Strona 77 z 151 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,465 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3421
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presso Zobacz posta
    Na moje w tym roku awans uzyska sportowo Krosno, praktycznie zero dziur po dołożeniu Rew.
    Też mi się tak wydaję ale to wszystko będzie uzależnione od dyspozycji dnia oraz zdrowia zawodników. Bardzo ciekawa jest ta 1 liga w tym sezonie, dawno nie było tylu zawodników z SE a po za tym dodatkowym bodźcem jest 6 mln na starcie za awans. Nie umniejszał bym też szansy Gdańsku oraz Łodzi. Będzie ciekawie....

  2. Powrót do góry    #3422
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presso Zobacz posta
    Na moje w tym roku awans uzyska sportowo Krosno, praktycznie zero dziur po dołożeniu Rew.
    Siła Krosna będzie podobna do ubiegłorocznej. Tylko Karczewski lepszy od tych torunskich juniorów o których bycie już wszyscy zapomnieli. Nawet my.
    A Franio duży postęp ostatnio zrobił. Napunktuje seniorów kilku. Może i nawet Przyjemskiego.

  3. Powrót do góry    #3423
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,476
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presso Zobacz posta
    Na moje w tym roku awans uzyska sportowo Krosno, praktycznie zero dziur po dołożeniu Rew.
    Pomyliłeś wątki.

  4. Powrót do góry    #3424
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    U nas kolejny raz te same błędy. Nie wyciągamy z tego żadnych wniosków.
    Krosno rok temu słaby początek. Kilka wypożyczeń i była inna drużyna, Gdańsk w tym roku Lahti i już jazda o coś innego.
    W Polonii większośc sezonu Oleg cieniuje - będziemy budować zawodnika. Nie można tak, nie ma innych na rynku.
    Po czym rozglądamy się, ale już Rew zajęty. Świetnie!
    Oleg przypadkiem zaczął jechać jak Jurek w mediach powiedział, że szuka kogoś w jego miejsce.
    Jak słyszę Jelenia, który mówi, że zabrakło Wiktora do wygranej to mnie szlag trafia. Zabrakło skutecznej jazdy tych na których liczymy.


    Mecz w piątek powinien być formanością jeśli chodzi o wygraną. Jeśli boimy się wybrzeża, które jedzie ZZ i Jamrogiem. To nie wiem co mamy szukać w półfinale.
    Falubaz widzę ma swój cyrk. Taki półfinał nieudolności się szykuje.
    W finale kwestia szczęścia.

    Nadal wierzę w awans

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Black Gryf (11-08-2022)

  6. Powrót do góry    #3425
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Krosno fakt rowno jedzie ale Polonia ma przewage w postaci tego że przy -6 ma lepszych zawodników na taktyczne.Mnie te Lebiediewy i Miliki nie przekonują. No ale nie da się wygrac finału jak Przyjemski pojedzie 2 czy 3 biegi

  7. Powrót do góry    #3426
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,476
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Krosno fakt rowno jedzie ale Polonia ma przewage w postaci tego że przy -6 ma lepszych zawodników na taktyczne.Mnie te Lebiediewy i Miliki nie przekonują. No ale nie da się wygrac finału jak Przyjemski pojedzie 2 czy 3 biegi
    A ja powiem Tobie szczerze, że wziąłbym obydwu zamiast Bjerre i Zagara.
    Ale nie to jest kwestią w Polonii.

    Praktycznie od początku sezonu było wiadomo, że jak się chce jechać
    o awans, to nie z Jeleniewskim czy Michajłowem. Na drugiego można
    było znaleźć panaceum - teraz już jest pozamiatane.

  8. Powrót do góry    #3427
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Krosno fakt rowno jedzie ale Polonia ma przewage w postaci tego że przy -6 ma lepszych zawodników na taktyczne.Mnie te Lebiediewy i Miliki nie przekonują. No ale nie da się wygrac finału jak Przyjemski pojedzie 2 czy 3 biegi
    Atutem Krosna jest tor a atutem Polonii jest Wiktor.

  9. Powrót do góry    #3428
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Atutem Krosna jest tor a atutem Polonii jest Wiktor.
    W przypadku meczu z Polonią atutem Krosna jest tor także ten bydgoski.

  10. Powrót do góry    #3429
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Atutem Krosna jest tor a atutem Polonii jest Wiktor.
    Czy atutem krosna jest tor to nie wiem bo Bydgoszcz tam wygrała. Nie było Rewa i nie było Przyjemskiego (nie sprawny był)

    Natomiast Polonia ma antyatut w postaci swojego toru bo nie klepią gości do 30 tylko się męczą

  11. Powrót do góry    #3430
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    No zobaczymy Panowie ale zapowiada się ciekawie. Nie ma stu procentowego faworyta do awansu.

  12. Powrót do góry    #3431
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,109
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 186 w 140 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Krosno fakt rowno jedzie ale Polonia ma przewage w postaci tego że przy -6 ma lepszych zawodników na taktyczne.Mnie te Lebiediewy i Miliki nie przekonują. No ale nie da się wygrac finału jak Przyjemski pojedzie 2 czy 3 biegi
    No dobra, ale jak wygrać z drużyną, której przynajmniej trzech zawodników jedzie w Bydgoszczy lepiej niż połowa naszej drużyny? Do tego jeden z dwóch zawodników, który potrafi u nas jeździć jest kontuzjowany.

  13. Powrót do góry    #3432
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ogolnie regulamin wypozyczania kogos na PO powinien byc zmieniony. Mozna jechac sezon na 6 miejsce, wypozyczyc dwoch grajkow z EE konczoncych przedwczesnie sezon i odmienic losy awansu. Po co przeplacac caly sezon, lepiej za wczasu sie dogadac gdzie trzeba a sezon odjechac Jeleniewskimi, Nowakami itd. na dwie kolejki przed koncem rundy zasadniczej koniec opcji wypozyczenia kogokolwiek. I nie chodzi tu o Rafalskiego bo moze cos zdobedzie lub nie ale ogolnie zasady powinny byc inne.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  14. Powrót do góry    #3433
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Tylko wypożyczyć możesz zawodników, którzy nie zrobili 12 punktów. Więc może być różnie po prostu. Liderów jakiś mega nie wypożyczysz. Trafi się taki Rew, ale bez przesady.
    Soerensen jest jeszcze. Także polecam innym klubom. Może akurat się komuś przyda.
    Bo widzę u nas stabilnie.

  15. Powrót do góry    #3434
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    No ale nikt nie bronił Wam wypożyczyć Rew czy Rafalskiego albo Sorensena lub jeszcze kogoś z Ostrowa. Znowu zasypiacie tak jak w zeszłym sezonie po za tym można jeszcze wziąć kogoś z ligi duńskiej patrz. przykład Częstochowy.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    kitas (10-08-2022)

  17. Powrót do góry    #3435
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    No dobra, ale jak wygrać z drużyną, której przynajmniej trzech zawodników jedzie w Bydgoszczy lepiej niż połowa naszej drużyny? Do tego jeden z dwóch zawodników, który potrafi u nas jeździć jest kontuzjowany.
    Ja sie zastanawiam czemu ta połowa waszej drużyny słabo jeżdzi w domu.. Tu jest problem

    Jeszcze kilku zawodników można wypożyczyć. Poczta,Grzelak,Hjemland czy którys z braci Knudsen chociażby dla zabezpieczenia

    Sorensen ma już 13 pkt
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 10-08-2022 o 17:59

  18. Powrót do góry    #3436
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja sie zastanawiam czemu ta połowa waszej drużyny słabo jeżdzi w domu.. Tu jest problem
    Być może tj duża presja awansu z Waszej strony. Czy przypadkiem Tomasz G. ze Zbyszkiem B. nie spędzają za dużo czasu u Was na stadionie?

  19. Powrót do góry    #3437
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Pamięć krótka u niektórych.
    Ten sezon jest pierwszym od kiedy rządzi Kanclerz, w którym nie przewalono połowy składu po rozpoczęciu rozgrywek. Z jakiegoś powodu postawiono na stabilizację. Co się zmieniło? - Jacek Woźniak i brak kontuzji.

    A propos Krosna. Polonia tam wygrała. Jeleniewski zdobył 9+1 a Wiktor 2 punkty.

    Tak się jaracie Rew. Tylko że on może pojechać dwa dobre mecze i na drugi dzień padake.

    Ja od piątku do poniedziałku będę w lesie bez zasięgu więc ominą mnie emocje. Mam nadzieję że małe i Polonia wygra pewnie ten mecz.

  20. Powrót do góry    #3438
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Wybrzeże to ma takiego "farta" do kontuzji jak Polonia przez ostatnie lata. Rafalskiego karetka zabrała na turnieju zaplecza.

  21. Powrót do góry    #3439
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    Konieczny może spać spokojnie.

  22. Powrót do góry    #3440
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Zobaczymy jakie wieści będą ze szpitala. Oby nic grożnego i nie tyczy się to tylko kwestii Wybrzeża, w końcu młody awansował do finału MIMP, dodatkowo ma szansę udziału w MMPPK i w DMPJ.

  23. Powrót do góry    #3441
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja sie zastanawiam czemu ta połowa waszej drużyny słabo jeżdzi w domu.. Tu jest problem

    Jeszcze kilku zawodników można wypożyczyć. Poczta,Grzelak,Hjemland czy którys z braci Knudsen chociażby dla zabezpieczenia

    Sorensen ma już 13 pkt
    Pocztę raczej już można skreślić z tej listy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #3442
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tak narzekają na juniorów w Gdańsku a czemu nie stawiają na Wysockiego. Jechał kilka biegów jeden wygrał, raz był drugi i kilka zer porobił. Stawiają ciągle na jeżdżącego z tyłu Żupinskiego i Marcinca któremu wyszedł jako tako jeden czy dwa mecze na 10. Hmm..

  25. Powrót do góry    #3443
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Gdzieś mi przemknęła wypowiedź Jóźwiaka, że Wysocki na treningach wygląda jeszcze gorzej od duetu Żupińśki-Marciniec.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Kartas (10-08-2022)

  27. Powrót do góry    #3444
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Pamięć krótka u niektórych.
    Ten sezon jest pierwszym od kiedy rządzi Kanclerz, w którym nie przewalono połowy składu po rozpoczęciu rozgrywek. Z jakiegoś powodu postawiono na stabilizację. Co się zmieniło? - Jacek Woźniak i brak kontuzji.

    A propos Krosna. Polonia tam wygrała. Jeleniewski zdobył 9+1 a Wiktor 2 punkty.

    Tak się jaracie Rew. Tylko że on może pojechać dwa dobre mecze i na drugi dzień padake.

    Ja od piątku do poniedziałku będę w lesie bez zasięgu więc ominą mnie emocje. Mam nadzieję że małe i Polonia wygra pewnie ten mecz.

    W Krośnie padało i miejscowi nie poznawali własnego toru. To nie była kwestia siły Polonii. Co do Rew to póki co pojechał dobre mecze i stąd "jaranie się nim". Gość w 2 meczach zrobił średnią 1,9.
    Kasuje sporo mniej od Zagara. Z powodzeniem mógłby pod 8 zastąpić Jeleniewskiego(1,547), Olega(1,404) czy Zagara (1,905).
    Owszem to tylko 2 mecze.




    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-ich-do-bydgos

    - Marciniec w biegu młodzieżowym to totalny jeździec bez głowy, w 12. biegu to powtórzył. Moje "bicie pałą", to mało i zastanawiam się czy nie brać jednego na sztukę do Bydgoszczy, by zdobył jeden punkt w biegu młodzieżowym. Ja na ich miejscu sam bym podszedł do trenera i powiedział, że mi wstyd. Szkoda metanolu, opon i wszystkiego. Przekażmy pieniądze które mielibyśmy dać na opony na schronisko lub dom dziecka. Jest mi wstyd przed ludźmi, ale musimy ich wystawić. Miłosz Wysocki wygląda jeszcze gorzej na treningu - dodał.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 10-08-2022 o 18:59

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Kartas (10-08-2022)

  29. Powrót do góry    #3445
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Grubo, takich wypowiedzi to nawet Vito nie daje
    Tor w Krośnie po tych zawirowaniach teraz jest równy i twardy. Nie ma już takiej plaży jaka była np w meczu wysoko wygranym z Orłem. Wilki w dwumeczu na pewno będą faworytem ale ich tor powinien nam raczej pasować.

  30. Powrót do góry    #3446
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No, ale Jóźwiak to też niech uderzy w szkolenie w Wybrzeżu, nie tylko samych juniorów. Oczywiście ich wina jest największą, ale też ktoś tam jest żeby ich szkolić.
    Do meczu z Krosnem jeszcze daleka droga. Trzeba najpierw zwieńczyć dzieło z Gdańskiem, a potem rozegrać 2 mecze z Falubazem/Orłem i też to wygrać. Rew póki co odjechał 2 mecze - z słabym wówczas Gdańskiem, który odpuścił mecz, i taki sobie występ w Landshut. Na wyjazdach może być różny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #3447
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,476
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    No ale nikt nie bronił Wam wypożyczyć Rew czy Rafalskiego albo Sorensena lub jeszcze kogoś z Ostrowa. Znowu zasypiacie tak jak w zeszłym sezonie po za tym można jeszcze wziąć kogoś z ligi duńskiej patrz. przykład Częstochowy.
    My - kibice zasypiamy?

  32. Powrót do góry    #3448
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,109
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 186 w 140 postach
    Może to porównanie jest na wyrost, ale obecne postępowanie Jurka przypomina mi trochę zachowanie BMW Sauber z 2008 roku. Kubica miał bardzo dobry sezon, ale szefostwo teamu w pewnym momencie postanowiło przestać rozwijać bolid i skupić się na następnym sezonie. Efekt był kiepski w obu sezonach. Oby tutaj skończyło się zupełnie inaczej.

  33. Powrót do góry    #3449
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Przesadne oszczędności nie zawsze są dobre.

    No ale "jest super, jest super, więc o co ci chodzi?".

  34. Powrót do góry    #3450
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Pomyliłeś wątki.
    w żadnym wypadku, świadomie napisałem ,gdyż widze dyskusje o skladzie na EL a tu cichaczem wedlug mnie Krosno lige wezmie a ma ku temu argumenty, praktycznie na każdej pozycji oprócz juniora ma równego bądź mocniejszego grajka. Jedyne pytanie czy chcą i czy ich stać , i dlatego coraz bardziej poważnie brzmią informacje o ich rozmowach z potencjalnymi wzmocnieniami.

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  35. Powrót do góry    #3451
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Drogie somsiady tak se paczę
    na terminarz rewanżowych meczów pierwszej rundy PO,
    a wygląda on tak:
    Cytat Zamieszczone przez espeedway.pl
    11 sierpnia 2022 (czwartek)
    Krosno - Landshut
    12 sierpnia 2022 (piątek)
    Bydgoszcz - Gdańsk
    19 sierpnia 2022 (piątek)
    Zielona Góra - Łódź
    ... i stwierdzam, że niemal pewne jest,
    że w półfinałach pojedziecie z Łodzią,
    a Zielonka z Krosnem.

    Nie dość, że system PO jest bezdennie głupi, to jeszcze jakieś tępaki
    te terminy zestawiły tak, aby ZG miała możliwość z Łodzią ustawić nową tabelkę.

    Czyli:

    1.Krosno
    2.Bydgoszcz
    3.Łódź
    4.Zielona Góra
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-08-2022 o 07:19
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #3452
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    I czemu wg Ciebie Falubaz ma chcieć jechać z Krosnem? Jak nie wygrają meczu wyraźnie to znów po spotkaniu "aktywni" kibice będą lżyć zawodników z trybun.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #3453
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Prawdopodobnie wola jechać z nami więc tam ustawki nie przewiduje. Widełki 48(jak się Orzeł zepnie + może walka o premie bo jak o nią jechali to 2* 47 na wyjeździe robili) do 53. Tak to widzę. Ja nie wiem czy bym wolał Orła czy Falubaz, ale wiem że nasz mecz z Magicznymi miałby potężny ładunek emocjonalny i to ten negatywny

  38. Powrót do góry    #3454
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I czemu wg Ciebie Falubaz ma chcieć jechać z Krosnem? Jak nie wygrają meczu wyraźnie to znów po spotkaniu "aktywni" kibice będą lżyć zawodników z trybun.
    Choćby dlatego, że klub jest na cenzurowanym i lepiej będzie wyglądało gdy wejdą do finału niż gdy odpadną w półfinale.
    Zresztą w finałach różne rzeczy się działy, stres, nerwowe poczynania działaczy i zawodników.
    Jesteście faworytami, ale im bliżej celu tym ciśnienie rośnie bardziej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #3455
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Semen to właśnie co mówisz wskazywać by mogło na to, że mocniejszy rywal w finale byłby dla Falubazu lepszy. Takim na ten moement wydaje się być Krosno.
    Po co mają odpaść z nimi w półfinale?

  40. Powrót do góry    #3456
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Ale czuję już smród skandalu, że orzeł z Falubazem się dogadali na lucky loosera. Te Play off 6 zespołowe to jakieś nieporozumienie

  41. Powrót do góry    #3457
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Falubaz w ostatnich kolejkach na woim torze praktycznie rozjeżdża rywali, a więc teoretycznie powinni sobie z Łodzią poradzić bez problemu. Nawet Witek wspomina o 33 pkt w Zielonej . Teoretycznie Myszy są najmocniejszą ekipą na swoim torze i nawet Krosno może tam boleśnie polec.
    Reasumując, wygląda na to, że Zielona dokona wyboru i rozstawi półfinały wg swoich preferencji. Mimo wszystko wolałbym się z nimi spotkać w finale, a półfinał Falubaz z Krosnem oglądać w tv.

  42. Powrót do góry    #3458
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Ale czuję już smród skandalu, że orzeł z Falubazem się dogadali na lucky loosera. Te Play off 6 zespołowe to jakieś nieporozumienie
    Rozgrywanie tych spotkań w różnych terminach to jeszcze większe nieporozumienie. Ale to jest polish fuckin speedway i tu się nie obędzie bez szopek.

    Też bym wolał żeby falubaz się z Krosnem powycinały w półfinale. Szczerze mówiąc, z trójki ZG-Krosno-BDG to jednak Polonia wygląda najsłabiej moim zdaniem, nawet wygrane na wyjeździe nie dają odsapnąć, bo za chwilę w Bydgoszczy jedziemy na styku.

  43. Powrót do góry    #3459
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Eeeee tam, pykniecie wszystkich.
    Tylko jakieś cuda typu, odpukać, kontuzje czy deszcz podczas meczu mogą Was pokonać.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    ziomek_BKS (11-08-2022)

  45. Powrót do góry    #3460
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Eeeee tam, pykniecie wszystkich.
    Tylko jakieś cuda typu, odpukać, kontuzje czy deszcz podczas meczu mogą Was pokonać.
    No i po awansie, pocałunek śmierci już jest

    19-07-2021, 23:19
    Semen

    "Tyfusy kochane nad czym Wy tu deliberujecie.
    Tak jak pisałem Wam dwa lata temu, tak i teraz napiszę.
    Polonia w tym sezonie wywalczy prawo startów w wyższej klasie rozgrywkowej!"

  46. Powrót do góry    #3461
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Nie śledzę aż tak uważnie 1 ligii ale trzeba przyznać, że w tym roku jest kozacka. Co do układu sił, to na ten moment uważam, że wygląda tak:

    1. Krosno
    2. Polonia
    3. FZG
    4. Gdańsk

    Półfinały:

    Krosno - Gdańśk
    Polonia - FZG

    Finał:
    Krosno - Polonia

    Awans Krosno.

    Oczywiście to są luźne przemyślenia. Decydują kontuzje, dyspozycje dnia, pogoda, błędy sędziowskie itd.

  47. Powrót do góry    #3462
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Moim zdaniem Falubaz jest na dziś najbliżej ze względu na atut własnego toru. Krosno byłoby, gdyby mogło tor zrobić jak kiedyś pod siebie, ale z wiadomych względów nie może.

  48. Powrót do góry    #3463
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2016
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Nie śledzę aż tak uważnie 1 ligii ale trzeba przyznać, że w tym roku jest kozacka. Co do układu sił, to na ten moment uważam, że wygląda tak:

    1. Krosno
    2. Polonia
    3. FZG
    4. Gdańsk

    Półfinały:

    Krosno - Gdańśk
    Polonia - FZG

    Finał:
    Krosno - Polonia

    Awans Krosno.

    Oczywiście to są luźne przemyślenia. Decydują kontuzje, dyspozycje dnia, pogoda, błędy sędziowskie itd.
    Co decyduje kto jedzie pierwszy mecz półfinałowy u siebie ? tabela po fazie zasadniczej czy mała tabela play off ?

  49. Powrót do góry    #3464
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablooo Zobacz posta
    Co decyduje kto jedzie pierwszy mecz półfinałowy u siebie ? tabela po fazie zasadniczej czy mała tabela play off ?
    Tabela po RZ

    Jurek dziś gościem w magazynie ELigi o 13.00.
    Pewnie będzie dużo gadania i mało treści, ale można obejrzeć. Gościem na być też Murawski, pewnie on będzie pierwszy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #3465
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Krosno podobno rozmawia z jakimś mega strategicznym sponsorem. Coś ktoś się orientuje w tym temacie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •