nie chce pokazywać speedwaya w otwartej tv?
    a jak już w niej coś pokażą, to ma ledwie 400 tys. widzów jak sgp w warszawie, czyli 1/10 tego, co siatkówka?
    bo żużel nie jest popularną dyscypliną
    i niewiele osób chce to oglądać, nawet za darmo i to również wtedy, gdy polak ma szansę na mistrzostwo świata

    jesteś kibicem niszowej dyscypliny popularnej jedynie w małych i średnich miastach.
    fenomen polski małomiasteczkowej i peryferyjnej. i tyle
    Dokladnie a kibice z tych malych miasteczek i wsi placa c+ ziemniakami i swinkami za mozliwosc obejrzenia meczu.
    Jest ich tak niewielu,ze redachtrom tych dobroci starcza tylko na 2 grille w miesiacu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-09-2022 o 07:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #5975
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Czyli w Austri na slowo speedway wszyscy wiedza o jaka dyscypline chodzi?w wiekszosci krajow europy ( o swiecie juz nawet nie wspomne)jest problem z wytlumaczeniem Co to za dyscyplina sportu ,powiesz speedway i widzisz balagan w oczach rozmowcy

  36. Powrót do góry    #5976
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No dokładnie. Przecież dyskusja dotyczy Austrii a nie polskiej ligi w Polsce.
    Jak zwykle celna uwaga, Donald.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #5977
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Za dlugie posty byly wiec tylko tak zerknalem na szybkiego , w Polsce narazie tak ale ogolnie sport strasznie niszowy

  38. Powrót do góry    #5978
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No dokładnie. Przecież dyskusja dotyczy Austrii a nie polskiej ligi w Polsce.
    Jak zwykle celna uwaga, Donald.
    moja opinia o popularności speedwaya nie dotyczy tylko polskiej ligi, a przynajmniej właśnie speedway w ujęciu ogólnym miałem na myśli, odpowiadając na post j-rulesa, na co wtrącił się strażak, sprowadzając to tylko do ligi (ale już nie sgp), bo tak mu pasuje do udowodnienia, że żużel jest popularny.

    liga jest oglądana i tego nie kwestionuję. i jest pewnie, jak piszecie, pod względem oglądalności zaraz za ligową piłką nożną, ale to nie zmienia ogólnej sytuacji speedwaya jako dyscypliny, która nie porusza milionów, tak jak wymienione przeze mnie piłka nożna, siatkówka, ręczna, skoki czy nawet sporty walki.
    siła speedwaya jest właśnie w małych i średnich miastach, to sport prowincjonalny, peryferyjny i w tym sensie niszowy, że jest popularny tylko w wąskiej grupie społecznej. nie wyskoczy poza prowincję, bo nigdzie poza nią nie jest rozumiany, a granicą popularności speedwaya jest liczba osób mieszkających w tych kilku nielicznych ośrodkach żużlowych.

  39. Powrót do góry    #5979
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Kvech jest walecznym i utalentowanym zawodnikiem, ale jeżeli odejdzie do Torunia to dla FZG może to wyjść.. na dobre. Ja chłopaka lubię, on może jeszcze się rozwinąć, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że w kontekście ekstraligi to jest duża niewiadomą. Z moich prywatnych obserwacji to odnoszę wrażenie, że jemu by się przydał jakiś ogarnięty pomagier. Z całym szacunkiem dla Sitery, ale to raczej nie to. Problemem Czecha jest to, że on albo źle obiera ścieżki albo jest ciągle źle przełożony. Wygląda to trochę tak jakby nie do końca jego team ogarniał zmieniające się warunki torowe i stąd te wahania formy. Jeden bieg jedzie świetnie, kolejny przegrywa z ogorami. Z jednej strony dobrze gdyby został, ale z drugiej to dla mnie on powinien być tutaj opcja numer 3 na u24. Gdyby tak się stało, że Toruń bierze Kvecha to by oznaczało, że odpuszczają Beckera. A dla mnie to jednak Amerykanin jest lepszym rozwiązaniem. Ma dobre starty, świetna sylwetkę. I ogólnie wydaje mi się, że stać go na lepsze punktowanie niż Kvecha. Jeżeli nie Becker no to ciekawym pomysłem jest Czugunow, który też te 8 punktów jest w stanie robić( przynajmniej u siebie) i rozwiązuje przy okazji temat Polaka i u24 w jednym. Tutaj jednak nie ma pewności gdzie i kiedy Wrocław zechce go oddać. Chyba, że Rusko położy na to lachę, bo Gleb nie będzie mu potrzebny i po prostu odda go gdziekolwiek byle kasa się zgadzała.

    Do czego zmierzam? Kvech jest dobra opcją jeżeli alternatywą mają być Tonder albo inny Szlauderbach. Natomiast jeżeli byłaby opcja na Beckera lub Czugunowa to trzeba iść w tym kierunku. Strata Czecha to nie byłaby tragedia nie do załatania.

    Dużo gorsze byłoby odejście Fricka, który chociaż jest trochę przereklamowany i na ekstralige to też żaden lider, to jednak próżno na rynku szukać kogoś kto go zastąpi, a przy okazji wzmacnia się Grudziądz, który na papierze za rok będzie głównym przeciwnikiem beniaminka w walce o utrzymanie.

    To wszystko pisane oczywiście w kontekście ekstraligi. W przypadku porażki z Krosnem właściwie można ten post spuścić w kiblu.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 10-09-2022 o 10:14
    TeamLindgren

  40. Powrót do góry    #5980
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    moja opinia o popularności speedwaya nie dotyczy tylko polskiej ligi, a przynajmniej właśnie speedway w ujęciu ogólnym miałem na myśli, odpowiadając na post j-rulesa, na co wtrącił się strażak, sprowadzając to tylko do ligi (ale już nie sgp), bo tak mu pasuje do udowodnienia, że żużel jest popularny.

    liga jest oglądana i tego nie kwestionuję. i jest pewnie, jak piszecie, pod względem oglądalności zaraz za ligową piłką nożną, ale to nie zmienia ogólnej sytuacji speedwaya jako dyscypliny, która nie porusza milionów, tak jak wymienione przeze mnie piłka nożna, siatkówka, ręczna, skoki czy nawet sporty walki.
    siła speedwaya jest właśnie w małych i średnich miastach, to sport prowincjonalny, peryferyjny i w tym sensie niszowy, że jest popularny tylko w wąskiej grupie społecznej. nie wyskoczy poza prowincję, bo nigdzie poza nią nie jest rozumiany, a granicą popularności speedwaya jest liczba osób mieszkających w tych kilku nielicznych ośrodkach żużlowych.
    Wszystko to prawda i też o tym pisałem, ale w takiej dyskusji nie mozna jednak pomijać popularności dyscypliny w danym kraju a w Polsce zuzel jest jednak dyscyplina bardzo popularna.
    Gra Polo też nie zajmują się wszyscy ale to nie znaczy aby podważać jego polarność np. Indiach.
    Globalnie zuzel nie istnieje, podobnie jak dziesiątki innych dyscyplin które popularne są jedynie w regionach lub kilku państwach.
    Jednak jaka pozycje zajmuje w Polsce chyba wiesz i nie jest to pozycja wstydliwa.
    Zestawić tego z reprezentacją siatkówki czy pilki ręcznej nie sposób.
    Reprezentacji kibiciuje każdy, to dyscyplina powszechna, żużel nią nie jest.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #5981
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 13 w 9 postach
    Panowie, od paru dni układacie skład na Ekstraligę. Coś Wam przypomnę:
    Na starcie ligi, jak jechaliście krzoka, to w Krośnie zrobiliście wszystko, żeby tego meczu nie odjechać. I skończyło się walkowerem. Żodyn, powtarzam, żodyn żuzlok nie zapoznał się z torem na którym będziecie jechać najważniejszy mecz w sezonie. Ja bym się tym cholernie przejmował.

    te wszystkie nazwiska na ekstraligę są pyszne. Ale pycha kroczy przed upadkiem.

  42. Powrót do góry    #5982
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gra Polo też nie zajmują się wszyscy ale to nie znaczy aby podważać jego polarność np. Indiach.
    sądzę, że miałeś na myśli krykiet i jego popularność w indiach.
    reszta się zgadza.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (10-09-2022)

  44. Powrót do góry    #5983
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Doctor_WHO Zobacz posta
    Panowie, od paru dni układacie skład na Ekstraligę. Coś Wam przypomnę:
    Na starcie ligi, jak jechaliście krzoka, to w Krośnie zrobiliście wszystko, żeby tego meczu nie odjechać. I skończyło się walkowerem. Żodyn, powtarzam, żodyn żuzlok nie zapoznał się z torem na którym będziecie jechać najważniejszy mecz w sezonie. Ja bym się tym cholernie przejmował.

    te wszystkie nazwiska na ekstraligę są pyszne. Ale pycha kroczy przed upadkiem.
    To może mieć znaczenie, ale nie musi. Taka Bydgoszcz w rundzie zasadniczej w Zielonej długo prowadziła, przegrali dopiero w piętnastym wyścigu i jak to ich zapoznanie się z torem przełożyło się na Play offy? Poza tym układanie składów i spekulowanie to chyba żadna zbrodnia? Jak przegrają to będziemy układać skład na pierwszą ligę i tyle. Nie wiem po co spinasz dupsko.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (10-09-2022), Mariusz (10-09-2022)

  46. Powrót do góry    #5984
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Doctor_WHO Zobacz posta
    Panowie, od paru dni układacie skład na Ekstraligę. Coś Wam przypomnę:
    Na starcie ligi, jak jechaliście krzoka, to w Krośnie zrobiliście wszystko, żeby tego meczu nie odjechać. I skończyło się walkowerem. Żodyn, powtarzam, żodyn żuzlok nie zapoznał się z torem na którym będziecie jechać najważniejszy mecz w sezonie. Ja bym się tym cholernie przejmował.

    te wszystkie nazwiska na ekstraligę są pyszne. Ale pycha kroczy przed upadkiem.
    Więcej w tym temacie zrobiło samo Krosno aby tego meczu nie odjechać. Przecież po meczu z Bydzią u siebie Krosno wiedziało, że centrala weźmie ich pod lupę za te wykopki co tam odstawili. A mimo to Krosno dalej brnęło w tym temacie. I tu nie tyle sam FZG miał coś do powiedzenia ile centrala wkrewiona na bezczelność Krosna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #5985
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Chyba bardzo dobrze że zamkneli Falubaz ma w dupie bezpieczeństwo

    "Zwróciliśmy się do wojewody o rozważenie zamknięcia stadionu na ostatni mecz sezonu, ponieważ organizator zawodów od początku sezonu nie reaguje na sugestie policji. Identyfikacja osób łamiących prawo jest niemożliwa, ponieważ od kwietnia monitoring na stadionie nie działa. Na stadionie dzieje się źle pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma współpracy z organizatorem, który pozostaje głuchy na nasze apele. To nie jest jednostkowy przypadek, bo do niebezpiecznych zajść doszło w tym sezonie wielokrotnie, a po drugiej stronie nie mamy partnera, który mógłby nam pomóc zwiększyć bezpieczeństwo - mówi rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji, Marcin Maludy."
    Przecież to wygląda na jawną współpracę klubu z tymi pajacami z trybuny K. Są w tej sytuacji bezkarni. I taki klub(do tego bez oświetlenia) ma mieć możliwość jazdy w Ekstralidze?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •