Strona 28 z 180 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Nie za parę dni a za dwa tygodnie. My w Krośnie jedziemy 25 kwietnia dopiero. A przed Krosnem mamy mecz w Landshut 23 kwietnia.

    Najpierw jednak zobaczymy dzisiaj, jak poradzi sobie Polonia w Landshut.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1217
    Początkujący Awatar bieniu
    Dołączył
    13-08-2014
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Rok temu też nie byli faworytem, a jednak tak wiele im wcale nie zabrakło. Akurat Krosno zmontowałoby wg mnie ciekawszy skład niż Ostrów. Na ile skuteczniejszy - nie wiem, ale z pewnością ciekawszy. Szczepaniak raczej byłby max rezerwowym, a najpewniej by mu podziękowano - zostałby co najwyżej Musielak i Lebedevs, do tego po jednym Polaku (Buczek/Miedziak/Jamróg ?) i obco by szukali (Holder/Zagar/Bjerre). Może szału by nie było, ale może też nie byłoby takiej padaki jaką zaprezentowała Ostrovia wczoraj na dzień dobry w zasadzie już rozstrzygając sprawę spadkowicza.
    Zresztą zobaczymy jak sobie Falubaz za parę dni poradzi w Krośnie. To może być ciekawy meczyk.
    Wydaje ci sie , bo Krosno jedzie w 1 lidze a Ostrow dostal ******** . Gapinski i Walasek to nadal wyzsza polka niz jakis Jamrog czy Buczek . Do tego poczekalbym z mlodymi bo wczoraj byli obsrani debiutem w ekstralidze a tych ostrow ma dobrych .

  3. Powrót do góry    #1218
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie za parę dni a za dwa tygodnie. My w Krośnie jedziemy 25 kwietnia dopiero. A przed Krosnem mamy mecz w Landshut 23 kwietnia.

    Najpierw jednak zobaczymy dzisiaj, jak poradzi sobie Polonia w Landshut.
    A to sorry, uyebało mi się, że już za tydzień w drugiej kolejce jedziecie w Krośnie.

    No też jestem ciekaw jak nasze gwiazdy się dziś pokażą

    Cytat Zamieszczone przez bieniu Zobacz posta
    Wydaje ci sie , bo Krosno jedzie w 1 lidze a Ostrow dostal ******** . Gapinski i Walasek to nadal wyzsza polka niz jakis Jamrog czy Buczek . Do tego poczekalbym z mlodymi bo wczoraj byli obsrani debiutem w ekstralidze a tych ostrow ma dobrych .
    Czy Walasek i Gapa to wyższa półka niż Jamróg i Buczek? Śmiem się nie zgodzić z tą tezą.
    Oczywiście - różnica między I ligą, a ELigą jest, ale uważam, że Krosno powalczyłoby chociażby o lepszy skład, a nie odjechanie sezonu byle zaliczyć i zgarnąć kasę z tv.
    A młodzi z Ostrowa jechać potrafią, ale wczoraj jakoś kompletnie nie istnieli. Nawet Łobodziński był dla nich za mocny. To jednak świadczy, że coś gdzieś nie zagrało. Liczyłem, że oni jednak poszarpią, bo dla nich to szansa na znalezienie nowego pracodawcy po tym sezonie - w Elidze zrobi się mała dziura w juniorach, a tacy zdolni i już z jakimś objeżdżeniem będą w cenie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1219
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez bieniu Zobacz posta
    Krosno faworytem ?? Chlopie chcesz kolejny Ostrow w elidze ?? Kim oni pojada Szczepaniakiem ??
    tak samo jak każda inna druzyna. Rynek w ekstralidze jest zabetonowany. Ktokolwiek awansuje na elipy w tym sezonie, w przyszlym sezonie bedize jechał składem padaką bo nie ma dobrych zawodnikow na rynku.
    Wy macie Fricka, ewentualnie Buczka (?) my Zegara i Wiktora. Cala reszta to 2ligowi zawodnicy do wymiany. Tylko nie ma na kogo.

    Drewniaki z Ostrova zderzyli sie wczoraj z rzeczywistoscia. Niestety. Rzadko się udaje tak jak GKMowi czy Lublinowi, ze ktos tam jest do wyjęcia. Ktoś by musiał zaćpać, jak Grisza albo Drabik, zeby potem po banicji byc wolnym zawodnikiem To chyba jedyna szansa na sciagniecie jakiegokolwiek zawodnika do druzyny.
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 11-04-2022 o 12:05
    pomidor

  5. Powrót do góry    #1220
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Rok temu też nie byli faworytem, a jednak tak wiele im wcale nie zabrakło. Akurat Krosno zmontowałoby wg mnie ciekawszy skład niż Ostrów. Na ile skuteczniejszy - nie wiem, ale z pewnością ciekawszy. Szczepaniak raczej byłby max rezerwowym, a najpewniej by mu podziękowano - zostałby co najwyżej Musielak i Lebedevs, do tego po jednym Polaku (Buczek/Miedziak/Jamróg ?) i obco by szukali (Holder/Zagar/Bjerre). Może szału by nie było, ale może też nie byłoby takiej padaki jaką zaprezentowała Ostrovia wczoraj na dzień dobry w zasadzie już rozstrzygając sprawę spadkowicza.
    Zresztą zobaczymy jak sobie Falubaz za parę dni poradzi w Krośnie. To może być ciekawy meczyk.
    Chyba zapominasz że przed finałem PO Krosno poinformowało ze zostaje Musielak,Szczepaniak,Lebiediew wiec nie sądze ze Krosno zmontowałoby cos lepszego może ewentualnie dorzucili by Zagara lub Holdera ale to dalej byłby skład gorszy od Ostrowa

  6. Powrót do góry    #1221
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Chyba zapominasz że przed finałem PO Krosno poinformowało ze zostaje Musielak,Szczepaniak,Lebiediew wiec nie sądze ze Krosno zmontowałoby cos lepszego może ewentualnie dorzucili by Zagara lub Holdera ale to dalej byłby skład gorszy od Ostrowa
    Fakt, poinformowali. To jednak nie wyklucza, że doszłoby do jakichś wzmocnień. Oczywiście też nie ma pewności, że by na pewno były. Jakby było się nie dowiemy, bo Krosno po prostu nie awansowało
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1222
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Drewniaki z Ostrova zderzyli sie wczoraj z rzeczywistoscia. Niestety. Rzadko się udaje tak jak GKMowi czy Lublinowi, ze ktos tam jest do wyjęcia. Ktoś by musiał zaćpać, jak Grisza albo Drabik, zeby potem po banicji byc wolnym zawodnikiem To chyba jedyna szansa na sciagniecie jakiegokolwiek zawodnika do druzyny.
    Nie zgodze się. Apator wyciągnął Dudka i Emila. Wszystko jest kwestią finansów i wg mnie jeśli beniaminek odpowiednio by posmarował to dałby radę wyciągnąć jakąś dobrą strzelbę.

  8. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Nie zgodze się. Apator wyciągnął Dudka i Emila. Wszystko jest kwestią finansów i wg mnie jeśli beniaminek odpowiednio by posmarował to dałby radę wyciągnąć jakąś dobrą strzelbę.
    Ale Apator Dudka i Emila załatwiał będą A) drużyną już w ELidze i B) przed zakończeniem sezonu 2021 kiedy wiedział, że w tej ELidze nadal będzie.
    Beniaminek się dowiaduje, że będzie w ELidze na koniec września, stąd też rynek transferowy jest już głównie pozamiatany i do wzięcia byli jedynie zawodnicy, którym podziękowano: Zagar, Bjerre, Miedziak, Holder, Buczek... Beniaminek rozpoczynając rozmowy ok. 30 września nie ma wielkich szans na ściągnięcie zawodników pokroju Dudka
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #1224
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Nie zgodze się. Apator wyciągnął Dudka i Emila. Wszystko jest kwestią finansów i wg mnie jeśli beniaminek odpowiednio by posmarował to dałby radę wyciągnąć jakąś dobrą strzelbę.
    To prawda wszystko jest kwestią pieniędzy. Ostrów przecież nawet Hansena nie utrzymał bo Gorzów go wyciągnął. A weźmy taki skład Ostrowa:

    1. Dudek
    2. Hansen
    3. Fricke
    4. Gapiński
    5. Holder
    Na pewno droższy ale dający nadzieję
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  10. Powrót do góry    #1225
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,497
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Przecież do tego ich składu dokoptowac chociaż można było Zagara, i Buczka , dalej byliby słabi, ale to by normalny skład był. Oni zrobili skład, którym nie wygraliby w tym roku 1 ligi.

  11. Powrót do góry    #1226
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Liga jest tak zabetonowana, że beniaminek będzie miał totalnie prze******. Toruń jechał sezon przerwy od ekstralipy ale z góry było wiadomo, że wracają, bo nikt z nimi nawet nie próbował rywalizować. Mogli spokojnie negocjować kontrakty cały rok. Poza tym trafili na frajerów z FZG którzy elegancko sami postanowili się spuścić ligę niżej więc dodatkowo Dudek był na wyciągnięcie ręki i zbudowali ekipę na pewne utrzymanie. Po tym sezonie jak spadnie Ostrów to niby kogo będzie można stamtąd wziąć ? Chuynia z grzybnią i qtasówą delikatnie mówiąc.
    Trzeba liczyć na to, że ktoś się finansowo posypie i będzie musiał wyzbywać zawodników. Jakoś średnio chce mi się w to wierzyć przy takiej kasie z telewizji.
    Beniaminek (kto by nim nie był) musiałby mieć najwyższy budżet w ekstralipie by móc zbudować ekipę zdolną do pewnego utrzymania.
    Jak sobie to skonfrontujemy z anarchią jaką panuje u nas, to wnioski nasuwają się same.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Przecież do tego ich składu dokoptowac chociaż można było Zagara, i Buczka , dalej byliby słabi, ale to by normalny skład był. Oni zrobili skład, którym nie wygraliby w tym roku 1 ligi.
    I bardzo dobrze. Zarżnęliby się tylko finansowo a efekt byłby ten sam. Tak zaoszczędzą sporo kasy i będzie można coś budować długofalowo po pewnym spadku.

  12. Powrót do góry    #1227
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po tym sezonie jak spadnie Ostrów to niby kogo będzie można stamtąd wziąć ?
    Odbudowanego bradersa.

  13. Powrót do góry    #1228
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To byl dopiero pierwszy mecz w dodatku na torze przygotowanym przez pogode.
    Zobaczymy co dzis Polonia pokaze.
    Krosno ma kim jechac,to bylo widac w Gdansku ,choc oni ten mecz poddali
    przed jego rozpoczeciem.
    Liga dopiero sie rozkreci a i tak decydujace beda PO.
    Nie ma co juz teraz lamentowac.
    Jakis uszczerbek jest,ale tylko wizerunkowy ktory
    mozecie wymazac juz za tydzien wygrywajac w Krosnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #1229
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Odbudowanego bradersa.
    No i to już jest trochę desperacja, ale pewnie tak trzeba będzie robić. W powrót Dudka średnio wierzę, zresztą moim zdaniem nie będzie wart pieniędzy których zażąda. Lider z niego marny. Trzeba będzie (o ile jaśnie pan właściciel zachce chcieć cokolwiek) podbijać do ruskich. Będą wygłodniali po banie, może Emil albo Artiom się skusi.

  15. Powrót do góry    #1230
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Liga jest tak zabetonowana, że beniaminek będzie miał totalnie prze******.
    Od w ch**j lat co roku jest śpiewka, że liga zabetonowana, że po co wchodzić, bo zaraz sie spadnie. Tymczasem od 2016 roku, beniaminek spadał z ligi...2 razy. Rybnik w 2020 i Tarnów w 2018. Przy czym Tarnów walczył do ostatniego biegu o utrzymanie. Wiec jednak jakby się da. Trzeba mieć tylko pomysł i oczywiście hajs. Ale jak sie nie ma hajsu, to sie do Elipy nie pchasz. Chyba, że robisz to po to, żeby hajs zarobić - jak Ostrovia.

  16. Powrót do góry    #1231
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Przecież do tego ich składu dokoptowac chociaż można było Zagara, i Buczka , dalej byliby słabi, ale to by normalny skład był. Oni zrobili skład, którym nie wygraliby w tym roku 1 ligi.
    Ja bym Ostrowa jeszcze nie przekreślał. Nie mówie tu o utrzymaniu ale o urwaniu jakichs punktów czy chociaż o powalczeniu. Dojdzie Klindt juniorzy się dotrą bo nie sa tak słabi jak wczoraj pokazali

    Druga sprawa że Ostrów i tak jest wygranym. Spadną ale z 3 miliony na koncie będzie,do tego może jakiegoś juniora opylą

  17. Powrót do góry    #1232
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rickurd Zobacz posta
    Od w ch**j lat co roku jest śpiewka, że liga zabetonowana, że po co wchodzić, bo zaraz sie spadnie. Tymczasem od 2016 roku, beniaminek spadał z ligi...2 razy. Rybnik w 2020 i Tarnów w 2018. Przy czym Tarnów walczył do ostatniego biegu o utrzymanie. Wiec jednak jakby się da. Trzeba mieć tylko pomysł i oczywiście hajs. Ale jak sie nie ma hajsu, to sie do Elipy nie pchasz. Chyba, że robisz to po to, żeby hajs zarobić - jak Ostrovia.
    Odnoszę się do aktualnej sytuacji, nie historycznych. Widzisz jaka jest liga i co będzie do pozbierania z odpadów po beniaminku. Dlatego ja mam do tego wszystkiego duży dystans. Na pewno nie będzie żadnej podniety awansem. To nie Lublin, który wraca po latach. Zresztą w perspektywie najbliżśzych lat to nam zdecydowanie bliżej do scenariusza bydgosko-tarnowskiego niż Lublina.

  18. Powrót do góry    #1233
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Też nie wiem czy awans i znów kazdy mecz domowy w stresie czy wygramy a wyjazdy w palnik to jest takie dobre dla zespołu, miasta i kibiców.

    Kiedys mieliśmy dobrych wychowanków w składzie lub na obczyznie z opcją powrotu (Walasek, Pepe), do tego jakiś dobry obcokrajowiec i można było walczyć o utrzymanie.

    To minimum to był taki Huszcza jako senior solidny, Hamill jako obcokrajowiec i lider a juniorzy jak Kłopot, Kurmanek, Kujawa i inni jako nadzieja i jakieś tam punkty juniorskie. Dopchało się innych krajowych seniorów na kilka punktów każdy i była nadzieja.

    Obecnie znaleźć odpowiednika Hamilla i wyrwac z innego klubu to ciezka misja. Nawet Nicki Pedersen juz wcale nie jest wolny zawsze po roku i dla tego kto da więcej.

    Odpowiednikiem Huszczy jest obecnie Pepe, ale on nie pojezdzi już na odpowiednim poziomie w Ekstralidze za rok czy dwa.

    Odpowiednika Kurmana na juniorce czy nawet Kłopota, Borneckiego, Stojanowskiego, Mariusza Dudka, Zengiego to możemy pomarzyć.

    Przecież nawet Fricke nie był żadnym prawdziwym liderem na Ekstraligę a gdzie reszta.

  19. Powrót do góry    #1234
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Kisnę z Polonii srogo, ale przypominam sobie, że jedziemy tam za 2 tygodnie i z takimi startami jak w niedziele możemy skończyć jak oni.

    Chciałem zostawić tu Zagara, ale jak widać po jego chęci do jazdy i choć to 1 kolejka to dobrze, że go pogonili.

  20. Powrót do góry    #1235
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Kisnę z Polonii srogo, ale przypominam sobie, że jedziemy tam za 2 tygodnie i z takimi startami jak w niedziele możemy skończyć jak oni.

    Chciałem zostawić tu Zagara, ale jak widać po jego chęci do jazdy i choć to 1 kolejka to dobrze, że go pogonili.
    Jestem przekonany, że Kryjom przygotuje na nas taki beton, ze tam walcami drogowymi będą to ubijać.

    Będzie się działo w tym Landshut jak tam pojedziemy.

    Trza chyba Tondera szykować na ten mecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1236
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Kisnę z Polonii srogo, ale przypominam sobie, że jedziemy tam za 2 tygodnie i z takimi startami jak w niedziele możemy skończyć jak oni.

    Chciałem zostawić tu Zagara, ale jak widać po jego chęci do jazdy i choć to 1 kolejka to dobrze, że go pogonili.
    Mimo wszystko wolę Zagara w całym sezonie niż niepewnego i przeciętnego Tungate a i Fricke bedzie robił maks 11-12 pkt.
    Tym dziwnym torem- startowym dostaliśmy, ale tam każdy przegra i kto wie czy jeszcze nie wyżej jak się Niemcy bardziej w jego wjadą.
    Ja tam bym Zagara na Tungate czy Fricke nie zamienił patrząc na cały sezon.

  22. Powrót do góry    #1237
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Fajnie jak kibice przychodzą na stadion i kasa klubowa się również zapełnia. A nic nie napędza "kibiców sukcesu" jak wygrane. Taką jazdą i takimi wpadkami następnym razem Kowalski stwierdzi, że nie idzie i woli 40zł wydać na flaszkę i w najgorszym wypadku zmienić kanał.

    Drużynę za grube miliony poskromił Ernest Koza. Taki obraz Nasz. Oby się to zmieniło do sierpnia.
    Cel jest jeden i jasny dla wszystkich.
    Trzeba wygrać wszystko w PO, czyli za około pół roku.

    W ZG żużel nie co się przejadł i nie jestem pewien czy nawet jak drużyna y wygrywała, to stadion by sie zapełniał.
    Może w e-lidze jakby drużyna walczyła o tytuł, ale w 1 lidze w meczach o nic? Wątpie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #1238
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Mimo wszystko wolę Zagara w całym sezonie niż niepewnego i przeciętnego Tungate a i Fricke bedzie robił maks 11-12 pkt.
    Tym dziwnym torem- startowym dostaliśmy, ale tam każdy przegra i kto wie czy jeszcze nie wyżej jak się Niemcy bardziej w jego wjadą.
    Ja tam bym Zagara na Tungate czy Fricke nie zamienił patrząc na cały sezon.
    Za to Zagar jest zayebiście pewny i nieprzeciętny co dzisiaj udowodnił robiąc 7 pkt

  24. Powrót do góry    #1239
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Zagar to był wczoraj typowany na gamechangera i zbawcę Ostrovii, a dzisiaj pokonał takie tuzy jak: Riss x2, Hansen, Bachhuber, Bloedorn Ciekawe gdzie dzisiaj Ci eksperci

    Tak naprawdę zrobilibyśmy sztukę dla sztuki. Sensu żadnego, efekt końcowy ten sam. Opcje są dwie - albo zrobią Ekstraligę na 10 zespołów i beniaminek o coś pojedzie, albo będzie tak to wyglądało co sezon, tylko miejsce Ostrowa zajmie rotacyjnie ZG/Krosno/Bydgoszcz.

    8 zespołowa Ekstraliga z 6 zespołami w PO ma sens tylko w oczach Majewskiego.
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 11-04-2022 o 22:20

  25. Powrót do góry    #1240
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Czego Wy się tak czepiliście tego Zagara? Jak go tak traktujecie to tak jeździ. Dlaczego w Lublinie np z Lesznem zrobił same trójki we wszystkich biegach? Bo miał szacunek a Wy go cały czas opluwacie.

  26. Powrót do góry    #1241
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czego Wy się tak czepiliście tego Zagara? Jak go tak traktujecie to tak jeździ. Dlaczego w Lublinie np z Lesznem zrobił same trójki we wszystkich biegach? Bo miał szacunek a Wy go cały czas opluwacie.
    Ale on już u nas nie jeździ...

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czego Wy się tak czepiliście tego Zagara? Jak go tak traktujecie to tak jeździ. Dlaczego w Lublinie np z Lesznem zrobił same trójki we wszystkich biegach? Bo miał szacunek a Wy go cały czas opluwacie.
    Zrobił 18 pkt nie przez to, że miał szacunek, tylko dlatego, że mu tor pasował...

  27. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Raczej złoty silnik jak Lindgren swego czasu

  28. Powrót do góry    #1243
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Silnik silnikiem ale wczoraj nawet Janowski nie zrobił 18 pkt na swoim torze

  29. Powrót do góry    #1244
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,497
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Zagar to był wczoraj typowany na gamechangera i zbawcę Ostrovii, a dzisiaj pokonał takie tuzy jak: Riss x2, Hansen, Bachhuber, Bloedorn Ciekawe gdzie dzisiaj Ci eksperci

    Tak naprawdę zrobilibyśmy sztukę dla sztuki. Sensu żadnego, efekt końcowy ten sam. Opcje są dwie - albo zrobią Ekstraligę na 10 zespołów i beniaminek o coś pojedzie, albo będzie tak to wyglądało co sezon, tylko miejsce Ostrowa zajmie rotacyjnie ZG/Krosno/Bydgoszcz.

    8 zespołowa Ekstraliga z 6 zespołami w PO ma sens tylko w oczach Majewskiego.
    Przy 10 zespołowej ekstralidze dochodzi problem sztucznych ingerencji typu maks 2 z GP albo KSM. Ktoś napisze ze to nie ma znaczenia, z tym że wtedy mielibyśmy 6 normalnych zespołów, 1 słaby i 3 naprawdę słabe, a sztuczne regulacje są niestety problemem.

  30. Powrót do góry    #1245
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Tak i zaraz Majewski da kolejnym dwóm drużynom po 6 baniek. Już chyba na Ostrowie się przejechał.

  31. Powrót do góry    #1246
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czego Wy się tak czepiliście tego Zagara? Jak go tak traktujecie to tak jeździ. Dlaczego w Lublinie np z Lesznem zrobił same trójki we wszystkich biegach? Bo miał szacunek a Wy go cały czas opluwacie.
    To mogliscie z szacunku do innych zostawic go u siebie

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    noc (11-04-2022), t_zg (12-04-2022)

  33. Powrót do góry    #1247
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,497
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    W ostatnich latach Apator się utrzymał po awansie, Motor też, Rybnik kompromitacja, Ostrów prawdopodobnie też. To pokazuje że da się, ale trzeba chcieć, i naprawdę sypnąć groszem. Ani Rybnik, ani Ostrów nie mają budżetu na ekstraligę, to uszyly co miały. Inaczej wyglądałby skład Ostrowa gdyby mieli do wydania 12-15 baniek na sam sklad, wtedy nawet i ten termin awansu nie byłby straszny. Rozwiązanie samo się wskazuje. Można dać beniaminkowi większą kasę z tv (niesprawiedliwe i głupie), albo dać im te 6 baniek do wydania, na co chcą, bez wymogów wydawania na tor, u24 itd, niby to nie byłoby złe, ale jednak jest ryzyko że klub zabierze kasę, pojedzie juniorami i spadnie w *****. Dwie sensowne opcje widzę, obie kontrowersyjne. Minimalny KSM tylko dla beniaminka, albo minimalny budżet wymagany dla beniaminka, na poziomie, który umożliwia zbudowanie składu na ekstraligę. Bardziej skłaniał bym się ku KSMowi dla beniaminka, jeżeli ktoś by nie był w stanie go osiągnąć, to nie wchodzi do ekstraligi.

  34. Powrót do góry    #1248
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Jesteśmy kibicami jednego z najdziwniejszych sportów na świecie. I wcale nie mam tu na myśli faktu, że czterech chłopa jeździ bez hamulców tylko w lewo.

  35. Powrót do góry    #1249
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To byl dopiero pierwszy mecz w dodatku na torze przygotowanym przez pogode.
    Zobaczymy co dzis Polonia pokaze.
    Krosno ma kim jechac,to bylo widac w Gdansku ,choc oni ten mecz poddali
    przed jego rozpoczeciem.
    Liga dopiero sie rozkreci a i tak decydujace beda PO.
    Nie ma co juz teraz lamentowac.
    Jakis uszczerbek jest,ale tylko wizerunkowy ktory
    mozecie wymazac juz za tydzien wygrywajac w Krosnie.
    Teoretycznie możemy wymazać, tylko kto ma tego dokonać? Nie widzę wielkich szans na zwycięstwo w stolicy polskiej Bavarii, faworytem są Krośnianie na 49:41.
    Howgh!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    herbie13 (11-04-2022)

  37. Powrót do góry    #1250
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    To mogliscie z szacunku do innych zostawic go u siebie
    Gdyby nie weszla opcja o 2 obco na pewno by został i miałby się dobrze a że Zagar jako obco jeździł tylko sezon to musiał niestety odejść.

  38. Powrót do góry    #1251
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Jesteśmy kibicami jednego z najdziwniejszych sportów na świecie. I wcale nie mam tu na myśli faktu, że czterech chłopa jeździ bez hamulców tylko w lewo.
    Jak powiedział mi kiedyś prezes pewnego klubu ekstraligowego (nie FZG) - „to jest yebany obwoźny cyrk a nie sport”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #1252
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez bieniu Zobacz posta
    Krosno faworytem ?? Chlopie chcesz kolejny Ostrow w elidze ?? Kim oni pojada Szczepaniakiem ??
    A Falubaz czy Opinia kim pojadą w ekstraklasie? Miedzińskim czy Tungatem?
    Falubaz to MAGIA!!!

  40. Powrót do góry    #1253
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W ostatnich latach Apator się utrzymał po awansie, Motor też, Rybnik kompromitacja, Ostrów prawdopodobnie też. To pokazuje że da się, ale trzeba chcieć, i naprawdę sypnąć groszem. Ani Rybnik, ani Ostrów nie mają budżetu na ekstraligę, to uszyly co miały. Inaczej wyglądałby skład Ostrowa gdyby mieli do wydania 12-15 baniek na sam sklad, wtedy nawet i ten termin awansu nie byłby straszny. Rozwiązanie samo się wskazuje. Można dać beniaminkowi większą kasę z tv (niesprawiedliwe i głupie), albo dać im te 6 baniek do wydania, na co chcą, bez wymogów wydawania na tor, u24 itd, niby to nie byłoby złe, ale jednak jest ryzyko że klub zabierze kasę, pojedzie juniorami i spadnie w *****. Dwie sensowne opcje widzę, obie kontrowersyjne. Minimalny KSM tylko dla beniaminka, albo minimalny budżet wymagany dla beniaminka, na poziomie, który umożliwia zbudowanie składu na ekstraligę. Bardziej skłaniał bym się ku KSMowi dla beniaminka, jeżeli ktoś by nie był w stanie go osiągnąć, to nie wchodzi do ekstraligi.
    Apator się utrzymał, bo już w I lidze miał skład ELigowy. Motor w zasadzie miał szczęście trafiając na Michelsena i wyciągając Griszę. I do tego d*pę uratowała im beznadziejna postawa Apatora, bo bez tego do samego końca drżeliby o utrzymanie i nie wiadomo jak by się skończyło. Ale wynik idzie w świat, wiadomo.
    Do czego dążę - żeby się utrzymać w ELidze to beniaminek musi albo mieć skład ELigowy już w I lidze (i potem wprowadzić 1, max 2 zmiany), albo sypnąć zayebistym hajsem w okienku transferowym, żeby jeszcze kogoś przekonać.
    No i mieć farta, że zakontraktowani zawodnicy odpalą, jak taki Michelsen właśnie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1254
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    6-zespołowe PO powodują, że ten mecz nie powinien mieć większego znaczenia.
    Jechaliśmy w trudnych warunkach i bez 1 zawodnika, ale to w żaden sposób nie tłumaczy, że Oskar Fajfer robił naszych na starcie, jak przybyszy z 2 ligi, a i Koza na nich punkty przywoził. Start miał takie same warunki jak nasze asy.
    Z chwilę będziemy po 3 meczach z 1 pkt. w tabeli .

    Drący japy z K to już poziom okręgówki piłkarskiej prezentują.

  42. Powrót do góry    #1255
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    6-zespołowe PO powodują, że ten mecz nie powinien mieć większego znaczenia.
    Jechaliśmy w trudnych warunkach i bez 1 zawodnika, ale to w żaden sposób nie tłumaczy, że Oskar Fajfer robił naszych na starcie, jak przybyszy z 2 ligi, a i Koza na nich punkty przywoził. Start miał takie same warunki jak nasze asy.
    Z chwilę będziemy po 3 meczach z 1 pkt. w tabeli .

    Drący japy z K to już poziom okręgówki piłkarskiej prezentują.
    To że Oski wygrywał z wszystkimi to żaden wyznacznik bo Oskar Fajfer to jest zawodnik Ekstraligowy , tylko ci kretyni wolą podpisywać emerytów typu Kasprzak, Gapa zamiast dać szansę chłopakowi ,którego miejsce jest w Ekstralidze.

  43. Powrót do góry    #1256
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To że Oski wygrywał z wszystkimi to żaden wyznacznik bo Oskar Fajfer to jest zawodnik Ekstraligowy , tylko ci kretyni wolą podpisywać emerytów typu Kasprzak, Gapa zamiast dać szansę chłopakowi ,którego miejsce jest w Ekstralidze.
    No jeśli potwierdzi formę na przestrzeni sezonu, to triumfator I ligi może zaryzykować z Oskarem. Szczerze zaskoczył mnie swoją postawą w tym meczu, bo wcześniej to był zawodnik własnego toru, a na wyjazdach często nie istniał. Jeśli w innych wyjazdach - a mam tu głównie na myśli Krosno i Bydgoszcz - również zaprezentuje się dobrze i stuknie dwucyfrówki, to w przypadku trudności zmontowania składu na ELigę będzie to jakaś opcja na krajowego seniora.
    Myślę, że na szansę zasługuje, bo chłopak nadal się rozwija.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #1257
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    6-zespołowe PO powodują, że ten mecz nie powinien mieć większego znaczenia.
    Jechaliśmy w trudnych warunkach i bez 1 zawodnika, ale to w żaden sposób nie tłumaczy, że Oskar Fajfer robił naszych na starcie, jak przybyszy z 2 ligi, a i Koza na nich punkty przywoził. Start miał takie same warunki jak nasze asy.
    Z chwilę będziemy po 3 meczach z 1 pkt. w tabeli .

    Drący japy z K to już poziom okręgówki piłkarskiej prezentują.
    Bez jakiego zawodnika jechaliscie? Tondera? A jesli chodzi o Protasa sezon sie zaczal, kontuzje teraz to juz normalna sprawa, zaraz ruszy Szwecja i Anglia i wpadna kolejne.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jeśli potwierdzi formę na przestrzeni sezonu, to triumfator I ligi może zaryzykować z Oskarem. Szczerze zaskoczył mnie swoją postawą w tym meczu, bo wcześniej to był zawodnik własnego toru, a na wyjazdach często nie istniał. Jeśli w innych wyjazdach - a mam tu głównie na myśli Krosno i Bydgoszcz - również zaprezentuje się dobrze i stuknie dwucyfrówki, to w przypadku trudności zmontowania składu na ELigę będzie to jakaś opcja na krajowego seniora.
    Myślę, że na szansę zasługuje, bo chłopak nadal się rozwija.
    Jesli komus teraz naprawde bedzie zalezalo na utrzymaniu w Elidze, a nie jezdzie dla kasy jak Ostrow to Fajfer lub Musielak bedzie obowiazkiem.

  45. Powrót do góry    #1258
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Kisnę z Polonii srogo, ale przypominam sobie, że jedziemy tam za 2 tygodnie i z takimi startami jak w niedziele możemy skończyć jak oni.
    Ale czemu kisniesz z Polonii? Znowu jest tak, że dziennikarze nakręcili że to takie łatwe spotkanie, a potem piszą o wielkiej sensacji. Tak samo jak to zrobili przy okazji meczu Tarnów - Poznań. Ja od razu mówiłem, że to będzie trudne spotkanie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Powrót do góry    #1259
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Jesli komus teraz naprawde bedzie zalezalo na utrzymaniu w Elidze, a nie jezdzie dla kasy jak Ostrow to Fajfer lub Musielak bedzie obowiazkiem.
    No myślę, że to lepsze opcje niż Walasek czy Gapiński, a może wyjść, że wcale nie gorsze niż Buczek czy Miedziak. Musielak ma różne opinie, natomiast Oskar wg mnie ma szansę jeszcze się rozwijać.
    Ponadto jestem zwolennikiem, aby dawać szanse nowym twarzom w rozgrywkach wyżej, bo to zawsze wprowadza element świeżości.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #1260
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    [QUOTE=Goldi;2206228]Bez jakiego zawodnika jechaliscie? Tondera? A jesli chodzi o Protasa sezon sie zaczal, kontuzje teraz to juz normalna sprawa, zaraz ruszy Szwecja i Anglia i wpadna kolejne.[QUOTE=Goldi;2206228]

    Jechaliśmy bez Protasa, jednego z liderów. Co w żaden sposób nie tłumaczy wyniku i to wyraźnie napisałem. Ani nie tłumaczy trenera, który powinien był za niego dać do składu Pawliczaka lub Tondera.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •