Strona 20 z 151 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    *My tu pitu pitu o KA, a "sonsiady" sprzedały nazwę klubu. To chyba jakiś potentat na Świecie w produkcji palet, albo... zapłacili tyle ile jest warte wejście w nazwę małego klubiku z miasteczka pod Ciechocinkiem.
    Co do zawodów. Ładnie pojechały nasze "gwiazdy". Oczywiście wyniki niektórych mogły być lepsze, ale nie ma co narzekać. Przegrali z wicemistrzem Świata (oprócz tego również z innymi ) , ale to dopiero początek i tor inny niż na treningu.

    * Nie pyszczyć mi tu bracia mniejsi. Post ma charakter "luźny". Sponsor to sponsor i należy się cieszyć. Oczywiście to nie Abramczyk, ale Toruń to nie BYDGOSZCZ

  2. Powrót do góry    #857
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    W porównaniu do zeszłego roku tor zupełnie inny, zewnętrzna praktycznie nie chodziła z małymi wyjątkami, zawody nie porwały ale to też praktycznie pierwsze poważne ściganie nie licząc sparingów, także nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego, kilka wyścigów mogło się podobać. Zmarzlik jedzie w innej lidze, co do Naszych

    Bjerre - klasa, szybki, waleczny, póki będzie mu się chciało to będzie konkretny w I lidze

    Michailov - w pierwszym biegu zaskoczył, dobry start, na dystansie też pewnie, później już było gorzej, ale ogólne wrażenie raczej na plus

    Jeleniewski - oprócz tej 3 z Bjerre, nic wielkiego nie pokazał trochę do poprawy i też nie powinno być tragedii

    Miedziński - poza pierwszym wyścigiem, całkiem szybki, powalczył, trochę brakowało, wynik w sumie gorszy niż jazda

    Wiktor - starty dobre, wiózł kilku zawodników, ale motocykle bardzo wolne wczoraj, na wyjściach z łuków stawał i dawał się objezdzac, widać że jeszcze sztywno, na plus na pewno Lambert na rozkladzie

    Konieczny - pojeździł, z Lambertem powalczył, nie odstawał o pół prostej, w I lidze 2-3 pkt zdobędzie

    Organizacja, ogólnie wg mnie okej bylem dość późno bo chwilę przed prezentacją i wszedłem bez problemu, a martwiłem się, że wejde na 2 serie, nie wiem jak prędzej było, słyszałem, że się w programach rąbnęli z tabelką biegowa. Frekwencja raczej na plus jak na piątek i towarzyski turniej, fakt że z dobrą obsadą

  3. Powrót do góry    #858
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czytałem zapowiedź Kryterium Asów na Interii. Jeden z mitomanów( nie, nie Ostaf) w artykule "Gollob wygrywał i łamał kości rywalom" obwinia Tomka za upadek Dołka i przedwczesne zakończenie przez niego kariery. Przecież to chore. Ręce opadają ..

  4. Powrót do góry    #859
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    A to nie ten co pisał o sobie "od kibola do redaktora" swego czasu? Ta Interia to w ogóle ciekawy zbiór. Ostafinski, gość od trudnych spraw i kibol z grzywką

  5. Powrót do góry    #860
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie wiem kto pisał tamten artykuł, ale możesz to porównać. Linku celowo już nie wstawiam bo szkoda nabijać wyświetleń. Kto będzie chciał to tam zajrzy

  6. Powrót do góry    #861
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ale przynajmniej nasi zawodnicy po kolei przewieźli Lamberta. Oczywiście pominąwszy Koniecznego. Jeleń nie miał okazji, bo taśma. Ale Bjerre, Miedziak,Oleg i Wiktor zawodnika z SGP ograli.
    A tak ogólnie - wyglądało to nieźle. Na tle z reguły mocniejszych rywali nie ma się wiele co czepiać. Do Bjerre nie ma w ogóle co mówić - bardzo dobry występ, była i szybkość i pomysł na jazdę.
    Miedziak - całkiem ok. W pierwszym starcie coś tam się na dojeździe do pierwszego łuku zadziało, że stracił. Potem było nieźle. Na I ligę na pewno będzie solidny.
    Jeleń - pewnie gdyby nie taśma to coś by do dorobku dorzucił. Szału nie zrobił, ale na tle tych rywali też fajerwerków się nie spodziewałem. W lidze da radę.
    Michaiłov pokazał się lepiej niż się spodziewałem. Jakby miał trochę szybszy sprzęt to wg mnie punktów byłoby więcej.
    Wiktor - kilka razy błędy w łuku, ale ewidentny brak prędkości. Nie wiem czy do tego toru nie był w stanie się spasować, czy były to same testy. Refleks ma dobry, bo na momencie startowym wychodził równo z rywalami.
    Konieczny - tutaj nie liczyłem na jakieś punkty, czy ogrywanie rywali, ale w miarę trzymał się stawki. Też brakowało prędkości w sprzęcie.

    Generalnie na plus, chłopaki i trener przynajmniej mają materiał do pracy. Czas też jeszcze jest, więc do startu sezonu powinno być wszystko na miejscu. Szkoda, że brakło Mateja, ale on też już sygnalizował wcześniej, że forma jest, więc tutaj jestem spokojny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #862
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    No na wymianie Tarasenko/Bjerre zrobiliście interes sezonu. My niekoniecznie. O ile jeszcze u siebie ZZ jakoś to zrekompensuje to obawiam się o wyjazdy. Choć dla nas istotny będzie jeden już za 2 tygodnie, więc zobaczymy dość szybko czy to było osłabienie
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  8. Powrót do góry    #863
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    *My tu pitu pitu o KA, a "sonsiady" sprzedały nazwę klubu. To chyba jakiś potentat na Świecie w produkcji palet, albo...
    ale ci sie dowcip wyrobił, zooleszczu składzie węgla
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #864
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    No na wymianie Tarasenko/Bjerre zrobiliście interes sezonu. My niekoniecznie. O ile jeszcze u siebie ZZ jakoś to zrekompensuje to obawiam się o wyjazdy. Choć dla nas istotny będzie jeden już za 2 tygodnie, więc zobaczymy dość szybko czy to było osłabienie
    Jakby kto przewidział takie rzeczy jak wybuch wojny i wykluczenie zawodników to by chyba był tym legendarnym gościem, którego nienawidzą bukmacherzy
    Ale fakt, Bjerre wydaje się, że jest dobrym wyborem i może poszaleje w tej I lidze.
    Dla Was na start jeden z meczów o wszystko. Z drugiej strony - tak samo kończycie RZ. Wszystko po drodze może być zarówno koszmarem jak i zbawieniem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #865
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    No na wymianie Tarasenko/Bjerre zrobiliście interes sezonu. My niekoniecznie. O ile jeszcze u siebie ZZ jakoś to zrekompensuje to obawiam się o wyjazdy. Choć dla nas istotny będzie jeden już za 2 tygodnie, więc zobaczymy dość szybko czy to było osłabienie
    Akurat w Ostrowie wielka szkoda - tam Tarasenko byłby jednym z liderów GKM.

  11. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jakby kto przewidział takie rzeczy jak wybuch wojny i wykluczenie zawodników to by chyba był tym legendarnym gościem, którego nienawidzą bukmacherzy
    Ale fakt, Bjerre wydaje się, że jest dobrym wyborem i może poszaleje w tej I lidze.
    Dla Was na start jeden z meczów o wszystko. Z drugiej strony - tak samo kończycie RZ. Wszystko po drodze może być zarówno koszmarem jak i zbawieniem.
    Że Bjerre potrafi skutecznie jeździć i robić duże pkt nawet w elidze każdy wie. W tym wieku to byleby miał chęci inwestować cały rok i czuł głód speedwaya a będzie ok.

  12. Powrót do góry    #867
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Obejrzałem kilka biegów KA w TV bo akurat natknąłem się na powtórkę i wywiad z Jeleniem. Powiedział, że tor go mocno zaskoczył, bo nie spodziewał się takiego. Żartował, że trochę szkoda iż takie testy torowe trafiły się akurat w takich zawodach( zapewne by wolał najpierw na zwykłym treningu na podobnym torze pośmigać). I to by było ogólnie na tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek wnioski. Wiadomo jakie nazwiska mają ciągnąć wynik i pewnie tak będzie, ale Miedziak trochę błędów robi jeździeckich. Mocniejsze kontry czy niezbyt dobre wyjścia z 1 łuku..W sumie sporo nowych twarzy i jeszcze trochę nauki toru przed nimi.

  13. Powrót do góry    #868
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Obejrzałem kilka biegów KA w TV bo akurat natknąłem się na powtórkę i wywiad z Jeleniem. Powiedział, że tor go mocno zaskoczył, bo nie spodziewał się takiego. Żartował, że trochę szkoda iż takie testy torowe trafiły się akurat w takich zawodach( zapewne by wolał najpierw na zwykłym treningu na podobnym torze pośmigać). I to by było ogólnie na tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek wnioski. Wiadomo jakie nazwiska mają ciągnąć wynik i pewnie tak będzie, ale Miedziak trochę błędów robi jeździeckich. Mocniejsze kontry czy niezbyt dobre wyjścia z 1 łuku..W sumie sporo nowych twarzy i jeszcze trochę nauki toru przed nimi.
    Tylko ,żeby co mecz go tor nie zaskakiwał bo to świetna wymówka na padaczną jazdę...

  14. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A może niech trenują na różnie przygotowanych torach? Żeby nie było potem zaskoczenia.
    Bjerre też mówił, że tor był zupełnie inny niż na treningach czy sparingu. Mimo to chyba nie zrobiło mu to różnicy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #870
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Orientuje się ktoś czy jeszcze jakiś sparing przed ligą pojedziemy??

  16. Powrót do góry    #871
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Z Ostrowem x2

  17. Powrót do góry    #872
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    a jakieś konkretne daty są znane??

  18. Powrót do góry    #873
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czwartek w Ostrowie, piątek w Bydgoszczy. Godziny jeszcze nieznane

  19. Powrót do góry    #874
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A w Ostrowie można już jeździć? Odwiesili im licencję toru?
    Swoją drogą to dobry sparing partner, można porównać siłę z zespołem dolnych rejonów ELigi. Oczywiście przyjmując na spokojnie, że to tylko sparing przygotowawczy, bez przesadnego jarania się/utyskiwania.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #875
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    W Ostrowie, to będzie nieoficjalny sparing, żadnej realcji live nie będzie.

  21. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    To nieoficjalne sparingi można rozgrywać na torze z zawieszoną licencją, a oficjalnych nie można? Czy jak? Czym się różni sparing oficjalny od nieoficjalnego?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #877
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Poprostu to zwykły trening, tylko obie drużyny będą sobie zapisywać wyniki.
    Postaram się być, to coś dam znać jakie wyniki.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi przem0 za jego przydatny post!

    kitas (29-03-2022), mentikk (28-03-2022)

  24. Powrót do góry    #878
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Czwartek w Ostrowie, piątek w Bydgoszczy. Godziny jeszcze nieznane
    31.03 w Ostrowie 16:30 ,1.04 w Bydgoszczy 16:30 ... zobaczymy czy pojedziemy w optymalnym zestawieniu..

  25. Powrót do góry    #879
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Czemu mielibyśmy nie jechać pełnym składem?
    Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #880
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czemu mielibyśmy nie jechać pełnym składem?
    Bo np. Zagar nie wrócił ze Słowenii

  27. Powrót do góry    #881
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Emil Maroszek i Adam Putkowski zdali dziś egzaminy na licencję na 250 cc.
    Cieszy, że rośnie nam grono wśród młodzieży, która za kilka lat będzie dołączać do dorosłej drużyny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Goldi (29-03-2022)

  29. Powrót do góry    #882
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Jaki jest powód, że Zagar wrócił na Słowenię i nie jechał w KA?
    Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #883
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jaki jest powód, że Zagar wrócił na Słowenię i nie jechał w KA?
    Sprawy rodzinne

  31. Powrót do góry    #884
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Sprawy rodzinne
    Mam nadzieję, że w Słowenii nie ma kopalń złota?

    Dlaczego Aaron nie podchodził dziś do egzaminu na 500ccm?
    Wydaje mi się, że w grudniu skończył 15 lat...

    ps. Czy reguły zastępstwa Rosjan (w tym U24) w eWinner 1. lidze są już oficjalnie znane?
    Ostatnio edytowane przez chrzan ; 29-03-2022 o 22:51

  32. Powrót do góry    #885
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Coś się w tej pierwszej lidze ociagaja z ogłoszeniem, jeśli mają zamiar w ogóle coś ogłosić. Do startu ledwo 10 dni. W naszej sytuacji wydaje mi się że i tak nie skorzystamy, bo Roman w zeszłym sezonie był zawodnikiem nieklasyfikowanym, co nie do końca mimo wszystko będzie sprawiedliwe bo jednak byl przewidziany w postawowym składzie.
    Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #886
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Emil Maroszek i Adam Putkowski zdali dziś egzaminy na licencję na 250 cc.
    Cieszy, że rośnie nam grono wśród młodzieży, która za kilka lat będzie dołączać do dorosłej drużyny.
    Ten Emil to jakiś krewny Andrzeja, którego oglądałem na torze z 40 lat temu?

  34. Powrót do góry    #887
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ten Emil to jakiś krewny Andrzeja, którego oglądałem na torze z 40 lat temu?
    Brat jego dziadka to Andrzej

  35. Powrót do góry    #888
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Dziś Wiktor jedzie w ZKJ w Rawiczu, zobaczymy na czym stoi od KA

  36. Powrót do góry    #889
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Oglądał ktoś to ZKJ? Wynikowo Wiktor dobrze. A jak wyglądał jakościowo?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #890
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Ja obejrzałem kilka wyścigów, ogólnie starty dobre, sprzętowo też wydaje mi się, że lepiej, nadal trochę sztywno (chyba, że rok temu też tak było, to mnie poprawcie), ogólnie bardzo przyzwoicie według mnie, pojezdzi jeszcze, trochę luzu złapie i nie powinno być źle.

  38. Powrót do góry    #891
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Oglądał ktoś to ZKJ? Wynikowo Wiktor dobrze. A jak wyglądał jakościowo?
    Fajnie jechał, pewna, konkretna jazda. Taki tor na kredę widać, że Wiktorowi odpowiada.
    Choć w finałowym biegu jechał prawie 4 kółka na 2 pozycji i na ostatnim łuku po dużej ograł go młody Paluch.

  39. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Fajnie jechał, pewna, konkretna jazda. Taki tor na kredę widać, że Wiktorowi odpowiada.
    Choć w finałowym biegu jechał prawie 4 kółka na 2 pozycji i na ostatnim łuku po dużej ograł go młody Paluch.
    Dobry start, rozegranie pierwszego wirażu ok, dość szybki sprzęt, ale jest coś co mi się w jego jeździe nie zgadza.

  40. Powrót do góry    #893
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    polewaczka (30-03-2022)

  42. Powrót do góry    #894
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Dobry start, rozegranie pierwszego wirażu ok, dość szybki sprzęt, ale jest coś co mi się w jego jeździe nie zgadza.
    Bo moim zdaniem to taki drugi Woźniak -solidny ligowiec.

  43. Powrót do góry    #895
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Orientuje się ktoś może czy dziś w Ostrowie jedzie cały zespół czy będą jakieś braki?

  44. Powrót do góry    #896
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    – Martwi mnie postawa w niektórych wyścigach Adriana Miedzińskiego czy Daniela Jeleniewskiego. To było widać w Kryterium Asów. Oni mają jednak jeszcze czas, żeby się poprawić i uważam, że to nastąpi. W teorii mocniej liczę na Daniela u siebie, a na Adriana na wyjeździe, aczkolwiek życie może napisać zupełnie inny scenariusz, bo to tylko sport. Jestem za to podbudowany postawą Przemysława Koniecznego. Sylwetka na motocyklu wygląda już w porządku, a wiem, że teraz będzie inwestować w nowy silnik. Staramy mu się pomagać – mówi Kanclerz.

    Żadnych obaw nie ma w przypadku liderów. – Bardzo dobrze w Kryterium Asów pokazał się Kenneth Bjerre i o niego jestem całkowicie spokojny. Stawka była przecież bardzo silna. Niektórzy obawiali się, że Duńczyk nie zainwestuje w sprzęt, a ja mówiłem, że jemu się to nie opłaca, bo kontrakt został zbudowany w motywacyjny sposób. To się potwierdza. Kenneth będzie dobrze zarabiać, jeśli osiągnie określony przedział punktowy, więc wysokiej klasy sprzęt jest w jego interesie. Z kolei Matej Zagar zajął drugie miejsce w Manchesterze. Widać, że wszystko jest w porządku. To silny charakter, który ma coś do udowodnienia. Jestem przekonany, że w pierwszej lidze będzie bardzo solidny – tłumaczy.

    Kanclerz nie ma także wielkich zastrzeżeń do postawy Olega Michaiłowa, który będzie zawodnikiem U24. – Słabiej pojechał w Toruniu, ale później z każdym kolejnym biegiem było widać poprawę. W rewanżu i Kryterium Asów spisywał się naprawdę w porządku. Od niego nie oczekujemy dwucyfrowych zdobyczy. Takie zadania mają w tej drużynie inni żużlowcy – podsumowuje prezes.

    Polskizuzel pl

  45. Powrót do góry    #897
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Żadnej relacji z Ostrowa?
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #898
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Wynik końcowy 50:28 po 13 biegach

  47. Powrót do góry    #899
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez przem0 Zobacz posta
    Wynik końcowy 50:28 po 13 biegach
    a coś więcej?? czy tylko suchy wynik... kto jechał itp??
    Czy utajniony sparing bo ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry przed Landshut

  48. Powrót do góry    #900
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    a coś więcej?? czy tylko suchy wynik... kto jechał itp??
    Czy utajniony sparing bo ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry przed Landshut
    Nie przez mecz z Landshut tylko przez remonty w Ostrowie bali się oficjalnie to puścić.

    Miedziak 3,2,0
    Oleg 2,1,3,1
    Jeleń 1,1,3,d
    Wiktor 3,2,2,0,1
    Konieczny 0,0,0,1
    Głogowski 0,w - nie wiem czy nie kontuzja

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pontia za jego przydatny post!

    Goldi (31-03-2022), bobi1920 (31-03-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •