Strona 106 z 180 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mariusz dalej ciśnie umniejszanie Kvechowi? Urlop minął, a na forum pewne rzeczy dalej bez zmian
    Zacytuj mnie, gdzie ja niby umniejszam Kvechowi ? Potrafisz amebo ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zacytuj mnie, gdzie ja niby umniejszam Kvechowi ? Potrafisz amebo ?
    Oczywiscie ze umniejszasz. Zazdrocisz ze slaby Kvech pojedzie w ekstralidze a Tonder nie.Smiejesz sie ze dwa biegi i do zmiant a nawet nie wiesz jak pojedzie on czy Toruń. Tonder ponoc jest lepszy lepsza srednia to czemu nie ma zainteresowania ?

  3. Powrót do góry    #4728
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Oczywiscie ze umniejszasz. Zazdrocisz ze slaby Kvech pojedzie w ekstralidze a Tonder nie.Smiejesz sie ze dwa biegi i do zmiant a nawet nie wiesz jak pojedzie on czy Toruń. Tonder ponoc jest lepszy lepsza srednia to czemu nie ma zainteresowania ?
    Głupcze, według mnie to ten Kvech już w tym roku mógł sobie śmigać w SE. Nie rusza mnie to w ogóle.

    A to, ze będzie pierwszy do zmiany w Toruniu wynika tylko i wyłącznie z faktu, ze będzie tam najsłabszym zawodnikiem spośród seniorów. Więc w pierwszej kolejności to za niego będą robione ewentualne RT. I to jest fakt, a nie żadne umniejszanie. Poza tym nie chce mi się wierzyć, że taki Toruń nie zabezpieczy się na pozycji U24 innym zawodnikiem. Bo to by oznaczało, że w razie kontuzji musieliby wystawić juniora. A tych za mocnych nie mają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4729
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jesteśmy potęgą szkoleniową jak nie wierzycie to zapytajcie Pana Jana Ząbika.

  5. Powrót do góry    #4730
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupcze, według mnie to ten Kvech już w tym roku mógł sobie śmigać w SE. Nie rusza mnie to w ogóle.

    A to, ze będzie pierwszy do zmiany w Toruniu wynika tylko i wyłącznie z faktu, ze będzie tam najsłabszym zawodnikiem spośród seniorów. Więc w pierwszej kolejności to za niego będą robione ewentualne RT. I to jest fakt, a nie żadne umniejszanie. Poza tym nie chce mi się wierzyć, że taki Toruń nie zabezpieczy się na pozycji U24 innym zawodnikiem. Bo to by oznaczało, że w razie kontuzji musieliby wystawić juniora. A tych za mocnych nie mają.
    Co to w ogole za teoria ? czyli sugerujesz ze Emil,Dudek,Lambert bedą też mieli zmiennika w razie kontuzji ?

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zacytuj mnie, gdzie ja niby umniejszam Kvechowi ? Potrafisz amebo ?
    Nie umiesz odpowiedzieć bez obrażania innych osób? Mam nadzieję, że ci się samopoczucie poprawiło.
    Kiedy mu umniejszasz? Nieustannie. Wystarczy poczytać Twoje posty odnośnie tego jaki jest słaby w porównaniu do Tondera, który nawet jeździć już dla Falubazu nie chciał
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #4732
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Mariusz U24 musi jechać 3 razy , weź poczytaj trochę i nie pisz głupot.

  8. Powrót do góry    #4733
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zacytuj mnie, gdzie ja niby umniejszam Kvechowi ? Potrafisz amebo ?
    Znalazłoby się dużo w Twojej twórczości sci-fi i nie wykręcaj kota piz.ą. Zawsze był "na tym samym poziomie" lub "z niższą średnią przy większej ilości biegów" co Twoja latorośl, która w porównaniu do Kvecha nawet nie będzie miała okazji być zastąpionym z taktyka w EL.

  9. Powrót do góry    #4734
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Co to w ogole za teoria ? czyli sugerujesz ze Emil,Dudek,Lambert bedą też mieli zmiennika w razie kontuzji ?
    Geniuszu, za nich można zrobić ZZ. Za U24 nie bardzo. Jak taki U24 zalapie kontuzje to kogo wstawisz do składu ? Jak masz mocnych juniorów to możesz dać plastron i zastępować go juniorami. Chociaż i wtedy taki U24 zdaje się musi chociaż raz wyjechać na tor. Problem w tym jednak, że Toruń nie ma mocnych juniorów.

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Znalazłoby się dużo w Twojej twórczości sci-fi i nie wykręcaj kota piz.ą. Zawsze był "na tym samym poziomie" lub "z niższą średnią przy większej ilości biegów" co Twoja latorośl, która w porównaniu do Kvecha nawet nie będzie miała okazji być zastąpionym z taktyka w EL.
    Drugi geniusz.

    W zasadzie od zawsze twierdziłem, ze Kvech i Tonder to zbliżony poziom. Mimo, że Tonder jest nieco wyżej notowany w statystykach. Generalnie jednak przewaga Tondera polegała na tym, ze mieliśmy zawodnika krajowego. I to w niego należało inwestować a nie w zawodnika zagranicznego. Bo zawodników zagranicznych na poziomie Kvecha, na pozycję U24, jest na pęczki na rynku. I takiego zawsze można dokupić. Natomiast coraz większy problem jest z krajowymi seniorami. I dlatego trzeba było inwestować w Tondera a nie Kvecha.

    I wskaż mi geniuszu gdzie tutaj umniejszam cokolwiek Kvechowi ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-08-2022 o 15:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4735
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŚleDzik Zobacz posta
    Mariusz U24 musi jechać 3 razy , weź poczytaj trochę i nie pisz głupot.
    Co musi? Śledzik idź lepiej się podszkol z regulaminu i wróć dyskutować.

  11. Powrót do góry    #4736
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŚleDzik Zobacz posta
    Mariusz U24 musi jechać 3 razy , weź poczytaj trochę i nie pisz głupot.
    To Ty poczytaj . Taka zasada tylko w 1 lidze

  12. Powrót do góry    #4737
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Co do Fricka. Kwestia najważniejsza jest taka, czy on już podpisał coś w Grudziądzu, czy jeszcze nie. Bo w przypadku awansu Falubazu do Ekstraligi nie wykluczam jego zostania. No bo tak:
    - jest tu nieźle spasowany z torem
    - zna środowisko
    - będzie liderem zespołu
    - zapunktuje u kibiców, bo przecież nic nie mówił ze się stąd rusza. To tylko media sobie pisały
    - ma tu w ZG swoich sponsorów i dosyć dobrą logistykę
    - w Grudziądzu byłby w cieniu Nickiego + presją awansu do fazy playoff
    - jeździłby na torze, który niekoniecznie mu pasuje

    Na dzisiaj argumentem za przejściem do Grudziądza jest Ekstraliga. 18 września ten argument być może zniknie. Na miejscu GKMu zrobilbym wszystko, aby Max coś podpisał. Pytanie jak zachowa sie Australijczyk.

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŚleDzik Zobacz posta
    Mariusz U24 musi jechać 3 razy , weź poczytaj trochę i nie pisz głupot.
    Chłopie nie wiem skąd przybywasz, ale wytłumacz nam cyrkuśniku, czemu w meczu Czewa - Leszno taki JJ jechał tylko 2 razy ?

    12 Jonas Jeppesen 1* 0 - - - 1 +1
    A w meczu Czewa - Lublin jechał tylko jeden raz:

    12 Jonas Jeppesen 0 - - - 0
    Więc kto tutaj pisze głupoty ?

    Najpierw mylisz ligi, potem wcinasz się w środek dyskusji i udajesz eksperta.

    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Co do Fricka. Kwestia najważniejsza jest taka, czy on już podpisał coś w Grudziądzu, czy jeszcze nie. Bo w przypadku awansu Falubazu do Ekstraligi nie wykluczam jego zostania. No bo tak:
    - jest tu nieźle spasowany z torem
    - zna środowisko
    - będzie liderem zespołu
    - zapunktuje u kibiców, bo przecież nic nie mówił ze się stąd rusza. To tylko media sobie pisały
    - ma tu w ZG swoich sponsorów i dosyć dobrą logistykę
    - w Grudziądzu byłby w cieniu Nickiego + presją awansu do fazy playoff
    - jeździłby na torze, który niekoniecznie mu pasuje

    Na dzisiaj argumentem za przejściem do Grudziądza jest Ekstraliga. 18 września ten argument być może zniknie. Na miejscu GKMu zrobilbym wszystko, aby Max coś podpisał. Pytanie jak zachowa sie Australijczyk.

    Jeśli zaoferowali mu poważną kasę to na pewno mają jakieś kwity. Na ile skuteczne to nie wiem. Ale byliby frajerami jak by się nie zabezpieczyli odpowiednio. W SE nie załatwia s ę takich spraw na gębę. Chyba, ze zaoferowali mu średnią kasę. To wtedy gość może czekać do jesieni. Bo zawsze będzie czekało na neigo miejsce u jakiegoś beniaminka gdzie będzie mógł więcej wytargować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4739
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Hej Mario , czy ktokolwiek z tutejszych rozkminiaczy , przyznał Tobie rację w sprawię pewnego chłopa z Danii który dzisiaj robi za plastron w Częstochowie ?

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Hej Mario , czy ktokolwiek z tutejszych rozkminiaczy , przyznał Tobie rację w sprawię pewnego chłopa z Danii który dzisiaj robi za plastron w Częstochowie ?
    Nie mogą, duma im nie pozwala, prędzej zmienią nicka na forum.

    Przecież tam nie tylko o JJ chodziło, Mads Hansen tez naszych torów nie zawojował, o Bechu nawet już nie wspominam. I jak na moje Kvech skończy podobnie. Jak skończy 24 lata będzie za słaby na lidera i SE go wypluje jako zużyty materiał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4741
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mogą, duma im nie pozwala, prędzej zmienią nicka na forum.

    Przecież tam nie tylko o JJ chodziło, Mads Hansen tez naszych torów nie zawojował, o Bechu nawet już nie wspominam. I jak na moje Kvech skończy podobnie. Jak skończy 24 lata będzie za słaby na lidera i SE go wypluje jako zużyty materiał.
    Mads Hansen ma 22 lata. Nicki Pedersen w wieku 21 lat nic nie znaczył. Smiałeś się z Kvecha a za rok będzie w PGE to samo Mads za rok albo dwa sobie tam pojedzie. Nie wspomne o Strzlecu czy Przyjemskim. Jakoś nicku nie zmieniłeś

  17. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jesli Tondera już faktycznie nie ma w Falubazie to pewnie ze względu na prześladowanie go przez niejakiego Mariusza.
    Chłop poczytał i doszedł do wniosku, że trzeba od tego podstarzalego Stalkera uciekać.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #4743
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mads Hansen ma 22 lata. Nicki Pedersen w wieku 21 lat nic nie znaczył. Smiałeś się z Kvecha a za rok będzie w PGE to samo Mads za rok albo dwa sobie tam pojedzie. Nie wspomne o Strzlecu czy Przyjemskim. Jakoś nicku nie zmieniłeś
    No JJ już 2 lata jeździ w SE. Niejaki Patryk Hansen też sobie sezon pojeździł. I co z tego ? Gdzie oni będą za rok ? A przecież kluby SE, według ciebie, miały się o tych zawodników zabijać.

    Mads Hansen za 2 lata skończy 24 lata. I wszyscy w SE o nim zapomną. I nie wciskaj mi tu, ze śmiałem się z Przyjemskiego, to nigdy nie miało miejsca. Odnośnie Kvecha, polata sobie w SE póki wiek na to pozwala. I to będzie cała jego przygoda ze SE.

    Na dzisiaj piekarnie meldują, że :

    Fricke w Grudziądzu

    Kvech w Toruniu

    Tonder w Bydzi, Rybniku albo Gdańsku. Kolejność nie przypadkowa. Co ciekawe Bydzia chce go i na SE i na ewentualną I ligę.

    Buczek w FZG, Bydzi lub Grudziądzu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-08-2022 o 16:39
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupcze, według mnie to ten Kvech już w tym roku mógł sobie śmigać w SE. Nie rusza mnie to w ogóle.

    A to, ze będzie pierwszy do zmiany w Toruniu wynika tylko i wyłącznie z faktu, ze będzie tam najsłabszym zawodnikiem spośród seniorów. Więc w pierwszej kolejności to za niego będą robione ewentualne RT. I to jest fakt, a nie żadne umniejszanie. Poza tym nie chce mi się wierzyć, że taki Toruń nie zabezpieczy się na pozycji U24 innym zawodnikiem. Bo to by oznaczało, że w razie kontuzji musieliby wystawić juniora. A tych za mocnych nie mają.
    Za U24 można zrobić tylko jednego taktyka. Kto miałby go zastępować? Lewandowski? Żupiński? Affelt?

  20. Powrót do góry    #4745
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No JJ już 2 lata jeździ w SE. Niejaki Patryk Hansen też sobie sezon pojeździł. I co z tego ? Gdzie oni będą za rok ? A przecież kluby SE, według ciebie, miały się o tych zawodników zabijać.

    Mads Hansen za 2 lata skończy 24 lata. I wszyscy w SE o nim zapomną. I nie wciskaj mi tu, ze śmiałem się z Przyjemskiego, to nigdy nie miało miejsca. Odnośnie Kvecha, polata sobie w SE póki wiek na to pozwala. I to będzie cała jego przygoda ze SE.

    Na dzisiaj piekarnie meldują, że :

    Fricke w Grudziądzu

    Kvech w Toruniu

    Tonder w Bydzi, Rybniku albo Gdańsku. Kolejność nie przypadkowa. Co ciekawe Bydzia chce go i na SE i na ewentualną I ligę.

    Buczek w FZG, Bydzi lub Grudziądzu.
    Na dzisiaj? Max w gołębniku jest od kilku tygodni. Buczek zostaje.

  21. Powrót do góry    #4746
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,598
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Podsumowując strażackie farfocle:
    Kvech nie powinien iść do Apatora, bo w razie kontuzji ktoś go będzie zastępował.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #4747
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Janek dzisiaj miał wypadek w Czechach i jutro nie jedzie

  23. Powrót do góry    #4748
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Podsumowując strażackie farfocle:
    Kvech nie powinien iść do Apatora, bo w razie kontuzji ktoś go będzie zastępował.
    Tylko taki smieszek jak ty mógłby na to wpaść.

    Głupolu, któryś z kibiców Apatora, twierdził tutaj, ze Kvech będzie miał gwarantowane 4 biegi w meczu w Toruniu, jak tam trafi. I o tym była dyskusja a nie o tym czy Kvech powinien lub nie iść do Torunia. Jak dla mnie może iść gdziekolwiek. Nie jest to typ zawodnika za którym bym tęsknił.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #4749
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Brać Bellego skoro kułacy nim wybrzydzają. Żadnego żabojada jeszcze w Falubazie nie było. Zawsze jakaś egzotyka.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  25. Powrót do góry    #4750
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Janek kontuzjowany bark. Tonderinho jutro pozamiata w Łodzi. O ile łaskawie wyrazi zainteresowanie wyjechaniem na tor ofkors.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Janek dzisiaj miał wypadek w Czechach i jutro nie jedzie
    I właśnie na taką sytuacje mieli w RZ na przemian dawać jeździć i jednemu i drugiemu. Teraz to się nie zdziwię jak Tonder przyniesie im L4 jakieś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4752
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I właśnie na taką sytuacje mieli w RZ na przemian dawać jeździć i jednemu i drugiemu. Teraz to się nie zdziwię jak Tonder przyniesie im L4 jakieś.
    Niech przynosi przynajmniej średnia mu nie spadnie. Bo już w Gnieźnie odmówił

  28. Powrót do góry    #4753
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,598
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tylko taki smieszek jak ty mógłby na to wpaść.

    Głupolu, któryś z kibiców Apatora, twierdził tutaj, ze Kvech będzie miał gwarantowane 4 biegi w meczu w Toruniu, jak tam trafi. I o tym była dyskusja a nie o tym czy Kvech powinien lub nie iść do Torunia. Jak dla mnie może iść gdziekolwiek. Nie jest to typ zawodnika za którym bym tęsknił.
    a on juz za toba teskni. zlamales mu serduszko.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #4754
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I właśnie na taką sytuacje mieli w RZ na przemian dawać jeździć i jednemu i drugiemu. Teraz to się nie zdziwię jak Tonder przyniesie im L4 jakieś.
    No i uj bombki strzelil jak dla mnie ten sexon moze sie juz skonczyc na Lodzi beda mieli wiecej czasu na spokojnev skladanie druzyny na 2023 r

  30. Powrót do góry    #4755
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Co to w ogole za teoria ? czyli sugerujesz ze Emil,Dudek,Lambert bedą też mieli zmiennika w razie kontuzji ?
    Tzw. teoria z du.y, bo jakby przykładowo ktokolwiek odważył się napisać w podobny sposób o synu Mateuszu, to padłby jeden ze słynnych 'strażackich argumentów'... Czyli coś w stylu, że nikt z nas nie wie jak pojedzie, bo nikt wiedzieć nie może
    No ale, że chodzi o Kvecha, to Mariusz wie, to jest fakt itd...

  31. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Niech przynosi przynajmniej średnia mu nie spadnie. Bo już w Gnieźnie odmówił
    Nie odmówił cymbale. Bzdury klepiesz.

    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Tzw. teoria z du.y, bo jakby przykładowo ktokolwiek odważył się napisać w podobny sposób o synu Mateuszu, to padłby jeden ze słynnych 'strażackich argumentów'... Czyli coś w stylu, że nikt z nas nie wie jak pojedzie, bo nikt wiedzieć nie może
    No ale, że chodzi o Kvecha, to Mariusz wie, to jest fakt itd...
    Cebulaku, przecież teksty, ze Tonder to beztalencie i nadaje się co najwyżej na II ligę, bo wyżej chuya nie podskoczy lecą tutaj regularnie. Tak orzekli tutejsi fachowcy. Ode mnie takich przytyków w strone Kvecha nie usłyszałeś. Wiec na chuy tutaj się produkujesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4757
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie odmówił cymbale. Bzdury klepiesz.
    Czyli prezes oszukał kibiców?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie odmówił cymbale. Bzdury klepiesz.



    Cebulaku, przecież teksty, ze Tonder to beztalencie i nadaje się co najwyżej na II ligę, bo wyżej chuya nie podskoczy lecą tutaj regularnie. Tak orzekli tutejsi fachowcy. Ode mnie takich przytyków w strone Kvecha nie usłyszałeś. Wiec na chuy tutaj się produkujesz ?
    Cymbale a kto dzisiaj pisał że Kvech po skończeniu 24 lat wyleci z Ekstraligi bo żadnego lidera z niego nie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odnośnie Kvecha, polata sobie w SE póki wiek na to pozwala. I to będzie cała jego przygoda ze SE.

    No debil. A napisze że się nie wypowiada.
    Wszyscy obrażają Tondera, tylko Mariusz jest w porządku do innych zawodników bo się nie wypowiada o nich jak są slabi. A już zdążył dzisiaj napisać o M. Hansenie, P. Hansenie i JJ.

  33. Powrót do góry    #4758
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mario, czemu tak wszystkich próbujesz obrazić? Tak bardzo nie możesz ścierpieć, że nie masz racji? Czy masz takie kompleksy, że próbujesz sobie jakoś odbić?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #4759
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Czyli prezes oszukał kibiców?



    Cymbale a kto dzisiaj pisał że Kvech po skończeniu 24 lat wyleci z Ekstraligi bo żadnego lidera z niego nie będzie?
    Pisanie, ze wyleci ze SE to nie to samo co pisanie o kimś, że to beztalencie i nadaje się co najwyżej do II ligi.

    Gamoniu, bo żeby taki Kvech był liderem w SE, to musiałby robić średnią na poziomie 2,1 - 2,4. A w to to chyba nawet ty cebulaku nie wierzysz ? Chociaż przyznaje, są wyjątki od reguły, ale w przypadku Kvecha raczej to nie nastąpi. Natomiast Tonder aby załapać się na krajowego seniora w SE, wystarczy, ze dobije ze średnią na poziomie 1,6 - 1,8. Wiec nie maż się tylko trzeźwo spróbuj ocenić, który z nich ma większą szansę na angaż w SE po skończeniu 24 roku życia.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mario, czemu tak wszystkich próbujesz obrazić? Tak bardzo nie możesz ścierpieć, że nie masz racji? Czy masz takie kompleksy, że próbujesz sobie jakoś odbić?
    Bo czasami, aby dotarło do niektórych cymbałów, to trzeba im to powiedzieć bardziej wyraziście. Inaczej nie załapią. Ta uwaga dotyczy również ciebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #4760
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie odmówił cymbale. Bzdury klepiesz.



    Cebulaku, przecież teksty, ze Tonder to beztalencie i nadaje się co najwyżej na II ligę, bo wyżej chuya nie podskoczy lecą tutaj regularnie. Tak orzekli tutejsi fachowcy. Ode mnie takich przytyków w strone Kvecha nie usłyszałeś. Wiec na chuy tutaj się produkujesz ?
    Ty za to regularnie z niego robisz następcę Protasiewicza. Mnie to koło tego chuya lata ten Twój zielonogórski Wardzała. Jak już wymyślasz jakieś śmieszne teorie chorągiewo to się ich trzymaj...
    Poza tym, jak do mnie piszesz to grzeczniej, albo sklej.

  36. Powrót do góry    #4761
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pisanie, ze wyleci ze SE to nie to samo co pisanie o kimś, że to beztalencie i nadaje się co najwyżej do II ligi.

    Gamoniu, bo żeby taki Kvech był liderem w SE, to musiałby robić średnią na poziomie 2,1 - 2,4. A w to to chyba nawet ty cebulaku nie wierzysz ? Chociaż przyznaje, są wyjątki od reguły, ale w przypadku Kvecha raczej to nie nastąpi. Natomiast Tonder aby załapać się na krajowego seniora w SE, wystarczy, ze dobije ze średnią na poziomie 1,6 - 1,8. Wiec nie maż się tylko trzeźwo spróbuj ocenić, który z nich ma większą szansę na angaż w SE po skończeniu 24 roku
    Jak ma zrobić średnia 1,6 - 1,8 skoro nie pojeździ w SE. A z taka średnią w 1 lidze to co najwyżej może klamkę pocałować. Cymbale

  37. Powrót do góry    #4762
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Ty za to regularnie z niego robisz następcę Protasiewicza. Mnie to koło tego chuya lata ten Twój zielonogórski Wardzała. Jak już wymyślasz jakieś śmieszne teorie chorągiewo to się ich trzymaj...
    Poza tym, jak do mnie piszesz to grzeczniej, albo sklej.
    Nie następcę przygłupie ale zastępcę. A to jest znaczna różnica.

    Bo ktoś musi głupcze Protasa zastąpić. A i to tylko wtedy jak osiągnie odpowiedni poziom.

    A potem taki jakiś mało ogarnięty mentlik się dziwi, że takich matołów trzeba wyzwać od przygłupów aby cokolwiek dotarło.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Jak ma zrobić średnia 1,6 - 1,8 skoro nie pojeździ w SE. A z taka średnią w 1 lidze to co najwyżej może klamkę pocałować. Cymbale
    No w tym problem papudraku, że za mało jeździ. I to nie z własnej winy. Był sezon w I lidze, była okazja go wypróbować w perspektywie całego seoznu. To dziadom się Kvecha zachciało. O tym właśnie wałkujemy cały sezon. A ty głupku nas tu przekonujesz, że Kvech w końcu zaskoczy i będziemy mieli lidera z prawdziwego zdarzenia. No to mamy, znaczy się już w zasadzie nie mamy, ani Kvecha ani Tondera.

    I zdaje się, ze jutro w Łodzi będziemy mieli okazje podziwiać Pawliczaka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-08-2022 o 20:00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4763
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    No w tym problem papudraku, że za mało jeździ. I to nie z własnej winy. Był sezon w I lidze, była okazja go wypróbować w perspektywie całego seoznu. To dziadom się Kvecha zachciało. O tym właśnie wałkujemy cały sezon. A ty głupku nas tu przekonujesz, że Kvech w końcu zaskoczy i będziemy mieli lidera z prawdziwego zdarzenia. No to mamy, znaczy się już w zasadzie nie mamy, ani Kvecha ani Tondera.
    To że jeździ mało to w sumie z własnej winy. Było umówione ze lepszy w sparingach będzie jeździł w lidze to mógł się starać. A i jeszcze jak mu dają pojechać to odmawia jazdy więc to już jego wina ze mało startów.

  39. Powrót do góry    #4764
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie następcę przygłupie ale zastępcę. A to jest znaczna różnica.

    Bo ktoś musi głupcze Protasa zastąpić. A i to tylko wtedy jak osiągnie odpowiedni poziom.

    A potem taki jakiś mało ogarnięty mentlik się dziwi, że takich matołów trzeba wyzwać od przygłupów aby cokolwiek dotarło.
    To jest właśnie to o czym pisałem. Sam się zaorałeś debilu. Nie mam Ci za złe, że nie zrozumiesz hipokryto

  40. Powrót do góry    #4765
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    I zdaje się, ze jutro w Łodzi będziemy mieli okazje podziwiać Pawliczaka.
    To Tonder już odmówił jazdy w jutrzejszym meczu czy zakładasz, że słabo pojedzie i go zmieni?

  41. Powrót do góry    #4766
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie następcę przygłupie ale zastępcę. A to jest znaczna różnica.

    Bo ktoś musi głupcze Protasa zastąpić. A i to tylko wtedy jak osiągnie odpowiedni poziom.

    A potem taki jakiś mało ogarnięty mentlik się dziwi, że takich matołów trzeba wyzwać od przygłupów aby cokolwiek dotarło.



    No w tym problem papudraku, że za mało jeździ. I to nie z własnej winy. Był sezon w I lidze, była okazja go wypróbować w perspektywie całego seoznu. To dziadom się Kvecha zachciało. O tym właśnie wałkujemy cały sezon. A ty głupku nas tu przekonujesz, że Kvech w końcu zaskoczy i będziemy mieli lidera z prawdziwego zdarzenia. No to mamy, znaczy się już w zasadzie nie mamy, ani Kvecha ani Tondera.

    I zdaje się, ze jutro w Łodzi będziemy mieli okazje podziwiać Pawliczaka.
    Cyrkuśniku, kiedy ktoś na tym forum pisał, że Kvech będzie kiedyś liderem z prawdziwego znaczenia? Weż zacytuj...

  42. Powrót do góry    #4767
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    To że jeździ mało to w sumie z własnej winy. Było umówione ze lepszy w sparingach będzie jeździł w lidze to mógł się starać. A i jeszcze jak mu dają pojechać to odmawia jazdy więc to już jego wina ze mało startów.
    Czyli Kvech to mistrz sparingów ? Nawet nie wiem który z nich jak jechał. Ale z tego co pyerdolisz, to nawet jak by Kvech robił same zera, to powinien jechać w całej RZ bo był lepszy w sparingach ? Puknij ty się głupcze w w ten pusty caban.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie następcę przygłupie ale zastępcę. A to jest znaczna różnica.

    Bo ktoś musi głupcze Protasa zastąpić. A i to tylko wtedy jak osiągnie odpowiedni poziom.

    A potem taki jakiś mało ogarnięty mentlik się dziwi, że takich matołów trzeba wyzwać od przygłupów aby cokolwiek dotarło.



    No w tym problem papudraku, że za mało jeździ. I to nie z własnej winy. Był sezon w I lidze, była okazja go wypróbować w perspektywie całego seoznu. To dziadom się Kvecha zachciało. O tym właśnie wałkujemy cały sezon. A ty głupku nas tu przekonujesz, że Kvech w końcu zaskoczy i będziemy mieli lidera z prawdziwego zdarzenia. No to mamy, znaczy się już w zasadzie nie mamy, ani Kvecha ani Tondera.

    I zdaje się, ze jutro w Łodzi będziemy mieli okazje podziwiać Pawliczaka.
    Mariusz poza tym, że zawsze wiadomo co napiszesz to nie wiem jaki masz problem że zawsze musisz obrazić dyskutanta...

    ja prdl... ksiądz cię macał czy może katecheta... co post inwektywy... rodzice cię kurna nie kochali. ja rozumiem. czasem pójdzie k... ch.... ja już nie mówię o szacunku ale do kiego ch.ja musisz zawsze obrazić...

  44. Powrót do góry    #4769
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Cyrkuśniku, kiedy ktoś na tym forum pisał, że Kvech będzie kiedyś liderem z prawdziwego znaczenia? Weż zacytuj...
    Następny pseudo inteligent.

    Cymbale, aby Kvech miał robotę w SE czy nawet I lidze, po skończeniu 24 lat, to jako zawodnik zagraniczny znajdzie robotę tylko jako lider. Tak proste kwestie trzeba ci cebulaku tłumaczyć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4770
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli Kvech to mistrz sparingów ? Nawet nie wiem który z nich jak jechał. Ale z tego co pyerdolisz, to nawet jak by Kvech robił same zera, to powinien jechać w całej RZ bo był lepszy w sparingach ? Puknij ty się głupcze w w ten pusty caban.
    To po chuy się wypowiadasz jak nie wiesz kto jak jeździł?

    A tak sobie przypominam cymbale ze na każdym sparingu jaki był siedziałeś na forum i komentowałeś kto jak jeździł, więc przestań się wykręcać.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny pseudo inteligent.

    Cymbale, aby Kvech miał robotę w SE czy nawet I lidze, po skończeniu 24 lat, to jako zawodnik zagraniczny znajdzie robotę tylko jako lider. Tak proste kwestie trzeba ci cebulaku tłumaczyć ?
    Czyli ma sobie odpuścić jazdę i siedzieć w domu bo nie jest Polakiem i z góry zakładasz ze nie da rady. Tak Ci przypomnę ze Tonder w swojej całej karierze nie zrobił średniej w SE powyżej 1.0, a w 2021 roku nie zrobił żadnego punktu na wyjeździe, więc o czym tu gadka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •