Strona 115 z 180 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,175 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5131
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    "Nie pisz o mnie źle, nie zadawaj trudnych pytań, a ja Tobie będę podrzucał ciekawe newsy" i tak to się kręci.

    Tymczasem jest słowo na niedzielę https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...dziury-w-calym

  2. Powrót do góry    #5132
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    "Nie pisz o mnie źle, nie zadawaj trudnych pytań, a ja Tobie będę podrzucał ciekawe newsy" i tak to się kręci.

    Tymczasem jest słowo na niedzielę https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...dziury-w-calym

    tyle lat czekałeś na awans, a tu taki klops organizacyjny i finansowy, więc rozumiem rozgoryczenie.
    ale gdyby nie to, nigdy byś nie zaistniał - z tego też warto, żebyś zdawał sobie sprawę.
    no i domagała, ten pan potrafi poruszać się ruchem jednostajnie przyspieszonym w dół, jak to na równi pochyłej, więc i tobie kariery wielkiej nie wróżę.

  3. Powrót do góry    #5133
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Zachowajcie spokój i nie publikujcie żadnych fejków. Dowhan<0. Trzymajcie się.

  4. Powrót do góry    #5134
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach


    Z Biuletynu Informacji Publicznej zielonogórskiego magistratu dowiadujemy się, że rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na realizację zadań celu publicznego, sprzyjających rozwojowi sportu w mieście Zielona Góra w 2022 roku w zakresie sportu żużlowego.


    Jedynym podmiotem, który wystartował w konkursie był Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna, który zainkasował dwa miliony złotych na zadanie o nazwie: "Poprawa warunków uprawiania sportu żużlowego przez zawodników drużyny żużlowej ZKŻ SSA w sierpniu i wrześniu 2022 roku".

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    grabarz (15-08-2022)

  6. Powrót do góry    #5135
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    428
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Poprawa warunków uprawiania sportu żużlowego przez zawodników drużyny żużlowej ZKŻ SSA w sierpniu i wrześniu 2022 roku.

    Mozna gdzies o tym przeczytac, jakies szczegoly?

  7. Powrót do góry    #5136
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Słup byndzie!
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #5137
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Za SF:

    Stelmet Falubaz Zielona Góra należał do faworytów eWinner 1. Ligi w sezonie 2022 i zgodnie z przypuszczeniami awansował do play-off. W pierwszym etapie przyszło im się zmierzyć z H.Skrzydlewska Orłem Łódź i na Moto Arenie polegli oni w starciu z ekipą Michała Widery różnicą dziesięciu "oczek" (40:50).
    Krzysztof Buczkowski i Piotr Protasiewicz nie ukrywają, że taka strata jest duża w kontekście rewanżu, ale ten odbędzie się jednak na ich domowym torze - przy W69, wobec czego miejscowi spodziewają się, że podołają wyzwaniu.
    O czym oni tam piszą na tych SF ? Jakie odrabianie 10 oczek ? To już jest w zasadzie nieaktualne od meczu Gdańska w Bydzi. FZG po prostu wystarczy wygrać mecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #5138
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:



    O czym oni tam piszą na tych SF ? Jakie odrabianie 10 oczek ? To już jest w zasadzie nieaktualne od meczu Gdańska w Bydzi. FZG po prostu wystarczy wygrać mecz.
    Ty juz lepiej nie licz i nie kalkuluj mistrzu taktyki

  10. Powrót do góry    #5139
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:
    O czym oni tam piszą na tych SF ? Jakie odrabianie 10 oczek ? To już jest w zasadzie nieaktualne od meczu Gdańska w Bydzi. FZG po prostu wystarczy wygrać mecz.
    Oby Falubaz miał w piątek taki komfort, że będzie mógł wybierać sobie rywala, a nie martwić o sam udział w półfinale.

  11. Powrót do góry    #5140
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Ty juz lepiej nie licz i nie kalkuluj mistrzu taktyki
    Zaraz mi się przypomina pamiętny post j-rules z rozpiską bieg po biegu. Tribute to Mariusz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #5141
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,382
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Falubazzini ,dowhanowy lachiciąg który wypomina komuś kreszowy dres .
    tak to się kończy jak zarobiony wieśniak, biednemu wieśniakowi zabroni trzymać kierownicę od porsze
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  13. Powrót do góry    #5142
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie wierzę w płacenie dziennikarzom, a na pewno nie w takiej formie, że ktoś dostaje regularnie kasę.
    teraz też im płaci, że trzymają jego stronę?

    tu bardziej chodziło o wejściówkę, akredytację, możliwość zajrzenia do parkingu, ogrzania się w blasku niby gwiazdek sprowadzanych przez dowhana, w świetle blichtru disco polo, białych kozaczków itd. tam wtedy się działo, na trybunach widywani byli najważniejsi ludzie z regionu, lokalny biznes, karolak, lis, wojewódzki, a pismak też człowiek i chce się poczuć ważny.

    dziś.. już ktoś o tym tutaj pisał. liczy się głównie klikalność, clickbajtowy tytuł, niewiele treści.. nawet w tych niby felietonach dowhana niewiele co jest. ale wystarczy na tyle, by trzymać z daleka od siebie media, które nie postawią dowhanowi trudnego pytania, licząc na jakiekolwiek informacje od niego, nawet fejkowe. tym bardziej że na kontrze jest domagała, który kompletnie nie potrafi się komunikować. wystarczy posłuchać wywiadu, który przeprowadził z nim białogłowy.. nerwy, głupie odzywki do jacka, pouczanie. tak się nie rozmawia z ludźmi. a podejrzewam, że to nie jest przypadek, że ten facet po prostu jest taki irytujący na co dzień, więc teraz już mnie nie dziwi, że nie mógł się dogadać z dudkiem. ja bym z takim pacanem też krótko ciął, tym bardziej że to on był na pozycji proszącej.

    pamiętacie, że domagała zaczął swoje prezesowanie od odcięcia mediów od informacji z klubu?
    dzisiejszy syf medialny wokół falubazu to tylko i wyłącznie "zasługa" pana wojtka.

    pamiętam taką konferencję dowhana kiedyś na winobraniu. przyszedł do ludzi z mariuszem staszewskim, zaraz po spadku z ligi. to był jeszcze etap kreszowy senatora. ludzie normalnie mu wtedy współczuli. zawsze był słabym mówcą, ale większość ludzi nie lubi gadki ala zanussi, a on tym kaleczącym polskim potrafił przemówić do kibiców.
    Wg mnie dużo trafnych spostrzeżeń w tym poście. Od początku jak widziałem pseudo-konferencje prasowe, gdzie pytania zadawała podstawiona dziennikarka, szlaban na media itd., to już tu pisałem, że to jest żenada. Jeden z gorszych prezesów jakich mieliśmy i do tego ten Kawicki. Zafundowali Zagarów i innych oszczędnościowych zawodników i spadliśmy z Ekstraligi, gdzie wystarczyło ten sezon się utrzymać i zabetonowana liga bo zawsze beniaminek na starcie ma mur przed sobą.

    Jedyne co można zapisać na plus obecnego prezesa to, że przed tym sezonem nawet staral sie zbudować mocny sklad. Juz nie stawial na wychowankow na juniorce tylko sprowadzil Rempałe (to, ze sie to okazało niewypałem to inna sprawa, kto mogl wiedziec), zatrzymal Kvecha, Fricke, sciagneli Buczka i nawet ten Tungate sie wydawal niezlym ruchem.

    Tu juz nie wina wlascicieli czy prezesa, ze zawodnicy o ambicjach ekstraligowych jadą popelinę w I lidze.

    Ale ogolnie to Dowhan mial racje w wywiadzie, ze klub popelnia "babol za babolem". Dodalbym, ze od kilku juz sezonow. Tylko, ze Senator tez nie pomaga a wrecz przeszkadza chyba, te wywiady, blokuje akcje swoje itd. No i legendarne jego stwierdzenie, ze Zagar jest na poziomie Doyle'a

    Oni juz powinni odejsc w komplecie obaj z klubu: p.Domagała i p.Dowhan bo obydwaj nie pomagają z tego co widać a pewnie potrafią zaszkodzić.

  14. Powrót do góry    #5143
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Z tego co mi wiadomo to Robert Dowhan nie jest poza klubem, tylko jest jednym z właścicieli klubu.
    Dodajmy, że w posiadanie akcji nie wszedł na wolnym rynku. Tylko właściwie sam sobie przypisał takie prawo. Szkoda, że tak mało się o tym mówi, a powinno.
    Po sezonie 2018 Dowhan nie miał specjalnie pomysłu na mocny Falubaz, za to blokował ile się da zmiany.
    Zrozumiałbym te blokowanie gdy ten Dowhan miał jakiś pomysł na Falubaz. Ale Dowhan żadnego pomysłu nie miał.


    Jeśli chodzi o Domagałę. Dla mnie to jest człowiek, który tylko wykonuje polecenia mocodawców.
    Fakty są takie, że po spadku zmontowali ekipę, która była jednym z faworytów do awansu do ekstraligi.
    Po części zgadzam się z krytykami Domagały, prezes powinien mieć coś więcej niż bycie administratorem, tłumaczem, prawnikiem, czy księgowym. Musi być bajera do rozmów z potencjalnymi zawodnikami.
    Wracając do składu, to skład przed sezonem był mocny. Stan na dzisiaj jest taki, że Protas jako jeden z czterech liderów, to błędne przedsezonowe założenie. Kolejne mecze pokażą, czy błędne założenie do końca.
    Jestem w stanie uwierzyć, że w środowisku są osoby związane z Zieloną Górą, które zniechęcają zawodników do jazdy w Falubazie, albo namawiają do jazdy gdzie indziej.


    Ileż można sprowadzać sezon 2021 i spadek do zakontraktowania Zagara? W sezonie 2021 mieliśmy duży niefart.
    Przypomnę, że walczyliśmy o utrzymanie i liczyły się mecze na W69, dwumecz z GKM i to ile GKM ugra na innych przeciwnikach u siebie na torze.
    GKM wygrał u siebie ze Spartą, bo Śledź nie chciał tego meczu wygrać.
    GKM zrobił remis z Toruniem, bo glebę zaliczył Nicki i Holder, tylko, że GKM miał kim zastąpić Nickiego, a Toruń nie miał kim zastąpić Jacka.
    Do tego wychowanek Falubazu dwa razy zawalił kluczowe biegi nr 15 w kluczowych meczach.
    GKM prawie wszystkie mecze na styk zapunktował, Falubaz wszystkie mecze na styk przegrał, oprócz remisu w GKM.
    Dwumecz z GKM wygraliśmy 4:1

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kiki (14-08-2022)

  16. Powrót do góry    #5144
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Wg mnie dużo trafnych spostrzeżeń w tym poście. Od początku jak widziałem pseudo-konferencje prasowe, gdzie pytania zadawała podstawiona dziennikarka, szlaban na media itd., to już tu pisałem, że to jest żenada. Jeden z gorszych prezesów jakich mieliśmy i do tego ten Kawicki. Zafundowali Zagarów i innych oszczędnościowych zawodników i spadliśmy z Ekstraligi, gdzie wystarczyło ten sezon się utrzymać i zabetonowana liga bo zawsze beniaminek na starcie ma mur przed sobą.

    Jedyne co można zapisać na plus obecnego prezesa to, że przed tym sezonem nawet staral sie zbudować mocny sklad. Juz nie stawial na wychowankow na juniorce tylko sprowadzil Rempałe (to, ze sie to okazało niewypałem to inna sprawa, kto mogl wiedziec), zatrzymal Kvecha, Fricke, sciagneli Buczka i nawet ten Tungate sie wydawal niezlym ruchem.

    Tu juz nie wina wlascicieli czy prezesa, ze zawodnicy o ambicjach ekstraligowych jadą popelinę w I lidze.

    Ale ogolnie to Dowhan mial racje w wywiadzie, ze klub popelnia "babol za babolem". Dodalbym, ze od kilku juz sezonow. Tylko, ze Senator tez nie pomaga a wrecz przeszkadza chyba, te wywiady, blokuje akcje swoje itd. No i legendarne jego stwierdzenie, ze Zagar jest na poziomie Doyle'a

    Oni juz powinni odejsc w komplecie obaj z klubu: p.Domagała i p.Dowhan bo obydwaj nie pomagają z tego co widać a pewnie potrafią zaszkodzić.
    Ten jedyny plus, który wymieniłeś jest niczym z ogromnym plusem, który zrobili. Czyli reaktywacja szkółki i nabory na całego. Czuć powiew młodzieży w ZG, jakiego nie było od dobrych kilkunastu lat.

  17. Powrót do góry    #5145
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ten jedyny plus, który wymieniłeś jest niczym z ogromnym plusem, który zrobili. Czyli reaktywacja szkółki i nabory na całego. Czuć powiew młodzieży w ZG, jakiego nie było od dobrych kilkunastu lat.
    Tyle, że zanim ci chłopcy dorosną do zawodowego speedwaya to miną lata. Mamy gigantyczną dziurę pokoleniową i to jest efekt zaniedbań ostatnich co najmniej 10 lat.

  18. Powrót do góry    #5146
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Tak tylko to tu zostawię

    "Są prezesi, którzy specjalnie dla zaburzenia rynku podają niesprawdzone informacje dziennikarzom. To czasami bardzo fajnie działa. Ten dziennikarz za chwilę "wali to" do mediów i w tym konkurencyjnym klubie robi się taka niezdrowa atmosfera. A to od samego początku było intencją tego prezesa, który puścił taką bajkę na temat innego klubu, innego zawodnika, innych rozmów, po to, żeby zepsuć atmosferę w tym klubie. To jest taka metoda niektórych prezesów - niektórych doświadczonych, a niektórych nie. Ja to wszystko znam i wiem, jak to działa. Niejednokrotnie rozmawiałem z dziennikarzami, pytając się "ale po co pan to piszę? Przecież to jest nieprawda, "wypuszczają" pana". Ale z drugiej strony dziennikarze o tym piszą, bo to się klika. W każdej plotce jest ziarenko prawy, ale nie wszystko jest prawdą i czasami ma działać negatywnie na konkurencję - rzekł Świącik w rozmowie z częstochowską Telewizją Orion. "

    A może to Jurek Kanclerz robi na tę "świetną" robotę?

  19. Powrót do góry    #5147
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Tak tylko to tu zostawię

    "Są prezesi, którzy specjalnie dla zaburzenia rynku podają niesprawdzone informacje dziennikarzom. To czasami bardzo fajnie działa. Ten dziennikarz za chwilę "wali to" do mediów i w tym konkurencyjnym klubie robi się taka niezdrowa atmosfera. A to od samego początku było intencją tego prezesa, który puścił taką bajkę na temat innego klubu, innego zawodnika, innych rozmów, po to, żeby zepsuć atmosferę w tym klubie. To jest taka metoda niektórych prezesów - niektórych doświadczonych, a niektórych nie. Ja to wszystko znam i wiem, jak to działa. Niejednokrotnie rozmawiałem z dziennikarzami, pytając się "ale po co pan to piszę? Przecież to jest nieprawda, "wypuszczają" pana". Ale z drugiej strony dziennikarze o tym piszą, bo to się klika. W każdej plotce jest ziarenko prawy, ale nie wszystko jest prawdą i czasami ma działać negatywnie na konkurencję - rzekł Świącik w rozmowie z częstochowską Telewizją Orion. "

    A może to Jurek Kanclerz robi na tę "świetną" robotę?
    Świacik akurat taki honorowy i przykładny, że drugiego takiego ze świecą szukać xD
    A Kanclerz niby co Wam miał zrobić za "robotę"?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Awkop (14-08-2022), Kaman (14-08-2022)

  21. Powrót do góry    #5148
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Świacik akurat taki honorowy i przykładny, że drugiego takiego ze świecą szukać xD
    A Kanclerz niby co Wam miał zrobić za "robotę"?
    Nie Świącik tylko sympatyczny pan Adam z Torunia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #5149
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Może mi ktoś napisać, jaka różnica, z kim pojedziemy półfinał? Bo byłbym zdania, że zasadniczo do awansu potrzeba wygrania obu dwumeczów - kolejność jest aż tak bardzo istotna?

    W ogóle, jakby najpierw opyerdylic zagarowcow to byłaby miła akcja, żeby im się gęby zamknęły szybciej

  23. Powrót do góry    #5150
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Żeby Zagar Was nie *********ł

  24. Powrót do góry    #5151
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Może mi ktoś napisać, jaka różnica, z kim pojedziemy półfinał? Bo byłbym zdania, że zasadniczo do awansu potrzeba wygrania obu dwumeczów - kolejność jest aż tak bardzo istotna?

    W ogóle, jakby najpierw opyerdylic zagarowcow to byłaby miła akcja, żeby im się gęby zamknęły szybciej
    Wydaje się, że teraz lepiej jechać z Bydgoszczą, bo ich główny atut w postaci juniora jest mniej pewny przez kontuzję. Im więcej czasu upłynie to chłopak będzie lepiej przygotowany do jazdy.

  25. Powrót do góry    #5152
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2022
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zakładając ze Krosno wygra u siebie z Landshut to:

    1.) jeśli Zielona z Łodzią zdobędzie 45 pkt i mniej: pary: KRO-GDA, BYD-ŁÓD
    2.) jeśli Zielona z Łodzią zdobędzie pomiędzy 46 a 49 pkt: pary: KRO-ZIE, BYD-ŁÓD
    3.) jeśli Zielona z Łodzią zdobędzie 50 pkt lub więcej: pary: KRO-ŁÓD, BYD-ZIE

  26. Powrót do góry    #5153
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie Świącik tylko sympatyczny pan Adam z Torunia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jakas prywatna vendetta?
    Przeciez po podpisaniu Dudka na 2 lata nie ma zadnych
    powodow aby Falubazowi robic pod gorke a tego kontraktu
    nie dogrywali tydzen.Mariusz potwierdzi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #5154
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez odo Zobacz posta
    zakładając ze Krosno wygra u siebie z Landshut to:

    1.) jeśli Zielona z Łodzią zdobędzie 45 pkt i mniej: pary: KRO-GDA, BYD-ŁÓD
    2.) jeśli Zielona z Łodzią zdobędzie pomiędzy 46 a 49 pkt: pary: KRO-ZIE, BYD-ŁÓD
    3.) jeśli Zielona z Łodzią zdobędzie 50 pkt lub więcej: pary: KRO-ŁÓD, BYD-ZIE
    Hmm, ale teraz to Krosno rozdaje karty. Przełożyli ich mech z Landshut na 21 sierpnia. Ile by to oni musieli przegrać z Landshut aby wyeliminować FZG ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #5155
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ale teraz to Krosno rozdaje karty. Przełożyli ich mech z Landshut na 21 sierpnia. Ile by to oni musieli przegrać z Landshut aby wyeliminować FZG ?
    No zwłaszcza z Landshut bez Kaia. Oni by musieli chyba juniorów z Torunia wypożyczyć, żeby nimi skład wypchać
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #5156
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No zwłaszcza z Landshut bez Kaia. Oni by musieli chyba juniorów z Torunia wypożyczyć, żeby nimi skład wypchać
    Przecież Falubaz pojedzie z Orłem w półfinale, a nie z żadnym Krosnem. Nie potrzebujemy przeliczać pkt Landshut w meczu z Krosnem.

  30. Powrót do góry    #5157
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Landshut jest tak przetrzebione urazami, że oni tam w Krośnie 30 punktów nie zrobią. Swoją drogą te wszystkie wyliczenia na każdym kroku czy dopytywanie a kto na kogo trafi tylko potwierdza ten bzdurny system. Faktycznie dwie czwórki z tym dzieleniem wyników po rundzie zasadniczej i dalej mamy ciekawa rywalizację o mistrza, medale i utrzymanie.

  31. Powrót do góry    #5158
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Nie powinno być żadnych play-offów w 1 lidze

    Sezon zasadniczy i koniec.
    Wówczas w okolicy czerwca znamy prawdopodobnego zwycięzcę ligi , który teoretycznie może już budować skład na ekstraligę i jest w podobnej sytuacji podczas rozmów co inni.

    A tak do września nie wiemy kto awansuje i beniaminek nie dość, że jest beniaminkiem to dodatkowo zostają mu tylko ,,ochłapy''
    I potem mamy co mamy
    Awansuje na rok, przegrywa wszystko i wraca tam skąd przybył.....

    Przecież obojętnie kto awansuje za chwilę, to za rok i tak poleci z hukiem podobnym do tego ostrowskiego.
    Dlatego 1 liga ma rację bytu tylko na zasadzie rudny zasadniczej i koniec.kropka.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 15-08-2022 o 10:18

  32. Powrót do góry    #5159
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie powinno być żadnych play-offów w 1 lidze

    Sezon zasadniczy i koniec.
    Wówczas w okolicy czerwca znamy prawdopodobnego zwycięzcę ligi , który teoretycznie może już budować skład na ekstraligę i jest w podobnej sytuacji podczas rozmów co inni.

    A tak do września nie wiemy kto awansuje i beniaminek nie dość, że jest beniaminkiem to dodatkowo zostają mu tylko ,,ochłapy''
    I potem mamy co mamy
    Awansuje na rok, przegrywa wszystko i wraca tam skąd przybył.....

    Przecież obojętnie kto awansuje za chwilę, to za rok i tak poleci z hukiem podobnym do tego ostrowskiego.
    Dlatego 1 liga ma rację bytu tylko na zasadzie rudny zasadniczej i koniec.kropka.
    Poważnie to piszesz? Taki ogarnięty kibic, a proponujesz kibicom całej I ligi trzymiesięczny sezon ligowy i jej koniec w czerwcu???
    Toż to całkowite kuriozum, gorsze niż obecna patologia transferowa, rozstrzygająca przyszłoroczne kontrakty, właśnie najdalej w połowie sezonu.

  33. Powrót do góry    #5160
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Poważnie to piszesz? Taki ogarnięty kibic, a proponujesz kibicom całej I ligi trzymiesięczny sezon ligowy i jej koniec w czerwcu???
    Toż to całkowite kuriozum, gorsze niż obecna patologia transferowa, rozstrzygająca przyszłoroczne kontrakty, właśnie najdalej w połowie sezonu.
    To co proponujesz innego, aby beniaminek miał jakiekolwiek szanse ,,zaistnieć'' w najwyższej kasie rozgrywkowej ???

  34. Powrót do góry    #5161
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No zwłaszcza z Landshut bez Kaia. Oni by musieli chyba juniorów z Torunia wypożyczyć, żeby nimi skład wypchać
    A wiesz czy czasami nie przyjdzie im do głowy zemsta za tego walkowera ?

    Odeślą takiego Lebiedievsa, Milika i Musielaka na jakieś L4. I pojada juniorami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #5162
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To co proponujesz innego, aby beniaminek miał jakiekolwiek szanse ,,zaistnieć'' w najwyższej kasie rozgrywkowej ???
    Nie mam lekarstwa na tą chorobę transferową, która toczy ten sport. Ale to co proponujesz, to zastąpienie rzeżączki kiłą. Taka zamiana jednej choroby na drugą, nie ma żadnego sensu.

  36. Powrót do góry    #5163
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie powinno być żadnych play-offów w 1 lidze

    Sezon zasadniczy i koniec.
    Wówczas w okolicy czerwca znamy prawdopodobnego zwycięzcę ligi , który teoretycznie może już budować skład na ekstraligę i jest w podobnej sytuacji podczas rozmów co inni.

    A tak do września nie wiemy kto awansuje i beniaminek nie dość, że jest beniaminkiem to dodatkowo zostają mu tylko ,,ochłapy''
    I potem mamy co mamy
    Awansuje na rok, przegrywa wszystko i wraca tam skąd przybył.....

    Przecież obojętnie kto awansuje za chwilę, to za rok i tak poleci z hukiem podobnym do tego ostrowskiego.
    Dlatego 1 liga ma rację bytu tylko na zasadzie rudny zasadniczej i koniec.kropka.
    Welna, RZ w I lidze kończy się pod koniec lipca. A okresy transferowe, z roku na rok, rozpoczynają się coraz szybciej ze względu na brak klasowych zawodników. Generalnie w czerwcu już jest pozamiatane. No i przeciez od krótszej RZ w I lidze, nie przybędzie ci klasowych zawodników. Więc generalnie ten pomysł nic nie zmieni w tej materii.

    Jedynym sensownym rozwiązaniem to jest zwiększenie ogólnej ilość zawodników uprawiających ten sport. Aby to osiągnąć, trzeba rozwiązań systemowych. Nie zwiększysz ilości klubów ot tak. Więc najpierw trzeba w okresie 3-5 lat wprowadzić zasadę jeden zawodnik = jeden klub. Co z biegiem czasu uwolni miejsca w klubach, zajmowane dzisiaj przez zawodników którzy śmigają w 3-4 klubach. Taka sytuacja spowoduje, że zawodnicy po ukończeniu wieku juniora, będą mieli miejsca w klubach II i I ligi, a ci najlepsi w SE. Ale ogólnie zwiększy to ilość dostępnych zawodników na rynku. A z większej ilości wyłoni się większa liczba zawodników dobrych, nadających się do SE. Według mnie to jest jedyne rozwiązanie systemowe. Które może zmienić aktualny stan rzeczy. Nic tu nie da żaden KSM ani zwiększanie liczebności SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #5164
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Więc najpierw trzeba w okresie 3-5 lat wprowadzić zasadę jeden zawodnik = jeden klub.
    Ale Ty mówisz o wszystkich ligach czy tylko polskich?

    Przede wszystkim instytucja goscia do wyrzucenia. Jak w 2 lidze jedzie taki Krawczyk to zajmuje msc komus kto moglby w tej 2 lidze smigac.

  38. Powrót do góry    #5165
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ale Ty mówisz o wszystkich ligach czy tylko polskich?

    Przede wszystkim instytucja goscia do wyrzucenia. Jak w 2 lidze jedzie taki Krawczyk to zajmuje msc komus kto moglby w tej 2 lidze smigac.
    No ten gość w II lidze to się zrobił patologiczny. Jakbyś teraz na PO pozbawił drużyn tychże gości to ciekawe jak by się zmienił układ sił.
    To o czym pisze Mario - 1 zawodnik = 1 klub to by spowodowało głównie zwolnienie miejsc w zagranicznych ligach, bo trudno się spodziewać, aby ci, którzy mają kluby w PL rezygnowali z niej na korzyść UK czy Szwecji (nie mówiąc o jeszcze słabszych). Ewentualnie zawodnicy pokroju Kildemanda, Lindbeacka itp zastanowiliby się 2 razy czy lepiej im podpisać kontrakt w PL, ale liczyć się z tym, że mogą nie mieć miejsca, czy jednak zostać gdzieś tam w Skandynawii i jeździć na pewniaka.
    I w sumie mi pasi to 1 zawodnik = 1 klub.
    Ale ja szedłbym w inną stronę.
    1. Powiększenie ELigi
    2. Uwolnienie rynku zawodniczego na zagranicznych - całkowicie się nie da, ale częściowo, aby jeden junior mógł być zagraniczny oraz jednego polskiego seniora wymaganego mniej.
    3. U24 też do wywalenia (liga U24 niech sobie jeździ jako twór skauting szkoleniowy)
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #5166
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ale Ty mówisz o wszystkich ligach czy tylko polskich?

    Przede wszystkim instytucja goscia do wyrzucenia. Jak w 2 lidze jedzie taki Krawczyk to zajmuje msc komus kto mógłby w tej 2 lidze smigac.
    Najlepiej by było jak by wszystkie ligi, zagraniczne również, zastosowały to rozwiązanie. Ale od czegoś trzeba zacząć. I Polska tu powinna nadawać ton. Rzecz jasna taki proces trzeba by rozłożyć w czasie, stąd te proponowane 3-5 lat. Nic się nie stanie jak zrobimy to w 7-8 lat. Chodzi o to aby z tym ruszyć do przodu. I jeśli ten etap przebrniemy to wtedy można zmienić organizację rozgrywania ligi (więcej meczy) i rozgrywania międzynarodowych zawodów klubowych. Tu są rezerwy i szerokie pole do zagospodarowania w celu uatrakcyjnienia rozgrywek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #5167
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ale Ty mówisz o wszystkich ligach czy tylko polskich?

    Przede wszystkim instytucja goscia do wyrzucenia. Jak w 2 lidze jedzie taki Krawczyk to zajmuje msc komus kto moglby w tej 2 lidze smigac.
    W przyszłym sezonie ma zostać na szczęście zniesiony gość.

  41. Powrót do góry    #5168
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jedynym sensownym rozwiązaniem to jest zwiększenie ogólnej ilość zawodników uprawiających ten sport. Aby to osiągnąć, trzeba rozwiązań systemowych. Nie zwiększysz ilości klubów ot tak. Więc najpierw trzeba w okresie 3-5 lat wprowadzić zasadę jeden zawodnik = jeden klub. Co z biegiem czasu uwolni miejsca w klubach, zajmowane dzisiaj przez zawodników którzy śmigają w 3-4 klubach. Taka sytuacja spowoduje, że zawodnicy po ukończeniu wieku juniora, będą mieli miejsca w klubach II i I ligi, a ci najlepsi w SE. Ale ogólnie zwiększy to ilość dostępnych zawodników na rynku. A z większej ilości wyłoni się większa liczba zawodników dobrych, nadających się do SE. Według mnie to jest jedyne rozwiązanie systemowe. Które może zmienić aktualny stan rzeczy. Nic tu nie da żaden KSM ani zwiększanie liczebności SE.
    Równie dobrze to może pójść w drugą strone czyli kluby w innych ligach popadają bo będzie ubywać zawodników którzy z marnymi szansami na starty w Polsce (czyli zarobek)nie będa ryzykowac zdrowia i jeżdzić za 100 euro za punkt.A sponsorzy w Szwecji,Anglii będa sie wycofywac skoro nie będa mogli u nich jeżdzic Janowski czy Zmarzlik

    Bo Ty myslisz ze jak wprowadzisz 1 klub 1 zawodnik to nagle pojawią sie pęczki żuzlowców.

  42. Powrót do góry    #5169
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Najlepiej by było jak by wszystkie ligi, zagraniczne również, zastosowały to rozwiązanie. Ale od czegoś trzeba zacząć. I Polska tu powinna nadawać ton. Rzecz jasna taki proces trzeba by rozłożyć w czasie, stąd te proponowane 3-5 lat. Nic się nie stanie jak zrobimy to w 7-8 lat. Chodzi o to aby z tym ruszyć do przodu. I jeśli ten etap przebrniemy to wtedy można zmienić organizację rozgrywania ligi (więcej meczy) i rozgrywania międzynarodowych zawodów klubowych. Tu są rezerwy i szerokie pole do zagospodarowania w celu uatrakcyjnienia rozgrywek.
    Zaraz C+ wrzuci dodatkowe 8 rund IMPu i tyle będzie z tych możliwości rozgrywek międzynarodowych
    A tak poważnie - gdyby ta zasada 1=1 weszła to jakieś klubowe rozgrywki międzynarodowe miałyby rację bytu, aby większość klubów dorzuciła kilka spotkań w trakcie sezonu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #5170
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 71 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Równie dobrze to może pójść w drugą strone czyli kluby w innych ligach popadają bo będzie ubywać zawodników którzy z marnymi szansami na starty w Polsce (czyli zarobek)nie będa ryzykowac zdrowia i jeżdzić za 100 euro za punkt.A sponsorzy w Szwecji,Anglii będa sie wycofywac skoro nie będa mogli u nich jeżdzic Janowski czy Zmarzlik

    Bo Ty myslisz ze jak wprowadzisz 1 klub 1 zawodnik to nagle pojawią sie pęczki żuzlowców.
    Tu akurat z Mario sie zgadzam , zuzlowcow na peczki jest i ich nie zabraknie... poprostu spadnie poziom bo na wysokim poziomie nie ma ich zawielu ale cos za cos i kiedys trzeba zaczac.... moze po tych kilku latach poziom sie wyrowna... ale zaczac trzeba kiedys...lepiej pozno niz pozniej

  44. Powrót do góry    #5171
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Tu akurat z Mario sie zgadzam , zuzlowcow na peczki jest i ich nie zabraknie... poprostu spadnie poziom bo na wysokim poziomie nie ma ich zawielu ale cos za cos i kiedys trzeba zaczac.... moze po tych kilku latach poziom sie wyrowna... ale zaczac trzeba kiedys...lepiej pozno niz pozniej
    Poziom spadnie i kluby popadają.Ekstraliga sobie poradzi bo tam gruba kasa a co z zawodnikami w 2 lidze ? tam nie ma kokosów a jeszcze odbierze im się możliwość pojeżdzenia i zarobienia w innej lidze. Beda mieli 12 spotkan w sezonie i kilka turniejów.W Szwecji będą musieli uzupełniac składy niższymi ligami,kibice nie zobaczą gwiazd,zawodnicy zaczną masowo kończyć kariery bo nie załapią się do Polski a u siebie zarobia tylko na chleb.

    Ten pomysł jest niebezpieczny powiedziałbym nawet chory. Żużel to nie piłka

    Najlepsi pojada w Polsce, reszta podzieli się ochłapami
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 15-08-2022 o 12:42

  45. Powrót do góry    #5172
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Poziom spadnie i kluby popadają.Ekstraliga sobie poradzi bo tam gruba kasa a co z zawodnikami w 2 lidze ? tam nie ma kokosów a jeszcze odbierze im się możliwość pojeżdzenia i zarobienia w innej lidze. Beda mieli 12 spotkan w sezonie i kilka turniejów.W Szwecji będą musieli uzupełniac składy niższymi ligami,kibice nie zobaczą gwiazd,zawodnicy zaczną masowo kończyć kariery bo nie załapią się do Polski a u siebie zarobia tylko na chleb.

    Ten pomysł jest niebezpieczny powiedziałbym nawet chory. Żużel to nie piłka
    Ale to znaczy, że jak żużlowiec nie zarabia milionów to już nie opłaca się być żużlowcem? Poza tym jeśliby powiększyć ELigę do 10 ekip to i masz zapotrzebowanie na kolejnych 14-16 zawodników na najwyższy poziom rozgrywkowy. I nie mówmy, że w tej II lidze to już tylko ledwie na chleb można zarobić. Gdyby tak było to taki Holta, Gomólski czy Loktajew by się tam nie przenosili. A to tylko przykłady z ostatniego okresu transferowego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    dominiktor (15-08-2022)

  47. Powrót do góry    #5173
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 71 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale to znaczy, że jak żużlowiec nie zarabia milionów to już nie opłaca się być żużlowcem? Poza tym jeśliby powiększyć ELigę do 10 ekip to i masz zapotrzebowanie na kolejnych 14-16 zawodników na najwyższy poziom rozgrywkowy. I nie mówmy, że w tej II lidze to już tylko ledwie na chleb można zarobić. Gdyby tak było to taki Holta, Gomólski czy Loktajew by się tam nie przenosili. A to tylko przykłady z ostatniego okresu transferowego.
    dokladnie za srednio 5000 pln miesiecznie nie jezdza wiem ze to urazowy sport ale nikt im pistoletu do glowy nie przystawia i maja jezdzic...nie chce ktos ryzykowac jego wola etat i tez mozna zyc...a jak jakies ligi padna to prawo natury no coz ...wiem ze to niszowy sport ale sztucznie utrzymywac sie tego nie da..
    niedawno gdzies na twiterze widzialem jak Tonder dziekuje chyba sponsorowi za mercedesa ciekawe ilu z was odbiera merca w salonie z pensji ....biedy nie maja
    Ostatnio edytowane przez dominiktor ; 15-08-2022 o 12:56

  48. Powrót do góry    #5174
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale to znaczy, że jak żużlowiec nie zarabia milionów to już nie opłaca się być żużlowcem? Poza tym jeśliby powiększyć ELigę do 10 ekip to i masz zapotrzebowanie na kolejnych 14-16 zawodników na najwyższy poziom rozgrywkowy. I nie mówmy, że w tej II lidze to już tylko ledwie na chleb można zarobić. Gdyby tak było to taki Holta, Gomólski czy Loktajew by się tam nie przenosili. A to tylko przykłady z ostatniego okresu transferowego.
    Milionerów tak dużo nie ma więc opłaca ale chyba każdy jeżdzi po to aby nie dopłacać.W 2 lidze też są pieniądze nawet już wieksze jak w elidze szwedzkiej. Ale Holta czy Gomólski to nie jedyni zawodnicy w 2 lidze. Spójrz na statystyki praktycznie wiekszość jeżdzi w innych ligach. Teraz mamy im to odbierać ? Tak jak mówie Polska sobie poradzi ale zabijemy inne ligi taką decyzją które stana się totalna amatorka z jakąś perełką od czasu do czasu która i tak potem weżmie Polska.A słabi polacy będa mieli wybór konczyc kariere albo jeżdzić w innej lidze zagranicznej za grosze

    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    a jak jakies ligi padna to prawo natury no coz ...wiem ze to niszowy sport ale sztucznie utrzymywac sie tego nie da..
    No własnie zostały już 3 na krzyż.Ważne że w Polsce sie kreci

    A hitem są jakies abstrakcyjne rozgrywki międzynarodowe gdzie Pojedzie Lublin ze Zmarzlikiem,Kubera przeciwko mistrzowi Szwecji z Henriksonem i Palovarąą (a nie sorry Palovara wybierze polską lige)
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 15-08-2022 o 12:57

  49. Powrót do góry    #5175
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jakas prywatna vendetta?
    Przeciez po podpisaniu Dudka na 2 lata nie ma zadnych
    powodow aby Falubazowi robic pod gorke a tego kontraktu
    nie dogrywali tydzen.Mariusz potwierdzi.
    Różne sprawy, ale z waszego punktu widzenia to dmuchanie na zimno. Zrobią wszystko byśmy za szybko do tej ekstralipy nie wrócili. W sumie to nie wiem po co, bo i bez ich „pomocy” to się prędko nie stanie. No chyba, że w tym roku zdarzy się cud, ale ja jakoś słabo w cuda wierze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •