Strona 119 z 151 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,355 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5311
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ta kasa wydana na Pawlickiego po awansie się zwróci.
    Gapa swego czasu śmigał na S2 ale w przyszłym roku będzie miał 41 lat.
    Pytanie, czy ta kasa na Pawlickiego w ogóle jest. Przecież wiadomo, że Jurek nie pojedzie na kredyt, on musi mieć pod wszystko finansowe zabezpieczenie.
    Szczepaniak też śmigał na S2 i jest młodszy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #5312
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,184
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Jeleń też śmigał na S2. I to jaaaak panie....

    Swoją drogą - gdyby ten skład z Jeleniem i Szlauderbachem awansował, na elipę potrzebny by był "tylko" mocny u24 narodowości miejscowej i kolejny lider narodowości tej samej za Jelenia.

    Korekta - niekoniecznie narodowość. Wystarczy obywatelstwo i licencja.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    mentikk (20-09-2022)

  4. Powrót do góry    #5313
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Zawsze też MOŻNA wypożyczyć kogoś w trakcie sezonu, kiedy jest problem w składzie. Tylko trzeba to zrobić wcześniej niż rywale, a nie mówić "wierzymy w zawodnika", a potem jęczeć, że inni wypożyczali, a my nie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #5314
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,184
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Myślę że z Bellego to błąd. Za niego powinien być Jamróg/Fajfer a za Szlauderbacha, Basso.

  6. Powrót do góry    #5315
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Każdy ma jakąś wizję Ja byłem za Kurtzem w zamian za jednego z powracających, a Jamróg to by mi pasował zamiast Jelenia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #5316
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Myślę że z Bellego to błąd. Za niego powinien być Jamróg/Fajfer a za Szlauderbacha, Basso.
    Czyli skład:

    1. Lyager
    2. Basso
    3. Fajfer/Jamróg
    4. Jeleniewski
    5. Bjerre
    6. Przyjemski
    7. Głogowski

    Ten skład w ogóle nic nie gwarantuje.. jeszcze gorszy niż ten co najprawdopodobniej Jurek zmontował.. ten skład, który proponujesz jest bardzo porównywalny do tego z obecnego sezonu.. a tu chodzi o to , żebyśmy zbudowali taki , który pozwoli zrobić krok do przodu

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bobi1920 za jego przydatny post!

    ziomek_BKS (20-09-2022)

  9. Powrót do góry    #5317
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Polak u24 daje możliwość zatrudnienia 3 obco ale też są problemy właśnie że traci się np obsadzenia tej pozycji perspektywicznym Basso. A w ogóle jest problem jak taki u24 Pl ma kontuzję, trzeba dać w to miejsce kevlar , a spod 8 i tak nie może nikt za niego pojechać bo i tam będzie kevlar Pl

  10. Powrót do góry    #5318
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na 99% dojdzie jednak jeszcze jeden junior do nas i będzie rywalizacja o skład trójki młodych. Lepszy ma jechać w meczu, a temat Basso wcale nie jest zakończony...rozmowy są nadal. Trudno wyrokować co się tu wydarzy ostatecznie. Nawet jak będą spalone to widać, że koncepcja z "8" jednak jest i ktoś inny najwyżej tam wskoczy.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    never_mind (20-09-2022)

  12. Powrót do góry    #5319
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,471
    Kliknij i podziękuj
    2,149
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Na 99% dojdzie jednak jeszcze jeden junior do nas i będzie rywalizacja o skład trójki młodych. Lepszy ma jechać w meczu, a temat Basso wcale nie jest zakończony...rozmowy są nadal. Trudno wyrokować co się tu wydarzy ostatecznie. Nawet jak będą spalone to widać, że koncepcja z "8" jednak jest i ktoś inny najwyżej tam wskoczy.
    Ucieszyłbym się z chłopaka bardziej niż z transferów Bellego i Lyagera.
    Juras: dawaj mu gwarancję startów i jedziemy

  13. Powrót do góry    #5320
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Gdyby do tej ekipy dołożyć Basso i jakiegoś juniora, który rokuje na 3/4 pkt w meczu to zrobiłoby się całkiem sympatycznie

  14. Powrót do góry    #5321
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    N
    Gorzej wygłada sprawa z Jeleniem , on by się nadawał do składu jako zawodnik nr 5 ale nie jako 4 . Tutaj podam przykład
    1 Bjerre
    2 Bellego
    3 Lyager
    4 Pawlicki
    5 Jeleń
    6 Przyjemski

    1 Bjerre
    2 Bellego
    3 Lyager
    4 Jeleń
    5 Szlauderbach
    6 Przyjemski
    Pierwszy skład podany przez Ciebie nie ma zawodnika U24.



    Dodatkowy junior + ktoś na 8 już robi się dobrze. Nie wiem skąd ten sceptycyzm względem Bellego. Gość u nas już fajnie jeździł.
    Zebrał doświadczenie w elipie. Powinien zrobić lepszy wynik niż Zagar.

    Szlauderbach wg mnie będzie lepszy niż Oleg. Także kolejne wzmocnienie ekipy.

    Pewnie że wolałbym Pawlickiego zamiast Jelenia. Już może być Jamróg czy Szczepan.
    Ale w żadnym wypadku Gapa.

  15. Powrót do góry    #5322
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Przy Jeleniu ma to sens, ale przy mocniejszym seniorze to już typowo 8 za podróżnika będzie robiła. Raz już mieliśmy Lyagera w rezerwie i były kwasy, potem nawet zawodnika po dobrym biegu było trzeba odsuwać żeby dać mu jeździć te 4/5 biegów

  16. Powrót do góry    #5323
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Jak mamy płacić za nowego juniora a on wcale nie jest lepszy od Głogowskiego czy Nowaka to jest jakiś sens to robić?

  17. Powrót do góry    #5324
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Jak mamy płacić za nowego juniora a on wcale nie jest lepszy od Głogowskiego czy Nowaka to jest jakiś sens to robić?
    No właśnie ja też sensu nie widzę. Na jedno miejsce obok Wiktora będziemy mieli 3 juniorów. Zamiast wywalać hajs w jakiegoś ogórka to lepiej ich dosprzętowić. A jak będzie słabizna, to w trakcie sezonu wypożyczyć jakiegoś chłopaka - kilku na pewno będzie takich, co im się jazda przyda.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #5325
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Apropo naszych kocurów na juniorce.. dziś jest Nice Cup w Toruniu a tam na liście ani widu ani słychu Pana Głogowskiego.. jak on ma się rozwijać... coś tu chyba nie zadziałąło...

  19. Powrót do góry    #5326
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Też właśnie widziałem, że zawody są, a ani jeden, ani drugi na liście startowej. Ktoś tu czegoś nie dopilnował, czy jak?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #5327
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Nowak pojechał po licencji chyba jeden bieg w Gdańsku i cisza.
    Głogowski jeszcze niedawno jeździł w każdych zawodach młodzieżowych, ale ostatnio coś o nim niewiele słychać.
    Trochę to niepokojące.

  21. Powrót do góry    #5328
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Basso w "TŻ" powiedział, że ludzie, tor i całe otoczenie wokół klubu bardzo mu odpowiada i chętnie tutaj zostanie na przyszły sezon a Krzychu Kanclerz w tym temacie kazał nam czekać (w "sf" wywiad) na informacje w mediach więc chyba ten temat nie jest zakończony jak mówią obie zainteresowane strony.

  22. Powrót do góry    #5329
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Z tercetu Jamróg, Szczepaniak, Gapiński mam wrażenie, że na awansie może zależeć tylko temu pierwszemu. Gapiński podobno cały na biało wraca reaktywować na poważnie żużel w Pile. Ze Szczepaniakiem jest ten problem, że dwa mecze pojedzie fenomenalnie, a dwa następne totalny piach. Wiem, że każdy miewa wahania formy, ale te jego są jakoś wyjątkowo dziwne. Mimo wszystko nie jest to zły pomysł, ale chyba wolałbym Jamroga. W przypadku fiaska negocjacji z tą dwójką do składu powinien wejść polski kevlar, na pod 8 mocny u23.

  23. Powrót do góry    #5330
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    I kto to jest ten mocny U23? Takich to możesz co najwyżej w ELidze mieć, a na ten moment to i tam takich nie ma, bo mocnymi to ostatnio byli Lambert, Bewley czy Kubera.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #5331
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Nie no, bądźmy poważni. Póki co jesteśmy w I lidze, a nie Elidze. Idąc tym tropem to po co rozważamy Jamroga skoro Piotr Pawlicki jest lepszy? Miałem na myśli kogoś mocnego na I ligę. Taki Basso, K.J. Pedersen, Gusts czy nawet Salonen moim zdaniem spokojnie zrobiliby różnicę. Wiem, że za Gustsa trzeba położyć trochę hajsu, a Salonen będzie chyba w Gorzowie, ale warto popytać.

  25. Powrót do góry    #5332
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie no, bądźmy poważni. Póki co jesteśmy w I lidze, a nie Elidze. Idąc tym tropem to po co rozważamy Jamroga skoro Piotr Pawlicki jest lepszy? Miałem na myśli kogoś mocnego na I ligę. Taki Basso, K.J. Pedersen, Gusts czy nawet Salonen moim zdaniem spokojnie zrobiliby różnicę. Wiem, że za Gustsa trzeba położyć trochę hajsu, a Salonen będzie chyba w Gorzowie, ale warto popytać.
    No ok, temu pytam kto to jest ten mocny. Gusts pewnie będzie kosztował swoje, zwłaszcza po tak dobrym sezonie.
    Z drugiej strony czy mamy gwarancję, że taki zawodnik da coś więcej niż Jeleń, którego ma zastępować? Od razu mówię, że nie jestem przeciwny posiadaniu rezerwowego. Jestem w 100% za. Ale żebyśmy nie myśleli, że taki chłopak będzie remedium na wszelkie niedostatki naszych zawodników.
    Basso jest wałkowany od kilku stron tego wątku już, ale moim zdaniem jeśli będzie problem, to ten Pedersen, któryś Knudsen (nie pamiętam który z nich) czy Salonen to dobre opcje, warto uderzać. Można też trochę zaryzykować, taki Anders Rowe też może okazać się niezłą opcją.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #5333
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach

    Exclamation

    Apropo Gustsa, na interii wysmarowali że kontuzja nogi jest na tyle skomplikowana i poważna że może on nie zdążyć na początek sezonu 2023.

  27. Powrót do góry    #5334
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Gdyby do tej ekipy dołożyć Basso i jakiegoś juniora, który rokuje na 3/4 pkt w meczu to zrobiłoby się całkiem sympatycznie
    Trochę poza tematem składu na przyszły rok, ale jak dla mnie to Konieczny właśnie był juniorem na 3-4 punkty. Objeżdżał rywali z juniorki i sporadycznie seniora.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #5335
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Tylko kto jest chetny pod 8 ?
    Moze pojedzie, a moze nie pojedzie wcale ?
    Malo ktory pewniak chce czekac na szanse

    Podpisujac kontrakty chca miec juz zapisy na temat minimalnej ilosci biegow

  29. Powrót do góry    #5336
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Trochę poza tematem składu na przyszły rok, ale jak dla mnie to Konieczny właśnie był juniorem na 3-4 punkty. Objeżdżał rywali z juniorki i sporadycznie seniora.
    Sorry ale z tym Koniecznym trochę się zagalopowałeś na 18 meczy 1 raz 4pkt, 5 razy po 3 pkt... reszta mecz 2 pkt bądź 1 pkt... więc ten transfer to był jeden wielki i drogi niewypał.. więc taki junior co robi 3-4 pkt co mecz to jest bardzo dużo bo młodzieżowy bieg często 5-1 i w biegach gdzie będzie konkurował z rywalem wiezie go za plecami.. więc doparowy do Wiktora co będzie robił 3-4 pkt.. to nasza juniorka robi w każdym meczy gdzieś między 10-15 pkt.. pytanie czy ktoś taki jest dostępny na rynku

  30. Powrót do góry    #5337
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ok, temu pytam kto to jest ten mocny. Gusts pewnie będzie kosztował swoje, zwłaszcza po tak dobrym sezonie.
    Z drugiej strony czy mamy gwarancję, że taki zawodnik da coś więcej niż Jeleń, którego ma zastępować? Od razu mówię, że nie jestem przeciwny posiadaniu rezerwowego. Jestem w 100% za. Ale żebyśmy nie myśleli, że taki chłopak będzie remedium na wszelkie niedostatki naszych zawodników.
    Basso jest wałkowany od kilku stron tego wątku już, ale moim zdaniem jeśli będzie problem, to ten Pedersen, któryś Knudsen (nie pamiętam który z nich) czy Salonen to dobre opcje, warto uderzać. Można też trochę zaryzykować, taki Anders Rowe też może okazać się niezłą opcją.
    Ja w żadnym wypadku nie uważam, że tacy młodzi chłopacy przyjdą i z miejsca będą trzaskać komplety. Z drugiej strony na pewno warto dać im szansę. Taki Patrick Hansen przyszedł z II ligii i mocno pomógł Ostrowowi w awansie do eligi. Ci młodzi często jeżdżą na fantazji i absolutnie nie kalkulują. Są plusy i minusy takiej postawy, ale przynajmniej dobrze się na to patrzy. Niemniej jednak jeżeli jeszcze jest szansa na Jamroga, to szedłbym w to, bo byłoby to z pewnością wzmocnienie. Opcją z obiecującym u23 za polski kevlar niech będzie planem B. Warto jeszcze zwrócić uwagę na jeden aspekt. Jeden dobry zawodnik więcej u nas, to jeden mniej u konkurencji.

  31. Powrót do góry    #5338
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Rezerwowy i tak będzie i tak. Najprawdopodobniej to będzie zawodnik zagraniczny. Chociaż mocno rozważyłbym opcję jednego Polaka w przypadku gdy Luke Becker trafiłby do Stali Gorzów. Dałoby to większą możliwość roszad.

  32. Powrót do góry    #5339
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Panowie Ja wiem kto mógłby odmienić losy w przyszłym sezonie. Jest taki gość z Australii McGuiness Brayden. Eksperci mówią ze nowy Ward. Trzeba uderzać

  33. Powrót do góry    #5340
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ta i Orwat na u24. Nadaje się

  34. Powrót do góry    #5341
    Użytkownik
    Dołączył
    25-09-2021
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Ja bym jeszcze pomyślał nad Pilacem gdzieś jako joker z ławki xd

  35. Powrót do góry    #5342
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,133
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 497 w 313 postach
    Jak Jeleń i Szlauderbach będzie to postarać się wypożyczyć Rew jak nie wypali temat z Basso.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    kitas (21-09-2022)

  37. Powrót do góry    #5343
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Panowie Ja wiem kto mógłby odmienić losy w przyszłym sezonie. Jest taki gość z Australii McGuiness Brayden. Eksperci mówią ze nowy Ward. Trzeba uderzać
    Czarny sport. Patrze w prawo, jade w lewo...
    pomidor

  38. Powrót do góry    #5344
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Przy okazji montowania składu na przyszły sezon myślę, że mimo wszystko trochę bagatelizujemy kwestię drugiego młodzieżowca.
    Mając takiego asa jakim jest Wiktor i zakładając, że utrzyma ten poziom w 2023, to aż się prosi o podpisanie kontraktu z jakimś dobrze rokującym juniorem.
    Bardzo mocna formacja juniorska z Wiktorem na czele, praktycznie zapewnia nam komfort w każdym meczu i rokuje większe szanse na awans.
    Od kilku lat, co sezon powtarza się ta sama historia, że medale zdobywają ekipy tylko z mocną młodzieżą.
    Złoto Leszna z Kuberą i Smektałą, ostatni awans Ostrowa itd.
    Baty w Zielonej zawdzięczamy min. Borowiakowi, który zrobił różnicę nie do odrobienia.

    Żeby było jasne, bardzo kibicuję naszym młodym chłopakom, szczególnie Głogowskiemu.
    Jednak rozum podpowiada, że jeśli chcemy awansować, to juniorka powinna być najmocniejsza w lidze. Sam Wiktor to za mało.

  39. Powrót do góry    #5345
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Nie wiem po co wam junior. Głogowski w mlodzieżowkach jeżdził na poziomie Koniecznego. Macie swojaka młodego a chcecie inwestować w innych. PO CO ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...zbledny-wystep

  40. Powrót do góry    #5346
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Po pierwsze - jak pisze spitt - Głogowski jakoś od Koniecznego nie odstaje. Po drugie - zauważ, że taki Borowiak, Mencel czy Karczewski w I lidze nie są i mogą nie być. Zostaje Blodeorn, Sadurski, Rempała i Ostrów.
    Ja nie rozumiem czemu mamy rozjeżdżać innych juniorów mając swoich. Potem będzie jęczenie, że nasi juniorzy są za słabi, że nie przebili się do składu itp. No kurde, dajcie im chociaż szanse. Kiedy ten Głogowski ma zdobyć doświadczenie jak nie będąc podstawowym juniorem w I lidze? W ELidze ma sam z siebie zacząć wymiatać po dwóch latach na ławie i jeżdżeniu w Nice Cup'ach?
    Czy chcemy znowu wydać 200k pln i ściągnać juniora na jego poziomie, byle było, że ktoś został ściągnięty? To może od razu powiedzmy, że do momentu aż Maroszek, Pawełczak i ich koledzy nie wejdą do podstawowej drużyny wszyscy juniorzy będą służyli za kevlary do wypełnienia limitów i wsadźmy między bajki to, że zależy nam na rozwoju naszych juniorów. Bo to wygląda tak, że czekamy na same gotowce - albo wpada ktoś taki jak Przyjemski i z marszu robi duże punkty, albo ściągamy byle kogo z zewnątrz, najlepiej takiego co ma 21 lat, żeby nie można z nim było za bardzo wiązać planów na przyszłość...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (21-09-2022)

  42. Powrót do góry    #5347
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie wiem po co wam junior. Głogowski w mlodzieżowkach jeżdził na poziomie Koniecznego. Macie swojaka młodego a chcecie inwestować w innych. PO CO ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...zbledny-wystep
    to było w lipcu


    a wczoraj który był?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget
    Ostatnio edytowane przez Black Gryf ; 21-09-2022 o 12:31

  43. Powrót do góry    #5348
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie wiem po co wam junior. Głogowski w mlodzieżowkach jeżdził na poziomie Koniecznego. Macie swojaka młodego a chcecie inwestować w innych. PO CO ?
    Też jestem zdania, że należy dać szansę Głogowskiemu. Trzeci junior zabezpieczy sytuację na wypadek kontuzji, ale odsuwanie Bartka jeszcze przed daniem mu szansy jest błędem.

    Tak a propos zbliżającego się finału sądzę, że dla nas lepiej żeby awansowało Krosno. Jeżeli zostaną na przyszły sezon w I lidze to coś mi mówi, że skład mogą mieć gruby. Wydaje mi się, że pójdą na całość i za trzecim razem w końcu będą chcieć awansować. Skład może wyglądać tak: Lebiediev, Milik, Zagara, Zengota/Jamróg/Pawlicki, Świdnicki i młodzież. Zagara pojechał u nich dobre zawody i to może przekonać ich prezesa. Nie będzie Karczewskiego, ale wypożyczą innego zdolnego i wielkiej różnicy tu nie będzie. A jeżeli zielona by została w I lidze to w życiu nie zmontuje aż tak mocnego składu.

  44. Powrót do góry    #5349
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Po pierwsze - jak pisze spitt - Głogowski jakoś od Koniecznego nie odstaje. Po drugie - zauważ, że taki Borowiak, Mencel czy Karczewski w I lidze nie są i mogą nie być. Zostaje Blodeorn, Sadurski, Rempała i Ostrów.
    Ja nie rozumiem czemu mamy rozjeżdżać innych juniorów mając swoich. Potem będzie jęczenie, że nasi juniorzy są za słabi, że nie przebili się do składu itp. No kurde, dajcie im chociaż szanse. Kiedy ten Głogowski ma zdobyć doświadczenie jak nie będąc podstawowym juniorem w I lidze? W ELidze ma sam z siebie zacząć wymiatać po dwóch latach na ławie i jeżdżeniu w Nice Cup'ach?
    Czy chcemy znowu wydać 200k pln i ściągnać juniora na jego poziomie, byle było, że ktoś został ściągnięty? To może od razu powiedzmy, że do momentu aż Maroszek, Pawełczak i ich koledzy nie wejdą do podstawowej drużyny wszyscy juniorzy będą służyli za kevlary do wypełnienia limitów i wsadźmy między bajki to, że zależy nam na rozwoju naszych juniorów. Bo to wygląda tak, że czekamy na same gotowce - albo wpada ktoś taki jak Przyjemski i z marszu robi duże punkty, albo ściągamy byle kogo z zewnątrz, najlepiej takiego co ma 21 lat, żeby nie można z nim było za bardzo wiązać planów na przyszłość...
    Wszystko się zgadza i sam byłem zachwycony jak Głogowski od samego początku sobie radził na torze. Do tego jeździł z fantazją.
    Niestety, po kilku dzwonach mocno wyhamował, a w ostatnich imprezach praktycznie był niewidoczny, pomijając obecność na prezentacji.

    Po prostu zastanawiam się co się z nim dzieje i dlaczego nie jeździł np. wczoraj w Toruniu (podobnie Nowak).
    Jeśli to tylko zbieg okoliczności i nadal jest w formie z początku kariery, to spoko.
    Dajmy mu zielone światło i niech jeździ od pierwszego meczu na full.

  45. Powrót do góry    #5350
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,184
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Też jestem zdania, że należy dać szansę Głogowskiemu. Trzeci junior zabezpieczy sytuację na wypadek kontuzji, ale odsuwanie Bartka jeszcze przed daniem mu szansy jest błędem.

    Tak a propos zbliżającego się finału sądzę, że dla nas lepiej żeby awansowało Krosno. Jeżeli zostaną na przyszły sezon w I lidze to coś mi mówi, że skład mogą mieć gruby. Wydaje mi się, że pójdą na całość i za trzecim razem w końcu będą chcieć awansować. Skład może wyglądać tak: Lebiediev, Milik, Zagara, Zengota/Jamróg/Pawlicki, Świdnicki i młodzież. Zagara pojechał u nich dobre zawody i to może przekonać ich prezesa. Nie będzie Karczewskiego, ale wypożyczą innego zdolnego i wielkiej różnicy tu nie będzie. A jeżeli zielona by została w I lidze to w życiu nie zmontuje aż tak mocnego składu.
    Zagara życzę każdemu rywalowi.

  46. Powrót do góry    #5351
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Zagara życzę każdemu rywalowi.
    Niby tak, ale myślę, że drugi taki sezon mu się nie przytrafi. On po prostu zlekceważył I ligę i efekt tego wszyscy widzieli.

  47. Powrót do góry    #5352
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Niby tak, ale myślę, że drugi taki sezon mu się nie przytrafi. On po prostu zlekceważył I ligę i efekt tego wszyscy widzieli.
    Wcześniej zlekceważył ekstraligę?
    Falubazy nie na darmo kręcili nosem na niego.

  48. Powrót do góry    #5353
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Wcześniej zlekceważył ekstraligę?
    Falubazy nie na darmo kręcili nosem na niego.
    Jeżeli jeszcze chce się w to bawić na poważnie to musi pojechać dobry sezon. Chętni na pewno się znajdą. Jeżeli znowu dla plamę to pozostanie mu już tylko rekreacyjne jeżdżenie w Lublanie i nic więcej.

  49. Powrót do góry    #5354
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Sporo takich zawodników już było przez lata. Sezony na odbudowanie.

  50. Powrót do góry    #5355
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Wszystko się zgadza i sam byłem zachwycony jak Głogowski od samego początku sobie radził na torze. Do tego jeździł z fantazją.
    Niestety, po kilku dzwonach mocno wyhamował, a w ostatnich imprezach praktycznie był niewidoczny, pomijając obecność na prezentacji.

    Po prostu zastanawiam się co się z nim dzieje i dlaczego nie jeździł np. wczoraj w Toruniu (podobnie Nowak).
    Jeśli to tylko zbieg okoliczności i nadal jest w formie z początku kariery, to spoko.
    Dajmy mu zielone światło i niech jeździ od pierwszego meczu na full.
    Trzeba dać mu szansę, albo jakoś pomóc. Jak zobaczy, że trafia na ławę, bo przychodzi ktoś inny to mu to na pewno nie pomoże. Taki chłopak powinien mieć zapewnioną jazdę i komfort psychiczny bez ciśnienia na wynik.
    Od oglądania innych nikt się lepszym zawodnikiem nie stanie, jeśli nie dostaje okazji sprawdzenia się. Jak będzie padaka przez 6-9 kolejek, to można kogoś wypożyczać, a nie od razu skreślać chłopaka.

    Ta nieobecność obu naszych zawodników też mnie zdziwiła. Nie wiem czy wysłanie ich tam jest w gestii klubu, czy samych zawodników, ale dla nich nawet "po sezonie" szukanie jazdy jest wręcz obowiązkowe.

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jeżeli jeszcze chce się w to bawić na poważnie to musi pojechać dobry sezon. Chętni na pewno się znajdą. Jeżeli znowu dla plamę to pozostanie mu już tylko rekreacyjne jeżdżenie w Lublanie i nic więcej.
    On sobie jeszcze 2-3 lata w I lidze dobre pieniądze zgarnie za nazwisko. Potem albo będzie uzupełniaczem jak PUK, albo II liga.
    Zresztą nie ma się co bać, wielkim wzmocnieniem rywali, którzy przyjadą do nas z Matejem w składzie to on nie będzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •