Strona 7 z 180 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Patrząc na nowe gadzety klubowe itd. to rozumiem, że kolejny sezon nasi zawodnicy będa mieli kewlary w jakieś hipnotyczne paski zebry, plamy, nieregularne ciapki itp.?
    Ogólnie kolorsytyka czarna z dodatkami zółto-biało-zielonymi jest bardzo fajna. Jednak czemu już od wielu sezonów tylko my mamy albo jakies kleksy jak strój malarza po robocie, albo kwadraciki jak na szybie w drzwiach za PRL, albo krzywe paski itd.

    Mogliby już powrócić do jakichś normalnych kewlarów gdzie jest jasny, estetyczny, symetryczny podział obszarów barw. Naprawdę mamy fajne i niebanalne kolory klubowe a te nasze stroje to od jakiegoś czasu mokre wizje artysty abstrakcjonisty.

    Fajne były kiedyś złoto czarne, prawie całe czarne albo całe białe. Oczywiście mysz musi być na złotym tle...
    Było to eleganckie, schludne, estetyczne, z klasą i smakiem. Obecnie jarmark i szaleństwo jakieś.

    I tak od czasów jak na kewlarach mamy narąbane reklam sponsorów jak na choince, zrobiło się tam strasznie pstrokato, to jeszcze dowalą takimi bohomazami, ciężkimi do bliższego określenia.

    No nic, oby tylko przyjezdzali z przodu to mogą nawet być w te paski zebry czy ciapki żyrafy.

  2. Powrót do góry    #272
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    A nie wydaje Wam się, że Wasza tęsknota za starymi czasami to bardziej nostalgia, tęsknota za dawnymi czasami niż rzeczywisty spadek atrakcyjności dnia meczowego?

    Ja doskonale pamiętam, kiedy przed meczami przez dwie godziny stałem z tysiącem (albo i dwoma) ludzi przed kasami na rozmokniętym placu z kałużami i błotem, żeby czekać w dwóch kolejkach - najpierw do biletów, potem do wejścia. Potem tylko sprint na pierwszy łuk po nierównych płytach chodnikowych (raz przypłaciłem to zdartymi łokciami, ale młody byłem, wylizałem się), potem obserwowanie ułożonego z koców tetrisa przez szybszych ode mnie, aby znaleźć miejsce dla siebie i dwóch kolegów, po znalezieniu luki już spokojnie można było czekać*kolejne dwie godziny na speedway.

    Teraz kupuję bilet przez internet, przychodzę piętnaście minut przed meczem i jedyna kolejka w jakiej czekam, to ta do kibli, jeśli akurat muszę skorzystać. Choć teraz to dla nas jest normalne, to serio, to jest mega duży przeskok w kierunku wygody od przełomu wieków, kiedy zaczynałem chodzić na speedway.

    Kiedyś myślałem tak jak Wy, ale wyleczyło mnie z tego jedno totalnie niezwiązane z żużlem zdarzenie - należę do młodego pokolenia, które w czasach szkolnych miało okazję już grać w gierki na PC. W gimnazjum byłem mocno wsiąknięty w jedną z gier online, potem na ponad dziesięć lat zapomniałem o jej istnieniu i jakieś dwa lata temu miałem ochotę jeszcze raz zagrać w swoją ukochaną grę, którą katowałem trzy lata, bo zamarzyło mi się ponownie spędzić parę wieczorów w tym klimacie. Niestety, klimatu nie było, mama nie robiła już pomidorowej po szkole, kumple nie byli online, a ja wyłączyłem swoje nostalgiczne wspomnienia w ciągu dwudziestu minut, bo okazało się, że tęskniłem za tym czasem, a nie za gierką. Podejrzewam, że tak samo byłoby tutaj - tęsknicie za barami i analizowaniem składów rywali przy piwku, a jak okazałoby się, że rzeczywiście idziecie o 12 z kumplami na dzień meczowy, to byłoby zimno, mokro, żona zaczęłaby narzekać, myślelibyście, że jutro do pracy i trzeba wracać, nie ma co pić kolejnego browara... czas idzie tylko w jedną stronę Panowie.

  3. Już 21 użytkowników podziękowało forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    BennyLBK (20-12-2021), CarlitosFalubaz (14-12-2021), Falubaz (28-12-2021), JaacPoz (15-12-2021), Kaman (14-12-2021), Lafan (28-12-2021), Leonidas (14-12-2021), Lipa_PL (27-12-2021), Maveral (14-12-2021), Micz Bjukanon (05-01-2022), Robi (14-12-2021), blacktop (27-12-2021), dockm (14-12-2021), kapitan bomba (23-12-2021), kleczes_GKM (19-12-2021), lego (27-12-2021), marcool (23-12-2021), mentikk (14-12-2021), młody_piernik2 (14-12-2021), vicar (14-12-2021), wujek_sam (22-12-2021)

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    mądre słowa, tineid wyjaśnił
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #274
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jasne, że mądre ale już nie chciałem się kłócić Nostalgia i tyle. Poza tym czasy się zmieniają. Kiedyś człowiek się cieszył, że stał dwie godziny w kolejce do sklepu po kawałek metki. Teraz zamawia zakupy online i wybrzydza, że dostawca siaty mu na progu zostawia, a nie wniesie aż do kuchni.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    dlatego trzeba być człowiekiem z otwartą głową jak np. ja, ja mam już swoje lata (skończyłem studia w tym roku), a nie tęsknie za jakąś mityczną "przeszłością", tylko doceniam wygodę i dobrodziejstwa współczesnych technologii, przyjmuję technologię na klatę i ją okiełznuję
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    dlatego trzeba być człowiekiem z otwartą głową jak np. ja, ja mam już swoje lata (skończyłem studia w tym roku), a nie tęsknie za jakąś mityczną "przeszłością", tylko doceniam wygodę i dobrodziejstwa współczesnych technologii, przyjmuję technologię na klatę i ją okiełznuję
    To ty tak naprawdę jeszcze życia nie posmakowałeś.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Falubaz (28-12-2021)

  9. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Dokladnie. Dopiero sie koper pod nosem rzucil, a piszesz ze masz swoje lata Ja z sentymentem wspominam czasy jak mialem plus minus 25 lat. Czasy jak mialem kolo 20ki pod wzgledem speedwaya pamietam, jednak az tak fajne nie byly. Zuzel byl obecny, ale zycie nocne wygrywalo. Czasami po obfitej sobocie zasypialo sie na zuzel na 15-16.

    A co do wpisu wyzej...I tak i nie. Ja chetnie dalej po meczach spotykam sie z kolegami na piwko. Niestety ciezko juz kogos wyciagnac godzine dwie przed meczem na jakies podchmielenie atmosfery.

  10. Powrót do góry    #278
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    bo okazało się, że tęskniłem za tym czasem, a nie za gierką.
    Ja na przykład uwielbiam wracać wspomnieniami przykładowo do pierwszej połowy lat 90-tych. Jest ukochana przez wszystkich sobota, oglądasz 5-10-15, w domu sprzątanie i powrót z zakupów robionych przez mamę. W tym czasie wyrywasz podwójną kartkę z zeszytu z matmy i przygotowujesz program zawodów na jutrzejszy mecz, gdyż przyjeżdża Start Gniezno z Fajferem i Kasperem w składzie. Wypełniasz na sucho, a GKM wygrywa. Schodzisz do piwnicy po Wigry 3, jedziesz po kumpli, gdyż czeka cię ligowy mecz osiedlowy w speedrowerze (wówczas tak jeszcze tego nie nazywaliśmy). Wracasz do domu, gość z MTV zapowiada Faith No More albo przełączasz na Jedynkę i oglądasz Zakonnicę w przebraniu. W niedzielę wiadomo, obiad już nie wchodzi, bo za chwilę idziesz na autobus, pełny na maksa, bo przecież przyjeżdża Start Gniezno.

    Nostalgia to ponoć choroba psychiczna... Uwielbiam ją.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  11. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Eneasz (14-12-2021), Falubaz (28-12-2021), dockm (14-12-2021), kapitan bomba (23-12-2021), kleczes_GKM (19-12-2021), t_zg (14-12-2021), tineid (14-12-2021), welna (27-12-2021)

  12. Powrót do góry    #279
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    dlatego trzeba być człowiekiem z otwartą głową jak np. ja, ja mam już swoje lata (skończyłem studia w tym roku), a nie tęsknie za jakąś mityczną "przeszłością", tylko doceniam wygodę i dobrodziejstwa współczesnych technologii, przyjmuję technologię na klatę i ją okiełznuję
    Hahahahhahaha, ja piernicze Ty tak na poważnie? To nam teraz filozofie zycia wyłożyłeś Jak dobrze, ze nas oświeciłeś

    Czyli wiemy, że jesteś człowiekiem z otwartą głową - super.
    Skończyłeś studia? Wow - no to istotnie masz już swoje lata, możesz udzielać porad życiowych...
    Nie tęsknisz za przeszłością? - wyobraź sobie, że ja np. też nie ale po prostu uważam, że mecze o wcześniejszych godzinach potrafiły ustawić dzień bardziej pod żużel wraz z całą otoczką i sprzyjały towarzyskim relacjom przed czy po.
    Doceniasz wygodę i dobrodziejstwa współczesnych technologi? - szok, to chyba jak ponad 90% kibiców, którzy chętnie zabierają na mecz ze sobą komórkę i się przez nią umawiają z kumplami, sprawdzają z radością w niej wyniki zamiast w telegazecie itp. No normalnie niesamowite.
    I jeszcze przyjmujesz technologię na klatę i okiełznujesz nawet? - normalnie kolejny Mejza nam się zrodził, taki nowoczesny, przebojowy i hej do przodu.
    Gratuluję.

  13. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    A nie wydaje Wam się, że Wasza tęsknota za starymi czasami to bardziej nostalgia, tęsknota za dawnymi czasami niż rzeczywisty spadek atrakcyjności dnia meczowego?

    Ja doskonale pamiętam, kiedy przed meczami przez dwie godziny stałem z tysiącem (albo i dwoma) ludzi przed kasami na rozmokniętym placu z kałużami i błotem, żeby czekać w dwóch kolejkach - najpierw do biletów, potem do wejścia. Potem tylko sprint na pierwszy łuk po nierównych płytach chodnikowych (raz przypłaciłem to zdartymi łokciami, ale młody byłem, wylizałem się), potem obserwowanie ułożonego z koców tetrisa przez szybszych ode mnie, aby znaleźć miejsce dla siebie i dwóch kolegów, po znalezieniu luki już spokojnie można było czekać*kolejne dwie godziny na speedway.

    Teraz kupuję bilet przez internet, przychodzę piętnaście minut przed meczem i jedyna kolejka w jakiej czekam, to ta do kibli, jeśli akurat muszę skorzystać. Choć teraz to dla nas jest normalne, to serio, to jest mega duży przeskok w kierunku wygody od przełomu wieków, kiedy zaczynałem chodzić na speedway.

    Kiedyś myślałem tak jak Wy, ale wyleczyło mnie z tego jedno totalnie niezwiązane z żużlem zdarzenie - należę do młodego pokolenia, które w czasach szkolnych miało okazję już grać w gierki na PC. W gimnazjum byłem mocno wsiąknięty w jedną z gier online, potem na ponad dziesięć lat zapomniałem o jej istnieniu i jakieś dwa lata temu miałem ochotę jeszcze raz zagrać w swoją ukochaną grę, którą katowałem trzy lata, bo zamarzyło mi się ponownie spędzić parę wieczorów w tym klimacie. Niestety, klimatu nie było, mama nie robiła już pomidorowej po szkole, kumple nie byli online, a ja wyłączyłem swoje nostalgiczne wspomnienia w ciągu dwudziestu minut, bo okazało się, że tęskniłem za tym czasem, a nie za gierką. Podejrzewam, że tak samo byłoby tutaj - tęsknicie za barami i analizowaniem składów rywali przy piwku, a jak okazałoby się, że rzeczywiście idziecie o 12 z kumplami na dzień meczowy, to byłoby zimno, mokro, żona zaczęłaby narzekać, myślelibyście, że jutro do pracy i trzeba wracać, nie ma co pić kolejnego browara... czas idzie tylko w jedną stronę Panowie.
    O jprdl. Ty chyba masz rację.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    A nie wydaje Wam się, że Wasza tęsknota za starymi czasami to bardziej nostalgia, tęsknota za dawnymi czasami niż rzeczywisty spadek atrakcyjności dnia meczowego?

    Ja doskonale pamiętam, kiedy przed meczami przez dwie godziny stałem z tysiącem (albo i dwoma) ludzi przed kasami na rozmokniętym placu z kałużami i błotem, żeby czekać w dwóch kolejkach - najpierw do biletów, potem do wejścia. Potem tylko sprint na pierwszy łuk po nierównych płytach chodnikowych (raz przypłaciłem to zdartymi łokciami, ale młody byłem, wylizałem się), potem obserwowanie ułożonego z koców tetrisa przez szybszych ode mnie, aby znaleźć miejsce dla siebie i dwóch kolegów, po znalezieniu luki już spokojnie można było czekać*kolejne dwie godziny na speedway.

    Teraz kupuję bilet przez internet, przychodzę piętnaście minut przed meczem i jedyna kolejka w jakiej czekam, to ta do kibli, jeśli akurat muszę skorzystać. Choć teraz to dla nas jest normalne, to serio, to jest mega duży przeskok w kierunku wygody od przełomu wieków, kiedy zaczynałem chodzić na speedway.

    Kiedyś myślałem tak jak Wy, ale wyleczyło mnie z tego jedno totalnie niezwiązane z żużlem zdarzenie - należę do młodego pokolenia, które w czasach szkolnych miało okazję już grać w gierki na PC. W gimnazjum byłem mocno wsiąknięty w jedną z gier online, potem na ponad dziesięć lat zapomniałem o jej istnieniu i jakieś dwa lata temu miałem ochotę jeszcze raz zagrać w swoją ukochaną grę, którą katowałem trzy lata, bo zamarzyło mi się ponownie spędzić parę wieczorów w tym klimacie. Niestety, klimatu nie było, mama nie robiła już pomidorowej po szkole, kumple nie byli online, a ja wyłączyłem swoje nostalgiczne wspomnienia w ciągu dwudziestu minut, bo okazało się, że tęskniłem za tym czasem, a nie za gierką. Podejrzewam, że tak samo byłoby tutaj - tęsknicie za barami i analizowaniem składów rywali przy piwku, a jak okazałoby się, że rzeczywiście idziecie o 12 z kumplami na dzień meczowy, to byłoby zimno, mokro, żona zaczęłaby narzekać, myślelibyście, że jutro do pracy i trzeba wracać, nie ma co pić kolejnego browara... czas idzie tylko w jedną stronę Panowie.
    Cykl życia. Simply.

  15. Powrót do góry    #282
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    A nie wydaje Wam się, że Wasza tęsknota za starymi czasami to bardziej nostalgia, tęsknota za dawnymi czasami niż rzeczywisty spadek atrakcyjności dnia meczowego?

    Ja doskonale pamiętam, kiedy przed meczami przez dwie godziny stałem z tysiącem (albo i dwoma) ludzi przed kasami na rozmokniętym placu z kałużami i błotem, żeby czekać w dwóch kolejkach - najpierw do biletów, potem do wejścia. Potem tylko sprint na pierwszy łuk po nierównych płytach chodnikowych (raz przypłaciłem to zdartymi łokciami, ale młody byłem, wylizałem się), potem obserwowanie ułożonego z koców tetrisa przez szybszych ode mnie, aby znaleźć miejsce dla siebie i dwóch kolegów, po znalezieniu luki już spokojnie można było czekać*kolejne dwie godziny na speedway.

    Teraz kupuję bilet przez internet, przychodzę piętnaście minut przed meczem i jedyna kolejka w jakiej czekam, to ta do kibli, jeśli akurat muszę skorzystać. Choć teraz to dla nas jest normalne, to serio, to jest mega duży przeskok w kierunku wygody od przełomu wieków, kiedy zaczynałem chodzić na speedway.

    Kiedyś myślałem tak jak Wy, ale wyleczyło mnie z tego jedno totalnie niezwiązane z żużlem zdarzenie - należę do młodego pokolenia, które w czasach szkolnych miało okazję już grać w gierki na PC. W gimnazjum byłem mocno wsiąknięty w jedną z gier online, potem na ponad dziesięć lat zapomniałem o jej istnieniu i jakieś dwa lata temu miałem ochotę jeszcze raz zagrać w swoją ukochaną grę, którą katowałem trzy lata, bo zamarzyło mi się ponownie spędzić parę wieczorów w tym klimacie. Niestety, klimatu nie było, mama nie robiła już pomidorowej po szkole, kumple nie byli online, a ja wyłączyłem swoje nostalgiczne wspomnienia w ciągu dwudziestu minut, bo okazało się, że tęskniłem za tym czasem, a nie za gierką. Podejrzewam, że tak samo byłoby tutaj - tęsknicie za barami i analizowaniem składów rywali przy piwku, a jak okazałoby się, że rzeczywiście idziecie o 12 z kumplami na dzień meczowy, to byłoby zimno, mokro, żona zaczęłaby narzekać, myślelibyście, że jutro do pracy i trzeba wracać, nie ma co pić kolejnego browara... czas idzie tylko w jedną stronę Panowie.
    Ładnie napisane. Mój ojciec zwykle mawiał "za młodością tęsknicie, nie za czasami"
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #283
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    A nie wydaje Wam się, że Wasza tęsknota za starymi czasami to bardziej nostalgia, tęsknota za dawnymi czasami niż rzeczywisty spadek atrakcyjności dnia meczowego?

    Ja doskonale pamiętam, kiedy przed meczami przez dwie godziny stałem z tysiącem (albo i dwoma) ludzi przed kasami na rozmokniętym placu z kałużami i błotem, żeby czekać w dwóch kolejkach - najpierw do biletów, potem do wejścia. Potem tylko sprint na pierwszy łuk po nierównych płytach chodnikowych (raz przypłaciłem to zdartymi łokciami, ale młody byłem, wylizałem się), potem obserwowanie ułożonego z koców tetrisa przez szybszych ode mnie, aby znaleźć miejsce dla siebie i dwóch kolegów, po znalezieniu luki już spokojnie można było czekać*kolejne dwie godziny na speedway.

    Teraz kupuję bilet przez internet, przychodzę piętnaście minut przed meczem i jedyna kolejka w jakiej czekam, to ta do kibli, jeśli akurat muszę skorzystać. Choć teraz to dla nas jest normalne, to serio, to jest mega duży przeskok w kierunku wygody od przełomu wieków, kiedy zaczynałem chodzić na speedway.

    Kiedyś myślałem tak jak Wy, ale wyleczyło mnie z tego jedno totalnie niezwiązane z żużlem zdarzenie - należę do młodego pokolenia, które w czasach szkolnych miało okazję już grać w gierki na PC. W gimnazjum byłem mocno wsiąknięty w jedną z gier online, potem na ponad dziesięć lat zapomniałem o jej istnieniu i jakieś dwa lata temu miałem ochotę jeszcze raz zagrać w swoją ukochaną grę, którą katowałem trzy lata, bo zamarzyło mi się ponownie spędzić parę wieczorów w tym klimacie. Niestety, klimatu nie było, mama nie robiła już pomidorowej po szkole, kumple nie byli online, a ja wyłączyłem swoje nostalgiczne wspomnienia w ciągu dwudziestu minut, bo okazało się, że tęskniłem za tym czasem, a nie za gierką. Podejrzewam, że tak samo byłoby tutaj - tęsknicie za barami i analizowaniem składów rywali przy piwku, a jak okazałoby się, że rzeczywiście idziecie o 12 z kumplami na dzień meczowy, to byłoby zimno, mokro, żona zaczęłaby narzekać, myślelibyście, że jutro do pracy i trzeba wracać, nie ma co pić kolejnego browara... czas idzie tylko w jedną stronę Panowie.
    Dużo w tym racji.

  17. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Jest taka anegdotka o babci, którą zapytano kiedy się jej najlepiej żyło. Za okupacji - odpowiada. Jak to babciu, przecież wtedy były bombardowania, głód, łapanki? Ale ja wtedy byłam młoda!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  18. Powrót do góry    #285
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Czytam te artykuły i komentarze na PS, ze niby Falubaz ma taki fatalny terminarz i początek rozgrywek...? Uważam, że przeciwnie. Całkiem spoko. Chyba juz te tytuły robią typowo jako clickbaity.

  19. Powrót do góry    #286
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No jasne, że klikbajty. Wasz pej fajnie to wyłapał, że jedna redakcja napisała "spacerek Falubazu" a PS piórem Natońskiego "trudne zadanie Falubazu". Serio? Ze Startem u siebie? Klikbajt byleby się odsłony zgadzały.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  20. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Przeczytałem właśnie, że zmarl Tomasz Potoniec-klubowy toromistrz. Smutna informacja o nagłej śmierci przed świętami.

    Parę tygodni wstecz była informacja, że Warecki odszedł na emeryturę...domyślam się, że ś.p. T. Potoniec był tym, który miał dbać o przygotowanie toru w sezonie 2022. Ciekawe kto w tym wypadku będzie odpowiedzialny za tor przy w69. Orientuje się ktoś z Was po Wareckim jak to w strukturach klubu wyglądało?

  21. Powrót do góry    #288
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Bardzo przykra wiadomość. Pamiętam, że chyba był juniorem u nas niedawno chłopak o tym nazwisku, bodajże Arek. Pewnie rodzina.
    Myślę, że aspekt przygotowania toru zszedł w tym przypadku na drugi plan. To jest tragedia dla krewnych i przyjaciół.
    Jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia sezonu więc klub sobie powinien poradzić.
    Choć patrząc na wojenkę pomiędzy Wrocławiem i Toruniem o toromistrza to można wysnuć wniosek, że to także dziś fach deficytowy.

  22. Powrót do góry    #289
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    I jeśli już jesteśmy przy kwestiach organizacyjnych i przygotowawczych, to ciekawe czy w naszym klubie też mają ten wynalazek do trenowania refleksu na starcie? I czy to istotnie pomaga?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/zuzel-wilki-krosno-sie-zbroja-kupili-innowacyjny-sprzet/3c9fxdt


  23. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Trochę to wygląda, że koleś sobie wykupił prywatną reklamę na portalu. No chyba, że jest jedynym dostawcą takiego urządzenia na świecie...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #291
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Może i tak. Nie wiem jakie to pieniądze kosztuje, ile ma na tym zysku i czy stać go w takim razie na sponsorowane artykuły jeszcze z tego.

    Ale i tak najlepszy dziś artykuł wygrzebałem na PS z początku miesiąca, gdzie Jacek Falubaz leci takim lukrem, że aż mdli momentami

    "Gdyby ktoś do mnie zadzwonił, kolokwialnie mówiąc na dzień przed meczem i powiedział – Jacek, słuchaj, brakuje nam chłopaka i nie ma kto traktorem pojechać, to wsiadam i jadę. Rzucam wszystko, bo dziś mogę sobie na takie rzeczy pozwolić. Jeśli będzie trzeba otwierać bramę na Motoarenie, to ja przyjadę i podziękuję, że mogłem tam chwilę postać"

    "Powtarzam jeszcze raz. Jeżeli będzie w Toruniu jakakolwiek sytuacja awaryjna z koniecznością choćby poprowadzenia ciągnika, a mam doświadczenie, jeśli chodzi o tor, to przyjadę i nie wezmę z tego tytułu ani złotówki, a zrobię to z wielką przyjemnością"

    I akcent humorystyczny też był niezły:

    "Pokochałem to miasto i ludzi. Przykro mi jest, że tak to wszystko się potoczyło." - no kibicom z Torunia też pewnie było przykro

  25. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    z uwagi na troske o zdrowie psychiczne pana Klopa i nas wszystkich, nie skorzystamy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    https://youtu.be/n63t5N_PhkM

    Super filmik z nagraniami z W69 z 1966 roku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #294
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    W mojej piekarni mowili, ze nowe kewlary mają być z dominujacym kolorem niebieskim a na plastronie mycha żółto-czarna na złotym tle.
    Niebawem może będę miał potwierdzenie tego info.

  28. Powrót do góry    #295
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://youtu.be/n63t5N_PhkM

    Super filmik z nagraniami z W69 z 1966 roku.
    Pojawiają się tam m.in. przbeitki z finału Złotego Kasku z 15. kwietnia: http://www.speedwayw.pl/kaski/zk_1966.htm
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    W mojej piekarni mowili, ze nowe kewlary mają być z dominujacym kolorem niebieskim a na plastronie mycha żółto-czarna na złotym tle.
    Niebawem może będę miał potwierdzenie tego info.
    Jaki? Możesz powtórzyć?
    Ostatnio edytowane przez Mihodator ; 03-01-2022 o 14:58
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  30. Powrót do góry    #297
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Panowie jest szansa na to, ze wkrótce senator RD skończy swoją woltę w kierunku Falubazu. Ewidentnie od jakiegoś czasu chodzi z wyciągniętym językiem za Motorem Lublin i tam delikatnie próbuje sie przykleić do ich sukcesów. Bardzo dobrze. Im dalej od Falubazu, tym lepiej.

    W najnowszym felietonie na Interii RD pisze o rajdzie rowerowym, w którym udział wzięło 5 tysięcy osób! Kto brał udział w tym wydarzeniu ten wie ile jest w tym prawdy.

  31. Powrót do góry    #298
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Jaki? Możesz powtórzyć?
    Tak mam już nawet prototypy zdobyte na zdjęciu

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  32. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    to może złoto zastąpcie żółtym, fajnie sie to skomponuje
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jak Minionki. A co gorsza jak Stal Gorzów.

  34. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tak mam już nawet prototypy zdobyte na zdjęciu

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=6520&stc=1
    Maskotka odzwierciedla stan psychiczny kibiców Falubazu w 2021 i 2022 roku.

  35. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Maskotka odzwierciedla stan psychiczny kibiców Falubazu w 2021 i 2022 roku.
    haha dopiero zwrocilem na nia uwage. Tutaj pasuje idealnie podpis :

    Myszka Miki po roku w Polsce




  36. Powrót do góry    #303
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    haha dopiero zwrocilem na nia uwage. Tutaj pasuje idealnie podpis :

    Myszka Miki po roku w Polsce

    https://i.ibb.co/cw0gs4v/miki.jpg

    https://ibb.co/f9f1TjS
    Myszka Miki po 5 dniach w nowym polskim ładzie.

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-01-2022), Eneasz (05-01-2022), t_zg (05-01-2022)

  38. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Myszka Miki po 5 dniach w nowym polskim ładzie.
    a co z tym ładem nie tak ? Ja czekam na 10 na wypłate i zobaczymy. Mariusz coś tu obiecywał że będzie wiecej sianka

  39. Powrót do góry    #305
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Chyba do oddania...

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-01-2022)

  41. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    haha dopiero zwrocilem na nia uwage. Tutaj pasuje idealnie podpis :

    Myszka Miki po roku w Polsce

    https://i.ibb.co/cw0gs4v/miki.jpg

    https://ibb.co/f9f1TjS
    Ta myszka doskonale nadaje się na avatar.

  42. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    W mojej piekarni mowili, ze nowe kewlary mają być z dominujacym kolorem niebieskim a na plastronie mycha żółto-czarna na złotym tle.
    Niebawem może będę miał potwierdzenie tego info.
    Juz wezystko sperdolili co mogli to yeraz sie wzieli za kevlary

  43. Powrót do góry    #308
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Przeżywacie naszymi ubrankami jakby to w czymś miało nam pomóc
    Dla mnie mogą być różowe z żółto niebieskimi kwiatuszkami na plecach
    Dużo większym problemem jest terminarz czyli jaki po..eb wymyślił sobie że jedziemy mecz w Landshut w piątek a w niedziele w Krośnie ?

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Niezły maraton. Szczególnie dla kibica który by chciał się wypuścić na te dwa mecze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #310
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Przeżywacie naszymi ubrankami jakby to w czymś miało nam pomóc
    Dla mnie mogą być różowe z żółto niebieskimi kwiatuszkami na plecach
    Dużo większym problemem jest terminarz czyli jaki po..eb wymyślił sobie że jedziemy mecz w Landshut w piątek a w niedziele w Krośnie ?
    Ci z Krosna ładnie was rozpykali. Zdąrzą wiecej potrenować

    A co nie dacie rady 1000 km w 2 dni ?

  46. Powrót do góry    #311
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ci z Krosna ładnie was rozpykali. Zdąrzą wiecej potrenować

    A co nie dacie rady 1000 km w 2 dni ?
    Zielona Góra -Landshut-Krosno
    Jakim kalkulatorem liczyłeś że Ci tyle wyszło ?
    Po mojemu ta trasa plus powrót do chałupy to jakieś 2200

  47. Powrót do góry    #312
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zielona Góra -Landshut-Krosno
    Jakim kalkulatorem liczyłeś że Ci tyle wyszło ?
    Po mojemu ta trasa plus powrót do chałupy to jakieś 2200
    mozesz isc na piechote zawsze to kilkaset km mniej

  48. Powrót do góry    #313
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zielona Góra -Landshut-Krosno
    Jakim kalkulatorem liczyłeś że Ci tyle wyszło ?
    Po mojemu ta trasa plus powrót do chałupy to jakieś 2200
    No tak ale ja mówie o trasie Landshut-Krosno a mecz w innym terminie nie sprawi że z tych 2200 zrobi sie mniej (w sumie)

  49. Powrót do góry    #314
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zielona Góra -Landshut-Krosno
    Jakim kalkulatorem liczyłeś że Ci tyle wyszło ?
    Po mojemu ta trasa plus powrót do chałupy to jakieś 2200
    To co ma powiedzieć Daughawpils gdzie odległości mają przewaznie po 900 km, prawie na każdy wyjazd i to w 2 lidze gdzie kasa jest troszeczkę inna.

  50. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    To nie jest problem. Przecież to nie jest dzień po dniu. Co to jest 2k autostradami ? Nic.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 7 z 180 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •