Strona 19 z 151 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Wtopy z transmisją z testów na yt to już norma.

  2. Powrót do góry    #812
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ma ktoś listę startową KA z numerkami?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Jak operator tej całej kamery miał z 11 lat i miał w du pie te lagi, pił sobie monsterka i sie niczym nie przejmował dramat i wstyd

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    kitas (24-03-2022)

  5. Powrót do góry    #814
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ma ktoś listę startową KA z numerkami?
    http://programzuzlowy.pl/inne/kryter...bydgoszczy,324

  6. Powrót do góry    #815
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Dzisiejszy sparing na plusik... ale, żeby nie było tylko kolorowo .. to organizacyjnie słabiutko...1 kasa otwarta..kolejka na 300 metrów a słychać, że juz jeżdżą.. z taka organizacja do ekstraligi.. ciężko przewidzieć, że jak będzie ładna pogoda to około 3 tys. kibiców przyjdzie i to nie 1h przed spotkaniem tylko na styk bo każdy do cholery pracuje.. TRAGEDIA!!
    Co do zawodów.. wiadomo to dopiero 2 jazda mniej lub bardziej oficjalna ale tak
    1 Zagar - bardzo szybki pewny punkt
    2. Bjerre - też bardzo dobre wrażenie
    3 Miedziak - nie sądziłem, że to kiedyś napisze bardzo solidny grajek
    4 Jeleń - póki co w kratkę.. przeplata dobry wyścig gorszym
    5. Michilovs -rysuje się nam zawodnik na średnie 4-6pkt 2 pólki słabszy od Lyagera
    6. Wiktor - bardzo dobrze.. potrzebuje wjeżdzenia i bedzie git
    7. Konieczny - szykuje sie Bartoch bis, może ciutke lepszy.. nie rokuje
    8 B. Głogowski - 1 wyścig w silnej stawce oczywiście zerko ale wyglądało to obiecująco

    Podsumowując fajnie było po długiej przerwie zimowej poczuć zapach żużla.. Panie Kanclerz trzeba ogarnąć to organizacje bo ludzi zniechęcacie!!! Nasi Liderzy powinni lepiej punktować niż Bellego i Taras a na pewno na wyjazdach.. tracimy na pozycji u24..

    U krzyżaków Dudek klasa. Lambert ok. Przedpełski tragedia wiem wiem sparing ale mimo wszystko nie przystoi.. Tym razem Przyjemski lepszy od Lewego
    Ostatnio edytowane przez bobi1920 ; 23-03-2022 o 19:36

  7. Powrót do góry    #816
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    To dopiero sparingi ale jesteście bardzo mocni , Falubaz nie będzie się liczył , Przyjemski zrobi różnice

  8. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Po Miedziaku widac, ze tych treningow odbyl sporo i znalazl cos na Wasz tor. Punkty punktami, ale przede wszystkim szybki.

  9. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Zobaczymy jak to się przełoży na KA, gdzie rywali pokroju Dudka będzie więcej. Nie żebym wymagał wgrywania z Zmarzlikiem, Doylem czy Janowskim w cuglach, po prostu jestem ciekaw tego sprawdzianu.
    Można powiedzieć, że trójka która przyszła do nas z ELigi faktycznie jest silna. Jeleń wg mnie swoje zrobi. Nie wiem co mu wczoraj dolegało, ale dziś nie wyglądało to źle. Błędy niech wyłapuje i poprawia. To się zresztą tyczy wszystkich.
    Wiktor spoko. Jako junior będzie mocny, kilku seniorów też pewnie objedzie.
    Konieczny ma pokonywać juniorów rywali, uważam, że w większości przypadków powinno się udać. Wszystko ponad to będzie na plus.
    Michaiłov wydaje mi się, że z naszym torem powinien się dobrze spasować i punkty robić. Na wyjazdach zobaczymy, ale gdyby jakąś formę ustabilizował i kręcił się w granicach tych 5-6 to i tak wg mnie ok. Zrobi więcej, to super. Zrobi mniej - szkoda, niech poprawia. Mam nadzieję, że w końcu doszedł do przyzwoitego sprzętu ok też się z nim spasuje do jazdy, bo w Loko mógł nie mieć kasy na dobry silnik/tunera.
    Fajnie, że pościgali się z rywalem, teraz wracać do treningów
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #819
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Co do organizacji to na stronie w informacjach ORGANIZACYJNYCH dotyczących sparingu było napisane, że karnety można odbierać do godziny 17. Będąc po 15 usłyszałem, że od godziny nikogo nie ma i odbiór jest niemozliwy.
    Wejścia na kołowrotkach ktoś ot tak wziął 10 zł do ręki i tyle. Trafi kasa do klubu? Nie trafi?
    Ilość kibiców cieszy Widać głód żużla i fakt, że ludzie liczą na wiele w tym sezonie.

    1. Jeleniewski --> co dolegało Danielowi w ostatnich dniach? Spiker wspominał, że był chory i nadal nie jest w pełni sił. Widać było, że odpuszcza.
    Oby w kolejnych dniach doszedł do siebie, potrenował i na ligę był gotowy.
    2. Oleg --> jak wyszedł ze startu to powalczył. Jednak pod balotami akcji nie ma co się spodziewać na początku. Zawodnik na pewno słabszy od Lyagera, ale próżno takich armat nak Andreas szukać.
    Nie czarujmy się. Oleg miał być 8. Na u24 powinien startować Lachbaum.
    3. Miedziak --> szybki, robi swoje.
    4. Zagar --> zdecydowany lider.
    5. Kenio--> coś czuję, że będzie z niego pociecha. Kto wie, może w końcu się spiął i zacznie solidnie punktować. Zadziorny i ładnie się zbierał.
    6. Konieczny ---> ma objeżdżać juniorów przeciwnika. Nie spodziewam się po nim nic więcej. Liczę, że te wymagania go nie przerosną.
    Ci, którzy spodziewają się 7-8 punktów przy jego nazwisku. Rok temu starując zdobył 41 punktów w 11 meczach. 3,18 punktu/ mecz.
    7. Wiktor--> punktowo wygląda nieźle. Widać jeszcze brak objeżdżenia.


    To wszystko treningi i sparingi. Jestem pewny, że to będzie bardzo dobry sezon. 2 punkty drużyny o które się martwię to Oleg i Konieczny(tu może lepszy okaże się Głogowski).

  11. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    ps2
    i grzeczniej, nie jesteś u siebie
    niestety - ten zielonogórski gamoń będzie nam się panoszyć w wątku cały sezon.

  12. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wracając do dyskusji na temat cen biletów na mecze Polonii
    wrzucam cennik opublikowany na stronie Orła Łódź.

    Ceny biletów na mecz KŻ Orzeł Łódź – ROW Rybnik:
    26.03.2022 – 1.04.2022 – Bilet normalny – 40 zł
    2.04.2022 – 7.04.2022 – Bilet normalny – 55 zł
    8.04.2022 – 9.04.2022 – Bilet normalny – 65 zł
    Bilet ulgowy (8-18 lat) – 20 zł
    Bilet ulgowy Junior (do lat 7) – 10 zł
    Ceny biletów VIP:
    Bilet normalny – 150 zł
    Bilet ulgowy (8-18 lat) – 60 zł
    Bilet ulgowy Junior (do lat 7) – 20 zł
    Najtańszy(innych nie ma) normalny w dniu meczu za 65PLN to lekka przesada...
    ...także nie narzekajcie sąsiady.

  13. Powrót do góry    #822
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    A potem Skrzydlewski znów będzie gadał, że dokłada, że ludzie nie chodzą i dla kogo on ma ta ekstralige robić

  14. Powrót do góry    #823
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Ale to jest problem Skrzydlewskiego i Orła. Co nas to obchodzi?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #824
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wierni kibice są docenieni. Wystarczy, że kupią bilet do tygodnia przed datą meczu i mają wejście za 40 zł. Czy to dobre wyjście w klubie który boryka się z małą frekwencją? Nie mnie to oceniać. Pewnie większość kupuje na ostatnią chwilę i narzeka. Też nie wiadomo po ile by były ceny u nas w przypadku całego nowego stadionu. Teraz Nowa jest za 60 zł, ale wątpię by tyle kosztowały przy całym nowym obiekcie. Pewnie te 50 zł trzebaby liczyć.

  16. Powrót do góry    #825
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Zobaczymy jak nasze Asy jutro się zaprezentuję w konfrontacji z ekstraligowcami na KA.. Widać ,że Zengota dobrze dysponowany od początku sezonu w 1 sparingu 12 w 4 a teraz z Dunami w sparingu 11 z 4.. tak myślę, że za łatwo odpuszczony kosztem Jelenia.. tak byśmy mieli kompletny zespół po awans... obym się mylił..

  17. Powrót do góry    #826
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Zobaczymy jak nasze Asy jutro się zaprezentuję w konfrontacji z ekstraligowcami na KA.. Widać ,że Zengota dobrze dysponowany od początku sezonu w 1 sparingu 12 w 4 a teraz z Dunami w sparingu 11 z 4.. tak myślę, że za łatwo odpuszczony kosztem Jelenia.. tak byśmy mieli kompletny zespół po awans... obym się mylił..
    Za łatwo? Koleś po słabym sezonie chciał kupę kasy. Nie miało to żadnego uzasadnienia, więc lepiej że rozstano się z nim Zengim, a ściągnięto tych, których ściągnięto. Jakby Zengi został to nie kosztem Jelenia, a Miedziaka. Jeleń był szybko dogadany i mielibyśmy parę Zengi-Jeleń. Jak dla mnie Miedziak > Zengota, więc na plus. A Grzesiek niech się dobrze bawi w ROWie. Ja mu generalnie źle nie życzę, ale za wątpliwą jakość nie spełnia się wyimaginowanych żądań.
    Ciekawe tylko, czy jak zaliczy kilka wpadek to czy Mrozek będzie w stosunku do niego tak wyrozumiały jak był wyrozumiały Kanclerz.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #827
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Za łatwo? Koleś po słabym sezonie chciał kupę kasy. Nie miało to żadnego uzasadnienia, więc lepiej że rozstano się z nim Zengim, a ściągnięto tych, których ściągnięto. Jakby Zengi został to nie kosztem Jelenia, a Miedziaka. Jeleń był szybko dogadany i mielibyśmy parę Zengi-Jeleń. Jak dla mnie Miedziak > Zengota, więc na plus. A Grzesiek niech się dobrze bawi w ROWie. Ja mu generalnie źle nie życzę, ale za wątpliwą jakość nie spełnia się wyimaginowanych żądań.
    Ciekawe tylko, czy jak zaliczy kilka wpadek to czy Mrozek będzie w stosunku do niego tak wyrozumiały jak był wyrozumiały Kanclerz.
    ok. A co przemawiało na korzyść Jelenia, żeby go zatrzymać tak szybko??? walka o ekstraligę chyba nie?? Zengi pamietaj miał swoje problemy przed startem sezonu tragedia rodzinna później dzwony... Ja nie mówię , że Zengi kosztem Miedziaka tylko Jelenia... wiem wiem budżet tylko, że dużą część kontraktu Zagar i Miedziaka pokrywa firma nice.. a Jeleń na wyjazdach będzie dużą dziurą.. tak mi się wydaje.. i tych punktów będzie brakować plus słabsi na u24 w porównaniu z zeszłym rokiem i z całym szacunkiem ZG mocniejsze niż OStrów w poprzednim sezonie

  19. Powrót do góry    #828
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Jeleniewski po przyjściu do Bydgoszczy zdobywał od 7 do 13 punktów, nie licząc Ostrowa gdzie zdobył 2 punkty. Zrobił porównywalną średnia do Zengoty (Jeleniewski miał 1.850 a Zengota 1.870) od samego początku w Bydgoszczy tor mu leżał. Gość ma dobre starty co w zeszłym roku u nas było tragiczne. A Zengota oprócz tego, że jego każdy dzwon = kontuzja na kilka meczy to jeszcze był pewnie ze 2x droższy i mega roszczeniowy, a po tym jak zaczął latać z bekiem do mediów, że Kanclerz nie chce mu dać gwiazdorskiego kontraktu to może i lepiej, że poszedł do tego Rybnika bo jeszcze by kwas narobił. Ogólnie Zengota to miły gość ale chyba gdzieś odfrunal i nie zarejestrował, że jego czas bycia ekstraligowcem jakiś czas temu minął

  20. Powrót do góry    #829
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Jeleniewski po przyjściu do Bydgoszczy zdobywał od 7 do 13 punktów, nie licząc Ostrowa gdzie zdobył 2 punkty. Zrobił porównywalną średnia do Zengoty (Jeleniewski miał 1.850 a Zengota 1.870) od samego początku w Bydgoszczy tor mu leżał. Gość ma dobre starty co w zeszłym roku u nas było tragiczne. A Zengota oprócz tego, że jego każdy dzwon = kontuzja na kilka meczy to jeszcze był pewnie ze 2x droższy i mega roszczeniowy, a po tym jak zaczął latać z bekiem do mediów, że Kanclerz nie chce mu dać gwiazdorskiego kontraktu to może i lepiej, że poszedł do tego Rybnika bo jeszcze by kwas narobił. Ogólnie Zengota to miły gość ale chyba gdzieś odfrunal i nie zarejestrował, że jego czas bycia ekstraligowcem jakiś czas temu minął
    Myślę, że każdy ma z nas rację a i tak wszystko tor zweryfikuje na końcu kto był bliżej prawdy...a Jeleniewski niestety młodszy nie będzie i prędzej Zengota wskoczy na poziom ekstra niż Jeleń..

  21. Powrót do góry    #830
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Co do organizacji to na stronie w informacjach ORGANIZACYJNYCH dotyczących sparingu było napisane, że karnety można odbierać do godziny 17. Będąc po 15 usłyszałem, że od godziny nikogo nie ma i odbiór jest niemozliwy.
    Wejścia na kołowrotkach ktoś ot tak wziął 10 zł do ręki i tyle. Trafi kasa do klubu? Nie trafi?
    Dżerry Kanclerz ma obecnie ważniejsze rzeczy na głowie, na przykład rozpisywać Lachbaumowi harmonogram protestów na Kremlem, w których Roman i jego znajomi powinni wziąć udział - nie będzie sobie zaprzątał uwagi duperelami.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (24-03-2022), kingpin (24-03-2022)

  23. Powrót do góry    #831
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Dziś Landshut jedzie sparing z Unią Leszno u24. W Landshut wszyscy jadą oprócz Smolinskiego, zobaczymy co pokaże pierwszy ligowy rywal

  24. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Myślę, że każdy ma z nas rację a i tak wszystko tor zweryfikuje na końcu kto był bliżej prawdy...a Jeleniewski niestety młodszy nie będzie i prędzej Zengota wskoczy na poziom ekstra niż Jeleń..
    Raczej już i dla Zengoty za późno, aby wierzyć, że on jeszcze wskoczy na poziom ekstra. Czemu Jeleń, a nie Zengi? Bo Jeleń jest znacznie tańszy, a jednak po długiej przerwie bez jazdy zrobił finalnie wynik na tym samym poziomie co Zengota przez cały sezon. Jasne, może u Grześka tłumaczyć to problemami rodzinnymi. Ale wchodzenie w sezon 2 miesiące to też nie jest coś, czego się oczekuje od gościa, którego kontraktowało się na lidera drużyny.
    Na moje oko różnicą między Grześkiem, a Jeleniem nie jest na tyle duża, aby byłemu już zawodnikowi opłacać gwiazdorski kontrakt.
    Mówisz, że do Miedziaka czy Zagara dopłaca Nice. Owszem, ale gdybyśmy wzięli Zengotę to już minimum jednego z nich by nie było, bo pomimo dopłaty samemu trzeba coś wyłożyć.
    Zresztą Zengi to też nie jest młodziak, w tym roku skończy 34 lata. A kości ma niepewne.
    Poza tym skład już jest jaki jest. Na razie oceniamy/porównujemy chłopaków na podstawie treningów przed sezonem, gdzie jeden ścigał się raz z bandą juniorów, a potem z duńskimi juniorami + 2 zawodnikami sensownymi, a Jeleń jeden występ odpuścił, a bezpośrednio dzień później pomimo problemów zdrowotnych. Nie wiemy co mu było, być może nawet zwykła jelitówka, ale jeśli koleś w jeden dzień jest na tyle chory, że nie może jechać, to w 24 godziny cud się nie stanie i nie będzie fruwał.
    Tak jak piszesz - wszystko zweryfikuje tor. Na ten moment możemy oczekiwać jutrzejszej imprezy i zobaczyć jak nasze chłopaki prezentują się na tle silnej stawki zawodników ELigi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #833
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Raczej już i dla Zengoty za późno, aby wierzyć, że on jeszcze wskoczy na poziom ekstra. Czemu Jeleń, a nie Zengi? Bo Jeleń jest znacznie tańszy, a jednak po długiej przerwie bez jazdy zrobił finalnie wynik na tym samym poziomie co Zengota przez cały sezon. Jasne, może u Grześka tłumaczyć to problemami rodzinnymi. Ale wchodzenie w sezon 2 miesiące to też nie jest coś, czego się oczekuje od gościa, którego kontraktowało się na lidera drużyny.
    Na moje oko różnicą między Grześkiem, a Jeleniem nie jest na tyle duża, aby byłemu już zawodnikowi opłacać gwiazdorski kontrakt.
    Mówisz, że do Miedziaka czy Zagara dopłaca Nice. Owszem, ale gdybyśmy wzięli Zengotę to już minimum jednego z nich by nie było, bo pomimo dopłaty samemu trzeba coś wyłożyć.
    Zresztą Zengi to też nie jest młodziak, w tym roku skończy 34 lata. A kości ma niepewne.
    Poza tym skład już jest jaki jest. Na razie oceniamy/porównujemy chłopaków na podstawie treningów przed sezonem, gdzie jeden ścigał się raz z bandą juniorów, a potem z duńskimi juniorami + 2 zawodnikami sensownymi, a Jeleń jeden występ odpuścił, a bezpośrednio dzień później pomimo problemów zdrowotnych. Nie wiemy co mu było, być może nawet zwykła jelitówka, ale jeśli koleś w jeden dzień jest na tyle chory, że nie może jechać, to w 24 godziny cud się nie stanie i nie będzie fruwał.
    Tak jak piszesz - wszystko zweryfikuje tor. Na ten moment możemy oczekiwać jutrzejszej imprezy i zobaczyć jak nasze chłopaki prezentują się na tle silnej stawki zawodników ELigi.

    Cieszy Twoja wiara w Jelenia oby się sprawdziła. Nasza krajowa seniorka w porównaniu z ZG to niestety będzie ten języczek uwagi, który zdecydowanie jest lepszy u naszych rywali i , jeśli ta tańsza opcja przechyli temat na korzyść z ZG to chyba szkoda.. bo bez Lachabauma 2 dziury do łatania na wyjazdach ( Jeleń 1,577 i Michailovs ns ) ciężko załatać Wiktorem.. Średnia Zengiego na wyjazdach 2,125 w zeszłym roku... gołym okiem widać różnice.. więc myślę ,że tą różnicę między jednym a drugim zasypałyby bilety... ale mam nadzieję ze względu na dobro klubu, że Ty będziesz miał racje choć mam duże obawy.

  26. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Cieszy Twoja wiara w Jelenia oby się sprawdziła. Nasza krajowa seniorka w porównaniu z ZG to niestety będzie ten języczek uwagi, który zdecydowanie jest lepszy u naszych rywali i , jeśli ta tańsza opcja przechyli temat na korzyść z ZG to chyba szkoda.. bo bez Lachabauma 2 dziury do łatania na wyjazdach ( Jeleń 1,577 i Michailovs ns ) ciężko załatać Wiktorem.. Średnia Zengiego na wyjazdach 2,125 w zeszłym roku... gołym okiem widać różnice.. więc myślę ,że tą różnicę między jednym a drugim zasypałyby bilety... ale mam nadzieję ze względu na dobro klubu, że Ty będziesz miał racje choć mam duże obawy.
    No, a możesz też spojrzeć na to tak, że Jeleń przy S2 wykręcił 2,357, a Zengi 1,733. Także wiesz - zależy z której strony spojrzysz. A zabrakło nam do PO czego? Punktów z przegranych na własnym torze. Pamiętasz ile pkt Grzesiek zdobył w tym przegranym meczu z ROWem? Cały 1. I to na Tudzieżu.
    Nie wiem czemu uważasz, że na krajowej seniorce tracimy względem Falubazu. Wg mnie Miedziak to nie jest gorszy od PePe zawodnik, a i Jeleń wcale od Buczka nie musi odstawać, któremu udane mecze w ostatnich 2 latach to można policzyć na palcach jednej ręki. Języczkiem u wagi może być właśnie postawa juniorów, a tutaj wg mnie mamy sporą przewagę. Dziura do załatania to U24, bo jeśli Falubaz pojedzie Kvechem (a gadają u siebie, że MT idzie do ROWu) to tutaj zyskują. Chyba, że Oleg się rozbuja do jakiegoś sensownego poziomu.
    No, ale to są takie dyskusje teoretyczne, sezon niedługo rusza, to i mądrzejsi będziemy po kilku kolejkach.

    A jednak. Bank Pocztowy dołącza do grona sponsorów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #835
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ponownie w jakiś sposób połączyło prezesa z...p. Leszczyńskim. Mały ten świat

  28. Powrót do góry    #836
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    No właśnie wie ktoś co Pan Leszczyński robił na tej konferencji?Cóż na moje kompletny nons sens aby właściciel sponsora strategicznego z extraligowego klubu byl na uroczystości podpisania umowy innej firmy z klubem z Bydgoszczy....Chyba że powrót wielkiej miłości do Kanclerzy?

  29. Powrót do góry    #837
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Leszczu był na konfie jako Przewodniczący Rady Sportu Miasta Bydgoszczy - wkręcił się żeby pokazać Jurasowi swoją wyższość

  30. Powrót do góry    #838
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Polonia podaje od x czasu Janosia jako uczestnika KA a dziś Sparta na facebooku pisze że nic o tym nie wie i nigdy nie był zgłoszony do turnieju, ciekawe kto tu odwalił maniane

  31. Powrót do góry    #839
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach

    icon7.gif

    Mega słaba akcja. Jeśli ktoś jechał tylko na Janowski Racing a tu info (i to z komentarzy) na FB, że Maciek nie był nigdy potwierdzony w tych zawodach.

  32. Powrót do góry    #840
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Wie ktoś może czy istnieje możliwość wykupienia jednorazowego dostępu tylko na KA, a nie na cały miesiąc w C+ online (lub gdziekolwiek indziej) ???

  33. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez BKS-iak Zobacz posta
    Wie ktoś może czy istnieje możliwość wykupienia jednorazowego dostępu tylko na KA, a nie na cały miesiąc w C+ online (lub gdziekolwiek indziej) ???
    Nie ma takiej możliwości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Wiktor strasznie sztywny na tym motocyklu. Ale to pierwsze jazdy. Może się poprawi. Choć mam wrażenie, że urósł i ma to wpływ na jego obecną sylwetkę.

  35. Powrót do góry    #843
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    A o co chodzi z Zagarem???
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  36. Powrót do góry    #844
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Moze brak kasy?
    Na tt bylo, ze z powodow osobistych wrocil na Slowenie.

  37. Powrót do góry    #845
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wiktor strasznie sztywny na tym motocyklu. Ale to pierwsze jazdy. Może się poprawi. Choć mam wrażenie, że urósł i ma to wpływ na jego obecną sylwetkę.
    Przecież on nie ma jeszcze doświadczenia, nie oczekuj że u progu sezonu będzie się czuł na motorze, jak w jego pełni. Daj mu odjechać kilka spotkań w lidze czy indywidualnych i na koniec kwietnia można oceniać. Niech poczuje pewność w kierownicy.

  38. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież on nie ma jeszcze doświadczenia, nie oczekuj że u progu sezonu będzie się czuł na motorze, jak w jego pełni. Daj mu odjechać kilka spotkań w lidze czy indywidualnych i na koniec kwietnia można oceniać. Niech poczuje pewność w kierownicy.
    to jego tor domowy.... i podobno mega talent :

  39. Powrót do góry    #847
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    On nie urosl sporo? Bo na lukach troche jak Walasek/Holta wyglada.

  40. Powrót do góry    #848
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wiktor strasznie sztywny na tym motocyklu. Ale to pierwsze jazdy. Może się poprawi. Choć mam wrażenie, że urósł i ma to wpływ na jego obecną sylwetkę.
    Skąd zdziwienie?! On tak po prostu wygląda na motocyklu.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    atrock92 (25-03-2022)

  42. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    No ale ten sprzęt mu nie ciągnął. Nawet w 17. było to widać jak poszedł szeroko, nabrał prędkości i wszedł Olegowi pod łokieć, ale zabrakło mu żeby wyprzedzić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #850
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Ale marudzicie, 16 latek prawie co bieg jechał ze stawką z GP i wielkie ale czemu pkt nie zrobił, dajcie se luzu.

  44. Powrót do góry    #851
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    On nie urosl sporo? Bo na lukach troche jak Walasek/Holta wyglada.
    zawsze tak wyglądał, chlopak jest dośc wysoki i w ubieglym sezonie też miał taką sylwetkę. Po prostu nie wygląda najładniej na motocyklu i tyle.

    Bjerre fajnie. Bedzie z niego pociecha.
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 25-03-2022 o 21:40
    pomidor

  45. Powrót do góry    #852
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to jego tor domowy.... i podobno mega talent :
    Zmarzlik-dwa to nie jest, ale chłopak talent ma i jak na swój wiek rokuje. Jeśli poświęci się żużlowi, to solidny grajek może z niego wyrosnąć, taki drugi Walasek/Vaculik.

  46. Powrót do góry    #853
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to jego tor domowy.... i podobno mega talent :
    Jakież to wy talenty macie za miedzą? Nie licząc tych kupionych z innych ośrodków?

  47. Powrót do góry    #854
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to jego tor domowy.... i podobno mega talent :
    Ten talent w środę i dzisiaj pokonał waszych uczestników GP.... więc radzę zając się swoim poletkiem bo oprócz Dudka to wygląda to słabiutko..

  48. Powrót do góry    #855
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Mnie się podobała reakcja Woźniaka na porażkę ze Zmarzlikiem i odpowiedź Bartka No i pościg ochrony za kibicem w pasie bezpieczeństwa na prostej też niczego sobie. Widziałem że program zawodów też skradł imprezę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •