Strona 175 z 180 PierwszyPierwszy ... 75125165173174175176177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,831 do 7,875 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7831
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Zdaniem Blacktopa Falubaz usuwa komentarze krytykujące Emila. Ręce opadają.

  2. Powrót do góry    #7832
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma dla nich znaczenia, że gość chodzi w kurtce z emblematami putinowskich faszystów i pisze listy do cara. Nie ma tematu dla niedorozwojów, bo przecież zdjął kurtkę tylko busa musi jeszcze przemalować i będzie git. Dla nich to jest normalne. Jak powiedział sebix to było kiedyś. Jaka żenada.

    Piernik ty niedorozwoju wczytaj się w komentarze. Ludzie krytykują poszczególne osoby za krytykę emila i na odwrót. To nie jest szczególnie wymagające debilu

    Zostały wpisy osób krytykujących osoby które wyraziły sprzeciw. Nie sądziłem że polski klub, który gra nasz Hymn przed meczami (co mnie zawsze trochę dziwiło) będzie kasował patriotyczne wpisy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #7833
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jak ty putina od cara nie odrozniasz to zle z toba.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #7834
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ja to napisałem geniuszu intelektu z ciężarówki. O największym carze świata też nie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #7835
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,225
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Tak zajrzałem tutaj na chwilę i mam pytanie: czy wy do karwy nędznej nie macie roboty tylko napyerdalacie na siebie jak te przekupki na targu. Weźcie się lepiej do roboty.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (23-01-2023)

  7. Powrót do góry    #7836
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie ma dla nich znaczenia, że gość chodzi w kurtce z emblematami putinowskich faszystów i pisze listy do cara. Nie ma tematu dla niedorozwojów, bo przecież zdjął kurtkę tylko busa musi jeszcze przemalować i będzie git. Dla nich to jest normalne. Jak powiedział sebix to było kiedyś. Jaka żenada.

    Piernik ty niedorozwoju wczytaj się w komentarze. Ludzie krytykują poszczególne osoby za krytykę emila i na odwrót. To nie jest szczególnie wymagające debilu

    Zostały wpisy osób krytykujących osoby które wyraziły sprzeciw. Nie sądziłem że polski klub, który gra nasz Hymn przed meczami (co mnie zawsze trochę dziwiło) będzie kasował patriotyczne wpisy.
    Gdzie ci ludzie krytykują te osoby? Widzę 75 komentarzy i żadnego który pasuje do twojej tezy. Nie wygląda by jakikolwiek komentarz tam został usunięty. Urojenia jakieś masz. Chyba że i te komentarze o których Ty mówisz zostały usunięte szybko. Oczywiście żartuje, bo widzę liczbę komentarzy ona się nie zmienia.

  8. Powrót do góry    #7837
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawe jaki hymn puszcza jak wygra - polski czy ruski ?
    https://twitter.com/Gerashchenko_en/...2FPz2Pw3ByF%2F tylko trzeba bedzie mu wyrabac jakis przerebel na murawie

  9. Powrót do góry    #7838
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Biorąc pod uwagę jaki ból tyłka u sierściucha i cyklisty wywołało zaproszenie Emila na, było nie było, zwykły turniej towarzyski to podejrzewam, że w sezonie może być całkiem zabawnie na forum. Że też ten świat nie skończył się wraz z hiperepidemią Covidu...

  10. Powrót do góry    #7839
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Zaproszenie Emila to duża kontrowersja i potencjalna wtopa. Już teraz wielu kibicom to nie pasuje a wygląda na to że niedługo wojna eskaluje co spowoduje jeszcze większą niechęć do rus żużlowców.
    Swoją drogą Emil nie protestował przeciw wojnie i putinowi tak radykalnie jak Taras czy Gleb. Podszedł do tematu bardzo zachowawczo i "dyplomatycznie".

  11. Powrót do góry    #7840
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Piernik zatrudnij się w TVP. Będziesz idealnie tam pasował. Przeczytaj sobie odpowiedzi do komentarzy jeśli jeszcze nie wykasowano i nie brnij dalej. Albo jesteś idiotą albo tylko udajesz.

    Zabovskij jesteś już spakowany? Zaraz będziesz musiał spyerdalać, bo twoi rosyjscy bogowie się rozkrecają.

    P.s. piernik niepotrzebnie dajesz robotę czlowieka od facebooka falubazu. Gość cały czas kasuje nieprzychylne wpisy na ruskiego. Pomijając że jest to wstyd dla klubu, że knebluje usta swoim kibicom to rzeczywiście w sezonie może być grubo na innych stadionach.

    *człowiekowi miało być

    P.s. Aplauz, nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #7841
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Gdzie ci ludzie krytykują te osoby? Widzę 75 komentarzy i żadnego który pasuje do twojej tezy. Nie wygląda by jakikolwiek komentarz tam został usunięty. Urojenia jakieś masz. Chyba że i te komentarze o których Ty mówisz zostały usunięte szybko. Oczywiście żartuje, bo widzę liczbę komentarzy ona się nie zmienia.
    też nie wierzyłem, ale sprawdziłem.
    usuwają komentarze.
    są np. odpowiedzi do wykasowanych postów, których treści można się domyślać z kontekstu.



    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 23-01-2023 o 12:47

  13. Powrót do góry    #7842
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    też nie wierzyłem, ale sprawdziłem.
    usuwają komentarze.
    są np. odpowiedzi do wykasowanych postów, których treści można się domyślać z kontekstu.


    https://files.fm/u/9qdw8nq5s?ak=57b49
    To źle sprawdziłeś. Na Twoim screenie nie widać wszystkich komentarzy. Wybierz filtr "wszystkie komentarze" to zobaczysz wszystkie, chyba, że z danym gościem się zbanowaliście.
    Po tych bzdurach Blacktopa już wczoraj sprawdziłem FB Falubazu. Wszystko jest na miejscu, ilość komentarzy się zgadza. Blacki ma urojenia.

  14. Powrót do góry    #7843
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To źle sprawdziłeś. Na Twoim screenie nie widać wszystkich komentarzy. Wybierz filtr "wszystkie komentarze" to zobaczysz wszystkie, chyba, że z danym gościem się zbanowaliście.
    Po tych bzdurach Blacktopa już wczoraj sprawdziłem FB Falubazu. Wszystko jest na miejscu, ilość komentarzy się zgadza. Blacki ma urojenia.

    tak, masz rację.
    nie zwróciłem na uwagi na filtrowanie komentarzy.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    sfp (23-01-2023)

  16. Powrót do góry    #7844
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Piernik zatrudnij się w TVP. Będziesz idealnie tam pasował. Przeczytaj sobie odpowiedzi do komentarzy jeśli jeszcze nie wykasowano i nie brnij dalej. Albo jesteś idiotą albo tylko udajesz.

    Zabovskij jesteś już spakowany? Zaraz będziesz musiał spyerdalać, bo twoi rosyjscy bogowie się rozkrecają.

    P.s. piernik niepotrzebnie dajesz robotę czlowieka od facebooka falubazu. Gość cały czas kasuje nieprzychylne wpisy na ruskiego. Pomijając że jest to wstyd dla klubu, że knebluje usta swoim kibicom to rzeczywiście w sezonie może być grubo na innych stadionach.

    *człowiekowi miało być

    P.s. Aplauz, nie mogę przestać się śmiać.
    Pokaż chociaż jeden komentarz który masz na myśli. Bo naprawdę żenada czytać te twoje odklejenia.

  17. Powrót do góry    #7845
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dzisiejszy pierwszy komentarz pod nowym tematem brzmi: Wszystko ładnie, super tylko S. wypierd. do Moskwy.
    W komentarzach screenu kolarza też nie widzę raczej zachwytu, a forumowe sebixy się cieszą.
    piernik napisał:
    Gdzie ci ludzie krytykują te osoby? Widzę 75 komentarzy i żadnego który pasuje do twojej tezy.
    nie potrafisz czytać czy myślisz, że inni tego nie przeczytają?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-01-2023 o 13:12
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #7846
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Ja mam na myśli te odpowiedzi na kasowane komentarze o których tak trabisz drugi dzien, których nikt nie widział poza tobą.

    Jesteś debilem. Pisałem to w kontekście tego, że nie widzę żadnego komentarza który odnosi się do komentarza który został skasowany.

  19. Powrót do góry    #7847
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Piernik nie pisz do mnie bo ktoś jeszcze pomyśli, że się znamy debilu, proszę.
    Skup się na zakłamywaniu rzeczywistości i aplauzie w ZG dla ruskiej #$%^^@.
    Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja pod dzisiejszym założonym tematem, a zwłaszcza na stadionie.
    Co by nie mówić wstyd i brak patriotyzmu i honoru.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-01-2023 o 13:21
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #7848
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Jedna jak Ty to nazywasz ruska ****a zebrała 67 tysięcy od niedzieli. Głównie od polskich darczyńców. Komentarze znikające które są, tematy widmo, reakcje stadionowe za dużo jak dla mnie.

  21. Powrót do góry    #7849
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Słuchaj, debilu nie pisz rzeczy, których nie napisałem.
    Jak chcą to niech pomagają, nie znam tematu i mnie nie interesuje.
    Od prawie roku trwa wojna, zginęło kilkaset dzieci, a ty coś bełkoczesz o ruskich owinięty w ruską flagę debilu.
    Napisałem ci, że nie porozmawiamy, bo jesteś debilem.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-01-2023 o 14:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #7850
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,796
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Skończy się tak, że im bliżej tym większy szum medialny i koniec końców Emil nie wystartuje w tych zawodach.

  23. Powrót do góry    #7851
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Skończy się tak, że im bliżej tym większy szum medialny i koniec końców Emil nie wystartuje w tych zawodach.
    Bardzo mozliwe. Z przyczyn niezaleznych, jakis uraz czy cos..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #7852
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bardzo mozliwe. Z przyczyn niezaleznych, jakis uraz czy cos..

    a certyfikat moralności od protasa nie chroni przed urazami?

  25. Powrót do góry    #7853
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ale co tam robi ten sympatyk Putina i Nocnych Wilków ? Potrafi ktoś to logicznie wytłumaczyć ? Czy klub zdaje sobie sprawę z tego na co się naraża ? albo Wszystko ładnie, super tylko S. wypierd. do Moskwy.
    Na osiem wpisów 2 są w takiej formie. Zobaczymy co będzie za kilka dni.
    Jestem bardzo ciekawy jak zachowa się Falubaz.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-01-2023 o 15:32
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #7854
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a certyfikat moralności od protasa nie chroni przed urazami?
    nie wiem co ci mam odpowiedziec, skoro ty moje pytania olewasz z gory przypisujac mi jakas latke.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #7855
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawe jaki hymn puszcza jak wygra - polski czy ruski ?
    Ukraiński!
    W końcu mieszkańcy tego kraju mają w RP większe prawa niż Polacy, o ruskich z polskimi paszportami nie mówiąc.

    EDIT: ... a tak wogle to kto na takich imprezach hymny puszcza....

    Dajta se siana z tymi przepychankami i tak my szaraczki gówno wiemy,
    a całą sprawa zaczęła się pewnie z kilkanaście lat temu w bonzowskich gabinetach.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-01-2023 o 15:45
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (23-01-2023)

  29. Powrót do góry    #7856
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Ciekawi mnie ilu byłoby toruńskich zwolenników ruskich w polskiej lidze jakby Emil jeździł w bydgoszczy

    Co do samych startów Emila w turnieju Protasa: skoro PZM i liga dopuszcza Emila do startów to czemu nie może jechać w tym turnieju? Rozumiem wszelkie rozterki moralne ale skoro ma zgodę na starty w polskiej lidze to może i jechać w turnieju towarzyskim!
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  30. Powrót do góry    #7857
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,163
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mnie z kolei nie ciekawi ilu byloby teraz zielonogorskich patriotow wykletych gdyby Emil jednak trafil po sezonie 2019 do Falubazu i ilu bydgoskich gdyby obietnice Bonka sie spelnily.
    Przeciez plotki ,ploteczki chodzily,nawet na oficjalnych portalach a na forum nie pamietam ani jednego ktory by Emilem wtedy gardzil.
    Jedynie powatpiewanie,ze jednak do was trafi.
    To bylo 2 lata temu w przypadku Falubazu i rok temu w przypadku Polonii, czyli busem juz jezdzil,fotka z Wilkiem juz pożółkła a na liscie do Putina artrament zdazyl wyschnac.
    Pomijam juz rajd Dowhana za Grisza po dzikich stepach,bo wtedy Ruskie mordowali tylko syryjskie dzieci,wiec sie nie liczy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-01-2023 o 16:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (23-01-2023)

  32. Powrót do góry    #7858
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Trudno sobie nawet wyobrazić, żeby zielonogórscy patrioci wyklęci skakali z radości i bili brawo jak przyjedzie do nich ruski propagandysta putina w kurteczce z faszystowskimi emblematami i zaparkuje swoim busikiem z ogromnym napisem wielka rosija oblecze się w ruską szmatę.
    Myślę, że to jest zwykła prowokacja Protasa, sprawdzenie nastrojów przed ewentualnym transferem, a toruscy piewcy putina się podniecają.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-01-2023 o 16:58
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #7859
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Ciekawi mnie ilu byłoby toruńskich zwolenników ruskich w polskiej lidze jakby Emil jeździł w bydgoszczy

    Co do samych startów Emila w turnieju Protasa: skoro PZM i liga dopuszcza Emila do startów to czemu nie może jechać w tym turnieju? Rozumiem wszelkie rozterki moralne ale skoro ma zgodę na starty w polskiej lidze to może i jechać w turnieju towarzyskim!
    Przecież nikt nie kwestionuje jego zgody na starty. Choć ta została wydana tylko ze względów czysto formalnych. Skoro rasowy kacap postanowił się w trybie szybkim przebranżowić na Polaka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #7860
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież nikt nie kwestionuje jego zgody na starty. Choć ta została wydana tylko ze względów czysto formalnych. Skoro rasowy kacap postanowił się w trybie szybkim przebranżowić na Polaka.
    No dobra, moment, bo czegoś nie rozumiem...

    Czyli jak Emil będzie jeździł w lidze to ok a w turnieju Protasa już nie ok?
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  35. Powrót do góry    #7861
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    No dobra, moment, bo czegoś nie rozumiem...

    Czyli jak Emil będzie jeździł w lidze to ok a w turnieju Protasa już nie ok?
    A w jakich kategoriach chcesz to zrozumieć ? Moralnych czy formalnych ? W kategoriach formalnych będzie OK, bo skoro mu kiedyś dali nasze obywatelstwo to dzisiaj nie mogą formalnie mu go odebrać. A w kategoriach moralnych nie będzie OK. Przecież nie ma obowiązku zatrudniania kumpla Chirurga w naszych klubach czy obowiązku zapraszania go na jakiś turniej. Nawet wtedy jak się koleś postanowił na szybko przefarbować. Znaczy się od strony moralnej ani Protas ani Falubaz, ani KS Toruń, nie zdali egzaminu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #7862
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie wiem co ci mam odpowiedziec, skoro ty moje pytania olewasz z gory przypisujac mi jakas latke.
    na jakie twoje pytania nie odpowiedziałem?

  37. Powrót do góry    #7863
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Trudno sobie wyobrazić, że prawdziwi polscy patrioci machający flagami z przekreślonym sierpem i młotem pojawili się na jakimkolwiek stadionie a faszyzujący jakiś ruski im pierdnie w twarz to przecież będzie kabaret. Nie mogę przestać się śmiać. Zapowiada się ciekawy sezon.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-01-2023 o 17:39
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #7864
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A w jakich kategoriach chcesz to zrozumieć ? Moralnych czy formalnych ? W kategoriach formalnych będzie OK, bo skoro mu kiedyś dali nasze obywatelstwo to dzisiaj nie mogą formalnie mu go odebrać. A w kategoriach moralnych nie będzie OK. Przecież nie ma obowiązku zatrudniania kumpla Chirurga w naszych klubach czy obowiązku zapraszania go na jakiś turniej. Nawet wtedy jak się koleś postanowił na szybko przefarbować. Znaczy się od strony moralnej ani Protas ani Falubaz, ani KS Toruń, nie zdali egzaminu.

    moim zdaniem, idąc tym tropem, to najbardziej nie zdali egzaminu PZM i Eliga
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  39. Powrót do góry    #7865
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    moim zdaniem, idąc tym tropem, to najbardziej nie zdali egzaminu PZM i Eliga
    Mylisz się. PZM i SE nic już więcej nie mogła zrobić. Oni musza działać (wydawać decyzję) na podstawie prawa. Rok temu mogli zawiesić kacapów. Bo ci zgłosili się do rozgrywek z licencją rosyjską. W tym roku niektóre kacapy postanowiły wyciągnąć z szuflad paszporty polskie. I tu od strony formalnej nic więcej PZM czy SE nie może zrobić. Jedyne co można to nie zapraszać ich na turnieje, nie podpisywać z nimi kontraktów. Ale jak widać, nie wszyscy dorośli do takich decyzji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #7866
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Drugi, gdzie to samo deklarował Czugunow przed ślubem w piwnicy.
    Czugunow od lat chodził na wiece przeciw putinowi(sam gdzieś o tym opowiadał). Między innymi dlatego zechciał uciec do Polski, bo tam(w rosji) dalsze wspieranie środowisk antyputinowych mogły się źle skończyć.

  41. Powrót do góry    #7867
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Co tu się wyrabia, to już pomału taka mała wojna ojczyźniana
    Zamiast się tak produkować , wystarczy napisać

    A j..ać ruskie k...y
    B niech żyje mateczka rasija

  42. Powrót do góry    #7868
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Skończy się tak, że im bliżej tym większy szum medialny i koniec końców Emil nie wystartuje w tych zawodach.
    juz jest sraczka a ty o szumie piszesz Do tego schizofrenicy piszą, żeby wpłacać kasę na leczenie ruskiego zawodnika i apelują o sprowadzenie jego ruskiej rodziny. Zdecydujcie się
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #7869
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na fejsie Falubazu na 10 wpisów 4 dotyczą ruskiej k@#@&$. W poprzednim wątku przecież nic nie pisali...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #7870
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    ty sie lepiej przyznaj ile ty tam rzygles postow

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    blacktop (24-01-2023)

  46. Powrót do góry    #7871
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Dopiero co gadaliśmy tutaj o Zastalu i Jasińskim, za PS:

    W przypadku Zastalu (wcześniej występującego pod nazwą Stelmet) nie jest to niestety nic nowego. Liczba przegranych przez klub spraw w BAT jest tak długa, że obecnie trudno się właściwie nawet domyślać, które spowodowały nałożenie zakazu. Nie wszystkie wyroki zostały nawet upublicznione, bo BAT czyni to z opóźnieniem. Ostatni związany z Zastalem pojawił się w bazie tydzień temu i dotyczy grającego przez ledwie kilka miesięcy w sezonie 2020/21 Skylera Bowlina.

    Oprócz BAT Zastal przegrywał także w STA, czyli krajowym Sportowym Trybunale Arbitrażowym. STA co prawda swoich wyroków nie publikuje, ale wiadomo, że z Zastalem walczył w nim Łukasz Koszarek, wieloletni kapitan drużyny. A skoro duże problemy z odzyskaniem należności miał nawet on to można przypuszczać, że nie ma zawodnika, którego władze klubu z Zielonej Góry z Januszem Jasińskim na czele nie byłyby w stanie oszukać.

    Na przestrzeni lat wielokrotnie można było usłyszeć, że w klubie przyznają się do błędów z przeszłości i stawiają na ekonomiczną wersję budowy zespołu, by spłacić długi i odbudować wiarygodność. Nic takiego nie nastąpiło, a w obecnym sezonie najwyraźniej znowu przelewy nie trafiają do graczy i trenerów na czas. Tak można wywnioskować z wypowiedzi prowadzącego Zastal Olivera Vidina. – My nie gramy za pieniądze, ale mamy *****istą atmosferę – powiedział po jednym ze spotkań.

    Zastal w przeszłości kilka razy miał mniejsze lub większe problemy w procesie licencyjnym, ale ostatnio nie. Wynika to częściowo z wprowadzonych w 2020 r. zaskakujących zmian w regulaminie polskiej ligi. Obecnie wyroki BAT w ogóle nie są przez PLK brane pod uwagę, liczą się tylko sprawy w STA.

    Co prawda nierespektowanie wyroku BAT nadal (patrz wyżej) skutkuje zakazem transferów zagranicznych, ale w ostateczności można sobie bez tego poradzić. W tym momencie sezonu Zastalowi to w ogóle przeszkadza. Zielonogórzanie mają pięciu obcokrajowców i plasują się w środku tabeli. Bez poważnych kontuzji nie będą dokonywać zmian. Mogliby pozyskać szóstego zawodnika zagranicznego, ale za taką możliwość trzeba zapłacić. Od razu.

    Z punktu widzenia ewentualnych sankcji od ligi jedyne obawy Zastal może mieć z powodu STA i m.in. sprawy z Koszarkiem. Regulamin mówi, że jeśli klub nie będzie wykonywał postanowień STA to zawodnik może wystąpić do PLK o nałożenie sankcji. W najbardziej drastycznym scenariuszu może to oznaczać nawet cofnięcie licencji klubowej. Tyle teoria, a w praktyce wątpliwe, by do tego doszło. Nawet w przypadku klubu będącego w sprawach nierespektowania postanowień trybunałów wielokrotnym recydywistą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #7872
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Mariusz, a Ty myślisz, że teraz odkryłeś jakąś Amerykę?
    Czy Ty teraz próbujesz bronić Kubickiego?
    Od dawna była mowa o długach Zastalu i nikt tego w tym temacie nie negował. Mało tego ten klub zdobywał mistrzostwa Polski mając długi.
    Zastal dostawał dotacje mając długi, Falubaz chyba też.
    Faktem jest też to, że Kubicki kłamał na temat 10 mln długów.
    I faktem jest też to, że ten klub nie dostał dotacji z miasta przez 2 lata, czy nawet 3. Co daje kilka baniek w plecy.


    Dlaczego tego nie wyboldowałeś? A to wydaje się najistotniejsze.
    "Z punktu widzenia ewentualnych sankcji od ligi jedyne obawy Zastal może mieć z powodu STA i m.in. sprawy z Koszarkiem. Regulamin mówi, że jeśli klub nie będzie wykonywał postanowień STA to zawodnik może wystąpić do PLK o nałożenie sankcji. W najbardziej drastycznym scenariuszu może to oznaczać nawet cofnięcie licencji klubowej. Tyle teoria, a w praktyce wątpliwe, by do tego doszło. Nawet w przypadku klubu będącego w sprawach nierespektowania postanowień trybunałów wielokrotnym recydywistą."

    Nie znam Jasińskiego, oceniam klub typowo z boku, ale w związku z tym, że długi Zastalu to żadna nowość, poczekam spokojnie na rozwój sytuacji.

  48. Powrót do góry    #7873
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Z tego co widać w komentarzach, to nie Emil jest najbardziej problematycznym nazwiskiem w tej stawce dla niektórych zielonogórskich kibiców.

    6FA6F725-1E2F-4858-816A-D37C011890EC.jpeg

  49. Powrót do góry    #7874
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Bedzie wesolo

  50. Powrót do góry    #7875
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Z tego co widać w komentarzach, to nie Emil jest najbardziej problematycznym nazwiskiem w tej stawce dla niektórych zielonogórskich kibiców.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7090
    Ja prdle, poziom szamba Że ludziom nie wstyd wypisywać takie rzeczy pod własnym nazwiskiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •