Strona 129 z 180 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,761 do 5,805 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5761
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    przestan pisac glupoty, to jest stadion i na nim sa emocje - rozne emocje i to klub ma zadbac o bezpieczenstwo kibicow, dlatego sa klatki, eskorta policji itd. jezeli ktos pasuje sie na sektor miejscowych w barwach klubowych i do tego z znienawidzonego klubu to albo jest totalnie glupi albo prowokuje. oczywiscie nie pisze tu o kibicach bez barw bo ci siadaja sobie gdzie chca ale i tak trzeba byc czasem czujnym, bo zawsze mozna sie zbyt mocno cieszyc i kogos oko zaboli. a te wszystkie wyidealizowane pierdoly o milosci czy normalnosci kibicow roznych klubow to mozna miedzy bajki wlozyc. jeszcze raz napisze ze na stadionie sa emocje i zawsze sie moze znalesc paru debili i stad te klatki itd
    1) Klatki są dla zwierząt, dla bydła. Jeśli ci to nie przeszkadza to ok...
    2) Klub powinien dbać o bezpieczeństwo... To prawda. Powinien się upewnić, że drogi ewakuacyjne są dobrze oznaczone, na stadionie jest pomoc medyczna, etc. To nie oznacza, że na stadionie mają być jednostki specjalne do walki z ćwierć mózgami.
    3) Co to znaczy znienawidzonego klubu?! To, że są jakieś zaszłości pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą mam ich nienawidzić? Puknij się w łeb.
    4) Być czujnym gdzie się siada?! Stadion jest dla kibiców. Gdy jestem gościem na jakimś stadionie to twoim zasmarkanym obowiązkiem gospodarza jest zadbać o to bym czuł się komfortowo. Sławna polska gościnność. Mówi ci to coś?
    5) Za mocno się cieszyć. Chyba sufit ci na łeb spadł.
    6) Kogoś oko zaboli. Niech do okulisty idzie.
    7) Wyidealizowane pierdoły o miłości. A czy ja oczekuję, że ktoś mnie będzie kochał? Chcesz mi powiedzieć, że nie ma normalnych kibiców, którzy mimo dzielących ich różnic nie mogą normalnie ze sobą porozmawiać?!
    8) Jasne, że są emocje. Nie przeszkadzają mi szaliki, bębny, głośny doping i uprzejmości rzucane czasami w stronę sędziego. Ale tam gdzie zaczyna się agresja w kierunku kibiców drużyny przeciwnej tam kończy się kibicowanie, a zaczyna zwykła bandyterka. Stadion nie powinien być dla ludzi, którzy poprzez agresję wobec innych leczą swoje kompleksy.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    grabarz (01-09-2022), marcool (03-09-2022), zibly (01-09-2022)

  3. Powrót do góry    #5762
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ra,nId,6258115

    Ostaf chyba info z forum wziął. Napisał, że Max niczego nie podpisał i Falubaz jest w grze o niego. Chociaż w ostatnich latach miał dobre info co do ZG. Może to prawda, sam nie wiem co myśleć. Ale może być w tym ziarno prawdy. Gaszyński głupi nie jest i Maxowi na 100% nie kazał niczego podpisywać.

  4. Powrót do góry    #5763
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ra,nId,6258115

    Ostaf chyba info z forum wziął. Napisał, że Max niczego nie podpisał i Falubaz jest w grze o niego. Chociaż w ostatnich latach miał dobre info co do ZG. Może to prawda, sam nie wiem co myśleć. Ale może być w tym ziarno prawdy. Gaszyński głupi nie jest i Maxowi na 100% nie kazał niczego podpisywać.
    Gaszynski to już pewnie dawno skasował i wydał komiszioning od GKM za przekonanie Maxa do podpisania z nimi kontraktu … w ubiegłym toku. Tak że wielkich szans nam nie daje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #5764
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ra,nId,6258115

    Ostaf chyba info z forum wziął. Napisał, że Max niczego nie podpisał i Falubaz jest w grze o niego. Chociaż w ostatnich latach miał dobre info co do ZG. Może to prawda, sam nie wiem co myśleć. Ale może być w tym ziarno prawdy. Gaszyński głupi nie jest i Maxowi na 100% nie kazał niczego podpisywać.
    Niby niczego wykluczyć nie można, ale....
    Wygląda na to jakby Ostaf miał za głupków działaczy GKMu, dogadywanie się na gębę, to już chyba nie w obecnych czasach i po rewolcie Madsena.
    Gaszyński jest w bardzo dobrych stosunkach z zarządem GKMu, już z czasów Golloba w Grudziądzu. Nawet w jakimś meczu prowadził drużynę.

  6. Powrót do góry    #5765
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Niby niczego wykluczyć nie można, ale....
    Wygląda na to jakby Ostaf miał za głupków działaczy GKMu, dogadywanie się na gębę, to już chyba nie w obecnych czasach i po rewolcie Madsena.
    Gaszyński jest w bardzo dobrych stosunkach z zarządem GKMu, już z czasów Golloba w Grudziądzu. Nawet w jakimś meczu prowadził drużynę.
    Według mnie GKM zaklepał sobie Fricke na wypadek gdyby FZG nie awansował do SE. Uzgodnili warunki czyli w tym aspekcie dogadali się. Natomiast co zrobi Max jeśli FZG awansuje to się dopiero okaże. W FZG tez zapewne ma uzgodnione warunki na wypadek awansu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #5766
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    1) Klatki są dla zwierząt, dla bydła. Jeśli ci to nie przeszkadza to ok...
    2) Klub powinien dbać o bezpieczeństwo... To prawda. Powinien się upewnić, że drogi ewakuacyjne są dobrze oznaczone, na stadionie jest pomoc medyczna, etc. To nie oznacza, że na stadionie mają być jednostki specjalne do walki z ćwierć mózgami.
    3) Co to znaczy znienawidzonego klubu?! To, że są jakieś zaszłości pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą mam ich nienawidzić? Puknij się w łeb.
    4) Być czujnym gdzie się siada?! Stadion jest dla kibiców. Gdy jestem gościem na jakimś stadionie to twoim zasmarkanym obowiązkiem gospodarza jest zadbać o to bym czuł się komfortowo. Sławna polska gościnność. Mówi ci to coś?
    5) Za mocno się cieszyć. Chyba sufit ci na łeb spadł.
    6) Kogoś oko zaboli. Niech do okulisty idzie.
    7) Wyidealizowane pierdoły o miłości. A czy ja oczekuję, że ktoś mnie będzie kochał? Chcesz mi powiedzieć, że nie ma normalnych kibiców, którzy mimo dzielących ich różnic nie mogą normalnie ze sobą porozmawiać?!
    8) Jasne, że są emocje. Nie przeszkadzają mi szaliki, bębny, głośny doping i uprzejmości rzucane czasami w stronę sędziego. Ale tam gdzie zaczyna się agresja w kierunku kibiców drużyny przeciwnej tam kończy się kibicowanie, a zaczyna zwykła bandyterka. Stadion nie powinien być dla ludzi, którzy poprzez agresję wobec innych leczą swoje kompleksy.
    kurde wy zachowujecie jak byscie zyli do tej pory w inkubatorze i nigdy nie byli na meczu

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Semen (02-09-2022)

  9. Powrót do góry    #5767
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ra,nId,6257867

    Bieńkowski sprzedał helikopter by mieć na Fricka. Dobry ziomek Stasiu.

  10. Powrót do góry    #5768
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ra,nId,6257867

    Bieńkowski sprzedał helikopter by mieć na Fricka. Dobry ziomek Stasiu.

    polski kobe bryant, oby nie skończył jak on.
    zastanawia zamiłowanie gortata do fotografowania się bez koszulki w towarzystwie innych mężczyzn.
    za często nie bywam na instagramie i innych tego typu cudach, ale już kilka razy rzuciło mi się w oczy, że gortat lubi to.

  11. Powrót do góry    #5769
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2022
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fricke 2023 niestety w GKM, Kvech już tez po słowie z apatorem. Bydgoszcz jeśli nie awansuje to Bjerre z chęcią wysłucha naszej propozycji. I bardzo możliwy będzie Lebiediev u nas po awansie z tego co słyszałem bo gość zatracił się w 1 lidze.

  12. Powrót do góry    #5770
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    polski kobe bryant, oby nie skończył jak on.
    zastanawia zamiłowanie gortata do fotografowania się bez koszulki w towarzystwie innych mężczyzn.
    za często nie bywam na instagramie i innych tego typu cudach, ale już kilka razy rzuciło mi się w oczy, że gortat lubi to.
    Kolarz wykasuj skrzynkę bo na priva nie dochodzi. Thx.

  13. Powrót do góry    #5771
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ważna informacja dotycząca wyjazdu na rewanżowy półfinał do Bydgoszczy.

    Nie jedziemy!

    Ze względu na skandaliczne obostrzenia nakładane przez bydgoski klub oraz brak możliwości jakiegokolwiek dialogu jesteśmy zmuszeni podjąć decyzje o bojkocie meczu rewanżowego w Bydgoszczy. Nauczeni doświadczeniem z rundy zasadniczej oraz po otrzymaniu informacji, ze na sektor nie możemy wejść w barwach i zielonych koszulkach, z flagami, bębnami i megafonami zdecydowaliśmy, ze nie będziemy brać udziału w tym cyrku, do którego ‚zaprasza’ nas kanclerz. Nasze flagi i barwy są naszą świętością, bez których nie wchodzimy na żaden stadion.

    Wstępne ustalenia pomiędzy klubami mówiły o tym, ze Polonia bez przeszkód może wejść na sektor gości przy W69 ze wszystkimi akcesoriami kibicowskimi i tak samo będzie w przypadku kibiców Falubazu w Bydgoszczy. Doskonale jednak widać ile warte jest słowo bydgoskiego prezesa.

    Nie kupujcie biletów, nie jedźcie do Bydgoszczy, a już na pewno nie wybierajcie się w barwach na sektory gospodarzy. Sektor gości ma być pusty. Przekażcie dalej znajomym wyjazdowiczom i udostępnijcie u siebie.

    Polski żużel dla kibiców!

    Grupy kibicowskie Falubazu

    jprdl jaka hypokryzja
    najpierw robią zadymę z racami, leją kibica z Bydgoszczy na VIP-trybunie, a potem jęczą, ze ktoś ich nie chce wpuścić?
    a wypierda**ć! z trybun na W69 najlepiej też

    jak ja czytam coś na temat "akcesoriów kibicowskich" to przed oczami mam maczety, kije czy inne pałki
    bydło z piłkarskich stadionów WON z żużla!

  14. Powrót do góry    #5772
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    I dziwią się później, że nie chcą bydła wpuścić na stadion.

  15. Powrót do góry    #5773
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    A najzabawniejsza w tym wszystkim była wielka flaga FnF.
    Nawet jak obecnie ta grupa nadal istnieje, to poziomem w 10% nie dorasta do tej sprzed nastu lat, gdzie przez te lata inteligencja zostałą zamieniona w falę nienawiści do wszystkich i wszystkiego oraz puste łby.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (02-09-2022), artek1970 (04-09-2022), kapitan bomba (04-09-2022)

  17. Powrót do góry    #5774
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Mówi się sporo o stadionie w Zielonej Górze i jego brakach w kontekscie awansu. Ale przecież odwodnienie liniowe, nowe bandy i park maszyn były wymogiem już w zeszłym roku..

  18. Powrót do góry    #5775
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Mówi się sporo o stadionie w Zielonej Górze i jego brakach w kontekscie awansu. Ale przecież odwodnienie liniowe, nowe bandy i park maszyn były wymogiem już w zeszłym roku..
    Ostrów ogarnał to ZG tez ogarnie. Nie ma opcji że Falubaz nie dostanie licencji przez stadion

  19. Powrót do góry    #5776
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Chyba jednak Grzesiu Zengota woli Krosno niż Zieloną Górę
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...asza-musielaka

    Andrzej Lebiediew zostaje w Krośnie- a to potwierdzenie

    - Jako Wilki będziemy jechać na maksa. O nasz budżet proszę się nie martwić, mamy dużo pieniędzy. Będziemy odrabiać starty z Łodzi. Osiem punktów to dużo i mało. Jadę dla drużyny, dla siebie i tak jak mówię może to jedyna droga dla mnie do ekstraligi. Oddam dla Wilków całego siebie, żeby awansować najpierw do finału ligi a potem do ekstraligi.

    Czy zawodnik faktycznie w niej pojedzie w przypadku awansu? - A kogo prezes Leśniak weźmie jak nie mnie? – uśmiechnął się zawodnik. - Myślę, że wszyscy są już zaklepani i prezes nie będzie miał wyjścia – dodał na zakończenie.

  20. Powrót do góry    #5777
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Chyba jednak Grzesiu Zengota woli Krosno niż Zieloną Górę
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...asza-musielaka

    Andrzej Lebiediew zostaje w Krośnie- a to potwierdzenie

    - Jako Wilki będziemy jechać na maksa. O nasz budżet proszę się nie martwić, mamy dużo pieniędzy. Będziemy odrabiać starty z Łodzi. Osiem punktów to dużo i mało. Jadę dla drużyny, dla siebie i tak jak mówię może to jedyna droga dla mnie do ekstraligi. Oddam dla Wilków całego siebie, żeby awansować najpierw do finału ligi a potem do ekstraligi.

    Czy zawodnik faktycznie w niej pojedzie w przypadku awansu? - A kogo prezes Leśniak weźmie jak nie mnie? – uśmiechnął się zawodnik. - Myślę, że wszyscy są już zaklepani i prezes nie będzie miał wyjścia – dodał na zakończenie.
    W przypadku awansu. Jeśli my awansujemy to nie dziwie się, że nie zaryzykują z Zengotą. Jeśli wejdzie przepis Polak u24 wliczający się do limitu to stawiam, że pojedziemy na trzech obco, a Lebiediew już tak skory do pozostania w 1 lidze może nie być. Przecież sam mówił, że jeżdżą tam półamatorzy i to półamatorska liga Zresztą ja co do niego w elidze również nie jestem przekonany zbytnio.

  21. Powrót do góry    #5778
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Chyba jednak Grzesiu Zengota woli Krosno niż Zieloną Górę
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...asza-musielaka

    Andrzej Lebiediew zostaje w Krośnie- a to potwierdzenie

    - Jako Wilki będziemy jechać na maksa. O nasz budżet proszę się nie martwić, mamy dużo pieniędzy. Będziemy odrabiać starty z Łodzi. Osiem punktów to dużo i mało. Jadę dla drużyny, dla siebie i tak jak mówię może to jedyna droga dla mnie do ekstraligi. Oddam dla Wilków całego siebie, żeby awansować najpierw do finału ligi a potem do ekstraligi.

    Czy zawodnik faktycznie w niej pojedzie w przypadku awansu? - A kogo prezes Leśniak weźmie jak nie mnie? – uśmiechnął się zawodnik. - Myślę, że wszyscy są już zaklepani i prezes nie będzie miał wyjścia – dodał na zakończenie.
    Wkleiłeś coś czego nie rozumiesz. Lebiediew zostaje w Krośnie w przypadku awansu a jak awansuje Falubaz ???

  22. Powrót do góry    #5779
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    W przypadku awansu. Jeśli my awansujemy to nie dziwie się, że nie zaryzykują z Zengotą. Jeśli wejdzie przepis Polak u24 wliczający się do limitu to stawiam, że pojedziemy na trzech obco, a Lebiediew już tak skory do pozostania w 1 lidze może nie być. Przecież sam mówił, że jeżdżą tam półamatorzy i to półamatorska liga Zresztą ja co do niego w elidze również nie jestem przekonany zbytnio.
    Lebiedevs to w elidze będzie takim zawodnikiem pokroju Przedpełskiego czy Przema Pawlickiego. Jako Polak uzupełniający parę, byłby do przeżycia, ale na obcokrajowca to niestety akt rozpaczy. To już więcej pkt CHolder będzie woził.

  23. Powrót do góry    #5780
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    80k kary za półfinał. Może prawdziwi zrobią zrzutę, aby nie obciążać ukochanego klubu?

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    hcp (04-09-2022)

  25. Powrót do góry    #5781
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    80k kary za półfinał. Może prawdziwi zrobią zrzutę, aby nie obciążać ukochanego klubu?
    Najlepiej na następnym meczu na W69 zamiast zbiórki na oprawę niech będzie nowa zbiórka, wyłącznie na trybunie K. Skoro tak kochają swój klub to niech teraz ****a płacą za swoją głupotę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    hcp (04-09-2022)

  27. Powrót do góry    #5782
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    a bydzia za co dostala kare?

  28. Powrót do góry    #5783
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    a bydzia za co dostala kare?
    Tez rzucili petardę na tor.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    Spartan (04-09-2022)

  30. Powrót do góry    #5784
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    80k kary za półfinał. Może prawdziwi zrobią zrzutę, aby nie obciążać ukochanego klubu?
    Takie to wlasnie interesy robi klub z kumatymi
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #5785
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    80k kary za półfinał. Może prawdziwi zrobią zrzutę, aby nie obciążać ukochanego klubu?
    Co by nie mówić kara jednak się należy i trzeba ją brać na klatę. Te odpalanie rac w trakcie biegu było po prostu debilne.

    Natomiast inna sprawą jest jak temu zapobiegać. Bo z tym jest problem od zawsze. Niezależnie od tego kto sprawuje władze w klubie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #5786
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dajcie spokój, każdy klub chciałby mieć takich kibiców. Rzucają bardzo dobrze, szydzą z pikników bardzo dobrze i nawet obrażają się tak samo dobrze. Stan umysłu

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    hcp (04-09-2022)

  34. Powrót do góry    #5787
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Podnieść bilety x2 na trybunę K.

  35. Powrót do góry    #5788
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co by nie mówić kara jednak się należy i trzeba ją brać na klatę. Te odpalanie rac w trakcie biegu było po prostu debilne.

    Natomiast inna sprawą jest jak temu zapobiegać. Bo z tym jest problem od zawsze. Niezależnie od tego kto sprawuje władze w klubie.
    Zatrudnić porządna ochronę, a nie babcie 50+ które sobia chcą dorobić jedząc słonecznik i oglądając mecz zamiast pilnować

  36. Powrót do góry    #5789
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Zatrudnić porządna ochronę, a nie babcie 50+ które sobia chcą dorobić jedząc słonecznik i oglądając mecz zamiast pilnować
    Głuptasie, zacznij od tego, ze żadna ochrona nie ma prawa stosować środków przymusu bezpośredniego. To jest w zasadzie służba porządkowa. I kogo byś tam nie zatrudnił, podejście będzie takie samo. Oni mogą co najwyżej policję wezwać, jak zaczyna się jakaś rozróba.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #5790
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Bierre nie dla Falubazu.
    Oficjalnie zostaje w Polonii

  38. Powrót do góry    #5791
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Bierre nie dla Falubazu.
    Oficjalnie zostaje w Polonii
    Mamy ryczeć czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #5792
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głuptasie, zacznij od tego, ze żadna ochrona nie ma prawa stosować środków przymusu bezpośredniego. To jest w zasadzie służba porządkowa. I kogo byś tam nie zatrudnił, podejście będzie takie samo. Oni mogą co najwyżej policję wezwać, jak zaczyna się jakaś rozróba.
    A kto gada o jakiś środkach przymusu bezpośredniego? Oni są od pilnowania, żeby Ci kibice ZG nie przenosili rac ani ich nie odpalali

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Bierre nie dla Falubazu.
    Oficjalnie zostaje w Polonii
    Pocieszyłeś się? Jeszcze Zagara zostawcie to może za rok się wam uda

  40. Powrót do góry    #5793
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    A kto gada o jakiś środkach przymusu bezpośredniego? Oni są od pilnowania, żeby Ci kibice ZG nie przenosili rac ani ich nie odpalali
    Byłem przekonany, że nawijasz o tej bijatyce na sektorze vip.

    A te race to wnoszą na długo przed meczem i kitrają na stadionie. To jest nie do upilnowania. Popatrz sobie co się dzieje na stadionach piłkarskich. Żadna ochrona ci tego nie wyeliminuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #5794
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Padały na tym forum nazwiska Bjerre i Lebiediew. Lebiediew ostatecznie zostaje w Krośnie, a Bjerre w Bydgoszczy. A wy zostajecie bez przyzwoitych obcokrajowców na ekstraligę.

  42. Powrót do góry    #5795
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Padały na tym forum nazwiska Bjerre i Lebiediew. Lebiediew ostatecznie zostaje w Krośnie, a Bjerre w Bydgoszczy. A wy zostajecie bez przyzwoitych obcokrajowców na ekstraligę.
    To już nie chcecie awansować ?

    Poddajecie się ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #5796
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Pisze to po to aby uzmysłowić wam, że nie macie się po co tam pchać, bo nie ma kim! Nawet Zengota woli Krosno niż swój macierzysty klub. Ten walkower to jednak zrządzenie losu dla Krosna i ogromna przewaga. Protasiewicz opowiada, że ostatni raz jezdził w krośnie, jak był czarny żużel.... Tyle mi wystarczy, hahaha

  44. Powrót do góry    #5797
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pisze to po to aby uzmysłowić wam, że nie macie się po co tam pchać, bo nie ma kim! Nawet Zengota woli Krosno niż swój macierzysty klub. Ten walkower to jednak zrządzenie losu dla Krosna i ogromna przewaga. Protasiewicz opowiada, że ostatni raz jezdził w krośnie, jak był czarny żużel.... Tyle mi wystarczy, hahaha
    To czemu wy się tam pchacie ? Przecież tez nie macie kim ?

    Ja prdl a ten nam przyszedł tutaj uzmysławiać coś o czym my dyskutujemy tutaj już od roku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #5798
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pisze to po to aby uzmysłowić wam, że nie macie się po co tam pchać, bo nie ma kim! Nawet Zengota woli Krosno niż swój macierzysty klub. Ten walkower to jednak zrządzenie losu dla Krosna i ogromna przewaga. Protasiewicz opowiada, że ostatni raz jezdził w krośnie, jak był czarny żużel.... Tyle mi wystarczy, hahaha
    No za ty wy macie kim. Zlizuj łydkę napinaczu. Przyjedziemy to się zobaczy jak będzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #5799
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pisze to po to aby uzmysłowić wam, że nie macie się po co tam pchać, bo nie ma kim! Nawet Zengota woli Krosno niż swój macierzysty klub. Ten walkower to jednak zrządzenie losu dla Krosna i ogromna przewaga. Protasiewicz opowiada, że ostatni raz jezdził w krośnie, jak był czarny żużel.... Tyle mi wystarczy, hahaha
    Napinaczu z Krosna a wy kim tam chcecie jechac Milikiem ? Nawet juniorów nie macie. Będzie wiekszy blamaż jak Ostrovia

  47. Powrót do góry    #5800
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    A ile razy Max Fricke razy jezdził w Krośnie??? Ile Borowiak, ile Mencel??? Sam falubaz strzelił sobie w kolano tym walkowerem. Było pojechać wtedy, przynajmniej jakaś wiedza by była o torze, a nie jak Protasiewicz, który mówi o torze, który był w 2016 roku. Tor w Krośnie jest bardzo specyficzny i jak się nigdy tam nie jezdziło to mało kiedy tam się udaje dobrze jechać, ale wszystko mozliwe. Na pewno to będą bardzo zacięte mecze i nie myślcie sobie, że dla falubazu to będzie sielanka.

  48. Powrót do góry    #5801
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Jeden asior przyszedł się pochwalić, że Bjerre zostaje w Bydgoszczy, a drugi z Krosna się napina.
    Nieźle się dobrali

  49. Powrót do góry    #5802
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A ile razy Max Fricke razy jezdził w Krośnie??? Ile Borowiak, ile Mencel??? Sam falubaz strzelił sobie w kolano tym walkowerem. Było pojechać wtedy, przynajmniej jakaś wiedza by była o torze, a nie jak Protasiewicz, który mówi o torze, który był w 2016 roku. Tor w Krośnie jest bardzo specyficzny i jak się nigdy tam nie jezdziło to mało kiedy tam się udaje dobrze jechać, ale wszystko mozliwe. Na pewno to będą bardzo zacięte mecze i nie myślcie sobie, że dla falubazu to będzie sielanka.
    W 1 meczu w ZG juz będzie po finale. Tak to już z wami jest Ostrovia Wilki ile tam było ?

  50. Powrót do góry    #5803
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Padały na tym forum nazwiska Bjerre i Lebiediew. Lebiediew ostatecznie zostaje w Krośnie, a Bjerre w Bydgoszczy. A wy zostajecie bez przyzwoitych obcokrajowców na ekstraligę.
    Jak tam Musielak? Ogłosił już pozostanie w Krośnie?

  51. Powrót do góry    #5804
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 47 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pisze to po to aby uzmysłowić wam, że nie macie się po co tam pchać, bo nie ma kim! Nawet Zengota woli Krosno niż swój macierzysty klub. Ten walkower to jednak zrządzenie losu dla Krosna i ogromna przewaga. Protasiewicz opowiada, że ostatni raz jezdził w krośnie, jak był czarny żużel.... Tyle mi wystarczy, hahaha
    Jak tam? Kiedy wkońcu tego Musielaka ogłosicie? Ile można czekać bajkopisarzu

  52. Powrót do góry    #5805
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Bierre nie dla Falubazu.
    Oficjalnie zostaje w Polonii
    Jeszcze niech Zagar u was zostanie. Tak go zachwaliliście przed sezonem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •