Strona 145 z 180 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,525 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6481
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    I KTO NAM TERAZ PODOKRĘCA TOR W EKSTRALIDZE?
    Falubaz Zielona Gora - juz za wami tesknimy (sciagnalem z Facebooka )

  2. Powrót do góry    #6482
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Czuję się jak zbity pies.
    Mimo, że od co najmniej kilku lat staram się do żużla i Falubazu podchodzić bez większych emocji, to dziś poczułem się jak bym dostał potężnego strzała.
    Nie wiem co myśleć, co pisać, aż łzy mi się cisną.
    Szkoda mi bardzo, że Protas zakończył swoją karierę w takich okolicznościach. On na to nie zasłużył. Przepraszam, że uciekłem po ostatnim biegu, ale po raz kolejny moja drużyna mnie rozczarowała, a ja emocjonalnie tego nie wytrzymałem.
    O sędziowaniu może innym razem, ale jeśli nie wycofamy się z głupich powtórek po mikroruchach, to będzie nas co raz mniej na stadionach i przed tv.
    Boję się o to, co będzie z naszym Falubazem. Stadion i jego infrastruktura się sypie i chyba teraz nie będzie mobilizacji żeby zrobić cokolwiek więcej powyżej minimum na 1 ligę.
    Co teraz ze składem, co z Zarządem, co z trenerami, co z Kawickim, co z udziałowcami?
    Pytań jest wiele, boję się jednak, że gdy dalej za sznurki będzie pociągał Kubicki, a ludzie tam pracujący będą tam z przymusu, to niewiele dobrego będzie to zwiastować.
    Sport zawodowy musi być zarządzany przez zawodowców. Miasto ma dawać na promocję przez sport i dbać o infrastrukturę i tyle roli Miasta.
    Cóż, czas na odetchnięcie od Falubazu. Czas ochłonąć i wszystko na spokojnie sobie w głowie poukładać.
    Stety, niestety show must go on. Życie toczy się dalej.
    Na szczęście, jutro na zakończenie sezonu czeka na mnie prawdziwy speedway w Pardubicach i czas chyba wrócić do zabawy tym sportem bez wewnętrznych emocji.
    Falubaz nigdy nie zginie.
    Falubaz to My.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macek za jego przydatny post!

    Dominik (24-09-2022)

  4. Powrót do góry    #6483
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Szkoda jedynie, że Dudek nie ma takich jaj i nie wróci do Zielonej Góry. Jak dobrze pamiętam, Walas w 2005 w Czewie zdobył brązowy medal, średnia bodajze 2.10, a zdecydowal się, że zejdzie do 1 ligi na sezon 2006, aby pomóc Falubazowi wejść do Ekstraligi. No i oczywiście sportowo nic nie stracił, bo po awansie w 2007
    miał 2.05. Za to Walas będzie miał wieczny szacunek w Zielonej A miał wtedy 30-31 lat, czyli w identycznym wieku jak Patryk. No cóż…

  5. Powrót do góry    #6484
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Szkoda jedynie, że Dudek nie ma takich jaj i nie wróci do Zielonej Góry. Jak dobrze pamiętam, Walas w 2005 w Czewie zdobył brązowy medal, średnia bodajze 2.10, a zdecydowal się, że zejdzie do 1 ligi na sezon 2006, aby pomóc Falubazowi wejść do Ekstraligi. No i oczywiście sportowo nic nie stracił, bo po awansie w 2007
    miał 2.05. Za to Walas będzie miał wieczny szacunek w Zielonej A miał wtedy 30-31 lat, czyli w identycznym wieku jak Patryk. No cóż…
    Jak tam idzie układanie składów na ekstraligę??? A nie zaraz, przecież falubaz nie awansował, hahaha. W końcu ten Frickuś zostaje czy nie??? Ale chyba jazda w 1 lidze go nie interesuje.

  6. Powrót do góry    #6485
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2022
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Szkoda jedynie, że Dudek nie ma takich jaj i nie wróci do Zielonej Góry. Jak dobrze pamiętam, Walas w 2005 w Czewie zdobył brązowy medal, średnia bodajze 2.10, a zdecydowal się, że zejdzie do 1 ligi na sezon 2006, aby pomóc Falubazowi wejść do Ekstraligi. No i oczywiście sportowo nic nie stracił, bo po awansie w 2007
    miał 2.05. Za to Walas będzie miał wieczny szacunek w Zielonej A miał wtedy 30-31 lat, czyli w identycznym wieku jak Patryk. No cóż…
    Co ty durniu porównujesz jakiegoś Walaska do medalisty mistrzostw świata. Wy możecie sobie co najwyżej o Zengocie marzyć w waszej sytuacji. Wasz nędzny klubik jest już skończony.

  7. Powrót do góry    #6486
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    Według mnie przegrali awans przez "kciuk w górę". Do dziś nie rozumiem z czego oni się cieszyli. Gdyby w tamtym meczu pojechali to podejrzewam, nie przegralibyśmy aż 10 punktami w finale. Jeszcze jedno, nie wiem kto zajmuje się organizacją zawodów ale 4 otwarte bramki na K to jest kur...a skandal. Co tam się działo przed meczem to się nadaje do prasy.
    Dokładnie, ten walkower okazał się największym sprzymierzeńcem Krosna. Falubazy nawet nie wiedziały z czego się cieszą!!!

  8. Powrót do góry    #6487
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Jak tam idzie układanie składów na ekstraligę??? A nie zaraz, przecież falubaz nie awansował, hahaha. W końcu ten Frickuś zostaje czy nie??? Ale chyba jazda w 1 lidze go nie interesuje.
    Najważniejsze jest to, że Musielak zostaje a nie sorry, z Garcarkami sie zakumplowal Mogę za to zapytać, jak tam Zagar w ekstralidze, niechciany przez Falubaz w 1, niechciany przez Polonie w 1 Powodzenia zycze, banda Lebiediew, Swidnicki, Zagar, Milik powtorzy wyczyn Ostrowa 0-0-14.

  9. Powrót do góry    #6488
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2022
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Najważniejsze jest to, że Musielak zostaje a nie sorry, z Garcarkami sie zakumplowal Mogę za to zapytać, jak tam Zagar w ekstralidze, niechciany przez Falubaz w 1, niechciany przez Polonie w 1 Powodzenia zycze, banda Lebiediew, Swidnicki, Zagar, Milik powtorzy wyczyn Ostrowa 0-0-14.

    Z połykiem byście wzięli pedały, żeby być teraz na miejscu Krosna, nawet ze wszystkimi porażkami w E-lidze.

  10. Powrót do góry    #6489
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    W końcu ten Frickuś zostaje czy nie??? Ale chyba jazda w 1 lidze go nie interesuje.
    A tak ogólnie to u ciebie wszystko w porządku? Skąd ty wytrzasnąłeś tego Fricke? Nikt go nawet nie wymieniał w składzie na 1 ligę.

    Poza tym to ty pisałeś że "nie ma szans" by Fricke pojechał w rewanżu i ogłaszałeś pozostanie Musielaka w Krośnie.
    Zabieraj już swoje zabawki i leć truć dupę gdzie indziej.

  11. Powrót do góry    #6490
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Czarnowidztwo się nie sprawdzi.
    Protas nie pchałby się na dyrektora gdyby Falubazu miał powtórzyć historie Unii Tarnów.
    Zobaczymy co uda się wam sklecić na przyszły rok.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #6491
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Najważniejsze jest to, że Musielak zostaje a nie sorry, z Garcarkami sie zakumplowal Mogę za to zapytać, jak tam Zagar w ekstralidze, niechciany przez Falubaz w 1, niechciany przez Polonie w 1 Powodzenia zycze, banda Lebiediew, Swidnicki, Zagar, Milik powtorzy wyczyn Ostrowa 0-0-14.
    Chłopie nawet nie wiesz jakie nazwiska się zgłosiły godzinę opo awansie, nagle każdy chce jezdzic w Krosnie hahaha. A jak tam wasz skład na ekstraligę, hahahahahahaha. Pozostaje sciągnać Nowaka, Trofimowa i Scotta Nicholssa hahaha!!!

    A Musielak to już dziś załuje, ze nie został i błaga Prezesa o 2 szansę, hahaha

  13. Powrót do góry    #6492
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czarnowidztwo się nie sprawdzi.
    Protas nie pchałby się na dyrektora gdyby Falubazu miał powtórzyć historie Unii Tarnów.
    Zobaczymy co uda się wam sklecić na przyszły rok.
    Protas na trybunie K mówił, że jako prezes zrobi wszystko (tak wiem dyrektor, ale mowil prezes, pewnie z emocji) aby awansować. Też przepraszał, że nie załatwił w 15 biegu tego awansu i bardzo żałuje bo o tym marzył. Potem coś tam mówił, że nie przyjął tego stanowiska, ze względu na przysłowiowy stołek, tylko dlatego, żeby faktycznie coś zrobić dobrego dla klubu.

    Czyli teoretycznie odejście legendy, a w zasadzie zmiana statusu na pracownika klubu, może okazać się strzałem w dziesiątke. Zobaczymy co PePe wykombinuje, ale myślę, że na wlascicielskich stolkach moze dojsc do współpracy. PePe zna Dowhana i sie z nim przyjaźni. Moze przez szacunek do samego Protasa, wlasciciele dojda do ladu i skladu. Tak jak mowisz, gosc ma zbyt wielka renome by pchal sie w niepewny grunt, majac obok propozycje cieplej posadki w PZMocie

  14. Powrót do góry    #6493
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez macek Zobacz posta
    Czuję się jak zbity pies.
    Mimo, że od co najmniej kilku lat staram się do żużla i Falubazu podchodzić bez większych emocji, to dziś poczułem się jak bym dostał potężnego strzała.
    Nie wiem co myśleć, co pisać, aż łzy mi się cisną.
    Szkoda mi bardzo, że Protas zakończył swoją karierę w takich okolicznościach. On na to nie zasłużył. Przepraszam, że uciekłem po ostatnim biegu, ale po raz kolejny moja drużyna mnie rozczarowała, a ja emocjonalnie tego nie wytrzymałem.
    O sędziowaniu może innym razem, ale jeśli nie wycofamy się z głupich powtórek po mikroruchach, to będzie nas co raz mniej na stadionach i przed tv.
    Boję się o to, co będzie z naszym Falubazem. Stadion i jego infrastruktura się sypie i chyba teraz nie będzie mobilizacji żeby zrobić cokolwiek więcej powyżej minimum na 1 ligę.
    Co teraz ze składem, co z Zarządem, co z trenerami, co z Kawickim, co z udziałowcami?
    Pytań jest wiele, boję się jednak, że gdy dalej za sznurki będzie pociągał Kubicki, a ludzie tam pracujący będą tam z przymusu, to niewiele dobrego będzie to zwiastować.
    Sport zawodowy musi być zarządzany przez zawodowców. Miasto ma dawać na promocję przez sport i dbać o infrastrukturę i tyle roli Miasta.
    Cóż, czas na odetchnięcie od Falubazu. Czas ochłonąć i wszystko na spokojnie sobie w głowie poukładać.
    Stety, niestety show must go on. Życie toczy się dalej.
    Na szczęście, jutro na zakończenie sezonu czeka na mnie prawdziwy speedway w Pardubicach i czas chyba wrócić do zabawy tym sportem bez wewnętrznych emocji.
    Falubaz nigdy nie zginie.
    Falubaz to My.
    Daj spokój, szkoda zdrowia. Można mieć poczucie porażki kiedy zrobi się wszystko, a nie tak jak u nas robią na *********. Zarząd i prezes to maślaki są tu chyba za karę więc działają na *********, do tego przy****** elprezidente swoje macki wpycha, senatorzyna jest niczym kula u nogi to jak ma być dobrze? Onimają wyjeb... a ty sobie nerwy szargasz. Nie warto. Już przed sezonem było wiadomo że z tym pewnym awansem to tak nie do końca i prawdę mówiąc z takimi pizd... w składzie to i tak daleko zaszli. Przebieg sezonu i wyjazdowe kompromitacje były potwierdzeniem, że wszystko dalej zmierza w złą stronę.
    Najgorsze że kolejny sezon stracony, a można nawet powiedzieć że cofamy się w rozwoju. Z własnymi juniorami dalej czarna dupa, w zarządzie gnój, legenda poszła na emeryturę, ci w miarę wartościowi sobie idą, zostają dwie pizd.. a reszta składu? Będzie tak że będą się prosili byle pierwszoligowych średniaków żeby chcieli tu jeździć. Nawet ten pier... słup dalej nie świeci.
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 24-09-2022 o 20:37

  15. Powrót do góry    #6494
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Tak, a babci wyrosną wąsy... hahahaha

  16. Powrót do góry    #6495
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Demski ostro o "Protasie":

    Jeśli ktoś wypaczył wynik tego dwumeczu, to Piotr Protasiewicz, którego punktów zabrakło Falubazowi w Krośnie. Pretensje do arbitra są całkowicie nieuzasadnione


    źródło: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...gorze-i-odpowi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Powrót do góry    #6496
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2022
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Różowa pentelka to zawsze był płaczek jak mało kto, w ostatnich latach pary w tych chudych rączkach brak i gdzie nie przyjechał, tam marudzenie i wylewanie krokodylich łez. To wywrotas jest ojcem porażki dwumeczu. Jego kompromitacja w Krośnie o wszystkim zaważyła.

  18. Powrót do góry    #6497
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Mam potwierdzoną informacje że zagranicznym liderem Falubazu w 2023 roku będzie Petr Chlupac )

  19. Powrót do góry    #6498
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Wielu kibiców Apatora Torun pamiętających wielokrotne wyjazdy na mecz finałowy do Zielonej Góry niesomowicie uradował dzisiejszy wynik meczu o awans. Słyszałem też głosy że teraz czas na Gorzów za łajdactwa z 2016.

  20. Powrót do góry    #6499
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Za to Walas będzie miał wieczny szacunek w Zielonej
    Hahahahahahaha, no, jasne. Po przejściu do Stali jechaliście po nim jak po kurrwie. O czym Ty piszesz.
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  21. Powrót do góry    #6500
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Dla Falubazu to katastrofa i trzeba to otwarcie powiedzieć. Bardzo dużo kart jeśli chodzi o przynależności klubowe są rozdane , a zawodnicy którzy wstępnie byli przymierzani co do pozostania lub przyjścia raczej byli rozważani w kontekście awansu.
    Brak awansu to także bolesny cios finansowy. Nie zazdroszczę.
    Do tego chyba dochodzi więcej zmartwień związanych jak chociażby ze stadionem czy osobami zarządzającymi…
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 24-09-2022 o 21:19

  22. Powrót do góry    #6501
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 88 w 52 postach
    Babole sędziowskie byly oczywiste ale te płacze Piotra i teraz Kubickiego to trąci - nomen omen - myszką by nie powiedzieć żenadą.

    Mikroruchy z jednej strony ale z drugiej Buczek w Krosnie przewracajacy sie na 5:1, czy szukajacy kontaktu w 14 , czy w koncu wykluczony Musielak bo junior sie przestraszyl to nie bylo wypaczanie wyniku wg nich?

    Zielona Góra zesrała sie metr przed kiblem. Jak Czewa z Gorzowem u Siebie, tylko tam wstrzymali sie od komentarzy i zrzucania winy na caly Boży swiat co by chociaz twarz zachować.
    Ostatnio edytowane przez Ned ; 24-09-2022 o 21:19

  23. Powrót do góry    #6502
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Demski ostro o "Protasie":

    Jeśli ktoś wypaczył wynik tego dwumeczu, to Piotr Protasiewicz, którego punktów zabrakło Falubazowi w Krośnie. Pretensje do arbitra są całkowicie nieuzasadnione


    źródło: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...gorze-i-odpowi
    Sędziowanie w żużlu nigdy się nie poprawi jak "szef sędziów" nie widzi problemu w sędziowaniu i w mikro/nano ruchach na starcie. Zamiast rozmawiać o ściganiu to w każdym magazynie w niedziele najwięcej jest gadania o sędziowaniu i o tym czy zawodnik drgnął o 1 milimetr czy nie... Czasem mam wrażenie, że sędziowie specjalnie podejmują takie decyzję, żeby Majewski miał o czym porozmawiać w magazynie...

  24. Powrót do góry    #6503
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Wielu kibiców Apatora Torun pamiętających wielokrotne wyjazdy na mecz finałowy do Zielonej Góry niesomowicie uradował dzisiejszy wynik meczu o awans. Słyszałem też głosy że teraz czas na Gorzów za łajdactwa z 2016.

    jeśli się spociłeś z tej radości, to dzisiaj emil por.ucha na mokro.
    na zdrowie i spyerdalaj.

  25. Powrót do góry    #6504
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez macek Zobacz posta
    Czuję się jak zbity pies.
    Mimo, że od co najmniej kilku lat staram się do żużla i Falubazu podchodzić bez większych emocji, to dziś poczułem się jak bym dostał potężnego strzała.
    Nie wiem co myśleć, co pisać, aż łzy mi się cisną.
    Szkoda mi bardzo, że Protas zakończył swoją karierę w takich okolicznościach. On na to nie zasłużył. Przepraszam, że uciekłem po ostatnim biegu, ale po raz kolejny moja drużyna mnie rozczarowała, a ja emocjonalnie tego nie wytrzymałem.
    O sędziowaniu może innym razem, ale jeśli nie wycofamy się z głupich powtórek po mikroruchach, to będzie nas co raz mniej na stadionach i przed tv.
    Boję się o to, co będzie z naszym Falubazem. Stadion i jego infrastruktura się sypie i chyba teraz nie będzie mobilizacji żeby zrobić cokolwiek więcej powyżej minimum na 1 ligę.
    Co teraz ze składem, co z Zarządem, co z trenerami, co z Kawickim, co z udziałowcami?
    Pytań jest wiele, boję się jednak, że gdy dalej za sznurki będzie pociągał Kubicki, a ludzie tam pracujący będą tam z przymusu, to niewiele dobrego będzie to zwiastować.
    Sport zawodowy musi być zarządzany przez zawodowców. Miasto ma dawać na promocję przez sport i dbać o infrastrukturę i tyle roli Miasta.
    Cóż, czas na odetchnięcie od Falubazu. Czas ochłonąć i wszystko na spokojnie sobie w głowie poukładać.
    Stety, niestety show must go on. Życie toczy się dalej.
    Na szczęście, jutro na zakończenie sezonu czeka na mnie prawdziwy speedway w Pardubicach i czas chyba wrócić do zabawy tym sportem bez wewnętrznych emocji.
    Falubaz nigdy nie zginie.
    Falubaz to My.
    Gdy czytam Twoje posty to raczej mam pewność że jesteś kibolem NA DOBRE I NA ZŁE i zdecydowanie kochasz ten klub
    Trzym się Bracie a Pardubice to najlepsza przystań po dzisiejszych emocjach

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dla Falubazu to katastrofa i trzeba to otwarcie powiedzieć. Bardzo dużo kart jeśli chodzi o przynależności klubowe są rozdane , a zawodnicy którzy wstępnie byli przymierzani co do pozostania lub przyjścia raczej byli rozważani w kontekście awansu.
    Brak awansu to także bolesny cios finansowy. Nie zazdroszczę.
    Do tego chyba dochodzi więcej zmartwień związanych jak chociażby ze stadionem czy osobami zarządzającymi…
    To wszystko się zgadza ale tacy jak ja mocno wierzą w to że jeszcze wstaniemy z kolan i prędzej czy później wpadniemy na Smoka do sektoru gości

  26. Powrót do góry    #6505
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta




    To wszystko się zgadza ale tacy jak ja mocno wierzą w to że jeszcze wstaniemy z kolan i prędzej czy później wpadniemy na Smoka do sektoru gości
    Ale to wcale nie trza czekać na powrót do elipy. Zapraszamy.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  27. Powrót do góry    #6506
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Głowa do góry myszy. Nie płaczcie jak kapitan. To dopiero drugi sezon w 1 lidze. Korona *****istości wam z głowy nie spadnie.

  28. Powrót do góry    #6507
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    422
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 102 w 59 postach
    Co niektórych falubaziaków adrenalina jeszcze mocno trzyma..co zrozumiałe.

    Ciekawe kiedy nadejdzie czas rozliczeń i wieszania się na wzajem na słupie oświetleniowym..

  29. Powrót do góry    #6508
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Uważam, że powinni powiększyć Ekstraligę do 10 drużyn i to względnie szybko dopóki nie padnie następny ośrodek żużlowy. Trzymam kciuki za szybki powrót Falubazu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    JD (25-09-2022)

  31. Powrót do góry    #6509
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach

    icon24.gif

    Pozdrawiam wszystkich wesołych kibiców z zielonki . Troche kiszka wtopic lige z takim KKZ em
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    dockm (24-09-2022)

  33. Powrót do góry    #6510
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    jeśli się spociłeś z tej radości, to dzisiaj emil por.ucha na mokro.
    na zdrowie i spyerdalaj.
    Pedale czy tez pedalarzu blacktop cie pocieszył. Obciągnij mu pewnie tego potrzebuje.

  34. Powrót do góry    #6511
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Falubaz 2023

    1. Tonder
    2. Pawliczak
    3. Huszcza
    4. Dowhan
    5. Loram
    6. Zupinski
    7. Ragus

  35. Powrót do góry    #6512
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Pozdrawiam wszystkich wesołych kibiców z zielonki . Troche kiszka wtopic lige z takim KKZ em
    Ty lepiej powiedz co z doopami z cyryla i metodego

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (25-09-2022)

  37. Powrót do góry    #6513
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Frank idż już spać.

    Zawsze twoje ciągoty za putinem i ruskimi mnie bawiły, ale teraz nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #6514
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Frank idż już spać.

    Zawsze twoje ciągoty za putinem i ruskimi mnie bawiły, ale teraz nie mogę przestać się śmiać.
    Widać że obciąganie pedalarza cię śmieszy. Pewnie on też sie śmieje jak mu ciagniesz.

  39. Powrót do góry    #6515
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Masz niesłychanie rozbudowaną wyobraźnię, szkoda tylko że w jednym kierunku i na poziomie niedorobionego gimnazjalisty.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #6516
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Wielu kibiców Apatora Torun pamiętających wielokrotne wyjazdy na mecz finałowy do Zielonej Góry niesomowicie uradował dzisiejszy wynik meczu o awans. Słyszałem też głosy że teraz czas na Gorzów za łajdactwa z 2016.
    No na pewno nie zasmucił.

  41. Powrót do góry    #6517
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Stało się, co się stało, niestety kolejna porażka obecnego zarządu, choć było tak blisko…

    O meczu napisano już wszystko. Więc ja o czymś innym. Ciekawe, czy zarząd porwie się na jakiekolwiek przeprosiny dla kibiców za to, co się działo przed bramkami na sektory K? Totalny brak organizacji, byłem pod bramkami o 14:20, wszedłem o 15:40. Ludzie ściśnięci jak sardynki, zero kontroli nad tym, nie widziałem nigdzie wcześniej info, że radzą przyjść trzy godziny przed meczem, bo proces wejścia będzie 100 razy dłuższy niż zazwyczaj.

    Ale to jeszcze nic. Nie wiem, może komuś z przodu puściły nerwy, nie widziałem dokładnie, ale nagle puszczono gaz pieprzowy. W swoich kibiców czekających na wejście na mecz! W tym kobiety z dziećmi, które zresztą potem długo płakały ze strachu. Nie muszę mówić, co się mogło stać, kiedy ściśnięty tłum obrywa gazem. To cud, że nie doszło do żadnej tragedii, gdy ludzie w popłochu uciekali jak najdalej od źródła gazu, a nie było za bardzo gdzie.

    Dla mnie skandal, nigdy nie czułem się tak, jak dzisiaj.

    Organizacyjna „pała” dla zarządu. Nie tylko za dziś.

  42. Powrót do góry    #6518
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    No dobra, tyle czasu minęło od meczu,a tu żadnego wpisu od Mariusza.
    Zaczynam się niepokoić...

  43. Powrót do góry    #6519
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Stało się, co się stało, niestety kolejna porażka obecnego zarządu, choć było tak blisko…

    O meczu napisano już wszystko. Więc ja o czymś innym. Ciekawe, czy zarząd porwie się na jakiekolwiek przeprosiny dla kibiców za to, co się działo przed bramkami na sektory K? Totalny brak organizacji, byłem pod bramkami o 14:20, wszedłem o 15:40. Ludzie ściśnięci jak sardynki, zero kontroli nad tym, nie widziałem nigdzie wcześniej info, że radzą przyjść trzy godziny przed meczem, bo proces wejścia będzie 100 razy dłuższy niż zazwyczaj.

    Ale to jeszcze nic. Nie wiem, może komuś z przodu puściły nerwy, nie widziałem dokładnie, ale nagle puszczono gaz pieprzowy. W swoich kibiców czekających na wejście na mecz! W tym kobiety z dziećmi, które zresztą potem długo płakały ze strachu. Nie muszę mówić, co się mogło stać, kiedy ściśnięty tłum obrywa gazem. To cud, że nie doszło do żadnej tragedii, gdy ludzie w popłochu uciekali jak najdalej od źródła gazu, a nie było za bardzo gdzie.

    Dla mnie skandal, nigdy nie czułem się tak, jak dzisiaj.

    Organizacyjna „pała” dla zarządu. Nie tylko za dziś.
    Mam nadzieję że media się o tym dowiedzą a jak nie to pokażę filmiki z tego zajścia, co tam się działo.

  44. Powrót do góry    #6520
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Stało się, co się stało, niestety kolejna porażka obecnego zarządu, choć było tak blisko…

    O meczu napisano już wszystko. Więc ja o czymś innym. Ciekawe, czy zarząd porwie się na jakiekolwiek przeprosiny dla kibiców za to, co się działo przed bramkami na sektory K? Totalny brak organizacji, byłem pod bramkami o 14:20, wszedłem o 15:40. Ludzie ściśnięci jak sardynki, zero kontroli nad tym, nie widziałem nigdzie wcześniej info, że radzą przyjść trzy godziny przed meczem, bo proces wejścia będzie 100 razy dłuższy niż zazwyczaj.

    Ale to jeszcze nic. Nie wiem, może komuś z przodu puściły nerwy, nie widziałem dokładnie, ale nagle puszczono gaz pieprzowy. W swoich kibiców czekających na wejście na mecz! W tym kobiety z dziećmi, które zresztą potem długo płakały ze strachu. Nie muszę mówić, co się mogło stać, kiedy ściśnięty tłum obrywa gazem. To cud, że nie doszło do żadnej tragedii, gdy ludzie w popłochu uciekali jak najdalej od źródła gazu, a nie było za bardzo gdzie.

    Dla mnie skandal, nigdy nie czułem się tak, jak dzisiaj.

    Organizacyjna „pała” dla zarządu. Nie tylko za dziś.
    Ale to chyba nie zarząd latał ostatnio po trybunach z racami i bił innych kibiców przez co była mocna kontrola. A o tym żeby być wcześniej to pisali: Bramy stadionu otwieramy już o 13:30 i zachęcamy Was do szybszego zajęcia swoich miejsc, aby uniknąć kolejek do wejścia.

  45. Powrót do góry    #6521
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Taką formułkę piszą zawsze.

    Ja też nie miałem nic wspólnego z tym, co było na meczu z Bydgoszczą. Kobiety obok, a zwłaszcza dzieci też nie. Sektory K zajmują 1/3 stadionu, a tylko jeden z nich to „kibole”.

    A kto ma odpowiadać za organizację wejścia, jak nie klub?! Nie powinni w ogóle dopuścić do takiej sytuacji, by ludzie napierali jeden na drugiego z braku choćby pół metra miejsca. A akcja z gazem, którym oberwali niewinni ludzie, to już skandal totalny.

    I niech k…. nikt nie mówi, że nie. Chodzę na Falubaz od 26 lat, a dziś poczułem się potraktowany jak jakieś gowno.

  46. Powrót do góry    #6522
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    To o czym pisze kolega Aszotek faktycznie nadaje się do podciągnięcia pod dalsza dyskusje i chociaż jakieś wyjaśnienia. Natomiast co do samego meczu, zakończyliście sezon i zarówno kibice jak i przede wszystkim zarząd powinni przestać się użalać bo wiemy doskonale ze nic to nie da. W tym momencie powinniście mieć dogadanych zawodników na 1lige którzy gwarantują włączenie się o awans, ale chyba wszyscy myśleli ze wejdzie się do ekstraligi będzie kasa i ciul jaki będzie skład. To właśnie jest różnica ZG od Krosna i Bydgoszczy. Jedni zostawili lidera. Drudzy lidera i bardzo ważnego młodzieżowca. A Falubaz czekał na miliony. I nie przez brak awansu a przez brak działań skończycie z reka w nocniku. Co robił Kanclerz po pierwszym przegranym półfinale? Dogadał się z Bjerre a wcześniej z Przyjemskim , potem (prawdopodobnie) dogadał Lyagera i Bellego . Co zrobiła ZG? Nic. I nie przemówi do mnie argument o tym ze nie była znana liga. I tak zawodnicy wolni jacy zostali to są zawodnicy na 1 a nie ekstralige. Teraz modlitwy o Kurtza/Pawlickiego/Zengote. Jeśli choć jeden nie trafi do Falubazu to raczej koniec marzen o walce o awans w przyszłym roku.

  47. Powrót do góry    #6523
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 88 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    I tak zawodnicy wolni jacy zostali to są zawodnicy na 1 a nie ekstralige. Teraz modlitwy o Kurtza/Pawlickiego/Zengote. Jeśli choć jeden nie trafi do Falubazu to raczej koniec marzen o walce o awans w przyszłym roku.

    Zważywszy na odejscie Fricke i Kvecha oraz Pepe, to nawet jakby przyszla tu dwójka z nich to zapowiada sie trudniej niz w tym roku.

    Pawlicki
    Buczkowski
    Zengota
    Tonder
    Tungate
    Rempala

    Dzizas, 2 zgrane karty odcinajace kupony z tendencja spadkowa, Zengota chimeryczny i porcelanowy, Tonder czlowiek zagadka, Tungate nie nadaje sie na lidera i Rempala z brakiem progresu przez caly sezon. To nie wyglada dobrze...

  48. Powrót do góry    #6524
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    W przyszłym sezonie półfinał będzie sukcesem, a gdzie tu walka o awans. Rywale będą jeszcze mocniejsi niż teraz.

  49. Powrót do góry    #6525
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ale to chyba nie zarząd latał ostatnio po trybunach z racami i bił innych kibiców przez co była mocna kontrola. A o tym żeby być wcześniej to pisali: Bramy stadionu otwieramy już o 13:30 i zachęcamy Was do szybszego zajęcia swoich miejsc, aby uniknąć kolejek do wejścia.
    Bramki są zje*ane. Niektóre osoby stały po kilkadziesiąt sekund próbując zeskanować bilet. Od dawna piszę, że ten klub pod względem organizacyjnym to jest totalny dramat. A najdłuższa kolejka była dzisiaj pod sektor VIP. To mówi samo za siebie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •