Strona 16 z 180 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiadomo ?

    Nie wiesz czy zmieniłby klub czy nie zmienił. I nie będziesz wiedział dopóki nie spróbujesz takiego zawodnika ściągnąć. Poza tym cymbalisto, akurat Janowski czy Piter już zmieniali kluby, mimo, że ich dotychczasowe kluby nie spadły ze SE. Więc po co tworzysz jakieś chore teorie ?
    Taa łatwo powiedzieć, my próbowaliśmy wyrwać Taia ze Sparty i co? No i co do tej pory chłopaki czekają na lotnisku z transparentem "Witamy w Lublinie". Dobra muszę kończyć bo idę chłopaków podmienić. Nara

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja nie kojarze, zeby Pawlicki odchodzil z Leszna.

    W tych czasach, zeby oni odeszli to albo spadek, albo tarapaty finansowe klubu.

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja nie kojarze, zeby Pawlicki odchodzil z Leszna.

    W tych czasach, zeby oni odeszli to albo spadek, albo tarapaty finansowe klubu.
    Była taka akcja chyba razem z bratem ale to za wczesnego juniora.

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Była taka akcja chyba razem z bratem ale to za wczesnego juniora.
    No w wieku 16 lat Polonia Pila, bo z tego co kojarze to sie Piter Senior nie mogl dogadac. Raczej jak wczesniej pisalem to mialem na mysli zawodnikow z Top ligi ( krajowych )o czym wspomnialem a nie nieopierzonych juniorow debiutujacych w lidze.

  5. Powrót do góry    #680
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No w wieku 16 lat Polonia Pila, bo z tego co kojarze to sie Piter Senior nie mogl dogadac. Raczej jak wczesniej pisalem to mialem na mysli zawodnikow z Top ligi ( krajowych )o czym wspomnialem a nie nieopierzonych juniorow debiutujacych w lidze.
    Z Piłą to mi się bardziej Hampel przypomina za lepka jak tam zdawał licencję. Ok nie ważne ale wiadomo o co chodzi na ten moment nie ma szans wyrwać kogoś z czołówki zuzlokow chyba, że jak było wspomniane wcześniej jakiś armagedon w klubie.

    Mariusz jeżeli posiadasz Cyfrowy Polsat to włącz kanał nr 43 Kino Polska tam leci teraz fajny film, kultowa polska komedia "Dzień Świra". Jeżeli już to widziałeś to obejrzyj jeszcze raz to może wyciągniesz wnioski. Oczywiście nie czuj się urażony ale chciałem ażebyś zrozumiał ten przekaz.

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mowa była przede wszystkim o tym, czy Patryk mógł formalnie na jesień 2020 roku podpisac kontrakt na sezon 2022. Więc podałem przykłady, że mógł to zrobić.



    Nic nie chce osiągnąć, jedynie co to wyraziłem swoją opinię, ze nie wierzę w to, ze Termos i spółka czekali by łaskawie, aż Dudek im odpowie pod koniec sierpnia, czy zgarnie od nich blisko 3 mln. Tylko tyle i aż tyle.

    Weź też pod uwagę że Miedziak po podpisaniu Dudka się spultal, i wersję Kępy i Dudka potwierdził. Apator był dogadany na kolejny rok z Miedziakiem, o czym sam Miedziak mówił (zapewne nie wyszły rozmowy z Drabikiem) ale spadł Falubaz. I z tego co można wywnioskować to nie Toruń był pierwszym wyborem Dudka bo spadku, ale w Lublinie skład był już klepnięty.
    W mediach też pojawiały się informacje że ten kontrakt wcale tak wysoki nie jest, rzekomo tyle samo by dostał w Zielonej Górze w 1 lidze. Co tłumaczyłoby niechęć rodziców Patryka do odejścia, skoro nic na tym nie zarobi.

  7. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Przy okazji dziadzia wygadal, że Janosia i Pitera nikt nie próbował wyciągnąć, bo gdyby próbował, to na pewno by wyciągnął a dowodem na to jest zmiana barw klubowych lata temu.
    To przecież oczywiste.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Weź też pod uwagę że Miedziak po podpisaniu Dudka się spultal, i wersję Kępy i Dudka potwierdził. Apator był dogadany na kolejny rok z Miedziakiem, o czym sam Miedziak mówił (zapewne nie wyszły rozmowy z Drabikiem) ale spadł Falubaz. I z tego co można wywnioskować to nie Toruń był pierwszym wyborem Dudka bo spadku, ale w Lublinie skład był już klepnięty.
    W mediach też pojawiały się informacje że ten kontrakt wcale tak wysoki nie jest, rzekomo tyle samo by dostał w Zielonej Górze w 1 lidze. Co tłumaczyłoby niechęć rodziców Patryka do odejścia, skoro nic na tym nie zarobi.
    Nie no, tym Miedziakiem to mnie przekonałeś.

    Trzymali Miedziaka w nieświadomości, bo musieli założyć, że w ostatniej chwili któryś z dwójki Emil/Patryk może zdezerterować. A wtedy zostaliby z ręką w nocniku.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przy okazji dziadzia wygadal, że Janosia i Pitera nikt nie próbował wyciągnąć, bo gdyby próbował, to na pewno by wyciągnął a dowodem na to jest zmiana barw klubowych lata temu.
    To przecież oczywiste.
    Gdzie ty to apsztyfikancie wyczytałeś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #684
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, tym Miedziakiem to mnie przekonałeś.

    Trzymali Miedziaka w nieświadomości, bo musieli założyć, że w ostatniej chwili któryś z dwójki Emil/Patryk może zdezerterować. A wtedy zostaliby z ręką w nocniku.



    Gdzie ty to apsztyfikancie wyczytałeś ?
    Czy Ty kulwa baranie stary (bo już nie mogę się powstrzymać) nie zrozumiałeś tego, że sytuacja Dudka zależała od tego czy Falubaz spadnie lub nie. Ile to trzeba Ci tolkowac matole żebyś to w końcu zrozumiał. Jesteś uparty jak osioł tak jak Twój idol Jarosław K. Weź już skoncz pisać te bzdury bo to już zrobiło się strasznie w****yajace. Obejrzałeś film?

  10. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czy Ty kulwa baranie stary (bo już nie mogę się powstrzymać) nie zrozumiałeś tego, że sytuacja Dudka zależała od tego czy Falubaz spadnie lub nie. Ile to trzeba Ci tolkowac matole żebyś to w końcu zrozumiał. Jesteś uparty jak osioł tak jak Twój idol Jarosław K. Weź już skoncz pisać te bzdury bo to już zrobiło się strasznie w****yajace. Obejrzałeś film?
    No i się wysypałeś zibli, vel kolchoz, vel amstaf, vel cośtamjeszcze.

    A miałeś być fajniejszą wersją poprzedników.

    Pocieszny cymbał z ciebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #686
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i się wysypałeś zibli, vel kolchoz, vel amstaf, vel cośtamjeszcze.

    A miałeś być fajniejszą wersją poprzedników.

    Pocieszny cymbał z ciebie.
    Czy Ty naprawdę jesteś taki tępy czy tylko tak udajesz? Po co miałbym to robić i zawracać sobie głowę takimi bzdurami przecież tj dziecinada. Wiesz co zauważyłem jedną kwestje gdzie w sytuacjach podbramkowych na które nie masz już żadnych argumentów Ty się po prostu gubisz i zaczynasz atakować obelgami ludzi. Jeżeli jesteś na tyle inteligentny za jakiego się uważasz to powinieneś wiedzieć jak można nazwać taką osobę. I zapamiętaj jest tylko jeden zibly ten z Lublina (nie sztukmistrz )

  12. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jak Wam sie kevlary podobaja? Widac pomysl z niebiesko zoltymi sie nie sprawdzil. Mi tam te nowe wzory od paru lat pasuja. Wielkiej rewolucji nie ma, zmiany kosmetyczne. Fajnie sie to na torze prezentuje.

  13. Powrót do góry    #688
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Na plus kolorystyka (czarne z elementami żółto-biało-zielonymi), duża Mycha na złotym tle na klacie, fajne to logo winogrona w rogu, nie jest źle.

    Mi się osobiście nie podobają różne takie niesymetryczne wariacje kształtów, w tym roku zebra jakaś, wcześniej potrafiły być jakieś ciapki, kleksy etc. No ale to kwestia gustu. Z daleka to może będzie wyglądało ok.

  14. Powrót do góry    #689
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak Wam sie kevlary podobaja? Widac pomysl z niebiesko zoltymi sie nie sprawdzil. Mi tam te nowe wzory od paru lat pasuja. Wielkiej rewolucji nie ma, zmiany kosmetyczne. Fajnie sie to na torze prezentuje.
    Mi się nie podoba, zresztą tak samo jak te z ostatnich lat.
    Jedyny plus, że nie wrócili do tych z 2017 i 2018

  15. Powrót do góry    #690
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Na plus kolorystyka (czarne z elementami żółto-biało-zielonymi), duża Mycha na złotym tle na klacie, fajne to logo winogrona w rogu, nie jest źle.

    Mi się osobiście nie podobają różne takie niesymetryczne wariacje kształtów, w tym roku zebra jakaś, wcześniej potrafiły być jakieś ciapki, kleksy etc. No ale to kwestia gustu. Z daleka to może będzie wyglądało ok.

    to jest nawiązanie do chaosu organizacyjno-właścicielskiego w klubie.
    może nie wiesz, ale spójność między kulturą organizacji a jej wizerunkiem zewnętrznym jest podstawą współczesnej komunikacji.
    zebra może antycypować białego konia, który wjedzie do klubu w sezonie - tylko kto na nim?

  16. Powrót do góry    #691
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    zebra może antycypować białego konia, który wjedzie do klubu w sezonie - tylko kto na nim?
    Mejza

  17. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, tym Miedziakiem to mnie przekonałeś.

    Trzymali Miedziaka w nieświadomości, bo musieli założyć, że w ostatniej chwili któryś z dwójki Emil/Patryk może zdezerterować. A wtedy zostaliby z ręką w nocniku.
    Dlatego jak zapewne wiesz, klub poczuł się do winy i tak bardzo Adrianowi pomagał w znalezieniu nowego klubu, pośrednicząc w rozmowach m.in z Polonią.

    Mnie się tam ta historyjka układa.

  18. Powrót do góry    #693
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dziadzi sie ulozy dopiero wtedy jak Dudek przyzna ,ze reka mu drzala w 2 meczach,bo chcial koniecznie odejsc z Falubazu i odszedlby
    nawet w przypadku utrzymania.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Kaman (31-01-2022), mentikk (31-01-2022)

  20. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziadzi sie ulozy dopiero wtedy jak Dudek przyzna ,ze reka mu drzala w 2 meczach,bo chcial koniecznie odejsc z Falubazu i odszedlby
    nawet w przypadku utrzymania.
    Dokładnie. Pewnie w jego głowie już jest plan, że Duzers będzie podpowiadał rywalom jak jeździć przy W69, zwłaszcza w finale ligi (o ile Falubaz w nim będzie).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziadzi sie ulozy dopiero wtedy jak Dudek przyzna ,ze reka mu drzala w 2 meczach,bo chcial koniecznie odejsc z Falubazu i odszedlby
    nawet w przypadku utrzymania.
    Ty dziadzia sobie lepiej przypomnij jak Słowakowi drżała ręka, w barwach Apatora w meczu z Gorzowem. Wtedy grałeś innego chojraka niż teraz.

    Nie wiem czy Patrykowi drżała ręka czy nie drżała, to teraz jest już nieistotne. Każdy kibic niech sobie sam to oceni. Natomiast w mojej opinii, ten transfer był przygotowany już dużo wcześniej niż większości tu się wydaje.

    Co ciekawe, najwięcej kibiców z Torunia, próbuje udowadniać tutaj, że to bzdura. Czemu mnie to nie dziwi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty dziadzia sobie lepiej przypomnij jak Słowakowi drżała ręka, w barwach Apatora w meczu z Gorzowem. Wtedy grałeś innego chojraka niż teraz.
    Znowu Dziadzia strzelasz ślepakami, bo byłem jednym z niewielu który pisał, że finałowe mecze Martina nie odbiegały punktowo i stylowo od całego sezonu i nie kupuje tezy, że się podłożył czy mniej przykładał.
    Tym bardziej, że zdaje się w 1 meczu w Toruniu w 14 biegu zaliczył dzwona.
    Probowales i znowu nie wyszło.
    Gdybyś dalej węszył w zakamarkach swojej zawodnej pamięci, od razu dementuje twój kolejny zarzut , Dudka od ćpunów nie wyzywałem.
    Probuj dalej Dziadzia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #697
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu Dziadzia strzelasz ślepakami, bo byłem jednym z niewielu który pisał, że finałowe mecze Martina nie odbiegały punktowo i stylowo od całego sezonu i nie kupuje tezy, że się podłożył czy mniej przykładał.
    Tym bardziej, że zdaje się w 1 meczu w Toruniu w 14 biegu zaliczył dzwona.
    Probowales i znowu nie wyszło.
    Gdybyś dalej węszył w zakamarkach swojej zawodnej pamięci, od razu dementuje twój kolejny zarzut , Dudka od ćpunów nie wyzywałem.
    Probuj dalej Dziadzia.
    Ja proponuję już nie odpisywać na ten temat Mariuszowi bo to jest dla niego jak "miód na serce" czego nie mogę do końca zrozumieć.

  24. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ja proponuję już nie odpisywać na ten temat Mariuszowi bo to jest dla niego jak "miód na serce" czego nie mogę do końca zrozumieć.
    Zacznij od siebie, mitomanie.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu Dziadzia strzelasz ślepakami, bo byłem jednym z niewielu który pisał, że finałowe mecze Martina nie odbiegały punktowo i stylowo od całego sezonu i nie kupuje tezy, że się podłożył czy mniej przykładał.
    Tym bardziej, że zdaje się w 1 meczu w Toruniu w 14 biegu zaliczył dzwona.
    Probowales i znowu nie wyszło.
    Gdybyś dalej węszył w zakamarkach swojej zawodnej pamięci, od razu dementuje twój kolejny zarzut , Dudka od ćpunów nie wyzywałem.
    Probuj dalej Dziadzia.
    To akurat ci się chwali dziadzia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #699
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    [QUOTE=Mariusz;2191306]Zacznij od siebie, mitomanie.
    Ok niech będzie do tego mitoman vel kolchoz, amstaf itp. już wystarczająco dużo nawsadzałeś mi inwektyw.
    Cytując klasyka:
    https://www.youtube.com/watch?v=d1ylXs9Fla0
    na temat Dudka,
    Pozdro Mario i trochę więcej luzu.

  26. Powrót do góry    #700
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Nie wiem czy Patrykowi drżała ręka czy nie drżała, to teraz jest już nieistotne. Każdy kibic niech sobie sam to oceni. Natomiast w mojej opinii, ten transfer był przygotowany już dużo wcześniej niż większości tu się wydaje.
    Oczywiscie że był przygotowany dużo wcześniej to normalne. Nie mogło byc tak że Falubaz spadnie a Dudek nagle zacznie rozmowy bo kluby miały by juz składy.Ale urzeczywistnił sie dopiero jak faktycznie był spadek bo Patryk by u was został a nie szukał chleba gdzie indziej

  27. Powrót do góry    #701
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Oczywiscie że był przygotowany dużo wcześniej to normalne. Nie mogło byc tak że Falubaz spadnie a Dudek nagle zacznie rozmowy bo kluby miały by juz składy.Ale urzeczywistnił sie dopiero jak faktycznie był spadek bo Patryk by u was został a nie szukał chleba gdzie indziej
    Wszystko w temacie. Każdy normalny widząc, że jego dotychczasowy pracodawca jest na krawędzi upadku zacznie szukać alternatywy w innej robocie w razie "W".

  28. Powrót do góry    #702
    Użytkownik Awatar Marcin123
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=mNFDoYOHkiE

    Dzisiaj Buczek ponarzeka na Falubaz od 19:00

  29. Powrót do góry    #703
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czy Ty naprawdę jesteś taki tępy czy tylko tak udajesz? Po co miałbym to robić i zawracać sobie głowę takimi bzdurami przecież tj dziecinada. Wiesz co zauważyłem jedną kwestje gdzie w sytuacjach podbramkowych na które nie masz już żadnych argumentów Ty się po prostu gubisz i zaczynasz atakować obelgami ludzi. Jeżeli jesteś na tyle inteligentny za jakiego się uważasz to powinieneś wiedzieć jak można nazwać taką osobę. I zapamiętaj jest tylko jeden zibly ten z Lublina (nie sztukmistrz )
    Heh 100 lat minęło, wnuki już zeszły na Covid po czwartej dawce a typ dalej tu jest i straszy. On jest niezniszczalny i niezatapialny. Że Wam się jeszcze chcę z nim przekomarzać
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  30. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Typy, które nie skalały sobie rąk uczciwą pracą jeśli nie dobijesz szpadlem potrafią doić zus do setki. Przykładów wśród budowniczych socjalizmu jest wiele. Strażnicy obozów koncentracyjnych, czy nasze człowieki honoru jak Kiszczak albo Jaruzelski...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  31. Powrót do góry    #705
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF:

    Teraz jego wybór padł na ligę duńską. Tonder został właśnie ogłoszony przez Grindsted Speedway Klub.

    "Mateusz to naprawdę ekscytujący i niedoceniany talent, który w zeszłym roku miał kilka dobrych meczów w polskiej Ekstralidze" - czytamy na profilu klubu w mediach społecznościowych. Grindsted dodaje, że już rok temu chciało pozyskać Tondera, ale że ten miał podpisany kontrakt w lidze szwedzkiej i obowiązywał go przepis o tylko jednej lidze zagranicznej, trzeba było te plany odłożyć w czasie.

    Kontrakty w klubie z Grindsted podpisali także m.in. Kenneth Bjerre, Patrick Hansen i Krystian Pieszczek.
    Ten rzekomo bez potencjału Tonder, rzekomo przez nikogo nie chciany, jak się okazuje, nie ma problemów ze znalezieniem roboty. A ponoć, według tutejszych fachmanów, nadaje się co najwyżej do II ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #706
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:



    Ten rzekomo bez potencjału Tonder, rzekomo przez nikogo nie chciany, jak się okazuje, nie ma problemów ze znalezieniem roboty. A ponoć, według tutejszych fachmanów, nadaje się co najwyżej do II ligi.
    2 pkty na mecz, moment go pogonią. Rób screena.

  33. Powrót do góry    #707
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Do ligi duńskiej pasuje na zapchajdziurę.
    Dobrze że szuka jazdy, znalazł klub i niech występuje w każdym meczu przez cały sezon. Tego mu życzę. No i wyników niecodziennych, aż do zastąpienia Protasa.

  34. Powrót do góry    #708
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    A ten dalej wyzywa
    Wyniósł z domu. Starzy go pewnie od dziecka cymbał, gamoń, itd. nazywali i nie wie że to nienormalne tak się do innych zwracać.
    Falubaz to MAGIA!!!

  35. Powrót do góry    #709
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:



    Ten rzekomo bez potencjału Tonder, rzekomo przez nikogo nie chciany, jak się okazuje, nie ma problemów ze znalezieniem roboty. A ponoć, według tutejszych fachmanów, nadaje się co najwyżej do II ligi.
    Tak Mario nadaje się do 2 ligi razem z bratem Damianem co może by im w końcu pomogło i zaczęli by robić w końcu jakieś postępy. O lidze duńskiej i transferach nie będę dyskutował bo każdy ogarnięty kibic wie jak wygląda ta liga.

  36. Powrót do góry    #710
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Tonder rozchwytywany
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    pierwszy lepszy techniczny tor i znow bedzie potrzeba wiadro gipsu

  38. Powrót do góry    #712
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:



    Ten rzekomo bez potencjału Tonder, rzekomo przez nikogo nie chciany, jak się okazuje, nie ma problemów ze znalezieniem roboty. A ponoć, według tutejszych fachmanów, nadaje się co najwyżej do II ligi.
    Dunska liga to wlasnie poziom naszej 2 ligi,wiec fachmani sie nie myla.

    Co do Tondera,to on jakis potencjal ma ale ten potencjal nagle znika jak startu nie wygra.
    Wiec modl sie dziadzia aby tych startow wygrywal jak najwiecej,bo inaczej bedziesz smutny chodzil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-02-2022 o 11:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A czy tam dalej zawodnicy są dzieleni na kategorie A,B,C,D? Jeśli tak, to na którą kategorię go wzięli?
    Zresztą o czym my mówimy...liga duńska. Jeszcze niech go wezmą do czeskiej czy rosyjskiej i też się można jarać, że jest chciany.
    Nie zrozumcie mnie źle - niech jeździ chłopak jak najwięcej. Inaczej nie będzie żadnego rozwoju i skończy się przygoda zaraz po parasolu U24. Ale to, że wzięto go do ligi duńskiej nie jest żadnym wyznacznikiem tego, że jest jakąś niesamowitą wartością...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #714
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dunska liga to wlasnie poziom naszej 2 ligi,wiec fachmani sie nie myla.

    Co do Tondera,to on jakis potencjal ma ale ten potencjal nagle znika jak startu nie wygra.
    Wiedz modl sie dziadzia aby tych startow wygrywal jak najwiecej,bo inaczej bedziesz smutny chodzil.
    Weź dzidzia nie pyerdol tutaj.

    To dokładnie tak samo jak np. u Przedpełskiego. Czy kilku innych zawodników SE.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A czy tam dalej zawodnicy są dzieleni na kategorie A,B,C,D? Jeśli tak, to na którą kategorię go wzięli?
    Zresztą o czym my mówimy...liga duńska. Jeszcze niech go wezmą do czeskiej czy rosyjskiej i też się można jarać, że jest chciany.
    Nie zrozumcie mnie źle - niech jeździ chłopak jak najwięcej. Inaczej nie będzie żadnego rozwoju i skończy się przygoda zaraz po parasolu U24. Ale to, że wzięto go do ligi duńskiej nie jest żadnym wyznacznikiem tego, że jest jakąś niesamowitą wartością...
    Ale kto twierdzi, że jest "niesamowitą wartością" ?

    Skoro go biorą to znaczy, że widza w nim jakiś potencjał na rozwój.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Ale kto twierdzi, że jest "niesamowitą wartością" ?

    Skoro go biorą to znaczy, że widza w nim jakiś potencjał na rozwój.
    Zawsze też "transfer" może się okazać niewypałem. Nikt też nie powie, że kontraktuje zawodnika, bo potrzebuje zapchajdziury.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skoro go biorą to znaczy, że widza w nim jakiś potencjał na rozwój.
    Niektórzy widzą potencjał w Tonderze, inni widzieli w Strzelcu. Nie wszyscy muszą znać się na żużlu - zwłaszcza ci, którzy szukali potencjału w jednym i drugim

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mentikk (10-02-2022)

  44. Powrót do góry    #717
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF:



    Ten rzekomo bez potencjału Tonder, rzekomo przez nikogo nie chciany, jak się okazuje, nie ma problemów ze znalezieniem roboty. A ponoć, według tutejszych fachmanów, nadaje się co najwyżej do II ligi.
    To wytłumacz nam fachmanie dlaczego Tonder w barwach drugoligowego Opola jeżdzil słabo ? w 4 meczach osiągnał zawrotną srednia 1,5 na bieg

  45. Powrót do góry    #718
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Tonder i Pawliczak nigdy nie będą żużlokami (seniorami) z "prawdziwego zdarzenia". Nigdy tego nie udowodnili za młodego (owszem udało im się wygrać jeden raz DMPJ ale to był los szczęścia). Mario niestety musisz się z tym pogodzić Niech taki Tonder/Pawliczak zbliży się poziomem tylko do Zengoty to wtedy można o czymś rozmawiać (nie daje przykładu Dudka albo Protasiewicza).

  46. Powrót do góry    #719
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Weź dzidzia nie pyerdol tutaj.

    To dokładnie tak samo jak np. u Przedpełskiego. Czy kilku innych zawodników SE.
    Przestań bluźnić.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #720
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To wytłumacz nam fachmanie dlaczego Tonder w barwach drugoligowego Opola jeżdzil słabo ? w 4 meczach osiągnał zawrotną srednia 1,5 na bieg
    Już tłumaczył. Tzn coś tam kręcił. Nawet dla porównania Tondera z Madsem Hansenem kiedy jechali w tej samej drużynie w tych samych meczach miał wytłumaczenie i nadal wg niego Tonder to może być solidny grajek, a Mads to koleś, który nic nie gwarantuje (pomimo jazdy na wysokim poziomie w II lidze w ostatnich sezonach jako junior na pozycji seniorskiej czy tytułu vice mistrza juniorów). Gdzie zaczyna się Mariusz tam kończy się logika.

    I zaraz przyjdzie Mario, wyzwie mnie od gamoni albo cymbalistów i powie "pokaż dokładnie gdzie tak powiedziałem"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •