Strona 94 z 180 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Ponawiam swoje pyt co do Dowhana, serio odpowiedźcie coś

  2. Powrót do góry    #4187
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,819
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    W tamtym roku FZG jechał aż 6 wychowankami i skończyło się to spadkiem. No ale najważniejsze, że Mariusz miał się z kim utożsamiać...
    Z tych 6 tylko jeden nadaje się w pełni do eligi.
    Choć i tak tragedii strasznej nie było, wystarczyło zamiast Zagara zakontraktować Doyle i spadek by nam nie groził.

  3. Powrót do góry    #4188
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Dowhan jest współwłaścicielem klubu, ale z moich informacji wynika, że nie dokłada do budżetu choćby złotówki. Kiedyś chciał rozegrać pozostałych właścicieli, ale to oni rozegrali jego i dziś nic w klubie nie może. Dlatego też w jego interesie jest jak najsłabszy Falubaz. Doskonale wie, że sam wiele więcej by nie zdziałał, ale jako ekspert może sobie opowiadać o nie wypuszczeniu Dudka itd. Doskonale wie, że nikt tego nie sprawdzi. Wygodnie jest mu dzisiaj siedzieć w fotelu i komentować sprawy klubowe, a przy okazji zbierać pochwały od kibiców, że "za Dowhana to był klub". Był owszem, ale o tym, że klub prawie sią zamknął po sezonie 2015 nikt nie wspomina.

  4. Powrót do góry    #4189
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No ale Mariusz ma troche racji. Z kim w Motorze mają sie utozsamiac ? z Michelsenem który odchodzi czy ze Zmarzlikiem ktory przychodzi. A Falubaz swego czasu przeciez jechał w 100% wychowankami wspartymi jakims obco. Dziś czasy są inne co nie znaczy że nie da sie miec w składzie jakiego lokalnego matadora.I tego Tondera troche szkoda bo nie zawodzi jakoś a nie jeżdzi
    Wlasnie “swego czasu” dzis jak masz chociaz swoich juniorow to juz jest bardzo dobrze , czasy wychowankow minely i teraz wychodzi na to ze zuzloki beda sperdalac z swoich klubow jak najszybciej zeby tylko nie byc “zakladnikiem” (wychowankiwm) i ciac szmal bez zadnych skrupolow

  5. Powrót do góry    #4190
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    W tamtym roku FZG jechał aż 6 wychowankami i skończyło się to spadkiem. No ale najważniejsze, że Mariusz miał się z kim utożsamiać...
    Cyrkuśniku, przecież ja nigdzie nie pisze, ze w FZG ma jeździć 6-7 wychowanków.

    1-2 na pozycjach 1-5 i ze 2 juniorów. Z taką ekipą mogę się utożsamiać. A ktoś tu skleił ekipę z 7 samych najemników, w dodatku takich którym sezon nie wyszedł. Gdzie wiem że jak któryś załapie formę to po sezonie od razu spyerdoli tam gdzie monety bardziej zabrzęczą. I jak z taka ekipą się utożsamiać ?

    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    No ja w ciemno zakładam, że Mariusz na mecze nie chodzi, bo zawsze wypisuje komentarze i jak sprawdzałem to później zgadzało się z odbywanymi spotkaniami. Plus zawsze lepiej widział niż my na stadionie, więc korzystał z powtórek
    Policz sobie, regularnie chodziłem na mecze (również zaliczałem wyjazdy) od 1975 roku. Nie pamiętam od kiedy, ale do roku 2021 co roku miałem karnet kupiony już w styczniu. Ile to już sezonów będzie ? Jak ty będziesz w połowie tego, to wróć tutaj i wtedy pogadamy. Ten sezon jest pierwszym, w którym nie kupiłem karnetu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4191
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Coś jest na rzeczy. Taka drużyna bez wychowanków, w której największy „swojak” to byłby Fred wzbudza umiarkowane emocje. Chociaż niewątpliwie jest to skład zdolny walczyć o utrzymanie.
    Zbieramy teraz owoce fatalnej polityki zarządów z ostatniej dekady. Kupowania juniorów, olewania szkolenia czy stawianiu wyłącznie na 20-21 latków nawet w zawodach juniorskich.
    W chwili obecnej cały falubazowy dorobek to najemnik w Toruniu, stary półamator i Grzesiek Zengota z Tonderem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #4192
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,633
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Dowhan jest współwłaścicielem klubu, ale z moich informacji wynika, że nie dokłada do budżetu choćby złotówki. Kiedyś chciał rozegrać pozostałych właścicieli, ale to oni rozegrali jego i dziś nic w klubie nie może. Dlatego też w jego interesie jest jak najsłabszy Falubaz. Doskonale wie, że sam wiele więcej by nie zdziałał, ale jako ekspert może sobie opowiadać o nie wypuszczeniu Dudka itd. Doskonale wie, że nikt tego nie sprawdzi. Wygodnie jest mu dzisiaj siedzieć w fotelu i komentować sprawy klubowe, a przy okazji zbierać pochwały od kibiców, że "za Dowhana to był klub". Był owszem, ale o tym, że klub prawie sią zamknął po sezonie 2015 nikt nie wspomina.
    Tylko czy ten 2015 to wina Dowhana? Połamany Hampel który był absolutnym ligowym wymiataczem w tamtym sezonie, zjazd formy zawodników którzy byli dużo mocniejsi wcześniej, zawiesznie Loktaeva, oczekiwania przed sezonem były ogromne a i ciężko się dziwić, skład przed sezonem wyglądał bardzo dobrze a na końcówkę miał wrócić Dudek. Seria zdarzeń doprowadziła do tego że bardzo szybko te oczekiwania należało zweryfikować i ściągnięto Warda by ratować co się da(play offy) co się koniec końców nie udało, mimo że sam Ward wrócił w wielkiej formie. Dowhan rządził klubem, jasne, ale skład zbudował dobrze, czy wręcz bardzo dobrze. Źle policzono ten budżet, być może uwzględniono jakieś premie za medal, ale czy to Dowhan liczy dokładnie budżet, czy ktoś inny odpowiada za przewidywania finansowe na kolejny sezon? 2015 był bardzo pechowy, żaden klub nie byłby w stanie przewidzieć tego co się stało w Falubazie. Nie wiem czy obwinianie RD w całości za ten sezon jest na miejscu. Na koniec sezonu wyjście z sytuacji znalazł.

  8. Powrót do góry    #4193
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tam był splot całej masy nieszczęśliwych zdarzeń. Akurat ja za 2015 nie mam do Roberta pretensji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #4194
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Coś jest na rzeczy. Taka drużyna bez wychowanków, w której największy „swojak” to byłby Fred wzbudza umiarkowane emocje. Chociaż niewątpliwie jest to skład zdolny walczyć o utrzymanie.
    Zbieramy teraz owoce fatalnej polityki zarządów z ostatniej dekady. Kupowania juniorów, olewania szkolenia czy stawianiu wyłącznie na 20-21 latków nawet w zawodach juniorskich.
    W chwili obecnej cały falubazowy dorobek to najemnik w Toruniu, stary półamator i Grzesiek Zengota z Tonderem.

    W gablocie lśnią medale z mlodziezowek, wiec wystawianie seniorow na 16 latkow mialo uzasadnienie

  10. Powrót do góry    #4195
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W gablocie lśnią medale z mlodziezowek, wiec wystawianie seniorow na 16 latkow mialo uzasadnienie
    Głąbie skończony, to napisz tu nam nazwiska, kto miał jechać w tych DMPJ zamiast 20 letniego Tondera, Pawliczaka, Krakowiaka oraz 17 letniego Ragusa i 19 letniego Tuffta ? Przypomnij nam tutaj kogo konkretnie blokowali Tonder, Pawliczak i Krakowiak ? Lub rok później, kogo konkretnie blokował jeden 22 latek w DMPJ ?

    Krytyka to dobra rzecz, ale konstruktywna. A u ciebie gamoniu nie ma krytyki, jest zwykły hejt.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tylko czy ten 2015 to wina Dowhana? Połamany Hampel który był absolutnym ligowym wymiataczem w tamtym sezonie, zjazd formy zawodników którzy byli dużo mocniejsi wcześniej, zawiesznie Loktaeva, oczekiwania przed sezonem były ogromne a i ciężko się dziwić, skład przed sezonem wyglądał bardzo dobrze a na końcówkę miał wrócić Dudek. Seria zdarzeń doprowadziła do tego że bardzo szybko te oczekiwania należało zweryfikować i ściągnięto Warda by ratować co się da(play offy) co się koniec końców nie udało, mimo że sam Ward wrócił w wielkiej formie. Dowhan rządził klubem, jasne, ale skład zbudował dobrze, czy wręcz bardzo dobrze. Źle policzono ten budżet, być może uwzględniono jakieś premie za medal, ale czy to Dowhan liczy dokładnie budżet, czy ktoś inny odpowiada za przewidywania finansowe na kolejny sezon? 2015 był bardzo pechowy, żaden klub nie byłby w stanie przewidzieć tego co się stało w Falubazie. Nie wiem czy obwinianie RD w całości za ten sezon jest na miejscu. Na koniec sezonu wyjście z sytuacji znalazł.
    Źle odczytałeś tą dyskusję. To nie jest generalnie zarzut do Dowhana. To jest przestroga dla tych, którzy kupowali by zawodników za spodziewane wpływy do budżetu, które miałyby być generowane przez ewentualne sukcesy drużyny. I czym to się może skończyć pokazał właśnie Dowhan.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #4196
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głąbie skończony, to napisz tu nam nazwiska, kto miał jechać w tych DMPJ zamiast 20 letniego Tondera

    Kiepie głupi rok temu Tonder mial 20 lat?

  12. Powrót do góry    #4197
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W gablocie lśnią medale z mlodziezowek, wiec wystawianie seniorow na 16 latkow mialo uzasadnienie
    Akurat ten finał w Rybniku to się nie czepiam, bo w końcu była walka o złoto, ale fakt że my nawet nie bardzo mieliśmy kogo wstawić za 20latków był najlepszym dowodem na to, że szkolenie nie działa. Teraz jak widzę, zaczęła się praca u podstaw i super. Tyle, że na efekty to przyjdzie poczekać kilka lat. Swoją drogą ciekawe czy ci chłopcy w ogóle będą mieli do czego przechodzić.
    Co do tego czasu ? Ano jesteśmy skazani na transfery a z kasą coraz gorzej a i te transfery to najczęściej totalne niewypały (Rempała).

  13. Powrót do góry    #4198
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kiepie głupi rok temu Tonder mial 20 lat?
    Ale rok temu złota w DMPJ nie zdobywali. A pisałeś o medalach zdaje się ?

    I dalej nie napisałeś komu blokował miejsce ten Tonder, i nieważne czy rok temu czy dwa lata temu, czy może trzy lata temu ? Nazwiska proszę, który z małolatów grzał ławę aby mógł jechać Tonder i spółka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4199
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale rok temu złota w DMPJ nie zdobywali. A pisałeś o medalach zdaje się ?

    I dalej nie napisałeś komu blokował miejsce ten Tonder, i nieważne czy rok temu czy dwa lata temu, czy może trzy lata temu ? Nazwiska proszę, który z małolatów grzał ławę aby mógł jechać Tonder i spółka ?

    Nie pisalem ze komukolwiek blokowal miejsce, wiec cmoknij mnie w dyndla. Napisalem, ze FZG wystawial seniorow na 16 latkow, co by wynikl robic. Ku uciesze takich glupkow jak ty.

  15. Powrót do góry    #4200
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,880
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale rok temu złota w DMPJ nie zdobywali. A pisałeś o medalach zdaje się ?

    I dalej nie napisałeś komu blokował miejsce ten Tonder, i nieważne czy rok temu czy dwa lata temu, czy może trzy lata temu ? Nazwiska proszę, który z małolatów grzał ławę aby mógł jechać Tonder i spółka ?
    Policzyłem Wam rozgrywki 2020 rok ilość wyścigów w DMPJ i Lidze juniorów:
    Starsi :
    Krakowiak 34
    Tonder 44
    Osyczka 19
    Pawliczak 51

    Młodsi co zdali licencję w 2018 r. i 2019r.
    N.Tuft 10
    F.Ragus 21
    D.Boduch 0
    T.Helwig 0
    N.Bartoch został pognany, bo nie miał gdzie startować

    P.s. Ragusowi większość startów zabrał by Osyczka, gdyby nie kontuzja złamania kości śródręcza 22 lipca

  16. Powrót do góry    #4201
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie pisalem ze komukolwiek blokowal miejsce, wiec cmoknij mnie w dyndla. Napisalem, ze FZG wystawial seniorow na 16 latkow, co by wynikl robic. Ku uciesze takich glupkow jak ty.
    Głupku, widzę, że dalej nie dociera. FZG wystawił to co mógł w ogóle wystawić. I tyle.

    Twoje uwagi miałaby sens, gdyby w FZG na ławie było kilku 16 latków. Wtedy miałbyś argumenty w dyskusji. W obecnej sytuacji, poza zwykłym hejtem, nie masz żadnych. Po prostu jesteś upyerdliwy.

    N.Bartoch został pognany, bo nie miał gdzie startować
    Z tego co pamiętam, Bartoch w 2018 był wypożyczony do Ostrowa, w 2019 do Piły, a w 2020 sprzedany do Bydzi. Helwig i Boduch akurat w tym czasie już o żużlu nie myśleli. Tufft zaliczył wypozyczenie do Lublina w 2018 albo 2019 roku.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-07-2022 o 16:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4202
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Rozmawiałem wczoraj z jedną dość dobrze zainteresowaną w sprawach zielonogórskich osobą i sprawa wygląda tak, że jest mocne zainteresowanie jednej ze spółek skarbu państwa aby potężnie zainwestować w Falubaz od przyszłego roku, bez względu na tegoroczny wynik.

    Inwestycje miały by objąć pierwszą drużynę, infrastrukturę i działanie szkółki żużlowej.

    Wszystko jest na dobrej drodze i jeśli nikt tego nie zawali, to prawdopodobne, że słońce znów zaświeci dla Falubazu.

    Mówimy o potężnych planach i inwestycjach.

  18. Powrót do góry    #4203
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Rozmawiałem wczoraj z jedną dość dobrze zainteresowaną w sprawach zielonogórskich osobą i sprawa wygląda tak, że jest mocne zainteresowanie jednej ze spółek skarbu państwa aby potężnie zainwestować w Falubaz od przyszłego roku, bez względu na tegoroczny wynik.

    Inwestycje miały by objąć pierwszą drużynę, infrastrukturę i działanie szkółki żużlowej.

    Wszystko jest na dobrej drodze i jeśli nikt tego nie zawali, to prawdopodobne, że słońce znów zaświeci dla Falubazu.

    Mówimy o potężnych planach i inwestycjach.

    Jeśli mówisz o PGNiG to oni już w ubiegłym roku się wstrzymali ze względu na opindalanie się jednego z udziałowców. Chcieli mieć jasną i klarowną sytuacje jeśli chodzi o właścicieli spółki. Nie wiem czemu mieliby w tym roku zmienić zdanie ? Bo z tego co wiem, senator nie sprzedał przecież swoich akcji. I zdaje się nie zamierza. No chyba, ze po cichu opchnął je Kubickiemu. Ale tego nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4204
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,142
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Pewnie Mejza,wiec jak nie od poczatku przyszlego roku to wcale.
    Ale nie zazdroszcze Patrona.
    Ten chyba nawet gorszy niz Sasin.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #4205
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie Mejza,wiec jak nie od poczatku przyszlego roku to wcale.
    Ale nie zazdroszcze Patrona.
    Ten chyba nawet gorszy niz Sasin.
    Mejza nie ma z tym nic wspólnego, on robi w zasadzie u Kubickeigo, nie powiem za co

    Ale osobiście nie sądzę aby PGNiG wchodził w ten biznes jak Dowhan odpyerdala nam taki czarny PR w mediach. O ile w tym poście wyżej, w ogóle chodziło o PGNiG, bo tego nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4206
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mejza nie ma z tym nic wspólnego, on robi w zasadzie u Kubickeigo, nie powiem za co

    Ale osobiście nie sądzę aby PGNiG wchodził w ten biznes jak Dowhan odpyerdala nam taki czarny PR w mediach. O ile w tym poście wyżej, w ogóle chodziło o PGNiG, bo tego nie wiem.
    Nie nie, żaden Mejza. On tu nie ma z tym nic wspólnego. Nazw narazie nie chcę podawać, ale spółka jest powszechnie znana.

    Szanse, że to się uda są oceniane na około 70-80 procent.

    I tak, Mariusz. Kwestie właścicielskie, muszą zostać wyjaśnione. Oby się udało, bo dla nas to wielka szansa. Już nie mówię, żeby od razu były super sukcesy (chociaż walka o ekstraligę i dobre wyniki owszem), ale można by w końcu zbudować fundamenty na przyszłość przez infrastrukturę i szkolenie.

  22. Powrót do góry    #4207
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Nie nie, żaden Mejza. On tu nie ma z tym nic wspólnego. Nazw narazie nie chcę podawać, ale spółka jest powszechnie znana.

    Szanse, że to się uda są oceniane na około 70-80 procent.

    I tak, Mariusz. Kwestie właścicielskie, muszą zostać wyjaśnione. Oby się udało, bo dla nas to wielka szansa. Już nie mówię, żeby od razu były super sukcesy (chociaż walka o ekstraligę i dobre wyniki owszem), ale można by w końcu zbudować fundamenty na przyszłość przez infrastrukturę i szkolenie.
    To prawda. Takie chodzą słuchy, SSP ma nawet minitor w planach. Kwestia tego czy RD wyrazi zgodę Będą chcieli senatora wykopać z klubu.

  23. Powrót do góry    #4208
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mejza nie ma z tym nic wspólnego, on robi w zasadzie u Kubickeigo, nie powiem za co

    Ale osobiście nie sądzę aby PGNiG wchodził w ten biznes jak Dowhan odpyerdala nam taki czarny PR w mediach. O ile w tym poście wyżej, w ogóle chodziło o PGNiG, bo tego nie wiem.
    Dowhan z kim nie rozmawia, to opowiada, że Zielona upada. Nie wiem na ile to prawdziwe info, ale od Dowhana wyszło, że u nas za rok nawet Buczkowskiego nie będzie, nawet po awansie. Generalnie mamy nie mieć skład i spadać w przepaść.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  24. Powrót do góry    #4209
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Dowhan z kim nie rozmawia, to opowiada, że Zielona upada. Nie wiem na ile to prawdziwe info, ale od Dowhana wyszło, że u nas za rok nawet Buczkowskiego nie będzie, nawet po awansie. Generalnie mamy nie mieć skład i spadać w przepaść.
    Bo senator cały czas bazuje na ubiegłorocznej informacji. Było spotkanie z senatorem i zaproponowali mu sprzedaż swoich akcji, chcieli to zrobić po cichu. Senator najpierw przypalił głupa, ze te akcje ma firma spółka Dowhan z Jasienia, a on tam już mało ma do powiedzenia. A potem powiedział ponoć, ze zobaczy co się da zrobić. Pewnie potem, swoimi kanałami dowiedział się, ze PGNiG jest chętne wejść w FZG. I już wiedział czemu chcą od niego koniecznie te akcję odkupić. On doskonale wie, ze póki sprawy właścicielskie nie będą uregulowane należycie to żaden poważny, duży sponsor nie wejdzie do FZG. A tym bardziej nie wejdzie spółka skarbu państwa. Która zanim wejdzie musi zrobić bilans, sprawdzić kto stoi za spółką, czy jest wolna od zobowiązań, itd. Nie wiem ile akcji aktualnie ma na dzisiaj Dowhanm, ale kiedyś miał 33,3%. Trochę pewnie mu zmalało po ostatnim dokapitalizowaniu spółki, ale załóżmy teoretycznie, ze ma te 25%. A przyjdzie jakiś poważny sponsor i właduje w klub jakieś 100 mln przez kilka lat. A potem przyjdzie jakiś inny podmiot który będzie chciał odkupić klub za te 100 mln. I co, senator skasuje 25 mln ? Poza tym jeśli podpiszą umowę z kimś poważnym to musi być zgoda wszystkich udziałowców. I właśnie w tamtym roku sprawa się rypła o osobę senatora. Jak jest w tym roku to tego nie wiem. Nie wiem tez czy znowu chodzi tutaj o PGNiG. Kolega u góry coś pisał o jakiejś spółce skarbu państwa. Więc domyślam się tylko, że może chodzić o PGNiG. Że dalej wałkują ten temat. Pytanie tylko czy Dowhan sprzedał im swoje udziały. Bo jeśli nie to nic z tego nie będzie raczej. Niezależnie od tego co to jest za spółka.

    A robi nam czarny PR, co widać wyraźnie w jego felietonach, bo pewnie nie chce aby Kubicki zebrał za to bonusy wyborcze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-07-2022 o 19:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4210
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo senator cały czas bazuje na ubiegłorocznej informacji. Było spotkanie z senatorem i zaproponowali mu sprzedaż swoich akcji, chcieli to zrobić po cichu. Senator najpierw przypalił głupa, ze te akcje ma firma spółka Dowhan z Jasienia, a on tam już mało ma do powiedzenia. A potem powiedział ponoć, ze zobaczy co się da zrobić. Pewnie potem, swoimi kanałami dowiedział się, ze PGNiG jest chętne wejść w FZG. I już wiedział czemu chcą od niego koniecznie te akcję odkupić. On doskonale wie, ze póki sprawy właścicielskie nie będą uregulowane należycie to żaden poważny, duży sponsor nie wejdzie do FZG. A tym bardziej nie wejdzie spółka skarbu państwa. Która zanim wejdzie musi zrobić bilans, sprawdzić kto stoi za spółką, czy jest wolna od zobowiązań, itd. Nie wiem ile akcji aktualnie ma na dzisiaj Dowhanm, ale kiedyś miał 33,3%. Trochę pewnie mu zmalało po ostatnim dokapitalizowaniu spółki, ale załóżmy teoretycznie, ze ma te 25%. A przyjdzie jakiś poważny sponsor i właduje w klub jakieś 100 mln przez kilka lat. A potem przyjdzie jakiś inny podmiot który będzie chciał odkupić klub za te 100 mln. I co, senator skasuje 25 mln ? Poza tym jeśli podpiszą umowę z kimś poważnym to musi być zgoda wszystkich udziałowców. I właśnie w tamtym roku sprawa się rypła o osobę senatora. Jak jest w tym roku to tego nie wiem. Nie wiem tez czy znowu chodzi tutaj o PGNiG. Kolega u góry coś pisał o jakiejś spółce skarbu państwa. Więc domyślam się tylko, że może chodzić o PGNiG. Że dalej wałkują ten temat. Pytanie tylko czy Dowhan sprzedał im swoje udziały. Bo jeśli nie to nic z tego nie będzie raczej. Niezależnie od tego co to jest za spółka.

    A robi nam czarny PR, co widać wyraźnie w jego felietonach, bo pewnie nie chce aby Kubicki zebrał za to bonusy wyborcze.
    Senator ma około 17% na ten moment, pytanie czy zechce go odsprzedać.

  26. Powrót do góry    #4211
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Robert to pasjonat. Byle komu nie odda udzialow.

  27. Powrót do góry    #4212
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to wychodzi na to, że senator Dowhan z goscia, ktory odbudowal klub staje sie teraz zawistnym szkodnikiem i jego grabażem.
    No cóż rozmienia się na drobne.
    Tylko czekac aż bedzie transparent czy sektorowka przeciwko niemu na trybunach.

  28. Powrót do góry    #4213
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    SSP ładująca 100 baniek heh ciekawe co jeszcze ? Może Musk wykupi ? Ludzie litości, jeśli chcecie wkręcić Ostafa to obawiam się, że nawet on nie jest takim durniem żeby w to uwierzyć.

  29. Powrót do góry    #4214
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    SSP ładująca 100 baniek heh ciekawe co jeszcze ? Może Musk wykupi ? Ludzie litości, jeśli chcecie wkręcić Ostafa to obawiam się, że nawet on nie jest takim durniem żeby w to uwierzyć.
    Moje stare kości mówią mi że ten po..eb o tym niebawem napiszę

  30. Powrót do góry    #4215
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    SSP ładująca 100 baniek heh ciekawe co jeszcze ? Może Musk wykupi ? Ludzie litości, jeśli chcecie wkręcić Ostafa to obawiam się, że nawet on nie jest takim durniem żeby w to uwierzyć.
    I na chuy podpierasz się cyframi z doopy wziętymi ? Przecież podawałem przykład, pisałem "załóżmy teoretycznie". A ten już będzie latał, że ktoś mówił o 100 mln w FZG. Czytaj chłopie całość, próbuj chociaż zrozumieć co czytasz, a potem dopiero komentuj.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Senator ma około 17% na ten moment, pytanie czy zechce go odsprzedać.
    Nawet jak by miał 5% to żaden poważny biznes w taki układ nie wejdzie. Dlatego właśnie Kubicki robi różne zakulisowe zagrywki aby senator sprzedał te udziały. Sprawa jest na tyle poważna, ze miasto ma obiecane poważne fundusze z MS na stadion. I chcieli to powiązać z jedną ze spółek skarbu państwa, aby ta firmowała swoją nazwą ten stadion po remoncie. I jednocześnie finansowała FZG. Ale to wszystko było nagrywane rok temu już. I sprawa utknęła na senatorze. Jak dzisiaj się sprawy mają to tego nie wiem. Po tym wpisie u góry domyślam się, że kubicki nie odpuścił i coś tam działa w tym kierunku. Ale jak czytam felietony Dowhana to łapki mi opadają i przestaje wierzyć, że cokolwiek z tego będzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4216
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Nie nie, żaden Mejza. On tu nie ma z tym nic wspólnego. Nazw narazie nie chcę podawać, ale spółka jest powszechnie znana.
    no znana kurła, jak ma nie być znana, jak miliony p0laków co miesiąc płaci im haracz przelewem. Fajna bedzie zima, jak Falubaz za kase gazownikow bedzie budowal potege. To was rozgrzeje a nie jakis tam gaz
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #4217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    no znana kurła, jak ma nie być znana, jak miliony p0laków co miesiąc płaci im haracz przelewem. Fajna bedzie zima, jak Falubaz za kase gazownikow bedzie budowal potege. To was rozgrzeje a nie jakis tam gaz
    No bo z wyrobów i usług np. takiej Firmy Nice, korzystają tylko Toruńczycy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (27-07-2022)

  34. Powrót do góry    #4218
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No bo z wyrobów i usług np. takiej Firmy Nice, korzystają tylko Toruńczycy
    Super odbiłeś piłeczkę. Jak zawsze w formie.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    lego (27-07-2022), t_zg (27-07-2022), zibly (27-07-2022)

  36. Powrót do góry    #4219
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Super odbiłeś piłeczkę. Jak zawsze w formie.
    kto ma wiedziec ten wie o co mu chodzilo
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #4220
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    W naszym regionie też to można zaobserwować! W dniu wczorajszym zauważono bowiem, iż Stefan i Henryk,


    wierni kibice Kolejarza Rawicz, swój urobek dopchali do firmy " Polcopper ", wspierającej, jak wiemy, UL, i tamże sprzedali!

    Jak podano na portalu " Bóg wybaczy, Kolejarz nigdy" : wspieranie przez kibiców Rawicza konkurencyjnego klubu można porównać jedynie do zbrodni zakupu urządzeń firmy "Nice" przez nie-torunian!

    Mówimy zdecydowane "nie" takim praktykom!
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg R.jpg (317.6 KB, 207 odsłon)

  38. Powrót do góry    #4221
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Tymczasem mecz rewanżowy z Orłem w piątek o 17, 19 sierpnia. Żużel dla kibiców? Na co to komu? Komu to potrzebne.

  39. Powrót do góry    #4222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tymczasem mecz rewanżowy z Orłem w piątek o 17, 19 sierpnia. Żużel dla kibiców? Na co to komu? Komu to potrzebne.
    Faktycznie, kogoś tam nieźle popyerdoliło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4223
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tymczasem mecz rewanżowy z Orłem w piątek o 17, 19 sierpnia. Żużel dla kibiców? Na co to komu? Komu to potrzebne.
    Termin w sam raz. Po meczu będzie można się bezkarnie nayebać na smutno i spokojnie wytrzeźwieć przed poniedziałkiem.

  41. Powrót do góry    #4224
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tymczasem mecz rewanżowy z Orłem w piątek o 17, 19 sierpnia. Żużel dla kibiców? Na co to komu? Komu to potrzebne.
    No bo wy to nie rolniki z Leszna. Nie macie krów dojnych, koni, świń i obrządków, więc akurat bardzo dobra pora na mecz.
    W Lesznie mieliby problem bo dojenie krów zaczynają od 18 dopiero, a o 17 to świniom trzeba dać pasze

  42. Powrót do góry    #4225
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Termin w sam raz. Po meczu będzie można się bezkarnie nayebać na smutno i spokojnie wytrzeźwieć przed poniedziałkiem.
    Praca do 17 i w sobotę też do roboty... Się mogę jedynie delikatnie znieczulić. Najważniejsze mecze w sezonie i taka chała.

  43. Powrót do góry    #4226
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach

  44. Powrót do góry    #4227
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    No tak, pisałem kilka dni temu, że temat Australijczyka w ZG zamknięty.

  45. Powrót do góry    #4228
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    przecież było już z górki wg insiderów z tego wątku
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #4229
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No tak, pisałem kilka dni temu, że temat Australijczyka w ZG zamknięty.
    No to nie mamy co awansować bo skonczymy jak Ostrów... do dupy eh. Niech powiekszaja elige

  47. Powrót do góry    #4230
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Praca do 17 i w sobotę też do roboty... Się mogę jedynie delikatnie znieczulić. Najważniejsze mecze w sezonie i taka chała.
    No dlatego napisałem, że PO meczu można się nayebać bezkarnie. Też nie ma szans żebym na taką godzinę zdążył na mecz. Nawet przed telewizorem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •