Strona 107 z 180 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,815 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4771
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    To po chuy się wypowiadasz jak nie wiesz kto jak jeździł?

    A tak sobie przypominam cymbale ze na każdym sparingu jaki był siedziałeś na forum i komentowałeś kto jak jeździł, więc przestań się wykręcać.



    Czyli ma sobie odpuścić jazdę i siedzieć w domu bo nie jest Polakiem i z góry zakładasz ze nie da rady. Tak Ci przypomnę ze Tonder w swojej całej karierze nie zrobił średniej w SE powyżej 1.0, a w 2021 roku nie zrobił żadnego punktu na wyjeździe, więc o czym tu gadka.
    Jakie ma znaczenie kto jak jeździł w sparingu ? Czy ty juz kompletnie ochuyałes ?

    Poza tym, skoro był gorszy Tonder to umowa na jesień była taka, że lepszy jedzie w lidze, gorszego dają na wypożyczenie. Po dwóch seriach Tondera chciał mrozek wziąć. Czemu w takim razie go nie puścili ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4772
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakie ma znaczenie kto jak jeździł w sparingu ? Czy ty juz kompletnie ochuyałes ?

    Poza tym, skoro był gorszy Tonder to umowa na jesień była taka, że lepszy jedzie w lidze, gorszego dają na wypożyczenie. Po dwóch seriach Tondera chciał mrozek wziąć. Czemu w takim razie go nie puścili ?
    Po co miał brać go Mrozek skoro słabo jeździł. Wziął sobie Klinda

  3. Powrót do góry    #4773
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    To po chuy się wypowiadasz jak nie wiesz kto jak jeździł?

    A tak sobie przypominam cymbale ze na każdym sparingu jaki był siedziałeś na forum i komentowałeś kto jak jeździł, więc przestań się wykręcać.



    Czyli ma sobie odpuścić jazdę i siedzieć w domu bo nie jest Polakiem i z góry zakładasz ze nie da rady. Tak Ci przypomnę ze Tonder w swojej całej karierze nie zrobił średniej w SE powyżej 1.0, a w 2021 roku nie zrobił żadnego punktu na wyjeździe, więc o czym tu gadka.
    Przecież ten od multiversum w poprzednim sezonie nie raz podpierał się tym, że zapewne syn od Czecha musi być lepszy na treningach, skoro Żyto na niego stawia.
    Z tym, że Kvech po przekroczeniu U24, musi być liderem by znaleźć angaż w ekstralipie, to też kolejny jego debilny wymysł.

  4. Powrót do góry    #4774
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Przecież ten od multiversum w poprzednim sezonie nie raz podpierał się tym, że zapewne syn od Czecha musi być lepszy na treningach, skoro Żyto na niego stawia.
    Z tym, że Kvech po przekroczeniu U24, musi być liderem by znaleźć angaż w ekstralipie, to też kolejny jego debilny wymysł.
    Prawda. Debil rok temu pisał że Tonder i Pawliczak są lepsi na treningach dlatego jeżdżą. A jak Kvech był lepszy w sparingach w tym roku to już się nie liczy.

  5. Powrót do góry    #4775
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    kurde, Bellego nie wiedzial, ze musi byc liderem. Stad problemy Unii Leszno. Gdyby wiedzial, to moze by byl!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #4776
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny pseudo inteligent.

    Cymbale, aby Kvech miał robotę w SE czy nawet I lidze, po skończeniu 24 lat, to jako zawodnik zagraniczny znajdzie robotę tylko jako lider. Tak proste kwestie trzeba ci cebulaku tłumaczyć ?
    Weź zacznij czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym ewidentny problem. Napisałeś, że @FZG99 przekonuje, że Kvech kiedyś zaskoczy i że będzie kiedyś liderem z prawdziwego znaczenia, a ja zadałem tobie pytanie kiedy ktoś tak pisał i żebyś zacytował tą wypowiedź. Mam nadzieję, że jeszcze raz przeanalizujesz moje pytanie i mi zacytujesz tą wypowiedź...

  7. Powrót do góry    #4777
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Po co miał brać go Mrozek skoro słabo jeździł. Wziął sobie Klinda
    Głupcze, zadajesz pytania jak dziecko w piaskownicy. Był w Rybniku na testach, chciał go Mrozek wypożyczyć bo miał wakat. FZG się nie zgodził. Więc Mrozek wziął Klindta. Może był tańszy od Klindta, może Mrozek chciał mieć za jednym zamachem drugiego U24 na wypadek kontuzji Wojdyłło. Nie wiem, nie mnie to oceniać. FZG go nie puścił bo kontuzje zaliczył Protas. A potem dość długo dojść nie mógł do siebie. I tym sposobem zrobili w chuya Tondera. Ani miejsca w składzie ani nie wypożyczyli go.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Weź zacznij czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym ewidentny problem. Napisałeś, że @FZG99 przekonuje, że Kvech kiedyś zaskoczy i że będzie kiedyś liderem z prawdziwego znaczenia, a ja zadałem tobie pytanie kiedy ktoś tak pisał i żebyś zacytował tą wypowiedź. Mam nadzieję, że jeszcze raz przeanalizujesz moje pytanie i mi zacytujesz tą wypowiedź...
    Głupcze, on pisał, że taki Kvech to inwestycja w SE na lata. Więc jak na lata to musiał go widzieć w roli lidera. Idź już spać dzieciaku i doopy nie zawracaj. Jak ty prostych spraw nie ogarniasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4778
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupcze, zadajesz pytania jak dziecko w piaskownicy. Był w Rybniku na testach, chciał go Mrozek wypożyczyć bo miał wakat. FZG się nie zgodził. Więc Mrozek wziął Klindta. Może był tańszy od Klindta, może Mrozek chciał mieć za jednym zamachem drugiego U24 na wypadek kontuzji Wojdyłło. Nie wiem, nie mnie to oceniać. FZG go nie puścił bo kontuzje zaliczył Protas. A potem dość długo dojść nie mógł do siebie. I tym sposobem zrobili w chuya Tondera. Ani miejsca w składzie ani nie wypożyczyli go.
    no to nastepnym razem jak bedziesz negocjowal synowi wypozyczenie, to wez na spotkanie jakas dobra flache, jak za starych dobrych czasow a nie badz cebulakiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #4779
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no to nastepnym razem jak bedziesz negocjowal synowi wypozyczenie, to wez na spotkanie jakas dobra flache, jak za starych dobrych czasow a nie badz cebulakiem.
    Koniecznie chcesz tutaj robić za śmieszka jak widzę.

    To nic, że wychodzisz na błazna, staraj się dalej, wierze w ciebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4780
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    To obecne żużlowe dziennikarstwo to pobija rekordy w niedorzecznych tekstach. Tym razem hit Przeglądu Sportowego:
    "Brak Kvecha to duże osłabienie. Czech ma szóstą średnią w drużynie. Legitymuje się średnią 1,6 pkt. na wyścig."

    Czyli brak Kvecha z szósta średnią a jazda Tondera z piąta średnią jest dużym osłabieniem Falubazu. Boże, widzisz i nie grzmisz.

  11. Powrót do góry    #4781
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Koniecznie chcesz tutaj robić za śmieszka jak widzę.

    To nic, że wychodzisz na błazna, staraj się dalej, wierze w ciebie.
    ale taka za ponad 100pln. Szarpnij sie a nie czerwonego jaśka, tym nic nie zalatwisz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #4782
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupcze, zadajesz pytania jak dziecko w piaskownicy. Był w Rybniku na testach, chciał go Mrozek wypożyczyć bo miał wakat. FZG się nie zgodził. Więc Mrozek wziął Klindta. Może był tańszy od Klindta, może Mrozek chciał mieć za jednym zamachem drugiego U24 na wypadek kontuzji Wojdyłło. Nie wiem, nie mnie to oceniać. FZG go nie puścił bo kontuzje zaliczył Protas. A potem dość długo dojść nie mógł do siebie. I tym sposobem zrobili w chuya Tondera. Ani miejsca w składzie ani nie wypożyczyli go.



    Głupcze, on pisał, że taki Kvech to inwestycja w SE na lata. Więc jak na lata to musiał go widzieć w roli lidera. Idź już spać dzieciaku i doopy nie zawracaj. Jak ty prostych spraw nie ogarniasz.
    To ty masz właśnie problem z czytaniem prostego tekstu...

  13. Powrót do góry    #4783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    To obecne żużlowe dziennikarstwo to pobija rekordy w niedorzecznych tekstach. Tym razem hit Przeglądu Sportowego:
    "Brak Kvecha to duże osłabienie. Czech ma szóstą średnią w drużynie. Legitymuje się średnią 1,6 pkt. na wyścig."

    Czyli brak Kvecha z szósta średnią a jazda Tondera z piąta średnią jest dużym osłabieniem Falubazu. Boże, widzisz i nie grzmisz.
    Eee, tam, Na SF ich przebili:

    Spore problemy Falubazu! Podstawowy zawodnik kontuzjowany
    Tonder ma 4 średnią w drużynie. 5 średnią ma Protas.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-08-2022 o 20:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4784
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Ta epopeja z Tonderem wyglada jak historia Strzelca, myślałem że się nigdy nie skończy. Czy to potencjału nie stało, czy cały świat sprzysiągł się przeciw temu, żeby Adaś żużlokiem eligowym nie został, ale historia się zakończyłą.
    Teraz Tonder. I albo Tonder będzie wkrótce eligowym zawodnikiem, albo pójdzie w ślady Adama. Inaczej ta próba zastępowania Protasa, będzie trwała latami.
    Chciałbym, by MT został tym dawnym Protasem, czy tam dokładniej dzisiejszym Woźniakiem-jak zapowiada Mario, ale jakoś jestem człowiekiem małej wiary, jeśli chodzi o karierę MT.
    Nabiorę nadziei w MT, jeśli ten w ciagu 3 lat zostanie zawodnikiem, jeżdżącym po 4-5 wyścigów meczach eligowych, inaczej nie ma o czym marzyć.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eee, tam, Na SF ich przebili:
    Skoro Kvech był w podstawowym składzie , to chyba był to podstawowy zawodnik na to spotkanie? Czy może zawodnik rezorwowy od dzisiaj jest tym podstawowym?

    PS
    Dobra, nie musisz odpowiadac.

  15. Powrót do góry    #4785
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Mariusz:
    Wymysły tylko z ostatniego tygodnia:
    sytuacja z Tonderem w Gnieźnie
    Walasek siedzi u Domagały
    Ragus ma jechać na pół gwizdka
    „mądrości" na temat ustawień silników Polaków w SON
    Nie masz zielonego pojęcia, wymyślasz bzdury co by potwierdzić swą nieomylność, tymczasem wiesz gówno, myślałęś że tak można wiecznie? Nie będę Cię obrażał, nie mój poziom, w sumie dziękuję, że jest beka, nawet w parkingu XD

  16. Powrót do góry    #4786
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    :
    Tonder ma 4 średnią w drużynie. 5 średnią ma Protas.
    No czyli w przyszłym roku zobaczymy go w SE jak jest nawet przed Protasem w rankingu?

  17. Powrót do góry    #4787
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Bo czasami, aby dotarło do niektórych cymbałów, to trzeba im to powiedzieć bardziej wyraziście. Inaczej nie załapią. Ta uwaga dotyczy również ciebie.
    Aż strach pomyśleć jak często w takim razie ciśniesz sam sobie.
    Chyba, że masz syndrom wyparcia i pełne przekonanie o swojej nieomylności. W sumie skoro jesteś typowym pisowcem to mnie to totalnie nie dziwi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #4788
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Mariusz Ty lepiej napisz jakie plany na jutro ma Tonder czy jechac na maxa czy się obrazi ?

  19. Powrót do góry    #4789
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mariusz Ty lepiej napisz jakie plany na jutro ma Tonder czy jechac na maxa czy się obrazi ?
    Koniecznie musi podzielić sie startami. Może z Pawliczakiem?

  20. Powrót do góry    #4790
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Aż strach pomyśleć jak często w takim razie ciśniesz sam sobie.
    Chyba, że masz syndrom wyparcia i pełne przekonanie o swojej nieomylności. W sumie skoro jesteś typowym pisowcem to mnie to totalnie nie dziwi.
    Co jest z tobą chłopie nie tak ? Za każdym razem jak tracisz inicjatywę w dyskusji o żużlu to zaczynasz wyjeżdżać z jakąś polityką. Jak by to miało jakieś znaczenie.

    Nieźle masz nasrane we łbie.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mariusz Ty lepiej napisz jakie plany na jutro ma Tonder czy jechac na maxa czy się obrazi ?
    A co boisz się, że przywiezie ze 3 trójki w meczu i znowu będzie ci głupio ?

    Nie wiem jakie plany ma Tonder. Nie zdziwię się jak przyniesie L4 i na torze zobaczymy Pawliczaka. Wtedy znowu będziesz mógł ujadać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4791
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co jest z tobą chłopie nie tak ? Za każdym razem jak tracisz inicjatywę w dyskusji o żużlu to zaczynasz wyjeżdżać z jakąś polityką. Jak by to miało jakieś znaczenie.

    Nieźle masz nasrane we łbie.
    Może i mam nasrane. Ale nie dowartowciowuje się ubliżając innym. Czego o Tobie nawet tego nie można powiedzieć.
    I o jakiej inicjatywie w dyskusji o żużlu piszesz? Przecież ja wprost zapytałem o Twoje motywy w obrażaniu innych. Nawet się w tym o żużlu nie zająknąłem. Masz zwidy?
    Co ciekawe z większością użytkowników można się tutaj (z mojej perspektywy) tutaj w jednym temacie zgadzać, w innym nie i zwykle da się dyskutować. Z Tobą nie ma opcji. Od razu wyjeżdżasz z swoimi tekstami.
    Do dzieci też tak mówisz jak mają inne zdaniez czy nie mają prawa się z Tobą nie zgadzać?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #4792
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może i mam nasrane. Ale nie dowartowciowuje się ubliżając innym. Czego o Tobie nawet tego nie można powiedzieć.
    I o jakiej inicjatywie w dyskusji o żużlu piszesz? Przecież ja wprost zapytałem o Twoje motywy w obrażaniu innych. Nawet się w tym o żużlu nie zająknąłem. Masz zwidy?
    Co ciekawe z większością użytkowników można się tutaj (z mojej perspektywy) tutaj w jednym temacie zgadzać, w innym nie i zwykle da się dyskutować. Z Tobą nie ma opcji. Od razu wyjeżdżasz z swoimi tekstami.
    Do dzieci też tak mówisz jak mają inne zdaniez czy nie mają prawa się z Tobą nie zgadzać?
    A ja ci wprost odpowiedziałem. Na co ty cebulaku wyskoczyłeś z jakąś polityką.

    Chłopaczku, ja mam dzieci już dorosłe. Ale tak, jak by popychały takie kocopoły jak ty i tobie podobni, to mam w jednym pokoju koło tortur. I tam je łamię na tym kole jak mają inne zdanie niż moje. Jak na prawdziwego pisowca przystało. I nie ma lipy, muszą śpiewać jak ja chcę.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-08-2022 o 21:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4793
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja ci wprost odpowiedziałem. Na co ty cebulaku wyskoczyłeś z jakąś polityką.

    Chłopaczku, ja mam dzieci już dorosłe. Ale tak, jak by popychały takie kocopoły jak ty i tobie podobni, to mam w jednym pokoju koło tortur. I tam je łamię na tym kole jak mają inne zdanie niż moje. Jak na prawdziwego pisowca przystało.
    Chociaż poczucie humoru masz, to już coś. Ale powstrzymać się nie potrafisz.
    Myślałeś o jakiejś terapii? Bo wiesz, otwieranie się na forum z swoimi kompleksami takową nie jest.

    Czyli jakby Twoje dzieci stwierdziły, że Kvech > Tonder to od razu chłosta, czy najpierw jakieś upomnienie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #4794
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chociaż poczucie humoru masz, to już coś. Ale powstrzymać się nie potrafisz.
    Myślałeś o jakiejś terapii? Bo wiesz, otwieranie się na forum z swoimi kompleksami takową nie jest.

    Czyli jakby Twoje dzieci stwierdziły, że Kvech > Tonder to od razu chłosta, czy najpierw jakieś upomnienie?
    Jaka chłosta, od razu w dyby.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4795
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaka chłosta, od razu w dyby.
    Szacun za konsekwencję
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #4796
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    znalezione w sieci.mozna pozostawić bez większego komentarza , tak jak np zdjęcie jakiś ruin.

    Przez ostatnie 22 lata szkolenie wyglądało fatalnie. Mam nadzieję, że w końcu coś ruszyło i z czasem będzie lepiej. Licencje naszych wychowanków od 2000 roku:
    1.Łukasz Kiersztan koniec kariery
    2.Bartosz Kasprowiak koniec kariery
    3.Tomasz Grabowski koniec kariery
    4.Artur Majewski koniec kariery
    5.Jacek Zarówny koniec kariery
    6.Krzysztof Dominiczak koniec kariery
    7.Alan Marcinkowski koniec kariery
    8.Marcin Rutkowski koniec kariery
    9.Damian Grabski koniec kariery
    10.Adam Kulczyński koniec kariery
    11.Grzegorz Bartkowiak koniec kariery
    12.Daniel Pytel koniec kariery
    13.Grzegorz Zengota
    14.Paweł Gwóźdź koniec kariery
    15.Bartosz Morawski koniec kariery
    16.Krzysztof Pankowski koniec kariery
    17.Janusz Baniak koniec kariery
    18.Przemysław Zarzycki koniec kariery
    19.Mateusz Łukowiak koniec kariery
    20.Tomasz Halicki koniec kariery
    21.Patryk Dudek
    22.Kacper Rogowski koniec kariery
    23.Daniel Paluszkiewicz koniec kariery
    24.Adam Strzelec koniec kariery
    25.Adrian Wojewoda koniec kariery
    26.Remigiusz Perzyński koniec kariery
    27.Maksymilian Ristok koniec kariery
    28.Krystian Krzywiecki koniec kariery
    29.Oskar Lis koniec kariery
    30.Alex Zgardziński koniec kariery
    31.Kamil Merena koniec kariery
    32.Arkadiusz Potoniec koniec kariery
    33.Bartosz Kibała koniec kariery
    34.Mateusz Burzyński koniec kariery
    35.Wojciech Pilarski koniec kariery
    36.Oskar Potoniec koniec kariery
    37.Damian Pawliczak
    38.Jakub Zubczyński koniec kariery
    39.Jakub Osyczka koniec kariery
    40.Matuesz Tonder
    41.Fabian Ragus
    42.Eryk Kwieceń koniec kariery
    43.Sebastian Helwig koniec kariery
    44.Nile Tufft
    45.Damian Boduch koniec kariery
    46.Adrian Bieszczak
    47. Filip Frącewicz
    48. Wiktor Pelc
    49. Kacper Rychliński
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  27. Powrót do góry    #4797
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Niezle

  28. Powrót do góry    #4798
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    na trybunie K tak czesto spiewali koniec kariery, to sobie wzieli do serca.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #4799
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Szacun dla tego Pana za postawę:

    Nie rozumiem całego zamieszania, bo w moim przypadku wszystko wydaje się jasne. Wiem jaki kontrakt podpisałem i dostałem zapewnienie, że w razie gorszego wyniku drużyny, nasza umowa przestaje obowiązywać. Obecnie w ogóle się tym nie zajmuję, bo mocno wierzę, że uda nam się wrócić do PGE Ekstraligi. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest awans z Falubazem i jazda w tym klubie przez kolejny sezon. Z tego powodu w tym momencie nie prowadzę żadnych rozmów z innymi klubami. Mam przekonanie, że gdybym jednak po sezonie chciał odejść, to nikt mnie siłą nie zatrzyma - wyjaśnia sam zawodnik.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ci-w-falubazie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4800
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No a spodziewałeś się innej wypowiedzi? Nie może ani powiedzieć, że rozmawia z innymi klubami (bo mu nie wolno), a nie powie, że mu na rękę brak awansu Falubazu (niezależnie czy to prawda czy nie).
    Standardowa, poprawna politycznie wypowiedź jakich wiele już słyszeliśmy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    herbie13 (06-08-2022)

  32. Powrót do góry    #4801
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No a spodziewałeś się innej wypowiedzi? Nie może ani powiedzieć, że rozmawia z innymi klubami (bo mu nie wolno), a nie powie, że mu na rękę brak awansu Falubazu (niezależnie czy to prawda czy nie).
    Standardowa, poprawna politycznie wypowiedź jakich wiele już słyszeliśmy.
    Pytanie się nasuwa takie, po co miałby podpisywać 2 letni kontrakt w FZG, z opcją na jazdę w SE ? Skoro zakładasz, że brak awansu FZG może mu być na rękę ? Przecież mógł podpisać roczny kontrakt i powiedzieć, ze po roku zobaczymy co się wydarzy. Czemu rozmawia z innymi klubami ? No bo nie może być pewien na 100%, ze FZG awansuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4802
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No a spodziewałeś się innej wypowiedzi? Nie może ani powiedzieć, że rozmawia z innymi klubami (bo mu nie wolno), a nie powie, że mu na rękę brak awansu Falubazu (niezależnie czy to prawda czy nie).
    Standardowa, poprawna politycznie wypowiedź jakich wiele już słyszeliśmy.
    Niby tak, ale przytoczysz taka standardowa wypowiedź Fircke'a?

  34. Powrót do góry    #4803
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak było od początku. Falubaz awansuje, Buczek się cieszy i jedzie dla ZG w elipie. Falubaz nie awansuje, Buczek dostaje wolną rękę i też jest zadowolony. Gorzej jak Falubaz nie awansuje i Buczek nie dostaje wolnej ręki. Wtedy nie będzie zadowolony i pewnie utknie w 1 lidze do końca kariery.

  35. Powrót do góry    #4804
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    znalezione w sieci.mozna pozostawić bez większego komentarza , tak jak np zdjęcie jakiś ruin.

    Przez ostatnie 22 lata szkolenie wyglądało fatalnie. Mam nadzieję, że w końcu coś ruszyło i z czasem będzie lepiej. Licencje naszych wychowanków od 2000 roku:
    1.Łukasz Kiersztan koniec kariery
    2.Bartosz Kasprowiak koniec kariery
    3.Tomasz Grabowski koniec kariery
    4.Artur Majewski koniec kariery
    5.Jacek Zarówny koniec kariery
    6.Krzysztof Dominiczak koniec kariery
    7.Alan Marcinkowski koniec kariery
    8.Marcin Rutkowski koniec kariery
    9.Damian Grabski koniec kariery
    10.Adam Kulczyński koniec kariery
    11.Grzegorz Bartkowiak koniec kariery
    12.Daniel Pytel koniec kariery
    13.Grzegorz Zengota
    14.Paweł Gwóźdź koniec kariery
    15.Bartosz Morawski koniec kariery
    16.Krzysztof Pankowski koniec kariery
    17.Janusz Baniak koniec kariery
    18.Przemysław Zarzycki koniec kariery
    19.Mateusz Łukowiak koniec kariery
    20.Tomasz Halicki koniec kariery
    21.Patryk Dudek
    22.Kacper Rogowski koniec kariery
    23.Daniel Paluszkiewicz koniec kariery
    24.Adam Strzelec koniec kariery
    25.Adrian Wojewoda koniec kariery
    26.Remigiusz Perzyński koniec kariery
    27.Maksymilian Ristok koniec kariery
    28.Krystian Krzywiecki koniec kariery
    29.Oskar Lis koniec kariery
    30.Alex Zgardziński koniec kariery
    31.Kamil Merena koniec kariery
    32.Arkadiusz Potoniec koniec kariery
    33.Bartosz Kibała koniec kariery
    34.Mateusz Burzyński koniec kariery
    35.Wojciech Pilarski koniec kariery
    36.Oskar Potoniec koniec kariery
    37.Damian Pawliczak
    38.Jakub Zubczyński koniec kariery
    39.Jakub Osyczka koniec kariery
    40.Matuesz Tonder
    41.Fabian Ragus
    42.Eryk Kwieceń koniec kariery
    43.Sebastian Helwig koniec kariery
    44.Nile Tufft
    45.Damian Boduch koniec kariery
    46.Adrian Bieszczak
    47. Filip Frącewicz
    48. Wiktor Pelc
    49. Kacper Rychliński
    brakuje tu conajmniej Bartocha, ktory jeszcze jezdzi

  36. Powrót do góry    #4805
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Bartoch nie zdawał licencji jako zawodnik Falubazu

  37. Powrót do góry    #4806
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Bartoch nie zdawał licencji jako zawodnik Falubazu
    Czyli w barwach którego klubu zdawał tą licencję ?

    Ciekawy typ z niego, zabawę w żużel rozpoczynał w szkółce FZG, jego ojciec był jakiś czas trenerem od ogólnorozwojówki w FZG. Licencję zdał na torze w Ostrowie w 2017 roku. A zdał ją w barwach :

    Nikodem Bartoch 2001 - Automobilklub Gorzowski
    Czyli podobnie jak Miśkowiak który licencję zdawał w barwach PZM Wschowa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-08-2022 o 11:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4807
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pytanie się nasuwa takie, po co miałby podpisywać 2 letni kontrakt w FZG, z opcją na jazdę w SE ? Skoro zakładasz, że brak awansu FZG może mu być na rękę ? Przecież mógł podpisać roczny kontrakt i powiedzieć, ze po roku zobaczymy co się wydarzy. Czemu rozmawia z innymi klubami ? No bo nie może być pewien na 100%, ze FZG awansuje.
    Może były wówczas inne obietnice, może skład miał być jeszcze wzmocniony? Tymczasem okazuje się, że Fricke i Kvech już są (podobno) poza Falubazem, więc nawet w przypadku awansu zostałby z Tungate i może Tonder.
    Ja tylko mówię, że wypowiedź jest zwykłym szablonem " jestem w klubie X i nie myślę o przyszłym sezonie, bo jeszcze trwa obrany i mam obowiązujący kontrakt. Na ten moment skupiamy się na jak najlepszym wyniku."
    Ja nie zakładam, że na pewno jest mu na rękę brak awansu. Są takie głosy, się w swojej wypowiedzi abstrahuję od tego stwierdzenia (zaraz po tym co wytłuściłeś, w nawiasie).
    Wysoko, że rozmawia z innymi klubami, ale nie może tego przyznać, bo jeszcze trwa jego sezon.

    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Niby tak, ale przytoczysz taka standardowa wypowiedź Fircke'a?
    A czy ja mówię, że Fricke się tak wypowiadał? Ja tylko twierdzę, że wiele wypowiedzi tego typu już było i pewnie nadal będą. Czy i jak się Max wypowiadał - nie wiem, nie pamiętam, nie będę też grzebał w historii jego wypowiedzi. Może tak było, a może nie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #4808
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Buczek może i podpisał na dwa lata kto wie może zostanie. Ale w środowisku żużlowym jest tak że jak jeden z drugim odchodza (fricke i Kvech) do tego Protas kończy kariere to zawodnik wpada w popłoch i szuka opcji. No chyba że Domagała zapewnił go o dobrym składzie

  40. Powrót do góry    #4809
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Buczek może i podpisał na dwa lata kto wie może zostanie. Ale w środowisku żużlowym jest tak że jak jeden z drugim odchodza (fricke i Kvech) do tego Protas kończy kariere to zawodnik wpada w popłoch i szuka opcji. No chyba że Domagała zapewnił go o dobrym składzie
    Zależy co podpisał i co w Falubazie znaczą dżentelmeńskie umowy.

  41. Powrót do góry    #4810
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Zależy co podpisał i co w Falubazie znaczą dżentelmeńskie umowy.
    Jak nie awansujemy to może rozwiązać kontrakt i tak zrobi. Zresztą przy braku awansu to i tak raczej nikt by go nie trzymał bo będzie pewnie skład na 2 ligę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #4811
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Niezle
    Raczej przygnębiające. W przyszły roku z tej listy wypadnie Pawliczak, Ragus i pewnie Tuft. Znikamy w oczach.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4812
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Czy to nie w dużej mierze winna Dowhana który swego czasu uznał iż kluby majętne pokroju uwczesnego Falubazu szkolić juniorów nie muszą gdyż spokojnie mogą wykupywać uzdolnioną młodzież z klubów biedniejszych takich jak Unia w tamtym okresie.Naiwnie zakładając iż status żużlowego finansowego Eldorado w jakimkolwiek ośrodku może trwać wiecznie co jest kompletną mrzonką. Dowhan zażyczył sobie opłat za samą możliwość zapisania się do szkółki o ile dobrze pamiętam.No i oczywiście wtórował mu w tym na każdym kroku sam Mariusz w dzisiejszych czasach największy obrońca nieograniczonego potencjału młodzieży Zielonogórskiej
    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 06-08-2022 o 15:14

  44. Powrót do góry    #4813
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Czy to nie w dużej mierze winna Dowhana który swego czasu uznał iż kluby majętne pokroju uwczesnego Falubazu szkolić juniorów nie muszą gdyż spokojnie mogą wykupywać uzdolnioną młodzież z klubów biedniejszych takich jak Unia w tamtym okresie.Naiwnie zakładając iż status żużlowego finansowego Eldorado w jakimkolwiek ośrodku może trwać wiecznie co jest kompletną mrzonką. Dowhan zażyczył sobie opłat za samą możliwość zapisania się do szkółki o ile dobrze pamiętam.No i oczywiście wtórował mu w tym na każdym kroku sam Mariusz w dzisiejszych czasach największy obrońca nieograniczonego potencjału młodzieży Zielonogórskiej

    tak, ta degrengolada rozpoczęła się mniej więcej za czasów wczesnego Dowhana.
    wtedy ważniejsze było zrobienie sobie zdjęcie z Karolakiem, Lisem, Minge, lub innymi muppetami niż zadbać o szkolenie młodzieży.
    dekada to mało,żeby doczekać się sensownych rezultatów w szkoleniu młodziezy.
    przez sensowny rezultat rozumiem ,co najmniej kilkuletnią karierę w wieku seniorskim .
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  45. Powrót do góry    #4814
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Czy to nie w dużej mierze winna Dowhana który swego czasu uznał iż kluby majętne pokroju uwczesnego Falubazu szkolić juniorów nie muszą gdyż spokojnie mogą wykupywać uzdolnioną młodzież z klubów biedniejszych takich jak Unia w tamtym okresie.Naiwnie zakładając iż status żużlowego finansowego Eldorado w jakimkolwiek ośrodku może trwać wiecznie co jest kompletną mrzonką. Dowhan zażyczył sobie opłat za samą możliwość zapisania się do szkółki o ile dobrze pamiętam.No i oczywiście wtórował mu w tym na każdym kroku sam Mariusz w dzisiejszych czasach największy obrońca nieograniczonego potencjału młodzieży Zielonogórskiej
    Tak, to Robert zabił szkolenie w ZG. Pieniądze które szły do stowarzyszenia na szkolenie młodych w większej części trafiały na finansowanie pierwszej drużyny. Dlatego uważam że historia o upadku Falubazu powinna być zamknięta w dekadzie 2011-2021 i nosić tytuł „jak z samego szczytu spaść na dno czyli o tym jak NIE należy prowadzić klubu żużlowego”. Oczywiście RD nie jest jedynym winnym.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 06-08-2022 o 16:15

  46. Powrót do góry    #4815
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Czy to nie w dużej mierze winna Dowhana który swego czasu uznał iż kluby majętne pokroju uwczesnego Falubazu szkolić juniorów nie muszą gdyż spokojnie mogą wykupywać uzdolnioną młodzież z klubów biedniejszych takich jak Unia w tamtym okresie.Naiwnie zakładając iż status żużlowego finansowego Eldorado w jakimkolwiek ośrodku może trwać wiecznie co jest kompletną mrzonką. Dowhan zażyczył sobie opłat za samą możliwość zapisania się do szkółki o ile dobrze pamiętam.No i oczywiście wtórował mu w tym na każdym kroku sam Mariusz w dzisiejszych czasach największy obrońca nieograniczonego potencjału młodzieży Zielonogórskiej
    Źle pamiętasz, co nie przeszkodziło ci wpaść tutaj i wylać wiadro pomyj.

    Nigdy nie było sytuacji aby ktoś w FZG zażyczył sobie opłat za "zapisanie się do szkółki". A co za tym idzie, nigdy nie miałem nawet okazji aby popierać taki pomysł. Musisz się bardziej przyłożyć przybłędo.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-08-2022 o 16:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •