Strona 118 z 151 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,266 do 5,310 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5266
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    W jaki sposób wzmacnia ?

  2. Powrót do góry    #5267
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Łobodziński pewnie.

    Skład bez Pawlickiego i Basso nie da awansu.

  3. Powrót do góry    #5268
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    łobodzinski był numerem 2 więc raczej Rafalski lub Orgacki

  4. Powrót do góry    #5269
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A kogo macie obok Przyjemskiego i Głogowskiego z licencją? Nowaka?
    Będzie wzmocnienie z GKMu
    Jeszcze Grysiak. W grudniu kończy 16.
    Na razie niech jeżdżą nasi. W razie czego można jakiegoś juniora wypożyczyć w okolicach 9-12 kolejki, do wzięcia ktoś będzie.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Łobodziński pewnie.

    Skład bez Pawlickiego i Basso nie da awansu.
    Łobodziński się czuje na poziomie ELigi. Odmówił przyjścia do Polonii.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #5270
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    To niech wymiata w Ekstralidze ale niech uwaza zeby jacys 16 latkowie go nie wyrzucili ze skladu. Swiata tam nie zawojowal.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #5271
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    A propos finansów ŻKS Polonii. Czy to możliwe, że klub może chcieć robić jakieś przekręty z odprowadzaniem podatków przykładowo z biletów? Sytuacja odnosi się do braku podawania do informacji publicznej oficjalnej frekwencji na meczach. WP SportoweFakty prowadzI statystykę frekwencji, pytają kluby, a te po weekendzie dają info ilu ludzi było na danym meczu. Polonia podała, że na domowym meczu ze Startem (05.06) było sześć tysięcy ludzi. Mogło tyle być. Tydzień później mierzyliśmy się na S2 z Falubazem. Tak "na oko" było 9-10 tysięcy. SF ŻKS Polonia podała dokładnie 5,5 tysiąca, czyli mniej niż ze Startem. Trochę zastanawiające, co?
    white&young

  7. Powrót do góry    #5272
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    To niech wymiata w Ekstralidze ale niech uwaza zeby jacys 16 latkowie go nie wyrzucili ze skladu. Swiata tam nie zawojowal.
    Zgadzam się. Dlatego jestem zdania, że nie warto kombinować, tylko jechać tym co mamy. Jest 3 juniorów do rotacji do pary z Wiktorem, niech jeździ najlepszy. No i oczywiście jak najwięcej turniejów juniorskich. A jak by się dało, to jednego wypożyczyć do II ligi na sezon, niech zbiera szlify.

    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    A propos finansów ŻKS Polonii. Czy to możliwe, że klub może chcieć robić jakieś przekręty z odprowadzaniem podatków przykładowo z biletów? Sytuacja odnosi się do braku podawania do informacji publicznej oficjalnej frekwencji na meczach. WP SportoweFakty prowadzI statystykę frekwencji, pytają kluby, a te po weekendzie dają info ilu ludzi było na danym meczu. Polonia podała, że na domowym meczu ze Startem (05.06) było sześć tysięcy ludzi. Mogło tyle być. Tydzień później mierzyliśmy się na S2 z Falubazem. Tak "na oko" było 9-10 tysięcy. SF ŻKS Polonia podała dokładnie 5,5 tysiąca, czyli mniej niż ze Startem. Trochę zastanawiające, co?
    No to jest zastanawiające, ale wydaje mi się, że nie tylko u nas to robili. Chyba tylko Sparta nie zaniżała, bo u nich widać, że każdy mecz to komplet. Takie Opole z kolei z drugiego krańca statystyk ma bodajże 1900 kibiców średnio (chyba nawet w II lidze to najgorszy, albo jeden z najgorszych wyników), a pchają się do ligi wyżej. Więc albo robią zabawę dla nie wiadomo kogo, albo też lecą w kulki z podawaniem faktycznej frekwencji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #5273
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Przy całej sympatii dla Daniela, ale z nim w składzie nasze szanse na awans są mocno ograniczone. Tak jak napisałem wcześniej, to jest zawodnik na 6-8 punktów. Tyle tylko, że to jest moim zdaniem wartość wyjściowa, która niestety na poziomie I ligi będzie już tylko stopniowo spadała. Jeżeli mamy awansować to potrzebujemy zawodników, których ten awans interesuje. Jeleniowi dzisiaj jest bliżej do liderowania w II lidze niż walki na noże o eligę. Mam wrażenie, że trójka zagranicznych liderów, z takich czy innych powodów tego awansu chce. Wiadomo, że Wiktor też. Jamrogowi mam wrażenie też się jeszcze marzy eliga, więc może da się jeszcze przekonać. Jeżeli nie to ja bym zagrał opcją va banque. Wstawiłbym do składu Koniecznego (albo dowolnego innego Polaka), a w jego miejsce od samego początku jeździłby Basso (taki wariant wrocławski z Bewleyem). Ten chłopak z każdym kolejnym meczem będzie tylko lepszy. Przy ewentualnym awansie jest gotowym zawodnikiem na u24. Są tylko dwa znaki zapytania. Czy w sezamie Jerzego są jeszcze srebrniki na tego zawodnika? No i czy byłby dostępny na każdy mecz ligowy?

  9. Powrót do góry    #5274
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Łobodziński się czuje na poziomie ELigi. Odmówił przyjścia do Polonii.
    Ohohohoho. Ambitny. Prawdopodobnie ostatni sezon w "karierze".

  10. Powrót do góry    #5275
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Przy całej sympatii dla Daniela, ale z nim w składzie nasze szanse na awans są mocno ograniczone. Tak jak napisałem wcześniej, to jest zawodnik na 6-8 punktów. Tyle tylko, że to jest moim zdaniem wartość wyjściowa, która niestety na poziomie I ligi będzie już tylko stopniowo spadała. Jeżeli mamy awansować to potrzebujemy zawodników, których ten awans interesuje. Jeleniowi dzisiaj jest bliżej do liderowania w II lidze niż walki na noże o eligę. Mam wrażenie, że trójka zagranicznych liderów, z takich czy innych powodów tego awansu chce. Wiadomo, że Wiktor też. Jamrogowi mam wrażenie też się jeszcze marzy eliga, więc może da się jeszcze przekonać. Jeżeli nie to ja bym zagrał opcją va banque. Wstawiłbym do składu Koniecznego (albo dowolnego innego Polaka), a w jego miejsce od samego początku jeździłby Basso (taki wariant wrocławski z Bewleyem). Ten chłopak z każdym kolejnym meczem będzie tylko lepszy. Przy ewentualnym awansie jest gotowym zawodnikiem na u24. Są tylko dwa znaki zapytania. Czy w sezamie Jerzego są jeszcze srebrniki na tego zawodnika? No i czy byłby dostępny na każdy mecz ligowy?
    Regulamin ktory ma wejsc uniemozliwi zastepstwo u24pl przez u23 obco. Koniec opcji Bewleyowskich dlatego pewnie Jurek odpuscil Basso
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  11. Powrót do góry    #5276
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Regulamin ktory ma wejsc uniemozliwi zastepstwo u24pl przez u23 obco. Koniec opcji Bewleyowskich dlatego pewnie Jurek odpuscil Basso
    Ja wpis kolegi rozumiem tak, że to zamiast Jelenia miałby być Basso z 8.

  12. Powrót do góry    #5277
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Regulamin ktory ma wejsc uniemozliwi zastepstwo u24pl przez u23 obco. Koniec opcji Bewleyowskich dlatego pewnie Jurek odpuscil Basso
    Ja umiem czytać ze zrozumieniem. Wiem, że taka opcja jest niemożliwa.

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Ja wpis kolegi rozumiem tak, że to zamiast Jelenia miałby być Basso z 8.
    W sumie to tak, ale uznałem, że szkoda Jelenia na to, żeby tylko być w składzie i od samego początku miałby być zastępowany Basso. Dlatego wstawiłbym Koniecznego. Znacznie tańsze rozwiązanie, a i Daniel mógłby się realizować gdzie indziej.

  13. Powrót do góry    #5278
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Basso owszem rozwojowy zawodnik, ale tez nie jest aż takim gwarantem punktowym na to 8 pkt podejrzewam ze oprócz wieku i perspektywy robił by tyle samo pkt co Jeleń. Tylko inaczej wyglada to w jego wieku a inaczej Jelenia. Druga sprawa nie zdziwię się jak Basso jest od niego dużo droższy.

  14. Powrót do góry    #5279
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Basso owszem rozwojowy zawodnik, ale tez nie jest aż takim gwarantem punktowym na to 8 pkt podejrzewam ze oprócz wieku i perspektywy robił by tyle samo pkt co Jeleń. Tylko inaczej wyglada to w jego wieku a inaczej Jelenia. Druga sprawa nie zdziwię się jak Basso jest od niego dużo droższy.
    No i w tym problem, bo mi też wydaje się, że jest droższy. Co do punktów to zgoda, mogą wyglądać podobnie. Różnica polega na tym, że jak Jeleń wystartuje tak dojedzie do mety, a po młodym widać, że chce się ścigać, więc Jurek miałby to czego chce najbardziej - WIDOWISKO.

  15. Powrót do góry    #5280
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    No i w tym problem, bo mi też wydaje się, że jest droższy. Co do punktów to zgoda, mogą wyglądać podobnie. Różnica polega na tym, że jak Jeleń wystartuje tak dojedzie do mety, a po młodym widać, że chce się ścigać, więc Jurek miałby to czego chce najbardziej - WIDOWISKO.
    Rok temu było wielu takich widowiskowo jeżdżących (lyager, bellego, gala, Tarasenko) i kontuzja goniła kontuzje może stwierdził ze powrót tej dwójki to wystarczająca ilość zawodników jeżdżących widowiskowo ze względu na potencjalne kontuzje

  16. Powrót do góry    #5281
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ale czemu to koniecznie musi być Basso? Ok, fajnie pojechał, ale kurde, gość się ceni okrutnie. Nie może to być inny U23, który przełknie gorzką pigułkę siedzenia na rezerwie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #5282
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Jeleniewski i Szlauderbach pojawili się w sobotę w turnieju narodów u Witka Skrzydlewskiego.
    Wiadomo, że takie zaproszenia często wiążą się z nowymi angażami, więc może ze strony Kanclerza to tylko zasłona dymna
    Na marginesie obydwaj wypadli tam średnio, żeby nie powiedzieć blado.

  18. Powrót do góry    #5283
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    A propos finansów ŻKS Polonii. Czy to możliwe, że klub może chcieć robić jakieś przekręty z odprowadzaniem podatków przykładowo z biletów? Sytuacja odnosi się do braku podawania do informacji publicznej oficjalnej frekwencji na meczach. WP SportoweFakty prowadzI statystykę frekwencji, pytają kluby, a te po weekendzie dają info ilu ludzi było na danym meczu. Polonia podała, że na domowym meczu ze Startem (05.06) było sześć tysięcy ludzi. Mogło tyle być. Tydzień później mierzyliśmy się na S2 z Falubazem. Tak "na oko" było 9-10 tysięcy. SF ŻKS Polonia podała dokładnie 5,5 tysiąca, czyli mniej niż ze Startem. Trochę zastanawiające, co?
    To zależy. W Pile kiedyś kupiłem bilet bez paragonu. Tak tam kombinowali

  19. Powrót do góry    #5284
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Jeleniewski i Szlauderbach pojawili się w sobotę w turnieju narodów u Witka Skrzydlewskiego.
    Wiadomo, że takie zaproszenia często wiążą się z nowymi angażami, więc może ze strony Kanclerza to tylko zasłona dymna
    Na marginesie obydwaj wypadli tam średnio, żeby nie powiedzieć blado.
    No skoro obaj mają już klub na kolejny sezon, to myślisz, że na taki towarzyski turniej po sezonie będą zajeżdżać sprzęt? Teraz to już się mogą bawić w testowanie różnych ustawień. Zabijanie się w turnieju o puchar Witolda nie ma najmniejszego sensu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #5285
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No skoro obaj mają już klub na kolejny sezon, to myślisz, że na taki towarzyski turniej po sezonie będą zajeżdżać sprzęt? Teraz to już się mogą bawić w testowanie różnych ustawień. Zabijanie się w turnieju o puchar Witolda nie ma najmniejszego sensu.
    No jeśli faktycznie jest już po herbacie i Kanclerz obydwóch klepnął do Polonii, to pewnie zgodnie z tym co piszesz pojechali na wycieczkę.
    Mimo wszystko troszkę się jeszcze łudzę, że uda się wzmocnić polską seniorkę

  21. Powrót do góry    #5286
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale czemu to koniecznie musi być Basso? Ok, fajnie pojechał, ale kurde, gość się ceni okrutnie. Nie może to być inny U23, który przełknie gorzką pigułkę siedzenia na rezerwie?
    Ależ oczywiście, że może. Ja podaję przykład Basso, nie jako rezerwowego, tylko 5 seniora, kogoś kto będzie startował minimum 4 biegi w meczu. Mi nie chodzi o to, żeby on wziął gruby hajs przed sezonem, a potem się zobaczy, pojedzie albo nie. On w mojej retoryce ma być pełnowartościowym zawodnikiem zamiast Jeleniewskiego. Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Ja nie jestem z jego fanclubu. Ja po prostu widzę, że chłopak potrafi, chce jechać i się nie boi, a do tego myśli na torze. Niestety oprócz tego, że drogi to słyszałem, że często strzela damskiego focha. Na pozycji nr 8 widziałbym też Kevina Juhla Pedersena, ale on też na pewno ma swoje ambicje i woli pewnie jeździć w II lidze, niż siedzieć na ławie w I lidze.

  22. Powrót do góry    #5287
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Szymon dość tani jak na zawodnika do podstawowego składu. 200k z małym wąsem to promocja. Był on co prawda dogadany z dwoma innymi klubami, ale tylko na zasadzie warunków i miał czekać jaka ostatecznie koncepcja w składzie tam przeważy(czy u24 Polak czy obco). U nas Prezes od razu powiedział jedziesz jako u24 Polak i trzech obcokrajowców. Szybka akcja i już był nasz

  23. Powrót do góry    #5288
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Szymon dość tani jak na zawodnika do podstawowego składu. 200k z małym wąsem to promocja. Był on co prawda dogadany z dwoma innymi klubami, ale tylko na zasadzie warunków i miał czekać jaka ostatecznie koncepcja w składzie tam przeważy(czy u24 Polak czy obco). U nas Prezes od razu powiedział jedziesz jako u24 Polak i trzech obcokrajowców. Szybka akcja i już był nasz
    W takim razie pozostaje wierzyć, że jego ostatni mecz z Falubazem, nie był jednorazowym wyskokiem i przy odrobinie szczęścia oraz intensywnej pracy nad sobą, rozwinie u nas skrzydła i będzie z niego pociecha

  24. Powrót do góry    #5289
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    W przyszłym sezonie to nam tylko wiara została, bo co innego

  25. Powrót do góry    #5290
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    W przyszłym sezonie to nam tylko wiara została, bo co innego
    Ja się jeszcze łudzę że może jeszcze jakaś jedna niespodzianka będzie

  26. Powrót do góry    #5291
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Póki co dwa transfery powinny być lepsze od poprzedników. O straniero jestem spokojny, zaś do u24 póki co mieszane uczucia. Oby czasem nie było gorzej jak z Olegiem. Minimum niech utrzyma to co było a jak zaatakuje 1,5 to będzie już można napisać że był to dobry ruch

  27. Powrót do góry    #5292
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Tak przeglądałem te statystyki wszystkie to Szlauderbach zrobił w sezonie kilka punktów więcej od Olega ale jadąc 6 spotkań mniej. Gorzej nie powinno być

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    kitas (19-09-2022)

  29. Powrót do góry    #5293
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Szkoda że Buczkowski zdecydował się jednak na 2 sezon Falubazie bo myślę że tutaj jest te brakujące ogniwo za Jelenia

  30. Powrót do góry    #5294
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Póki co dwa transfery powinny być lepsze od poprzedników. O straniero jestem spokojny, zaś do u24 póki co mieszane uczucia. Oby czasem nie było gorzej jak z Olegiem. Minimum niech utrzyma to co było a jak zaatakuje 1,5 to będzie już można napisać że był to dobry ruch
    Może być gorzej.
    Ciągle mam nadzieję, że to jakiś fake.

  31. Powrót do góry    #5295
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Szkoda że Buczkowski zdecydował się jednak na 2 sezon Falubazie bo myślę że tutaj jest te brakujące ogniwo za Jelenia
    oj tak. to by było coś. niestety cos mu z Jurkiem chyba nie po drodze
    pomidor

  32. Powrót do góry    #5296
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Bajerski niech uważa lepiej aby znowu blamazu nie było w finale hehe.Dawid i Andreas klepnieci...teraz kolejny poker leci
    P.s Kurtz z tego co wiem wybrał Rybnik.
    Wiadomo już co to za pokerowa rozgrywka nas jeszcze czeka?

  33. Powrót do góry    #5297
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale czemu to koniecznie musi być Basso? Ok, fajnie pojechał, ale kurde, gość się ceni okrutnie. Nie może to być inny U23, który przełknie gorzką pigułkę siedzenia na rezerwie?
    Na rezerwie i do tego dwa/trzy starty z pozycji juniora jeździć zapewne w kazdym meczu będzie Wiktor.
    Myślę, że mógł postawić taki warunek wybierając BDG a nie na pewno atrakcyjniejszą propozycję z ekstralipy.

  34. Powrót do góry    #5298
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dlatego przy tym układzie chyba lepiej zgarnąć juniora który coś dorzuci a pod 8 zabierać Głogowskiego. Raczej nie da rady wyrwać pod u23 Polaka a czy znajdzie się jakiś obco aby tylko przeważnie jeździć na wycieczki? Jak spojrzymy na inne kluby to rezerwowi albo jeździli od początku wiele biegów albo ich w składzie nie było. U nas byłby w razie co junior wychowanek.

  35. Powrót do góry    #5299
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Takim juniorem który mógłby być warty uwagi jest według mnie Oliwier Buszkiewicz. Obserwowałem go kilka razy na żywo i ma potencjał.

  36. Powrót do góry    #5300
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Dlatego przy tym układzie chyba lepiej zgarnąć juniora który coś dorzuci a pod 8 zabierać Głogowskiego. Raczej nie da rady wyrwać pod u23 Polaka a czy znajdzie się jakiś obco aby tylko przeważnie jeździć na wycieczki? Jak spojrzymy na inne kluby to rezerwowi albo jeździli od początku wiele biegów albo ich w składzie nie było. U nas byłby w razie co junior wychowanek.
    Na juniora, który gwarantowałby cokolwiek moim zdaniem nie ma najmniejszych szans. Wywalić kilkaset tysięcy pieniędzy w błoto tak, jak na Koniecznego jest totalnie bez sensu. Jeżeli są jeszcze jakieś rezerwy w budżecie to lepiej zainwestować w swoich albo jakiegoś obiecującego skandynawa.

  37. Powrót do góry    #5301
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Na juniora, który gwarantowałby cokolwiek moim zdaniem nie ma najmniejszych szans. Wywalić kilkaset tysięcy pieniędzy w błoto tak, jak na Koniecznego jest totalnie bez sensu. Jeżeli są jeszcze jakieś rezerwy w budżecie to lepiej zainwestować w swoich albo jakiegoś obiecującego skandynawa.
    Hmm wywalić kilkaset tysięcy na juniora , gdyby były te pieniądze to można by wywalić te kilkaset tysięcy na Pawlickiego zamiast Jelenia

  38. Powrót do góry    #5302
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Raczej nie da rady wyrwać pod u23 Polaka a czy znajdzie się jakiś obco aby tylko przeważnie jeździć na wycieczki?
    Obco sie znajdzie, ale to trzeba szukać jakiegoś łebka 16-18 lat, a nie gotowca, którego już chce połowa klubów w PL. Do tego trzeba mieć jakieś kontakty w UK, Danii czy Szwecji żeby takich chłopaków znaleźć i podpisać kilkuletni kontrakt. Tego wg mnie w Bydgoszczy brakuje od... Dekad chyba. Potem polowanie na nazwisko już jest trudne.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #5303
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Jonsson potrafił sie zaangażować w szukanie młodych talentów ...nie rozumiem, dlaczego np takiego Bjarre nie poproszono o pomoc, żeby się rozejrzał za jakimś rokującym juniorem.

  40. Powrót do góry    #5304
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Obco sie znajdzie, ale to trzeba szukać jakiegoś łebka 16-18 lat, a nie gotowca, którego już chce połowa klubów w PL. Do tego trzeba mieć jakieś kontakty w UK, Danii czy Szwecji żeby takich chłopaków znaleźć i podpisać kilkuletni kontrakt. Tego wg mnie w Bydgoszczy brakuje od... Dekad chyba. Potem polowanie na nazwisko już jest trudne.
    Tak długo jak w regulaminach będą ograniczenia związane z ilością obcokrajowców, szczególnie te dotyczące juniorów, zapomnij o szerszym scautingu.
    Co z tego, ze u jakiegos mlokosa zauważy się talent skoro inwestowanie w niego nie przełoży się na korzyśc dla drużyny.
    Musisz w chłopaka zainwestować pieniądze które zwroca się za kilka lat albo wcale.
    Gdyby można go wrzucić na juniora, tak jak jest teraz w 2 lidze, pewnie zdolnego narybku z zagranicy byłoby duzo więcej a i nasi ze względu na większą konkurencję może by zyskali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #5305
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak długo jak w regulaminach będą ograniczenia związane z ilością obcokrajowców, szczególnie te dotyczące juniorów, zapomnij o szerszym scautingu.
    Co z tego, ze u jakiegos mlokosa zauważy się talent skoro inwestowanie w niego nie przełoży się na korzyśc dla drużyny.
    Musisz w chłopaka zainwestować pieniądze które zwroca się za kilka lat albo wcale.
    Gdyby można go wrzucić na juniora, tak jak jest teraz w 2 lidze, pewnie zdolnego narybku z zagranicy byłoby duzo więcej a i nasi ze względu na większą konkurencję może by zyskali.
    Też jestem tego zdania. Ale jak widać to nogami i rękami się zapierają byle nie dać zagranicznego juniora w wyższych ligach, bo przecież "musimy wspierać nasze gwiazdy" .
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #5306
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale przypomniało mi się, że na początku sezonu przeczytałem gdzieś informację, że mentorem Szlauderbacha miał być Okoniewski. Ciekawe czy ta współpraca będzie kontynuowana w przyszłym sezonie, bo może to jest tajemnicą jego dość dobrego występu przy S2?

  43. Powrót do góry    #5307
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Niech przy Szlauderbach stoi sam Rickardsson to i tak bez talentu nie ma szans się to udać . Jak już jest to dajmy mu szansę i miejmy nadzieję że występ z Falubazem 3,3,3,3,3 nie był przypadkiem A potwierdzeniem że talent czasami się rozwija trochę później niż Przyjemski i tym podobnym

    Gorzej wygłada sprawa z Jeleniem , on by się nadawał do składu jako zawodnik nr 5 ale nie jako 4 . Tutaj podam przykład
    1 Bjerre
    2 Bellego
    3 Lyager
    4 Pawlicki
    5 Jeleń
    6 Przyjemski

    1 Bjerre
    2 Bellego
    3 Lyager
    4 Jeleń
    5 Szlauderbach
    6 Przyjemski

    Problem w awansie zależy od jednego zawodnika , Jeleń między 4 a 10 pkt i Pawlicki między 10 a nadto

    I teraz pytanie jest jedno , albo Jurek już pojechał ponad stan i liczy że jakoś się uda podpiąć budżet, albo zaryzykuję pewnie około + 300 k między Jeleń i np Pawlicki i będzie chciał naprawdę w dużym stopniu zaatakować Ekstraligę !!!!!@

    Ci co chodzą na mecze albo i nie chodzą 300.k to jest 6000 kibiców razy 50 zł i mamy np kasę na Pawlickiego. Wpłacę jako pierwszy 100 zł byleby awans był dużo pewniejszy niż z Jeleniem

    Kto jest na tyle kumaty bo ja się ma tym nie znam niech zrobi link do zrzutki pogadać z prezesem i wpłacamy, pokażmy że mnam oprócz zakupu biletów też zależy!!!

    50 zł to nie majątek ( flaszka + cola) A na kilka tysięcy wpłat ( mam nadzieję że jest tyłu prawdziwych kibiców ,) uzbieramy na lepszego Pl i wspomożemy jeszcze bardziej nasz klub

  44. Powrót do góry    #5308
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jeleniewski jest cały czas opcją rezerwową - ale biorąc pod uwagę sytuację na rynku transferowym gdzie drużyny sobie wydzierają zawodników to na 90% podpisze kontrakt z Polonią. Jurek próbuje na jego miejsce Jamroga, Gapińskiego czy Szczepaniaka ale jest trudno gdy już wydało się prawie 2 mln za podpisy.
    Temat Pawlickiego jest trudny do zrealizowania z dwóch przyczyn jego wygórowane oczekiwania a druga rzecz to słaby kontakt, bo od rozmów z dwa tygodnie temu Przemo nie odbiera telefonów ..

    Zastanawiam się czy Gapiński nie byłby lepszą opcją niż Jeleń. Na pewno jest niedużo droższy od Jelenia. Pytanie czy tam u niego jeszcze zostało coś w baku z ambicji
    Ostatnio edytowane przez bks_kobe ; 20-09-2022 o 06:58

  45. Powrót do góry    #5309
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Niech przy Szlauderbach stoi sam Rickardsson to i tak bez talentu nie ma szans się to udać . Jak już jest to dajmy mu szansę i miejmy nadzieję że występ z Falubazem 3,3,3,3,3 nie był przypadkiem A potwierdzeniem że talent czasami się rozwija trochę później niż Przyjemski i tym podobnym

    Gorzej wygłada sprawa z Jeleniem , on by się nadawał do składu jako zawodnik nr 5 ale nie jako 4 . Tutaj podam przykład
    1 Bjerre
    2 Bellego
    3 Lyager
    4 Pawlicki
    5 Jeleń
    6 Przyjemski

    1 Bjerre
    2 Bellego
    3 Lyager
    4 Jeleń
    5 Szlauderbach
    6 Przyjemski

    Problem w awansie zależy od jednego zawodnika , Jeleń między 4 a 10 pkt i Pawlicki między 10 a nadto

    I teraz pytanie jest jedno , albo Jurek już pojechał ponad stan i liczy że jakoś się uda podpiąć budżet, albo zaryzykuję pewnie około + 300 k między Jeleń i np Pawlicki i będzie chciał naprawdę w dużym stopniu zaatakować Ekstraligę !!!!!@

    Ci co chodzą na mecze albo i nie chodzą 300.k to jest 6000 kibiców razy 50 zł i mamy np kasę na Pawlickiego. Wpłacę jako pierwszy 100 zł byleby awans był dużo pewniejszy niż z Jeleniem

    Kto jest na tyle kumaty bo ja się ma tym nie znam niech zrobi link do zrzutki pogadać z prezesem i wpłacamy, pokażmy że mnam oprócz zakupu biletów też zależy!!!

    50 zł to nie majątek ( flaszka + cola) A na kilka tysięcy wpłat ( mam nadzieję że jest tyłu prawdziwych kibiców ,) uzbieramy na lepszego Pl i wspomożemy jeszcze bardziej nasz klub
    Nie każdy musi mieć mega talent, żeby dobrze jeździć. Szymek Woźniak to nie jest też talent czystej wody, a chłopak, który wkłada ogrom pracy w ten sport.
    Taki Chris Holder jest (w mojej opinii) jednym ze słabszych IMŚ. Zgrany i team i fury z kosmosu i poleciał po tytuł. Nie minęło wiele czasu od tego i chłopak zaczął gasnąć.

    Ja nie twierdzę, że Szlauderbach dostanie sprzęt Zmarzlika i będzie klepał dwucyfrówki w każdym meczu, ale nie ujmujmy temu, że przy dobrym sprzęcie i odpowiednim zapleczu stać go na przyzwoite punkty.
    Fajny podałeś ten przykład z zamianą Szlauderbacha na Pawlickiego. Jakby można było złożyć skład bez U24, to byśmy mieli zupełnie układ sił i w ELdze i w I

    Mówisz o 300k różnicy. Ale masz świadomość, ta różnica jest znacznie większa? Kasa za podpis to jedno, ale punktówka to zupełnie co innego. Policz sobie, że jeśli taki Jeleń ma jakieś 1,5-2k za punkt i robi w meczu średnio 6-7 punktów, a Paliwcki ma mieć za punkt 3k i robi ich średnio 11 - pomnóż to przez chociażby mecze w RZ to już masz 168k na Jelenia, a 420k za Pawlickiego. Dodaj jeszcze mecze w PO, dodaj kasę za podpis i masz min. pół bańki różnicy.
    Więc wiesz...łatwo się mówi, ale to nie takie proste
    Szybciej możliwy jak już byłby taki Jamróg, bo ta różnica w cenie między nim, a Jeleniem nie jest taka drastyczna.

    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Jeleniewski jest cały czas opcją rezerwową - ale biorąc pod uwagę sytuację na rynku transferowym gdzie drużyny sobie wydzierają zawodników to na 90% podpisze kontrakt z Polonią. Jurek próbuje na jego miejsce Jamroga, Gapińskiego czy Szczepaniaka ale jest trudno gdy już wydało się prawie 2 mln za podpisy.
    Temat Pawlickiego jest trudny do zrealizowania z dwóch przyczyn jego wygórowane oczekiwania a druga rzecz to słaby kontakt, bo od rozmów z dwa tygodnie temu Przemo nie odbiera telefonów ..

    Zastanawiam się czy Gapiński nie byłby lepszą opcją niż Jeleń. Na pewno jest niedużo droższy od Jelenia. Pytanie czy tam u niego jeszcze zostało coś w baku z ambicji
    No szczerze mówiąc chciałbym, abyś miał rację i oby się Twoje informacje potwierdziły. Z moich na ten moment wynika, że skład już jest zamknięty. Ale głowy i nie daję i z chęcią się pomylę
    Gapińskiego jakoś bym nie chciał. Nie wiem, chłop mi po prostu nie pasuje. Jamróg czy Szczepan jak najbardziej ok.
    Co do Pawlickiego to tak samo słyszałem - wyjechał z oczekiwaniami z kosmosu (jak na I ligę) i zerwał kontakt. On czeka na rozstrzygnięcia w I lidze i będzie się skłaniał ku beniaminkowi. Dopiero jeśli tam go kopną w dupę to zejdzie niżej, ale wtedy może się okazać, że nie trafi do nas, a np do Gdańska.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #5310
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Ta kasa wydana na Pawlickiego po awansie się zwróci.
    Gapa swego czasu śmigał na S2 ale w przyszłym roku będzie miał 41 lat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •