Strona 30 z 151 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ten wyścig nr 2 to w wykonaniu Wiktora było takie "ja pyerdole, dobra wygram to". I tak po prostu minął sobie Koniecznego i Krzyżowskiego.

    Szkoda tylko, że seniorzy jadą jakby nas wyjeździe byli.

    Jeleń dziś chyba "nie ma dnia". Po wielkich mękach wygrywa z Krzykowskim. Chyba Wiktorowi dojdą 2 dodatkowe wyścigi. A przynajmniej powinny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #1307
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Moim zdaniem w tej sytuacji meczowej powinni "budować" Jelenia.

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A czym on się może tu zbudować? Ma szybkość na poziomie juniorów Wybrzeża. Raz można być do toru nie spasowanym, ale po trzech próbach i marnym efekcie nie ma co chłopa męczyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1309
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Panie Mentikk chciałbym zapytać jak tam Pana faworyt Jeleń kosztem Zengoty.. Jeleniewski...hmmm coś słabiutko...nawet w Bydgoszczy a co dopiero wyjazdy..to będzie gwóźdź do braku awansu... choć chciałbym się mylić ale chyba niestety nie tym razem... wszyscy na krajówce maja lepszego aktualnie drugiego Polaka niż my no chyba , że Pieszczek... nawet Gała lepszy co tu był... naszym włodarzom 2 mecze w zeszłym roku zamydliły obraz Jeleniewskiego u siebie z Gnieznem i Gdańskiem...

  5. Powrót do góry    #1310
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wy jesteście nienormalni jak myślicie, że w drużynie byłby i Zengota i Miedziński. Miedziak>Zengota, a Jeleniewski został, bo punkty jakie robił w zeszłym sezonie na papierze powinny wystarczyć na solidną drugą linię.

  6. Powrót do góry    #1311
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Gratulacje Polonia, cos z torem chyba 'poprawiliscie' po 4 biegu, bo jedno to, ze odskoczyliscie, ale przede wszystkim czasy sporo lepsze.
    Typowalem -26, jest -14 takze tragedii nie bylo, no ale my i Wy jedziemy o cos innego takze wynik tutaj byl sprawa drugorzedna, trzeba sie szykowac na najblizsze dwa mecze domowe z Gnieznem a potem z Rybnikiem (4 i 5 runda to wyjazd z ZG i Landshut takze raczej wszystko jasne jak to sie skonczy). Rasmus musi sie ogarnac, bo na razie bez zmian - treningi defekty, 1 kolejka defekt, 2 kolejka defekt. Profesjonalny zawodnik w chvj
    Troche sie zdziwilem, ze nie daliscie w 14 Michailowa. Przyjemski punktowo spoko, ale wygral bieg juniorski, latwy bieg 4 z Trofimow i Marcincem, potem byl ostatni, 11 bardzo dobry bieg wygrany z Jensenem i Trofimowem no i ten nominowany znowu ostatni.

  7. Powrót do góry    #1312
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Panie Mentikk chciałbym zapytać jak tam Pana faworyt Jeleń kosztem Zengoty.. Jeleniewski...hmmm coś słabiutko...nawet w Bydgoszczy a co dopiero wyjazdy..to będzie gwóźdź do braku awansu... choć chciałbym się mylić ale chyba niestety nie tym razem... wszyscy na krajówce maja lepszego aktualnie drugiego Polaka niż my no chyba , że Pieszczek... nawet Gała lepszy co tu był... naszym włodarzom 2 mecze w zeszłym roku zamydliły obraz Jeleniewskiego u siebie z Gnieznem i Gdańskiem...
    Mentik ma jakieś spaczone typy. Po 1 kolejce skreslil juz Walaska

  8. Powrót do góry    #1313
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Panie Mentikk chciałbym zapytać jak tam Pana faworyt Jeleń kosztem Zengoty.. Jeleniewski...hmmm coś słabiutko...nawet w Bydgoszczy a co dopiero wyjazdy..to będzie gwóźdź do braku awansu... choć chciałbym się mylić ale chyba niestety nie tym razem... wszyscy na krajówce maja lepszego aktualnie drugiego Polaka niż my no chyba , że Pieszczek... nawet Gała lepszy co tu był... naszym włodarzom 2 mecze w zeszłym roku zamydliły obraz Jeleniewskiego u siebie z Gnieznem i Gdańskiem...
    Kolejny raz Ci tłumaczę - gdyby został Zengotą, to nie byłoby ani Bjerre, ani Miedziaka, bo polską parą byłby duet Zengota - Jeleniewski. Daniel jako pierwszy ustalił warunki z Polonią i został z drużyną.
    A co do dzisiejszego występu Jelenia - było bardzo słabo. Sam - jeśli spojrzysz kilka postów wstecz - byłem za tym, aby i w 4tej serii i w nominowanych jechał za niego Wiktor.
    Zobaczmy jak się rozwinie sezon i wtedy oceniamy Daniela. Ty znalazłeś pierwszy nieudany występ i już na jego podstawie uważasz, że to był zły wybór.
    Ale skoro wolałabyś skład Lyager, Zengota, Jeleniewski i uważasz, że to byłaby drużyna lepsza niż obecna, to powodzenia.
    Rozumiem, że wg Ciebie Nowak, Kościuch, Koza to lepsi zawodnicy od Jelenia? Gala rok temu też na swoim byłym torze - w Gnieźnie walnął super zawody. Poza tym było średnio. Zobaczymy jak poradzi sobie dalej w sezon.
    Ale widać, że bardzo Ci zależy, żeby Daniel zaliczał wpadki, byle wyszło na Twoje. Byle bys mógł powiedzieć "a mówiłem, że lepiej byłoby z Zengotą".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #1314
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mentik ma jakieś spaczone typy. Po 1 kolejce skreslil juz Walaska
    Nie to ,że uwziąłem się na kolegę.. ale z Jeleniem to awansu na bank nie będzie.. a tak podważał Zengotę w porównaniu do Jelniem , że ten sam poziom i tańszy...hmmm troszkę przyszła weryfikacja niestety... ten 15 bieg wykluczenie Zagara jak brak ręki i karnego po varze dla Lecha w meczu z Legia

  10. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mentik ma jakieś spaczone typy. Po 1 kolejce skreslil juz Walaska
    Mówiłem kiedyś też, że co do Walaska mogę nie być do końca obiektywny, bo nie przepadam za nim jako zawodnikiem. Na razie jednak pojechał jeden beznadziejny mecz - najważniejszy mecz w sezonie - i jeden niezły, ale już o nic.
    Nadal mnie Walasek jako zawodnik na Elige nie przekonuje. To, że Gapa jest jeszcze słabszy to osobna kwestia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #1316
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kolejny raz Ci tłumaczę - gdyby został Zengotą, to nie byłoby ani Bjerre, ani Miedziaka, bo polską parą byłby duet Zengota - Jeleniewski. Daniel jako pierwszy ustalił warunki z Polonią i został z drużyną.
    A co do dzisiejszego występu Jelenia - było bardzo słabo. Sam - jeśli spojrzysz kilka postów wstecz - byłem za tym, aby i w 4tej serii i w nominowanych jechał za niego Wiktor.
    Zobaczmy jak się rozwinie sezon i wtedy oceniamy Daniela. Ty znalazłeś pierwszy nieudany występ i już na jego podstawie uważasz, że to był zły wybór.
    Ale skoro wolałabyś skład Lyager, Zengota, Jeleniewski i uważasz, że to byłaby drużyna lepsza niż obecna, to powodzenia.
    Rozumiem, że wg Ciebie Nowak, Kościuch, Koza to lepsi zawodnicy od Jelenia? Gala rok temu też na swoim byłym torze - w Gnieźnie walnął super zawody. Poza tym było średnio. Zobaczymy jak poradzi sobie dalej w sezon.
    Ale widać, że bardzo Ci zależy, żeby Daniel zaliczał wpadki, byle wyszło na Twoje. Byle bys mógł powiedzieć "a mówiłem, że lepiej byłoby z Zengotą".
    Nie chciałbym ,żeby Pan Jeleniewski walił komplety i , żebym wszystko odszczekał.. kościuch, nowak i koza to poziom ten sam co Jeleń albo wyżej.. ten Koza w ZG pojechał bardzo dobry mecz.. a Nowak i Kościuch w Gnieźnie pojechali mega dobre zawody po 10 pkt... coś Twoje porównanie do tych zawodników wypadają blado
    Ostatnio edytowane przez bobi1920 ; 17-04-2022 o 16:29

  12. Powrót do góry    #1317
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Nie chciałbym ,żeby Pan Jeleniewski walił komplety i , żebym wszystko odszczekał.. kościuch, nowak i koza to poziom ten sam co Jeleń albo wyżej.. ten Koza w ZG pojechał bardzo dobry mecz
    A dzisiaj, u siebie , pojechał całkowitą popelinę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Nie to ,że uwziąłem się na kolegę.. ale z Jeleniem to awansu na bank nie będzie.. a tak podważał Zengotę w porównaniu do Jelniem , że ten sam poziom i tańszy...hmmm troszkę przyszła weryfikacja niestety... ten 15 bieg wykluczenie Zagara jak brak ręki i karnego po varze dla Lecha w meczu z Legia
    Podważałem sens rozbijania budżetu klubu na Zengote po tym co sobą prezentował w minionym sezonie, w którym zaprezentował się na podobnym poziomie co Jeleń.
    Podważałem też dywagacje zatrzymania go za wszelką cenę, co by znaczyło, że byłby naszym najmocniejszym zawodnikiem kadrze i mielibyśmy skład porównywalny do tego co ma dziś ROW czy Orzeł i co skutkowałoby walka o PO pewnie do samego końca.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #1319
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A dzisiaj, u siebie , pojechał całkowitą popelinę.
    co nie zmienia faktu ,że ten sam poziom co Jeleń czyli bryndza... Jeleń słabo u siebie ze słabym Gdańskiem i przeciętnie w Landshut.. a Koza dobrze w ZG i słabo u siebie z Łodzią,... więc wychodzi na to samo

  15. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Mamy póki co dwie rozegrane kolejki, i to niepełne. Poczekajmy, aż wszystkie ekipy odjadą 4-5 spotkań. Będzie można już jakieś wnioski wyciągać. Bo na razie można powiedzieć, że Zengota jest w wybitnej formie, Pepe beznadziejnej, u nas Zagar niepewny, a Kościuch wyrasta na lidera.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #1321
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Na plus napewno postawa Michailowa, po tym jak zobaczyłem jego jazdę w zeszłym tygodniu nie sądziłem, że będzie jeszcze zdobywał punkty na tym poziomie.

    Minus i to ogromny Jeleniewski, nikt się po nim cudów nie spodziewa ale te 5-7 pkt powinien zdobywać.

    Reszta zgodnie z oczekiwaniami 10 trójek po stronie Zagara, Bjerre i Miedzinskiego. Oby tak co kolejkę.

    Co do całej otoczki, super było zobaczyć pełna murawę sponsorów, nowa jakość na spikerce czy odmalowane ławki.
    Polonia Bydgoszcz

  17. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Na plus napewno postawa Michailowa, po tym jak zobaczyłem jego jazdę w zeszłym tygodniu nie sądziłem, że będzie jeszcze zdobywał punkty na tym poziomie.

    Minus i to ogromny Jeleniewski, nikt się po nim cudów nie spodziewa ale te 5-7 pkt powinien zdobywać.

    Reszta zgodnie z oczekiwaniami 10 trójek po stronie Zagara, Bjerre i Miedzinskiego. Oby tak co kolejkę.

    Co do całej otoczki, super było zobaczyć pełna murawę sponsorów, nowa jakość na spikerce czy odmalowane ławki.
    Myślę, że gdyby nie ten upadek w pierwszym starcie w Landshut to Oleg kilka punktów by zrobił. Całkiem dobrze jechał do upadku. Dziś już zdecydowanie lepiej i oby dalej szło w tym kierunku.

    Dodałbym, że Konieczny niezbędne minimum zrobił, liczyłem, że coś więcej będzie woził. Ale może jeszcze się rozjeździ z biegiem sezonu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #1323
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Konieczny w miare pojechal, ostro potraktowany w 6 biegu, gdyby nie to moze 1 pkt by dowiozl. Jeleń za to tragedia, nie chodzi nawet o punkty a właściwie ich brak ale o styl jazdy, męczarnie z gdanskim juniorem, bardzo zle jego jazda wygladala.

  19. Powrót do góry    #1324
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Skład siłą rzeczy przeszedł rewolucje.

    Bjerre, Zagar, Miedziński na wysokim poziomie. Nowi zawodnicy z Ekstraligi, zimni profesjonaliści, swoje będą robić.

    Michaiłow fajnie, ambitnie. To jest facet na nasz tor. Byłem zwolennikiem tego transferu na U24. Życzę mu dobrze w Bydgoszczy.

    Jeleń bez formy. Może jeszcze zaskoczy. Jestem ciekaw co pokaże w Łodzi, w której trochę czasu spędził.

    Wiktor Przyjemski świetny, ale chyba trochę zmęczony startami dzień po dniu na początku sezonu.
    To był 4 dzień z rzędu ?
    W ostatnim starcie bał się też kontaktu na łokcie. Może jakieś treningi kickboxingu?

    Przemek Konieczny świetnie. Bez porównania do Bartocha czy Błażykowskiego. Duży plus na tej pozycji.

    Fajna frekwencja.

    W sobotę jedziemy w Łodzi z Orłem, który dziś w Gnieźnie wygrał 55-35. Ten mecz będzie bardzo ciekawy.
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 17-04-2022 o 19:39

  20. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Konieczny w miare pojechal, ostro potraktowany w 6 biegu, gdyby nie to moze 2 pkt by dowiozl. Jeleń za to tragedia, nie chodzi nawet o punkty a właściwie ich brak ale o styl jazdy, męczarnie z gdanskim juniorem, bardzo zle jego jazda wygladala.
    Fakt, Przemek dostał trochę klapsa od Trofimowa, ale też było widać o ile był wolniejszy. No, ale niech trenuje, niech się poprawia.
    Jeleń coś nie tak chyba ze sprzętem, bo w Niemczech trochę lepiej szło, nawet jak średnio, to jakoś szło. Tutaj wolniutki po prostu jakby na sprzęcie szkółkowicza jechał.

    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Skład siłą rzeczy przeszedł rewolucje.<br><br>Bjerre, Zagar, Miedziński na wysokim poziomie. Nowi zawodnicy z Ekstraligi, zimni profesjonaliści, swoje będą robić.<br><br>Michaiłow fajnie, ambitnie. To jest facet na nasz tor. Byłem zwolennikiem tego transferu na U24. Życzę mu dobrze w Bydgoszczy.<br><br>Jeleń bez formy. Może jeszcze zaskoczy. Jestem ciekaw co pokaże w Łodzi, w której trochę czasu spędził.<br><br>Wiktor Przyjemski świetny, ale chyba trochę zmęczony startami dzień po dniu na początku sezonu. <br>To był 4 dzień z rzędu ?<br>W ostatnim starcie bał się też kontaktu na łokcie. Może jakieś treningi kickboxingu?<br><br>Przemek Konieczny świetnie. Bez porównania do Bartocha czy Błażykowskiego. Duży plus na tej pozycji.<br><br><br>W sobotę jedziemy w Łodzi, która dziś w Gnieźnie wygrała 55-35. Ten mecz będzie bardzo ciekawy.
    Zimno Ci?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Poprawiłem. Błąd forum.

  22. Powrót do góry    #1327
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Wyniki zawodów w klasie 125cc:

    1. Maksymilian Pawełczak (Polska) - 11 (3,3,2,3)
    2. Karel Prusa (AK Slany) - 9+3 (3,u,3,3)
    3. Petr Marek (SC Chabarowice) - 9+2 (2,2,3,2)
    4. Silvar Avi (Estonia) - 8 (1,3,1,3)
    5. Antonie Katra (AK Slany) - 7 (1,2,3,2)
    6. Stepanka Nyklova (AK Slany) - 7 (2,2,2,1)
    7. David Hofman (Zlata Prilba Pardubice) - 6 (3,3,0,0)
    8. Stepan Melc (PK Pilzno) - 5 (2,1,1,1)
    9. Lubos Hromadka (Zlata Prilba Pardubice) - 5 (1,1,2,0)
    10. August Lattik (Estonia) - 4 (0,1,1,2)
    11. Roman Stola (AMK Mariańskie Łaźnie) - 1 (u,0,0,1)

    II Memoriał Romana Madyho:
    Pawełczak, Prusa, Marek, Avi

  23. Powrót do góry    #1328
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Możemy tylko żałować, że odpadl nam Roman. Zawsze większa rotacja w przypadku słabszej dyspozycji jak dzisiaj Jelenia czy tydzień temu Michailowa.
    Polonia Bydgoszcz

  24. Powrót do góry    #1329
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Możemy tylko żałować, że odpadl nam Roman. Zawsze większa rotacja w przypadku słabszej dyspozycji jak dzisiaj Jelenia czy tydzień temu Michailowa.
    Teraz pozostaje tylko żałować, albo - jeśli jest taka szansa - brać tego Sorensena z Ostrowa i dać go na rezerwę. Wiadomo, że to żaden pewniak, ale jakiś bacik na seniorów może być. No i jest zawsze dodatkowy start lub dwa dla Wiktora.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #1330
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta

    W sobotę jedziemy w Łodzi z Orłem, który dziś w Gnieźnie wygrał 55-35. Ten mecz będzie bardzo ciekawy.

    Ciekawy? Rozniosą nas jak gnój po polu.
    Jak dobijemy do 40 to będzie cud.

  26. Powrót do góry    #1331
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Do 6 biegu było zaskakująco wyrównanie, a może wcale nie? Jakby spojrzeć na tor, gdzie było twardo i sypko( mała kurzawica) i czasy 5 sekund gorsze od rekordu, to Gdańsk jakby jechał w domu Później ruszyło, czym więcej kosmetyki toru to było lepiej. Tor też się "rozjechał". Szkoda Michailowa bo jechał fajnie i na ten 14 bieg zasłużył

  27. Powrót do góry    #1332
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Myślę że największym zaskoczeniem była pogoda.Tak ciepło jeszcze nie było i to mogło zmylić naszych kolaży.Tor jak na moje oko do walki i wkoncu "wylaczono"sciezkie przy balotach.Obstawialem troszkę wyższa wygrana ale nie ma co narzekac.Wazne ze skończyli wszyscy cało i zdrowo.

  28. Powrót do góry    #1333
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Byłaby wygrana myślę obstawiana przez większość, czyli okolice 55-35, ale sędzia się nie popisał w 15 biegu

  29. Powrót do góry    #1334
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    A ja mam pytanie, jest gdzieś jakiś skrót wczorajszego meczu na necie?

  30. Powrót do góry    #1335
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    A ja mam pytanie, jest gdzieś jakiś skrót wczorajszego meczu na necie?
    Śledź tą stronę:
    https://m.youtube.com/channel/UCnnIq...bJ-0apg/videos
    Jest duża szansa ze dodadzą mecz Polonii.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    LogTech (18-04-2022), never_mind (18-04-2022)

  32. Powrót do góry    #1336
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Polonia jakoś tam jedzie do przodu ale moim zdaniem czegoś nadal brakuje. Nie jest to jeszcze tzw. zespół kompletny. Szczerze więcej oczekiwałem od Bjerre i Zagara ale zobaczymy, póki co to start sezonu i mają wpadki. Najbardziej chyba brakuje utalentowanego U24, który straszyłby seniorów z podstawowego składu (taki Sajdulin z zeszłego sezonu tylko nie kacap )
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  33. Powrót do góry    #1337
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ja cały czas szansę awansu oceniam tak jak przed startem ligi 60 do 40 dla Falubazu. I tego będę się trzymał aż do końca sezonu niezależnie od miejsc w tabeli w przeciągu całej rundy zasadniczej. Zabraknie punktów w dwumeczu na tych najbardziej newralgicznych pozycjach, tak przypuszczam.

  34. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wolcówka Zobacz posta
    Polonia jakoś tam jedzie do przodu ale moim zdaniem czegoś nadal brakuje. Nie jest to jeszcze tzw. zespół kompletny. Szczerze więcej oczekiwałem od Bjerre i Zagara ale zobaczymy, póki co to start sezonu i mają wpadki. Najbardziej chyba brakuje utalentowanego U24, który straszyłby seniorów z podstawowego składu (taki Sajdulin z zeszłego sezonu tylko nie kacap )
    Sajdulin straszył w jednym meczu, poza tym jechał słabo. Co do utalentowanych U24 to chyba trzeba obserwować rozgrywki U24 ELigi i jakiegoś młodego chłopaka skaperować. Tylko też trzeba z takim chłopakiem i pracować i dawać szanse. Sparta też w Bewleya poszła, mimo że pierwszy cały sezon był w plecy. Natomiast Olegowi nie wyszedł pierwszy mecz po upadku i już szukamy zmiany. Młodego, zdolnego i już gwarantującego regularnie dobre wyniki trudno będzie zgarnąć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1339
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Do fazy PO awansuje 6 ekip. Tylko 1 i 2 miejsce to jakaś tam premia (patrząc na rywali). Kluczowe będzie podejście zawodników już w PO (widać że Fricke, nie specjalnie się przemęczał. Bjerre też jakoś tak bezbarwnie w Niemczech). Spokojnie chłopaki niech się przygotowują na koniec sezonu.
    Co do meczu z Gdańskiem. Na plus Oleg, Wiktor i Matej (chęci widać ma). Swoje zrobił Adi i Bjerre (widać że po pierwszym biegu ustawił sprzęt i później super, ale czy on powinien mieć problem w 1 starcie i to na swoim torze?). Troszkę jazdy potrzebuje Przemek, a niestety Daniel wczoraj miał chyba BARDZO słaby dzień. Spokojnie chłopaki sezon dopiero się zaczyna.

  36. Powrót do góry    #1340
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Ktoś się orientuje jak to jest z wyjazdem do Łodzi? sektor G i H są wyprzedane, jak kupimy bilety gdzieś na sektor obok to wpuszczą nas do klatki?

  37. Powrót do góry    #1341
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Dopiero sie po swietach ogarnalem, czas na tradycyjne podsumowanie meczu.

    Cala druzyna, oprocz Jelenia ktory startował jak szkolkowicz, i podobna dysponowal predkoscia, na plus.
    Bjerre niełapalny, Zagar super.
    Miedziak 2 mecz, 2 dwucyfrowka, oby tak dalej.
    Oleg - zaskoczyl mnie pozytywnie, zasluzyl na nominowane, ale rozumiem, podlizujemy sie troche Wiktorowi zeby nie zawinął bazi po sezonie.

    Z dodatkowych plusow - dodatkowe gastro pod trybuna nową, kolejka do piwa sie rozklada dzieki temu.
    Zaj.e.b.i.s.t.y tor. Bydgoski, ale bez betoniarni z jedna sciezka. Kto teraz u nas przygotowuje tor?
    Fajnie, ze pomalowali dół głownej trybuny i ogarneli tam kostke pod studio TV, wywalili w kosmos ta ohydna budke i brami. Troche tam syf był w ostatnich latach, fajnie ze zrobili porzadek.

    z minusow:
    (z przymruzeniem oka) gdzie jest hymn Polonii, moja kobieta jest niepocieszona. Grali? Przyszlismy 13:30 i nic.
    Znowu - Jeleń. Potrzebujemy zeby te zera pozamienial chociaz na jedynki i to na rywalu a nie koledze z druzyny. Jesli chcemy awansowac to nie mozemy miec dziur w skladzie.
    pomidor

  38. Powrót do góry    #1342
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Nie pamiętam nazwiska toromistrza, ale został zatrudniony specjalnie pod nas. Jurek mówił o nim podczas konferencji w urzędzie miasta przed sezonem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #1343
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Obiło mi sie o oczy na tablicy przed meczem nazwisko Wyrąbkiewicz, ktoś wie jaką ma funkcje w klubie? czy to syn naszego toromistrza , czy w ogóle on jest toromistrzem?

  40. Powrót do góry    #1344
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Dzisiejsz runda DMPJ odwolana, jutrzejsza poki co bez zmian

  41. Powrót do góry    #1345
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Sprawdzilem w programie. Niejaki Dawid Pawlak. ktos kojarzy?
    pomidor

  42. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Sprawdzilem w programie. Niejaki Dawid Pawlak. ktos kojarzy?
    To by pasowało - coś takiego mi się łączy z urywkami tej konferencji przedsezonowej w UM.
    Jak dla mnie nazwisko anonimowe, ale Jurek chyba coś tam wspominał, że już na jesień pomagał przygotować tor do zimy i właśnie że będzie etatowym toromistrzem.

    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    1. Daniel Jeleniewski
    2. Adrian Miedziński
    3. Kenneth Bjerre
    4. Oleg Michaiłow
    5. Matej Zagar
    6. Wiktor Przyjemski
    7. Przemysław Konieczny


    Orzeł Łódź:
    9. Luke Becker
    10. Norbert Kościuch
    11. Niels Kristian Iversen
    12. Marcin Nowak
    13. Brady Kurtz
    14. Aleksander Grygolec
    15. Mateusz Dul
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1347
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To by pasowało - coś takiego mi się łączy z urywkami tej konferencji przedsezonowej w UM.
    Jak dla mnie nazwisko anonimowe, ale Jurek chyba coś tam wspominał, że już na jesień pomagał przygotować tor do zimy i właśnie że będzie etatowym toromistrzem.

    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    1. Daniel Jeleniewski
    2. Adrian Miedziński
    3. Kenneth Bjerre
    4. Oleg Michaiłow
    5. Matej Zagar
    6. Wiktor Przyjemski
    7. Przemysław Konieczny


    Orzeł Łódź:
    9. Luke Becker
    10. Norbert Kościuch
    11. Niels Kristian Iversen
    12. Marcin Nowak
    13. Brady Kurtz
    14. Aleksander Grygolec
    15. Mateusz Dul
    dobry sklad na papierze ma ten Orzeł. Troche sie dziwie, ze nie mowi sie o nich w kategorii faworytów.
    A to co zrobili w Gnieznie tylko to potwierdza. Obawiam sie 60:30
    pomidor

  44. Powrót do góry    #1348
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    dobry sklad na papierze ma ten Orzeł. Troche sie dziwie, ze nie mowi sie o nich w kategorii faworytów.
    A to co zrobili w Gnieznie tylko to potwierdza. Obawiam sie 60:30
    60:30 ? xD Polonia powinna to wziąść

  45. Powrót do góry    #1349
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Już były w nieodległej przeszłości takie historie, że Orzeł na wyjeździe albo się mocno stawiał, albo nawet coś wygrywał (?) po czym dostawał bęcki u siebie. Witek nie raz po tym dawał upust wk*rwieniu swemu na łamach mediów
    A ta drużyna w zasadzie się nie zmieniła - doszedł PUK w miejsce Lahtiego czy kogoś tego pokroju. Mogą więc zarówno postawić wysokie wymagania jak i pojechać to samo co przeciw nim zrobił Start.
    Poza tym jeśli drużyna złożona z Nowaka, Kościucha i Kurtza nas ogra, to znaczy, że z naszymi jest poważny problem. Tutaj już się torem tłumaczyć nie można.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1350
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Orzeł nie jest taki mocny jak sugeruje ich wynik w Gnieźnie, ale nie sądzę byśmy tam wygrali. Dzień przed naszym meczem jadą z Rybnikiem, to będzie można coś więcej wysnuć jak prezentują się u siebie. Wtedy dopiero pokusze się o jakiś dokładny typ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •