Strona 75 z 180 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,375 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3331
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    W mediach prezydenta już szukają winnego czemu Frick odejdzie. Winni to radni PO którzy podali do mediów że dotacja będzie zwrócona i Frick wystraszył się że kasy nie będzie. Ja pierd... To pokazuje jaki ten Falubaz obecnie to chory twór. Rządzi w nim prezydent miasta który chciał sobie zrobić tube wyborcza a inwestuje biznesmen który nie chce inwestować ale musi....

  2. Powrót do góry    #3332
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    To jednak odchodzi? te zuzloki i dzialacze to jednak qarva dzbany zeby takie info juz puszczac na piczatku lipca , i pozniej sie dziwis ze sa rozne oskarzenia , domysly wobec nich(zuloki)
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 13-07-2022 o 10:39

  3. Powrót do góry    #3333
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Zawiść i zazdrość....
    Po prostu zbanujcie tego debila i nie wchodźcie z nim w dyskusje. On się nimi karmi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #3334
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież ani Pawliczak ani Tonder, nie jeżdżą w żadnej 2 lidze "Szweckiej". głupcze.
    Zapomniałem to są jakieś rezerwy ligi szwedzkiej. Liga w której 2/3 zawodników nie znalazłoby miejsca w 2 lidze polskiej

  5. Powrót do góry    #3335
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    W mediach prezydenta już szukają winnego czemu Frick odejdzie. Winni to radni PO którzy podali do mediów że dotacja będzie zwrócona i Frick wystraszył się że kasy nie będzie. Ja pierd... To pokazuje jaki ten Falubaz obecnie to chory twór. Rządzi w nim prezydent miasta który chciał sobie zrobić tube wyborcza a inwestuje biznesmen który nie chce inwestować ale musi....


    w jakich mediach


    Paluch te nasze perełki robi na jednym luku dwa razy

  6. Powrót do góry    #3336
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ja dalej czekam na pokazanie mi bardzo dobrego wyniku ( w jakichkolwiek zawodach) Waszego wychowanka, który mając maks 16 lat rocznikowo potrafił pozytywnie zaskoczyć żużlową Polskę w całkiem dobrej stawce. Żeby nie bylo jakiejś prehistorii zacznij szukać 2010 rok i wyżej...
    Wiem, że trudno w to uwierzyć ale...

    4 sierpień 2013 mecz ligowy w Zielonej Górze
    Alex Zgardziński urodzony w roku 1997 robi 7+2 (2*,3,0,2*) - Chyba całkiem nieźle jak na 16 latka w ekstralidze.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    kapitan bomba (14-07-2022), t_zg (13-07-2022)

  8. Powrót do góry    #3337
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Taki Przemek tutaj malował wizje, że jak młody wejdzie do drużyny to będą mieli wzmocnienie na PO. A póki co nie będą mieli, bo jak trafią na Motor czy Czewę to ich juniorzy rozmienią Palucha na drobne.

    Nie wiem czy to byl akurat Przemek, ale tez to pamietam. Paluch tak czy inaczej zadnej roznicy by nie zrobil w PO. W tym roku Motor bierze majstra - w sumie tak myslalem przed sezonem nawet jak jeszcze ruskich posadzili. Obstawialem na final tez Czewe,ale tutaj sie troche przeliczylem...jada nierowno i takie pol na pol z GW.

    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    To jednak odchodzi? te zuzloki i dzialacze to jednak qarva dzbany zeby takie info juz puszczac na piczatku lipca , i pozniej sie dziwis ze sa rozne oskarzenia , domysly wobec nich(zuloki)
    Z Vaculem tez bylo juz wiadomo w sumie zanim sie sezon zaczal, ze do GW spizdziela.

    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Wiem, że trudno w to uwierzyć ale...

    4 sierpień 2013 mecz ligowy w Zielonej Górze
    Alex Zgardziński urodzony w roku 1997 robi 7+2 (2*,3,0,2*) - Chyba całkiem nieźle jak na 16 latka w ekstralidze.

    Liść sprzedany

  9. Powrót do góry    #3338
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    . Oczywiście, że nawiązuje ironicznie do Palucha, bo mam jeszcze w pamięci, jak się podniecano tutaj takim Bartkowiakiem, Karczmarzem czy Nowackim. Przecież ci zawodnicy to były takie same "perełki" jak Paluch. Taki Przemek tutaj malował wizje, że jak młody wejdzie do drużyny to będą mieli wzmocnienie na PO. A póki co nie będą mieli, bo jak trafią na Motor czy Czewę to ich juniorzy rozmienią Palucha na drobne.
    Ja to pisałem gdy naszym drugim juniorem był: Ralcewicz, Stojanowski czy ostatnio Hurysz. Chyba wejście Palucha do drużyny to więcej niż starty tej wcześniej wymienionej trójki. Zresztą widać to po wynikach na 4 biegi młodzieżowe - Paluch wygrał trzy. Czy nie jest to wzmocnienie w kontekście PO gdy się zmierzymy np. z Toruniem czy Lesznem? Poza tym wciąż nie pojechaliśmy całego meczu najmocniejszą parą juniorską: Bartkowiak-Paluch. Musimy poczekać jeszcze 2-3 tygodnie.

    Lepiej Mariusz powiedz o perspektywach Waszych juniorów. Ja w kadrze widzę kilku Waszych wychowanków:

    Nile Tufft - rocznik 2001
    Fabian Ragus - rocznik 2003
    Kacper Rychliński - rocznik 2004
    Wiktor Pelc - rocznik 2006
    Filip Frącewicz - rocznik 2007? czy 2006?

    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Wiem, że trudno w to uwierzyć ale...

    4 sierpień 2013 mecz ligowy w Zielonej Górze
    Alex Zgardziński urodzony w roku 1997 robi 7+2 (2*,3,0,2*) - Chyba całkiem nieźle jak na 16 latka w ekstralidze.
    A to ciekawe, fakt zapomnialem o Zgardzińskim. On chyba najlepiej się prezentował jak miał 16-17 lat a później dość mocno spuścił z tonu.

  10. Powrót do góry    #3339
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A to ciekawe, fakt zapomnialem o Zgardzińskim. On chyba najlepiej się prezentował jak miał 16-17 lat a później dość mocno spuścił z tonu.
    Znowu pierydolisz jak potluczony. Z tonu spuscil, ale potencjał szybowal w góre.

  11. Powrót do góry    #3340
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Zdarzyliscie zaklepać transfer Borowiaka z Leszna?
    Pytam, gdyż kontuzji doznał wczoraj Hubert Jabłoński.

  12. Powrót do góry    #3341
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zdarzyliscie zaklepać transfer Borowiaka z Leszna?
    Pytam, gdyż kontuzji doznał wczoraj Hubert Jabłoński.
    No przecież zostawili sobie Mencela na taką sytuację.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3342
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież zostawili sobie Mencela na taką sytuację.
    No ale zostaje im już tylko Ratajczak, Mencel i Musielak który nigdzie chyba nie jezdzi.

  14. Powrót do góry    #3343
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No ale zostaje im już tylko Ratajczak, Mencel i Musielak który nigdzie chyba nie jezdzi.
    Za dwa tygodnie naprawią Jabłońskiego i znowu będą mieli zapas.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #3344
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

  16. Powrót do góry    #3345
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Max Fricke w 2023 nie będzie zawodnikiem Falubazu. Ma już wypracowane porozumienie z nowym pracodawca.
    Jest to też trochę pokłosie tego, że Falubaz zablokował mu możliwość wypożyczenia do tego klubu na ten sezon. Niesmak pozostał, dlatego Fricke ewentualne pozostanie w Falubazie w Elidze po awansie chyba pozostawił sobie jako ostateczność - ale to już nie będzie konieczne.

    Pozdrawiam.
    Skoro temat od kilku dni pojawił się w końcu w mediach, można dorzucić coś więcej.
    Max Fricke miał wypracowane porozumienie z Unią Leszno, chciał odejść, natomiast Falubaz zagrał va banque. Unia ratowała się Bellego, a Fricke poszedł do 1 ligi. Falubaz miał zawodnika z GP w 1 lidze, ale w zasadzie zamknął sobie szanse współpracy z Fricke na przyszłość. PO pokażą, czy ryzyko się opłaciło.
    Rozmowy o porozumieniu z Polonią można włożyć między bajki. Leszno-Włókniarz-GKM <-> Fricke-JackHolder-Lindgren. Tutaj są puzzle to ułożenia w jedną całość.

    Niestety, temat powrotu Patryka Dudku po błyskawicznym awansie niedługo stanie się również nieaktualny.

    Falubaz miał świetny pomysł, aby zrobić błyskawiczny awans i rozebrać Toruń - oprzeć skład Ekstraligowy o tercet Dudek-Fricke-JackHolder.
    Nikogo z tej trójki w sezonie 2023 w Falubazie nie będzie.

    Temat awansu to dalej kwestia otwarta, ale szczerze współczuje budowania składu do rywalizowania o utrzymanie. Polonia ma chociaż Przyjemskiego, Falubaz w zasadzie będzie musiał szyć od zera, nie mając za bardzo z czego.

  17. Powrót do góry    #3346
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Kogo Wy braliście na wypo w miejsce Rempały? Chyba nie M. Borowiaka?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #3347
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Tzn ze max sie obrazil za to ze zarobil u nas latwyl ujem 2.5 mln? Heh … jak znam zycie pewnie oodperdoli jeszcze jakas popelyne w PO
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 14-07-2022 o 15:11

  19. Powrót do góry    #3348
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kogo Wy braliście na wypo w miejsce Rempały? Chyba nie M. Borowiaka?
    Niezłego pecha mamy :/

  20. Powrót do góry    #3349
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Niezłego pecha mamy :/
    No niestety niefart Wam się trafił. Chociaż myślę, że młody trochę bardziej przeżywa tę kontuzję...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #3350
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No niestety niefart Wam się trafił. Chociaż myślę, że młody trochę bardziej przeżywa tę kontuzję...
    Podejrzewam, że młody nie pojechał więcej ze względu właśnie na transfer
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Powrót do góry    #3351
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Na miejscu Falubazu dzwoniłbym po posiłki z północy...Może przekonalibyście do powrotu do speedwaya kogoś z dwójki Szczotka-Pytlewski

  23. Powrót do góry    #3352
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Ale to co polamal soe chlopsk czy tylko dzeon bez konsekwencji ?

  24. Powrót do góry    #3353
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Maksio będzie cały i gotów... ( i zaś mi rodzinę do wspomożenia wrażych angażować chcą! )

    Gdyby jednak Maksym nie mógł dołączyć, to pragnę uspokoić, że klub Unia Leszno właśnie prowadzi casting wśród tych,
    którzy mogliby - z racji swego potencjału oczywiście - z powodzeniem wspomóc sąsiada.

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Dominik (14-07-2022), JaacPoz (14-07-2022)

  26. Powrót do góry    #3354
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Wypada podsumować dyskusje i plotki na temat sympatycznego kangura
    Chłop odchodzi z Falubazu bo został zmuszony do jazdy w pierwszej lidzę i na dodatek zarabia łatwe miliony
    My to mamy smykałkę do niszczenia żużlowców ale mimo wszystko mam nadzieje że kangur nie poleci z tym do jakiegoś Trybunału Stanu czy innej europejskiej instytucji

  27. Powrót do góry    #3355
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Maksio będzie cały i gotów... ( i zaś mi rodzinę do wspomożenia wrażych angażować chcą! )

    Gdyby jednak Maksym nie mógł dołączyć, to pragnę uspokoić, że klub Unia Leszno właśnie prowadzi casting wśród tych,
    którzy mogliby - z racji swego potencjału oczywiście - z powodzeniem wspomóc sąsiada.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=6847&stc=1

    Ten pierwszy z lewej (taka czerwono - niebiesko - żółta maszyna) to chyba jest na "Kowalskim"?


  28. Powrót do góry    #3356
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wypada podsumować dyskusje i plotki na temat sympatycznego kangura
    Chłop odchodzi z Falubazu bo został zmuszony do jazdy w pierwszej lidzę i na dodatek zarabia łatwe miliony
    My to mamy smykałkę do niszczenia żużlowców ale mimo wszystko mam nadzieje że kangur nie poleci z tym do jakiegoś Trybunału Stanu czy innej europejskiej instytucji
    Ja to już pisałem od jakiegoś czasu...ale Mariusz zawsze wie lepiej i pisał, że to nie prawda a Fricke zostanie w Falubazie, bo tu ma dobrze

    Dodatkowo na chwilę obecną na 95 % odejdzie też Kvech. W przypadku braku awansu różnie może być z Buczkiem.

    Juniorka też za wiele nie rokuje...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...mpj-w-ostrowie

    Falubaz jedzie pełnym składem i po 9 biegach ma...2 punkty. Na wykluczeniu Miśkowiaka i braku zawodnika. Plus jest taki, że wszyscy zawodnicy Falubazu - jak jeden mąż jeżdżą bezpiecznie, bo daleko od rywali i dmuchają na zimne by nie odnieść kolejnej kontuzji.

    I co ciekawe najstarszy Ragus - trzasnął już 3x0 i wcale nie jest najlepiej punktującym w swojej drużynie

    Liderem jest Pelc - z tego co widzę ma już 3 punkty, a za miesiąc może już jechać w lidze.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 14-07-2022 o 18:20

  29. Powrót do góry    #3357
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Grzybowi paczkę wysłałeś ?

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kiki za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (14-07-2022), kitas (14-07-2022)

  31. Powrót do góry    #3358
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ja to już pisałem od jakiegoś czasu...ale Mariusz zawsze wie lepiej i pisał, że to nie prawda a Fricke zostanie w Falubazie, bo tu ma dobrze

    Dodatkowo na chwilę obecną na 95 % odejdzie też Kvech. W przypadku braku awansu różnie może być z Buczkiem.

    Juniorka też za wiele nie rokuje...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...mpj-w-ostrowie

    Falubaz jedzie pełnym składem i po 9 biegach ma...2 punkty. Na wykluczeniu Miśkowiaka i braku zawodnika. Plus jest taki, że wszyscy zawodnicy Falubazu - jak jeden mąż jeżdżą bezpiecznie, bo daleko od rywali i dmuchają na zimne by nie odnieść kolejnej kontuzji.

    I co ciekawe najstarszy Ragus - trzasnął już 3x0 i wcale nie jest najlepiej punktującym w swojej drużynie

    Liderem jest Pelc - z tego co widzę ma już 3 punkty, a za miesiąc może już jechać w lidze.
    Spokojnie ten oszołom już dzisiaj nic nie napisze o wynikach juniorów z ZG tylko poczeka aż jakiś 16 letni junior pojedzie słabe zawody i będzie udowadniać że się już nie rozwija.

    Na trupach 3 punkty, ale ważne że daje radę dojechać . Niech się uczy
    Ostatnio edytowane przez FZG99 ; 14-07-2022 o 18:25

  32. Powrót do góry    #3359
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Kvech poza podstawowym składem chyba zarząd się zorientował że w następnym sezonie go nie będzie i walczą żeby chociaż Tonder został na te 1 ligę ja pier... co za amatorkę odstawiają
    PS ja odstawiłbym Tungate jakoś gość mnie nie przekonuje

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ain za jego przydatny post!

    never_mind (14-07-2022)

  34. Powrót do góry    #3360
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Akurat w Zielonej Tonder jest lepszy od Kvecha więc decyzję można zrozumieć. Inna sprawa, że oni powinni zdecydować się na jeden ostateczny skład i przestać mieszać albo bawić się w jakieś jazdy po 4 biegi. W sumie to ta kontuzja Protasa namieszała, bo gdyby nie ona to Tonder pewnie nawet by nie wystartował i wysłaliby go na wypożyczenie. Zresztą raczej taki był zamysł skoro w pierwszym meczu pod 16 był Pawliczak.
    I na koniec jeżeli faktycznie ten zarząd nie jest w stanie zatrzymać Fricka ani nawet nie próbuje powalczyć o Dudka lub chociaż podobnej klasy zawodnika to powinni sobie odpuścić tą ekstraligę i skończyć spokojnie sezon na 2-3 miejscu. Za bycie kolejnym Ostrowem ja dziękuję i wolę walkę z Gdańskiem i Łodzią o 4 miejsce w pierwszej lidze.
    Ps. Z tym młodym Borowiakiem to chyba w ogóle jest plotka i wymysł dziennikarzy, bo w sumie poza jakimś jednym artykułem to nikt nigdzie tego nie potwierdził. Zresztą Domagała pewnie uznał, że nie trzeba xD.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    kitas (14-07-2022)

  36. Powrót do góry    #3361
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Legendarny występ naszych asów w DMPJ
    20 biegów, żadnego rywala nie pokonali, wszystkie punkty na "literkach"

    Z Ostrowa to na piechotę powinni wracać łącznie z tym który ich trenu... opiekuje się nimi

  37. Powrót do góry    #3362
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ja to już pisałem od jakiegoś czasu...ale Mariusz zawsze wie lepiej i pisał, że to nie prawda a Fricke zostanie w Falubazie, bo tu ma dobrze

    Dodatkowo na chwilę obecną na 95 % odejdzie też Kvech. W przypadku braku awansu różnie może być z Buczkiem.

    Juniorka też za wiele nie rokuje...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...mpj-w-ostrowie

    Falubaz jedzie pełnym składem i po 9 biegach ma...2 punkty. Na wykluczeniu Miśkowiaka i braku zawodnika. Plus jest taki, że wszyscy zawodnicy Falubazu - jak jeden mąż jeżdżą bezpiecznie, bo daleko od rywali i dmuchają na zimne by nie odnieść kolejnej kontuzji.

    I co ciekawe najstarszy Ragus - trzasnął już 3x0 i wcale nie jest najlepiej punktującym w swojej drużynie

    Liderem jest Pelc - z tego co widzę ma już 3 punkty, a za miesiąc może już jechać w lidze.
    Czemu łżesz ? Czy taki głupi po prostu jesteś i nie dorastasz do poważnej dyskusji ?

    Nigdzie cebulaku nie pisałem, ze Fricke na pewno zostanie w FZG. Pierwszy tu pisałem, że ma 4 poważne oferty. Jedynie co twierdziłem i twierdzę tak nadal, to to, że bzdurą jest jakoby Max obraził się na FZG za to, że musiał śmigać w I lidze. Bo ani nie musiał, ani się nie obraził. To wymysł dziennikarzy jak i kibiców. Ktoś puścił w eter tego fejka a inni szybko to podłapali. Z tobą na czele papudraku.

    Czy Fricke odejdzie z FZG ? Oczywiście, ze odejdzie jak dostanie lepsza propozycję z innego klubu. Czy Domagała da Maxowi ciekawa ofertę ? Da, jeśli FZG awansuje. Jeśli nie awansuje, nie da i nie będzie o niego walczył. Bo nie będzie takiej kasy jaka była w tym roku jeśli FZG zostanie w I lidze. Czy możliwe jest, że FZG awansuje i Max zostanie w FZG. Tak, jest to cały czas możliwe. I tutaj Domagała specjalne nawet nie musi się spieszyć. Bo dla samego Fricke najlepszą opcją jest poczekać do samego końca rozgrywek. Wtedy zarobi na nowym kontrakcie najwięcej.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Spokojnie ten oszołom już dzisiaj nic nie napisze o wynikach juniorów z ZG tylko poczeka aż jakiś 16 letni junior pojedzie słabe zawody i będzie udowadniać że się już nie rozwija.

    Na trupach 3 punkty, ale ważne że daje radę dojechać . Niech się uczy
    A co mam głupku wsiowy pisać ? Ja, w przeciwieństwie do ciebie mam zasady, że leżącego się nie kopie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3363
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    A co mam głupku wsiowy pisać ? Ja, w przeciwieństwie do ciebie mam zasady, że leżącego się nie kopie.
    A to nie ty wczoraj Palucha wysmiewales?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #3364
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A to nie ty wczoraj Palucha wysmiewales?
    Następny cebulak.

    Po pierwsze, nie wyśmiewałem, pytałem czemu tak słabo mu poszło w zawodach, skoro to perełka jest. Po drugie Paluch nie "leży i kwiczy".
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #3365
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Legendarny występ naszych asów w DMPJ
    20 biegów, żadnego rywala nie pokonali, wszystkie punkty na "literkach"

    Z Ostrowa to na piechotę powinni wracać łącznie z tym który ich trenu... opiekuje się nimi
    No i uj wazne ze jezdza i nie wstawiaja tam jakis emerytow…. W lidze wstawial bym tego Pelca i Fracewicxa niech chlopak jezdza jak najwiecej , a Ragus niech idxie pod biedronke jak ma focha
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 14-07-2022 o 20:33

  41. Powrót do góry    #3366
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    https://zachod.pl/678118/falubaz-bezradny-w-ostrowie/

    Ocena występu młodych żużlowców Falubazu przez Waszego trenera młodzieży.

    Temat Borowiaka - jak mówi ten sam trener - wciąż jest aktualny. Niby jutro jest już szansa na wypożyczenie.

  42. Powrót do góry    #3367
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Szkółka Falubazu przez jakieś kilka lat tak będzie wyglądać. Wnęk fajny ziomek, może i mu zależy, ale to nadal trener amator. Mógłby zajmować się organizacją ogólnie szkółki lub najmłodszymi na pitbikach, ale jeśli Falubaz nie zatrudni kogoś co zjadł zęby na żużlu to nie wróże tutaj wielkich sukcesów i czeka nas przepalanie kolejnych tysięcy na przeciętnych juniorów z zewnątrz. Co do samych zawodów, tych 3 świeżo po licencji nie ma co na razie oceniać, zresztą ten 18 latek to na sztukę pewnie wzięty by kar nie dostać i z niego co najwyżej kaczka może być. Ragus to inna bajka, po sezonie w ekstralidze myślałem, że w pierwszej swoje jakieś punkty chociaż w juniorskich będzie zdobywał. Teraz? Niech zda sprzęt i hulajnogi pcha na deptaku. Pisaliście, że się źle prowadzi, jak widać potwierdza się to brutalnie w tym sezonie.

    Co do ewentualnego braku awansu i odejściu pół składu. Choy w nich. Kilka sezonów w 1 lidze przy braku większych perspektyw na zdobycie medali DMP. Piwo będzie, w lewo będą dalej jechać. Może jakiś najemnik zauroczy się Falubazem i zostanie na dłużej. Do tego jeszcze zapowiedzi krawaciarzy o KSM w 2026 i 10 zespołowej lidze. Możemy sobie posiedzieć i poczekać na rozwój wydarzeń.

  43. Powrót do góry    #3368
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,809
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Fricke', jedyny sensowny kontrakt ostatnich dwóch lat, będzie bardzo trudny do zatrzymania w FZG, a w zasadzie już go tu nie ma, jak słychać. Ta sama sytuacja jest z Kvechem. Pepe prawdopodobnie jeździ ostatni sezon. Dudek nie wróci do ZG, przynajmniej nie widać ochoty na powrót. A teraz jeszcze juniorzy, którzy wspólnie nie potrafią pokonać żadnego rywala w swoim wieku.
    Kto ma jeździć u nas za rok? Buczek, Pawliczak, Tonder U24, Tungate i (może) Kildemand/Milik? O juniorach nie ma co wspominać.
    Nie wygląda to dobrze, tym klubem zarządzają ludzie pokroju strażaka-może nie jest najlepiej ale i nie najgorzej, czyli w sumie dobrze. Można w spokoju oczekiwać sezonu 2023, bez względu na to, czy to będzie extra czy 1 liga.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Szkółka Falubazu przez jakieś kilka lat tak będzie wyglądać. Wnęk fajny ziomek, może i mu zależy, ale to nadal trener amator. Mógłby zajmować się organizacją ogólnie szkółki lub najmłodszymi na pitbikach, ale jeśli Falubaz nie zatrudni kogoś co zjadł zęby na żużlu to nie wróże tutaj wielkich sukcesów i czeka nas przepalanie kolejnych tysięcy na przeciętnych juniorów z zewnątrz. Co do samych zawodów, tych 3 świeżo po licencji nie ma co na razie oceniać, zresztą ten 18 latek to na sztukę pewnie wzięty by kar nie dostać i z niego co najwyżej kaczka może być. Ragus to inna bajka, po sezonie w ekstralidze myślałem, że w pierwszej swoje jakieś punkty chociaż w juniorskich będzie zdobywał. Teraz? Niech zda sprzęt i hulajnogi pcha na deptaku. Pisaliście, że się źle prowadzi, jak widać potwierdza się to brutalnie w tym sezonie.

    Co do ewentualnego braku awansu i odejściu pół składu. Choy w nich. Kilka sezonów w 1 lidze przy braku większych perspektyw na zdobycie medali DMP. Piwo będzie, w lewo będą dalej jechać. Może jakiś najemnik zauroczy się Falubazem i zostanie na dłużej. Do tego jeszcze zapowiedzi krawaciarzy o KSM w 2026 i 10 zespołowej lidze. Możemy sobie posiedzieć i poczekać na rozwój wydarzeń.
    Widzę i u ciebie kompletne zrezygnowanie, przestałeś wierzyć w ten zarząd. Trudno o coś innego, ci ludzie nie dają żadnych przesłanek do zmian na lepsze. Nie ma pomysłu, nie ma chęci i energii do działania.

  44. Powrót do góry    #3369
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Nie no Markisz w zeszlym sezonie pisal ze w ZG jest taka sama lipa ze szkoleniem jak wszedzie. Wlasnie widac

    *Mariusz

  45. Powrót do góry    #3370
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Widzę i u ciebie kompletne zrezygnowanie, przestałeś wierzyć w ten zarząd. Trudno o coś innego, ci ludzie nie dają żadnych przesłanek do zmian na lepsze. Nie ma pomysłu, nie ma chęci i energii do działania.
    Dotarło do mnie po ogłoszeniu zakończenia kariery przez Protasiewicza, że za rok nie będę miał się w tym klubie z kim się nawet utożsamiać. Odszedł Dudek, skończy Protas. Razem jeździli dla tego klubu 13 lat i przez ten czas co niedziele widywałem się z nimi na W69 i cieszyli moje oko swoją jazdą. Przeżywali wzloty i upadki tak jak my, nawet i bardziej. Teraz? Kangur skasował swoje 2 miliony i spyerdoli. Obrażony Czech pójdzie sobie w Polskę. Sympatyczny Buczek jeśli nie awansujemy to pewnie nie przedłuży kontraktu i tyle go widzieliśmy.

    Poza tym w klubie pozostało kilku szkodników na czele z KK. Nie podoba mi się też to, że miasto jest większościowym udziałowcem i za robienie żużla w ZG wzięli się ludzie, którzy nie mają o nim pojęcia i przepalają tylko publiczny hajs.
    Dopóki nie znajdzie się tu pasjonat z kasą to możemy sobie popisać tutaj powieść fantasy o tym kto tu nie przyjdzie. Rzeczywistość jest taka, że nikt tu sensowny nie przyjdzie, a Falubaz będzie służył do podbijania sobie stawek. Nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 14-07-2022 o 22:10

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-07-2022), Helikopter (15-07-2022)

  47. Powrót do góry    #3371
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    A w obecnej sytuacji na swiecie raczej nie predko znajdzie sie pasjonat z siankiem. Wszyscy pasjonaci z siankiem w ZG juz sie w zuzel bawili. Nowych twarzy poki co nie bedzie.

  48. Powrót do góry    #3372
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    A Adam Strzelec ma jeszcze ważną licencję ?

  49. Powrót do góry    #3373
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Micz za rok wtoci Walas ,Zengi plus Tonderos i znow bedziesz mial komu kibicowac …. Mnie co innego przeraza to ze nasza gora byla robiona w uja przez zawodnikow i dzialaczy innych klubow w ekstralipie zdazylem sie juz przyzwyczaic ale ze tak szybko jestesmy robieni w uja nawet 1 lidze to juz karva lekki wstyd, szybko stalismy sie dziadami
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 14-07-2022 o 22:12

  50. Powrót do góry    #3374
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    73
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Kvech poza podstawowym składem chyba zarząd się zorientował że w następnym sezonie go nie będzie i walczą żeby chociaż Tonder został na te 1 ligę ja pier... co za amatorkę odstawiają
    PS ja odstawiłbym Tungate jakoś gość mnie nie przekonuje
    Tego rodzaju scenariusza należało się prędzej czy później spodziewać. V dodatku Honza kilka dni temu lekko skrytykował nielogiczny system oddawania biegów. Dobrą wiadomością jest to, że ta męcząca telenowela wkrótce się skończy, tylko nie wiemy z jakim zakończeniem.
    To bardzo smutne, iż w meczu z osłabionym rywalem Honza został odsunięty od podstawowego składu, a play-off już niebawem. Niezwykłe rzeczy dzieją się w Falubazie, lub lepiej powiedzieć wszystko wraca do normy.

    Jeśli Falubaz jakimś cudem awansuje do ekstraklasy, to trzon drużyny wygląda następująco: Buczkowski, Tungate, Tonder, Pawliczak, Rempała. Może zadzwoniłbym do Ch. Holdera, R. Jensena, Przemka Pawlickiego, Fajfera. Na teraz nic innego nie przychodzi mi do głowy.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DHEFF za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (14-07-2022)

  52. Powrót do góry    #3375
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Micz za rok wtoci Walas ,Zengi plus Tonderos i znow bedziesz mial komu kibicowac …. Mnie co innego przeraza to ze nasza gora byla robiona w uja przez zawodnikow i dzialaczy innych klubow w ekstralipie zdazylem sie juz przyzwyczaic ale ze tak szybko jestesmy robieni w uja nawet 1 lidze to juz karva lekki wstyd, szybko stalismy sie dziadami
    Dla mnie z końcem kariery Protasa, gdy nie ma tu Dudka to jest definitywny koniec projektu pt. Falubaz. Pewnie przyjdzie zakończyć zabawę w kibicowanie po tym sezonie. I tak już oglądam ten cyrk bardziej z przyzwyczajenia niż pasji. Jakby przerobili W69 na potrzeby rugby i zbudowali mocny profesjonalny team to bym nawet mocno nie rozpaczał.
    Nic nie trwa wiecznie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •