Strona 61 z 180 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    I druga kwestia. Rozumiem, ze Zyto chciał sprowadzić Ragusa trochę na ziemię i w meczu u siebie z Orłem wstawił do składu Tuffta. Ależ na rany Huszczy, do Gdańska miał brac Ragusa. Ktory to zna ten tor dużo lepiej niż Tufft. Bodajże 2 lata temu Ragusowi w chyba brązowym kasku tam nawet fajnie wyszły zawody. A ten do Gdańska zabiera Tuffta. Umie ktoś to wytłumaczyć ?
    Tufft dostał szanse z Łodzią i w pełni ją wykorzystał zdobywając 5+1 w dobrym stylu. Ragus od początku sezonu dostał multum szans i nie wykorzystał żadnej, nie mając nawet przebłysków dobrej jazdy. Ja rozumiem, że Nile to kołek i żużlowca z niego nie będzie, ale trzeba stawiać na tego z juniorów, który w danej chwili jest lepszy. A lepszy jest obecnie Tufft co pokazuje nawet wynikami w młodzieżówkach. Ragus ze swoimi startami to miałby dzisiaj trzy zera w Gdańsku.

    Druga sprawa - było jasne, że prędzej czy później jazda sześcioma seniorami spowoduje jakieś kwasy w drużynie. Dlatego tak ważne było wybranie jednego u24 przed sezonem co w sumie zrobiono, bo postawiono wyraźnie na Kvecha. Jednak problemy zdrowotne Protasiewicza spowodowały, że do gry nagle wrócił Tonder, a teraz sami nie wiedzą już co zrobić pewnie żeby każdy był zadowolony.

    Fricke to też nie jest żaden terminator, nawet na pierwszą ligę. Szczególnie jak zastanie gdzieś tor na którym ciężko o wyprzedzanie. Zresztą jest to ogólnie problem tego zawodnika. On dopóki nie nauczy się startować to nie będzie w tej najściślejszej czołówce, bo nie zawsze tor i przeciwnicy pozwolą na hulanie na dystansie.

    Zasadniczo to ten mecz położyła cała drużyna. W najmniejszym stopniu Kvech, chociaż druga część zawodów to już też dużo słabsza jazda. Świat się na tym nie kończy, kwestie awansu rozstrzygną się i tak w PO, a jak pokazuje tegoroczna pierwsza liga dziwnych wyników pada sporo. Niesmak jednak po tej przegranej i stylu na pewno będzie. Istnieje też spora szansa na rewanż tych drużyn w pierwszej rundzie PO .

    Krzychu Buczkowski to jest sympatyczny i waleczny gość, ale mam wrażenie, że on trafił na swoje miejsce. Jako dobry Polak na pierwszą ligę idealny, na ekstraligę za słaby. Gdyby nawet poszedł ligę wyżej(już nie wnikam w jakim klubie) to byłby podobny temat jak w przypadku Kasprzaka czy starszego Pawlickiego, pojedyncze wyskoki, a tak to ogólna cienizna. Dla niego czy Musielaka pierwsza liga to odpowiednie miejsce. Zresztą z całego składu FZG na ekstraligę to nadaje się jedynie Fricke i to bardziej na drugą linię, może jeszcze Kvech na u24, bo on ciągle się rozwija.
    TeamLindgren

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Eneasz (26-06-2022), marcool (28-06-2022)

  3. Powrót do góry    #2702
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jaka piękna katastrofa!
    Może nie ma tego złego i w końcu wywalą naszego alkowodza. Lepiej zaliczyć taką kompromitacje teraz niż w meczach o stawkę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #2703
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Żyto zle zrobił z tym Mateuszem bo powinien dać mu kolejne biegi.
    Ale nie pisz Mariusz, ze przez jakaś jego dywersję mogliśmy przegrać ten mecz. Jakby na oczekiwanym poziomie pojechało chociaż dwóch z trójki: Fricke, Pepe, Tungate to mecz byłby wygrany i Żyto nic by nie zaszkodził.
    Ogólnie dziś nie mieliśmy nawet jednego lidera w drużynie!
    To wytłumacz jeszcze czemu w 11 biegu nie zastąpił Protasa Tonderem a w 13 biegu Thungate ? Wtedy było tylko 2 pkt różnicy. I skąd wiesz, ze taki Tonder by nie odpalił ? Oczywiście ja też tego nie wiem, ale wiem, że należało spróbować. Tracić nic nie traciliśmy a zyskać można było sporo. Nie wiem czy by mecz wygrali, rzecz w tym, że już się nie dowiemy. Pytanie tylko czemu nikt nie próbował wygrać tego meczu ? Skąd wiesz, ze wypuszczenie Tondera nie dałoby nam remisu czy chociaż bonusa ? Przecież bonus był do ugrania jeszcze w 15 biegu. Mimo, że trójka liderów chuya jechała.

    Popatrz sobie jak to wyglądało w Łodzi. Po 11 biegu FZG przegrywał 6 pkt. (w Gdańsku po 11 przegrywamy 2 pkt). w 12 biegu Tonder z Rempałą wygrywają 2-4 i robi się 4 pkt przewagi Orła. W 13 biegu Buczek wygrwya, Fricke przyjeżdża trzeci i mamy już tylko 2 pkt przewagi Orła przed nominowanymi. W 14 biegu Tonder wygrywa przed Fricke i mamy 2 pkt przewagi. I gdyby nie taśma w 15 biegu Rohana to mecz w Łodzi byśmy nawet wygrali. Jednak Buczek przyjeżdża 2 i mamy remis. Reasumując, w Łodzi po 11 biegu przegrywaliśmy 6 pkt i wejście Tondera spowodowało, ze mecz zremisowaliśmy. W Gdańsku po 11 biegu przegrywaliśmy 2 pkt, i nikt nie próbował nawet poczynić zmian aby można był ten mecz wygrać lub zremisować. I nie zapominaj, że w 14 biegu Gdańsk musiał wystawić juniora.

    Problem w tym jednak, ze w Łodzi "pomógł" nam paradoksalnie dzwon Protasa. W innym wypadku wątpię aby Żyto puścił Protasa. Mimo, ze w Łodzi tak naprawdę też nie szło z początku ani Fricke, ani Protasowi. A ty byś po meczu gadał, że puszczenie Tondera i tak nic by nie dało, bo dwójka liderów nie jechała jak trzeba.

    Tak, twierdze, że ten mecz można było nawet wygrać gdyby Tonder odpalił w 11 i 13 biegu. Mimo, że liderzy chuya jechali dzisiaj. Tylko trzeba było dać Tonderowi szansę aby to sprawdzić. A już na pewno minimum jakie można było ugrać na tej taktyce to bonus, być może remis w tym meczu. Więc nie pitol mi tutaj, że dywersja Żyty nie przyczyniła się do tej porażki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2704
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 27 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    skąd wiesz, ze taki Tonder by nie odpalił ? Oczywiście ja też tego nie wiem, ale wiem, że należało spróbować…

    …twierdze, że ten mecz można było nawet wygrać gdyby Tonder odpalił w 11 i 13 biegu. Mimo, że liderzy chuya jechali dzisiaj..
    Za dużo gdyby specu

  6. Powrót do góry    #2705
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tufft dostał szanse z Łodzią i w pełni ją wykorzystał zdobywając 5+1 w dobrym stylu. Ragus od początku sezonu dostał multum szans i nie wykorzystał żadnej, nie mając nawet przebłysków dobrej jazdy. Ja rozumiem, że Nile to kołek i żużlowca z niego nie będzie, ale trzeba stawiać na tego z juniorów, który w danej chwili jest lepszy. A lepszy jest obecnie Tufft co pokazuje nawet wynikami w młodzieżówkach. Ragus ze swoimi startami to miałby dzisiaj trzy zera w Gdańsku.

    Druga sprawa - było jasne, że prędzej czy później jazda sześcioma seniorami spowoduje jakieś kwasy w drużynie. Dlatego tak ważne było wybranie jednego u24 przed sezonem co w sumie zrobiono, bo postawiono wyraźnie na Kvecha. Jednak problemy zdrowotne Protasiewicza spowodowały, że do gry nagle wrócił Tonder, a teraz sami nie wiedzą już co zrobić pewnie żeby każdy był zadowolony.

    Fricke to też nie jest żaden terminator, nawet na pierwszą ligę. Szczególnie jak zastanie gdzieś tor na którym ciężko o wyprzedzanie. Zresztą jest to ogólnie problem tego zawodnika. On dopóki nie nauczy się startować to nie będzie w tej najściślejszej czołówce, bo nie zawsze tor i przeciwnicy pozwolą na hulanie na dystansie.

    Zasadniczo to ten mecz położyła cała drużyna. W najmniejszym stopniu Kvech, chociaż druga część zawodów to już też dużo słabsza jazda. Świat się na tym nie kończy, kwestie awansu rozstrzygną się i tak w PO, a jak pokazuje tegoroczna pierwsza liga dziwnych wyników pada sporo. Niesmak jednak po tej przegranej i stylu na pewno będzie. Istnieje też spora szansa na rewanż tych drużyn w pierwszej rundzie PO .

    Krzychu Buczkowski to jest sympatyczny i waleczny gość, ale mam wrażenie, że on trafił na swoje miejsce. Jako dobry Polak na pierwszą ligę idealny, na ekstraligę za słaby. Gdyby nawet poszedł ligę wyżej(już nie wnikam w jakim klubie) to byłby podobny temat jak w przypadku Kasprzaka czy starszego Pawlickiego, pojedyncze wyskoki, a tak to ogólna cienizna. Dla niego czy Musielaka pierwsza liga to odpowiednie miejsce. Zresztą z całego składu FZG na ekstraligę to nadaje się jedynie Fricke i to bardziej na drugą linię, może jeszcze Kvech na u24, bo on ciągle się rozwija.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To wytłumacz jeszcze czemu w 11 biegu nie zastąpił Protasa Tonderem a w 13 biegu Thungate ? Wtedy było tylko 2 pkt różnicy. I skąd wiesz, ze taki Tonder by nie odpalił ? Oczywiście ja też tego nie wiem, ale wiem, że należało spróbować. Tracić nic nie traciliśmy a zyskać można było sporo. Nie wiem czy by mecz wygrali, rzecz w tym, że już się nie dowiemy. Pytanie tylko czemu nikt nie próbował wygrać tego meczu ? Skąd wiesz, ze wypuszczenie Tondera nie dałoby nam remisu czy chociaż bonusa ? Przecież bonus był do ugrania jeszcze w 15 biegu. Mimo, że trójka liderów chuya jechała.

    Popatrz sobie jak to wyglądało w Łodzi. Po 11 biegu FZG przegrywał 6 pkt. (w Gdańsku po 11 przegrywamy 2 pkt). w 12 biegu Tonder z Rempałą wygrywają 2-4 i robi się 4 pkt przewagi Orła. W 13 biegu Buczek wygrwya, Fricke przyjeżdża trzeci i mamy już tylko 2 pkt przewagi Orła przed nominowanymi. W 14 biegu Tonder wygrywa przed Fricke i mamy 2 pkt przewagi. I gdyby nie taśma w 15 biegu Rohana to mecz w Łodzi byśmy nawet wygrali. Jednak Buczek przyjeżdża 2 i mamy remis. Reasumując, w Łodzi po 11 biegu przegrywaliśmy 6 pkt i wejście Tondera spowodowało, ze mecz zremisowaliśmy. W Gdańsku po 11 biegu przegrywaliśmy 2 pkt, i nikt nie próbował nawet poczynić zmian aby można był ten mecz wygrać lub zremisować. I nie zapominaj, że w 14 biegu Gdańsk musiał wystawić juniora.

    Problem w tym jednak, ze w Łodzi "pomógł" nam paradoksalnie dzwon Protasa. W innym wypadku wątpię aby Żyto puścił Protasa. Mimo, ze w Łodzi tak naprawdę też nie szło z początku ani Fricke, ani Protasowi. A ty byś po meczu gadał, że puszczenie Tondera i tak nic by nie dało, bo dwójka liderów nie jechała jak trzeba.

    Tak, twierdze, że ten mecz można było nawet wygrać gdyby Tonder odpalił w 11 i 13 biegu. Mimo, że liderzy chuya jechali dzisiaj. Tylko trzeba było dać Tonderowi szansę aby to sprawdzić. A już na pewno minimum jakie można było ugrać na tej taktyce to bonus, być może remis w tym meczu. Więc nie pitol mi tutaj, że dywersja Żyty nie przyczyniła się do tej porażki.
    Mariusz ale ja nie dyskutuje z teza, ze puszczając Tondera w kolejnych biegach mogliśmy wygrać spotkanie! Zgadzam się z tym.
    Czytaj ze zrozumieniem.

    Ja wysunąłem tezę, ze nawet gdyby Żyto specjalnie sabotował, to jeśli choć dwóch z trzech teoretycznych liderów, pojechałoby swoje, to nic by nie dały ruchy szkodzące trenera.
    Nawet przy złych chęciach trenera, mecz byłby wygrany, jeśli liderzy przywiezliby dwucyfrowki.
    Przegraliśmy głównie przez słaba postawę liderów.

  7. Powrót do góry    #2706
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żyto wie, że jest na wylocie. I nie zdziwię się jak dostanie robotę u Zdunka. Tym meczem Wybrzeże uratowało sobie I ligę.

    Rybnik ma wyjazdy do Krosna i Landshut, gdzie dostaną w palnik a potem mają u siebie Łodź z którą nawet jak wygrają za 3 pkt to to łącznie będą mieli 9 pkt. Wybrzeże jedzie do Gniezna, potem mają u siebie Bydzie, a potem jadą do Krosna. I prawdopodobnie też już pkt nie zarobią. A po meczu z nami maja 10 pkt. w tabeli. Gniezno ma 7 pkt w tabeli ale jada u siebie z Wybrzeżem (gdzie raczej wygrają) z FZG i potem mają wyjazd do Łodzi. Kasują 3 pkt za mecz z Gdańskiem i mają co najmniej 10 pkt w tabeli. Wychodzi na to, że Rybnik leci do 2 ligi. I coś mi się wydaję, że Żyto maczał w tym paluchy.
    Coś mi się wydaje, że się opisałeś ale bez sensu bo zapomniałeś o najważniejszym meczu w walce o utrzymanie czyli ROW-GKS (który może załatwić walkę o utrzymanie jeszcze dwóm innym klubom)

  8. Powrót do góry    #2707
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Tonder czyżby chciał dać sygnał, że będzie do wzięcia jako U24?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #2708
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Raczej poziom frustracji u niego dobił do granicy

  10. Powrót do góry    #2709
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, że się opisałeś ale bez sensu bo zapomniałeś o najważniejszym meczu w walce o utrzymanie czyli ROW-GKS (który może załatwić walkę o utrzymanie jeszcze dwóm innym klubom)
    Faktycznie o tym zaległym meczu zapomniałem. Ale ten mecz za wiele nie zmienia w tym układzie. Tu Wybrzeże ma 16 pkt przewagi. Więc raczej zgarnie bonusa i bedzie lepsze w dwumeczu. Realnie to Rybnik wygra u siebie za 2 pkt z Łodzią (w pierwszym meczu Orzeł wygrał 51-39) i za 2 pkt u siebie w Wybrzeżem (pierwszy mecz 53-37). Na dzisiaj ROW ma 6 pkt w tabeli, beda mieli co najwyżej 10. Bo w Krośnie i Landshut dostaną w palnik. Wybrzeże na dzisiaj ma 10 pkt i mecze w Rybniku, Krośnie, Gnieźnie i u siebie z Bydzią. Jak zrobią bonusa w Rybniku, a mają 16 pkt przewagi, to zostają w I lidze. Jak widać, dzisiejsza wygrana Wybrzeża z FZG, praktycznie zapewniła Wybrzeżu utrzymanie. W najgorszym razie Wybrzeże musi zrobić 38 pkt w Rybniku. I to pod warunkiem, że ROW wygra u siebie z Łodzią.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2710
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Pokonała nas dzisiaj (zgarniając bonusa) drużyna, która w Ekstralidze nie miałaby prawa wyjść z 25 punktów. Więc nasuwa się pytanie, dokąd my mielibyśmy awansować i po co?

    Kawicki na prezesa i trenera, dożywotnio!!! ????

  12. Powrót do góry    #2711
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pawliczak też powinien pójść i jeździć gdziekolwiek. Po co Żyto trzyma go na ławie? Chora sytuacja jakaś.

  13. Powrót do góry    #2712
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mariusz ale ja nie dyskutuje z teza, ze puszczając Tondera w kolejnych biegach mogliśmy wygrać spotkanie! Zgadzam się z tym.
    Czytaj ze zrozumieniem.

    Ja wysunąłem tezę, ze nawet gdyby Żyto specjalnie sabotował, to jeśli choć dwóch z trzech teoretycznych liderów, pojechałoby swoje, to nic by nie dały ruchy szkodzące trenera.
    Nawet przy złych chęciach trenera, mecz byłby wygrany, jeśli liderzy przywiezliby dwucyfrowki.
    Przegraliśmy głównie przez słaba postawę liderów.
    No ale ja pod "sabotowanie" podciągam fakt nieumiejętnego prowadzenia drużyny. Czy celowego czy nie celowego to tego nie wiem. Zacznę być bardziej podejrzliwy jak się okaże, że Żyto dostanie robotę w Gdańsku.

    Ale to co odpyerdolił Żyto w Gdańsku, to woła o pomstę do nieba.

    I jakoś jestem przekonany, że gdyby nie dzwon Protasa w Łodzi, to nigdy byśmy się nie dowiedzieli, ze taki Tonder zrobiłby tam dwie trójki w 2 biegach. Coś złego dzieje się w tej ekipie. Nie wiem kto tam rządzi ale chyba nie Żyto.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #2713
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Bijecie tera pianę po porażce, ale jak awansujecie to Żyto zostanie jako ojciec sukcesu. Tfu tfu

  15. Powrót do góry    #2714
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Bijecie tera pianę po porażce, ale jak awansujecie to Żyto zostanie jako ojciec sukcesu. Tfu tfu
    Bez względu na to czy awansujemy czy nie, Żyto odchodzi po tym sezonie. I on o tym już wie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2715
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bez względu na to czy awansujemy czy nie, Żyto odchodzi po tym sezonie. I on o tym już wie.
    Do Gdańska? Innej opcji nie widzę


    Współczuję Tonderowi sytuacji, w której się znalazł. Mógł iść do Polonii i by sobie jeździł zamiast Olega. Tak naprawdę mógł iść do jakiejkolwiek drużyny z 1 ligii żeby łapać jak najwięcej jazdy. Ale nie, musi się kisić w Falubazie i oglądać tragicznego Tungate'a z ławki

  17. Powrót do góry    #2716
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    To tym bardziej dziwne, że go jeszcze trzymacie.

    edit
    Żytę oczywiście, mało to budujące i mobilizujące, zarówno dla drużyny i jak dla niego

  18. Powrót do góry    #2717
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Do Gdańska? Innej opcji nie widzę


    Współczuję Tonderowi sytuacji, w której się znalazł. Mógł iść do Polonii i by sobie jeździł zamiast Olega. Tak naprawdę mógł iść do jakiejkolwiek drużyny z 1 ligii żeby łapać jak najwięcej jazdy. Ale nie, musi się kisić w Falubazie i oglądać tragicznego Tungate'a z ławki
    Do Bydzi nie mógł iść, bo ma ważny kontrakt z FZG. I tak samo jak FZG nie puścił Kvecha do Krosna, tak samo nie puściłby go do Bydzi. To byłby dopiero śmiech na sali jak by nas Tonder załatwił w finale w walce o awans.

    Pic polega na tym, że Tonderowi powiedzieli, że o skład będzie walczył z Kvechem i pojedzie lepszy. A Kvechowi powiedzieli, że będzie miał pewne miejsce w składzie na pozycji U24. I w ten sposób Tondera wychuyali.

    Mało tego, na dodatek widzi, że jest w takim Gdańsku, inni jada kompletny piach, a mu dają na odpyerdol jeden bieg.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-06-2022 o 21:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2718
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Lol, ta magia Falubazu. Przytrzymali na siłę Tondera i nie dają mu jeździć mimo, że jest lepszy

  20. Powrót do góry    #2719
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,328
    Kliknij i podziękuj
    1,093
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    On juz sie osmieszyl chyba tydzien temu jak chlapna przed kamera ze zawodnicy Tonderosovi odadza po 1 biegu , najpierw yebnal a potem chyba zaczal sie pytac zawodnikow czy oddsdza bo wygladalo to tak jakby chetnych za bardzo nie bylo oprocz Kvecha,teraz byla okazja znow go wpuscic to karva chyba poszedl do magazynu yebnac lufe i zapomnial

  21. Powrót do góry    #2720
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,477
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    On juz sie osmieszyl chyba tydzien temu jak chlapna przed kamera ze zawodnicy Tonderosovi odadza po 1 biegu , najpierw yebnal a potem chyba zaczal sie pytac zawodnikow czy oddsdza bo wygladalo to tak jakby chetnych za bardzo nie bylo oprocz Kvecha,teraz byla okazja znow go wpuscic to karva chyba poszedl do magazynu yebnac lufe i zapomnial
    A komentatorzy tamtego meczu skwitowali to słowami, że musi to oznaczać,
    że w Falubazie panuje świetna atmosfera

  22. Powrót do góry    #2721
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak analizuje mecze gdzie już drużyna była w dobrej formie, czyli z ROW obydwa i domowy z Łodzią. W tamtych przypadkach toru były mocno polewane woda i zrobione przyczepnie mimo upałów. I nagle cała drużyna jechała jak z nut.
    Może po prostu nasi odnaleźli już ustawienia na mokre i przyczepne tory ale betonowe są dalej dla nich zagadka?
    Przecież nawet Fricke jechał piach a to był ostatnio rojber na same komplety.

  23. Powrót do góry    #2722
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    TV podaje, że mecz z Lanshut jest w sobotę o 16:30, a FZG pisze, że w niedzielę o 14:00. To kiedy jest w końcu ten mecz?

  24. Powrót do góry    #2723
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    TV podaje, że mecz z Lanshut jest w sobotę o 16:30, a FZG pisze, że w niedzielę o 14:00. To kiedy jest w końcu ten mecz?
    W niedziele o 14.00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2724
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,770
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 576 w 424 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Lol, ta magia Falubazu. Przytrzymali na siłę Tondera i nie dają mu jeździć mimo, że jest lepszy
    Protas też zakłamane trochę te pkt. Pokonał Marcinca, Żupińskiego i Gryszpinskiego. Tonder tu na IMP super jechał.

  26. Powrót do góry    #2725
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niema co jechać młodego, że się wysypał. Gorąca krew, ambicja, przyzwoite wejście w połowie meczu a potem nara. Też bym się w****ił, szczególnie gdy drużyną kieruje taka kurva w dupę ****** jak ten sbek Żyto.

    Jeppesen też się wysypał przed kamerami w Częstochowie, tylko bez gorącej krwi. Niby mówi się, żeby brudy prac we własnym kwadracie ale jak się jest uczestnikiem kliki to chyba jednak ciężko o dogadanie z dziadami.

  27. Powrót do góry    #2726
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    ""A My co? Puszczamy króla Egiptu który sam wyp.... sie na łuku nie potrafiąc go przejechać, po tym nie stawia sie na start zawodów i idzie do karetki, a 30 min po meczu jak gdyby nigdy nic spotyka kibiców na McDonaldzie w drodze powrotnej i opierd.... bigmaca. Przecież to sie kwalifikuje na regularnego liścia za szydere z ludzi ktorzy pojechali do Gdańska i poświęcili dla niego kilka godzin swojego życia.""

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (27-06-2022)

  29. Powrót do góry    #2727
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Protas też zakłamane trochę te pkt. Pokonał Marcinca, Żupińskiego i Gryszpinskiego. Tonder tu na IMP super jechał.
    No dlatego mało kto rozumie, w co grał w tym meczu Zyto. Mi się wydaje, ze w kulki.

    Widać wyraźnie, że Zyto nie ma żadnej koncepcji na prowadzenie tej drużyny. Od początku prowadzi ja chaotycznie. Problemem dla niego są trzy nazwiska. Pepe, Tonder i Kvech. Przed sezonem liczyli, że Pepe będzie wymiatał. A tak się nie stało. Mimo to Pepe ma pewne miejsce w składzie. Tak jak pozostała trójka seniorów. Na domiar "złego" sensownie jedzie Kvech, notuje systematycznie jakiś tam postęp. Szału co prawda w tej I lidze nie robi ale powoli pnie się z formą do góry. Ale największy problem Żyto ma z Tonderem, którego nie dość, że puszcza od czasu do czasu z partyzanta, to jeszcze ten prezentuje się, na dzisiaj, najlepiej z tej trójki. I ta sytuacja właśnie przerosła Żytę. Nie umie sobie chłop z tym poradzić.

    Co powinien zrobić Żyto w tej sytuacji ? Ja bym to rozwiązał tak, połowa RZ miejsce stałe w składzie ma Kvech a Tonder pod 8, druga połowa RZ Tonder wskakuje do składu a Kvech pod 8. I dodatkowo zawodnik spod 8 wskakuje za słabo spisujących się seniorów. Tylko taki układ trzeba było wypracować z zawodnikami już przed rozpoczęciem się sezonu. A nie lecieć w chuya z zawodnikami w trakcie sezonu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2728
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    W ktorym miejscu Tonder prezentuje sie najlepiej z trojki Kvech, Tonder, Protas?

  31. Powrót do góry    #2729
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Mariusz, ja bym Kvecha nie ruszał. Natomiast skoro RZ to trochę sparingi, bo Polonia raczej jest już na 1 miejscu, to bym dał odpocząć 1 mecz Tungate'owi i 1 mecz Protasowi. W to miejsce Tonder, żeby mógł się pokazać. Potem wybrać najlepszych i tyle.

  32. Powrót do góry    #2730
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,328
    Kliknij i podziękuj
    1,093
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    ""A My co? Puszczamy króla Egiptu który sam wyp.... sie na łuku nie potrafiąc go przejechać, po tym nie stawia sie na start zawodów i idzie do karetki, a 30 min po meczu jak gdyby nigdy nic spotyka kibiców na McDonaldzie w drodze powrotnej i opierd.... bigmaca. Przecież to sie kwalifikuje na regularnego liścia za szydere z ludzi ktorzy pojechali do Gdańska i poświęcili dla niego kilka godzin swojego życia.""
    Wogole stawianie na tego goscia to karva absurd , burdel totalny jest w tym klubie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dlatego mało kto rozumie, w co grał w tym meczu Zyto. Mi się wydaje, ze w kulki.

    Widać wyraźnie, że Zyto nie ma żadnej koncepcji na prowadzenie tej drużyny. Od początku prowadzi ja chaotycznie. Problemem dla niego są trzy nazwiska. Pepe, Tonder i Kvech. Przed sezonem liczyli, że Pepe będzie wymiatał. A tak się nie stało. Mimo to Pepe ma pewne miejsce w składzie. Tak jak pozostała trójka seniorów. Na domiar "złego" sensownie jedzie Kvech, notuje systematycznie jakiś tam postęp. Szału co prawda w tej I lidze nie robi ale powoli pnie się z formą do góry. Ale największy problem Żyto ma z Tonderem, którego nie dość, że puszcza od czasu do czasu z partyzanta, to jeszcze ten prezentuje się, na dzisiaj, najlepiej z tej trójki. I ta sytuacja właśnie przerosła Żytę. Nie umie sobie chłop z tym poradzić.

    Co powinien zrobić Żyto w tej sytuacji ? Ja bym to rozwiązał tak, połowa RZ miejsce stałe w składzie ma Kvech a Tonder pod 8, druga połowa RZ Tonder wskakuje do składu a Kvech pod 8. I dodatkowo zawodnik spod 8 wskakuje za słabo spisujących się seniorów. Tylko taki układ trzeba było wypracować z zawodnikami już przed rozpoczęciem się sezonu. A nie lecieć w chuya z zawodnikami w trakcie sezonu.
    Sytuacja byla klarowna Tungste jedzie piach wskakuje Tonderos i tyle o cxym tu karva dyskitowac, co karva gortat postawil flache zycie i jest nietyklany?

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ktorym miejscu Tonder prezentuje sie najlepiej z trojki Kvech, Tonder, Protas?
    Tonder=Tonder

  33. Powrót do góry    #2731
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ktorym miejscu Tonder prezentuje sie najlepiej z trojki Kvech, Tonder, Protas?
    W I części RZ. Sam Kvech zaczął coś sensownego jechać dopiero od meczu FZG w Rybniku. Do tego momentu Tonder, mimo, że jechał z partyzanta, prezentował się na torze o klasę lepiej niż Kvech. Popatrz sobie na mecz w Łodzi, czy na mecz z Bydzią w ZG. Tutaj Tonder dostał szansę jedyną, aby odjechać 5 biegów i zrobił 8+1 z silną Bydzią. Gdzie Kvech jedzie 3 biegi i robi 3 pkt. W Łodzi Kvech robi 6 pkt w 4 biegach, a Tonder 6 pkt w 2 biegach. W meczu z Gdańskiem u siebie, Kvech robi 4 pkt w 4 biegach, Tondera w ogóle nie ma w składzie.

    Podobnie jest jak porównasz Tondera z Pepe. Mimo, że Pepe ma pewne miejsce w składzie, to szału nie robi i na torze prezentuje się gorzej niż Tonder. Szczególnie na wyjazdach jest to widoczne. No i ogólne statystyki również to potwierdzają. Ja dodatkowo pokusze się o stwierdzenie, ze gdyby taki Tonder miał zapewnione regularne występy, niczym Kvech i Pepe, to zrobiłby jeszcze lepszy wynik niż ma obecnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2732
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W I części RZ. Sam Kvech zaczął coś sensownego jechać dopiero od meczu FZG w Rybniku. Do tego momentu Tonder, mimo, że jechał z partyzanta, prezentował się na torze o klasę lepiej niż Kvech. Popatrz sobie na mecz w Łodzi, czy na mecz z Bydzią w ZG. Tutaj Tonder dostał szansę jedyną, aby odjechać 5 biegów i zrobił 8+1 z silną Bydzią. Gdzie Kvech jedzie 3 biegi i robi 3 pkt. W Łodzi Kvech robi 6 pkt w 4 biegach, a Tonder 6 pkt w 2 biegach. W meczu z Gdańskiem u siebie, Kvech robi 4 pkt w 4 biegach, Tondera w ogóle nie ma w składzie.

    Podobnie jest jak porównasz Tondera z Pepe. Mimo, że Pepe ma pewne miejsce w składzie, to szału nie robi i na torze prezentuje się gorzej niż Tonder. Szczególnie na wyjazdach jest to widoczne. No i ogólne statystyki również to potwierdzają. Ja dodatkowo pokusze się o stwierdzenie, ze gdyby taki Tonder miał zapewnione regularne występy, niczym Kvech i Pepe, to zrobiłby jeszcze lepszy wynik niż ma obecnie.
    Możesz się kusić, ale tego nie wiesz. Tonder to jednak w większości miał pojedyncze starty. I fakt, wynik w nich niezły, ale nadal to pojedyncze wejścia. To tak jakby chwalić zawodnika, że pojechał jeden wyścig w sezonie, który wygrał i ma dzięki temu średnią 3,0. Ale czy to znaczy, że Zmarzlik może mu buty czyścić?
    Ale to wina Żyto, że Mateusz ma tak mało startów, które są niemiarodajne dla jego realnej dyspozycji. I chyba właśnie temu Tonder dał wczoraj upust...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    t_zg (27-06-2022)

  36. Powrót do góry    #2733
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Mariusz, ja bym Kvecha nie ruszał. Natomiast skoro RZ to trochę sparingi, bo Polonia raczej jest już na 1 miejscu, to bym dał odpocząć 1 mecz Tungate'owi i 1 mecz Protasowi. W to miejsce Tonder, żeby mógł się pokazać. Potem wybrać najlepszych i tyle.
    A czemu to niby, teraz Kvech nie mógłby jechać pod 8 ? Choc już jest w zasadzie za późno na taki manewr bo mamy już 11 kolejek za pasem. Problem jest z seniorami i Żytą. Seniorzy nie chca oddawac biegów a Żyto nie potrafi posadzić w trakcie meczu seniora na ławce, tego który słabo jedzie i puścić zawodnika spod 8/16 w to miejsce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2734
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,328
    Kliknij i podziękuj
    1,093
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    A dlaczego chcesz karac Kvecha , mecz zayebal Tungaye wiec w nastepnym nie jedxie i uj, za niego Tonder i moze wyedy seniory zaczna sie ogarniac jak zobacza bicz nad soba

  38. Powrót do góry    #2735
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Możesz się kusić, ale tego nie wiesz. Tonder to jednak w większości miał pojedyncze starty. I fakt, wynik w nich niezły, ale nadal to pojedyncze wejścia. To tak jakby chwalić zawodnika, że pojechał jeden wyścig w sezonie, który wygrał i ma dzięki temu średnią 3,0. Ale czy to znaczy, że Zmarzlik może mu buty czyścić?
    Ale to wina Żyto, że Mateusz ma tak mało startów, które są niemiarodajne dla jego realnej dyspozycji. I chyba właśnie temu Tonder dał wczoraj upust...
    O czym ty nawijasz ?

    Pepe odjechał 24 biegi mając pewne miejsce w składzie, a Mateusz z partyzanta odjechał 21 biegów. Czyli ilość porównywalna. Więc tu nie masz odjechanych 2-3 biegów jak sugerujesz. Bo to faktycznie byłoby mylące. Przy czym zadanie miał znacznie trudniejsze Tonder bo Pepe jeździł mecze regularnie będąc w składzie. A Tonder wskakiwał gdzieś od 8-12 biegu i jechał pod dodatkową presją, że jak zyebie bieg to już więcej nie pojedzie.

    Taki Kvech odjechał 43 biegi i do połowy RZ miał średnią zaledwie 1,385. Czyli miał ponad 100% więcej startów i szans na pokazanie się z lepszej strony. A mimo to dalej ustępuje w statystykach Tonderowi. I nie wiem czemu sądzisz, że większa ilość regularnych biegów Tondera, nie spowodowałaby jego progresu ? Jak dla mnie gdyby ten zawodnik miał więcej regularnej jazdy to jego wyniki byłyby jeszcze lepsze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2736
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Mariusz, ja bym Kvecha nie ruszał. Natomiast skoro RZ to trochę sparingi, bo Polonia raczej jest już na 1 miejscu, to bym dał odpocząć 1 mecz Tungate'owi i 1 mecz Protasowi. W to miejsce Tonder, żeby mógł się pokazać. Potem wybrać najlepszych i tyle.
    Protas juz wystarczająco sobie posiedział. On musi jeździć. Jak mamy mieć rozjeżdżonego PePe na PO to nie ma innej opcji, aniżeli jazda. A widać po stylu, czy przy taśmie jakby dopiero zaczynał sezon.

  40. Powrót do góry    #2737
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    A dlaczego chcesz karac Kvecha , mecz zayebal Tungaye wiec w nastepnym nie jedxie i uj, za niego Tonder i moze wyedy seniory zaczna sie ogarniac jak zobacza bicz nad soba
    No ale gdzie ja chce karać Kvecha ? Przecież spod 8 mógłby w każdej chwili zastąpić w meczu słabiej spisującego się seniora. W Gdańsku doopy dał Rohan i w zasadzie Pepe. Ty byś ich odstawial od skladu. A tymczasem w następnym meczu słabiej może jechać Buczek, Max czy Pepe a Rohan może wymiatać. Jechał Tonder połowę RZ pod 8/16 to drugą połowę powinien jechać Kvech. Bo tu jest ograniczenie wiekowe. Ale dalej masz 6 seniorów do dyspozycji w meczu. Tylko trzeba mieć jaja aby odstawić w meczu seniora który robi 0,1 i wstawić zawodnika spod 8/16. Jak odstawisz seniora od składu meczowego, to sam sobie ograniczasz liczbę seniorów w meczu do 5.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2738
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Do Gdańska? Innej opcji nie widzę


    Współczuję Tonderowi sytuacji, w której się znalazł. Mógł iść do Polonii i by sobie jeździł zamiast Olega. Tak naprawdę mógł iść do jakiejkolwiek drużyny z 1 ligii żeby łapać jak najwięcej jazdy. Ale nie, musi się kisić w Falubazie i oglądać tragicznego Tungate'a z ławki
    Mógł iść? Znasz jakiś klub w 1 lidze, który by walczył o Tondera? Czy Falubaz by wypuścił Tondera, to pewności nie mam, ale jakoś nie było kolejki chętnych na usługi Mateusza, więc i tematu nie było. Został w Falubazie, bo nie miał innego wyjścia. Ewentualnie zakończyć "karierę".

  42. Powrót do góry    #2739
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Największym problemem są Tungate, Protas który dochodzi do siebie po kontuzji oraz juniorzy. A Mariusz dalej pie****i coś o rywalizacji Kvech-Tonder. Kvech wczoraj był naszym najlepszym zawodnikiem, a ten chce go wywalać pod 8, bo mu się coś wydaje...

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    t_zg (27-06-2022)

  44. Powrót do góry    #2740
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O czym ty nawijasz ?

    Pepe odjechał 24 biegi mając pewne miejsce w składzie, a Mateusz z partyzanta odjechał 21 biegów. Czyli ilość porównywalna. Więc tu nie masz odjechanych 2-3 biegów jak sugerujesz. Bo to faktycznie byłoby mylące. Przy czym zadanie miał znacznie trudniejsze Tonder bo Pepe jeździł mecze regularnie będąc w składzie. A Tonder wskakiwał gdzieś od 8-12 biegu i jechał pod dodatkową presją, że jak zyebie bieg to już więcej nie pojedzie.

    Taki Kvech odjechał 43 biegi i do połowy RZ miał średnią zaledwie 1,385. Czyli miał ponad 100% więcej startów i szans na pokazanie się z lepszej strony. A mimo to dalej ustępuje w statystykach Tonderowi. I nie wiem czemu sądzisz, że większa ilość regularnych biegów Tondera, nie spowodowałaby jego progresu ? Jak dla mnie gdyby ten zawodnik miał więcej regularnej jazdy to jego wyniki byłyby jeszcze lepsze.
    No właśnie o tym, że Mateusz odjechał ledwie 21 biegów. Co jest na 11 kolejek mało, więc nie jest to specjalnie miarodajne. To są 2 biegi na mecz, więc wiesz...mało. No widzisz - Pepe odjechał 24 biegi, a przecież większość sezonu to była kontuzja do tej pory i był poza składem. To właśnie więc wskazuje, że jazda Tondera to były pojedyncze występy. Coś jak wczoraj - jeden start w meczu.
    Mam nieodparte wrażenie, że Ty próbujesz przeforsować tezę, że gdyby Tonder odjechał tyle biegów co Kvech to miałby 2 razy więcej punktów zdobyte w tej chwili. A ja tylko mówię, że tego nie można być pewnym, bo równie dobrze mógłby niektóre biegi zayebać i dowieźć w nich zero.
    Bo wiesz...Lewiszyn ma jeszcze lepszą średnią (2,0), więc można powiedzieć, że jakby dostał więcej szans to pewnie jeszcze bardziej by się rozjeździł i byłoby jeszcze lepiej.
    Ja nie mówię tego, żeby udowodnić, że Tonder jedzie słabo. I średnia i ilość poszczególnych pozycji wskazuje, że jedzie...przyzwoicie jak na zawodnika U24. Z tym, że nie można zakładać, że ta większa ilość startów dałaby lepsze wyniki, bo równie dobrze te 20 startów, które ma do nadrobienia mogłyby obniżyć jego średnią (tak samo jak utrzymać czy podnieść).
    Tego się nie dowiemy, a podziękować za to można tylko Życie, bo jednak Wasz zawodnik kreowany na lidera w dniu wczorajszym jechał padakę i się prosiło, żeby Tonder pojechał za niego także w 4tej serii. Może by coś ugrał, może nie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #2741
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mógł iść? Znasz jakiś klub w 1 lidze, który by walczył o Tondera? Czy Falubaz by wypuścił Tondera, to pewności nie mam, ale jakoś nie było kolejki chętnych na usługi Mateusza, więc i tematu nie było. Został w Falubazie, bo nie miał innego wyjścia. Ewentualnie zakończyć "karierę".
    Tonder miał oferty, np. z Rybnika.

  46. Powrót do góry    #2742
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ktorym miejscu Tonder prezentuje sie najlepiej z trojki Kvech, Tonder, Protas?
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W I części RZ. Sam Kvech zaczął coś sensownego jechać dopiero od meczu FZG w Rybniku. Do tego momentu Tonder, mimo, że jechał z partyzanta, prezentował się na torze o klasę lepiej niż Kvech.
    @t_zg pisze o tym kto prezentuje się najlepiej, a nie kto prezentował się najlepiej.

    Skoro Kvech jeździ coraz lepiej, to tylko potwierdza tezę o tym, że Kvech to chłopak na którego warto stawiać, bo widać w nim jakiś talent i szansę na rozwój. To oczywiste dla 3/4 kibiców, którzy widzą cokolwiek na oczy.
    A tegoroczna sytuacja ilości jazd Tonder<-> Kvech, jest nawet nie odwrotnie proporcjonalna do poprzedniego roku. Kvech siedział w parkingu, albo dostawał pojedyncze biegi, najczęściej na wyjazdach w środku i pod koniec zawodów, a jeździł Tonder z Pawliczakiem.

    Nie wiadomo co wyrośnie z Kvecha, choć predyspozycje do żużla ma, tylko potrzebuje jazdy w lidze, a z Tondera swoją pisaniną solidnego żużlowca nie zrobisz, bo to co najwyżej materiał na miarę Kościucha. Jeśli mamy plany tkwić następne lata w 1 lidze, to może jeździć Tonder, bo po ukończeniu U24 zamiast ściągać Kościucha czy Jeleniewskiego, będziemy mieli swojaka na podobnym poziomie. A jesli mamy zapędy awansu, to nie ma innego wyjścia jak stawiać na Kvecha jako U24 w elidze, zamiast walczyć o jakiegoś Hansena czy Soerensena.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Tonder miał oferty, np. z Rybnika.
    Jakieś oferty podobno miał, ale skoro nie odszedł, to te oferty były raczej słabe.
    A jeśli były dobre, to tym bardziej mógł odejść w Polskę, a nie narzekać teraz że ma mało jazdy i wylewa żale w mediach.

  47. Powrót do góry    #2743
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No właśnie o tym, że Mateusz odjechał ledwie 21 biegów. Co jest na 11 kolejek mało, więc nie jest to specjalnie miarodajne. To są 2 biegi na mecz, więc wiesz...mało. No widzisz - Pepe odjechał 24 biegi, a przecież większość sezonu to była kontuzja do tej pory i był poza składem. To właśnie więc wskazuje, że jazda Tondera to były pojedyncze występy. Coś jak wczoraj - jeden start w meczu.
    Mam nieodparte wrażenie, że Ty próbujesz przeforsować tezę, że gdyby Tonder odjechał tyle biegów co Kvech to miałby 2 razy więcej punktów zdobyte w tej chwili. A ja tylko mówię, że tego nie można być pewnym, bo równie dobrze mógłby niektóre biegi zayebać i dowieźć w nich zero.
    Bo wiesz...Lewiszyn ma jeszcze lepszą średnią (2,0), więc można powiedzieć, że jakby dostał więcej szans to pewnie jeszcze bardziej by się rozjeździł i byłoby jeszcze lepiej.
    Ja nie mówię tego, żeby udowodnić, że Tonder jedzie słabo. I średnia i ilość poszczególnych pozycji wskazuje, że jedzie...przyzwoicie jak na zawodnika U24. Z tym, że nie można zakładać, że ta większa ilość startów dałaby lepsze wyniki, bo równie dobrze te 20 startów, które ma do nadrobienia mogłyby obniżyć jego średnią (tak samo jak utrzymać czy podnieść).
    Tego się nie dowiemy, a podziękować za to można tylko Życie, bo jednak Wasz zawodnik kreowany na lidera w dniu wczorajszym jechał padakę i się prosiło, żeby Tonder pojechał za niego także w 4tej serii. Może by coś ugrał, może nie.
    Ja prdl, normalnie jesteś niereformowlany. Dwa biegi Lewiszyna porównujesz do 21 biegów Tondera ? No normalnie mistrzostwo świata. Według tego co napisałeś to jest jeden wniosek. Nie ma co dawać regularnych startów Tonderowi, mimo, że na tym etapie jest lepszy od 2 zawodników, bo nie ma żadnej gwarancji, że nastąpi dalszy progres i ten zawodnik poprawi swoje wyniki.

    No nie ma gwarancji, tu się zgadzamy. Tak samo jak nie ma gwarancji, że Kvech czy Protas będa jechali tylko lepiej.

    Ogólnie odnoszę wrażenie, że nie tylko Żyto ma problem z Tonderem. Wielu na tym forum, w tym i ty sam, ubzdurało sobie już dużo wcześniej, ze taki Tonder to chuy nie zawodnik i nadaje się co najwyżej do drugiej ligi. A tymczasem jak Tonder sygnalizuje już od zeszłego roku, że może być z niego kawał zawodnika, i potwierdza to systematycznym progresem, to zaczyna się jednak kłócić z waszą opinią na temat tego zawodnika. Jeszce rok temu, jak wspominałem tutaj, ze Tonder gdyby osiągnął te 1.5 - 1.6 w SE to móglby zastapić nam Protasa który w końcu odejdzie na emeryturę, to większość z was robiło sobie podśmiechujki twierdząc, ze to nie nastąpi nigdy, a miejsce Tondera jest co najwyżej w II lidze. Dzisiaj, mimo, że jedziemy w I lidze, tą zmianę pokoleń widać jak na dłoni. I taki Tonder daje jasne sygnały, że jest w stanie sensownie punktować w drużynie i zastąpić nam Protasa. A co najważniejsze rokuje, że przy regularnej jeździe można u niego liczyć na spory progres. I tu wielu z was zderza się ze ścianą. Jak to, ten nieudacznik Tonder który miał zamiatać co najwyżej II ligę ? To co jeszcze musiałby zrobić taki Tonder aby przekonać do siebie ? Mimo braku regularnej jazdy i tak lepiej radzi sobie od Kvecha czy Pepe. Przypominam, ze do połowy RZ Tonder jechał na poziomie 1,7 - 1,8. W tym czasie Kvech notował 1,385.

    I przestańcie pyerdolić głupoty, że Tonder mógł odejść z FZG. Bo cymabły nie mógł odejść. Klub go nie puścił choć były takie pomysły Tondera.

    I tu ludziom w klubie się nie dziwię. Bo dla klubu jest to idealne rozwiązanie aby mieć dodatkowego zawodnika krajowego na tym poziomie, który może zastąpić w razie kontuzji nie tylko zawodnika U24 ale i każdego seniora z podstawowego składu. Tyle tylko, że Żyto nie potrafił poukładać tego w logiczna i sensowną całość. Ale to już nie wina Tondera przecież.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-06-2022 o 11:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2744
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, normalnie jesteś niereformowlany. Dwa biegi Lewiszyna porównujesz do 21 biegów Tondera ? No normalnie mistrzostwo świata. Według tego co napisałeś to jest jeden wniosek. Nie ma co dawać regularnych startów Tonderowi, mimo, że na tym etapie jest lepszy od 2 zawodników, bo nie ma żadnej gwarancji, że nastąpi progres i ten zawodnik poprawi swoje wyniki.

    No nie ma gwarancji, tu się zgadzamy. Tak samo jak nie ma gwarancji, że Kvech czy Protas będa jechali tylko lepiej.

    Ogólnie odnoszę wrażenie, że nie tylko Żyto ma problem z Tonderem. Wielu na tym forum, w tym i ty sam, ubzdurało sobie już dużo wcześniej, ze taki Tonder to chuy nie zawodnik i nadaje się co najwyżej do drugiej ligi. A tymczasem jak Tonder sygnalizuje już od zeszłego roku, że może być z niego kawał zawodnika, i potwierdza to systematycznym progresem, to zaczyna się to kłócić z waszą opinią na temat tego zawodnika. Jeszce rok temu, jak wspominałem tutaj, ze Tonder gdyby osiągnął te 1.5 - 1.6 w SE to móglby zastapić nam Protasa który w końcu odejdzie na emeryturę, to większość z was robiło sobie podśmiechujki twierdząc, ze to nie nastąpi nigdy, a miejsce Tondera jest co najwyżej w II lidze. Dzisiaj, mimo, że jedziemy w I lidze, tą zmianę pokoleń widać jak na dłoni. I taki Tonder daje jasne sygnały, że jest w stanie sensownie punktować w drużynie i zastąpić nam Protasa. A co najważniejsze rokuje, że przy regularnej jeździe można u niego liczyć na spory progres. I tu wielu z was zderza się ze ścianą. Jak to, ten nieudacznik Tonder który miał zamiatać co najwyżej II ligę ? To co jeszcze musiałby zrobić taki Tonder aby przekonać do siebie ? Mimo braku regularnej jazdy i tak lepiej radzi sobie od Kvecha czy Pepe. Przypominam, ze do połowy RZ Tonder jechał na poziomie 1,7 - 1,8. W tym czasie Kvech notował 1,385.
    A teraz obaj mają podobną średnią na poziomie 1,5-1,6...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, normalnie jesteś niereformowlany. Dwa biegi Lewiszyna porównujesz do 21 biegów Tondera ? No normalnie mistrzostwo świata. Według tego co napisałeś to jest jeden wniosek. Nie ma co dawać regularnych startów Tonderowi, mimo, że na tym etapie jest lepszy od 2 zawodników, bo nie ma żadnej gwarancji, że nastąpi dalszy progres i ten zawodnik poprawi swoje wyniki.

    No nie ma gwarancji, tu się zgadzamy. Tak samo jak nie ma gwarancji, że Kvech czy Protas będa jechali tylko lepiej.

    Ogólnie odnoszę wrażenie, że nie tylko Żyto ma problem z Tonderem. Wielu na tym forum, w tym i ty sam, ubzdurało sobie już dużo wcześniej, ze taki Tonder to chuy nie zawodnik i nadaje się co najwyżej do drugiej ligi. A tymczasem jak Tonder sygnalizuje już od zeszłego roku, że może być z niego kawał zawodnika, i potwierdza to systematycznym progresem, to zaczyna się to kłócić z waszą opinią na temat tego zawodnika. Jeszce rok temu, jak wspominałem tutaj, ze Tonder gdyby osiągnął te 1.5 - 1.6 w SE to móglby zastapić nam Protasa który w końcu odejdzie na emeryturę, to większość z was robiło sobie podśmiechujki twierdząc, ze to nie nastąpi nigdy, a miejsce Tondera jest co najwyżej w II lidze. Dzisiaj, mimo, że jedziemy w I lidze, tą zmianę pokoleń widać jak na dłoni. I taki Tonder daje jasne sygnały, że jest w stanie sensownie punktować w drużynie i zastąpić nam Protasa. A co najważniejsze rokuje, że przy regularnej jeździe można u niego liczyć na spory progres. I tu wielu z was zderza się ze ścianą. Jak to, ten nieudacznik Tonder który miał zamiatać co najwyżej II ligę ? To co jeszcze musiałby zrobić taki Tonder aby przekonać do siebie ? Mimo braku regularnej jazdy i tak lepiej radzi sobie od Kvecha czy Pepe. Przypominam, ze do połowy RZ Tonder jechał na poziomie 1,7 - 1,8. W tym czasie Kvech notował 1,385.

    I przestańcie pyerdolić głupoty, że Tonder mógł odejść z FZG. Bo cymabły nie mógł odejść. Klub go nie puścił choć były takie pomysły Tondera.

    I tu ludziom w klubie się nie dziwię. Bo dla klubu jest to idealne rozwiązanie aby mieć dodatkowego zawodnika krajowego na tym poziomie, który może zastąpić w razie kontuzji nie tylko zawodnika U24 ale i każdego seniora z podstawowego składu.
    To na chuy on przedłużał kontrakt z FZG w 2020? Kolejny po Niedźwiedziu co po skończeniu juniorki przedłuża kontrakt a później narzeka, że mało jeździ...

  49. Powrót do góry    #2745
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Przez tego typa od koszykarza nic w tym roku nie zrobimy Tonder ma racje Zyto robi se jaja do zwolnienia ,...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •