Strona 160 z 180 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,156 do 7,200 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7156
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,529
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 320 w 169 postach
    Jak przełożą ten sposób to jaka to będzie Słupoarena?
    Falubaz to MAGIA!!!

  2. Powrót do góry    #7157
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niestety, ale te nowe nazwiska to dużo bardziej chimeryczni zawodnicy niż tegoroczny skłąd. Tegoroczny skład był bardziej stabilny, przewidywalny, a R.Jensen niekoniecznie musi mieć wyniki z drugiej części sezonu, a Becker może pojechać dobre zawody, a za moment lipę. Przemo niby powinien być dobrym grajkiem na I ligę, ale wcale nie musi być dużo lepszy od Buczka, wręcz uważam że pojedzie sezon zbliżony do tegorocznego Buczka.
    Jeśli nie dostaniemy solidnego juniora z Leszna/Borowiaka, to wcale nie będziemy lepsi niż Ostrów i Bydgoszcz, wręcz nieco słabsi.
    Ludzie ale inne drużyny mają to samo, a nawet gorszych zawodników. To jest 1 liga i nie ma opcji na ściągnięcie np. Doyla. Z tych co byli dostępni Falubaz wziął najlepsze co było. Protas jak jechał na wyjazd to każdy się zastanawiał czy zrobi te parę punktów. Warto wspomnieć mecz w Gdańsku, Krośnie gdzie jechał słabo.

    Ostrów z tego co pisał Markowski i Kryjom ma jeździć Palovara. Bydgoszcz też nie ma pewniaków. Bellego jeździł w pierwszej lidze i często zawalał mecze na wyjedzie. Co do zawodnika U24 kto ma niby lepszego? Bo ja nie widzę żadnego który przewyższał by Beckera. Jedynie co to mogą się zbliżyć poziomem do niego.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (10-10-2022), Falubaz (10-10-2022), kiki (10-10-2022)

  4. Powrót do góry    #7158
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,737
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ludzie ale inne drużyny mają to samo, a nawet gorszych zawodników. To jest 1 liga i nie ma opcji na ściągnięcie np. Doyla. Z tych co byli dostępni Falubaz wziął najlepsze co było. Protas jak jechał na wyjazd to każdy się zastanawiał czy zrobi te parę punktów. Warto wspomnieć mecz w Gdańsku, Krośnie gdzie jechał słabo.

    Ostrów z tego co pisał Markowski i Kryjom ma jeździć Palovara. Bydgoszcz też nie ma pewniaków. Bellego jeździł w pierwszej lidze i często zawalał mecze na wyjedzie. Co do zawodnika U24 kto ma niby lepszego? Bo ja nie widzę żadnego który przewyższał by Beckera. Jedynie co to mogą się zbliżyć poziomem do niego.
    O co się tobie rozchodzi? Przecież to napisałem, że będziemy porównywalni lub nieco słabsi od 2 głównych rywali, przez słąbość na juniorce. Jeśli wypożyczymy Borowiaka siły się zrównają, lub będziemy mieli lekką przewagę nad rywalami. Zanim coś zarzucisz, przeczytaj tekst.
    Oczywiście skłąd FZG jak na możliwości paru dni na znalezienie kogokolwiek, jest świetny jak na I ligę, trudno byłoby zmontować coś lepszego z okruchów z pańskiego stołu. Gdy wiadro wody (spadek) wylało się na łby w zarządzie/wlaścicielskie, rzeczywiście zaczęli coś myśleć i poszli w lepszą drogę. Ale czy zawsze musi być mądry Polak po szkodzie? Czy musiał jeździć Zagar a nie Doyle, czy musiał jeździć Tonder a nie Kvech?
    W każdym razie, jeśli w ten sposób będą pracować, realizować pomysły niegłupiego Pepe, to może coś z tego będzie. Nawet wypożyczenie w trakcie sezonu Mencela, a szczególnie Borowiaka, to dowód na dobrą wolę zarządu i jakiekolwiek przemyślane działanie, czego wcześniej brakowało.

  5. Powrót do góry    #7159
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Można podejrzewać, że Polonia i Kanclerz będą lub już próbują układać pewne klocki pod Falubaz i dużo może się jeszcze zmienić na rynku transferowym.
    Jacek Frątczak w dogrywce w radiu zielona góra nie chciał -specjalnie- rozwijać tego tematu, ale z jego indywidualnej wiedzy najgrozniejsi przeciwnicy o układają pionki na szachownicy inaczej i tyle.. nie chce rozwijać tematu.
    Czyżby jednak jest inna koncepcja u Kanclerza po cichu odgrywa na np. czyt Zengota lub inny Polak bądź Polacy za Jeleniewskiego?

  6. Powrót do góry    #7160
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Można podejrzewać, że Polonia i Kanclerz będą lub już próbują układać pewne klocki pod Falubaz i dużo może się jeszcze zmienić na rynku transferowym.
    Jacek Frątczak w dogrywce w radiu zielona góra nie chciał -specjalnie- rozwijać tego tematu, ale z jego indywidualnej wiedzy najgrozniejsi przeciwnicy o układają pionki na szachownicy inaczej i tyle.. nie chce rozwijać tematu.
    Czyżby jednak jest inna koncepcja u Kanclerza po cichu odgrywa na np. czyt Zengota lub inny Polak bądź Polacy za Jeleniewskiego?
    Kolejne jakieś wymysły "eksperta". Wie ale w sumie nie powie. Co mu przeszkadzało powiedzieć.

  7. Powrót do góry    #7161
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Można podejrzewać, że Polonia i Kanclerz będą lub już próbują układać pewne klocki pod Falubaz i dużo może się jeszcze zmienić na rynku transferowym.
    Jacek Frątczak w dogrywce w radiu zielona góra nie chciał -specjalnie- rozwijać tego tematu, ale z jego indywidualnej wiedzy najgrozniejsi przeciwnicy o układają pionki na szachownicy inaczej i tyle.. nie chce rozwijać tematu.
    Czyżby jednak jest inna koncepcja u Kanclerza po cichu odgrywa na np. czyt Zengota lub inny Polak bądź Polacy za Jeleniewskiego?
    No bo musza "rozgrywać to inaczej". Jakie mają wyjście ? Tu Frątczak żadnej Ameryki nie odkrył.

    A koncepcja Kanclerza, będzie wprost proporcjonalna do zasobności portfela. Jak będzie miał wypchany portfel to przepłaci Lahtiego, Zengiego i kogo tam zechce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #7162
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,444 w 1,291 postach
    2+2 = JF managerem Polonii.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #7163
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Piekarnia donosi że nowym prezesem ma zostać Dariusz Marcinkiewicz w radiu tez o tym mówili w dogrywce ....
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 10-10-2022 o 20:17

  10. Powrót do góry    #7164
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,526
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Można podejrzewać, że Polonia i Kanclerz będą lub już próbują układać pewne klocki pod Falubaz i dużo może się jeszcze zmienić na rynku transferowym.
    Jacek Frątczak w dogrywce w radiu zielona góra nie chciał -specjalnie- rozwijać tego tematu, ale z jego indywidualnej wiedzy najgrozniejsi przeciwnicy o układają pionki na szachownicy inaczej i tyle.. nie chce rozwijać tematu.
    Czyżby jednak jest inna koncepcja u Kanclerza po cichu odgrywa na np. czyt Zengota lub inny Polak bądź Polacy za Jeleniewskiego?
    No dobra, ale skoro celujemy w awans, to co nas obchodzą roszady w zespole środka tabeli?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    artek1970 (12-10-2022), kingpin (13-10-2022)

  12. Powrót do góry    #7165
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Można podejrzewać, że Polonia i Kanclerz będą lub już próbują układać pewne klocki pod Falubaz i dużo może się jeszcze zmienić na rynku transferowym.
    Jacek Frątczak w dogrywce w radiu zielona góra nie chciał -specjalnie- rozwijać tego tematu, ale z jego indywidualnej wiedzy najgrozniejsi przeciwnicy o układają pionki na szachownicy inaczej i tyle.. nie chce rozwijać tematu.
    Czyżby jednak jest inna koncepcja u Kanclerza po cichu odgrywa na np. czyt Zengota lub inny Polak bądź Polacy za Jeleniewskiego?
    Tak, bo wybór na rynku transferowym jest ogromny, żeby te klocki można było układać na wiele wariantów
    Tego jeszcze chyba nie grali, żeby jakiś klub układał skład przed sezonem pod jakiś inny zespół.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #7166
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,319
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No odwodnienie już zaczęli robić. Najpierw musieli zmodernizować kanalizacje miejską w okolicach stadionu, i to własnie trwa. Lada moment wejdą na stadion. A jeśli chodzi o oświetlenie, nie rozumiem twojego pytania. Bedzie wyglądać to oświetlenie tak jak wygląda. Wjedzie ciężki dźwig na tor, połozy słup, wymienią w nim całą sfajczoną instalację elektryczną i słup postawią w to samo miejsce. Nic nowego przecież nie wymyślą.
    No nie wiem zawsze mozna perdolnac jakas latarnie na srodku murawy

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (10-10-2022)

  15. Powrót do góry    #7167
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Skoro wymieniacie całe oświetlenie i demontujecie słup z trybuny to jakimś idiotyzmem jest stawianie go na nowo w tym samym miejscu.

    Tak samo przydałby się kompleksowy projekt całości a nie znowu dłubanie w jakieś prowizoryczne parki maszyn.

    No ale ja się nie znam.

  16. Powrót do góry    #7168
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Skoro wymieniacie całe oświetlenie i demontujecie słup z trybuny to jakimś idiotyzmem jest stawianie go na nowo w tym samym miejscu.

    Tak samo przydałby się kompleksowy projekt całości a nie znowu dłubanie w jakieś prowizoryczne parki maszyn.

    No ale ja się nie znam.
    Niby tak, ale zwróć uwagę że jak przestawisz jeden z czterech elementów (słupów) to wtedy zmienia się cały układ, który był projektowany jako kompatybilny i pozostałe też trzeba by pewnie zmodyfikować.

    Zresztą to jest mały problem. Większy to przede wszystkim taki, że jak naprawiasz coś co już jest to procedura jest prosta. Jak robisz nową inwestycję, to w zależności od jej rodzaju i branży musi być projekt, pozwolenia (pozwolenie zintegrowane w przypadku firm z niektórych branż, decyzja środowiskowa, inne zgody, pozwolenia) i to wszystko są koszty i czas.

  17. Powrót do góry    #7169
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Wytłumaczy mi ktoś, kto był odpowiedzialny za projekt remontu stadionu? Pierwsze dwa akapity w wywiadzie na sf z Kubickim wprawiły mnie w "osłupienie"...

  18. Powrót do góry    #7170
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Wytłumaczy mi ktoś, kto był odpowiedzialny za projekt remontu stadionu? Pierwsze dwa akapity w wywiadzie na sf z Kubickim wprawiły mnie w "osłupienie"...
    Też na to zwróciłem uwagę.

    Rzecz w tym, ze finansowało to miasto. Ale ingerował w projekt klub. To było bodajże w 2009 roku. I tam się co chwila zmieniała koncepcja klubu. Nie mniej, od strony formalnej odpowiedzialność spada na miasto, bo to oni byli inwestorem na swoim obiekcie. Więc zakładam, ze Kubicki chciał wbić szpileczkę Dowhanowi. A wyszło, ze wbi8ł ją sam sobie.

    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Skoro wymieniacie całe oświetlenie i demontujecie słup z trybuny to jakimś idiotyzmem jest stawianie go na nowo w tym samym miejscu.

    Tak samo przydałby się kompleksowy projekt całości a nie znowu dłubanie w jakieś prowizoryczne parki maszyn.

    No ale ja się nie znam.
    Fakt, nie znasz się.

    Raz, ze znalezienie nowego miejsca dla teog słupa to SF, przecież jak by można było je znaleźć to nikt by za pierwszym razem tam go nie lokował. Dwa, że teraz jeśliby się chciało przestawić ten słup to trzeba robić na nowo cały projekt oświetlenia stadionu.

    Całe oświetlenie nie będzie zmieniane. W trzech pozostałych słupach, wymienią najwyraźniej tylko jupitery na mocniejsze. Tak aby sprostać wymaganiom TV odnośnie ogólnej liczby luksów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-10-2022 o 16:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #7171
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też na to zwróciłem uwagę.

    Rzecz w tym, ze finansowało to miasto. Ale ingerował w projekt klub. To było bodajże w 2009 roku. I tam się co chwila zmieniała koncepcja klubu. Nie mniej, od strony formalnej odpowiedzialność spada na miasto, bo to oni byli inwestorem na swoim obiekcie. Więc zakładam, ze Kubicki chciał wpić szpileczkę Dowhanowi. A wyszło, ze wbi8ł ją sam sobie.

    To coś a'la Dowhan, który chciał wbić szpileczkę kierownictwu klubu i miasta za brak szkolenia w Falubazie, a też jakby wbił ją sobie sam. Bo tak się mnie zdaje, że to za jego rządów w klubie to szkolenie klękło.
    Ale widać, chłopaki (Dowhan i Kubicki) lubią się pobawić w mediach. Oczywiście "dla dobra klubu".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #7172
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,387
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Skoro wymieniacie całe oświetlenie i demontujecie słup z trybuny to jakimś idiotyzmem jest stawianie go na nowo w tym samym miejscu.

    Tak samo przydałby się kompleksowy projekt całości a nie znowu dłubanie w jakieś prowizoryczne parki maszyn.

    No ale ja się nie znam.


    tu nie chodzi o to ,żeby słup stał w prawidłowym miejscu albo nawet świecił.
    chodzi o to ,że zarobić i faktury oraz łapówki zostały poplacone zgodnie z umową
    żaden prywatny inwestor nie podpisałby się pod tym projektem,ale jak wiadomo publiczne pieniądze wydaje się w zupełnie inny sposób.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  21. Powrót do góry    #7173
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Najlepsze, że gdyby podjęto decyzję o modernizacji sektorów na drugim łuku oraz lekkim przebudowaniu trybuny na wyjściu z pierwszego wirażu i ujednoliceniu bryły do wielkości pierwszego łuki i prostej startowej, to wszystkie słupy znalazłyby się w bryle stadionu, a nie poza nią

    Ktoś, kto pojektował ich ustawienie, kompletnie nie wziął pod uwagę tego, że obiekt może się rozrosnąć.

    Najciekawsze jest jednak to, że Kubicki ma świadomość, że słup z pierwszego łuku zablokuje budowę dachu nad torem na wieki wieków. Ja jak głupi po cichu liczyłem, że sfajczenie tego słupa w końcu przyniesie powiew normalności.

  22. Powrót do góry    #7174
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Najciekawsze jest jednak to, że Kubicki ma świadomość, że słup z pierwszego łuku zablokuje budowę dachu nad torem na wieki wieków. Ja jak głupi po cichu liczyłem, że sfajczenie tego słupa w końcu przyniesie powiew normalności.
    To są mity. Przecież wtedy można zamontować lampki na konstrukcji dachu. Coś jak w Gorzowie.

    Ludzie budują rakiety i latają nimi w kosmos, a u nas dywagacje na temat wizytówki polskiej architektury stadionowej ziem odzyskanych. gdzie jest konserwator zabytków?
    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #7175
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Kubicki nie miał wpływu na to. Słupy zostały zamontowane w 2006 roku. Prezydent odziedziczył wtedy projekt po poprzednich władzach, w zasadzie nic do powiedzenia nie miał. Późniejsza przebudowa to już jego robota, ale z tym oświetleniem wtedy już nic się nie dało zrobić.

  24. Powrót do góry    #7176
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Raz, ze znalezienie nowego miejsca dla teog słupa to SF, przecież jak by można było je znaleźć to nikt by za pierwszym razem tam go nie lokował. Dwa, że teraz jeśliby się chciało przestawić ten słup to trzeba robić na nowo cały projekt oświetlenia stadionu.

    Całe oświetlenie nie będzie zmieniane. W trzech pozostałych słupach, wymienią najwyraźniej tylko jupitery na mocniejsze. Tak aby sprostać wymaganiom TV odnośnie ogólnej liczby luksów.
    "Będzie normalnie pięknie jak w Narni."

    Z całym szacunkiem (dla wiedzy elektrycznej Mariusza), ale czy ktoś kompetentny mógłby się wypowiedzieć na temat wyprowadzki słupa? Macie może ostatnią szanse na wyprowadzenie słupa ze stadionu za niewielkie pieniądze, to dlaczego nie skorzystać?

    Czy przy zmianie "lampek" na mocniejsze, nie trzeba zmienić "połowy" instalacji?

    Wasz prezydent tak pięknie mówi o nadchodzących inwestycjach. Ja jednak bym trochę studził zapał. Widać że troszkę ponoszą go emocje (szczególnie to było widać po ostatnim waszym meczu). Zobaczymy w marcu co uda się zrobić z tych zapowiedzi - Jeśli się pomylę to będzie mnie można w marcu cytować. Tylko nie chcę słyszeć że nie zrealizował zapowiedzi bo ....to przez putina, kryzys etc. - od tego mają sztaby ludzi, aby im doradzały. Choć jak się czyta wypowiedź to nigdzie nie padają daty (słup, odwodnienie (była/jest umowa), park maszyn ......)

  25. Powrót do góry    #7177
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    "Będzie normalnie pięknie jak w Narni."

    Z całym szacunkiem (dla wiedzy elektrycznej Mariusza), ale czy ktoś kompetentny mógłby się wypowiedzieć na temat wyprowadzki słupa? Macie może ostatnią szanse na wyprowadzenie słupa ze stadionu za niewielkie pieniądze, to dlaczego nie skorzystać?

    Czy przy zmianie "lampek" na mocniejsze, nie trzeba zmienić "połowy" instalacji?

    Wasz prezydent tak pięknie mówi o nadchodzących inwestycjach. Ja jednak bym trochę studził zapał. Widać że troszkę ponoszą go emocje (szczególnie to było widać po ostatnim waszym meczu). Zobaczymy w marcu co uda się zrobić z tych zapowiedzi - Jeśli się pomylę to będzie mnie można w marcu cytować. Tylko nie chcę słyszeć że nie zrealizował zapowiedzi bo ....to przez putina, kryzys etc. - od tego mają sztaby ludzi, aby im doradzały. Choć jak się czyta wypowiedź to nigdzie nie padają daty (słup, odwodnienie (była/jest umowa), park maszyn ......)
    Bo to polityk. Jak się wszystko uda, to obtrąbi sukces, jak nie to się wytłumaczy, że nie wyszło bo to, tamto siamto. To samo przecież przerabialiśmy w Bydgoszczy z obietnicami, więc nie ma co się dziwić, że politycy kręcą, czy podkupują przychylność, zwłaszcza kiedy wybory już na horyzoncie.
    Myślę, że koledzy z Falubazu jako najbardziej zainteresowani postępami będą najgłośniej krzyczeć, jak się sprawa zesra, więc zostawmy to w ich rękach, bo to ich interes jest.

    A co do przestawienia słupa - na moją wiedzę, to faktycznie nie jest to taka prosta sprawa. To jest nie tylko przestawienie słupa, ale właśnie zabawa z całą instalacją. To już kolejne grubsze pieniądze może kosztować.
    Mają od tego jednak inżynierów i mają księgowych. Niech myślą jak to zrobić i za ile mogą to zrobić
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #7178
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Drodzy Brzydgoszczanie.

    Śledzę przy kawce to co piszecie i dzięki za poprawienie humoru. W swoim wątku martwicie się bardziej o Falubaz i nasz skład niż swój, do tego teraz doszły zmartwienia o stadion. Serio myślicie, że Falubaz w jakikolwiek sposób mógłby nie wystartować w lidze kiedy na horyzoncie również są wybory samorządowe? Zesrają się a to zrobią. Termin skończenia odwodnienia liniowego to najpóźniej styczeń 2023. Remont słupa ma ruszyć w przyszłym tygodniu. Stawiam również dolary przeciwko orzechom, że gdyby jakimś cudem nie zdążyli to nasi wynajęliby inny stadion na kilka meczów, do Wrocka w sumie blisko.

    Pogódźcie się z tym, że mieliśmy szorować dno 1 ligi i walczyć heroicznie o utrzymanie z Wonsem, ale do tego nie dojdzie. Długi spłacone, stadion się robi, skład jest i to już na początku października. Miłej środy

  27. Powrót do góry    #7179
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    "Będzie normalnie pięknie jak w Narni."

    Z całym szacunkiem (dla wiedzy elektrycznej Mariusza), ale czy ktoś kompetentny mógłby się wypowiedzieć na temat wyprowadzki słupa? Macie może ostatnią szanse na wyprowadzenie słupa ze stadionu za niewielkie pieniądze, to dlaczego nie skorzystać?

    Czy przy zmianie "lampek" na mocniejsze, nie trzeba zmienić "połowy" instalacji?

    Wasz prezydent tak pięknie mówi o nadchodzących inwestycjach. Ja jednak bym trochę studził zapał. Widać że troszkę ponoszą go emocje (szczególnie to było widać po ostatnim waszym meczu). Zobaczymy w marcu co uda się zrobić z tych zapowiedzi - Jeśli się pomylę to będzie mnie można w marcu cytować. Tylko nie chcę słyszeć że nie zrealizował zapowiedzi bo ....to przez putina, kryzys etc. - od tego mają sztaby ludzi, aby im doradzały. Choć jak się czyta wypowiedź to nigdzie nie padają daty (słup, odwodnienie (była/jest umowa), park maszyn ......)
    Przecież na teraz ma być zrobione tylko odwodnienie i naprawa tegoż słupa. Odwodnienie już zaczęli robić a słup maja robić lada moment. Tu warto nadmienić, że za naprawę słupa ma zapłacić ubezpieczyciel. To co ty chcesz na wiosnę rozliczać ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #7180
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Mariusz a Ty jesteś jeszcze kibicem Falubazu czy za synem Orła Łódz ?

    PS. Ten Pawlicki pewny ? xD
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 12-10-2022 o 12:32

  29. Powrót do góry    #7181
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mariusz a Ty jesteś jeszcze kibicem Falubazu czy za synem Orła Łódz ?
    Czemu zadajesz tak głupie i niedorzeczne pytania ? Jestem i zawsze byłem kibicem FZG. Co nie znaczy, ze w meczach neutralnych nie mogę kibicowac Tonderowi, Walaskowi, Zengocie czy Dudkowi. Rzecz jasna w meczach gdzie pojada przeciwko FZG, będę trzymał kciuki aby ich zdobycz punktowa była jak najmniejsza.

    PS. Ten Pawlicki pewny ? xD
    Ugadany, a pewne są tylko podatki i śmierć.

    Tak sie zastanawiam nad sytuacją Unii Leszno. Ileż było u nas hejtu na zarząd jak po kolei odchodzili JHJ, Nicki, Doyle, Vaculik. Jakże podobna sytuacja ma miejsce aktualnie w Lesznie:

    Dwa lata temu stracili Dominika Kuberę, rok temu Emila Sajfutdinowa, teraz Jasona Doyle’a. Gdyby nie przywiązanie Janusza Kołodzieja, który odrzuca oferty lepsze od leszczyńskiej o pół miliona złotych, to Fogo Unia za rok byłaby głównym kandydatem do spadku.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-10-2022 o 12:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #7182
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Lechia wygrywa 3:1 z Jagiellonią Białystok i mamy awans do 1/8 pucharu.
    Faktycznie potrzebne nam dwa nowe stadiony, piłkarski i żużlowy. Skąd na to pieniążki wziąć

  31. Powrót do góry    #7183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ha, ha, nieźle się porobiło w tej SE.

    Krosno zamieszało ostro na tym rynku. Wyciągnęli lidera z Leszna i teraz zagięli parol na KK. Biorąc pod uwagę fakt, że Przemek dogadał się z FZG, to sytuacji GKM robi się nie za ciekawa. Co prawda GKM ma na pozycję U24 Krakowiaka, ale pod 8/16 on już nie będzie mógł latać. Do Leszna ponoć idzie Zengi. Jeśli to prawda to już drugi po Fricke, który opuści I ligę. Czyli nie zasili konkurentów do awansu. Ale wracając do Krosna, osłabili dwie ekipy SE, GKM i Leszno, skład u nich w finale może wyglądac tak:

    1. Doyle
    2. KK
    3. Lebiedievs
    4. jakis krajowy U24
    5. Zagar/Milik/Szczepaniak
    6. Sadurski
    7. junior

    I pytanie jest następujące, czy ta ekipa jest w stanie obronić SE ? Dadzą radę GKM-owi czy Unii ?

    Kogo my tam będziemy mieli w GKM-ie ?

    1. Nicki
    2. Krakowiak
    3. Fricke
    4. Jacobsen
    5. ??? - ktoś za KK
    6. Pludra
    7. Łobodziński

    Wychodzi na to, ze Krosno może ograć GKM.

    Na miejscu Domagały i Protasa, pilnowałbym mocno Przemka. Bo zaraz GKM może przystąpić do odbijania gościa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #7184
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Lider został i się nigdzie nie rusza.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  33. Powrót do góry    #7185
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ugadany, a pewne są tylko podatki i śmierć.
    A to u Was był dogadany ?

  34. Powrót do góry    #7186
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Lider został i się nigdzie nie rusza.
    A to Jason nie był kontraktowany jako jeden z liderów ?

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A to u Was był dogadany ?
    Jeszcze jest, tak twierdzi Pepe.

    Jak przestanie być dogadany, to pewnie Pepe nam to powie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #7187
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to Jason nie był kontraktowany jako jeden z liderów ?



    Jeszcze jest, tak twierdzi Pepe.

    Jak przestanie być dogadany, to pewnie Pepe nam to powie.
    Kontraktowany owszem, a że nim nie był...
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #7188
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Mrozek dzisiaj powiedział ze z Rusieckim dogaduje temat wypożyczenia juniora z Leszna. Rusiecki cięty na Krzywe akcje klubów które wyciągają ugadanych zawodników wiec pewnie Borowiaka zobaczymy w Rybniku. Watpie by wchodziła opcja ze jeden pójdzie do rowu drugi do Was.

  37. Powrót do góry    #7189
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Mrozek dzisiaj powiedział ze z Rusieckim dogaduje temat wypożyczenia juniora z Leszna. Rusiecki cięty na Krzywe akcje klubów które wyciągają ugadanych zawodników wiec pewnie Borowiaka zobaczymy w Rybniku. Watpie by wchodziła opcja ze jeden pójdzie do rowu drugi do Was.
    To najwyżej seniorami was opitolimy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #7190
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Oczywiście, że sympatie i antypatie mają jakieś znaczenie. Jednak chyba Leszno nie darzy Zielonej Góry aż takimi złymi uczuciami, skoro wypożyczyli nam w tym sezonie dwóch juniorów. I nie był to pierwszy przypadek w historii, że właśnie Leszno nam pomagało.

    Kolejna sprawa, że pieniądze nie śmierdzą i myślę, że Falubaz stać na przelicytowanie Rybnika w negocjacjach, a Leszno ma gorszy okres finansowo i nie powinni lekceważyć możliwości lepszego zarobku.

    Ostatnia sprawa, że dla młodego chłopaka z Leszna czy okolic dojeżdżanie na treningi i imprezy do Zielonej Góry jest o wiele mniej uciążliwe niż podróże na południe Śląska.

    Bedzie co ma być, ale dopóki karty nie zostały ostatecznie rozdane to piłka jest w grze
    Borowiaka nam pewnie nie puszczą ale o Mencla można powalczyć.

  39. Powrót do góry    #7191
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Od dawna mówię, że żużlowcy nie mają żadnego sentymentu do klubu, kibiców. Liczy się tylko hajs. Im szybciej kibice to zrozumieją, tym łatwiej będzie im przełknąć zmianę pracodawcy.

    A tak po prawdzie, szczerze ubolewam, że nasi nie awansowali. Jak pokazało życie, można było jednak wyrwać kilka ciekawych nazwisk. Wyobraźcie sobie taki skład:
    9. Doyle
    10. Tonder
    11. Tungate
    12. Buczkowski/Zengota/Pawlicki
    13. Fricke
    14. Borowiak
    15. Szkółkowicz
    16. Becker

    Możnaby podjąć walkę z GKM.

  40. Powrót do góry    #7192
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,477
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 969 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Od dawna mówię, że żużlowcy nie mają żadnego sentymentu do klubu, kibiców. Liczy się tylko hajs. Im szybciej kibice to zrozumieją, tym łatwiej będzie im przełknąć zmianę pracodawcy.

    A tak po prawdzie, szczerze ubolewam, że nasi nie awansowali. Jak pokazało życie, można było jednak wyrwać kilka ciekawych nazwisk. Wyobraźcie sobie taki skład:
    9. Doyle
    10. Tonder
    11. Tungate
    12. Buczkowski/Zengota/Pawlicki
    13. Fricke
    14. Borowiak
    15. Szkółkowicz
    16. Becker

    Możnaby podjąć walkę z GKM.
    Ty chcesz powiedzieć że i u nas znalazł by się jakiś idiota który dałby takie kosmiczne pieniądze JD jak ci z Krosna?
    No chyba że Ty byś płacił

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Mariusz (13-10-2022)

  42. Powrót do góry    #7193
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Myslisz,ze jaka kase dostal Jensen i Pawlicki,ze odechcialo im sie Zdunka i SE?
    Podejrzewam,ze jak na warunki 1 ligowe dostali cos podobnego jak Doyle na warunki SE a za rok
    chcac sie utrzymac w SE trzeba bedzie juz kusic podobnymi stawkami jak teraz Krosno.
    Woz albo przewoz.
    Jak widac probuja zostac na wozie.
    Wy bedziecie mieli o tyle latwiej,ze Jensen i Pawlicki to zawodnicy ktorzy powinni punktowac rowniez
    w najwyzszej,oni mieli tylko Andrzeja.

    Co do Doyla,to okaze sie na koniec sezonu czy przeplacili.
    Jak da im utrzymanie,o przeplacaniu nie bedzie mowy.
    Jak spadna,przeplacili wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-10-2022 o 06:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Eneasz (13-10-2022), kian (13-10-2022), lego (13-10-2022)

  44. Powrót do góry    #7194
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Od dawna mówię, że żużlowcy nie mają żadnego sentymentu do klubu, kibiców. Liczy się tylko hajs. Im szybciej kibice to zrozumieją, tym łatwiej będzie im przełknąć zmianę pracodawcy.

    A tak po prawdzie, szczerze ubolewam, że nasi nie awansowali. Jak pokazało życie, można było jednak wyrwać kilka ciekawych nazwisk. Wyobraźcie sobie taki skład:
    9. Doyle
    10. Tonder
    11. Tungate
    12. Buczkowski/Zengota/Pawlicki
    13. Fricke
    14. Borowiak
    15. Szkółkowicz
    16. Becker

    Możnaby podjąć walkę z GKM.
    No jabyście Doyla wyrwali, to Leszno by wam raczej Borowiaka nie wypożyczyło
    Raczej skończyłoby się na tym, że Holder trafiłby do was a nie do Leszna
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  45. Powrót do góry    #7195
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Zobaczymy jak to będzie wszystko funkcjonować przy tych prekontraktach. Już takich sytuacji może nie być i jedyne co Falubaz sobie wyrwie to włosy z głowy. Nad transferami na eligę trzeba pracować już teraz... (Ale pycha! Jeszcze nie wiedzą czy awansują! Hurr Durr) No nie wiemy, jednak rozmowy i propozycje mogliby rzucić i monitorować sytuacje szybciej.

    PS Bruno, Becker 24 lata więc odpada spod 16, a skład jest moim zdaniem gorszy od tego w 2021.

  46. Powrót do góry    #7196
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Mrozek dzisiaj powiedział ze z Rusieckim dogaduje temat wypożyczenia juniora z Leszna. Rusiecki cięty na Krzywe akcje klubów które wyciągają ugadanych zawodników wiec pewnie Borowiaka zobaczymy w Rybniku. Watpie by wchodziła opcja ze jeden pójdzie do rowu drugi do Was.
    Zobacz ilu juniorów ma Leszno - Ratajczak, Jabłoński, Borowiak, Mencel, Teska, Musielak Junior.
    A pewnie jeszcze tam kogoś mają, dwóch mogą puścić. Relacje ZG-Leszno wydają się być dobre i to od kilku lat. Tak jak Eneasz wspomniał, do ZG jest blisko, więc to też dobre dla takiego juniora.
    Ostatnio edytowane przez spidigz ; 13-10-2022 o 09:04

  47. Powrót do góry    #7197
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Od dawna mówię, że żużlowcy nie mają żadnego sentymentu do klubu, kibiców. Liczy się tylko hajs. Im szybciej kibice to zrozumieją, tym łatwiej będzie im przełknąć zmianę pracodawcy.

    A tak po prawdzie, szczerze ubolewam, że nasi nie awansowali. Jak pokazało życie, można było jednak wyrwać kilka ciekawych nazwisk. Wyobraźcie sobie taki skład:
    9. Doyle
    10. Tonder
    11. Tungate
    12. Buczkowski/Zengota/Pawlicki
    13. Fricke
    14. Borowiak
    15. Szkółkowicz
    16. Becker

    Możnaby podjąć walkę z GKM.
    No z GKM pewnie mogliby powalczyc. Dodatkowo daj Beckera zamiast Tondera i jest jeszcze lepiej.
    Czy przepłaciliby Doyla? Pewnie tak skoro przepłacili Buczka w zeszłym sezonie a teraz pewnie Beckera, Pawlickiego i Jensena.

    Natomiast po tym sezonie nie byłbym wcale taki entuzjastyczny, żeby wpisywać do ekstraligowego składu Rohana czy tym bardziej Buczka. Oni nie potrafili zapunktować porządnie w meczu u siebie z Krosnem, dali wtopy w wielu meczach w I lidze a mieliby się mierzyć z Madsenem, Woryną, Kołodziejem, Woźniakiem, Vaculikiem itd?
    Umówmy się, że poza GKM to reszta meczy to byłyby spektakularne porażki i wstyd.
    Wyniki pokazały, że ten skład i zawodnicy nie zasłużyli widocznie na awans. Poza Kvechem, juniorami z Leszna to cała reszta pojechała gorzej niż oczekiwano raczej. Jak ktoś sobie nie radzi w I lidze to po co go pchac do Ekstraligi?
    W Krośnie widać było gołym okiem, że jedynym który ma papiery na najwyższą klasę rozgrywkową jest Lebiediew. I jakoś okazuje się, że miał najwyższą średnią w lidze. Punkty zdobywane na torze zweryfikowały przedsezonowe prognozy i szacunki.

    A dopoki nie zmienią jakoś systemu ligowego (zwiększenie Ekstraligi lub KSM to beniaminek będzie miał przewalone na starcie i liga będzie zabetonowana).

  48. Powrót do góry    #7198
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Ciekawe kto tam z SB się awanturował. Rozumiem wybory zarządu, remont stadionu, transfery, ale żeby aż tak?
    Przechwytywanie.JPG

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Eneasz (13-10-2022)

  50. Powrót do góry    #7199
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Ciekawe kto tam z SB się awanturował. Rozumiem wybory zarządu, remont stadionu, transfery, ale żeby aż tak?
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7045
    Nie chcieli sprzedać Mariuszowi szczegółów kontraktowych Tondera.
    Ostatnio edytowane przez picothenico ; 13-10-2022 o 10:53

  51. Powrót do góry    #7200
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Akurat Mariusz te szczegóły ustalał osobiście.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •