Strona 112 z 151 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,996 do 5,040 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4996
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Szlauderbach będzie miał 24 lata, więc pod 8 nie może iść.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #4997
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Szlauderbach będzie miał 24 lata, więc pod 8 nie może iść.
    Ok to po 2 Szlauderbach A pod 8 Lampart

  3. Powrót do góry    #4998
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Myślisz, że gwiazda pantery zechce być rezerwowym, jeśli w składzie ma być normalny zawodnik, a nie plastron.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #4999
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Myślisz, że gwiazda pantery zechce być rezerwowym, jeśli w składzie ma być normalny zawodnik, a nie plastron.
    Sezon długi kontuzjogenny chcąć awansować trzeba umieć przekonać finansowo

  5. Powrót do góry    #5000
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 173 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Najpierw się cieszymy, że Lyager odchodzi by potem cieszyć się, że wraca Skąd ta zmiana?
    Co do jego odejścia a to miałem mieszane uczucia. Młody, rozwojowy, ale po słabszym sezonie. Natomiast teraz patrząc na niego przez pryzmat jazdy ekstraligowej gwiazdeczki za ciężkie pieniądze, to po prostu uważam, że bardziej przydałoby się nam on niż Zagar

  6. Powrót do góry    #5001
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Żaden Lyager!
    To nie jest zawodnik do walki o awans a o tym marzymy i myślimy!
    Gość w jednym meczu zrobi 15(6) a w innym meczu 7 pkt i to ma być pewniak?
    Owszem jeździ ładnie.ofensywnie pod bandami, ale pkt pewnych z tego nie ma.

  7. Powrót do góry    #5002
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dlatego napisałem powyżej jak powinien wyglądać skład na awans A jak skład do "mówienia " że powalczymy o awans

  8. Powrót do góry    #5003
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 173 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Żaden Lyager!
    To nie jest zawodnik do walki o awans a o tym marzymy i myślimy!
    Gość w jednym meczu zrobi 15(6) a w innym meczu 7 pkt i to ma być pewniak?
    Owszem jeździ ładnie.ofensywnie pod bandami, ale pkt pewnych z tego nie ma.
    Za to z Zagara są konkretne punkty...

  9. Powrót do góry    #5004
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Zagar nie miał żadnych 15 (6) ,a te 7 pkt bo była jego norma

  10. Powrót do góry    #5005
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Zagar zrobił w sezonie 17 punktów więcej od Lyagera.

    Ale jadąc 16 biegów więcej niż Andreas, nie wspomne o wieku, "marzeniach" jakkolwiek to nie brzmi, a starym spasłym kocie który już nie ma ambicji bo swoje w tym sporcie coś tam porobił więc teraz tylko zarobek.

  11. Powrót do góry    #5006
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Tutaj nikt nie mówi o Zagarze, że ma zostać (chociaż i tak myślę, że na przyszły rok może być lepszy od Lyagera) tylko pewniejszy i bardziej przewidywalny np. Kurtz byłby lepszy.

  12. Powrót do góry    #5007
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 10 postach
    A jaką to średnią miał kurtz że jest taki kot?

  13. Powrót do góry    #5008
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    A jaką to średnią miał kurtz że jest taki kot?
    1,947/1,883 (z bonusami/bez bonusów). Natomiast jego występy przy S2 są powyżej tej średniej, a chłopak po prostu lubi się ścigać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #5009
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Chciałem napisać coś o skłądzie na przyszły sezon ale to jest absurd, zaraz się okaże że po prostu nie ma kogo kontraktować Gdyby ten Pawlicki się udał to przynajmniej byłby jakiś zalążek i sygnał dla innych...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  15. Powrót do góry    #5010
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Kurtz może odpalić w każdej chwili na jeszcze wyższy poziom, Zagar już odcina kupony

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Chciałem napisać coś o skłądzie na przyszły sezon ale to jest absurd, zaraz się okaże że po prostu nie ma kogo kontraktować Gdyby ten Pawlicki się udał to przynajmniej byłby jakiś zalążek i sygnał dla innych...
    Kogo to jest tylko trzeba mieć odpowiednie argumenty $$$

  16. Powrót do góry    #5011
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    1,947/1,883 (z bonusami/bez bonusów). Natomiast jego występy przy S2 są powyżej tej średniej, a chłopak po prostu lubi się ścigać.
    Akurat wielu lubi się ścigać na naszym torze i robi to zdecydowanie lepiej niż Zagar.Kurtz podobna średnia do Zagara.Fakt jest taki ze nam 3ba zawodników którzy umieją i zawsze dobrze się u nas prezentują.

  17. Powrót do góry    #5012
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Tonder praktycznie dogadał się już z Wybrzeżem. w Gdańsku jest tylko jedno pytanie kto 5 seniorem: Klindt jest blisko Wybrzeża, natomiast pytanie co z ruskami będzie, bo gdyby wszyscy mogli jeździć wskoczy na pewno Kułakow, z resztą jeśli odblokują ruskich to u nas też jeden wyląduje. Nie ukrywam że byłoby to dla nas duże wzmocnienie i sprawdzona opcja. Też zastanawiające jest to ile czasu potrzebują jacyś ludzi w PZM i Ministerstwie by podjąć prostą decyzję. Zaraz Ruscy uciekną z Ukrainy i wtedy będzie ok i będą mogli jeździć w innych ligach.

    Pytanie co zrobi Ostrów, bo chciał milion na transfery i tak liczył w swoich kalkulacjach, a raczej tych pieniędzy nie będzie z e-ligi ..
    o Gdansku info z interii - wiec co to za info

  18. Powrót do góry    #5013
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Akurat wielu lubi się ścigać na naszym torze i robi to zdecydowanie lepiej niż Zagar.Kurtz podobna średnia do Zagara.Fakt jest taki ze nam 3ba zawodników którzy umieją i zawsze dobrze się u nas prezentują.
    A kto Cię bardziej przekonuje? Chłopak jest kilkanaście lat młodszy od Zagara i nieźle się ściga. Podobna średnia do Zagara, więc gdyby miał nasz tor to ta średnia byłaby znacznie lepsza wg mnie. No i też sporo tańszy od Mateja.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #5014
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No i też sporo tańszy od Mateja.
    Nie powiedziałbym że jest sporo tańszy.
    Zaraz może się okazać że Zagar nie mając opcji lub mając wymuszone (Łódź, Krosno) będzie do wzięcia "w promocji". Natomiast on już odcina kupony i chyba wielu prezesów to widzi stąd też brak konkretów.

    Ale pełna zgoda duet Pawlicki i Kurtz wydaje się pewniejszy od Miedzińskiego z Zagarem, na pewno młodszy..
    Niestety Wrocław chce duży hajs za wypożyczenie Gustsa czy Gleba.. nie wiem czy kogoś stać z 1 ligi by sypnąć takim hajsem..
    Ostatnio edytowane przez bks_kobe ; 14-09-2022 o 21:13

  20. Powrót do góry    #5015
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Nie powiedziałbym że jest sporo tańszy.
    Zaraz może się okazać że Zagar nie mając opcji lub mając wymuszone (Łódź, Krosno) będzie do wzięcia "w promocji". Natomiast on już odcina kupony i chyba wielu prezesów to widzi stąd też brak konkretów.

    Ale pełna zgoda duet Pawlicki i Kurtz wydaje się pewniejszy od Miedzińskiego z Zagarem, na pewno młodszy..
    Niestety Wrocław chce duży hajs za wypożyczenie Gustsa czy Gleba.. nie wiem czy kogoś stać z 1 ligi by sypnąć takim hajsem..
    Matej liczy na podwyżkę po tym sezonie i nadal chce być najlepiej (top3) zarabiającym zawodnikiem I ligi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #5016
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Matej liczy na podwyżkę po tym sezonie i nadal chce być najlepiej (top3) zarabiającym zawodnikiem I ligi.
    Serio!?

    18 sr. w lidze. Ponizej 2,0! Bezczelny.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    never_mind (14-09-2022)

  23. Powrót do góry    #5017
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 10 postach
    Póki co tematu Zagara w Polonii nie ma.

  24. Powrót do góry    #5018
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    To ja się cieszę. Dzięki zmianie regulaminu, sezon ogórkowy będzie trochę ciekawszy. A Gusts złamał nogę.
    Ciekawe kto awansuje do 1 ligi? Szanse Opolan rosną.
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  25. Powrót do góry    #5019
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,096
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Musicie coś zmontować mocnego.

    Ostrów:
    1) Tobiasz Musielak
    2) Matias Nielsen
    3) David Bellego
    4) Grzegorz Walasek
    5). Olivier Berntzon
    6). Sebastian Szostak
    7) Jakub Krawczyk
    8) Jakub Poczta

    Oli, Matias i Grzechu mieli fajne momenty w Ekstralidze, do tego też możliwe , że dojdzie mocniejszy Bellego który miał w tym roku fajną szkołę życia. Każdy z tego składu w 1 lidze będzie bardzo solidny, a juniorów mają bardzo dobrych.
    Tylko wiadomo to pogłoski. Skład mimo wszystko solidny.

  26. Powrót do góry    #5020
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    — Teraz oczywiście mogę żałować, że nie wzięliśmy Keynana Rew. Rozmowy były — z nami i z Krosnem. Cena za wypożyczenie była zaporowa, ale — co najważniejsze — to był właśnie moment, gdy Oleg zaczął jeździć lepiej. Uznaliśmy, że rozsądniej będzie dalej inwestować w pomoc dla niego, niż ryzykować z niesprawdzonym zawodnikiem. Okazało się, że Rew spisuje się bardzo dobrze w ekipie Wilków, a a poprawa u Olega była nietrwała. Ale — znów — takich rzeczy nie da się przewidzieć. Jeśli jest więc ktoś, kto dziś potrafi wytypować zawodników, którzy będą w formie za rok, zapraszam do klubu, chętnie skorzystam z rady — dodał Kanclerz dla "Pomorskiej".

    Jurek przyjmujący rady od kogokolwiek

  27. Powrót do góry    #5021
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Stary juz wywiad. Niech lepiej pojawia sie przecieki to bedzie wiadomo ze sa klepnieci jacys zawodnicy. Widac ze chyba dostal nauczke i nie klepie na lewo i prawo.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  28. Powrót do góry    #5022
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Stary juz wywiad. Niech lepiej pojawia sie przecieki to bedzie wiadomo ze sa klepnieci jacys zawodnicy. Widac ze chyba dostal nauczke i nie klepie na lewo i prawo.
    Albo nie ma o czym gadać.

  29. Powrót do góry    #5023
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Jurek gada. Z każdym możliwym zawodnikiem spoza SGP
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #5024
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Jakby się udało wyrwać takiego Czugunova na u24 to była by petarda i krok przed wszystkimi.
    Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #5025
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Czugunow to dla mnie sc-fi, jeśli idzie o jego angaż w I lidze. Koszt zawodnika + wypożyczenie zrobiłby z niego niebotycznie drogi nabytek.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #5026
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Kasa kasa ale jeśli jeśli mówimy otwarcie że chcemy awansować to trzeba znaleźć ta kasę i nawet przepłacić. Został nam ostatni rok na awans, trzeba pamiętać że tu głównie w grę chodzi kontrakt Przyjemskiego. Jeśli go stracimy to za szybko nie awansujemy i wszystko się posypie. Więc albo teraz albo nigdy. W dalszej perspektywie moze to przepłacenie dzisiaj może się zwrócić.
    Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #5027
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Przepłaciliśmy już za Koniecznego i Zagara. Przepłacanie nie gwarantuje awansu.
    Jeśli chodzi o Wiktora to ja nadal mam mieszane uczucia. On jest za grzeczny i za miekki. Ten poziom który ma na teraz jest świetny. Ale nie wiem jak się rozwinie przy aktualnym - czyli bardzo zachowawczym - stylu jazdy. Każda większa kontuzja i dzwoń może go zahamować.
    Poza tym ewentualne odejście Wiktora może się zbiec w czasie z dopływem kolejnych talentów.
    Nie zrozumcie mnie źle. Ja bardzo bym chciał żeby Wiktor jeździł w Polonii długo. Ale nie można robić nieracjonalnych ruchów teraz kierując się ryzykiem jego odejścia za rok.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    ziomek_BKS (15-09-2022)

  35. Powrót do góry    #5028
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Prawda jest taka,ze poza waga,szybkim sprzetem i refleksem na starcie Wiktor nie ma zbyt duzo
    atutow jezdzieckich.Ale mlody jest,moze sie otrzaska.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    L (15-09-2022)

  37. Powrót do góry    #5029
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Przepłaciliśmy już za Koniecznego i Zagara. Przepłacanie nie gwarantuje awansu.
    Jeśli chodzi o Wiktora to ja nadal mam mieszane uczucia. On jest za grzeczny i za miekki. Ten poziom który ma na teraz jest świetny. Ale nie wiem jak się rozwinie przy aktualnym - czyli bardzo zachowawczym - stylu jazdy. Każda większa kontuzja i dzwoń może go zahamować.
    Poza tym ewentualne odejście Wiktora może się zbiec w czasie z dopływem kolejnych talentów.
    Nie zrozumcie mnie źle. Ja bardzo bym chciał żeby Wiktor jeździł w Polonii długo. Ale nie można robić nieracjonalnych ruchów teraz kierując się ryzykiem jego odejścia za rok.

    Za Mateja znaczną część płaciło NICE. Więc tu się nie zgodzę. Konieczny owszem to nietrafiona inwestycja. Myślę, że w tym razem po całorocznym oszczędzaniu na ruchach kadrowych trzeba po prostu rzucić kasą.
    Przykład Buczka, który nie trafił do nas, bo wg niego był słaby skład na moment kiedy się decydował. Pierwsze głośniejsze nazwisko i asiracje mogą w rozmowach pomóc.
    Nie czarujmy się też, że sam skład spowoduje, że inni dojdą za pół ceny byleby walczyć o awans.


    1. Bjerre
    2. Pawlicki
    3. Czugunov/Szlauderbach/Tonder
    4. Kurtz
    5. Lyager
    6. Przyjemski
    7. Głogowski / Nowak(jak kupi motocykle)
    8. Basso

  38. Powrót do góry    #5030
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Przepłaciliśmy już za Koniecznego i Zagara. Przepłacanie nie gwarantuje awansu.
    Jeśli chodzi o Wiktora to ja nadal mam mieszane uczucia. On jest za grzeczny i za miekki. Ten poziom który ma na teraz jest świetny. Ale nie wiem jak się rozwinie przy aktualnym - czyli bardzo zachowawczym - stylu jazdy. Każda większa kontuzja i dzwoń może go zahamować.
    Poza tym ewentualne odejście Wiktora może się zbiec w czasie z dopływem kolejnych talentów.
    Nie zrozumcie mnie źle. Ja bardzo bym chciał żeby Wiktor jeździł w Polonii długo. Ale nie można robić nieracjonalnych ruchów teraz kierując się ryzykiem jego odejścia za rok.
    Może nie tyle zbiec w czasie, ale ewentualna dziura będzie niewielka.
    Emil Maroszek (rocznik 2008), Adam Putkowski (2008), Maksymilian Pawełczak (2009) i Wiktor Jasiński (2009)- tutaj bym upatrywał kolejnych talentów. Potem jest jeszcze Mieszko Mudło (2011) też podobno fajnie sobie radzi. Więc coś tam dopłynie w kolejnych latach.
    Sęk w tym, żeby mieć dobrego, albo chociaż przyzwoitego juniora w sezon, w którym byśmy się w tej ELidze pojawili.
    Oczywiście chciałbym, aby awans był już w 2023 z Wiktorem i jego pozostaniem w Bydgoszczy. Potem może być trudniej po stracie Wiktora. Docelowo przyjdzie zapewne w końcu powiększenie ELigi po zakończeniu kontraktu z tv, a więc od sezonu 2026 (tak, wiem - daleko), a wówczas już ci młodzi wymienieni przeze mnie też powinni już coś w lidze jeździć.

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Za Mateja znaczną część płaciło NICE. Więc tu się nie zgodzę. Konieczny owszem to nietrafiona inwestycja. Myślę, że w tym razem po całorocznym oszczędzaniu na ruchach kadrowych trzeba po prostu rzucić kasą.
    Przykład Buczka, który nie trafił do nas, bo wg niego był słaby skład na moment kiedy się decydował. Pierwsze głośniejsze nazwisko i asiracje mogą w rozmowach pomóc.
    Nie czarujmy się też, że sam skład spowoduje, że inni dojdą za pół ceny byleby walczyć o awans.


    1. Bjerre
    2. Pawlicki
    3. Czugunov/Szlauderbach/Tonder
    4. Kurtz
    5. Lyager
    6. Przyjemski
    7. Głogowski / Nowak(jak kupi motocykle)
    8. Basso
    Wszystko fajnie, ale nie do końca realny ten skład. Gdzieś będzie Jeleniewski. W zasadzie ciężko powiedzieć czemu klub tego nie ogłasza. Chyba chcą dogadać jeszcze kogoś, żeby nie robić paniki wśród kibiców.
    Basso pod 8 ma niewiele sensu, bo może zastępować tylko zawodników zagranicznych, a największe "szanse" na zastępstwa z RZ ma Jeleń i U24. Już lepiej by go było dać do podstawowego składu chyba, niż przesiedzieć nim rok na ławce i zrobić mu to samo, co Falubaz Kvechowi i Tonderowi rok po roku robił.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #5031
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Tylko trzeba dać im jeździć. Konieczny zasadniczo pod koniec rundy zasadniczej marnował starty. Mógł w to miejsce jeździć już Głogowski.
    W 2023 będzie tłumacznie, że zdobywa doświadczenie, że nie jeździł itd.

  40. Powrót do góry    #5032
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tylko trzeba dać im jeździć. Konieczny zasadniczo pod koniec rundy zasadniczej marnował starty. Mógł w to miejsce jeździć już Głogowski.
    W 2023 będzie tłumacznie, że zdobywa doświadczenie, że nie jeździł itd.
    Mnie to bolało cały czas. Odkąd Głogowski nabył prawa do jazdy to powinien jeździć i wówczas na podstawie formy zdecydować który pojedzie w PO. A tak Bartek dostał jakieś 2 (?) fajansiarskie biegi, a Konieczny i tak cieniował, a teraz kończy juniorską przygodę. Inwestycja po ch*ju. A jak już w rewanżu po dwóch seriach było wiadomo, że nie odbrobimy Falubazu, to na moje Bartek powinien dostać bieg i za Koniecznego i za Michaiłowa. Tak samo w rewanżu z Gdańskiem - powinien ze dwa biegi pojechać. To było wg mnie zmarnowanie pół sezonu na Koniecznego, z którym było wiadomo, że nic dalej nie będzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    rogal1979 (15-09-2022)

  42. Powrót do góry    #5033
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Jeszcze a propos Wiktora i elipy. Awans w 2023 tylko zwiększa szanse pozostania tego zawodnika. Ale nie jest to pewne.
    Jeszcze raz unikał bym tego paraliżującego myślenia i obaw co to będzie jak Wiktora nie będzie.

  43. Powrót do góry    #5034
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 173 w 131 postach
    Najmniej wiarygodne źródło internetowe (Interia) za pośrednictwem swojego autora internetowego, niejakiego Konarskiego podaje, że Becker jest rozchwytywany absolutnie przez wszystkich. W artykule nie ma niestety żadnych konkretów, za to jest dużo domysłów autora. Z tego co się orientuję to on chyba nie jest rozpatrywany w kontekście Polonii? A szkoda.

  44. Powrót do góry    #5035
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Najmniej wiarygodne źródło internetowe (Interia) za pośrednictwem swojego autora internetowego, niejakiego Konarskiego podaje, że Becker jest rozchwytywany absolutnie przez wszystkich. W artykule nie ma niestety żadnych konkretów, za to jest dużo domysłów autora. Z tego co się orientuję to on chyba nie jest rozpatrywany w kontekście Polonii? A szkoda.
    Zapytanie to na pewno dostał, bo Jurek się nie ogranicza i atakuje każdego
    A że dziennikarze jadą na domysłach to żadna nowość. Spekulacje, własne wymysły i kopiowanie wypowiedzi kibiców z neta...ot "dziennikarska" robota...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #5036
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 67 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Musicie coś zmontować mocnego.

    Ostrów:
    1) Tobiasz Musielak
    2) Matias Nielsen
    3) David Bellego
    4) Grzegorz Walasek
    5). Olivier Berntzon
    6). Sebastian Szostak
    7) Jakub Krawczyk
    8) Jakub Poczta

    Oli, Matias i Grzechu mieli fajne momenty w Ekstralidze, do tego też możliwe , że dojdzie mocniejszy Bellego który miał w tym roku fajną szkołę życia. Każdy z tego składu w 1 lidze będzie bardzo solidny, a juniorów mają bardzo dobrych.
    Tylko wiadomo to pogłoski. Skład mimo wszystko solidny.
    Jeśli ten skład powyżej miałby się potwierdzić (co uważam za bardzo realne), to faktycznie Ostrów będzie kosił aż miło.
    Na pewno z klucza stają się faworytem ligi. Mocni seniorzy i zdolna juniorka.
    Mała pociecha, że Musielak opuści Krosno, a zakładam, że Zielonka znajdzie się w extra.

    Jeśli Kanclerz nie dogada się z Pawlickim to nasze szanse na awans spadają.

  46. Powrót do góry    #5037
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 173 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zapytanie to na pewno dostał, bo Jurek się nie ogranicza i atakuje każdego
    A że dziennikarze jadą na domysłach to żadna nowość. Spekulacje, własne wymysły i kopiowanie wypowiedzi kibiców z neta...ot "dziennikarska" robota...
    Może się okażę, że zawodnik, który nigdzie, oprócz tego forum nie był wymieniany jako kandydat do składu zasiliłby nasze szeregi. W sumie to wcale bym się nie zdziwił znając tego "pokera" Jerzego. Miejsce w składzie się znajdzie, bo jest już chętny na Michailova

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-czeka-na-ruch

  47. Powrót do góry    #5038
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    "Ponadto trwają poszukiwania jeszcze jednego krajowego seniora. Wśród kandydatów do jazdy w Stali Rzeszów wymieniało się m.in. się Grzegorza Walaska oraz Daniela Jeleniewskiego. Jednak obaj na pewno nie trafił do ekipy z Rzeszowa. W razie awansu Cellfast Wilków Krosno do PGE Ekstraligi dołączyć do Stali może Mateusz Szczepaniak. W kręgu zainteresowania jest również Krystian Pieszczek z ROW-u Rybnik."

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (10-08-2023)

  49. Powrót do góry    #5039
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tylko trzeba dać im jeździć. Konieczny zasadniczo pod koniec rundy zasadniczej marnował starty. Mógł w to miejsce jeździć już Głogowski.
    W 2023 będzie tłumacznie, że zdobywa doświadczenie, że nie jeździł itd.
    Zrób miejsce w skrzynce, bo nie można Ci odpisać
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #5040
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 173 w 131 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...k-traci-lidera

    To tak a propos naszych wczorajszych dywagacji...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •