Strona 69 z 180 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,105 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3061
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Pozdrowienia dla wszystkich, którzy przed sezonem, opierając się na wywiadach przeprowadzonych dla klubowych mediów, wykłócali się ze mną twierdząc, że Fricke wcale nie został w Falubazie ze względu na rekordowy kontrakt tylko z uwagi na atmosferę oraz rozmowy z prezesem, który przekonał Maxa do wizji funkcjonowania klubu w kolejnych latach

  2. Powrót do góry    #3062
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Jeśli Max tyle dostał to władze robią sabotaż. Ja rozumiem Dudkowi, bo to wychowanek i zawsze się wyrówna pod względem sponsorskim.

    Jackie Holder zbijał w 1 lidze, co najmniej bańke mniej, wykręcając przy tym ok 2.6 śr/b. Kompletnie przepłacone, a wynikowo nie odstaje aż tak. Za te pieniądze można było mieć Lyagera + Lebiediewa zamiast Australijczyków. Wyszłoby wynikowo to samo, a może i lepiej, a ekonomicznie na wielki plus.

    Jeśli klub szasta tak kasą to albo ma jej jak lodu, albo mają nierówno pod sufitem, albo to i to
    Ha, ha, wychowanek miał ofertę jeszcze wyższą. Według mojej wiedzy śmiało by zgarnął 3 mln za sezon. Ale już prędzej był dogadany w Toruniu. I tu trzeba dodać, ze gdyby został to nie byłoby Rohana.

    Czy robią sabotaż ? Chyba nie, tak narzekaliście na Domagałę a on tylko realizuje to co mu zlecą właściciele i według tego jakie środki mu zapewnią. Dostał zadanie powrotu do SE i je realizuje. I według mojej oceny zrobił to co mógł zrobić w tej sytuacji. Tu trzeba przypomnieć, ze tylko Zagar mu nie wyszedł. On dostał tez ofertę, ale komandos nie chciał słyszeć o I lidze. I był już po słowie z Krosnem. Pech chciał, że Krosno nie awansowało, więc dali sobie na luz z Zagarem. Na końcu została mu już tylko Bydzia. Ale wracając do Domagały, wiedział doskonale, że Max dostanie jakiś kontrakt w SE więc pierwsze co zrobił to podniósł mu ofertę do tego stopnia, ze temu nie opłacało się zmieniać klubu. Szybko tez uporał się z Buczkiem, któremu dał również solidny kontrakt. I zapewnienie, ze nie wykopią Buczka jak awansują do SE, nawet jak wróci Dudek. Buczek miał tez ofertę z Bydzi, ale wtedy kanclerz nie wiedział, ze będzie go stać na Zagara i Miedziaka wiec wybrał FZG. Bo tu widział najszybsza drogę do powrotu do SE. Czyli Domagała swoją robotę wykonał dobrze. Zrobił to co zlecili mu patroni.

    I teraz też realizuje zadania na wypadek awansu FZG do SE. Nie wiem co z tego wyniknie, nie wiem czy awansujemy. Ale wiem, że kasy nie szczędzą. Pozbyli się Żyto i już dzwonili do Cieślaka. Dlatego Cieślak był w roli eksperta na ostatnim meczu w ZG. Był czas pogadać z nim. Nie wiem czy proponowali mu angaż, czy tylko chcieli się w czymś tam poradzić. Ale z tych wszystkich ruchów wynika, ze właściciele mocno prą na ta SE. Więc jak podsumujemy te wszystkie ruchy i kasę jaką w to włożyli, to brak awansu faktycznie będzie sporym rozczarowaniem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3063
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ha, ha, wychowanek miał ofertę jeszcze wyższą. Według mojej wiedzy śmiało by zgarnął 3 mln za sezon. Ale już prędzej był dogadany w Toruniu. I tu trzeba dodać, ze gdyby został to nie byłoby Rohana.

    Czy robią sabotaż ? Chyba nie, tak narzekaliście na Domagałę a on tylko realizuje to co mu zlecą właściciele i według tego jakie środki mu zapewnią. Dostał zadanie powrotu do SE i je realizuje. I według mojej oceny zrobił to co mógł zrobić w tej sytuacji. Tu trzeba przypomnieć, ze tylko Zagar mu nie wyszedł. On dostał tez ofertę, ale komandos nie chciał słyszeć o I lidze. I był już po słowie z Krosnem. Pech chciał, że Krosno nie awansowało, więc dali sobie na luz z Zagarem. Na końcu została mu już tylko Bydzia. Ale wracając do Domagały, wiedział doskonale, że Max dostanie jakiś kontrakt w SE więc pierwsze co zrobił to podniósł mu ofertę do tego stopnia, ze temu nie opłacało się zmieniać klubu. Szybko tez uporał się z Buczkiem, któremu dał również solidny kontrakt. I zapewnienie, ze nie wykopią Buczka jak awansują do SE, nawet jak wróci Dudek. Buczek miał tez ofertę z Bydzi, ale wtedy kanclerz nie wiedział, ze będzie go stać na Zagara i Miedziaka wiec wybrał FZG. Bo tu widział najszybsza drogę do powrotu do SE. Czyli Domagała swoją robotę wykonał dobrze. Zrobił to co zlecili mu patroni.

    I teraz też realizuje zadania na wypadek awansu FZG do SE. Nie wiem co z tego wyniknie, nie wiem czy awansujemy. Ale wiem, że kasy nie szczędzą. Pozbyli się Żyto i już dzwonili do Cieślaka. Dlatego Cieślak był w roli eksperta na ostatnim meczu w ZG. Był czas pogadać z nim. Nie wiem czy proponowali mu angaż, czy tylko chcieli się w czymś tam poradzić. Ale z tych wszystkich ruchów wynika, ze właściciele mocno prą na ta SE. Więc jak podsumujemy te wszystkie ruchy i kasę jaką w to włożyli, to brak awansu faktycznie będzie sporym rozczarowaniem.
    Może sabotaż to za duże słowo, ale nieodpowiedzialne wydawanie pieniędzy Z tym Cieślakiem to ciekawy epizod. Ciągnie Marka do Winnego Grodu , bo co chwilę tutaj jest, chociażby jako ekspert, a my składamy mu kolejne propozycje, bo wedle moich informacji przed tym sezonem dostał ofertę pracy zamiast trenera Żyto. Parcie na awans jest przeogromne, o czym ostatnio mówił sam Żyto po zwolnieniu, że presja w ZG jest niewyobrażalnie wysoka.

  4. Powrót do góry    #3064
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Strażak wszystko wie ba On jak się pomyli to powie ze spekulował

  5. Powrót do góry    #3065
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Kontrakty dwu i wiecej letnie maja to do siebie,ze nie trzeba negocjowac
    nowych warunkow finansowych na drugi rok tylko dac nie gorsze niz w pierwszym roku.
    Tylko przy checi obnizenia trzeba negocjowac.
    Nie wiem wiec dlaczego Falubaz dolozyl Frickemu az 300.000 za parafke i 2000 za punkt.
    Zbyt bogaci sa?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #3066
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    3 mln dla Dudka to niezły odlot. Takie ceny widzę dla max 2 żużlowców. Zmarzlik, A. Laguta
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  7. Powrót do góry    #3067
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    3 mln dla Dudka to niezły odlot. Takie ceny widzę dla max 2 żużlowców. Zmarzlik, A. Laguta
    Podobnie Patryk zarabia w Toruniu. Ok. 200 punktów da mu 2.6 mln. A wydaje się, że będzie około 210-220 z bonusami przy 16 meczach, a może byc 20

  8. Powrót do góry    #3068
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    3 mln dla Dudka to niezły odlot. Takie ceny widzę dla max 2 żużlowców. Zmarzlik, A. Laguta
    Terminski miał dwie opcje

    1.Dudek za 3 mln
    2.Kosciuch za 600 tys

    jak myslisz którą wybrał

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    kingpin (05-07-2022)

  10. Powrót do góry    #3069
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Terminski miał dwie opcje

    1.Dudek za 3 mln
    2.Kosciuch za 600 tys

    jak myslisz którą wybrał
    No i popatrz - miałby 2,4 bańki zaosczędzone, utrzymanie i tak pewne, bo przebić Ostrovię to wyczyn, a sezon i tak spisany na straty. Oczywiście przed wydarzeniami z lutego nikt takiego scenariusza nie zakładał, ale z perspektywy czasu...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #3070
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    a sezon i tak spisany na straty.
    o jakich stratach piszesz? Szczegolnie na tym etapie rozgrywek?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Powrót do góry    #3071
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    o jakich stratach piszesz? Szczegolnie na tym etapie rozgrywek?
    No, że z walki o medale wyszły nici.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #3072
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To kto zdobyl medale?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #3073
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Czyli zakładając te wiadomości to gdyby Falubaz awansował ma 3/4 zawodników w składzie.

    9. Krzysiek Buczkowski
    10. Jan Kvech/Tonder
    11.
    12.
    13. Patryk Dudek (?)
    14. Dawid Rempała
    15.

    Czyli nie tak źle, jakaś podstawa jest. Jak Mariusz pisze o tych wysokich kwotach to fajnie by było gdyby udało się wyrwać zawodnika pokroju Michelsena/Thomsena/Holdera i dołożyć jakiegoś walczaka typu Jensena/Świdnickiego

    A jeśli żaden z tych większych tuz by nie przyszedł to na miejscu zarządu próbowałbym uzupełnić te luki Australijczykami:

    11. C. Holder
    12. J. Holder

    Jack po tym co prezentuje w tym roku nie ma jakiejś mocnej pozycji negocjacyjnej i może udałoby się wyrwać kangurów. Koszt też nie byłby jakiś wysoki. Więc wtedy resztę pieniędzy na próbę wyciągnięcia Wiktora z Bydzi, jazda z idolem Patrykiem może kusić

    Oczywiście to moja alternatywna wizja i przykład rozwiązań jak klub mógłby zbudować skład, który da utrzymanie, a przy dobrych wiatrach pojedzie w top 4.

  15. Powrót do góry    #3074
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    14. Dawid Rempała



    on szpryce w 1 lidze się nie łapie


    Na kogo trafimy w 1 rundzie tych wyliczeń jest duzo oby nie Gdańsk

  16. Powrót do góry    #3075
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Rempała i walczak Swidnicki z kosmiczną wyjazdową srednia 0,7 o matko. Ze tak zapytam Swidnicki jako kto ? etaty kasjerów i wirażowych chyba zajete

  17. Powrót do góry    #3076
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Rempała i walczak Swidnicki z kosmiczną wyjazdową srednia 0,7 o matko. Ze tak zapytam Swidnicki jako kto ? etaty kasjerów i wirażowych chyba zajete
    No Świdnicki jest bardzo waleczny. Temu chłopakowi wystarczy pomóc, bo on nie ma jak Misiek, że dostaje sprzęt na tacy i jedzie A mimo to od niego nie odstaje zbytnio.

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    14. Dawid Rempała



    on szpryce w 1 lidze się nie łapie


    Na kogo trafimy w 1 rundzie tych wyliczeń jest duzo oby nie Gdańsk
    A kto miałby być za Rempałę? Nie opłaca się kupować dwóch juniorów. Skoro został podpisany na dwa lata to pojedzie za rok w 1 lidze/ekstralidze. I tak jest lepszy z naszych wszystkich juniorów

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    LogTech (05-07-2022)

  19. Powrót do góry    #3077
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Strażak wszystko wie ba On jak się pomyli to powie ze spekulował
    Tu akurat może mieć sporo racji w tych swoich spekulacjach. Ciśnienie na pewno jest bo przecież za rok są wybory samorządowe. Kubicki musi mieć sukces w Falubazie jako jeden z punktów swojej kampanii wyborczej. Dlatego będzie gotowy przepyerdolić sporo kasy byleby tylko awansować i przedstawić to jako swoje wielkie osiągnięcie. Tyle że klub sterowany w oparciu o kalendarz wyborczy to jest przepis na katastrofę. Po wyborach będzie wyyebka bo są ważniejsze potrzeby. Sponsorzy z zewnątrz nie będą chętnie przychodzić bo i tak mieliby gówno do gadania więc uzależnienie od samorządowej kasy będzie się pogłębiało.

    A co do Fricka to play offy pokażą czy jest sportowcem z prawdziwego zdarzenia czy sprzedajną ***. Nawet jeśli jest dogadany z Bydgoszczą na wypadek awansu to powinien się zachować profesjonalnie. Czemu tylko przypomina mi się w takiej chwili stary kawał o Łodzi.

  20. Powrót do góry    #3078
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To kto zdobyl medale?
    Na pewno nie Apator.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #3079
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To kto zdobyl medale?
    No paru kolesi z Bydgoszczy uznało, że już awansowali, bo mają z nami bonus
    Oj serio przypominają mi się epickie wątki z tego forum z 2007 roku. W kościach czuję powtórkę z rozrywki

  22. Powrót do góry    #3080
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No paru kolesi z Bydgoszczy uznało, że już awansowali, bo mają z nami bonus
    Oj serio przypominają mi się epickie wątki z tego forum z 2007 roku. W kościach czuję powtórkę z rozrywki
    Tylko wtedy Protas w dwu meczu zdobył 30 punktów jak to powtórzy awans nasz

  23. Powrót do góry    #3081
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Tylko wtedy Protas w dwu meczu zdobył 30 punktów jak to powtórzy awans nasz
    Lepiej. W Bydgoszczy miał 15 + 2 (6). Raz mu tam chyba Okoń uciekł ze startu. Już nie pamiętam tak dokładnie, ale było wesoło na stadionie

  24. Powrót do góry    #3082
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No Świdnicki jest bardzo waleczny. Temu chłopakowi wystarczy pomóc, bo on nie ma jak Misiek, że dostaje sprzęt na tacy i jedzie A mimo to od niego nie odstaje zbytnio.


    W czym Swidnickiemu chcesz pomóc jak on za podpis skasował z 300-400 tysiecy ? a w finale IMSJ przegrywał z zawodnikami którzy marzą o jego 3 czy 4 silniku.Swidnicki jest wytworem toru częstochowskiego i tylko tam jeżdzi dobrze. Chcesz go zakontraktować na jeden mecz ? no i podstawowe pytanie do walki o skład z Tonderem i Kvechem o u24 czy o zgrozo na PL seniora

    Czy to nie Ty zakochałeś sie w Tungacie i Rempale którzy jeżdza na poziomie 2 ligi a teraz doszedł Swidnicki ?

  25. Powrót do góry    #3083
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Lepiej. W Bydgoszczy miał 15 + 2 (6). Raz mu tam chyba Okoń uciekł ze startu. Już nie pamiętam tak dokładnie, ale było wesoło na stadionie
    Chyba jechaliśmy wtedy bez Fredki ? byłem na tym meczu ale Pepe robił co chciał

  26. Powrót do góry    #3084
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No paru kolesi z Bydgoszczy uznało, że już awansowali, bo mają z nami bonus
    Oj serio przypominają mi się epickie wątki z tego forum z 2007 roku. W kościach czuję powtórkę z rozrywki
    Jeśli odnosisz się do realisty to cóż...jak na niego nie bierzesz poprawki to jestem rozczarowany.
    Zauważ, że większość z nas ma świadomość, że do awansu jeszcze daleko. A że różne plany się snuje...Wy też dyskutujecie tutaj o potencjalnym obrazie drużyny na przypadek awansu. I co? Mam z tego tytułu przypominać wypowiedzi Tondera 2021, że o spadku już się w ZG nie myśli przy każdym poście Twoim bądź innych chłopaków z ZG, w którym nawiązujecie do awansu i rzucać "czuję powtórkę z rozrywki"?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    never_mind (05-07-2022)

  28. Powrót do góry    #3085
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Chyba jechaliśmy wtedy bez Fredki ? byłem na tym meczu ale Pepe robił co chciał
    Tak była z/z. W ogóle ten 2007 rok i czwórmecz z Bydgoszczą to są jedne z najciekawszych zmagań w historii Falubazu. Czego tam nie było. No i to co się tutaj odpyerdalało w wątkach meczowych to była klasyka gatunku. Złote czasy forum.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli odnosisz się do realisty to cóż...jak na niego nie bierzesz poprawki to jestem rozczarowany.
    Biorę biorę, ale to nie tylko on, bo tu jest jeszcze jeden taki herbatnik. W każdym razie z każdym jego wpisem jakbym był na chwilę młodszy o te naście lat Tak mi przypomina pamiętny 2007.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (05-07-2022), speedwayfzg (05-07-2022)

  30. Powrót do góry    #3086
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W czym Swidnickiemu chcesz pomóc jak on za podpis skasował z 300-400 tysiecy ? a w finale IMSJ przegrywał z zawodnikami którzy marzą o jego 3 czy 4 silniku.Swidnicki jest wytworem toru częstochowskiego i tylko tam jeżdzi dobrze. Chcesz go zakontraktować na jeden mecz ? no i podstawowe pytanie do walki o skład z Tonderem i Kvechem o u24 czy o zgrozo na PL seniora

    Czy to nie Ty zakochałeś sie w Tungacie i Rempale którzy jeżdza na poziomie 2 ligi a teraz doszedł Swidnicki ?
    W żadnym Tungacie się nie kochałem, tylko pisałem, że to dużo lepsza opcja niż Zagar, bo tego agenta nigdy nie chciałem na W69 widzieć i nigdy już chcieć nie będę. A co do Rempały, to tylko chwalę jego zapał do sportu, bo talentu to ma o wiele mniej niż taki Trześniewski, Grygolec czy Ragus, a jeździ od nich lepiej. Ja się młodzieżowcami interesuje i wiem jak on jeździł 3 lata temu. Miał większe problemy na łukach niż nasz Rychliński, a i tak z niego nienajgorszy junior wyrósł dzięki zaangażowaniu

  31. Powrót do góry    #3087
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak była z/z. W ogóle ten 2007 rok i czwórmecz z Bydgoszczą to są jedne z najciekawszych zmagań w historii Falubazu. Czego tam nie było. No i to co się tutaj odpyerdalało w wątkach meczowych to była klasyka gatunku. Złote czasy forum.
    Z przykrością stwierdzam, że to są piękne i straszne wspomnienia. Z punktu widzenia kibica ta walka była niezwykła, z punktu widzenia kibica Polonii...cóż...wielu moich kolegów jarało się wynikami ze sparingów, po czym sezon wszystko zweryfikował i spadek stał się faktem. To był ostatni raz kiedy dałem się nabrać na "formę" z przedsezonowych treningów...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #3088
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak była z/z. W ogóle ten 2007 rok i czwórmecz z Bydgoszczą to są jedne z najciekawszych zmagań w historii Falubazu. Czego tam nie było. No i to co się tutaj odpyerdalało w wątkach meczowych to była klasyka gatunku. Złote czasy forum.

    peak to chyba jednak był ćwierćfinał Gorzów - Zielona Góra w 2010
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #3089
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Biorę biorę, ale to nie tylko on, bo tu jest jeszcze jeden taki herbatnik. W każdym razie z każdym jego wpisem jakbym był na chwilę młodszy o te naście lat Tak mi przypomina pamiętny 2007.
    Każdy ma swojego herbatnika Mam tylko nadzieję, że nie zaliczasz mnie do tego grona po stronie bydgoskiej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-07-2022), spidigz (05-07-2022)

  35. Powrót do góry    #3090
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na pewno nie Apator.
    Chyba nie zrozumiales prostego pytania.
    Nie pytałem kto nie zdobył.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #3091
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [QUOTE=CarlitosFalubaz;2234512]Tak była z/z. W ogóle ten 2007 rok i czwórmecz z Bydgoszczą to są jedne z najciekawszych zmagań w historii Falubazu. Czego tam nie było. No i to co się tutaj odpyerdalało w wątkach meczowych to była klasyka gatunku. Złote czasy forum.a

    Walas w 15 biegu w rundzie zasadniczej prze,,,, chyba z Klechą czy jakoś tak na ostatnim łuku a Protasa wykluczyli po spiciu z Okoniem

  37. Powrót do góry    #3092
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chyba nie zrozumiales prostego pytania.
    Nie pytałem kto nie zdobył.
    To jest łączona odpowiedź na pytanie "czemu spisany na straty".
    Ale jeśli chcesz wiedzieć kto zdobył medal to odpowiadam - Motor Lublin.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #3093
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    peak to chyba jednak był ćwierćfinał Gorzów - Zielona Góra w 2010
    i Sky wyznający miłość Falubazowi Mam nadzieje, że koniec końców nie skoczył z tego mostu do Warty chociaż nie pamiętam żeby jeszcze później był aktywny na forum

    [QUOTE=kiki;2234520]
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak była z/z. W ogóle ten 2007 rok i czwórmecz z Bydgoszczą to są jedne z najciekawszych zmagań w historii Falubazu. Czego tam nie było. No i to co się tutaj odpyerdalało w wątkach meczowych to była klasyka gatunku. Złote czasy forum.a

    Walas w 15 biegu w rundzie zasadniczej prze,,,, chyba z Klechą czy jakoś tak na ostatnim łuku a Protasa wykluczyli po spiciu z Okoniem
    To wykluczenie było niesłuszne. Ale był wtedy wqrw. Teraz to bym to zlał, na zasadzie ot kolejny sędziowski babol, ale wtedy to było jak plama na honorze

    EDIT: a najsmutniejsze jest że te czasy już nie wrócą. Czy tam awansuje Falubaz czy Bydgoszcz to czeka nas brutalne zderzenie z rzeczywistością. No i nie ma już tych emocji, kibiców i ogólnie zayoba na punkcie speedwaya. Człowiek to wszystko śledzi bardziej z przyzwyczajenia niż pasji.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 05-07-2022 o 15:07

  39. Powrót do góry    #3094
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Artur Kuśmierz wtedy "niechcący" walnął tego babola, wykluczając PePe.

  40. Powrót do góry    #3095
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To jest łączona odpowiedź na pytanie "czemu spisany na straty".
    Ale jeśli chcesz wiedzieć kto zdobył medal to odpowiadam - Motor Lublin.
    Sa jeszcze dwa do rozdania.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #3096
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    i Sky wyznający miłość Falubazowi Mam nadzieje, że koniec końców nie skoczył z tego mostu do Warty chociaż nie pamiętam żeby jeszcze później był aktywny na forum
    to był ten typ z Gorzowa co najwięcej się tu produkował w wątku meczowym, a po porażce w drugim meczu napisał, że teraz ma w d*** Stal i zostaje fanem Falubazu? XD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #3097
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to był ten typ z Gorzowa co najwięcej się tu produkował w wątku meczowym, a po porażce w drugim meczu napisał, że teraz ma w d*** Stal i zostaje fanem Falubazu? XD
    Tak, a wcześniej mówił że nie ma takiej opcji żeby Stal nie wygrała dwumeczu i skoczy do Warty jak będzie inaczej czy coś w tym stylu

  43. Powrót do góry    #3098
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    3 mln dla Dudka to niezły odlot. Takie ceny widzę dla max 2 żużlowców. Zmarzlik, A. Laguta
    Spytaj się Przemka ile dostaje Zimny, to ci dopiero szczena opadnie.

    Z tym Patrykiem u nas to wyszło i śmiesznie i chuyowo. Bo prezes łaził za nim od jesieni 2020 roku z gotowym kontraktem. I ciągle coś tam poprawiali, bo ciągle jakieś szczegóły nie grały. Patryk miał waży kontrakt do końca 2021 roku. Ale Domagała widząc co się dzieje na rynku, koniecznie chciał go "usidlić" szybciej. Rzecz jasna nikt wtedy w FZG w najczarniejszych snach nie przewidywał, że FZG spadnie po sezonie 2021. I dlatego prezes nie szalał zbytnio z kasą dla Patryka. Owszem, przygotował mu podwyżkę, ale wszystko w granicach normy. Zaoferowali mu trochę na górkę, licząc na to, że konkurencja jak będzie chciała koniecznie go podebrać to się mocno wykrwawi finansowo. Pech chciał, że spadliśmy, i tutaj zaczęła się prawdziwa sraczka. Domagała dostał zadanie aby zbudować skład na szybki awans. Kubicki z Bieńkowskim zorganizowali lokalnych sponsorów. I kazali Domagale zrobić ten sam manewr co w 2018 roku, jak jechaliśmy w barażach z rybnikiem. Trzon drużyny miał zostać plus jakieś wzmocnienia. Padło na to, że trzeba zostawić Protasa, Dudka, Fricke i Zagara. Plus Kvech, Tonder, i juniorzy. Protas się zgodził od razu (nie wiem ile mu tam zaproponowano). Zagar od razu odmówił, bo (jak sie potem okazało) był już po słowie z Krosnem. Fricke poprosił o czas do namysłu. Pewnie by od razu zlał temat jego startów w FZG w I lidze, gdyby nie odpowiednia suma pod kontraktem. A najgorszy ból doopy był, jak się okazało z Dudkiem. Oni byli pewni, że Patryk zostanie jak zobaczy ile mu zaproponowali za jazdę w I lidze. Patryk jednak wybrał jak wybrał, i dlatego m.in nikt nie wierzy w to, ze on podjął decyzję dopiero po spadku FZG. Wszyscy tam wiedzą, że był już sporo szybciej dogadany w Toruniu. I we wrześniu nie mógł już podjąć innej decyzji. To znaczy mógł, ale wtedy pewnie by Termos zrobił larum na całą SE. Niczym Grzyb z Kowalskim. A wersja, ze patryk odszedł aby startować w SE jest oficjalną wersją dla mediów i kibiców. FZG od początku nie zamierzał robić z tego afery bo doskonale wiedzieli, że nie ma co palic mostów by kiedyś móc wrócić do współpracy. A mimo to milczek Domagała, puścił przeciek kontrolowany, że rzekomo Patryk obiecał mu za rok wrócić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3099
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Ja w 2023 widzę to tak:
    1.Zengota
    2.Pieszczek
    3.Tonder
    4.Klindt
    5.Tungate
    6.Rempała
    7.Ragus
    8.Tuft

    Marazm na lata, walka o utrzymanie, pogłębiająca się przepaść finansowa dzięki kasie z tv. Będzie to podsumowanie wieloletnich starań obecnego zarządu, podejścia do sponsorów, "mądrej" polityki transferowej, podziękowania innym mądrym i doświadczonym ludziom, którzy dużo wnosili do klubu. Ja już im nie wierzę... Tych baboli było już tak dużo, że się niedobrze robi - Doyle, Vacul, Janas, Lindbaeck, Zagar... itd itp. Nasi są zawsze 2 kroki za resztą, teraz też. Zamiast nagabywać Bjerre i Przyjemskiego na kontrakt w ZG to Polonia zaklepała Fricke'a i Buczka. Wiem, że to spekulacje ale w każdej plotce jest ziarno prawdy, bo w ostatnich latach się raczej te złe proroctwa (Vaculik, Doyle, Nicki) sprawdzały. Zresztą co za różnica i tak nas Krosno wyleczy z tej eligi.

    Wczoraj Tarnów, dzisiaj Rybnik, jutro Zielona Góra. Podobienstwa narzucają się same.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 05-07-2022 o 16:03

  45. Powrót do góry    #3100
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Strażak wszystko wie ba On jak się pomyli to powie ze spekulował
    To teraz mówię wprost, zanim okaże się czy się pomyliłem, że spekuluję tylko. A jak to się okaże prawdą, to uznajmy, że po prostu trafiłem w tych spekulacjach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3101
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rzecz jasna nikt wtedy w FZG w najczarniejszych snach nie przewidywał, że FZG spadnie po sezonie 2021
    Chyba tylko w Twoich i klubowych kręgach. Całe forum grzmiało o tym że jak Vaculik odejdzie i przyjdzie Zagar to lecimy.

  47. Powrót do góry    #3102
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Ja w 2023 widzę to tak:
    1.Zengota
    2.Pieszczek
    3.Tonder
    4.Klindt
    5.Tungate
    6.Rempała
    7.Ragus
    8.Tuft

    Marazm na lata, walka o utrzymanie, pogłębiająca się przepaść finansowa dzięki kasie z tv. Będzie to podsumowanie wieloletnich starań obecnego zarządu, podejścia do sponsorów, "mądrej" polityki transferowej, podziękowania innym mądrym i doświadczonym ludziom, którzy dużo wnosili do klubu. Ja już im nie wierzę... Tych baboli było już tak dużo, że się niedobrze robi - Doyle, Vacul, Janas, Lindbaeck, Zagar... itd itp
    A co tam, zbudujmy drużynę na miarę snów (koszmarnych) kibiców Falubazu!

    1. Zagar
    2. Pieszczek
    3. Predator
    4. Przemek Pawlicki/Ksysio
    5. Tonder
    6. Ragus
    7. Tuft
    8. Pawliczak

    Trybuna K byłaby rozgrzana do czerwoności

  48. Powrót do góry    #3103
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co tam, zbudujmy drużynę na miarę snów (koszmarnych) kibiców Falubazu!

    1. Zagar
    2. Pieszczek
    3. Predator
    4. Przemek Pawlicki/Ksysio
    5. Tonder
    6. Ragus
    7. Tuft
    8. Pawliczak

    Trybuna K byłaby rozgrzana do czerwoności
    brakuje tam na juniorce Panicza ze Sparty

  49. Powrót do góry    #3104
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co tam, zbudujmy drużynę na miarę snów (koszmarnych) kibiców Falubazu!

    1. Zagar
    2. Pieszczek
    3. Predator
    4. Przemek Pawlicki/Ksysio
    5. Tonder
    6. Ragus
    7. Tuft
    8. Pawliczak

    Trybuna K byłaby rozgrzana do czerwoności
    Jeszcze brakuje Gomólskiego...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-07-2022)

  51. Powrót do góry    #3105
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Chyba tylko w Twoich i klubowych kręgach. Całe forum grzmiało o tym że jak Vaculik odejdzie i przyjdzie Zagar to lecimy.
    To że forum grzmiało to nie znaczy, że zarząd miał takie myśli. Zarząd był pewny, że Żyto ze swoim torem z roku 2020 na spokojnie utrzyma drużynę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •