Strona 54 z 180 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    i znów sie zaczyna...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (104.7 KB, 559 odsłon)

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi L za jego przydatny post!

    Eneasz (15-06-2022), kapitan bomba (15-06-2022), never_mind (15-06-2022)

  3. Powrót do góry    #2387
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    W dwumeczu Polonia - Falubaz języczkiem uwagi będzie Zagar, a nie juniorzy. Przyjemski zrobi Polonii różnice +/- 8 punktów w meczu, i to jest jasne. Falubaz ma swoje atuty gdzie indziej.

    Przy koślawej formie Mateja 60/40 dla Falubazu.
    Przy Mateju na poziomie 11-12 pkt - Falubaz nie będzie miał podjazdu do Polonii.

  4. Powrót do góry    #2388
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kiki z juniorami to tak niestety jest, że to zawsze spora niewiadoma.
    My z Rempały na razie jakiegos wielkiego pozytku nie mamy. Choc pewnie i tak jest lepszy niż to czym dysponuje nasza szkolka na ten moment.
    Z drugiej strony GKM naprawde sporo zaplacil z Pludre ale jak sie okazuje, byl wart kazdej zlotowki, chlopak jedzie dosyc przebojowo i robi im wyniki. Podejrzewam, ze z takim Pludra w skladzie to bysmy dzis byli liderem tabeli dalej, no ale kto mogl wiedziec czy bardziej zaliczy progres Rempala czy taki Pludra.

    Jednak nie skreslajmy jeszcze ani Dawida ani Fabiana, mlodzi moga wystrzelic w kazdym momencie. Trzeba pracowac nad nimi. Norrick Bloedorn tez mial slaby poczatek sezonu a ostatnio wygral dla Landshut mecz w Lodzi.

    Bewley po przyjsciu do Wrocka tez zawodzil a jak odpalil na mecze z nami to do dzis im wozi ladne punkty. Moze trzeba popracowac nad naszymi juniorami aby wykrzesac z nich cos wiecej i nagle punkty zaczna wpadac?

  5. Powrót do góry    #2389
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,418
    Kliknij i podziękuj
    265
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    z Dawidem jest ten problem ze jest szybki ale zero pomysłu na wyprzedzanie Ragus cofnął się w rozwoju Kurmanek jak miał 17 lat zrobił by ich jedną rękom ba Smoter tez .. Jeszcze jedno co się stanie z klubem jeśli Kubicki przegra wybory a pan Stasiu się wycofa i my nie awansujemy Tarnów bis
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 15-06-2022 o 14:05

  6. Powrót do góry    #2390
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    z Dawidem jest ten problem ze jest szybki ale zero pomysłu na wyprzedzanie Ragus cofnął się w rozwoju Kurmanek jak miał 17 lat zrobił by ich jedną rękom ba Smoter tez .. Jeszcze jedno co się stanie z klubem jeśli Kubicki przegra wybory a pan Stasiu się wycofa i my nie awansujemy Tarnów bis
    Wylądujemy w najniższej lidze ,pogonimy całą tą chołote w marynarkach i zaczniemy wszystko od początku

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    zibly (15-06-2022)

  8. Powrót do góry    #2391
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    z Dawidem jest ten problem ze jest szybki ale zero pomysłu na wyprzedzanie Ragus cofnął się w rozwoju Kurmanek jak miał 17 lat zrobił by ich jedną rękom ba Smoter tez .. Jeszcze jedno co się stanie z klubem jeśli Kubicki przegra wybory a pan Stasiu się wycofa i my nie awansujemy Tarnów bis
    Jak on ma kogoś wyprzedzić skoro w łuku wyłamuje się trzy razy. Technicznie jest słaby i przez to traci najwięcej

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    j-rules (15-06-2022)

  10. Powrót do góry    #2392
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Norrick Bloedorn tez mial slaby poczatek sezonu a ostatnio wygral dla Landshut mecz w Lodzi.
    Bez urazy, ale porównywanie Rempały czy tym bardziej Ragusa do Bloedorna,
    to jak porównanie gówna do czekolady. O niemieckim juniorze już przed
    startem sezonu można było w ciemno pisać, że będzie w TOP3 juniorów
    całej I ligi.

  11. Powrót do góry    #2393
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wylądujemy w najniższej lidze ,pogonimy całą tą chołote w marynarkach i zaczniemy wszystko od początku
    I tak się to zapewne skończy. Tutaj wszystko musi paść totalnie na ryj.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #2394
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Podejrzewam, ze z takim Pludra w skladzie to bysmy dzis byli liderem tabeli dalej, no ale kto mogl wiedziec czy bardziej zaliczy progres Rempala czy taki Pludra.
    Serio? Wystarczyło zobaczyć kilka meczy z jego udziałem w barwach Unii, a nie żyć w przekonaniu, że w Tarnowie mu nie płacono i kiedy w Zielonej dostanie kasę to będzie się wyróżniał. Po ogłoszeniu go w Falubazie pisałem, że to pierwszy z Rempałów, który do tego sportu smykałki nie ma i pożytku z niego wielkiego mieć nie będziecie.

  13. Powrót do góry    #2395
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,418
    Kliknij i podziękuj
    265
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wylądujemy w najniższej lidze ,pogonimy całą tą chołote w marynarkach i zaczniemy wszystko od początku


    Nie będzie tak źle ... Każdy prezydent musi liczyć się z Falubazem kim on by nie był a Pan Stasiu ma wyjebadee od trzech lat na nasz klub po co firmuje swoim nazwiskiem ten klub to nie wiem Pepe trenuje ?
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 16-06-2022 o 14:29

  14. Powrót do góry    #2396
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Norbert Krakowiak dziś 17 pkt. w Ekstralidze…

  15. Powrót do góry    #2397
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Norbert Krakowiak dziś 17 pkt. w Ekstralidze…
    Prawdopodobnie wszyscy o tym wiedzą

  16. Powrót do góry    #2398
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A to na forum się przytacza tylko fakty, które były nieznane?
    W takim razie nie można by pisać, ze ktoś pojechał słabo czy dobrze bo przecież wszyscy widzieli. Równie dobrze mógłbym napisać, ze Twój komentarz to jakiś spam.

  17. Powrót do góry    #2399
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Nie wiadomo w jakim miejscu byłby Krakowiak gdyby został w Falubazie. Taki Pludra też cieniował w Lesznie a w GKM odżył.Niewątpliwie przejscie Krakowiaka do GKM było dla niego dobra opcją ale weżmy też pod uwage ze Krakowiak jeżdzi 50 % meczów dobrze i 50% meczów słabo i jest nieregularny

  18. Powrót do góry    #2400
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A to na forum się przytacza tylko fakty, które były nieznane?
    W takim razie nie można by pisać, ze ktoś pojechał słabo czy dobrze bo przecież wszyscy widzieli. Równie dobrze mógłbym napisać, ze Twój komentarz to jakiś spam.
    Prawdopodobnie chcesz przekazać jakimi baranami byli nasi działacze puszczając Norberta
    Chętnie bym się dowiedział jakie miałeś zdanie na ten temat gdy dzisiejszy bohater odchodził z Falubazu
    Mało prawdopodobne jest to że Ty lub ktokolwiek inny spodziewał się takich wyników Norberta
    Szkoda że od wielu miesięcy ,wszyscy zamilkli na temat JJ i jego odejścia z Falubazu
    Dlaczego dzisiaj nikt nie walczy z Mariuszem i dlaczego nie ma chętnych do uderzenia się w pierś ?

  19. Powrót do góry    #2401
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    488
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Ktoś 2 lata temu powiedział "po co Krakowiak. Mamy Pawliczaka"

  20. Powrót do góry    #2402
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Warto powtórzyć za Eneaszem:
    Norbert Krakowiak dziś 17 pkt. w Ekstralidze…


    W sezonie 2020 Krakowiak był zdecydowanie najlepszy z trójki Krakowiak-Tonder-Pawliczak, nie chodzi o suche punkty tylko o poziom i umiejętności.
    To była wiedza ogólnie znana na podstawie jazdy w sezonie 2020.


    Coś tutaj pisaliście o tym, że trzeba spaść do II ligi, aby wszystko się odrodzilo. Rok temu pisaliście, że trzeba spaść do pierwszej ligi aby wszystko się odrodziło.
    Nie widzę w tym pisaniu żadnego sensu patrząc na GKM, czy Ostrów. Tak to sobie mogą pisać kibice Landshut, albo Poznania.
    Jest ekstraliga, wpada kupę kasy, dobrzy zawodnicy chcą się sprawdzić, albo zarobić. Tak to działa.
    Kolejna bzdura zasłyszana na tym forum, że w niższej lidze można wychować juniorów na miarę ekstraligi Talenty, perełki, diamenty same się zgłoszą, znajdą, wychowają, tylko czekają aż Falubaz spadnie
    Kto te bzdury wymyśla?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-06-2022 o 22:59

  21. Powrót do góry    #2403
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Prawdopodobnie chcesz przekazać jakimi baranami byli nasi działacze puszczając Norberta
    Chętnie bym się dowiedział jakie miałeś zdanie na ten temat gdy dzisiejszy bohater odchodził z Falubazu
    Mało prawdopodobne jest to że Ty lub ktokolwiek inny spodziewał się takich wyników Norberta
    Szkoda że od wielu miesięcy ,wszyscy zamilkli na temat JJ i jego odejścia z Falubazu
    Dlaczego dzisiaj nikt nie walczy z Mariuszem i dlaczego nie ma chętnych do uderzenia się w pierś ?
    Przecież to dziecinada jest z tymi Eneaszami i jemu podobnymi nocami.

    Tondera okrzyknęli beztalenciem i co najwyżej zawodnikiem swojego toru. A Krakowiak to gdzie głównie te pkt trzepie ? Niektórzy drą japy, że jak to FZG mógł wypuścić takiego Krakowiaka. Tyle, że zapominają, iż wtedy mieliśmy 4 zawodników pretendentów do U24. A tak de facto to Krakowiak jedzie to samo co taki Tonder. Nie widać tam jakiejś przepaści pomiędzy nimi. Gorsze mecze przeplata lepszymi, głównie na własnym torze. JJ kiedyś też w Ostrowie zrobił komplet w meczu z Apatorem. I ileż to było zachwytu nad nim. Ileż to było gadania, że FZG go wypuścił do Czewy. A dzisiaj to w Czewie na niego patrzeć nie mogą.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W sezonie 2020 Krakowiak był zdecydowanie najlepszy z trójki Krakowiak-Tonder-Pawliczak, nie chodzi o suche punkty tylko o poziom i umiejętności.
    To była wiedza ogólnie znana na podstawie jazdy w sezonie 2020.
    Głupszego tekstu dawano nie czytałem. O JJ pisałeś podobnie z tego co pamiętam.

    Jeśli taki Krakowiak w 2020 roku był zdecydowanie najlepszy z tej trójki, to czemu w 2021 roku przyjeżdża do ZG (na swój tor) i robi 2 pkt ? A dużo gorszy Pawliczak robi 7 pkt. Tak, tak, wiem, nie chodzi o pkt tylko o poziom i umiejętności. A jeśli tak, to takiego JJ powinniśmy postawić ponad nich wszystkich. Co prawda pkt robi najmniej, ale przecież ma poziom i umiejętności.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #2404
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Akurat to ze Krakowiak jest najlepszy z trójki kończących wiek juniora to było wiadomo. Wielu tu o tym pisało.
    A szczególnie Carlitos wróżył, ze nawet może się nam to odbić czkawka jak pójdzie do GKM.

    Ja w ostatnich latach pisałem, ze warto aby tu przyszli (zanim jeszcze stali się topowymi jeźdźcami) tacy zawodnicy jak: Lambert (zamiast Murzyna po słabym sezonie w Lublinie), Woryna, Kubera, Mikkelsen (zamiast Gomolskiego wtedy). Ale za każdym razem słyszałem od Mariuszów i Scotow, ze skąd mogę wiedzieć, ze Tonder, Gomolski, Murzyn, Zagar nie będą lepsi.

    Mariusz wiedziałem, ze wyskoczysz z punktami z pojedynczego meczu na naszym torze jak oglądałem mecz Lublina i wiedziałem, ze napisze post. Otóż tak, przyjechał do nas Kubera w barwach Lublina i zrobił jakieś marne jedynki i zera a pokonał go Pawliczak. I co z tego??!! Każdy normalny wiedział i tak jaki jest potencjał i poziom tych zawodników a gdzie który jest dziś nawet nie ma co porównywać. Ale wg Ciebie Damian lepszy bo w tamtym meczu na W69 lepiej pojechał. No comment. A Baniak lepszy od Pedersena wg Ciebie

  23. Powrót do góry    #2405
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Akurat to ze Krakowiak jest najlepszy z trójki kończących wiek juniora to było wiadomo. Wielu tu o tym pisało.
    A szczególnie Carlitos wróżył, ze nawet może się nam to odbić czkawka jak pójdzie do GKM.

    Ja w ostatnich latach pisałem, ze warto aby tu przyszli (zanim jeszcze stali się topowymi jeźdźcami) tacy zawodnicy jak: Lambert (zamiast Murzyna po słabym sezonie w Lublinie), Woryna, Kubera, Mikkelsen (zamiast Gomolskiego wtedy). Ale za każdym razem słyszałem od Mariuszów i Scotow, ze skąd mogę wiedzieć, ze Tonder, Gomolski, Murzyn, Zagar nie będą lepsi.
    Nie tylko Carlitos, połowa kibiców Falubazu pisała o tym samym. Krakus pod żadnym względem nie jest gorszy od duetu DP MT, a w obronie pozycji DP i MT nie dorastają mu do pięt, to znane wszystkim od dawna.

  24. Powrót do góry    #2406
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Akurat to ze Krakowiak jest najlepszy z trójki kończących wiek juniora to było wiadomo. Wielu tu o tym pisało.
    A szczególnie Carlitos wróżył, ze nawet może się nam to odbić czkawka jak pójdzie do GKM.

    Ja w ostatnich latach pisałem, ze warto aby tu przyszli (zanim jeszcze stali się topowymi jeźdźcami) tacy zawodnicy jak: Lambert (zamiast Murzyna po słabym sezonie w Lublinie), Woryna, Kubera, Mikkelsen (zamiast Gomolskiego wtedy). Ale za każdym razem słyszałem od Mariuszów i Scotow, ze skąd mogę wiedzieć, ze Tonder, Gomolski, Murzyn, Zagar nie będą lepsi.
    A teraz to pyerdolisz trzy po trzy jak nayebany blacktop.

    Kłótnie i dyskusje szły głównie o U24. Z całą reszta nikt nie polemizował tutaj. Tyle, że większość zdaje sobie sprawę jakie są realia odnośnie ilości zawodników i finansów klubu. Tylko tacy jak ty mieli non stop listę życzeń. I bujali w obłokach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2407
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Wystarczyło postarać się zatrzymać Krakowiaka u siebie, wiedząc, że interesuje się nim GKM z którym będziemy bić się o utrzymanie. Tyle i aż tyle. To wiedział każdy z IQ większym niż ziemniak. Tylko co z tego, czas przestać żyć przeszłością i patrzeć na to co nas czeka.
    Weźcie jutro olejki do opalania. Mam też nadzieje, że piwa nie zabraknie. W końcu 1 liga oddaje dobry termin na żużel i potem można uderzyć jeszcze w miasto.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 17-06-2022 o 23:32

  26. Powrót do góry    #2408
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie wiadomo w jakim miejscu byłby Krakowiak gdyby został w Falubazie. Taki Pludra też cieniował w Lesznie a w GKM odżył.Niewątpliwie przejscie Krakowiaka do GKM było dla niego dobra opcją ale weżmy też pod uwage ze Krakowiak jeżdzi 50 % meczów dobrze i 50% meczów słabo i jest nieregularny
    Tylko Pludra w Lesznie cieniował. Krakowiak w FZG nie.

  27. Powrót do góry    #2409
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Wystarczyło postarać się zatrzymać Krakowiaka u siebie, wiedząc, że interesuje się nim GKM z którym będziemy bić się o utrzymanie. Tyle i aż tyle. To wiedział każdy z IQ większym niż ziemniak. Tylko co z tego, czas przestać żyć przeszłością i patrzeć na to co nas czeka.
    Weźcie jutro olejki do opalania. Mam też nadzieje, że piwa nie zabraknie. W końcu 1 liga oddaje dobry termin na żużel i potem można uderzyć jeszcze w miasto.
    "Mądry Polak po szkodzie" nie istnieje w Falubazie, ale ogólnie dobrze mówisz, znaleźć gdzieś cień na weekend i cieszyć się żużlem.

  28. Powrót do góry    #2410
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupszego tekstu dawano nie czytałem. O JJ pisałeś podobnie z tego co pamiętam.

    Jeśli taki Krakowiak w 2020 roku był zdecydowanie najlepszy z tej trójki, to czemu w 2021 roku przyjeżdża do ZG (na swój tor) i robi 2 pkt ? A dużo gorszy Pawliczak robi 7 pkt. Tak, tak, wiem, nie chodzi o pkt tylko o poziom i umiejętności. A jeśli tak, to takiego JJ powinniśmy postawić ponad nich wszystkich. Co prawda pkt robi najmniej, ale przecież ma poziom i umiejętności.
    To ja powinienem napisać, że głupszego tekstu nie czytałem. Sezon trwa 14 rund, a Ty oceniasz zawodników na podstawie jednego meczu
    Może napiszesz łaskawie o pozostałych meczach w wykonaniu Pawliczaka i Krakowiaka?
    Ustalmy jeszcze dwie prawdy:
    1. W sezonie w 2020 Krakowiak był zdecydowanie najlepszy z trójki Krakowiak-Tonder-Pawliczak. Nie mam tu tylko na myśli punktów, ale i umiejętności, styl i i nne zawody.
    2. Robiłeś z Pawliczaka następcę Protasa

    Ostatnio nawet pisałeś, że lepiej zostać ligę niżej i rozjeżdżać Tondera i Pawliczaka i z przytupem wrócić po latach

  29. Powrót do góry    #2411
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Czasem mam wrażenie, że Mariusz ma coś wspólnego z zarządem Falubazu. Krakowiak robi 17pkt w ekstralidze a ten pisze, ze Tinder i tak lepszy

  30. Powrót do góry    #2412
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario szkoda na ciebie klawiatury debilu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #2413
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Szkoda pisać o tym. Krakowiak był od nich lepszy jak odchodził, a teraz jeszcze bardziej im odjechał. Pawliczak nigdzie nie jeździ, a Tonder zawodnik jednego toru

  32. Powrót do góry    #2414
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Wystarczyło postarać się zatrzymać Krakowiaka u siebie, wiedząc, że interesuje się nim GKM z którym będziemy bić się o utrzymanie. Tyle i aż tyle. To wiedział każdy z IQ większym niż ziemniak. Tylko co z tego, czas przestać żyć przeszłością i patrzeć na to co nas czeka.
    Weźcie jutro olejki do opalania. Mam też nadzieje, że piwa nie zabraknie. W końcu 1 liga oddaje dobry termin na żużel i potem można uderzyć jeszcze w miasto.
    Czy ty karwa w ogóle bierzesz pod uwagę jakie były wtedy realia ? I dla klubu i dla samego zawodnika ?

    Według tego co tu piszecie to wystarczyło zatrzymać nie tylko Krakowiaka, ale i Becha, M.Hansena, JJ, itd. Dosłownie taka sama była akcja z JJ, jak w Ostrowie gość zrobił komplet w meczu z Apatorem. Ile tu było jęków i kwików, że działacze FZG nie dostrzegli takiej "perełki" ?

    Ale wracając do Krakowiaka, to przecież on miał propozycje pozostania w FZG. Klub chciał wypożyczyć Kvecha i Pawliczaka, a Tonder z Krakowiakiem mieli rywalizować o miejsce U24. Tyle, że taka opcja nie pasowała samemu Krakowiakowi. Po co miał rywalizować z Tonderem, skoro w Grudziądzu praktycznie nie miał krajowych rywali. Więc jak można zarzucać klubowi, że nie zatrzymał Krakowiaka ? Gościowi skończył się kontrakt i poszedł tam gdzie miał mniejsza konkurencję. Inna sprawa, że poza wczorajszym meczem, to on szału żadnego nie robi. I póki co to taki Tonder i on to jest podobny, zbliżony poziom. Krakowiak do wczoraj miał średnią na poziomie 1,3. W sezonie 2021 ta średnia to również 1,3. Więc nie wiem o co wy tu znowu bijecie pianę ? Bo chyba nikt rozsądnie myślący nie liczył na to, że FZG będzie trzymał na ławie ze 3-4 zawodników U24 i nimi żonglował.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Szkoda pisać o tym. Krakowiak był od nich lepszy jak odchodził, a teraz jeszcze bardziej im odjechał. Pawliczak nigdzie nie jeździ, a Tonder zawodnik jednego toru
    Średnie Krakowiaka dom 1,9 wyjazd 1,1

    Średnie Tondera dom 1,8 wyjazd 1,7

    No tak, ale to Tonder jest rzekomo zawodnikiem własnego toru.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-06-2022 o 08:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2415
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,924 w 3,238 postach
    Wisienka na torcie- porównanie średnich Krakowiaka z ekstraligi ze średnimi Tondera z 1 ligi, w dodatku jeśli chodzi o wyjazdy to nabitych dwoma biegami w Łodzi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #2416
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wisienka na torcie- porównanie średnich Krakowiaka z ekstraligi ze średnimi Tondera z 1 ligi, w dodatku jeśli chodzi o wyjazdy to nabitych dwoma biegami w Łodzi
    Przygłupie, te średnie pokazują właśnie moc zawodnika na torze domowym i wyjazdowym. I nie ma znaczenia tutaj inna klasa rozgrywkowa.

    Cebulaku, Tonder zaliczył oficjalnie w sumie 6 meczy w I lidze. 4 na wyjeździe i dwa w domu. A średnią wyjazdową nabił w Rybniku i Łodzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #2417
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy ty karwa w ogóle bierzesz pod uwagę jakie były wtedy realia ? I dla klubu i dla samego zawodnika ?

    Według tego co tu piszecie to wystarczyło zatrzymać nie tylko Krakowiaka, ale i Becha, M.Hansena, JJ, itd. Dosłownie taka sama była akcja z JJ, jak w Ostrowie gość zrobił komplet w meczu z Apatorem. Ile tu było jęków i kwików, że działacze FZG nie dostrzegli takiej "perełki" ?

    Ale wracając do Krakowiaka, to przecież on miał propozycje pozostania w FZG. Klub chciał wypożyczyć Kvecha i Pawliczaka, a Tonder z Krakowiakiem mieli rywalizować o miejsce U24. Tyle, że taka opcja nie pasowała samemu Krakowiakowi. Po co miał rywalizować z Tonderem, skoro w Grudziądzu praktycznie nie miał krajowych rywali. Więc jak można zarzucać klubowi, że nie zatrzymał Krakowiaka ? Gościowi skończył się kontrakt i poszedł tam gdzie miał mniejsza konkurencję. Inna sprawa, że poza wczorajszym meczem, to on szału żadnego nie robi. I póki co to taki Tonder i on to jest podobny, zbliżony poziom. Krakowiak do wczoraj miał średnią na poziomie 1,3. W sezonie 2021 ta średnia to również 1,3. Więc nie wiem o co wy tu znowu bijecie pianę ? Bo chyba nikt rozsądnie myślący nie liczył na to, że FZG będzie trzymał na ławie ze 3-4 zawodników U24 i nimi żonglował.
    No to jak tak rzucałeś średnią biegową to Ci powiem jakie były wtedy realia.
    W 2019 kiedy przychodził odjechał 53 biegi wykręcając średnią 1,000. Pawliczak 37 biegów 0,371. Tonder 25 biegów 0,680.
    W 2020 kiedy obył się z ekstraligą 53 biegi średnia 1,566. Tonder 1,182 przy 44 biegach. Pawliczak 1,263 przy 19 biegów.
    Mieliśmy zawodnika który jeździł regularnie i zanotował znaczy progres, więc realia były takie, że z tej trójki był NAJLEPSZY. Falubaz zaproponował mu walkę o skład z wyżej wymienioną dwójką, zamiast od razu zakomunikować, że będzie numerem 1. Wyśmiał to i odszedł. Koniec historii.

    Co do JJ wiele osób pisało jak u nas był by dać mu szansę, a takiej w ogóle nie dostał. Byliśmy wkrewieni kiedy dobrze prezentował się w Ostrowie. Taka była tego geneza. Odpalili go i ok, mogę przyznać, że to była jedna z nielicznych dobrych decyzji Falubazu bo gość jak widać okazał się ananasem.

    Mogę się z Tobą zgodzić w jednym przypadku. Sporo kolegów po szalu lubi wrzucić kamyczek jak dany zawodnik który był u nas zrobi jakiś super wynik. Z tym, że akurat nie robią tego co tydzień tylko co... kilka meczów? Krakowiak miał dzień konia i brawa dla niego, ale jakby prześledzić wcześniejsze wyniki (chociażby mecz ze Stalą u siebie) to by go tutaj większość wyzywała.

    Wracając jeszcze na koniec do rzeczywistości, koniec końców decyzje zielonogórskich marynarek doprowadziły do tego, że zamiast kaca mieć dziś będę miał jutro. Skupmy się na tym co jest i będzie, a ja mam nadzieje, na dobry mecz bez zbędnego piachu w oczy.

  36. Powrót do góry    #2418
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,795
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Kto jest lepszy? Ten po lewej czy ten po prawej?


  37. Powrót do góry    #2419
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz wstawaj, zesraleś się nierobie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #2420
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,408
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    najlepszą rzeczą dla siebie,którą zrobił Krakowiak to było odejście z tego klubu.
    dzięki temu jakoś się jeszcze rozwija z szansą na lepsze wyniki .
    historia pokazała nie raz,że w Falubazie młodzież nie ma większych szans na rozwinięcie kariery.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    never_mind (18-06-2022)

  40. Powrót do góry    #2421
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    No to jak tak rzucałeś średnią biegową to Ci powiem jakie były wtedy realia.
    W 2019 kiedy przychodził odjechał 53 biegi wykręcając średnią 1,000. Pawliczak 37 biegów 0,371. Tonder 25 biegów 0,680.
    W 2020 kiedy obył się z ekstraligą 53 biegi średnia 1,566. Tonder 1,182 przy 44 biegach. Pawliczak 1,263 przy 19 biegów.
    Mieliśmy zawodnika który jeździł regularnie i zanotował znaczy progres, więc realia były takie, że z tej trójki był NAJLEPSZY. Falubaz zaproponował mu walkę o skład z wyżej wymienioną dwójką, zamiast od razu zakomunikować, że będzie numerem 1. Wyśmiał to i odszedł. Koniec historii.

    Co do JJ wiele osób pisało jak u nas był by dać mu szansę, a takiej w ogóle nie dostał. Byliśmy wkrewieni kiedy dobrze prezentował się w Ostrowie. Taka była tego geneza. Odpalili go i ok, mogę przyznać, że to była jedna z nielicznych dobrych decyzji Falubazu bo gość jak widać okazał się ananasem.

    Mogę się z Tobą zgodzić w jednym przypadku. Sporo kolegów po szalu lubi wrzucić kamyczek jak dany zawodnik który był u nas zrobi jakiś super wynik. Z tym, że akurat nie robią tego co tydzień tylko co... kilka meczów? Krakowiak miał dzień konia i brawa dla niego, ale jakby prześledzić wcześniejsze wyniki (chociażby mecz ze Stalą u siebie) to by go tutaj większość wyzywała.

    Wracając jeszcze na koniec do rzeczywistości, koniec końców decyzje zielonogórskich marynarek doprowadziły do tego, że zamiast kaca mieć dziś będę miał jutro. Skupmy się na tym co jest i będzie, a ja mam nadzieje, na dobry mecz bez zbędnego piachu w oczy.
    Błąd działaczy FZG od początku poległ na tym, że w ogóle ściągali Krakowiaka do ZG. Te średnie które przytoczyłeś wynikają tylko z faktu, ze taki Krakowiak jako junior miał pewne miejsce w składzie i odjechał więcej meczy. A Tonder z Pawliczakiem wymieniali się na pozycji drugiego juniora. Taka sytuacja spowodowała, że w czasie juniorki, taki np. Tonder miał odjechanych połowę meczy z tego co taki np. Smektała czy Kubera w Lesznie. Kiedyś robiłem tutaj wyliczenia w tym temacie. Zamiast ściągać Krakowiaka od początku mieli stawiać na parę Tonder - Pawliczak, a w rezerwie Tufft. I wtedy dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu. Nasi juniorzy, odpowiednio doinwestowani jeździliby więcej meczy, a co za tym idzie mieliby regularne starty. Tym bardziej, że jak ściągali takiego Krakowiaka to nie był on żadnym wymiataczem typu Smektała, Kubera, czy w swoim czasie Dudek z Zimnym. Co do pozostania Krakowiaka w FZG po juniorce. Nie zgodzę się, że mieli mu dać zapewnienie, że będzie nr. 1. Bo niby z jakiej racji ? Przypominam, że wtedy był już u nas zakontraktowany Kvech, byli tez Tonder i Pawliczak. I przypominam, że taki Tonder (mimo, że połowę sezonu 2021 pauzował z kontuzją) to potrafił wygrać nam mecz z Toruniem u siebie w SE w 2021. W meczu z Wrockiem też był najlepszym zawodnikiem drużyny. Drużyny w której jechali Dudek, Fricke, Zagar czy Pepe. W którym miejscu był wtedy taki Krakowiak ?

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    najlepszą rzeczą dla siebie,którą zrobił Krakowiak to było odejście z tego klubu.
    dzięki temu jakoś się jeszcze rozwija z szansą na lepsze wyniki .
    historia pokazała nie raz,że w Falubazie młodzież nie ma większych szans na rozwinięcie kariery.
    No tu zgoda, bo zawsze jest ściągnięty jakiś Adamczewski, Niedźwiedź czy Krakowiak. Więc jak nasza młodzież ma się rozwijać ? Cudze chwalicie, swego nie znacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2422
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    A ten dalej te swoje kocopoły wypisuje

  42. Powrót do góry    #2423
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Czasem mam wrażenie, że Mariusz ma coś wspólnego z zarządem Falubazu. Krakowiak robi 17pkt w ekstralidze a ten pisze, ze Tinder i tak lepszy
    Nie przesadzaj nie ma przepaści czyli porownywalny
    Ostatnio edytowane przez dominiktor ; 18-06-2022 o 10:22

  43. Powrót do góry    #2424
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,763
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Choćby Krakowiak robił same komplety to ten przygłup zawsze znajdzie powód by deprecjonować osiągnięcia Krakowiaka.
    I jeszcze będzie porównywać pierwszą ligę do ekstraligi
    No debil

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    kiki (18-06-2022), never_mind (18-06-2022)

  45. Powrót do góry    #2425
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Średnie Krakowiaka dom 1,9 wyjazd 1,1

    Średnie Tondera dom 1,8 wyjazd 1,7

    No tak, ale to Tonder jest rzekomo zawodnikiem własnego toru.
    Ten pierwszy jeździ w Ekstralidze a drugi wozi się po Landshut. Taka to różnica.

    A z tego co kojarzę Tonder w 2021 roku nie zrobił chyba punktu na wyjedzie. To nic dziwnego że nie wstawiłeś porównania z 2021 roku bo nie było nawet do czego porównywać.

  46. Powrót do góry    #2426
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,418
    Kliknij i podziękuj
    265
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dajcie spokój Krakowiak jest teraz trzy klasy wyżej od naszych mistrzów...

  47. Powrót do góry    #2427
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ten pierwszy jeździ w Ekstralidze a drugi wozi się po Landshut. Taka to różnica.

    A z tego co kojarzę Tonder w 2021 roku nie zrobił chyba punktu na wyjedzie. To nic dziwnego że nie wstawiłeś porównania z 2021 roku bo nie było nawet do czego porównywać.
    To ja wstawie porównanie z 2021:

    Średnie Krakowiaka dom 1,423 wyjazd 1,174

    Średnie Tondera dom 1,529 wyjazd 0,333

  48. Powrót do góry    #2428
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    To ja wstawie porównanie z 2021:

    Średnie Krakowiaka dom 1,423 wyjazd 1,174

    Średnie Tondera dom 1,529 wyjazd 0,333
    pewnie Tondi nie dostal szansy na wyjezdzie stad ta srednia , zreszta srednie sa dla laikow i tak Tondi lepszy

  49. Powrót do góry    #2429
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Krakowiak 2022: 60 punktów i 6 bonusów dla GKM-u w Ekstralidze
    Tonder 2022: 27 punktów i 3 bonusy dla Falubazu w I lidze

    Ale ch*j z tym, synek lepszy

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    herbie13 (18-06-2022)

  51. Powrót do góry    #2430
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Krakowiak 2022: 60 punktów i 6 bonusów dla GKM-u w Ekstralidze
    Tonder 2022: 27 punktów i 3 bonusy dla Falubazu w I lidze

    Ale ch*j z tym, synek lepszy
    nie samymi punktami czlowiek zyje liczy sie potencjal

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •