Strona 159 z 180 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,111 do 7,155 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7111
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ten Pawlicki to ciekawe posunięcie. Koleś ma 17 motorów i nie wie, na którym jechać, ale jak trafi to potrafi. Ogromny bałagan mentalny w tym człowieku. Trochę niedowierzanie, że poszedł na ligę niżej, ambicja też ogromna. Sądzę, że tutaj motywem jest odbudowa m.in. u boku Protasa. Ciekawe, czy coś z tego będzie?
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  2. Powrót do góry    #7112
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,388
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z tyłu głowy trzeba mieć jedynie świadomość, że zwiększenie pierwiastka miejskiego zawsze niesie ze sobą ryzyko, że klub zacznie funkcjonować w trybie czteroletnim. Będzie awans, później wybory samorządowe, reelekcja ojca sukcesu i wtedy pojawi się pytanie co dalej.

    publiczne pieniądze w sporcie to patologia.
    w warunkach zielonogórskich Falubaz to narzędzie do robienia kariery politycznej przez miernoty , głosami durniów.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Falubaz (07-10-2022), Mihalo (07-10-2022), chloroform (10-10-2022)

  4. Powrót do góry    #7113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z tyłu głowy trzeba mieć jedynie świadomość, że zwiększenie pierwiastka miejskiego zawsze niesie ze sobą ryzyko, że klub zacznie funkcjonować w trybie czteroletnim. Będzie awans, później wybory samorządowe, reelekcja ojca sukcesu i wtedy pojawi się pytanie co dalej.
    Ale tu bym nie przesadzał z tym miastem. Przecież miasto, regularnie, już od czasów Dowhanowych, dosypuje po te 2-4 mln rocznie do FZG. W tej czy innej formie.

    Sam jestem ciekaw jak się sprawdzi Pepe w tym układzie. Wejście miał zayebiste. Chyba na SF wyczytałem, ze dwa razy spotykał się z Przemkiem aby go ściągnąć do FZG. A ten był już w zasadzie gotowy aby iść do Krosna.

    Mnie generalnie interesuje czy osoba Pepe będzie takim spoiwem FZG ? Czy da radę zakończyć te waśnie udziałowców i innych okołoklubowych ekspertów, i scalić tych ludzi wokół FZG. Na dzisiaj to jest jedyny człowiek w FZG, który ma dobre kontakty i z Dowhanem, i z Kubickim, i ze sponsorami, i z okołoklubowymi ekspertami. I który jest jednocześnie szanowany w środowisku żużlowym. Zobaczymy co czas pokaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #7114
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Ciekawe w którym momencie rozjechały się drogi z Zengotą. Jakoś nie wierzę by Pawlicki był tańszy.
    Zastanawiające jest też użycie emotki "ha ha" przez dziewczynę Zengiego w reakcji na post Pepe "Praca kilku osób nie poszła na marne. Działamy dalej…..
    Dziękujemy", jakiś mały kwas?

  6. Powrót do góry    #7115
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Ciekawe w którym momencie rozjechały się drogi z Zengotą. Jakoś nie wierzę by Pawlicki był tańszy.
    Zastanawiające jest też użycie emotki "ha ha" przez dziewczynę Zengiego w reakcji na post Pepe "Praca kilku osób nie poszła na marne. Działamy dalej…..
    Dziękujemy", jakiś mały kwas?
    Dziewczyna Zengiego to też siostra Tondera. Mogła się więc odnieść zarówno do kwestii niedogadania się z Grzesiem jak i rozejścia się z Matim.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #7116
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    [QUOTE=spidigz;2267133]Ciekawe w którym momencie rozjechały się drogi z Zengotą. Jakoś nie wierzę by Pawlicki był tańszy.
    Zastanawiające jest też użycie emotki "ha ha" przez dziewczynę Zengiego w reakcji na post Pepe "Praca kilku osób nie poszła na marne. Działamy dalej…..
    Dziękujemy", jakiś mały kwas?[/QUOT]

    Przemo tańszy na pewno nie był. Niemniej jednak Zengota pewniejszy, bardziej ustabilizowana forma, można powiedzieć, że już odbudowany teraz coraz mocniej się buduje i puka do ekstraligi. Przed Pawlickim cała ta droga i istniej możliwość, że nie zaskoczy - patrz GKM i ostatnie 3 lata
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  8. Powrót do góry    #7117
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    chodzi jedynie o trend.
    skoro kolejne kluby nie będą wypuszczały zawodników , napisz kto będzie jezdził za 15,20... lat.
    nie zwróciłeś uwagi na to ,że już dzisiaj jest spory problem z zawodnikami ?
    Żyłeś pod kamieniem ostatni rok? Ekstraliga wymusza szkolenie zawodników już od najmniejszych pojemności. Falubaz na teraz ma około 15 adeptów w szkółce i na te efekty trochę trzeba jeszcze poczekać bo to było zaniedbane przez Różowego. Niech zostanie 3 chociaż to już będzie dobrze. Również wyśmiewana przeze mnie Ekstraliga u24 pokazała, że też można tam znaleźć ciekawych zawodników jak chociażby Salonen czy Rew. Pomimo wykluczenia ruskich, jakoś tego problemu nie widzę. Przykład Zengota. Liczył na gruszki na wierzbie, licytował twardo, a tutaj FZG bierze Pawlickiego i został z ręką w nocniku.

    Dla mnie to kolejna narracja w stylu "żużel umiera" "zobaczymy co będzie za 10 lat" bla bla bla.

  9. Powrót do góry    #7118
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,232
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Podejrzewam, że Zengota znowu zażyczył sobie gwarancji startów za samo pochodzenie. Już raz nas tak załatwił.

  10. Powrót do góry    #7119
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,388
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Żyłeś pod kamieniem ostatni rok? Ekstraliga wymusza szkolenie zawodników już od najmniejszych pojemności. Falubaz na teraz ma około 15 adeptów w szkółce i na te efekty trochę trzeba jeszcze poczekać bo to było zaniedbane przez Różowego. Niech zostanie 3 chociaż to już będzie dobrze. Również wyśmiewana przeze mnie Ekstraliga u24 pokazała, że też można tam znaleźć ciekawych zawodników jak chociażby Salonen czy Rew. Pomimo wykluczenia ruskich, jakoś tego problemu nie widzę. Przykład Zengota. Liczył na gruszki na wierzbie, licytował twardo, a tutaj FZG bierze Pawlickiego i został z ręką w nocniku.

    Dla mnie to kolejna narracja w stylu "żużel umiera" "zobaczymy co będzie za 10 lat" bla bla bla.
    ja nie pisze o tym co mi się wydaje,lecz o tym jak jest stan faktyczny .
    o tym,że Falubaz szkoli słyszę od zawsze.mnie nie interesują intencje , ale to jaki jest efekt
    trzeba być wyjątkowo mało spostrzegawcza osobą,aby nie zauważyć ,że z każdym rokiem w tym temacie jest coraz gorzej.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  11. Powrót do góry    #7120
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Protas na fb dziękował Kawckiemu czyli on dalej jest klubie ... Pewnie Falubaz to jego pierwsza praca bo jest tam 20 lat

  12. Powrót do góry    #7121
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ciekawe rzeczy gada prezydent miasta ZG. Niektórzy smiali sie ze Stali ze jeżdzi na kredyt a w Falubazie było to samo

  13. Powrót do góry    #7122
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe rzeczy gada prezydent miasta ZG. Niektórzy smiali sie ze Stali ze jeżdzi na kredyt a w Falubazie było to samo
    Przecież on mówi o znanej wszystkim sytuacji. Kiedy to Dowhan i jego ekipa, doprowadziła do sytuacji, że klubowi groziła plajta. A po tym Tymczyszyn i Domagała bujali się z tymi długami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #7123
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Prawda objawiona o Dowhanie, którego Mariusz i s-ka po nogach całowali, gdy były sukcesy. Senatorek wolał zdobywać tytuły na kredyt, robić sobie wroga z Karkosika i domagać się od niego pieniędzy, żeby radzić sobie z kredytem. Przekabacał Warda nie mając pieniędzy. Jakoś mi nie żal tego, że karma wróciła. Dla żużla uczynił więcej złego niż dobrego. Taki drugi Morawski. Widać za sukcesami Falubazu zawsze musi stać jakiś szwindel.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    lego (07-10-2022)

  16. Powrót do góry    #7124
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Taaa w taki Nawrocki w Rzeszowie od diamentów? Ten to zjada takiego Dowhana na śniadanie

  17. Powrót do góry    #7125
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Nawrocki to był poziom nigeryjskiego księcia. Nabrać się to wstyd. Ta pluskwa to w ogóle Jędrzejaka spłaciła?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #7126
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Nawrocki to był poziom nigeryjskiego księcia. Nabrać się to wstyd. Ta pluskwa to w ogóle Jędrzejaka spłaciła?
    Nie spłaciła.

    Muszę przyznać, że Falubaz skręcił maksymalnie dobry skład z tego co mógł. Jak uda się z Borowiakiem albo Mencelem jeszcze to jest jak dla mnie faworyt do awansu.

    Dziwnie słabo działa Polonia Bydgoszcz. Dlaczego nie powalczyli o Rasmusa Jensena? Do tego jakiś fajny Polski U24 i jazda


    1. Rasmus Jensen
    2. Gała
    3. Lyager
    4. W. Lampart
    5. Bjerre
    6. Przyjemski
    7. Wypożyczenie na wiosnę.

    A tak na ten moment Falubaz jest faworytem do awansu.

  19. Powrót do góry    #7127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    W tym roku też był.
    Podejrzewam, że ze zdrowym Fricke awans by ogarnęli ale to jednak zuzel.
    Sklad mają póki co najsilniejszy i widać,ze wizja naszego byłego kolegi Carlitosa się nie sprawdziła.
    Natomiast co będzie za 11 miesięcy podczas dwumeczu finałowego tego nikt nie wie.
    Wykonali jednak pierwszy krok do awansu, budując silna drużynę.
    Kanclerz gadal, oni zadziałali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #7128
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Protas na fb dziękował Kawckiemu czyli on dalej jest klubie ... Pewnie Falubaz to jego pierwsza praca bo jest tam 20 lat
    Pierwsza i ostatnia ,tzw etat dozywotni.
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 07-10-2022 o 19:42

  21. Powrót do góry    #7129
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Podejrzewam, że Zengota znowu zażyczył sobie gwarancji startów za samo pochodzenie. Już raz nas tak załatwił.

    Fajnie jest mieć w składzie wychowanków, ale na szczęscie era takich szantażyków się skończyła.
    Widocznie nie jest jeszcze czas, by Grześ wrócił do siebie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #7130
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Nie spłaciła.

    Muszę przyznać, że Falubaz skręcił maksymalnie dobry skład z tego co mógł. Jak uda się z Borowiakiem albo Mencelem jeszcze to jest jak dla mnie faworyt do awansu.

    Dziwnie słabo działa Polonia Bydgoszcz. Dlaczego nie powalczyli o Rasmusa Jensena? Do tego jakiś fajny Polski U24 i jazda


    1. Rasmus Jensen
    2. Gała
    3. Lyager
    4. W. Lampart
    5. Bjerre
    6. Przyjemski
    7. Wypożyczenie na wiosnę.

    A tak na ten moment Falubaz jest faworytem do awansu.
    Nie walczyli o Jensena bo mogą miec Czugunowa

  23. Powrót do góry    #7131
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Nie walczyli o Jensena bo mogą miec Czugunowa
    Ale tego czy będą go mieć czy nie nie mogą jeszcze wiedzieć. Tego nawet Rusko jeszcze nie wie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #7132
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Nie walczyli o Jensena bo mogą miec Czugunowa
    Tylko że Czugunow to jakieś minimum 300 k za dla Ruski i dodatkowo z milion dla niego. Czy Bydgoszcz stać na taki wydatek ? i tak kwoty wg mnie minimum minimalne

  25. Powrót do góry    #7133
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    428
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko że Czugunow to jakieś minimum 300 k za dla Ruski i dodatkowo z milion dla niego. Czy Bydgoszcz stać na taki wydatek ? i tak kwoty wg mnie minimum minimalne
    Tylko, 300k? No wez przestan. Za 300 to sobie moga wypozyczyc na sezon i to po rabacie. Chyba, ze cos na 2024 pokreca z Przyjemskim, ale to byloby nielogiczne dka Bydgoszczy.

  26. Powrót do góry    #7134
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Nie walczyli o Jensena bo mogą miec Czugunowa
    Już to widzę jak Glebik leci do I ligi . Prędzej pójdzie do Krosna bo i tak nie mają podjazdu do Wrocławia, a to jednak Ekstraliga

    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Tylko, 300k? No wez przestan. Za 300 to sobie moga wypozyczyc na sezon i to po rabacie. Chyba, ze cos na 2024 pokreca z Przyjemskim, ale to byloby nielogiczne dka Bydgoszczy.
    Zdunek za wypożyczenie Lahtiego dał 360 tysięcy

  27. Powrót do góry    #7135
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Ciekawe w którym momencie rozjechały się drogi z Zengotą. Jakoś nie wierzę by Pawlicki był tańszy.
    Zastanawiające jest też użycie emotki "ha ha" przez dziewczynę Zengiego w reakcji na post Pepe "Praca kilku osób nie poszła na marne. Działamy dalej…..
    Dziękujemy", jakiś mały kwas?
    Drogi z Grzegorzem rozjechaly się w 2018. Wtedy nie bardzo wierzyłem, że wróci kiedykolwiek do Falubazu i nadal w to mocno wątpię.
    Tylko Falubaz

  28. Powrót do góry    #7136
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W tym roku też był.
    Podejrzewam, że ze zdrowym Fricke awans by ogarnęli ale to jednak zuzel.
    Sklad mają póki co najsilniejszy i widać,ze wizja naszego byłego kolegi Carlitosa się nie sprawdziła.
    Natomiast co będzie za 11 miesięcy podczas dwumeczu finałowego tego nikt nie wie.
    Wykonali jednak pierwszy krok do awansu, budując silna drużynę.
    Kanclerz gadal, oni zadziałali.
    Bez Fricke w rewanżu też by to ogarnęli. Jego nieobecność w rewanżu byłąby mniejszym złem, niż jego jazda w stanie jakim był.

  29. Powrót do góry    #7137
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 71 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, pytanie jest takie, kto był priorytetem dla Krosna a kto dla FZG ?

    Z tego co wiem to Pepe zaraz po meczu finałowy FZG z Krosnem, jechał do Przemka z ofertą. Z tego by wynikało, że priorytetem dla FZG był Przemek właśnie. Być może gadali wcześniej z Zenem i ten znowu podał kwotę z kosmosu.
    Podobno nawet jechal w kevlarze i kasku na motorze zuzlowym
    W kazdym razie jak Was nie lubie to zlozyliscie fajny sklad z duzym potencjalem...gratulacje zwlaszcza dla Piotrka Protasiewicza jesli za tym stoi bo to wskazuje ze to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu

  30. Powrót do góry    #7138
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dudek płacze jak źle potraktowali go kibice jak on biedny Coś mi się wydaje ze jak utrzyma formę z końcówki sezonu to szybko wyleci z Apatora
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 08-10-2022 o 11:56

  31. Powrót do góry    #7139
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Dudek płacze jak go źle potraktowali kibice jak on biedny Coś mi się wydaje ze jak utrzyma formę z końcówki sezonu to szybko wyleci z Apatora
    No nie wiem. Właśnie co podpisał na dwa lata.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (10-10-2022)

  33. Powrót do góry    #7140
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    To było dziwne, ale mam wrażenie, że Łukasz Koszarek, który grał w Zastalu Zielona Góra (klub koszykarski - przyp. red.), został lepiej został odebrany, jak odchodził do Legii, niż ja, po 13 latach odchodząc z Zielonej Góry - zakończył Dudek.
    A czy Patryk się zastanowił jak sam potraktował kibiców ? Coś mi się zdaje, ze nie do końca.

    Raz, że odchodził w chuyowycyh okolicznościach, gorszych okoliczności już raczej mieć nie mógł. Wielu do dzisiaj się zastanawia, czy przypadkiem celowo nie spuścił FZG. A dwa, ze po 13 latach kibicowania mu, mógł poświęcić jeden dzień ze swojego kalendarza aby zorganizować jakieś spotkanie z tymi najwierniejszymi kibicami w jakiejś knajpie. Postawić im piwo czy kolę, pogadać z nimi, pożegnać się jak należy, czyli pokazać, ze ma jaja i szacunek do swoich kibiców. Tymczasem pizgnął jakieś suche info na TT czy FB i to wszystko na co mógł liczyć jego kibic.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Nucek (08-10-2022), kiki (08-10-2022)

  35. Powrót do góry    #7141
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Wojna prezydenta z senatorem doprowadzi do tego że Dowhan za hyja udziałów nie sprzeda .....

  36. Powrót do góry    #7142
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wielu do dzisiaj się zastanawia, czy przypadkiem celowo nie spuścił FZG.

    tylko ty się zastanawiasz, z całym szacunkiem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-10-2022), lego (10-10-2022)

  38. Powrót do góry    #7143
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czy Patryk się zastanowił jak sam potraktował kibiców ? Coś mi się zdaje, ze nie do końca.

    Raz, że odchodził w chuyowycyh okolicznościach, gorszych okoliczności już raczej mieć nie mógł. Wielu do dzisiaj się zastanawia, czy przypadkiem celowo nie spuścił FZG. A dwa, ze po 13 latach kibicowania mu, mógł poświęcić jeden dzień ze swojego kalendarza aby zorganizować jakieś spotkanie z tymi najwierniejszymi kibicami w jakiejś knajpie. Postawić im piwo czy kolę, pogadać z nimi, pożegnać się jak należy, czyli pokazać, ze ma jaja i szacunek do swoich kibiców. Tymczasem pizgnął jakieś suche info na TT czy FB i to wszystko na co mógł liczyć jego kibic.
    Tylko Ty z tego co zauważyłem na forum

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-10-2022)

  40. Powrót do góry    #7144
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko Ty z tego co zauważyłem na forum
    A ja to kto, nalepka na bimber?

  41. Powrót do góry    #7145
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko Ty z tego co zauważyłem na forum
    Jak widzisz nie tylko ja, poza tym wielu się po prostu nie odzywa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (08-10-2022)

  43. Powrót do góry    #7146
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No kolejny raz zarząd klubu zaskoczył na plus. Trzeba im oddac czy się ich lubi czy nie. Ogólnie od czasu spadku naprawdę wiele działań było dobrych. Np sprowadzenie Rempaly zamiast uparte twierdzenie, ze mamy swoich super wychowanków, postawienie na Kvecha, sprowadzenie juniorów z Leszna, budowa mocnego składu na ten rok. Nawet to jak p.Domagała poszedł negocjować w sektor kibiców na meczu z Polonia to tez był taki akcent na plus dla niego.
    Oczywiście zgadzam się, ze Pepe na pewno był dla zawodników kimś z kim chcieli rozmawiać i mega dodał wiarygodności i twarzy temu klubowi. Ale nie oszukujmy się, musiał miec wsparcie Właściciela klubu, osób które prowadziły jakieś negocjacje zanim on wkroczył itd. Przecież nie załatwia się nowego składu w tydzień czasu od zera.
    Mnie tylko ten Buczek coś nie przekonuje. W PO to chyba nawet Jeleniewski był lepszy od niego.
    Już bym wolał Zengiego chyba w składzie bo zawsze to byłby wychowanek i potrafi choćby ładnie wyjść spod taśmy.
    Krzysztof dla mnie bardzo przereklamowany był jak się okazało, dużo wiatru na torze robił, bardzo efektownie ale mało efektywnie.
    Rohan jakoś tak znów na trasie bez błysku ale jak ma dzień i dobre starty to punkty robi.

    Wszystkie trzy nowe nazwiska to wg mnie bomba. Pawlicki, Jensen i Becker są dobrzy a maja potencjał aby być jeszcze lepsi. Świetny wybor. Gratulacje dla Protasa i klubu za ściągnięcie ich.

    Jednak bez wzmocnień i wsparcia sensownej juniorki to wszystko może być bardzo kruche i trudne. Nie będzie miejsca na margines błędu.
    Wątpię aby po takich występach Leszno puściło Borowiaka znów do nas. Trzeba powalczyć chociaż o Mencla, Jablonskiego czy Ratajczaka. Kogokolwiek z Leszna ogólnie Widać, ze tam juniorzy potrafią walczyć na torze a nie tylko jechać.

    Pamietajmy, ze w Bydgoszczy są już Przyjemski, Bjerre czy Bellego/Lyager a ich najsłabszy senior będzie odpowiednikiem dla naszego juniora, czyli ich najsłabszym ogniwem, które będzie silniejsze niż nasze najsłabsze ogniwo (junior). W Ostrowie cała plejada juniorów z Ekstraligi w do tego Walasek czy Bernzton. Na rynku pozostaje do wzięcia Mads Hansen.
    Ogólnie Ostrów i Bydgoszcz maja bardzo dobra juniorke a liderów tez nie w ciemię bitych wiec walka znów będzie ciężka.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (09-10-2022)

  45. Powrót do góry    #7147
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Nadgarstki nadal na tapecie. Nie widzę w tym nic dziwnego, że Dudek w czerwcu/lipcu rozmawiał z Toruniem i w momencie spadku przeniósł się do Apatora. Wszyscy rozmawiają. W 2007 Protas też już był dogadany w Polonii, a nagle się znalazł u nas. Przykładów jest masę. Im szybciej co niektórzy pojmą, że to jest ich praca i nikt się nie kieruje sentymentem, tym prędzej skończy się ten pierdolament. A wracając do Dudka, owszem, dał d..y w tym 15. biegu z Włókniarzem, ale patrząc z innej perspektywy, gdyby jego koledzy wybrani przez zarząd klubu zdobyli w pozostałych biegach więcej punktów - i tu zaznaczam 1 punkt więcej - nie byłoby tematu.

  46. Powrót do góry    #7148
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak widzisz nie tylko ja, poza tym wielu się po prostu nie odzywa.
    Nie kazdy rozumuje jak prawdziwy komuch czyli daj mi czlowieka a paragraf sie znajdzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #7149
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Im szybciej co niektórzy pojmą,
    oj nie, to nie jest kwestia szybkosci. To w ogole nie jest kwestia czasu.

    Dudek mial stanac na glowie, by utrzymac beznadziejnie zbudowana druzyne, w ktorej szkolenie od lat nie istnieje, a jesli mu sie nie udalo
    to powinien wykupic sie kibicom stawiajac piwo i cole. Dopiero wtedy moglby uczciwie isc szukac nowego miejsca pracy.
    Kazdy prawdziwy kibic Falubazu tak by zrobil. Najpierw skonczylby swoja umowe z pracodawca, poszedl kupic mu paczki i dopiero szukalby nowej na podobnym lub lepszym poziomie.

    Ku...a takiej durnoty to dawno nie przeczytalem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #7150
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Nadgarstki nadal na tapecie. Nie widzę w tym nic dziwnego, że Dudek w czerwcu/lipcu rozmawiał z Toruniem i w momencie spadku przeniósł się do Apatora. Wszyscy rozmawiają. W 2007 Protas też już był dogadany w Polonii, a nagle się znalazł u nas. Przykładów jest masę. Im szybciej co niektórzy pojmą, że to jest ich praca i nikt się nie kieruje sentymentem, tym prędzej skończy się ten pierdolament. A wracając do Dudka, owszem, dał d..y w tym 15. biegu z Włókniarzem, ale patrząc z innej perspektywy, gdyby jego koledzy wybrani przez zarząd klubu zdobyli w pozostałych biegach więcej punktów - i tu zaznaczam 1 punkt więcej - nie byłoby tematu.
    Z Włókniarzem i Lesznem. Jakoś ci to Leszno umyka. I nie zwalaj na kolegów. Bo w tym sporcie już tak jest, ze jeśli mecz jest na styku to o wyniku decydują liderzy drużyn. Dlatego zarabiają najwięcej.

    I nie o sentymenty tu żadne chodzi ale o okoliczności. Gdyby Dudek ogłosił przed sezonem, ze jedzie ostatni sezon w FZG, ogłosił przynajmniej działaczom, to żadnego pierdolamento by nie było.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #7151
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Szymański grozi palcem Falubazowi i PSŻ, że bez oświetlenia nie wystartują. Zaczęli od tego odwodnienia liniowego, pytanie kiedy zaczną ze słupem?
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 10-10-2022 o 09:42

  50. Powrót do góry    #7152
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No kolejny raz zarząd klubu zaskoczył na plus. Trzeba im oddac czy się ich lubi czy nie. Ogólnie od czasu spadku naprawdę wiele działań było dobrych. Np sprowadzenie Rempaly zamiast uparte twierdzenie, ze mamy swoich super wychowanków, postawienie na Kvecha, sprowadzenie juniorów z Leszna, budowa mocnego składu na ten rok. Nawet to jak p.Domagała poszedł negocjować w sektor kibiców na meczu z Polonia to tez był taki akcent na plus dla niego.
    Oczywiście zgadzam się, ze Pepe na pewno był dla zawodników kimś z kim chcieli rozmawiać i mega dodał wiarygodności i twarzy temu klubowi. Ale nie oszukujmy się, musiał miec wsparcie Właściciela klubu, osób które prowadziły jakieś negocjacje zanim on wkroczył itd. Przecież nie załatwia się nowego składu w tydzień czasu od zera.
    Mnie tylko ten Buczek coś nie przekonuje. W PO to chyba nawet Jeleniewski był lepszy od niego.
    Już bym wolał Zengiego chyba w składzie bo zawsze to byłby wychowanek i potrafi choćby ładnie wyjść spod taśmy.
    Krzysztof dla mnie bardzo przereklamowany był jak się okazało, dużo wiatru na torze robił, bardzo efektownie ale mało efektywnie.
    Rohan jakoś tak znów na trasie bez błysku ale jak ma dzień i dobre starty to punkty robi.

    Wszystkie trzy nowe nazwiska to wg mnie bomba. Pawlicki, Jensen i Becker są dobrzy a maja potencjał aby być jeszcze lepsi.
    Świetny wybor. Gratulacje dla Protasa i klubu za ściągnięcie ich.

    Jednak bez wzmocnień i wsparcia sensownej juniorki to wszystko może być bardzo kruche i trudne. Nie będzie miejsca na margines błędu.
    Wątpię aby po takich występach Leszno puściło Borowiaka znów do nas. Trzeba powalczyć chociaż o Mencla, Jablonskiego czy Ratajczaka. Kogokolwiek z Leszna ogólnie Widać, ze tam juniorzy potrafią walczyć na torze a nie tylko jechać.

    Pamietajmy, ze w Bydgoszczy są już Przyjemski, Bjerre czy Bellego/Lyager a ich najsłabszy senior będzie odpowiednikiem dla naszego juniora, czyli ich najsłabszym ogniwem, które będzie silniejsze niż nasze najsłabsze ogniwo (junior). W Ostrowie cała plejada juniorów z Ekstraligi w do tego Walasek czy Bernzton. Na rynku pozostaje do wzięcia Mads Hansen.
    Ogólnie Ostrów i Bydgoszcz maja bardzo dobra juniorke a liderów tez nie w ciemię bitych wiec walka znów będzie ciężka.
    Niestety, ale te nowe nazwiska to dużo bardziej chimeryczni zawodnicy niż tegoroczny skłąd. Tegoroczny skład był bardziej stabilny, przewidywalny, a R.Jensen niekoniecznie musi mieć wyniki z drugiej części sezonu, a Becker może pojechać dobre zawody, a za moment lipę. Przemo niby powinien być dobrym grajkiem na I ligę, ale wcale nie musi być dużo lepszy od Buczka, wręcz uważam że pojedzie sezon zbliżony do tegorocznego Buczka.
    Jeśli nie dostaniemy solidnego juniora z Leszna/Borowiaka, to wcale nie będziemy lepsi niż Ostrów i Bydgoszcz, wręcz nieco słabsi.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Włókniarzem i Lesznem. Jakoś ci to Leszno umyka. I nie zwalaj na kolegów. Bo w tym sporcie już tak jest, ze jeśli mecz jest na styku to o wyniku decydują liderzy drużyn. Dlatego zarabiają najwięcej.

    I nie o sentymenty tu żadne chodzi ale o okoliczności. Gdyby Dudek ogłosił przed sezonem, ze jedzie ostatni sezon w FZG, ogłosił przynajmniej działaczom, to żadnego pierdolamento by nie było.
    Dudek nie tylko każdy swój wyścig powinien wygrać, ale jeszcze partnera z pary dowieźć na 5:1. Każdy inny wynik w jego wykonaniu, to wielka wina i odpowiedzialność za spadek. Pzrecież to on powinien był uratować ekstraligę Falubazowi, a tacy zawodnicy jak Tonder i Zagar tylko przywozić czasem juniorów rywali za sobą.
    Jprdl, ile czasu jeszcze będziesz posuwać te idiotyzmy o Dudku? Tak jakby jeden pkt więcej zdobyty przez Zagara, Tondera, Fricke czy Ragusa nie liczył się do wyniku meczu, tylko akurat jeden pkt Dudka dawał remis lub wygraną Falubazowi. Musiałeś mocno uderzyć się w głowę, jeśli wydaje ci się, że pkt innych zawodników nie liczą się do bilansu drużyny.

  51. Powrót do góry    #7153
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Szymański grozi palcem Falubazowi i PSŻ, że bez oświetlenia nie wystartują. Zaczęli do tego odwodnienia liniowego, pytanie kiedy zaczną ze słupem?
    No przecież Kubicki, już jaiś czas temu, się wypowiadał w mediach, że odwodnienie już zaczęli robić a słup będą naprawiać po sezonie bo trzeba go położyć. I na tor musi wjechać ciężki sprzęt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #7154
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież Kubicki, już jaiś czas temu, się wypowiadał w mediach, że odwodnienie już zaczęli robić a słup będą naprawiać po sezonie bo trzeba go położyć. I na tor musi wjechać ciężki sprzęt.
    To wiem, pytam kiedy się to zacznie, wydaje mi się, że nie jest to prosta operacja więc każdy dzień zwłoki działa na nasza niekorzyść. Kwestia też, co wymyślili i jak to oświetlenie będzie wyglądać i ile kosztować? Czas pożegnać już na zawsze słupoarene.

  53. Powrót do góry    #7155
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    To wiem, pytam kiedy się to zacznie, wydaje mi się, że nie jest to prosta operacja więc każdy dzień zwłoki działa na nasza niekorzyść. Kwestia też, co wymyślili i jak to oświetlenie będzie wyglądać i ile kosztować? Czas pożegnać już na zawsze słupoarene.
    No odwodnienie już zaczęli robić. Najpierw musieli zmodernizować kanalizacje miejską w okolicach stadionu, i to własnie trwa. Lada moment wejdą na stadion. A jeśli chodzi o oświetlenie, nie rozumiem twojego pytania. Bedzie wyglądać to oświetlenie tak jak wygląda. Wjedzie ciężki dźwig na tor, połozy słup, wymienią w nim całą sfajczoną instalację elektryczną i słup postawią w to samo miejsce. Nic nowego przecież nie wymyślą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •