Strona 57 z 180 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ok, jak Fratczak ma być od nowego sezonu, to niech będzie. Regulamin ma zazwyczaj w małym palcu. Ale na miłość boską, niech go trzymają z dala od wywiadów i mikrofonu
    Niech te swoje pierdolety mówi gdzieś w zaciszu, z dala od mediów. Ręce mi opadają, a piwo momentalnie podgrzewa do 25 stopni jak mam słuchać tych jego mądrości i gadania o banalnych sprawach w sposób taki jakby to było rozczepienie atomu. Miejcie litość w tym klubie, już wystarczająco cierpimy!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-06-2022), Donald Trumpek (24-06-2022)

  3. Powrót do góry    #2522
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Przecież Pepe nie może być trenerem i zawodnikiem na raz. Jeżdżący trenerzy się nie sprawdzali. To jak już od przyszłego sezonu.
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ok, jak Fratczak ma być od nowego sezonu, to niech będzie. Regulamin ma zazwyczaj w małym palcu. Ale na miłość boską, niech go trzymają z dala od wywiadów i mikrofonu
    Niech te swoje pierdolety mówi gdzieś w zaciszu, z dala od mediów. Ręce mi opadają, a piwo momentalnie podgrzewa do 25 stopni jak mam słuchać tych jego mądrości i gadania o banalnych stawach w sposób taki jakby to było rozczepienie atomu. Miejcie litość w tym klubie, już wystarczająco cierpimy!
    To fakt. Chłop się ma za alfę omegę

  4. Powrót do góry    #2523
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Rzadko zdarza się spotkać takiego wyjątkowego ciecia, bez jakiegokolwiek honoru, jakim jest Łukasz Dyzma.
    Mnie ciekawi czy oddał kasę, którą wyłudził, ukradł na te śmieszne szkolenia, czy też sprawa została zamieciona pod dywan, bo inni też kradli.


    Ale skoro wątek żużlowy i ten cieć Dyzma coś pisze o remoncie stadionu to chciałem napisać, że...
    W PiS od czasu, gdy ich poparł, trwa akcja na ocieplanie wizerunku tego ciecia. Chodzi o to, że gość okazał się zwykłą szmatą, a że jego głos jest ważny dla większości sejmowej, to próbuje się na przeróżne sposoby ocieplać jego wizerunek.
    Dlatego wcale mnie nie zdziwi jeśli w ramach ocieplenia wizerunku będzie jakaś akcja, że dzięki cieciowi zostanie wyremontowany stadion.
    Bez powodu ten głupek tego nie wspominał chyba. Czysta komuna. Pierwszy sekretarz z importu załatwi.
    Myślę, że to sprawa honoru, aby sprzeciwić się wszelkim działaniom, na których ten żałosny człowiek będzie chciał się promować.
    Jeżeli ten żałosny człowiek cokolwiek podepnie się pod Falubaz. Będzie, że niby cokolwiek załatwił, a klub, miasto zrobi mu promocję, to sorry, ja się w to nie bawię.

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Falubaz (19-06-2022), Sportowa_2 (19-06-2022), j-rules (19-06-2022), sparta_mistrz (19-06-2022)

  6. Powrót do góry    #2524
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Przecież Pepe nie może być trenerem i zawodnikiem na raz. Jeżdżący trenerzy się nie sprawdzali. To jak już od przyszłego sezonu.
    Ale oni myśleli, że po tej kontuzji na początku sezonu, że Pepe już odpuści.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #2525
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Przecież Pepe nie może być trenerem i zawodnikiem na raz. Jeżdżący trenerzy się nie sprawdzali. To jak już od przyszłego sezonu.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale oni myśleli, że po tej kontuzji na początku sezonu, że Pepe już odpuści.
    A on na złość straży pożarnej będzie jeździł do 50.

  8. Powrót do góry    #2526
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Rzadko zdarza się spotkać takiego wyjątkowego ciecia, bez jakiegokolwiek honoru, jakim jest Łukasz Dyzma.
    Mnie ciekawi czy oddał kasę, którą wyłudził, ukradł na te śmieszne szkolenia, czy też sprawa została zamieciona pod dywan, bo inni też kradli.


    Ale skoro wątek żużlowy i ten cieć Dyzma coś pisze o remoncie stadionu to chciałem napisać, że...
    W PiS od czasu, gdy ich poparł, trwa akcja na ocieplanie wizerunku tego ciecia. Chodzi o to, że gość okazał się zwykłą szmatą, a że jego głos jest ważny dla większości sejmowej, to próbuje się na przeróżne sposoby ocieplać jego wizerunek.
    Dlatego wcale mnie nie zdziwi jeśli w ramach ocieplenia wizerunku będzie jakaś akcja, że dzięki cieciowi zostanie wyremontowany stadion.
    Bez powodu ten głupek tego nie wspominał chyba. Czysta komuna. Pierwszy sekretarz z importu załatwi.

    Myślę, że to sprawa honoru, aby sprzeciwić się wszelkim działaniom, na których ten żałosny człowiek będzie chciał się promować.
    Jeżeli ten żałosny człowiek cokolwiek podepnie się pod Falubaz. Będzie, że niby cokolwiek załatwił, a klub, miasto zrobi mu promocję, to sorry, ja się w to nie bawię.
    Ja prdl, intelektualnie ty to jesteś na poziomie tego Mejzy. Tego to nawet filozof noc by nie wymyślił.

    Już widzę oczyma wyobraźni jak sfp stanie na czele komitetu protestacyjnego aby nie remontować stadionu w ZG, bo PiS ociepla wizerunek Mejzy.

    PiS aby ocieplić wizerunek Mejzy, wyremontuje stadion w ZG.

    No normalnie dzban roku się należy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2527
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ok, jak Fratczak ma być od nowego sezonu, to niech będzie. Regulamin ma zazwyczaj w małym palcu. Ale na miłość boską, niech go trzymają z dala od wywiadów i mikrofonu
    Niech te swoje pierdolety mówi gdzieś w zaciszu, z dala od mediów. Ręce mi opadają, a piwo momentalnie podgrzewa do 25 stopni jak mam słuchać tych jego mądrości i gadania o banalnych sprawach w sposób taki jakby to było rozczepienie atomu. Miejcie litość w tym klubie, już wystarczająco cierpimy!
    Popularny i lubiany użytkowniku witryny żużlowej sportsboard, piszący na stronie wątku zielonogórskiego tejże witryny internetowej, czyżbyś miał na myśli merytoryczne i techniczne wywody logiczne, byłego managera żużlowych spółek akcyjnych z Grodu Bachusa i Grodu Kopernika? Nie ulega wątpliwości, że są one legendarną już "wartością dodaną" zarówno realizacji medialnych ośrodków telewizyjnych jak i mediów internetowych. Co więcej wnoszą one także wartość dodaną, poprzez swój profesjonalizm, w zakresie nomenklatury wokabularnej/językowej, do samego środowiska speedwayowego, gdzie dzięki rozwojowi każdego aspektu tych eventów upodabniamy je i podążamy w kierunku zmian, jakim od dawna już podlega cały światek F1 racing. Ten wyjątkowy feedback, który otrzymujemy ze świata GP - F1, może być dzięki temu kopiowany i implementowany, w każdym nawet najdrobniejszym szczególe, do naszych rodzimych rozgrywek żużlowych, pod auspicjami spółki Ekstraliga, którą w tym miejscu należy serdecznie pozdrowić, jako tę która dała szansę na zrealizowanie się i rozwój znanego managera zasłużonych klubów z Torunia i Zielonej Góry. Jako taka, także czerpała i skorzystała z tej cegiełki nowatorskich pomysłów człowieka, który nie ukrywajmy był zawsze sfokusowany na targecie drużyny ale i całej dyscypliny...

    Można by tak jeszcze długo, ale przecież nikt nie dorówna Ekspertowi

    Taki żarcik - mam nadzieję, że główny zainteresowany ma dystans i nie obraziłby sie jakby to czytał

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Falubaz (19-06-2022)

  11. Powrót do góry    #2528
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    PiS aby ocieplić wizerunek Mejzy, wyremontuje stadion w ZG.
    Oni wizerunek Mejzy mają w d... ale jest im potrzebny. I akcja w stylu głosujesz z nami w tej kadencji, my w zamian dokładamy się do jakichś inwestycji w ZG żeby ułatwić Ci przyszłą kampanię i kolejne wygodne 4 lata jak najbardziej możliwa

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi scooby zg za jego przydatny post!

    Falubaz (19-06-2022)

  13. Powrót do góry    #2529
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Myślę, że PiS a w zasadzie Zjednoczona Prawica ma tylu chętnych na listy wyborcze, że spokojnie mogą go pominąc przy kolejnym układaniu list na wybory. Tym bardziej, że chyba sam Kaczynski bardziej go tolerował mimo wszystko, gdyż był /jest im potrzebny niż darzy jakąkolwiek sympatią. Myślę, że to dla pisu też takie kukułcze jajo, gorący kartofel, którego się chętnie pozbędą jak tylko bedzie okazja.

    Poza tym gość ma tak negatywny odbiór społeczny, że wstawianie go na listę to działanie przeciw własnemu komitetowi, on by raczej ludzi odchęcal do głosowania na tę listę niż zachęcał.

  14. Powrót do góry    #2530
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Myślę, że PiS a w zasadzie Zjednoczona Prawica ma tylu chętnych na listy wyborcze, że spokojnie mogą go pominąc przy kolejnym układaniu list na wybory. Tym bardziej, że chyba sam Kaczynski bardziej go tolerował mimo wszystko, gdyż był /jest im potrzebny niż darzy jakąkolwiek sympatią. Myślę, że to dla pisu też takie kukułcze jajo, gorący kartofel, którego się chętnie pozbędą jak tylko bedzie okazja.

    Poza tym gość ma tak negatywny odbiór społeczny, że wstawianie go na listę to działanie przeciw własnemu komitetowi, on by raczej ludzi odchęcal do głosowania na tę listę niż zachęcał.
    Uwierz mi, ze wyborca pis to taki cymbal, ze zagłosuje nawet na kota Kaczyńskiego jak bedzie na liście.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-06-2022), antyprzemek (21-06-2022), j-rules (19-06-2022)

  16. Powrót do góry    #2531
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Nie każdy chyba. Część ludzi naprawdę wierzy, ze oni są patriotami a nie bolszewikami ekonomicznymi...

    Zresztą, myślę że nawet Mariusz nie zagłosowałby na listę PiS jakby Mejza był tam jedynką.

  17. Powrót do góry    #2532
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Uwierz mi, ze wyborca pis to taki cymbal, ze zagłosuje nawet na kota Kaczyńskiego jak bedzie na liście.
    Durniu bez szkoły. To tym bardziej wytłumacz nam po co mieliby Mejzę wstawiać na listy wyborcze PiS-u ? Skoro wystarczy byle "kota" wystawić ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2533
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Zresztą, myślę że nawet Mariusz nie zagłosowałby na listę PiS jakby Mejza był tam jedynką.
    Mylisz sie

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-06-2022), Jap (22-06-2022)

  20. Powrót do góry    #2534
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale oni myśleli, że po tej kontuzji na początku sezonu, że Pepe już odpuści.
    A skąd wiesz co oni myśleli? Jesteś rzecznikiem?

  21. Powrót do góry    #2535
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Durniu bez szkoły. To tym bardziej wytłumacz nam po co mieliby Mejzę wstawiać na listy wyborcze PiS-u ? Skoro wystarczy byle "kota" wystawić ?
    Po to durniu patentowany, zeby byl ich dziwka od glosowan do czasu wyborow.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    antyprzemek (21-06-2022)

  23. Powrót do góry    #2536
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ok, jak Fratczak ma być od nowego sezonu, to niech będzie. Regulamin ma zazwyczaj w małym palcu. Ale na miłość boską, niech go trzymają z dala od wywiadów i mikrofonu
    Niech te swoje pierdolety mówi gdzieś w zaciszu, z dala od mediów. Ręce mi opadają, a piwo momentalnie podgrzewa do 25 stopni jak mam słuchać tych jego mądrości i gadania o banalnych sprawach w sposób taki jakby to było rozczepienie atomu. Miejcie litość w tym klubie, już wystarczająco cierpimy!

    szczerze mówiąc, już wolę frątczaka i jego pseudofachowe wywody niż niedysponowanego żyto, którego rola, jak jest oczywiście trzeźwy, ogranicza się do trzymania reklamy "złotej rybki" podczas wywiadów w tv. to już było poruszane w wątku meczowym - niech mu ktoś w końcu powie, ze prezentuje się wyjątkowo żałośnie, a ci reklamodawcy chyba całkowicie stracili instynkt, skoro godzą się na tak prymitywne lokowanie.

    duet frątczaka z protasem to całkiem fajne rozwiązanie. rozszczepianie atomu w wykonaniu jacka to idzie w pakiecie, więc tu raczej żadne apele kibiców nie pomogą. poza tym minęło już sporo lat, odkąd nie ma go w klubie, więc nie widzę powodów, by nowe pokolenia kibiców pozbawić radości z obcowania ze strategią zarządzania klubem przez kryzys. a zużytych opon też się pewnie zebrało przez dekadę, będzie przynajmniej śmiesznie czasem.

    życiaka wypyerdoliłbym od razu na pijany pysk.
    nie bardzo rozumiem, jak taki buczkowski czy fricke miałby stracić na tym, ze nie będzie go w klubie i na czym zyskają, jeśli zostanie do końca sezonu.
    no chyba ze chodzi o jakiś tajny układ z trenerem i tata strażak się boi, że synek straci ochronkę.

  24. Powrót do góry    #2537
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ok, jak Fratczak ma być od nowego sezonu, to niech będzie. Regulamin ma zazwyczaj w małym palcu. Ale na miłość boską, niech go trzymają z dala od wywiadów i mikrofonu
    Niech te swoje pierdolety mówi gdzieś w zaciszu, z dala od mediów. Ręce mi opadają, a piwo momentalnie podgrzewa do 25 stopni jak mam słuchać tych jego mądrości i gadania o banalnych sprawach w sposób taki jakby to było rozczepienie atomu. Miejcie litość w tym klubie, już wystarczająco cierpimy!
    Serio w to wierzysz? Z całego środowiska żużlowego większe parcie na szkło od Frątczaka ma chyba tylko Dżerry Kanclerz. Tak więc zatrudnienie króla sedesów nierozerwalnie wiąże się z koniecznością wysłuchiwania jego pseudo mądrości

  25. Powrót do góry    #2538
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Apropo Kanclerza, to prawdopodobnie przez niego Buczek nie trafił do Polonii

  26. Powrót do góry    #2539
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    szczerze mówiąc, już wolę frątczaka i jego pseudofachowe wywody niż niedysponowanego żyto, którego rola, jak jest oczywiście trzeźwy, ogranicza się do trzymania reklamy "złotej rybki" podczas wywiadów w tv. to już było poruszane w wątku meczowym - niech mu ktoś w końcu powie, ze prezentuje się wyjątkowo żałośnie, a ci reklamodawcy chyba całkowicie stracili instynkt, skoro godzą się na tak prymitywne lokowanie.

    duet frątczaka z protasem to całkiem fajne rozwiązanie. rozszczepianie atomu w wykonaniu jacka to idzie w pakiecie, więc tu raczej żadne apele kibiców nie pomogą. poza tym minęło już sporo lat, odkąd nie ma go w klubie, więc nie widzę powodów, by nowe pokolenia kibiców pozbawić radości z obcowania ze strategią zarządzania klubem przez kryzys. a zużytych opon też się pewnie zebrało przez dekadę, będzie przynajmniej śmiesznie czasem.

    życiaka wypyerdoliłbym od razu na pijany pysk.
    nie bardzo rozumiem, jak taki buczkowski czy fricke miałby stracić na tym, ze nie będzie go w klubie i na czym zyskają, jeśli zostanie do końca sezonu.
    no chyba ze chodzi o jakiś tajny układ z trenerem i tata strażak się boi, że synek straci ochronkę.
    Mam dokładnie takie samo zdanie. Od dawna postuluje żeby Protasa angażować ile się da w klub. A Król sedesów będzie potrzebny, bo ktoś musi ogarniać regulaminy a wiadomo, że Protas tutaj orłem nie będzie (przynajmniej na początku).
    Wystarczy już tych czynnych alkoholików w roli managera. Fatalnie to wygląda i się zwyczajnie nie sprawdza.


    Natomiast co do Łajzy, jak chce załatwić klubowi jakąś kasę to niech załatwia. Choćby na dokończenie przebudowy stadionu. Pecunia non olet.

  27. Powrót do góry    #2540
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam dokładnie takie samo zdanie. Od dawna postuluje żeby Protasa angażować ile się da w klub. A Król sedesów będzie potrzebny, bo ktoś musi ogarniać regulaminy a wiadomo, że Protas tutaj orłem nie będzie (przynajmniej na początku).
    Wystarczy już tych czynnych alkoholików w roli managera. Fatalnie to wygląda i się zwyczajnie nie sprawdza.


    Natomiast co do Łajzy, jak chce załatwić klubowi jakąś kasę to niech załatwia. Choćby na dokończenie przebudowy stadionu. Pecunia non olet.
    wy naprawdę wierzycie że PIS w zachodniej Polsce zainwestuje w stadion 100 - 120mln????

    w czasach gdzie trzeba 500+ podnosić emerytom 14stki 15stki 20stki dawać.... obniżać podatki... a zabierają kasę od samorządów.

    tylko Toruń jest tak durny że daje setki milionów na kolejny betonowy klocek na 2 - 3 imprezy w roku (jak się uda)

    prędzej Motor dostanie 2 stadiony...

    no ale cóż wino uderza do głowy

  28. Powrót do góry    #2541
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wy naprawdę wierzycie że PIS w zachodniej Polsce zainwestuje w stadion 100 - 120mln????

    w czasach gdzie trzeba 500+ podnosić emerytom 14stki 15stki 20stki dawać.... obniżać podatki... a zabierają kasę od samorządów.

    tylko Toruń jest tak durny że daje setki milionów na kolejny betonowy klocek na 2 - 3 imprezy w roku (jak się uda)

    prędzej Motor dostanie 2 stadiony...

    no ale cóż wino uderza do głowy
    Przecież to działa na innej zasadzie. Aż się za głowę łapie, co ty tutaj mieszasz w ogóle ? Jakie 500+, jakie 13/14, itd ?

    To są całkiem inne fundusze. Miasto daje 25%, następne 25% dokłada MS, a 50% idzie z UE z odpowiednich funduszy. I tej kasy nie jesteś w stanie przeznaczyć na inne tematy. Bo ta kasa jest znaczona. I jeśli jej nie wykorzystasz na np. infrastrukturę sportową, to ona przepada.

    Naturalnie nie wiem czy ZG coś z tej kasy dostanie. Ale wiem, że wnioski już dawno miasto złożyło. I na dokończenie stadionu żużlowego i na stadion piłkarski. A sam Mejza niewiele ma tu do powiedzenia. Ale zawczasu reklamę sobie robi, na zasadzie, że jak środki zostaną przyznane, to ludzie mają myśleć, ze to jego zasługa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2542
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wy naprawdę wierzycie że PIS w zachodniej Polsce zainwestuje w stadion 100 - 120mln????

    Ale to nie taki zwykły stadion. Falubaz to magia.

  30. Powrót do góry    #2543
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wy naprawdę wierzycie że PIS w zachodniej Polsce zainwestuje w stadion 100 - 120mln????

    w czasach gdzie trzeba 500+ podnosić emerytom 14stki 15stki 20stki dawać.... obniżać podatki... a zabierają kasę od samorządów.

    tylko Toruń jest tak durny że daje setki milionów na kolejny betonowy klocek na 2 - 3 imprezy w roku (jak się uda)

    prędzej Motor dostanie 2 stadiony...

    no ale cóż wino uderza do głowy
    Jasne że nie wierze, ale skoro Łajza tak się przechwala to proszę bardzo. Niech się wykaże.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #2544
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2022
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamykamy skład na ekstralige w razie awansu. Wraca Patryk, przychodzi Piotrek Pawlicki zostają Rohan z Krzysiem i Mateusz na u24 tak pojedziemy na 99%. Mocny skład i bardzo drogi ale jest kasa i jedziemy o Mistrzostwo Polski 2023 bez żadnych wymówek, taki cel będzie postawiony na 2023 ale wiadomo tor to zweryfikuje. Pozdrawiam ciepło.

  32. Powrót do góry    #2545
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaziak Zobacz posta
    Zamykamy skład na ekstralige w razie awansu. Wraca Patryk, przychodzi Piotrek Pawlicki zostają Rohan z Krzysiem i Mateusz na u24 tak pojedziemy na 99%. Mocny skład i bardzo drogi ale jest kasa i jedziemy o Mistrzostwo Polski 2023 bez żadnych wymówek, taki cel będzie postawiony na 2023 ale wiadomo tor to zweryfikuje. Pozdrawiam ciepło.
    Podpowiedz Domagale, że ten skład to jest na dziś poziom Grudziądza i żeby się nie wygłupiał z tymi celami

  33. Powrót do góry    #2546
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Podpowiedz Domagale, że ten skład to jest na dziś poziom Grudziądza i żeby się nie wygłupiał z tymi celami
    Ja bym taki skład brał w ciemno chociaż to S/f.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #2547
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,793
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaziak Zobacz posta
    Zamykamy skład na ekstralige w razie awansu. Wraca Patryk, przychodzi Piotrek Pawlicki zostają Rohan z Krzysiem i Mateusz na u24 tak pojedziemy na 99%. Mocny skład i bardzo drogi ale jest kasa i jedziemy o Mistrzostwo Polski 2023 bez żadnych wymówek, taki cel będzie postawiony na 2023 ale wiadomo tor to zweryfikuje. Pozdrawiam ciepło.
    Taki skład to ciężki bój o utrzymanie. Tylko najpierw trzeba awansować, a na to szanse są jak 1:3.
    Ale sądzę że Dudek nie przyjdzie, bo ma dość tego pokrętnego zarządu, a Pawlicki to żadne wzmocnienie. Do tego Tungejt miałby zostać? Chyba że w I lidze z braku kasy...

  35. Powrót do góry    #2548
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Taki skład to ciężki bój o utrzymanie. Tylko najpierw trzeba awansować, a na to szanse są jak 1:3.
    Ale sądzę że Dudek nie przyjdzie, bo ma dość tego pokrętnego zarządu, a Pawlicki to żadne wzmocnienie. Do tego Tungejt miałby zostać? Chyba że w I lidze z braku kasy...
    Pawlicki to „żadne wzmocnienie”.

    Pawlicki 2022 - 1.8
    2021 - 1.67
    2020 - 2.0
    2019 - 2.13
    2018 - 2.04

    Obecnie przeżywa jakiś kryzys, ale może potrzeba zmiany otoczenia? Bo widać, że ostatnio się dusi w tej Unii. Zresztą na W69 to on potrafi bardzo dobrze latać.

  36. Powrót do góry    #2549
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaziak Zobacz posta
    Zamykamy skład na ekstralige w razie awansu. Wraca Patryk, przychodzi Piotrek Pawlicki zostają Rohan z Krzysiem i Mateusz na u24 tak pojedziemy na 99%. Mocny skład i bardzo drogi ale jest kasa i jedziemy o Mistrzostwo Polski 2023 bez żadnych wymówek, taki cel będzie postawiony na 2023 ale wiadomo tor to zweryfikuje. Pozdrawiam ciepło.
    Buhaha. To jest skład na same porażki na wyjeździe i wygranie pojedynczych meczów u siebie jak dobrze pójdzie.

  37. Powrót do góry    #2550
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2022
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwóch piekielnie mocnych liderów, solidna druga linia i solidni juniorzy których przecież mamy a wystarczy by się troszkę rozwinęli i zapewniali więcej punktów, panowie więcej optymizmu. Taki skład oznacza walkę o złoto w 2023 roku. Piotrek Pawlicki to kawał zawodnika, ma pewne wahania formy ale spokojnie to zawodnik na poziomie top 5 ekstraligi lider na lata . Patryk wiadomo klasa a Krzysiek dogadał się ze sprzętem i także spokojnie średnia 1,8 czy wyższa w ekstralidze jest w jego zasięgu. Mateusz to jeden z najlepszych zawodników u24 a Rohanowi warto dać szansę w ekstralidze przy takim składzie jest miejsce na to by dać szansę Rohanowi, to też piekielnie mocny zawodnik z ogromnym potencjałem punktowym. Po awansie zapowiada się na to, że jedynym zmartwieniem będzie przysłowiowy ból głowy księgowej po wysoko wygranych meczach.

  38. Powrót do góry    #2551
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    XDXDXD

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    j-rules (22-06-2022)

  40. Powrót do góry    #2552
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Nie wiem co lepsze, czy ten Pawlicki lider czy Buczek ze średnia 1.8. Ktoś tu odleciał za mocno. Chociaż taki skład i Fratczak za menadżera który go ładnie sprzedaje gwarantowałby kupę śmiechu w przyszłym sezonie.

  41. Powrót do góry    #2553
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Ale ogólnie zastanawiam się, skąd ten Pawlicki. Nic na ten temat nie słyszałem. Chyba, że kolega Krzystyniaka się nasłuchał, no ale to dobre źródło - nie jest.

  42. Powrót do góry    #2554
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    "Dwoch piekielnie mocnych liderow", czyli kto?
    Ogolnie sklad dosyc ciekawy i na raczej spokojne utrzymanie...ale nie na boj o medale....chyba ze by do tego dodac 2 juniorow ze scislego topu, ale to i tak na majstra za malo.

    Zreszta pisanie o walce o zloto nie znajac skladu innych druzyn...ciekawe

    Nie mniej na poczatek przygody w SE po ewentualnym awansie, mysle ze sklad moglby byc.

    Tylko Falubaziak chyba za szybko weekend zaczal

  43. Powrót do góry    #2555
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    "Dwoch piekielnie mocnych liderow", czyli kto?
    Ogolnie sklad dosyc ciekawy i na raczej spokojne utrzymanie...ale nie na boj o medale....chyba ze by do tego dodac 2 juniorow ze scislego topu, ale to i tak na majstra za malo.

    Zreszta pisanie o walce o zloto nie znajac skladu innych druzyn...ciekawe

    Nie mniej na poczatek przygody w SE po ewentualnym awansie, mysle ze sklad moglby byc.

    Tylko Falubaziak chyba za szybko weekend zaczal
    Prawda, logiki tam zbytnio nie ma. Walka o złoto i Tungate? Przecież nawet w wypadku Pawlicki Dudek Buczek to potrzeba mocnego zawodnika, a na rynku przecież jest - Ch. Holder, Doyle czy nawet 1 ligowy Bjerre, który prezentuje o wiele wyższy poziom.

  44. Powrót do góry    #2556
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Podpowiedz Domagale, że ten skład to jest na dziś poziom Grudziądza i żeby się nie wygłupiał z tymi celami
    Podpowiadacz się znalazł.

    Nie wiem jaki będzie skład, ale ten co przedstawił Falubaziak jest o klasę lepszy niż ten co ma obecnie GKM.

    Buczek/Rohan > Przemek/KK

    Dudek/Piter > Nicki/ Jacobsen

    Tonder=Krakowiak

    Co prawda walka o złoto z tym składem to sf, ale powalczyć o PO można swobodnie.

    P.s

    Widzieliście jak Tufft opyerdolił na młodzieżówce Karczewskiego ?

    Zrobił go na trasie po zewnętrznej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2557
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,648
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Jak nic piąte konto ipokarse.
    Ale sie wam trafiło, będzie wesoło w wątku.


    Hahahaha Mariusz też dobre wizje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #2558
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Za to Rychliński to kolejny świetny twór naszej szkółki. Jaki jest sens dopuszczania do licencji 19 latka na takim poziomie?

  47. Powrót do góry    #2559
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Podpowiadacz się znalazł.

    Nie wiem jaki będzie skład, ale ten co przedstawił Falubaziak jest o klasę lepszy niż ten co ma obecnie GKM.

    Buczek/Rohan > Przemek/KK

    Dudek/Piter > Nicki/ Jacobsen

    Tonder=Krakowiak

    Co prawda walka o złoto z tym składem to sf, ale powalczyć o PO można swobodnie.

    P.s

    Widzieliście jak Tufft opyerdolił na młodzieżówce Karczewskiego ?

    Zrobił go na trasie po zewnętrznej.
    Wewnętrznej* Inteligentnie rozegrał 1 łuk, jadąc z 4 pola i przyciął w kredę.


    A co do tych porównań to się nie zgodzę.

    KK 1.8, Przemo 1.54 - Buczek jest w stanie się zakręcić nawet koło tego 1.7-1.8, ale czy Tungate jest w stanie jechać na 1.6, mając liche 2.0 w SE? Nie sądzę.

    Nicki lepszy od obu, ale Piter z Patrykiem są lepsi od Jakobsena.

    Tonder nie jest na równi z Krakowiakiem. Krakowiak 1.57 w Ekstralidze. Tonder 1.65 w 1 lidze.

  48. Powrót do góry    #2560
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Przecież gość ewidentnie trolluje, a niektórzy na serio to biorą.

  49. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (22-06-2022), kibic123 (22-06-2022), kingpin (22-06-2022), lego (23-06-2022), spitt22 (22-06-2022)

  50. Powrót do góry    #2561
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Dziadzia się podniecił, że 20 letni Tufft pokonał 16 letniego Karczewskiego.
    Zacnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    never_mind (22-06-2022)

  52. Powrót do góry    #2562
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziadzia się podniecił, że 20 letni Tufft pokonał 16 letniego Karczewskiego.
    Zacnie.
    No skoro ten 16 latek okrzyknięty został mega talentem, a Tufft mega nieudacznikiem, to jest się czym podniecać. A ty dziadzia ciągle nie ogarniasz.

    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Przecież gość ewidentnie trolluje, a niektórzy na serio to biorą.
    Nie zauważyłem aby ktoś gościa brał na serio.

    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Za to Rychliński to kolejny świetny twór naszej szkółki. Jaki jest sens dopuszczania do licencji 19 latka na takim poziomie?
    Jak już to 18 latka.

    Zastanawiam się co ci on przeszkadza ? Miejsca w drużynie nikomu nie zabiera. Niech jeździ w zawodach juniorskich czy w U24 jak awansują. A co z tego wyjdzie to czas pokaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #2563
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Za to Rychliński to kolejny świetny twór naszej szkółki. Jaki jest sens dopuszczania do licencji 19 latka na takim poziomie?
    Po to, żeby nie płacić kar za brak szkolenia

  54. Powrót do góry    #2564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Kto sedziuje te dzisiejsze zawody młodzieżowe w ZG ?

    Ostatni 20 bieg, rozstrzygający o wygranej, Włókniarz i FZG mają po 37 pkt. Rempała wygrywa start i prowadzi i nagle sędzia przerywa bieg.

    Bieg przerwany. Dawid Rempała wykluczony za zgubioną osłonę.
    Osłona sprzegła mu odleciała. I sędzia przerwał bieg i go wykluczył.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #2565
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Zgodnie z regulaminem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •