Strona 111 z 151 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,995 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4951
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Halo, u was w Bydgoszczy wszyscy tak walą w wuja?
    Nie wszyscy. Gdybyś ze mną się założył - na 100% wypełniłbym umowę.
    A do zakładu nie przystępowałem, gdyż 20 punktów dla Wiktora było
    zbyt wyśrubowanym wynikiem.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    sobotch (13-09-2022)

  3. Powrót do góry    #4952
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Nowy regulamin otwiera wiele możliwości i teraz pytanie na co nas stać finansowo zakładając polskie u24 można się pobawić w sklad:

    1. Bjerre
    2. Pawlicki
    3. Zagar
    4. Bellego/Kurtz
    5. Szlauderbach
    6. Przyjemski
    7. Glogowski

    Lub bez polskiego u24

    1. Bjerre
    2. Pawlicki
    3. Zagar/Bellego/Kurtz
    4. Fajfer/Jamrog
    5. Basso
    6. Przyjemski
    7. Borowiak?
    Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #4953
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Czyli Szlaurdebach zastepowany przez Wiktora a reszta przy cieniowaniu przez Basso lub Basso na U24. Pierwsza opcja raczej lepsza pod wzgledem taktycznym.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  5. Powrót do góry    #4954
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Jak przekazują dziennikarze portalu trojmiasto.pl wszystko przez ogromne żądania zawodników. I tak rekordzistami do jazdy w 1. LŻ mają być Matej Zagar i David Belllego, którzy chcą między 400-500 tys. złotych za podpis oraz 4-5 tys. złotych za punkt.
    Niewiele mniej chcą krajowi seniorzy. Przemysław Pawlicki, Grzegorz Zengota i Grzegorz Walasek rozsyłają do klubów oferty 300-400 tys. za podpis i 3-4 tys. z punkt.

    Bo fantazja jest od tego, aby bawić się....

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (10-08-2023)

  7. Powrót do góry    #4955
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Jak przekazują dziennikarze portalu trojmiasto.pl wszystko przez ogromne żądania zawodników. I tak rekordzistami do jazdy w 1. LŻ mają być Matej Zagar i David Belllego, którzy chcą między 400-500 tys. złotych za podpis oraz 4-5 tys. złotych za punkt.
    Niewiele mniej chcą krajowi seniorzy. Przemysław Pawlicki, Grzegorz Zengota i Grzegorz Walasek rozsyłają do klubów oferty 300-400 tys. za podpis i 3-4 tys. z punkt.

    Bo fantazja jest od tego, aby bawić się....
    Bellego i Pawlicki pewnie cos okolo tego dostana, reszta moze 70%
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  8. Powrót do góry    #4956
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pawlicki za "3,3" to byłby dobry deal. Ewentualnie drabinka, która przy dobrych wynikach mogłaby dać mu nawet więcej korzyści gdzie przy 10+ stawka za punkt by szła w górę

  9. Powrót do góry    #4957
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Czyli Szlaurdebach zastepowany przez Wiktora a reszta przy cieniowaniu przez Basso lub Basso na U24. Pierwsza opcja raczej lepsza pod wzgledem taktycznym.
    Problem jest taki, że Kanclerz patrzy na Wiktora jako lidera pary, co według mnie jest totalnym błędem. 18latkowi mogą się zdarzać słabsze mecze i nie będzie lał każdego seniora w 1 lidze.



    Basso podbija stawki mocno i po niedzieli może włączyć jeszcze jeden gracz o niego i jeśli nie klepnie go w tym tygodniu to myślę, że pójdzie gdzie indziej.

    Ogólnie na deklarację w sprawie liderów trzeba poczekać do przyszłego tygodnia.

    Nie ma tematu juniorów z zewnątrz na tą chwilę - chcą inwestować w Głogowskiego/Nowak-a. Ten drugi jest mocno forsowany przez .. kapitał rodziców.

  10. Powrót do góry    #4958
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Dajcie spokój z tym Nowakiem, chłop co licencje zdał dopiero w wieku 18 lat. Nie dziwie sie ze nie ma tematu juniora z zewnątrz, 200 koła za Przemka chyba Kanclerza ostro nauczyło co nie co, ewentualnie jak coś się będzie dziać to można zrobić jak Falubaz w tym sezonie, czyli wypożyczenie, tu akurat na plus.

    Ogólnie ciemno widze te okienko transferowe Nice już nam nie przyjdzie z pomocą, jedyne co mnie cieszy że taki zawodnik X (potencjalny lider chcący walczyć o awans do Eligi) widzi że ma w zespole już Bjerre i Wiktora, a potem już jakoś pójdzie, ale wiadomo, kasa misiu kasa, ile jej mamy?

  11. Powrót do góry    #4959
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Problem jest taki, że Kanclerz patrzy na Wiktora jako lidera pary, co według mnie jest totalnym błędem. 18latkowi mogą się zdarzać słabsze mecze i nie będzie lał każdego seniora w 1 lidze.



    Basso podbija stawki mocno i po niedzieli może włączyć jeszcze jeden gracz o niego i jeśli nie klepnie go w tym tygodniu to myślę, że pójdzie gdzie indziej.

    Ogólnie na deklarację w sprawie liderów trzeba poczekać do przyszłego tygodnia.

    Nie ma tematu juniorów z zewnątrz na tą chwilę - chcą inwestować w Głogowskiego/Nowak-a. Ten drugi jest mocno forsowany przez .. kapitał rodziców.
    Ten kapitał wystarczył na przerywajacy motocykl od startu w Gdańsku.

    Basso trzeba brać i ostatnio zdaje się to sugerował Krzysztof Kanclerz w wywiadzie.


    Deklaracje pewnie po niedzielnym finale 1 ligii.

  12. Powrót do góry    #4960
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Chyba po finale 2 ligi bo Basso tam przynalezy do PSZ a oni sezonu nie skonczyli.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  13. Powrót do góry    #4961
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No za tydzień to wszyscy będą po sezonie, więc każdy będzie otwarty na rozmowy "oficjalnie"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #4962
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No za tydzień to wszyscy będą po sezonie, więc każdy będzie otwarty na rozmowy "oficjalnie"
    Bardzo mało będzie tych zawodników sensownych do takich rozmów oficjalnych. Praktycznie nic się nie zmieni tylko sezon się zakończy tak swoją drogą.
    Skoro taki Musielak dostaje telefony już w maju. Troszkę za późno na jakieś mocne transfery teraz przygotowane praktycznie od zera. Zostali zawodnicy co nie znaleźli miejsca w Ekstralidze i czekają , a pamietajmy, że beniaminek będzie tez potrzebował możliwie najlepszych opcji.
    Więc jesteście w bardzo ciężkim położeniu. Moim zdaniem Kanclerz przespał okres transferowy, za bardzo może planował budować skład na Ekstraligę niż 1 ligę. W teorii zawodnicy którzy mogliby być przymierzani do składu w przypadku awansu, już nie są realnymi opcjami. Świetny przykład Maxa Fricke który słyszy się, ze dogadał się z GKM-em już dość dawno. Nie czekając na to jak losy Falubazu mogą się potoczyć.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 14-09-2022 o 08:32

  15. Powrót do góry    #4963
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Bardzo mało będzie tych zawodników sensownych do takich rozmów oficjalnych. Praktycznie nic się nie zmieni tylko sezon się zakończy tak swoją drogą.
    Skoro taki Musielak dostaje telefony już w maju. Troszkę za późno na jakieś mocne transfery teraz przygotowane praktycznie od zera. Zostali zawodnicy co nie znaleźli miejsca w Ekstralidze i czekają , a pamietajmy, że beniaminek będzie tez potrzebował możliwie najlepszych opcji.
    Więc jesteście w bardzo ciężkim położeniu. Moim zdaniem Kanclerz przespał okres transferowy, za bardzo może planował budować skład na Ekstraligę niż 1 ligę. W teorii zawodnicy którzy mogliby być przymierzani do składu w przypadku awansu, już nie są realnymi opcjami. Świetny przykład Maxa Fricke który słyszy się, ze dogadał się z GKM-em już dość dawno. Nie czekając na to jak losy Falubazu mogą się potoczyć.
    Może źle się wyraziłem. Nie chodzi mi o to, że będzie można zacząć rozmawiać, a o to, że te rozmowy będą mogły bardziej "przeciekać".
    Co do Jurka to może być tak jak mówisz, że zbyt się nastawił na ELigę, ale też z drugiej strony mówi się, że były rozmowy np. z takim Kurtzem, który był na tak, ale właśnie na I ligę. Także zobaczymy co tam stworzy.
    Chociaż w takiej samej sytuacji co do rozmów można powiedzieć, że są/były Falubaz czy Wilki, bo ciężko dogadać zawodników jeśli się nie wie w której lidze się pojedzie, a cała 8mka ELigi wiedziała już po pierwszej kolejce wiedziała kto spada, więc nie było problemu zacząć rozmowy już w maju.
    Fricke to też chyba jednak chciał się uwolnić z okowów ZG.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #4964
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Kurtz wyglada na to, że dalej realny wydaje się Rybnik (jeszcze pogłoski o odejściu Klindta do Gdańska mogą to sugerować) , ale tez macie swoje argumenty. Brady na torze u was , może być strzałem w 10. Wiec jak najbardziej opcja za Zagara bardzo dobra. No i tez uważam, że dla samego Kurtza transfer do Bydgoszczy będzie tez na plus , aby ruszyć z karierą do przodu. Bo w Łodzi stoi w miejscu, a Rybnik już przerabiał , a tam raczej klimat do progresu delikatnie mówiąc słaby.
    Chyba, że z Szymonem wykombinujecie skład, wziąć Basso na 16 i Michajłowa wypożyczyć. Tylko nie wiem czy na taką konkurencje by Szymon się zgodził, wątpię szczerze mówiąc, ale opcji jest wtedy więcej.
    Na miejscu Kanclerza bardzo mocno starałbym się o transfer Brady’ego. Facet uwielbia się ścigać , macie do tego tor świetny. Skoro Lyager fajnie wyglądał to dla mnie Brady może wyglądać dużo, dużo lepiej.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 14-09-2022 o 10:07

  17. Powrót do góry    #4965
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Chyba po finale 2 ligi bo Basso tam przynalezy do PSZ a oni sezonu nie skonczyli.
    A Wybrzeże ogłosiło, ze Lahti zostaje a on wypożyczony z Łodzi. Wiec taka sama sytuacja moze byc z Basso.

  18. Powrót do góry    #4966
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kurtz wyglada na to, że dalej realny wydaje się Rybnik (jeszcze pogłoski o odejściu Klindta do Gdańska mogą to sugerować) , ale tez macie swoje argumenty. Brady na torze u was , może być strzałem w 10. Wiec jak najbardziej opcja za Zagara bardzo dobra. No i tez uważam, że dla samego Kurtza transfer do Bydgoszczy będzie tez na plus , aby ruszyć z karierą do przodu. Bo w Łodzi stoi w miejscu, a Rybnik już przerabiał , a tam raczej klimat do progresu delikatnie mówiąc słaby.
    Chyba, że z Szymonem wykombinujecie skład, wziąć Basso na 16 i Michajłowa wypożyczyć. Tylko nie wiem czy na taką konkurencje by Szymon się zgodził, wątpię szczerze mówiąc, ale opcji jest wtedy więcej.
    Na miejscu Kanclerza bardzo mocno starałbym się o transfer Brady’ego. Facet uwielbia się ścigać , macie do tego tor świetny. Skoro Lyager fajnie wyglądał to dla mnie Brady może wyglądać dużo, dużo lepiej.
    No Kurtz wydaje się być idealnym kandydatem do jazdy w Polonii i gdyby się to udało dogadać to byłoby - jak mówisz - z korzyścią dla obu stron.
    Pytanie na ile głęboko Jurek jest w stanie sięgnąć do kieszeni.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #4967
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    1 Pawlicki
    2 Szlauber
    3 Zagar (wiem zawiódł , ale czuje że w przyszłym roku odpali )
    4 Kurtz
    5 Bjerre
    6 Borowiak
    7 Przyjemski
    8 Konieczny + 2 młodych zagranicznych u23

    Skład myślę na pewny awans no ale Krużyński już pewnie kasy nie wyłoży i skończy się

    1 Jeleń
    2 Szlauber
    3 Bjerre
    4 MJJensen
    5 Zagar / P.Hansen / V . Milik /
    6 Przyjemski
    7 Głogowski
    8 Basso

  20. Powrót do góry    #4968
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No Kurtz wydaje się być idealnym kandydatem do jazdy w Polonii i gdyby się to udało dogadać to byłoby - jak mówisz - z korzyścią dla obu stron.
    Pytanie na ile głęboko Jurek jest w stanie sięgnąć do kieszeni.
    Brady nigdy nie był typem „złotówy” i nie jest. W mojej opinii opcja perspektywy, rozwoju przy fajnym kontrakcie może go przekonać. Akurat tutaj aspekt finansowy nie jest problemem skoro Rybnik tam go mocno przekonuje - skoro stać ich, tym bardziej stać was.

  21. Powrót do góry    #4969
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    1 Pawlicki
    2 Szlauber
    3 Zagar (wiem zawiódł , ale czuje że w przyszłym roku odpali )
    4 Kurtz
    5 Bjerre
    6 Borowiak
    7 Przyjemski
    8 Konieczny + 2 młodych zagranicznych u23

    Skład myślę na pewny awans no ale Krużyński już pewnie kasy nie wyłoży i skończy się

    1 Jeleń
    2 Szlauber
    3 Bjerre
    4 MJJensen
    5 Zagar / P.Hansen / V . Milik /
    6 Przyjemski
    7 Głogowski
    8 Basso
    Juniora z zewnątrz ma nie być.
    Generalnie na ten moment to szału nie ma, ale mam nadzieję, że Jurek powalczy o polepszenie sytuacji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #4970
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    1 Pawlicki
    2 Szlauber
    3 Zagar (wiem zawiódł , ale czuje że w przyszłym roku odpali )
    4 Kurtz
    5 Bjerre
    6 Borowiak
    7 Przyjemski
    8 Konieczny + 2 młodych zagranicznych u23

    Skład myślę na pewny awans no ale Krużyński już pewnie kasy nie wyłoży i skończy się

    1 Jeleń
    2 Szlauber
    3 Bjerre
    4 MJJensen
    5 Zagar / P.Hansen / V . Milik /
    6 Przyjemski
    7 Głogowski
    8 Basso
    Akurat Borowiak według mnie nie ma szans na Bydgoszcz. Chłopak ma się rozwijać i jeździć jak najwiecej u was raczej to byłoby nierealne. Chociaż kto wie, ale raczej Unia będzie starała się wypożyczyć Borowiaka czy Jabłońskiego gdzie będą mieć jak najwiecej okazji do startów.

    Dla mnie wzięcie Szymona jest o tyle dobrym pomysłem, że na seniora zostawiacie opcje zagraniczną, a jak jeszcze jest opcja realna z Basso pod 8/16 to nie ma się co zastanawiać. Kwestia czy na taką rywalizację Szymon się zgodzi.
    Na miejscu Kanclerza mimo wszystko bardzo, ale to bardzo mocno postarał się o Przemka Pawlickiego. To zapewne tanie nie będzie, ale też facet jest stworzony na wasz tor i uważam w 1 lidze będzie mega pewny. No i do tego przekonać Kurtza. Brzmi to realnie. Mino wszystko Zagara zostawiłbym , bo gorzej niż w tym roku nie pojedzie, a swoje zrobi. Kto wie czy mu nie odbije forma niczym z Lublina. Kwestia tylko finansowa czy się podoła, ale dla mnie innej opcji nie ma. Walczycie też o pozostanie Przyjemskiego i nie ma dla mnie możliwości iść na półśrodki , bo jak Wiktor odejdzie to już tak prędko nie wróci. Awans = pozostanie Wiktora.
    Pamietajmy.

    1). Kenneth Bjerre
    2). Brady Kurtz
    3). Matej Zagar
    4). Szymon Szlauderbach
    5). Przemysław Pawlicki
    6). Wiktor Przyjemski
    7). ???
    8). Benjamin Basso

    Mega mocna drużyna i wszyscy może z wyjątkiem Szymona stworzeni do walki, a akurat wasz tor jak mało inny jest stworzony dla takich wariatów.

  23. Powrót do góry    #4971
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Juniora z zewnątrz ma nie być.
    Generalnie na ten moment to szału nie ma, ale mam nadzieję, że Jurek powalczy o polepszenie sytuacji.
    Czyli pewnie opcja 2 na dodatek bez Zegara ?

  24. Powrót do góry    #4972
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Akurat Borowiak według mnie nie ma szans na Bydgoszcz. Chłopak ma się rozwijać i jeździć jak najwiecej u was raczej to byłoby nierealne. Chociaż kto wie, ale raczej Unia będzie starała się wypożyczyć Borowiaka czy Jabłońskiego gdzie będą mieć jak najwiecej okazji do startów.

    Dla mnie wzięcie Szymona jest o tyle dobrym pomysłem, że na seniora zostawiacie opcje zagraniczną, a jak jeszcze jest opcja realna z Basso pod 8/16 to nie ma się co zastanawiać. Kwestia czy na taką rywalizację Szymon się zgodzi.
    Na miejscu Kanclerza mimo wszystko bardzo, ale to bardzo mocno postarał się o Przemka Pawlickiego. To zapewne tanie nie będzie, ale też facet jest stworzony na wasz tor i uważam w 1 lidze będzie mega pewny. No i do tego przekonać Kurtza. Brzmi to realnie. Mino wszystko Zagara zostawiłbym , bo gorzej niż w tym roku nie pojedzie, a swoje zrobi. Kto wie czy mu nie odbije forma niczym z Lublina. Kwestia tylko finansowa czy się podoła, ale dla mnie innej opcji nie ma. Walczycie też o pozostanie Przyjemskiego i nie ma dla mnie możliwości iść na półśrodki , bo jak Wiktor odejdzie to już tak prędko nie wróci. Awans = pozostanie Wiktora.
    Pamietajmy.

    1). Kenneth Bjerre
    2). Brady Kurtz
    3). Matej Zagar
    4). Szymon Szlauderbach
    5). Przemysław Pawlicki
    6). Wiktor Przyjemski
    7). ???
    8). Benjamin Basso

    Mega mocna drużyna i wszyscy może z wyjątkiem Szymona stworzeni do walki, a akurat wasz tor jak mało inny jest stworzony dla takich wariatów.
    W myśl nowych reguł Basso mógłby zastępować jedynie zagranicznych seniorów (w tym U24). Więc trochę to ogranicza też pole manewru, bo akurat za potencjalnie najsłabsze ogniwo (Szlauderbach) wskoczyć by nie mógł.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #4973
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W myśl nowych reguł Basso mógłby zastępować jedynie zagranicznych seniorów (w tym U24). Więc trochę to ogranicza też pole manewru, bo akurat za potencjalnie najsłabsze ogniwo (Szlauderbach) wskoczyć by nie mógł.
    Ale tu za Szymona mógłby 2 krotnie wskoczyć Wiktor...

  26. Powrót do góry    #4974
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Ale tu za Szymona mógłby 2 krotnie wskoczyć Wiktor...
    Tak, ale wówczas zawodnik pod 8/16 w zasadzie traci sens, jeśli to jest zagraniczniak jakiś.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #4975
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie wiem co Kurtza ciągnie do Rybnika? Skład im się sypie. Na razie uzgodnili Wojdylo a odejść mają Klindt(Wybrzeże?) i chyba Zengota(ZG?). Pieszczka sonduje podobno mocno Rzeszów a juniorsko też dupy nie urywają. Będą walczyć pewnie o utrzymanie, zero większych perspektyw. To nie ma sensu przecież. U nas tor często do walki, lepsze perspektywy bo będziemy w czubie ligi i kasa dzień po meczu. Prezes też w parkingu się nie kręci jak Bond Ciężko go aż tak przekonać?...I wtedy kogoś jeszcze za Zagara jeśli u24 ma być Polak bo i punkty słabe a i dobrym duchem drużyny też nie jest. Pogonić w diabły

  28. Powrót do góry    #4976
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Na rzeszowskim forum piszą że Tonder u was. Nie wiem ile w tym prawdy ale te głosy o Szlauderbachu czy Tonderze swiadczą ze chyba pojedziecie na 1pl i 1 u24 pl + 3 obco to oznacza brak Pawlickiego i Zagara w składzie

    1.Zagar
    2.Tonder/Szaluderbach
    3.OBCO
    4.Jeleniewski
    5.Bjerre
    6.Glogowski
    7.Przyjemski

  29. Powrót do góry    #4977
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Rzeszowskie forum? a to ciekawe źródło informacji xD

    Piszesz o składzie bez Zagara i niżej dajesz skład z Zagarem, mefedron z rana za mocno wjechał?

  30. Powrót do góry    #4978
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Rzeszowskie forum? a to ciekawe źródło informacji xD

    Piszesz o składzie bez Zagara i niżej dajesz skład z Zagarem, mefedron z rana za mocno wjechał?
    Brak Pawlickiego i Zagara w składzie

    może tak

  31. Powrót do góry    #4979
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Na rzeszowskim forum piszą że Tonder u was. Nie wiem ile w tym prawdy ale te głosy o Szlauderbachu czy Tonderze swiadczą ze chyba pojedziecie na 1pl i 1 u24 pl + 3 obco to oznacza brak Pawlickiego i Zagara w składzie

    1.Zagar
    2.Tonder/Szaluderbach
    3.OBCO
    4.Jeleniewski
    5.Bjerre
    6.Glogowski
    7.Przyjemski
    to skład identyczny jak w tym roku...tylko wymiana obco za Adriana.. pytanie kto to ma być... z takim składem co najwyżej półfinał

  32. Powrót do góry    #4980
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    To raczej nie będzie obco, a Polak. Przynajmniej na ten moment.
    No i za Zagara blisko jest inny obcokrajowiec.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #4981
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To raczej nie będzie obco, a Polak. Przynajmniej na ten moment.
    No i za Zagara blisko jest inny obcokrajowiec.
    Lubie Twoje privy do mnie jakby co więc who ?

  34. Powrót do góry    #4982
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Na rzeszowskim forum piszą że Tonder u was. Nie wiem ile w tym prawdy ale te głosy o Szlauderbachu czy Tonderze swiadczą ze chyba pojedziecie na 1pl i 1 u24 pl + 3 obco to oznacza brak Pawlickiego i Zagara w składzie

    1.Zagar
    2.Tonder/Szaluderbach
    3.OBCO
    4.Jeleniewski
    5.Bjerre
    6.Glogowski
    7.Przyjemski
    1 Zagar
    2 Tonder
    3 Kurtz
    4 Mat. Szczepaniak
    5 Bjerre
    6 Przyjemski
    7 Głogowski
    8 Basso

    I możemy jechać

  35. Powrót do góry    #4983
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    1 Zagar
    2 Tonder
    3 Kurtz
    4 Mat. Szczepaniak
    5 Bjerre
    6 Przyjemski
    7 Głogowski
    8 Basso

    I możemy jechać
    Jeżeli Tonder na u24 to pod 8 musi być Polak.

  36. Powrót do góry    #4984
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,795
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Jeżeli Tonder na u24 to pod 8 musi być Polak.
    Nie musi Po prostu Basso nie bedzie mogl jechac jak RZ tylko za U24 Tondera

  37. Powrót do góry    #4985
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czyli będzie w takim położeniu, że zgnije na ławie
    Coś się chyba z Pawlickim grubszego dzieje i stawiam, że ta opcja się uda

  38. Powrót do góry    #4986
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Jedni piszą że coś grubszego, drudzy że raczej nie da rady, chyba trzeba nie przeglądać tego forum i tych wszystkich Onetów interi i innych sf bo codziennie coś innego xD

  39. Powrót do góry    #4987
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Nie musi Po prostu Basso nie bedzie mogl jechac jak RZ tylko za U24 Tondera
    No tak użyłem trochę skrótu myślowego no bo moim zdaniem lepiej jechać Jeleniem i Basso niż Tonderem i Zagarem.

  40. Powrót do góry    #4988
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Tonder praktycznie dogadał się już z Wybrzeżem. w Gdańsku jest tylko jedno pytanie kto 5 seniorem: Klindt jest blisko Wybrzeża, natomiast pytanie co z ruskami będzie, bo gdyby wszyscy mogli jeździć wskoczy na pewno Kułakow, z resztą jeśli odblokują ruskich to u nas też jeden wyląduje. Nie ukrywam że byłoby to dla nas duże wzmocnienie i sprawdzona opcja. Też zastanawiające jest to ile czasu potrzebują jacyś ludzi w PZM i Ministerstwie by podjąć prostą decyzję. Zaraz Ruscy uciekną z Ukrainy i wtedy będzie ok i będą mogli jeździć w innych ligach.

    Pytanie co zrobi Ostrów, bo chciał milion na transfery i tak liczył w swoich kalkulacjach, a raczej tych pieniędzy nie będzie z e-ligi ..
    Ostatnio edytowane przez bks_kobe ; 14-09-2022 o 14:34

  41. Powrót do góry    #4989
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Tarasienko?

  42. Powrót do góry    #4990
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To raczej nie będzie obco, a Polak. Przynajmniej na ten moment.
    No i za Zagara blisko jest inny obcokrajowiec.
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Lubie Twoje privy do mnie jakby co więc who ?
    Tak w razie czego też jestem łasy na takie informacje więc jakby co to pisz śmiało

    Moim zdaniem kilku zawodników delikatnie mówiąc trochę się pospieszyło z decyzjami co do przyszłego roku. Mam tu na myśli R. Jensena, Lyagera i Fajfera, z czego dwóch ostatnich przy ich lekkiej opieszałości co do wyboru pracodawcy na przyszły sezon widziałbym u nas. No ale teraz to już pozamiatane, przynajmniej z Lyagerem. Co do powrotu Rosjan, to jestem ciekaw ich dyspozycji po rocznej przerwie. Większość z nich, a przynamniej tych topowych chyba za bardzo nigdzie nie jeździła.
    Ostatnio edytowane przez Paweł#21 ; 14-09-2022 o 15:15

  43. Powrót do góry    #4991
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Nie sprawdzałem, ale parę minut temu widziałem info, że Lyager skasował z swoich sociali info o pozostaniu w Rybniku.
    Nie sugeruję, że na pewno zmienił zdanie, ale kto wie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #4992
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie sprawdzałem, ale parę minut temu widziałem info, że Lyager skasował z swoich sociali info o pozostaniu w Rybniku.
    Nie sugeruję, że na pewno zmienił zdanie, ale kto wie
    No to ja poważnie bym chłopaka rozważył do składu na przyszły sezon.

  45. Powrót do góry    #4993
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Najpierw się cieszymy, że Lyager odchodzi by potem cieszyć się, że wraca Skąd ta zmiana? Taras niech się buja. Odszedł trochę jak taki mały szczur to niech błaga dalej o szansę w Grudziądzu.

  46. Powrót do góry    #4994
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Ja się nie cieszyłem że odchodzi i pisałem że pojedzie lepszy sezon od któregoś z dwójki Bjerre lub Zagar i trafiłem.

    Generalnie tam widze że jego post wisi z końcowki lipca o końcu sezonu i podziękowaniu Rybnikowi, pisał tam że następny będzie dla "nas" lepszy.

    Więc chyba jakieś fake ktoś puszcza

  47. Powrót do góry    #4995
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Opcję są dwie
    Albo mamy kasę i walczymy o awans
    Składy przykładowe
    1 Pawlicki
    2 Lampart/Tonder
    3 Bellego
    4 Bjerre
    5 Kurtz
    6 Głogowski/ na półfinały można do Leszna zadzwonić
    7 Przyjemski
    8 Szlauderbach

    Albo 2 opcja próbujemy może się jakoś uda
    1 Bjerre
    2 Jeleń
    3 Zagar
    4 Basso
    5 Polak jakiś dostępny Gapiński/Nowak
    6 Głogowski
    7 Przyjemski

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •