Strona 138 z 180 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,166 do 6,210 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6166
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Prędzej to Chrystusowi Świebodzińskiemu.
    Nie, nie. Nie mylmy faktów. Chrystusowi Świebodzińskiemu to jeśli chodzi o wynik.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-09-2022)

  3. Powrót do góry    #6167
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Fricke ma umowe cywilno prawną z GKM i dostał zaliczke to słyszałem jakiś czas temu z dobrego zródła i że Fricke może jeżdzić w Falubazie ale to wiązołoby się z odszkodowaniem (chooy wie jakim). Odszkodowanie plus kasa dla Fricka (za sam podpis)to może być ze 2 mln (strzelam).

  4. Powrót do góry    #6168
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Max dogadał się w Grudziądzu niezależnie od tego, czy Falubaz awansuje czy nie. Rok temu dokładnie takie same rozkminy były w przypadku Hansena w Gorzowie - Ostrów awansował i co? Zmieniło to jego decyzje? Przecież też mieli stawać na rzęsach, żeby go zatrzymać.

    Oczywiście, nie bronię kibicom Falubazu wpisywać Fricke do składu na przyszły sezon i łudzić się, że może jednak zostanie, ale ma to tyle samo sensu co wpisywanie Janowskiego do składu Wybrzeża Gdańsk.
    Rok temu Kowalski był dogadany z Gorzowem i Toruniem. I jak, jeździ tam w tym roku?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Wolcówka (15-09-2022)

  6. Powrót do góry    #6169
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Fricke ma umowe cywilno prawną z GKM i dostał zaliczke to słyszałem jakiś czas temu z dobrego zródła i że Fricke może jeżdzić w Falubazie ale to wiązołoby się z odszkodowaniem (chooy wie jakim). Odszkodowanie plus kasa dla Fricka (za sam podpis)to może być ze 2 mln (strzelam).
    Też tak myślę. Jeśli chcemy Fricka to będzie trzeba na niego wydać kasę jakbyśmy mu sprowadzili zawodnika na miarę Artioma czy Madsena. Z drugiej strony bez niego to od razu możemy się szykować na I ligę w 2024.

  7. Powrót do góry    #6170
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Rok temu Kowalski był dogadany z Gorzowem i Toruniem. I jak, jeździ tam w tym roku?
    Bardzo dobry przykład, jakby nie patrzeć Kowalski przymierzał już kevlar a Tymczasem chorągiewka i grube portfele Pani Kloc i Pana Rusko
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  8. Powrót do góry    #6171
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Tylko Kowalski nie podpisał niczego ze Stalą. Na gebe to było jak wcześniej z Toruniem. Koleś podbijał sobie stawki i poszedł do tego który dał wiecej. Z Fricke troche inna historia.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Wolcówka (15-09-2022)

  10. Powrót do góry    #6172
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cały mecz jest na barkach Protasa jeśli on da ciała to leżymy Ja nie mogę zrozumieć dlaczego odpuścił mecz w Krośnie Wiem wiem koniec kariery Tylko w 1 biegu był 20-30 metrów przed zawodnikiem Wilków i ewidentnie jechał na 50% gazu




    Co do Maxsa to zostanie jak oczywiście awansujemy ...
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 15-09-2022 o 12:51

  11. Powrót do góry    #6173
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Fricke ma umowe cywilno prawną z GKM i dostał zaliczke to słyszałem jakiś czas temu z dobrego zródła i że Fricke może jeżdzić w Falubazie ale to wiązołoby się z odszkodowaniem (chooy wie jakim). Odszkodowanie plus kasa dla Fricka (za sam podpis)to może być ze 2 mln (strzelam).
    No jeśli ma faktycznie taką umowę, to jest raczej pozamiatane. Pytanie tylko czy ma ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6174
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko Kowalski nie podpisał niczego ze Stalą. Na gebe to było jak wcześniej z Toruniem. Koleś podbijał sobie stawki i poszedł do tego który dał wiecej. Z Fricke troche inna historia.
    Fricke też nie wiadomo czy coś podpisał...

  13. Powrót do góry    #6175
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Cały mecz jest na barkach Protasa jeśli on da ciała to leżymy Ja nie mogę zrozumieć dlaczego odpuścił mecz w Krośnie Wiem wiem koniec kariery Tylko w 1 biegu był 20-30 metrów przed zawodnikiem Wilków i ewidentnie jechał na 50% gazu




    Co Maxsa to zostanie jak oczywiście awansujemy ...
    To nie jest tak że odpuścił. Pojechał fatalnie pierwszy bieg, czuł że nie daje rady to spróbowali Tondera. Było fatalnie wiec dalej szły taktyki za obiektywnie najsłabszego czyli Protasa. To nie jest tak że on odmówił wyjazdu na tor.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Powrót do góry    #6176

  15. Powrót do góry    #6177
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Nie no, Max zostanie. Nie wierzę, że zmieni tor który mu pasuje na tor, który chyba mu nie bardzo pasuje. Max będzie u nas jeździł po awansie oczywiście. Kurde chyba będzie deszcz...

  16. Powrót do góry    #6178
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pogoda to klucz do awansu jeśli będzie padać i mecz pojedziemy na siłę to nie ma szans na awans . Jak nie zrobimy toru pod siebie trzeba to przełożyć.

  17. Powrót do góry    #6179
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ostaf - tego człowieka to bym nie brał na poważnie. Jego informacje i przypuszczenia są warte tyle co poranna kupa mojego psa - i to tylko dlatego bo była tak rzadka, że nie dałoby rady nawet jej zabrać ze sobą i wycenić. Niemniej byłoby wesoło gdyby Fricke został i jeszcze Pawlicki do Falubazu przeszedł i z Buczkiem razem stanowili parę krajową
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  18. Powrót do góry    #6180
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wolcówka Zobacz posta
    Ostaf - tego człowieka to bym nie brał na poważnie. Jego informacje i przypuszczenia są warte tyle co poranna kupa mojego psa - i to tylko dlatego bo była tak rzadka, że nie dałoby rady nawet jej zabrać ze sobą i wycenić. Niemniej byłoby wesoło gdyby Fricke został i jeszcze Pawlicki do Falubazu przeszedł i z Buczkiem razem stanowili parę krajową
    Ma to sens (Pawlicki) tylko jeśli GKM w takim układzie pozostanie przy duecie Norbert-Ksysio. Gorzej jeśli zepną poślady, zapłacą Rusko i ściągną do siebie Gleba. Tak może się stać jeśli z układanki wypadnie im Max.

  19. Powrót do góry    #6181
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Czy Gleb bedzie az takim czynnikiem X w kwestii utrzymania to smiem watpic
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #6182
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy Gleb bedzie az takim czynnikiem X w kwestii utrzymania to smiem watpic
    Chodzi o to, że wtedy można jechać 3 obcokrajowcami np. Nikim, Jakobsenem + np. Berge/Kurtz/Lahti czy ktoś podobny (w żadnego Holdera nie wierzę). Gleb daje spore pole manewru, nie muszą polegać tylko na nieobliczalnym Ksysiu i Norbercie.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 15-09-2022 o 14:35

  21. Powrót do góry    #6183
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...zumienie-z-gkm

    No i co zrobiliście ? Redaktory wyczuły, że temat Fricke'a będzie się klikał i również SF czyli Mati Puka uczeń Ostafa coś naskrobał, choć tutaj tekst jest zapewne bliższy naszej wersji "GKMu", ze GKM trzyma cały czas rękę na pulsie w temacie Maxa.
    Pewno pisane artykuł na zasadzie, weź coś zmień, zeby facetka nie poznała, ze od ciebie spisałem Puka był pierwszy .
    splitt22, generalnie też tak się mówi po Grudziadzu, że Max podpisał już pewne "zobowiązujące" umowy z GKMem.
    Na twitterze Bierzyński pisał, ze Gaszyński wciąż współpracuje z Maxem. Pierwszy też wspomniał o finalnym rozstaniu Trojanowskim z Woffim.

  22. Powrót do góry    #6184
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Ot, takie grzanie tematu dla klików. Fricke jest w Grudziądzu i to się nie zmieni.

  23. Powrót do góry    #6185
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Zalezy czy w Grudziadzu nauczyli się faktycznie czegoś po przygodzie z Madsenem.
    Czy dalej podpisują umowy i kontrakty, tak jak.... Mrozek z Lyagerem

  24. Powrót do góry    #6186
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Ot, takie grzanie tematu dla klików. Fricke jest w Grudziądzu i to się nie zmieni.
    Może i jest, tego nie wiem. Ale może jest tak samo jak Lyager w Rybniku.

    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Zalezy czy w Grudziadzu nauczyli się faktycznie czegoś po przygodzie z Madsenem.
    Czy dalej podpisują umowy i kontrakty, tak jak.... Mrozek z Lyagerem
    Zastanawiające jak wielu tutaj wierzy w jakieś tam lewe umowy z zawodnikami. Czy do was dotrze w końcu, że każda tego typu umowa, w chwili próby jej egzekwowania, rodzi spore problemy dla samego klubu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #6187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chodzi o to, że wtedy można jechać 3 obcokrajowcami np. Nikim, Jakobsenem + np. Berge/Kurtz/Lahti czy ktoś podobny (w żadnego Holdera nie wierzę). Gleb daje spore pole manewru, nie muszą polegać tylko na nieobliczalnym Ksysiu i Norbercie.
    Przeciez w kwestii utrzymania dogadacie sie z Nickim
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #6188
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Może zawodnicy nauczą się że warto czekać z podpisaniem jakiejkolwiek lojalki do samego końca. Kto wie czy jakby tak nie zrobił Zmarzlik, to dziś też podjął by decyzję o przenosinach do Polski B.
    Falubaz to MAGIA!!!

  27. Powrót do góry    #6189
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przeciez w kwestii utrzymania dogadacie sie z Nickim
    Opieranie się na Nikim w walce o utrzymanie to mega ryzykowna sprawa ze względu na jego stan zdrowia. Nawet jeśli wróci i będzie jeździł dobrze, to przy jego porozbijanych gnatach to byle upadek = koniec kariery. Poza tym lata robią swoje i nie wierze żeby on wrócił do poziomu jaki prezentował przed ostatnim dzwonem.

  28. Powrót do góry    #6190
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Opieranie się na Nikim w walce o utrzymanie to mega ryzykowna sprawa ze względu na jego stan zdrowia. Nawet jeśli wróci i będzie jeździł dobrze, to przy jego porozbijanych gnatach to byle upadek = koniec kariery. Poza tym lata robią swoje i nie wierze żeby on wrócił do poziomu jaki prezentował przed ostatnim dzwonem.
    Zgadzam sie. Ja tam bede wam kibicowal w elidze, niech GKM spada z tymi Kasprzokami.
    Sklady bedziecie miec wg mnie dosc podobne jak Fricke u was zostanie. Jak pojdzie.. to tez nie jest sprawa przesadzona. Max juz w elidze jezdzil kilka sezonow i liderem nigdy nie byl.

    No chyba, ze Krosno was osra, to wtedy beka
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #6191
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może i jest, tego nie wiem. Ale może jest tak samo jak Lyager w Rybniku.



    Zastanawiające jak wielu tutaj wierzy w jakieś tam lewe umowy z zawodnikami. Czy do was dotrze w końcu, że każda tego typu umowa, w chwili próby jej egzekwowania, rodzi spore problemy dla samego klubu ?
    No to skoro nikt by nie respektował tych "lewych" umów a kluby by miały przez to problemy. To nie ma się co czaić na Fricke tylko uderzać np. po Michelsena
    Lyager z tego co pisali na PS to z Mrozkiem dogadał się " na gębę" więc nic dziwnego,że to się skończyło jak skończyło. Bond z wąsami niczego się nauczył widocznie.

  30. Powrót do góry    #6192
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Po ludzku żal mi działaczy GKM. Thomsen, Woźniak czy Dudek pomimo lepszych ofert podziękowali Grudziądzowi. Teraz Fricke jest bliski tego samego. Robią wszystko, aby zbudować dobrą ekipę, ale nie chcą tam jeździć zawodnicy. Max najprawdopodobniej zostanie w Zielonej Górze. Wszystko na to wskazuje. Żadnego zobowiązania nie podpisał. Duo „Aussie” w ZG nadal będzie chyba stanowić o sile zespołu

  31. Powrót do góry    #6193
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może i jest, tego nie wiem. Ale może jest tak samo jak Lyager w Rybniku.


    W sumie to faktycznie tak samo,bo podobno Lyager powiedzial, ze go w Rybniku nie bedzie a Fricke tez podobno zapewnil dzialaczy GKM,ze nic sie nie zmienilo i
    bedzie u nich.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #6194
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Mrozek to zawsze jest zaskoczony. GKM się tym razem zabezpieczył i nie wierzę w zwrot akcji tutaj.

  33. Powrót do góry    #6195
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,229
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zgadzam sie. Ja tam bede wam kibicowal w elidze, niech GKM spada z tymi Kasprzokami.
    Sklady bedziecie miec wg mnie dosc podobne jak Fricke u was zostanie. Jak pojdzie.. to tez nie jest sprawa przesadzona. Max juz w elidze jezdzil kilka sezonow i liderem nigdy nie byl.

    No chyba, ze Krosno was osra, to wtedy beka
    To już Wroclawowi i Toruniowi nie będziesz kibicował? Nie długo Ci zabraknie drużyn do kibicowania chyba, że powiększa ligę.

  34. Powrót do góry    #6196
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Duo „Aussie” w ZG nadal będzie chyba stanowić o sile zespołu
    Sile powiadasz...w Ekstralidze?

  35. Powrót do góry    #6197
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    No chyba, ze Krosno was osra, to wtedy beka
    To jest możliwe bo prognozy pogody są takie, że o atucie własnego toru nie będzie mowy. O ile w ogóle pojadą w niedziele, bo jak patrzę w prognozy to średnio chce mi się wierzyć. Deszcz od jutra do środy. Nawet jak doprowadzą tor do używalności to Protas na czymś takim nie pośmiga a bez jego punktów będzie ciężko.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Powrót do góry    #6198
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,885
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przeciez w kwestii utrzymania dogadacie sie z Nickim
    Najpierw, to trzeba awansować.

    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Może zawodnicy nauczą się że warto czekać z podpisaniem jakiejkolwiek lojalki do samego końca. Kto wie czy jakby tak nie zrobił Zmarzlik, to dziś też podjął by decyzję o przenosinach do Polski B.
    Dobra myśl, jeśli już Fricke odchodzi, to w ostateczności bierzmy tego Zmarzlika, nikogo lepszego nie znajdziemy. Do tego Polaka jakiś dobry obcokrajowiec i można walczyć o obronę ligi.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Opieranie się na Nikim w walce o utrzymanie to mega ryzykowna sprawa ze względu na jego stan zdrowia. Nawet jeśli wróci i będzie jeździł dobrze, to przy jego porozbijanych gnatach to byle upadek = koniec kariery. Poza tym lata robią swoje i nie wierze żeby on wrócił do poziomu jaki prezentował przed ostatnim dzwonem.
    Szczerze, po tym co się stało z Nickim w tym roku, wolałbym w drużynie nie tylko Fricke, ale nawet Bjerre czy Choldera.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zgadzam sie. Ja tam bede wam kibicowal w elidze, niech GKM spada z tymi Kasprzokami.
    Sklady bedziecie miec wg mnie dosc podobne jak Fricke u was zostanie. Jak pojdzie.. to tez nie jest sprawa przesadzona. Max juz w elidze jezdzil kilka sezonow i liderem nigdy nie byl.

    No chyba, ze Krosno was osra, to wtedy beka
    A dlaczego? Przecież Krosno to nie tylko drużyna równorzędna składem, gdzie juniorzy neutralizują lekką przewagę senioró, ale ma jeszcze 10 pkt nadwyżki z 1-go meczu. Szanse oceniam na równe dla dwóch stron, a jeśli pogoda utrudni przygotowanie toru na W69, to Wilki szanse mają większe.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To jest możliwe bo prognozy pogody są takie, że o atucie własnego toru nie będzie mowy. O ile w ogóle pojadą w niedziele, bo jak patrzę w prognozy to średnio chce mi się wierzyć. Deszcz od jutra do środy. Nawet jak doprowadzą tor do używalności to Protas na czymś takim nie pośmiga a bez jego punktów będzie ciężko.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bez punktów Pepe marnie to widzę. Tym bardziej że Tonder na mokre nadaje się tak samo jak Pepe, czyli wcale. Będzie co ma być, zostaniemy w tej lidze, to pójdziemy szlakiem pzretartym przez Tarnów.

  37. Powrót do góry    #6199
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Synek sikawkowego ma problemy na mokrym?
    Dziwne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #6200
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    A co ciekawe Wasi zawodnicy, nawet Ci co do klubu przyszli w tym sezonie to zachwalają prezesa/ klub za terminowość wypłat. Także chociaż to jest dużym pozytywem jeśli chodzi o Waszego prezesa. Ten fakt może zachęcić nowych/ dobrych zawodników.

    Teraz musicie zrobić wszystko, żeby awansować i nie utkwić i nie popaść w 1- ligowy marazm.

  39. Powrót do góry    #6201
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Tak piszecie jakby było już wszystko przesądzone. Oj, zeby nie było w niedzielę wielkiego zdziwienia. Krosno od 2 sezonu nigdy nie miało mniej niż 40 pkt na wyjezdzie. Nikt nie wygrał z Krosnem od 12 meczy wyjazdowym wiecej niz 10 pkt, poza tym meczem u was gdzie Krosno pojechało bez połowy składu. Będzie w niedzielę 10 stopni, tor bedzie po opadach deszczu 48 godzinnych i to nie bedzie ten sam tor, co zwykle falubazu, a Krosno lubi takie tory. Protasiewicz znów może nie wyjechać na taki tor. Wszystko jest możliwe i radziłbym się wstrzymać z tym układaniem składów na ekstraligę.

  40. Powrót do góry    #6202
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A co ciekawe Wasi zawodnicy, nawet Ci co do klubu przyszli w tym sezonie to zachwalają prezesa/ klub za terminowość wypłat. Także chociaż to jest dużym pozytywem jeśli chodzi o Waszego prezesa. Ten fakt może zachęcić nowych/ dobrych zawodników.

    Teraz musicie zrobić wszystko, żeby awansować i nie utkwić i nie popaść w 1- ligowy marazm.
    Problem w tym, że były prezes i ciagle jeszcze udziałowiec w klubie, z uśmiechem puszcza brzydkie bąki, odradzając komu może jazdę w Falubazie.
    Co do Maxa to zastanawia mnie, czy mógł cokolwiek legalnie podpisać w Grudziądzu, skoro oficjalnie do listopada nie można z nikim o niczym rozmawiać tylko ten Gaszyński...:/

  41. Powrót do góry    #6203
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Tak piszecie jakby było już wszystko przesądzone. Oj, zeby nie było w niedzielę wielkiego zdziwienia. Krosno od 2 sezonu nigdy nie miało mniej niż 40 pkt na wyjezdzie. Nikt nie wygrał z Krosnem od 12 meczy wyjazdowym wiecej niz 10 pkt, poza tym meczem u was gdzie Krosno pojechało bez połowy składu. Będzie w niedzielę 10 stopni, tor bedzie po opadach deszczu 48 godzinnych i to nie bedzie ten sam tor, co zwykle falubazu, a Krosno lubi takie tory. Protasiewicz znów może nie wyjechać na taki tor. Wszystko jest możliwe i radziłbym się wstrzymać z tym układaniem składów na ekstraligę.
    Jprdle następny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #6204
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Problem w tym, że były prezes i ciagle jeszcze udziałowiec w klubie, z uśmiechem puszcza brzydkie bąki, odradzając komu może jazdę w Falubazie.
    Co do Maxa to zastanawia mnie, czy mógł cokolwiek legalnie podpisać w Grudziądzu, skoro oficjalnie do listopada nie można z nikim o niczym rozmawiać tylko ten Gaszyński...:/
    Jasne że mógł. Serio myślicie że grudziądzkim klubem zarządzają debile? To dlaczego oni są w ekstralipie a nie my?
    Klub z nim żadnej umowy nie zawarł. Nie musiał. Już napisałem jak można to łatwo i legalnie obejść a ekstralipa nic na to nie może zrobić.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #6205
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Dla mnie temat awansu jest przesądzony. Tylko kataklizm (np. kontuzja Fricke albo Tungate) może zabrać Falubazowi ekstraligę. Niestety Krosno frajersko przewaliło szansę najpierw kiedy Buczek wywinął bąka, a potem jak ten sam zawodnik wygrał 14 bieg.

  44. Powrót do góry    #6206
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,719
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Dla mnie temat awansu jest przesądzony. Tylko kataklizm (np. kontuzja Fricke albo Tungate) może zabrać Falubazowi ekstraligę. Niestety Krosno frajersko przewaliło szansę najpierw kiedy Buczek wywinął bąka, a potem jak ten sam zawodnik wygrał 14 bieg.
    A ja mam inne odczucia. Pogoda w ZG na weekend ma być słaba, mecz prawdopodobnie zagrożony, brak możliwości przygotowania toru pod siebie. Osobiście mam nadzieje, że limit pecha wykorzystaliśmy w tamtym sezonie, choć stawiam, że... zesramy się metr przed kiblem jakimś 48:42.

  45. Powrót do góry    #6207
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    A nie ma w ZG czynnika "politycznego" w kontekście awansu? Chodzi mi o to że może być już info do klubu co do możliwości/braku możliwości wyprostowania spraw związanych z infrastrukturą.

  46. Powrót do góry    #6208
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    A nie ma w ZG czynnika "politycznego" w kontekście awansu? Chodzi mi o to że może być już info do klubu co do możliwości/braku możliwości wyprostowania spraw związanych z infrastrukturą.
    No przecież wypowiadał się już prezydent w mediach. Z odwodnieniem wchodzą zaraz po zakończeniu sezonu, firmę już wybrali. Podobnie z oświetleniem, tylko też czekają na koniec sezonu bo maszt trzeba położyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #6209
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    A ja mam inne odczucia. Pogoda w ZG na weekend ma być słaba, mecz prawdopodobnie zagrożony, brak możliwości przygotowania toru pod siebie. Osobiście mam nadzieje, że limit pecha wykorzystaliśmy w tamtym sezonie, choć stawiam, że... zesramy się metr przed kiblem jakimś 48:42.
    Status zagrożonego to chyba nie problem bo i tak zrobimy twardy tor. Z pogodą chyba też tragedii nie będzie. Norwedzy prognozują umiarkowany deszcz i to w godzinach około wieczornych:




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #6210
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,213
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 408 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Dla mnie temat awansu jest przesądzony. Tylko kataklizm (np. kontuzja Fricke albo Tungate) może zabrać Falubazowi ekstraligę. Niestety Krosno frajersko przewaliło szansę najpierw kiedy Buczek wywinął bąka, a potem jak ten sam zawodnik wygrał 14 bieg.
    To gruba przesada. Tak by można było mówić jakby w Krośnie padł wynik 47:43. 10 punktów Falubaz jest w stanie odrobić u siebie, ale nie musi. Nie ma żadnej gwarancji, że Borowiak powtórzy mecz z Bydgoszczą. Wystarczy trafić drugi zestaw i juniorski może być już 1-5 w pałe. Głównie karty będzie jednak rozdawać pogoda. Jak popada i zrobi się kartoflisko na którym będzie decydował start to Protas na takim torze nic nie zrobi, Buczkowski ze swoimi mega startami to też może być 5-7 punktów. Ja tam obstawiam, że kwestia awansu rozstrzygnie się w nominowanych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •