Strona 80 z 180 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,556 do 3,600 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3556
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    To może niech Domagała najpierw w końcu głośno powie to, co zaczął mówić on i Żyto przed meczem GKM - Włókniarz, że ten mecz jest ustawiony? Poważne zarzuty, poważne słowa, których nie można rzucać od tak. Chyba że jest się parodysta.
    Domagała jako prezes kompletnie jest mi obojetny. Ale pokaż mi głąbie jego wypowiedź, że mecz Czewy w Grudziądzu był ustawiony ? Być może coś przeoczyłem, ale nie widziałm nigdzie aby on to twierdził. Żyto i owszem, puścił wtedy jakiegoś bąka.

    Ten facet to kompletny farmazon, który finansuje awans do Ekstraligi przyszłorocznym kontraktem telewizyjnym. Twój pusty łeb jest w stanie zrozumieć, co się stanie, jeśli Falubaz nie awansuje, a ten sezon zakończy z 2mln strata?
    Powołujesz się na słowa faceta, który podpisał gigantyczne zobowiązania z zawodnikami, aby po awansie do Ekstraligi mieć Fricke i Buczkowskiego, a w zasadzie lipcu w klubie na 2023 nie ma już ani jednego, ani drugiego?
    Durniu skończony, akurat ten facet wydaje kasę jaką mu dali właściciele i jaką klub zorganizował. A nie żadną przyszłoroczną z TV. I to był właśnie powód, że nie został u nas Vacul czy nie kupił Doyle na sezon 2021.

    I dawno już pisałem co się stanie jak FZG nie awansuje. Nie będzie u nas Fricke, nie będzie Buczka, Kvecha a pewnie i Tondera. Sam od początku byłem zdania, ze powinni olać tą SE i poświęcić kilka lat na budowę czegoś nowego w FZG, jeżdżąc na zapleczu SE. A nie na siłę próbować wrócić do SE. ja już rok temu pisałem, ze taki Patryk za szybko do FZG nie wróci. Pewnie i w klubie nie wierzyli w jego zapewnienia skoro Domagała zdecydował się o nich powiedzieć publicznie.

    Żyjecie w urojenia, że Patryk coś komuś obiecał. Bo facet, który jawnie jest kompletnym farmazonem, tak powiedział. Spoko.
    A skąd wiadomo, że to nie ty żyjesz w urojeniu jakimś ?

    Moja prośba jest taka - ciśnijcie Patryka jak najwięcej. Najlepiej jakiś transparent na następnym meczu. Zainstalujecie go w Apatorze na lata <3
    W doopie mam czy ktoś tam będzie witał Patryka jakimiś transparentami. Jednak będę nazywał sprawy po imieniu. Patryk zrobił w chuya i klub i kibiców i lokalnych sponsorów. Dla mnie już od roku jest zwykłym najemnikiem. I powtórzę to nawet jak kiedyś wróci do FZG.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Dudek to teraz łatwy cel dla frustratów na wylanie swoich żali i jadu. Jak w Lublinie bez nogi zapewniał nam PO to pewnie przed TV konia walili. Kontrakt na 2 lata był dograny przy utrzymaniu Falubazu i to jest prawda, więc skończcie pyerdolić. Jako wychowanek często szedł na ustępstwa względem kasy, najemnicy tutaj dostawali zdecydowanie więcej. W Toruniu go docenili, sypnęli groszem, atmosferę i skład będą mieli dobry, to po co miał się stamtąd ruszać? By dalej frustraci **********li w niego, że mu ręka zadrżała w 15 biegu?

    To nie decyzje Dudka doprowadził nas do miejsca w którym jesteśmy. Pokażcie mi klub, który po spadku, zostawia trenera i nie rozlicza ludzi odpowiedzialnych za ten spadek. Swoją drogą, na meczu z Łodzią miałem okazje oglądać mecz z Cieślakiem obecnym u nas na trybunach. Sporo poopowiadał ze swojej perspektywy jak to wyglądało i kto szkodzi Falubazowi. Większość historii się pokrywała z tym co już wiedziałem, ale to tylko mi uświadomiło z jakimi ludźmi Falubaz ma doczynienia. Dopóki w klubie będą takie ananasy jak Kawicki, nic się nie zmieni. Lista zawodników, którzy się zrazili do Falubazu rośnie z sezonu na sezon. W tak hermetycznym środowisku gdzie wszyscy wszystko wiedzą... Pozdrawiam budowanie składu na przyszłe lata.
    Ja prdl co jeden to lepszy ananas. Ty to masz bujna fantazję. Jeszcze napisz, że zawodnicy nie chcą u nas jeździć bo wirażowi im się nie podobają lub podprowadzające.

    Na rany Huszczy, głupi głupku, co ma do tego wszystkiego taki Kawicki ? Noż karwa ręce opadają jak się czyta takie bzdury. Gość który sobie dorabia z mikrofonem na stadionie, jest powodem, że zawodnicy nie chcą u nas jeździć.

    Gdyby nie fakt, że gość zajmuje się spikerką to większość zawodników nawet by nie wiedziała, że taki ktoś u nas w klubie pracuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3557
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl co jeden to lepszy ananas. Ty to masz bujna fantazję. Jeszcze napisz, że zawodnicy nie chcą u nas jeździć bo wirażowi im się nie podobają lub podprowadzające.

    Na rany Huszczy, głupi głupku, co ma do tego wszystkiego taki Kawicki ? Noż karwa ręce opadają jak się czyta takie bzdury. Gość który sobie dorabia z mikrofonem na stadionie, jest powodem, że zawodnicy nie chcą u nas jeździć.

    Gdyby nie fakt, że gość zajmuje się spikerką to większość zawodników nawet by nie wiedziała, że taki ktoś u nas w klubie pracuje.
    Jesteś cymbalistą, teraz to tylko potwierdziłeś, jeśli myślisz, że Kawicki w klubie to tylko spiker. Stary głupi beton.

    Edit: Jeden artykuł i jesteś zgaszony jak pet
    https://zielonagora.naszemiasto.pl/d.../ar/c2-7745825
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 16-07-2022 o 11:03

  3. Powrót do góry    #3558
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Dudek to teraz łatwy cel dla frustratów na wylanie swoich żali i jadu. Jak w Lublinie bez nogi zapewniał nam PO to pewnie przed TV konia walili. Kontrakt na 2 lata był dograny przy utrzymaniu Falubazu i to jest prawda, więc skończcie pyerdolić. Jako wychowanek często szedł na ustępstwa względem kasy, najemnicy tutaj dostawali zdecydowanie więcej. W Toruniu go docenili, sypnęli groszem, atmosferę i skład będą mieli dobry, to po co miał się stamtąd ruszać? By dalej frustraci **********li w niego, że mu ręka zadrżała w 15 biegu?
    Dodać należy również 14+1 z Tarnowem w 2018, który zapewnił Falubazowi utrzymanie - tam Dudek też jechał nie w pełni sprawny. Ale o tym informatorzy strażaka już nie powiedzą, bo to by zabrzmiało zbyt poważnie i nie mogli by potem kręcić za jego plecami beki, śmiejąc się, że on bezrefleksyjnie powtarza na forum wszystkie bzdury, które oni mu nawijają

  4. Powrót do góry    #3559
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dodać należy również 14+1 z Tarnowem w 2018, który zapewnił Falubazowi utrzymanie - tam Dudek też jechał nie w pełni sprawny. Ale o tym informatorzy strażaka już nie powiedzą, bo to by zabrzmiało zbyt poważnie i nie mogli by potem kręcić za jego plecami beki, śmiejąc się, że on bezrefleksyjnie powtarza na forum wszystkie bzdury, które oni mu nawijają
    wtedy nie bylo to potrzebne, bo przeciez Nicki byl juz ugadany w Falubazie Wedle narracji, tak jak Dudek w Toruniu.
    Ogrom kretyznimow jaki tu pisze kilku matolkow nadawaloby sie na jakas prace naukowa..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #3560
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Hej Mariusz, z tym Kawickim to Ciebie poniosło
    Ten darmozjad , pociąga w klubie za bardzo dużo sznurków i jest jednym z głównych osób które spowodowały gdzie teraz jest Falubaz
    Popytaj kogo trzeba i się dowiesz że ta ***** jest bardzo dużym szkodnikiem klubu

    Jeśli chodzi o Dudka to dajcie spokój
    Osoby które są mocno w temacie to wiedzą że Patryk zachował się nie tak jak trzeba a ci dla których Falubaz nie jest po drodze ,będą wyzywać klub, sprzątaczkę i oczywiście Mariusza
    Tutaj nikt nikogo nie przekona

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (16-07-2022), kapitan bomba (17-07-2022)

  7. Powrót do góry    #3561
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Pytacie się dlaczego zawodnicy nie chcą przychodzić do Zielonej Góry?
    Otóż największym problemem nie są pieniądze, tylko grono byłych przyjaciół klubu, które w środowisku co chwilę wrzuca jakieś plotki, niejasne informacje itd. Do tego grona zaliczają się podrażnieni ambicją byli prezesi, kierownicy, trenerzy no i przede wszystkim pewien manager, które tak bardzo wyleczył się z żużla, że w tygodniu kilka razy udziela się w mediach na różne tematy. Oni są największymi szkodnikami klubu! Mając znajomości z lat pracy w Falubazie, wykorzystują je, aby przy W69 działo się jak najgorzej. Przecież to jest w ich interesie. Spadek z pewnością świętowali kilka dni. Odejście Patryka to samo. Teraz czekają na kolejne niepowodzenie, czyli brak awansu. Popiszą sobie felietony, zrobią objazd po redakcjach i będą mieli satysfakcję. Bo przecież za ich czasów było wspaniale...


    Zobaczcie też co się dzieje w mediach. Falubaz jest grillowany z każdej strony. Zawodnicy to czytają i później wychodzi jak wychodzi. Najlepszy przykład to najnowszy news na sportowychfaktach. W tytule "Falubaz chce przedłuż szanse na wygranie rundy zasadniczej". Napisane tak, żeby pokazać za tydzień, że się nie udało. A w klubie nikt już nie mówi o pierwszym miejscu. To uciekło razem z bonusem w Bydgoszczy. Dziennikarze sami tworzą swoją rzeczywistość tak, żeby im pasowało. Dlaczego nikt nie pisze o mniejszych, lub większych wpadkach Polonii? Czy oni dzisiaj faktycznie wyglądają tak mocno?

    A swoją drogą, to ja uważam, że jeśli skończy się finałem Falubaz - Polonia i Falubaz będzie miał pierwszy mecz u siebie, to będzie to akurat duży problem Polonii. Falubaz od kilku meczów jest u siebie mega spasowany. Fricke w ostatnich 25 biegach przegrał tylko z jednym rywalem. Buczek i Tungate są pewniakami. PePe u siebie, a PePe na wyjeździe to inni zawodnicy. Tonder z Kvechem również potrafią wygrać z liderami przeciwnika. Falubaz ostatnie trzy mecze kończył z 56, 57 i 56 punktami. Natomiast Polonia ostatnie mecze u siebie kończyła z 46, 46, 49 punktami. Wcześniej zremisowała z Rybnikiem, a najwięcej punktów zrobiła na Gdańsku - 52. Falubaz POWINIEN celować w drugie miejsce. Jak się ma atut toru, to lepiej bronić przewagi, niż odrabiać straty.
    Ostatnio edytowane przez unabomber ; 16-07-2022 o 11:37

  8. Powrót do góry    #3562
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Hej Mariusz, z tym Kawickim to Ciebie poniosło
    Ten darmozjad , pociąga w klubie za bardzo dużo sznurków i jest jednym z głównych osób które spowodowały gdzie teraz jest Falubaz
    Popytaj kogo trzeba i się dowiesz że ta ***** jest bardzo dużym szkodnikiem klubu

    Jeśli chodzi o Dudka to dajcie spokój
    Osoby które są mocno w temacie to wiedzą że Patryk zachował się nie tak jak trzeba a ci dla których Falubaz nie jest po drodze ,będą wyzywać klub, sprzątaczkę i oczywiście Mariusza
    Tutaj nikt nikogo nie przekona
    Dokladnie pan wasik to szkodnik i macihuy , ktory dawno powinien byc wyebany
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 16-07-2022 o 11:37

  9. Powrót do góry    #3563
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Już od jakiegoś czasu śledzę to forum. Martwi mnie to co dzieje się w Falubazie. Dopiero teraz się zarejestrowałem

    1) Dlaczego nie jedzie Jan Kvech? Wszyscy doskonale wiedzą, że jest lepszy od Tondera - że nie zamyka gazu na łukach i po prostu śmiga lepiej. Mariusz proszę Cię daj spokój z tym Tonderem, bo typ jest na tyle bezczelny, że chodząc przez miasto gadając przez tel chwali się, że gada z Bdg.
    2) Gdzie JK ma odejść po sezonie?
    3) Pytam serio, kto ewentualnie ma do nas przyjść? Są jakieś rozmowy? Zarówno na ewinner i pge?
    4) Co z tym trenerem? Nastała cisza, a potrzebujemy kogoś
    5) Co z Protasem po sezonie? Klub czy PZMot?

  10. Powrót do góry    #3564
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Miałem przyjemność poznać ,,spikera'' naście lat temu na jednej z imprez u przyjaciela na Jędrzychowie.
    Już wówczas nie przypadł mi do ,,gustu'' sposób jego ,,bycia''.
    ,,Woził'' się mocno i wymądrzał.

    Później jeszcze kilka krótkich spotkań na w69 w pomieszczeniach klubowych.
    Ogólnie jak dla mnie taki ,,lisek'', któremu daleko do szczerości, nawet w kontaktach czysto ludzkich.

    I sam się dziwię co on tam jeszcze robi.
    Wielu było którzy robili dla Falubazu świetną robotę, i już ich tam nie ma, a on nadal siedzi i ,,pociąga'' za sznurki......

  11. Powrót do góry    #3565
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    I chyba powoli dochodzimy do sedna, kto jest jednym z ojców atmosfery w klubie i wokół niego. Pogonić na północ.

  12. Powrót do góry    #3566
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta

    Jeśli chodzi o Dudka to dajcie spokój
    Osoby które są mocno w temacie to wiedzą że Patryk zachował się nie tak jak trzeba a ci dla których Falubaz nie jest po drodze ,będą wyzywać klub, sprzątaczkę i oczywiście Mariusza
    A jak zachował się klub i w jakiej sytuacji postawił Dudka chwilę po podpisaniu rocznego kontraktu w Toruniu nikt nie pomyślał ?
    Ogłaszając publicznie że Patryk do Apatora przyszedł tylko na chwilę i że toruńscy kibice tak naprawdę nie mają się za bardzo z czego cieszyć bo on jest nadal zielonogórski.
    Nawet jeśli Dudek dogadał sie z Domagała o powrocie, to dobrze zrobił że od Was spierdzielił. I bardzo wcześnie się w tym przekonaniu utwierdził jak widać.

    Z drugiej strony zachował się fair, dając bardzo dużo czasu na układanie sobie składu już bez niego.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 16-07-2022 o 12:43

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    karolcp3 (16-07-2022)

  14. Powrót do góry    #3567
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    O Domagale zdanie mam takie jakie mam, ale wierzę mu, że Patryk zadeklarował swój powrót po awansie. Oszukał kibiców, oszukał swoich sponsorów to dlaczego nie miałby oszukać Domagały ? I to wszystko po tym co klub i sponsorzy zrobili dla niego kiedy był zawieszony. Wstydu nie ma.
    Tak, padła taka deklaracja ze strony całej familii. Tyle że on naprawdę nie ma do czego wracać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #3568
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Hej Mariusz, z tym Kawickim to Ciebie poniosło
    Ten darmozjad , pociąga w klubie za bardzo dużo sznurków i jest jednym z głównych osób które spowodowały gdzie teraz jest Falubaz
    Popytaj kogo trzeba i się dowiesz że ta ***** jest bardzo dużym szkodnikiem klubu

    Jeśli chodzi o Dudka to dajcie spokój
    Osoby które są mocno w temacie to wiedzą że Patryk zachował się nie tak jak trzeba a ci dla których Falubaz nie jest po drodze ,będą wyzywać klub, sprzątaczkę i oczywiście Mariusza
    Tutaj nikt nikogo nie przekona
    Heh, Scotii, też za gościem nie przepadam. Ale z tego co wiem, go trzymają w klubie bo jest dobry jeśli chodzi o symulacje budżetu. Dodatkowo dorabia na spikerce. I to wszystko co on robi w klubie. To już nie te czasy gdzie był pierwszym po Bogu, i wszyscy srali w pampersa przed nim. Pośrednio może być odpowiedzialny za to, że nasi zamiast Doyela kupili Zagara. Bo tak wyszło z symulacji budżetu. Ale nawet wtedy to prezes podejmuje ostateczną decyzję mając błogosławieństwo od właścicieli. Jego rola w klubie na dzisiaj jest przeszacowana.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #3569
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    no to jest ekspertem ds finansów czy tylko spikerem, "głupi głupku" (że tak zacytuje Twój ulubiony, jakże wyszukany zwrot do innych użytkowników)?

  17. Powrót do góry    #3570
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mariusz idealnie pasuje pod cytat z Franza, czasy sie zmieniaj a pan zawsze w komisjach.
    Obojetnie kto by Falubazem nie rzadzil,dziadzia wie wszystko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #3571
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli chodzi o srebrniki, to akurat Patryk narzekać nie mógł. Miał najwyższy kontrakt w FZG, zawsze był rozliczany w pierwszej kolejności. Nawet na I ligę przygotowali mu dobry kontrakt. Rozumiem, że gdzie indziej dostał trochę więcej i OK. Ale jak wspomniałem wyżej, zyebał najważniejszą robotę w FZG, podwinął kitę i spyerdolił. Olał kibiców i sponsorów. A to już nie wina zarządu.



    Niektórzy twierdzą, że podobno czekał do września w tamtym roku. Więc czemu w tym miałby nie poczekać ? Tym bardziej, ze akurat on na brak ofert narzekał nie będzie.
    Widzisz jak ty mało wiesz. Akurat wasz zarząd traktował go jak dziada, mając na względzie jego klubowy patriotyzm. Kontrakt jako krajowy lider mial gorszy niż Fricke. Stąd od dawna szukał klubu, ale żeby zmienić otoczenie chciał naprawdę większych dużo większych pieniędzy, tak aby jakby to powiedzieć nie mieć żalu.

  19. Powrót do góry    #3572
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Widzisz jak ty mało wiesz. Akurat wasz zarząd traktował go jak dziada, mając na względzie jego klubowy patriotyzm. Kontrakt jako krajowy lider mial gorszy niż Fricke. Stąd od dawna szukał klubu, ale żeby zmienić otoczenie chciał naprawdę większych dużo większych pieniędzy, tak aby jakby to powiedzieć nie mieć żalu.
    No tak, traktowali go jak dziada. Jak w 2018 roku groził nam spadek, to pierwszy z Protasem zaoferował się, że zostaje. Nawet jak by FZG spadł do I ligi. I twoim zdaniem głupcze, zawodnik który jest traktowany jak "dziad" zgodziłby się na to ? Bo mi się wydaje, że jednak cyfry pod kontraktem, pomogły mu w podjęciu decyzji. No i czemu podpisywał kontrakty 2 letnie skoro był traktowany jak dziad ? No bo skoro kontrakt słaby to jeżeli już to podpisuję na rok. Czyż nie ?

    Cyrkuśniku, od kilku sezonów już, akurat on miał w FZG najwyższy kontrakt. A Fricke to tylko mógł marzyć o takiej kasie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #3573
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Widzisz jak ty mało wiesz. Akurat wasz zarząd traktował go jak dziada, mając na względzie jego klubowy patriotyzm. Kontrakt jako krajowy lider mial gorszy niż Fricke. Stąd od dawna szukał klubu, ale żeby zmienić otoczenie chciał naprawdę większych dużo większych pieniędzy, tak aby jakby to powiedzieć nie mieć żalu.
    A wiesz o tym oczywiście od rodziny Dudków prawda?

    Dziś Ostafiński kolejny raz wrzuca info o braku kontaktu ze strony Falubazu. Działanie na zasadzie "kłamstwo powtórzone kilka razy staje się prawdą"

    P.S
    Od jednego rodzica chłopca ze szkółki wiem, że jutro cała ekipa jedzie na 3 dni na treningi do czeskiego Liberca. Kilkunastu chłopców. W planie cztery jednostki treningowe na innym torze. Ciekawe jak to zostanie opisane w mediach. Czy też będzie to złe i wyśmiane, czy może przemilczane jak wiele innych pozytywnych informacji.

  21. Powrót do góry    #3574
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mariusz idealnie pasuje pod cytat z Franza, czasy sie zmieniaj a pan zawsze w komisjach.
    Obojetnie kto by Falubazem nie rzadzil,dziadzia wie wszystko.
    Mario będzie bronił Kamila bo to jego główny informator.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #3575
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    A wiesz o tym oczywiście od rodziny Dudków prawda?

    Dziś Ostafiński kolejny raz wrzuca info o braku kontaktu ze strony Falubazu. Działanie na zasadzie "kłamstwo powtórzone kilka razy staje się prawdą"

    P.S
    Od jednego rodzica chłopca ze szkółki wiem, że jutro cała ekipa jedzie na 3 dni na treningi do czeskiego Liberca. Kilkunastu chłopców. W planie cztery jednostki treningowe na innym torze. Ciekawe jak to zostanie opisane w mediach. Czy też będzie to złe i wyśmiane, czy może przemilczane jak wiele innych pozytywnych informacji.
    Ale to przecież nie jest temat na dużą ilość kliknięć w Internecie.

    Właśnie dlatego FZG powinien chuy położyć na ten cały szybki awans do SE. A bardziej złapać oddech i skupić się na zbudowaniu solidniejszych fundamentów klubie i regularnym szkoleniu adeptów. Zamiast ładować corocznie miliony w najemników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3576
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to przecież nie jest temat na dużą ilość kliknięć w Internecie.

    Właśnie dlatego FZG powinien chuy położyć na ten cały szybki awans do SE. A bardziej złapać oddech i skupić się na zbudowaniu solidniejszych fundamentów klubie i regularnym szkoleniu adeptów. Zamiast ładować corocznie miliony w najemników.
    Tak tak. Idealny przykład to Ostrów. Wyszkolili kilku chłopaków, którzy w 1 lidze i DMPJ jeździli bardzo dobrze. Staszewski chwalił ich na każdym kroku, media ich chwaliły i pompowały balonik, że będą dużą siła Ostrowa, sam się nawet na to złapałem, że taki Szostak może coś zdziałać z Krawczykiem czy Grzelakiem. Awansowali do ekstraligi i nie istnieli.

    Teraz sobie przełóż to na pierwszoligowy Falubaz, kiedy miałby takich chłopaków to byśmy obwieszczali Imperium Kontratakuje 2, a potem zderzyli się ze ścianą jak Ostrów.
    Szkolić można i w ekstralidze i do tego powinniśmy dążyć. Siedzenie na zapleczu kilka lat sprawi, że z wielkiej klubowej marki, będziemy jednym z wielu. Już to powoli zresztą następuje.

  24. Powrót do góry    #3577
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Problemem Ostrowa było złe zbudowanie formacji seniorskiej. Gdyby zamiast Berntzona wzięli Zagara lub Bjerre, a w miejsce Gapińskiego i Walaska np. Buczkowskiego i Miedzińskiego, to presja na młodych byłaby zdecydowanie mniejsza. A tak seniorkę olano i wszystkie oczy skierowane były na młodzież.

  25. Powrót do góry    #3578
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tak tak. Idealny przykład to Ostrów. Wyszkolili kilku chłopaków, którzy w 1 lidze i DMPJ jeździli bardzo dobrze. Staszewski chwalił ich na każdym kroku, media ich chwaliły i pompowały balonik, że będą dużą siła Ostrowa, sam się nawet na to złapałem, że taki Szostak może coś zdziałać z Krawczykiem czy Grzelakiem. Awansowali do ekstraligi i nie istnieli.

    Teraz sobie przełóż to na pierwszoligowy Falubaz, kiedy miałby takich chłopaków to byśmy obwieszczali Imperium Kontratakuje 2, a potem zderzyli się ze ścianą jak Ostrów.
    Szkolić można i w ekstralidze i do tego powinniśmy dążyć. Siedzenie na zapleczu kilka lat sprawi, że z wielkiej klubowej marki, będziemy jednym z wielu. Już to powoli zresztą następuje.
    A jaką masz inną alternatywę ? Czasami mi się wydaje, że większość tu piszących buja ostro w obłokach. Taki Dudek w Toruniu będzie zarabiał ponad 3 mln na sezon. A my potrzebujemy mieć ze trzech takich Dudków, aby myśleć o utrzymaniu się w SE po ewentualnym awansie. Aby takich zawodników wyrwać każdemu musiałbyś zaproponować zarobki na poziomie min 3,5 mln a i to nie ma żadnej pewności, że ich wyrwiesz. A to i tak pozwoli tylko utrzymać się w SE. Chcąc bić się o medale w SE, musisz mieć budżet na poziomie ok 15-18 mln. A to na dzisiaj u nas jest nierealne.

    Ja to widzę tak, najbliższe 2-3 lata poświęcić na szkolenie i jeździć spokojnie w I lidze. A SE zaatakować po tym okresie. Będzie łatwiej i pewnei trochę taniej, bo chcą od 2025-26 wprowadzić 10 zespołową SE. Dzisiaj nie ma sensu porywać się na SE, bo można finansowo się wykończyć i doprowadzić do całkowitego upadku klubu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (17-07-2022)

  27. Powrót do góry    #3579
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario będzie bronił Kamila bo to jego główny informator.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jeśli słowa Kamila są wyrocznią i objawioną prawdą, to nie dziwi to wybielanie całego zła, które się dzieje na naszych oczach.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jaką masz inną alternatywę ? Czasami mi się wydaje, że większość tu piszących buja ostro w obłokach. Taki Dudek w Toruniu będzie zarabiał ponad 3 mln na sezon. A my potrzebujemy mieć ze trzech takich Dudków, aby myśleć o utrzymaniu się w SE po ewentualnym awansie. Aby takich zawodników wyrwać każdemu musiałbyś zaproponować zarobki na poziomie min 3,5 mln a i to nie ma żadnej pewności, że ich wyrwiesz. A to i tak pozwoli tylko utrzymać się w SE. Chcąc bić się o medale w SE, musisz mieć budżet na poziomie ok 15-18 mln. A to na dzisiaj u nas jest nierealne.

    Ja to widzę tak, najbliższe 2-3 lata poświęcić na szkolenie i jeździć spokojnie w I lidze. A SE zaatakować po tym okresie. Będzie łatwiej i pewnei trochę taniej, bo chcą od 2025-26 wprowadzić 10 zespołową SE. Dzisiaj nie ma sensu porywać się na SE, bo można finansowo się wykończyć i doprowadzić do całkowitego upadku klubu.
    To dopiero są mrzonki i bujanie w obłokach. W 2 lata mamy wyszkolić 2 Przyjemskich, którzy pozwolą utrzymać drużynę w elidze, przy seniorach typu Buczek, Tungate, Tonder, Pawliczak.

    Jak pokazuje historia, nastawianie się na spokojne odjechanie sezonu składem, który ma za zadanie "tylko" utrzymać się w lidze, kończy się natychmiastowym spadkiem. Polak przed szkodą i po szkodzie taki sam.

    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Problemem Ostrowa było złe zbudowanie formacji seniorskiej. Gdyby zamiast Berntzona wzięli Zagara lub Bjerre, a w miejsce Gapińskiego i Walaska np. Buczkowskiego i Miedzińskiego, to presja na młodych byłaby zdecydowanie mniejsza. A tak seniorkę olano i wszystkie oczy skierowane były na młodzież.
    Rzeczywiście, Zagar z Buczkiem i Miedziakiem, zamiast Berntzona z Gapińskim i Walaskiem utrzymałby Ostrów w elidze bez wsparcia juniorów i młodzież spokojnie mogłaby pracować nad swoją formą do przyszłorocznych rozgrywek w elidze .
    Przyjmij do wiadomości, że z twoim składem Ostrów nie tylko nie wygrałby żadnego meczu tegorocznego, ale nie poprawiłby dorobku swoich punktów biegowych, byloby dokładnie tak samo. A może nawet gorzej.

  28. Powrót do góry    #3580
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jaką masz inną alternatywę ? Czasami mi się wydaje, że większość tu piszących buja ostro w obłokach. Taki Dudek w Toruniu będzie zarabiał ponad 3 mln na sezon. A my potrzebujemy mieć ze trzech takich Dudków, aby myśleć o utrzymaniu się w SE po ewentualnym awansie. Aby takich zawodników wyrwać każdemu musiałbyś zaproponować zarobki na poziomie min 3,5 mln a i to nie ma żadnej pewności, że ich wyrwiesz. A to i tak pozwoli tylko utrzymać się w SE. Chcąc bić się o medale w SE, musisz mieć budżet na poziomie ok 15-18 mln. A to na dzisiaj u nas jest nierealne.

    Ja to widzę tak, najbliższe 2-3 lata poświęcić na szkolenie i jeździć spokojnie w I lidze. A SE zaatakować po tym okresie. Będzie łatwiej i pewnei trochę taniej, bo chcą od 2025-26 wprowadzić 10 zespołową SE. Dzisiaj nie ma sensu porywać się na SE, bo można finansowo się wykończyć i doprowadzić do całkowitego upadku klubu.
    Mam podobne zdanie , nie warto sie pchac do elipy w tym roku za wszelka cene , zrobic qarva w koncu porzadek w tym klubie , ladnie posorzatac i zaczac stawiac na naszych 16 latkow , Zengi, Tonder plus jakis 2 mlodych obcych i yadymy ,acha i qurva naprawic ten slup zeby te mecze w sobote byly troche pozniej

  29. Powrót do góry    #3581
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Mam podobne zdanie , nie warto sie pchac do elipy w tym roku za wszelka cene , zrobic qarva w koncu porzadek w tym klubie , ladnie posorzatac i zaczac stawiac na naszych 16 latkow , Zengi, Tonder plus jakis 2 mlodych obcych i yadymy ,acha i qurva naprawic ten slup zeby te mecze w sobote byly troche pozniej
    Zaprowadzić porządek, posprzątać ładnie mają ci sami ludzie, którzy uczynili burdel w klubie, który całkiem przyzwoicie funkcjonował??? To żart?

  30. Powrót do góry    #3582
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie, to lizanie sie po nabiale dwóch zdziadzialych tetrykow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #3583
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zaprowadzić porządek, posprzątać ładnie mają ci sami ludzie, którzy uczynili burdel w klubie, który całkiem przyzwoicie funkcjonował??? To żart?
    Napisz jeszcze raz o uj ci chodzi?

  32. Powrót do góry    #3584
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Napisz jeszcze raz o uj ci chodzi?
    Jeśli się tak zapytowujesz w stylu menela spod budki piwnej "o uj ci chodzi", to powinieneś otrzymać odpowiedź w tym samym stylu-"uj cię to obchodzi, jeśli nie rozumiesz po polsku".
    A że nie mam w zwyczaju dyskutować jak w piaskownicy, to po prostu jeszcze raz-czy ci ludzie, którzy rujnują i demolują klub od paru lat, mają go naprawiać i przywrócić na salony? Na walkę o medale DMP za 2-3 lata?
    Szkoda dalej czasu, na pisanie polsku tego samego kilka razy.

  33. Powrót do góry    #3585
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Awansować i być drugim Ostrowem ( tego się nie da oglądać w tv ) Zostać w 1 lidze tylko kto da siano żeby to utrzymać To na kogo trafiamy w 1 rudzie ?

  34. Powrót do góry    #3586
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli się tak zapytowujesz w stylu menela spod budki piwnej "o uj ci chodzi", to powinieneś otrzymać odpowiedź w tym samym stylu-"uj cię to obchodzi, jeśli nie rozumiesz po polsku".
    A że nie mam w zwyczaju dyskutować jak w piaskownicy, to po prostu jeszcze raz-czy ci ludzie, którzy rujnują i demolują klub od paru lat, mają go naprawiać i przywrócić na salony? Na walkę o medale DMP za 2-3 lata?
    Szkoda dalej czasu, na pisanie polsku tego samego kilka razy.
    Nie moja wina ze jestes malo rozgarniety i zadajesz pytania jsk 4 latek , wiec napisze specjalnie dla ciebie zebys zrozumial porzadek = nowi ludzie z nowym ponyslem na Falubaz , nie widze najmniejszego sensu ciagnac dalej ten wozka pt Falubaz w tekiej „wersji”

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Awansować i być drugim Ostrowem ( tego się nie da oglądać w tv ) Zostać w 1 lidze tylko kto da siano żeby to utrzymać To na kogo trafiamy w 1 rudzie ?
    Wychodzi na to ze my na ten moment nie mamy juz druzyny dudus out, fricke out,juniorow przemilcze,protas out , to jest najlepsza okazja do przemeblowania druzyny i przedewszystkim zarzadu

  35. Powrót do góry    #3587
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Nie moja wina ze jestes malo rozgarniety i zadajesz pytania jsk 4 latek , wiec napisze specjalnie dla ciebie zebys zrozumial porzadek = nowi ludzie z nowym ponyslem na Falubaz , nie widze najmniejszego sensu ciagnac dalej ten wozka pt Falubaz w tekiej „wersji”

    Napisałeś, że masz to samo zdanie co @Mariusz, który oczekuje na odbudowanie klubu przez tych samych ludzi, którzy rządzą obecnie. Dokładnie tak to wyglądało. Ale ok. szkoda czasu znowu.

  36. Powrót do góry    #3588
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Ale gdzie w tym poscie jest napisane ze maja byc ci sami ludzie?odnioslem sie do tego posta a nie do tego co tam Mariusz sobie mysli na temat zarzadu

  37. Powrót do góry    #3589
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Trumpek widze dalej w formie, kolejny temat, w którym nic sie nie da zrozumieć z jego bełkotu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #3590
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Co ma Wojtek zrobić czy Zapotoczna robią tylko tyle co im Właściciele powiedzą senator a wy.. ne tylko pisze te **** felitony jak by tu dojb klubowi Kawicki jest w tym klubie 20 lat ale on nic nie może papierkową robotą się zajmuje
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 17-07-2022 o 13:04

  39. Powrót do góry    #3591
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Trumpek widze dalej w formie, kolejny temat, w którym nic sie nie da zrozumieć z jego bełkotu
    Pomietol ruskie yaya w innym watku

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (17-07-2022)

  41. Powrót do góry    #3592
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ale gdzie w tym poscie jest napisane ze maja byc ci sami ludzie?odnioslem sie do tego posta a nie do tego co tam Mariusz sobie mysli na temat zarzadu
    Niech będzie ok., ale poparłeś wpis Maria, który chce by FZG odbudowywał ten sam zarząd i ci sami właściciele, którzy go zrujnowali.
    Niech będzie już spokój w tym i potraktujmy jako nieporozumienie.

  42. Powrót do góry    #3593
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Pomietol ruskie yaya w innym watku
    Wytrzeźwiej lumpie pyerdolony.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #3594
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Ja nie wiem co tam poparlem, bo vzasami czytam forum wybiorczo, ciagle na tel (remont i przybysze z wschodu) moglem cos pstryknac ,odnioslem sie konkretnie do tego posta i takie jest moje zdanie na temat przysxlosvi Falubazu

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wytrzeźwiej lumpie pyerdolony.
    O vzyli nie jestes taki glupi cos tam jednak rozumiesz

  44. Powrót do góry    #3595
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Nasi jak mają trochę oleju w głowie już powinni ostro uderzać do Musielaka bo to zawodnik, który myślę że poradzi sobie w elidze w razie awansu a w razie gdyby sie nie udalo to mamy idealne zastępstwo Fricke. No chyba że w przyszłym roku ma tu zostać spalona ziemia.

  45. Powrót do góry    #3596
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niech będzie ok., ale poparłeś wpis Maria, który chce by FZG odbudowywał ten sam zarząd i ci sami właściciele, którzy go zrujnowali.
    Niech będzie już spokój w tym i potraktujmy jako nieporozumienie.
    Ty jednak jestes na poziomie 4 latka.

    Generalnie to ja mam w doopie, kto personalnie zarządza tym klubem. Byle wiedział na czym ta robota polega, miał jakąś wizję na ten klub, niekoniecznie zgodną z moją opinią, ale żeby w ogóle miał wizje. No i żeby wiedział jak i czym sfinansować te swoje wizje. Ale jestem tez pragmatykiem i wiem, ze pod W69 nie stoi kolejka chętnych na przejęcie sterów w tym klubie. Jak masz jeden z drugim lepszy pomysł na ten klub i potraficie zorganizować finansowanie na choćby podobnym poziomie, to bierzcie sprawy w swoje ręce. A nie tylko biadolicie, ze Domagała wam nie kupił Doyle czy innego Madsena.

    Gdzie ty durniu widzisz ta rzekomą ruinę na W69 ? Póki co klub, mimo, że w I lidze, jedzie przyzwoicie, w końcu szkoli adeptów tak jak powinien, ma płynność finansową, walczy o SE. A że nie zaproponował 4 mln Patrykowi, aby go wyciągnąć z Torunia, to raczej dobrze o klubie świadczy a nie źle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3597
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Mam podobne zdanie , nie warto sie pchac do elipy w tym roku za wszelka cene , zrobic qarva w koncu porzadek w tym klubie , ladnie posorzatac i zaczac stawiac na naszych 16 latkow , Zengi, Tonder plus jakis 2 mlodych obcych i yadymy ,acha i qurva naprawic ten slup zeby te mecze w sobote byly troche pozniej
    Jest 6 mln powodów żeby awansować. Niby co za problem objeżdżać juniorów w ekstralipie ? Można odjechać sezon na luzie bo i tak na 90% spadniemy. Przynajmniej zaczniemy budować rdzeń drużyny z prawdziwego zdarzenia a nie taki jak teraz gdzie nie ma choćby jednego sensownego juniora a do tego 2 nafochowanych typów którzy kombinują gdzie by stąd spyerdolic zanim się w ogóle sezon zaczął + emeryt i trener pijak.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #3598
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Wszyscy kibice Falubazu zapomnieli chyba o formie sportowej zawodnika, która jest chyba najlepsza w całej karierze. Nomen omen po odejściu z Falubazu. A za chwilę jeszcze wejdzie w GP na poziom z 2017 to już w ogóle dlaczego miałby coś zmieniać
    ty tak na serio??

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Dudek to teraz łatwy cel dla frustratów na wylanie swoich żali i jadu. Jak w Lublinie bez nogi zapewniał nam PO to pewnie przed TV konia walili. Kontrakt na 2 lata był dograny przy utrzymaniu Falubazu i to jest prawda, więc skończcie pyerdolić. Jako wychowanek często szedł na ustępstwa względem kasy, najemnicy tutaj dostawali zdecydowanie więcej. W Toruniu go docenili, sypnęli groszem, atmosferę i skład będą mieli dobry, to po co miał się stamtąd ruszać? By dalej frustraci **********li w niego, że mu ręka zadrżała w 15 biegu?

    To nie decyzje Dudka doprowadził nas do miejsca w którym jesteśmy. Pokażcie mi klub, który po spadku, zostawia trenera i nie rozlicza ludzi odpowiedzialnych za ten spadek. Swoją drogą, na meczu z Łodzią miałem okazje oglądać mecz z Cieślakiem obecnym u nas na trybunach. Sporo poopowiadał ze swojej perspektywy jak to wyglądało i kto szkodzi Falubazowi. Większość historii się pokrywała z tym co już wiedziałem, ale to tylko mi uświadomiło z jakimi ludźmi Falubaz ma doczynienia. Dopóki w klubie będą takie ananasy jak Kawicki, nic się nie zmieni. Lista zawodników, którzy się zrazili do Falubazu rośnie z sezonu na sezon. W tak hermetycznym środowisku gdzie wszyscy wszystko wiedzą... Pozdrawiam budowanie składu na przyszłe lata.
    Nie żebym podważał Twoją wiedzę czy słowa, ale jak taki Kawicki może w jakiś znaczący sposób wpływać na klub, skoro większość kojarzy go tylko ze stadionowej spikerki? Napisz coś więcej o tych "ananasach" bo jestem ciekaw

  48. Powrót do góry    #3599
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Wow. Ten Borowiak jest świetny. Chapeau Bas dla Leszna za wyszkolenie, a to niby 3-4 w hierarchii leszczyńskich juniorów.

    Domagała na kolanach pielgrzymka do Leszna po wypożyczenie chłopaka na następny rok.

    Bardzo fajnie, że sztab dał pojechać juniorom, bo każdy ich dodatkowy punkt może dać wiele w fazie play-off. Po tych problemach z torem na początku sezonu Falubaz wyciągnął wnioski i od 4 meczów nikt tutaj nie może przebić 55 punktów. Chyba drużyna z największym atutem toru. Poza tym - chyba ta druga pozycja w RZ może nam na plus wyjść, bo w ewentualnym finale z Polonią pierwszy mecz będziemy jechać u siebie, a z tym atutem możemy zrobić z 8-12 punktów, które może być nie do odrobienia przez Gryfów

  49. Powrót do góry    #3600
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Wow. Ten Borowiak jest świetny. Chapeau Bas dla Leszna za wyszkolenie, a to niby 3-4 w hierarchii leszczyńskich juniorów.

    Domagała na kolanach pielgrzymka do Leszna po wypożyczenie chłopaka na następny rok.

    Bardzo fajnie, że sztab dał pojechać juniorom, bo każdy ich dodatkowy punkt może dać wiele w fazie play-off. Po tych problemach z torem na początku sezonu Falubaz wyciągnął wnioski i od 4 meczów nikt tutaj nie może przebić 55 punktów. Chyba drużyna z największym atutem toru. Poza tym - chyba ta druga pozycja w RZ może nam na plus wyjść, bo w ewentualnym finale z Polonią pierwszy mecz będziemy jechać u siebie, a z tym atutem możemy zrobić z 8-12 punktów, które może być nie do odrobienia przez Gryfów
    Chyba nie ogarniasz do końca zasad systemu play-off co?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •