Strona 108 z 151 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,816 do 4,860 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4816
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    No to młyn tworzy atmosferę na stadionie. I to kibice uczęszczający tam w razie zagrożenia nadstawią karku za klub, także tak funkcjonuje na lepszych zasadach. Uważam, że wyższą wartość mają oni niż fanatycy stadionowej kiełbasy w koszulce abramczyka.
    Chłopie skąd się urwałeś. Normalnie złote usta sezonu 2022

    Młyn chroni przed zagrożeniami i robi atmosferę dobry dowcip. Atmosferę robi kulturalny doping, dopingowanie wszystkim zawodnikom a nie wybranym jednostką. Kulturalne przyśpiewki i skandowane hasła, które nie obrażają innych ludzi.
    Wywieszanie flag dopingującymi hasłami a nie obrażającymi innych, sektorówka, flagowiska jestem za. Jeśli jest zakaz używania pirotechniki, bo to przeszkadza zawodnikom, to przestrzegać tego zakazu.
    Przed jakimi zagrożenia chroni młyn?, tylko od razu mówię że nie piszę o grupach które kibicują kulturalnie fankluby, stowarzyszenia kibiców itd..
    To raczej przed młynem trzeba chronić resztę kibiców. Bo jak to ma inne zdanie albo innemu zespołowi kibicuje to mordzie dostanie

    Najlepiej mieć pretensje do innych kibiców a nie do siebie. Na stadiony żużlowe przychodzą rodzinny, ludzie w różnym wieku, od najmłodszych do starszych.
    Oni chcą oglądać zawody, kibicować swojej drużynie, wypić piwo czy zjeść kiełbasę. Nie przychodzą aby ktoś ich obrażał czy po mordzie dał

  2. Powrót do góry    #4817
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Ludzie dajcie spokój. Nie ma co im wogole tu odpowiadać. Już się tego nauczyłem że szkoda na nich słów.
    To są ludzie, którzy kiedy naprawdę byli potrzebni to ich nie było. Nie mowie ze na każdym meczu za czasów Wladkowych bylem(teraz tez nie zawsze mam czas), ale wtedy kiedy byłem nie widziałem wielce prawilnych kibiców… woleli jeździć na GKM niż na własny stadion dając zarobić walasnemu klubowi.
    A teraz mają wielkie roszczenia, bo to oni są tymi jedynymi właściwymi. Śmiechu warte.. Sytuacje że kogos trzeba bronić nie widziałem.. sami gdybyście nie wywoływali różnych sytuacji to może taki przeciętny „Pożeracz Kiełbasy” nie musiałby się bać że w odwecie za Was dostanie wpier..

  3. Powrót do góry    #4818
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Krzysztof Kanclerz powiedział w wywiadzie w zasadzie to samo co Jurek. Zero samokrytyki. Co zresztą nie dziwi.
    Jedynie zastanawiający jest akapit odnośnie Basso:
    "Wspomniał pan, że swoje zrobił Basso. W jednej z naszych rozmów mówił pan, że klub jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy z tym zawodnikiem.Nic się nie zmieniło. Benjamin Basso wywarł na mnie pozytywne wrażenie, czuł bydgoski tor. Z tego, co wiem, odpowiada mu panująca u nas atmosfera i wyraża chęci jazdy w Polonii. Cóż mogę dodać, niech kibice śledzą media w najbliższych dniach (śmiech)."
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #4819
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    I bardzo dobrze, tu sie nie ma co zastanawiać bo inne kluby zaraz by sie rzuciły jak hieny na Basso, zaklepywać i gitara, jakoś dziwnie spokojny jestem o tego chłopaka.. widziałem go 3x w akcji w tym raz na żywo a jestem prawie pewny że takiego Olega z tego sezonu to za rok pobije z palcem w tyłku.

  5. Powrót do góry    #4820
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie wiem czy mogą w najbliższych dniach ogłosić jego pozostanie skoro Poznań jeszcze nie skończył sezonu? Mnie się wydaje, że dopiero po finałowym dwumeczu i nie zmienia tego fakt, że ani razu u nich nie pojechał. Chociaż mogę się mylić. Fajnie że coraz mniej jest niewiadomych i chyba już Basso można z nami połączyć.

  6. Powrót do góry    #4821
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Poznań jedzie 11 i 18. No to 10 dni sezonu jeszcze, chyba, że jakimiś przeciekami pójdzie. To niech już chociaż tego Pawlickiego ogłoszą, skoro ma być
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #4822
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Po wczorajszym MIMP wydaje mi się że Wiktor w elipie jeździłby na poziomie 2-5 pkt/mecz. Na poziomie Plucha lub Lewandowskiego.

    Głogowski powinien jeździć w podstawowym składzie. Jest gotowy do jazdy - przejechał już wiele kółek bez upadku.

  8. Powrót do góry    #4823
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Jak to wkońcu jest? Gorzów ogłosił Fajfera już kupe czasu temu, rok temu pamiętam że Kennetha też ogłosiliśmy wcześniej niż zaczął się okres transferowy ( moge coś pomylić) to można to ogłaszać wkońcu czy nie można? Bo człowiek głupieje przez te debilne przepisy.

  9. Powrót do góry    #4824
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Z tego co mówią Kanclerze to interesuje ich Jeleń. Co do Zagara to zawiódł ale średnia nie jest jakaś dramatyczna 1,89. Gorzej się już chyba pojechać nie da. Lepszą opcją byłby co najwyżej Kurtz może Bellego (dobrze jeżdzi w Bydgoszczy)

  10. Powrót do góry    #4825
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Interesuje ich Jeleń? Spoko. Tylko że my z takimi zawodnikami do E-Ligi nie awansujemy.

  11. Powrót do góry    #4826
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Po wczorajszym MIMP wydaje mi się że Wiktor w elipie jeździłby na poziomie 2-5 pkt/mecz. Na poziomie Plucha lub Lewandowskiego.

    Głogowski powinien jeździć w podstawowym składzie. Jest gotowy do jazdy - przejechał już wiele kółek bez upadku.

    Fajnie że mamy Wiktora, ale coraz ciężej patrzy mi się na jego jazdę. Oby zrobił jakieś znaczne postępy i zmienił styl jazdy. Jak wygra start to jest ok, ale jak przegra to ta jego sylwetka wyprostowana i rzeźbienie krawężnika, to jest jakiś dramat. Ponadto mam wrażenie że bardzo unika kontaktu na torze, wystarczy że ktoś lekko pod niego wjedzie i już gościa nie ma.
    Ostatnio edytowane przez ziomek_BKS ; 08-09-2022 o 12:58

  12. Powrót do góry    #4827
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2021
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Jak to wkońcu jest? Gorzów ogłosił Fajfera już kupe czasu temu, rok temu pamiętam że Kennetha też ogłosiliśmy wcześniej niż zaczął się okres transferowy ( moge coś pomylić) to można to ogłaszać wkońcu czy nie można? Bo człowiek głupieje przez te debilne przepisy.
    Jak drużyna danego zawodnika zakończyła sezon (w tym przypadku Start Gniezno) to można go ogłosić.

  13. Powrót do góry    #4828
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Jak to wkońcu jest? Gorzów ogłosił Fajfera już kupe czasu temu, rok temu pamiętam że Kennetha też ogłosiliśmy wcześniej niż zaczął się okres transferowy ( moge coś pomylić) to można to ogłaszać wkońcu czy nie można? Bo człowiek głupieje przez te debilne przepisy.
    Jeśli zawodnik (i jego drużyna) zakończył sezon, to można ogłaszać.
    Ogłoszenie jednak nie jest jednoznaczne z podpisaniem kontraktu. To dopiero w listopadzie. Jednak samo ogłoszenie porozumienia z zawodnikiem nie jest zakazane i jest w zasadzie tylko ten 1 warunek (zakończenie sezonu ligowego). To, że większość prezesów zgrywa głupa i ogłasza dopiero od 1. listopada to inna kwestia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #4829
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Po wczorajszym MIMP wydaje mi się że Wiktor w elipie jeździłby na poziomie 2-5 pkt/mecz. Na poziomie Plucha lub Lewandowskiego
    Wiktor jeździ bardzo zachowawczo. Te jego wejścia nie są na full gaz. Lewandowski i Paluch jeżdżą dużo bardziej agresywnie.

    Poza tym za dużo się rozgląda, kalkuluje, przymyka gaz, przez co traci pozycje.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    ziomek_BKS (08-09-2022)

  16. Powrót do góry    #4830
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    Fajnie że mamy Wiktora, ale coraz ciężej patrzy mi się na jego jazdę. Oby zrobił jakieś znaczne postępy i zmienił styl jazdy. Jak wygra start to jest ok, ale jak przegra to ta jego sylwetka wyprostowana i rzeźbienie krawężnika, to jest jakiś dramat. Ponadto mam wrażenie że bardzo unika kontaktu na torze, wystarczy że ktoś lekko pod niego wjedzie i już gościa nie ma.

    Wychodzi na to, że masz ból d**y o Wiktora - jak to tak można??

    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 08-09-2022 o 14:04
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #4831
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    Fajnie że mamy Wiktora, ale coraz ciężej patrzy mi się na jego jazdę. Oby zrobił jakieś znaczne postępy i zmienił styl jazdy. Jak wygra start to jest ok, ale jak przegra to ta jego sylwetka wyprostowana i rzeźbienie krawężnika, to jest jakiś dramat. Ponadto mam wrażenie że bardzo unika kontaktu na torze, wystarczy że ktoś lekko pod niego wjedzie i już gościa nie ma.
    Pytanie, czy zwalamy to na male doswiadczenie i wiek, czy ma po prostu taka blokade, i nigdy sie to nie zmieni? Oby poprawił styl jazdy, bo za pare lat taki Paluch wciagnie go na sniadanie z poranna kawka i z "nowego Tomka" zostaną trociny i wspomnienia paru ladnych meczy w NICE 1 lidze
    pomidor

  18. Powrót do góry    #4832
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...piero-poczatek

    Kolejny artykuł o wszystkim i o niczym. Na koniec typowa kurtuazja, że w Bydgoszczy jest mu dobrze, a gdzie będzie jeździł to czas pokaże.

  19. Powrót do góry    #4833
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jeleń by chciał a czy w klubie chcą? Prawdopodobnie ma on największe szanse na pozostanie(to tylko moje przypuszczenia) bo zrobił to czego się od niego oczekiwało. Jasne, że miał słabsze mecze w rundzie zasadniczej, ale w PO tylko zawiódł w ZG, gdzie 2-3 punkty więcej i by było dobrze

    Z tym porównywaniem Przyjemskiego do Golloba to może dajmy na wstrzymanie. Moim zdaniem bardziej wszechstronnym zawodnikiem będzie Maks, ale musimy trochę jeszcze poczekać.

  20. Powrót do góry    #4834
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jeleń by chciał a czy w klubie chcą? Prawdopodobnie ma on największe szanse na pozostanie(to tylko moje przypuszczenia) bo zrobił to czego się od niego oczekiwało. Jasne, że miał słabsze mecze w rundzie zasadniczej, ale w PO tylko zawiódł w ZG, gdzie 2-3 punkty więcej i by było dobrze
    Ja również uważam, że Jeleń z tego co miał robić wywiązał się niemal w 100%. Był to zawodnik na punkty w przedziale 6-10 i generalnie swoje zrobił. Inna sprawa to czy jego obecność w składzie będzie wartością dodaną w walce o awans? Przy mocnym drugim Polaku (Pawlicki) jestem w stanie zaakceptować jego obecność w przyszłorocznym składzie.

  21. Powrót do góry    #4835
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Trzeba też powiedzieć, że tor w Częstochowie był dość przyczepny na co wskazuje rekord toru Miśkowiaka, a Wiktor wiadomo jak sobie radzi na takich torach.

  22. Powrót do góry    #4836
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-jerz...ok-jest-jeden/
    Ciekawe ile w tym prawdy o 3 zawodnikach dziennie a ile pier… Kanclerzowskie.. ten to zawsze musi peplać głupoty.. nic się nie zmieniło jednak.

  23. Powrót do góry    #4837
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Moze to ciagle Ci sami 2-3 dzwonia

  24. Powrót do góry    #4838
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Moze to ciagle Ci sami 2-3 dzwonia
    w tym Oskar Brotherhood
    pomidor

  25. Powrót do góry    #4839
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Dzwonia zeby popodbijac sobie stawki bo ciekawi zawodnicy raczej odbieraja telefony odprezesow niz dzwonia do nich.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  26. Powrót do góry    #4840
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Dzwonia zeby popodbijac sobie stawki bo ciekawi zawodnicy raczej odbieraja telefony odprezesow niz dzwonia do nich.
    Zadzwoni taki Kościuch do Kanclerza potem pojedzie do innego klubu i powie że z Kanclerzem gadał

  27. Powrót do góry    #4841
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Buczek zdziwil sie troche gwizdami na prezentacji, myslal ze chyba troche wiecej sympati maja kibice za te pare lat w Polonii.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  28. Powrót do góry    #4842
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Po meczu szli razem przed Nową Buczek i Pepe i były brawa i skandowane "Pepe" i "Buczek" Prezentacja ma swoje koleje losu i gwizdy jakieś na Protasa też poszły.

  29. Powrót do góry    #4843
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    J
    Z tym porównywaniem Przyjemskiego do Golloba to może dajmy na wstrzymanie. Moim zdaniem bardziej wszechstronnym zawodnikiem będzie Maks, ale musimy trochę jeszcze poczekać.
    Ja tam jazdę Przyjemskiego porównuję do Golloba, ... Jacka Golloba.

    Maksymilian Pawełczak prezentuje się wyśmienicie,
    ale to jeszcze dzieciak, było już takich talenciaków sporo.
    Wielu z nich zdarzyło się mocno urosnąć, złapać kontuzję,
    która zniechęciła ich do tego sportu, a jeszcze inni swoje zainteresowania
    skierowali w inną stronę( świat wirtualny, dziewczyny, koledzy).
    Różnie to bywa
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #4844
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Tak, masz rację w tym meczu pojechał naprawdę dobrze.
    Pisząc o błysku bardziej miałem na myśli sylwetkę na torze i ogólne wrażenia z samej jazdy. Byłem nieprecyzyjny.
    Obserwując Jamroga mam wrażenie, że nie stanowi ze swoim sprzętem całości. Często nim miota po torze i brakuje płynności, szczególnie w uślizgu.
    Oczywiście, to moje subiektywne wrażenia. Biorąc pod uwagę zdobywane punkty, to na pewno jest solidnym grajkiem. Ambicji tez mu nie brakuje.
    ale ta sylwetka

  31. Powrót do góry    #4845
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Fakt sylwetka nieciekawa. Jak to powiedział kiedyś Fierlej " żaba na giskanie" Co prawda pojechać często potrafi na 10+ szczególnie u siebie w Gdańsku, ale ja jestem raczej przeciwny temu transferowi. U nas tak w kratkę bo nie licząc PO po kontuzji to w zeszłym roku też beznadziejnie. To by zapewne poprawił i coś by dokładał, ale jednego Galę już mieliśmy i starczy

  32. Powrót do góry    #4846
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Zależy za kogo miałby Jamróg przyjść. Jak za Jelenia to mimo wszystko wzmocnienie jak za Miedziaka to słabo. Tylko Pawlicki za Miedziaka byłby sporym wzmocnieniem

  33. Powrót do góry    #4847
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    Fajnie że mamy Wiktora, ale coraz ciężej patrzy mi się na jego jazdę. Oby zrobił jakieś znaczne postępy i zmienił styl jazdy. Jak wygra start to jest ok, ale jak przegra to ta jego sylwetka wyprostowana i rzeźbienie krawężnika, to jest jakiś dramat. Ponadto mam wrażenie że bardzo unika kontaktu na torze, wystarczy że ktoś lekko pod niego wjedzie i już gościa nie ma.
    Ciężko to było patrzeć jak w składzie Polonii jeździł Głód, Kornacki czy Malak. Kibole założyli pamiętny fan club biegu 7
    A tak na poważnie, to wydaje mi się, że z tą sylwetką Wiktora nie jest tak źle.
    Na torze Polonii, jak czuje się pewnie śmiga aż miło, nawet czasami pod bandą
    Akurat to, że nie szarżuje i jeździ ostrożnie, to dobry nawyk. Ma jeszcze czas, żeby nabrać pewności na torze. W szpitalu nam nie pomoże.

    Wiktor jeździ od roku, a ma na rozkładzie wielu topowych zawodników. Ilość trójek, którą przywiózł w tym sezonie, to kompletny odjazd.
    Do tego myśli na torze i nie pakuje się tam gdzie czeka go tylko szpryca.
    Dla mnie to niesamowity brylant i jedyna nadzieja dla Polonii na lepsze czasy.
    Tomek Gollob był tylko jeden i według mnie już drugiego takiego mistrza na torze nie zobaczymy.
    Jego akcje pod bandą oglądało się z zapartym tchem, ale gdyby opanował krawężnik jak Wiktor tych medali miałby o kilka worków więcej.

    Podsumowując, cieszmy się, że mamy taka perełkę, a na krytykę przyjdzie jeszcze czas.
    Osobiście nie chciałbym go oglądać w innym plastronie. Oby tak się nie stało.

  34. Powrót do góry    #4848
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Ciężko to było patrzeć jak w składzie Polonii jeździł Głód, Kornacki czy Malak. Kibole założyli pamiętny fan club biegu 7
    Zapomniałeś o takich asach jak Tajchert, Poprawski, Łęcki, Ryczek, Latosi, Patynek, Umiński, Stanisławski, czy jeszcze Musiał, Czechowski, Łopaczewski, Jóźwik, Bietracki, Jagła(!!).
    Przez ten cały czas (czyli około 30 lat) z dobrych juniorów mieliśmy kogo? Buczka, Emila i Woźniaka. I teraz Wiktor. Magia biegu młodzieżowego u nas była bardzo długo
    A tak na poważnie, to wydaje mi się, że z tą sylwetką Wiktora nie jest tak źle.
    Na torze Polonii, jak czuje się pewnie śmiga aż miło, nawet czasami pod bandą
    Akurat to, że nie szarżuje i jeździ ostrożnie, to dobry nawyk. Ma jeszcze czas, żeby nabrać pewności na torze. W szpitalu nam nie pomoże.
    Sylwetka sylwetką, ale najważniejsza jest skuteczność. Można jechać brzydko i robić punkty, albo jeździć pięknie, ale mieć średnią, 0,8. Niech on już będzie po prostu skuteczny

    Wiktor jeździ od roku, a ma na rozkładzie wielu topowych zawodników. Ilość trójek, którą przywiózł w tym sezonie, to kompletny odjazd.
    Do tego myśli na torze i nie pakuje się tam gdzie czeka go tylko szpryca.
    Dla mnie to niesamowity brylant i jedyna nadzieja dla Polonii na lepsze czasy.
    Tomek Gollob był tylko jeden i według mnie już drugiego takiego mistrza na torze nie zobaczymy.
    Jego akcje pod bandą oglądało się z zapartym tchem, ale gdyby opanował krawężnik jak Wiktor tych medali miałby o kilka worków więcej.
    Nie lubię tego porównywania do Golloba. Nie wiem czemu ciągłe te odniesienia do przeszłości się pojawiają. Chłopak ma inną sylwetkę i zupełnie inny styl jazdy. Poza tym niech on buduje swoją markę jako Wiktor Przyjemski (czy każdy inny iksiński) a nie jako "następca Tomka Golloba". Miano następcy to można dać Zmarzlikowi, bo on przejął palmę bycia najlepszym.
    A co do tej jedynej nadziei to się nie zgodzę. Kilku tych młodych chłopaków w niższych klasach jeździ bardzo dobrze i rokują na przyszłość. Maroszek, Mudło, Pawełczak. Oni w nie tak odległej przyszłości będą zdobywać licencję Ż i też mogą stanowić o sile drużyny. Nie ma się co ograniczać do jednego Wiktora, będą kolejni.

    Podsumowując, cieszmy się, że mamy taka perełkę, a na krytykę przyjdzie jeszcze czas.
    Osobiście nie chciałbym go oglądać w innym plastronie. Oby tak się nie stało.
    Nikt chyba z naszych kibiców by nie chciał, ale bądźmy szczerzy - jak nie będzie awansu to Wiktor nie tyle może, co powinien odejść. On musi już wówczas wejść na wyższy poziom. Stale rywalizować z trudniejszymi rywalami. Bo jasne - w I lidze pokona Jensena, Fricke'a czy Musielaka. Ale w ELidze takie biegi to będzie codzienność. Tam każdy bieg to rywale pokroju Zmarzlika, Madsena, Dudka, Janowskiego czy Michelsena. I z juniorami pokroju Kowalskiego, Cierniaka, Palucha itp powinien rywalizować częściej niż 3 razy w roku. Miejmy nadzieję, że do tego wszystkiego dojdzie w barwach Polonii i ci rywale będą zajeżdżać na S2.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #4849
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zapomniałeś o takich asach jak Tajchert, Poprawski, Łęcki, Ryczek, Latosi, Patynek, Umiński, Stanisławski, czy jeszcze Musiał, Czechowski, Łopaczewski, Jóźwik, Bietracki, Jagła(!!).
    Przez ten cały czas (czyli około 30 lat) z dobrych juniorów mieliśmy kogo? Buczka, Emila i Woźniaka. I teraz Wiktor. Magia biegu młodzieżowego u nas była bardzo długo

    tak oczywiście pamiętam, jak ich Gollob holował za uszy

    Sylwetka sylwetką, ale najważniejsza jest skuteczność. Można jechać brzydko i robić punkty, albo jeździć pięknie, ale mieć średnią, 0,8. Niech on już będzie po prostu skuteczny

    zgoda

    Nie lubię tego porównywania do Golloba. Nie wiem czemu ciągłe te odniesienia do przeszłości się pojawiają. Chłopak ma inną sylwetkę i zupełnie inny styl jazdy. Poza tym niech on buduje swoją markę jako Wiktor Przyjemski (czy każdy inny iksiński) a nie jako "następca Tomka Golloba". Miano następcy to można dać Zmarzlikowi, bo on przejął palmę bycia najlepszym.
    A co do tej jedynej nadziei to się nie zgodzę. Kilku tych młodych chłopaków w niższych klasach jeździ bardzo dobrze i rokują na przyszłość. Maroszek, Mudło, Pawełczak. Oni w nie tak odległej przyszłości będą zdobywać licencję Ż i też mogą stanowić o sile drużyny. Nie ma się co ograniczać do jednego Wiktora, będą kolejni.

    Tylko nie mamy pewności, czy przed licencją nie wykupi ich Toruń, Wrocek czy np.Grudziądz.

    Nikt chyba z naszych kibiców by nie chciał, ale bądźmy szczerzy - jak nie będzie awansu to Wiktor nie tyle może, co powinien odejść. On musi już wówczas wejść na wyższy poziom. Stale rywalizować z trudniejszymi rywalami. Bo jasne - w I lidze pokona Jensena, Fricke'a czy Musielaka. Ale w ELidze takie biegi to będzie codzienność. Tam każdy bieg to rywale pokroju Zmarzlika, Madsena, Dudka, Janowskiego czy Michelsena. I z juniorami pokroju Kowalskiego, Cierniaka, Palucha itp powinien rywalizować częściej niż 3 razy w roku. Miejmy nadzieję, że do tego wszystkiego dojdzie w barwach Polonii i ci rywale będą zajeżdżać na S2.
    Z tym punktem widzenia nie mogę się właśnie pogodzić.
    Dlaczego mamy spokojnie patrzeć jak nasz największy brylant od lat będzie się ścigał się dla innych? W czym Polonia jest gorsza?
    Spokojnie patrzyliśmy jak odchodzi Gollob, Protas, Jonsson, Emil czy Woźniak i zostaliśmy w czarnej dupie na długie lata.
    Przez prawie całe moje życie Polonia jeździła z najlepszymi i wyznaczała poziom dla innych drużyn w kraju.
    Niestety, kilku nieudaczników doprowadziło klub na skraj przepaści, a nam pozostało oglądać extra w telewizji.
    Bydgoszcz może nie spływa miodem czy mlekiem ale do chu... potencjał miasta przebija Gorzów, Częstochowę, Toruń czy Leszno...
    Co tu się odpierd.... to głowa mała. O stadionie nie wspominam, bo Bruski powinien już dawno za to beknąć.
    A na końcu sami kibice Polonii wychodzą z założenia, że taki Przyjemski powinien odejść, żeby się rozwijać.
    Normalnie błędne koło

  36. Powrót do góry    #4850
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Ciężko to było patrzeć jak w składzie Polonii jeździł Głód, Kornacki czy Malak. Kibole założyli pamiętny fan club biegu 7
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zapomniałeś o takich asach jak Tajchert, Poprawski, Łęcki, Ryczek, Latosi, Patynek, Umiński, Stanisławski, czy jeszcze Musiał, Czechowski, Łopaczewski, Jóźwik, Bietracki, Jagła(!!).
    Przez ten cały czas (czyli około 30 lat) z dobrych juniorów mieliśmy kogo? Buczka, Emila i Woźniaka. I teraz Wiktor. Magia biegu młodzieżowego u nas była bardzo długo
    Wszystko się zgadza, ale moim zdaniem w 1994 roku mieliśmy najbardziej zabójczą parę młodzieżowców, a mianowicie Piotr Pietsch i ziomek wypożyczony z Unii Tarnów, niejaki Paweł Jachym. Ci dwaj to dopiero byli kaskaderzy. Co do dobrych juniorów to mimo wszystko wskazałbym jeszcze Robackiego z końcowego okresu juniorki i Mikiego, który jeżeli tylko głowa i chęć do pracy podążyłyby za jego talentem, to dzisiaj robiłby punkty w granicach 8-12 w I lidze.

  37. Powrót do góry    #4851
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Siopek jeszcze.

    Co do trendów. Adamsów już nie ma.
    Gdzie za rok będzie jeździł Zmarzlik, Dudek, Pawlicki....?

  38. Powrót do góry    #4852
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Z tym punktem widzenia nie mogę się właśnie pogodzić.
    Dlaczego mamy spokojnie patrzeć jak nasz największy brylant od lat będzie się ścigał się dla innych? W czym Polonia jest gorsza?
    Spokojnie patrzyliśmy jak odchodzi Gollob, Protas, Jonsson, Emil czy Woźniak i zostaliśmy w czarnej dupie na długie lata.
    Przez prawie całe moje życie Polonia jeździła z najlepszymi i wyznaczała poziom dla innych drużyn w kraju.
    Niestety, kilku nieudaczników doprowadziło klub na skraj przepaści, a nam pozostało oglądać extra w telewizji.
    Bydgoszcz może nie spływa miodem czy mlekiem ale do chu... potencjał miasta przebija Gorzów, Częstochowę, Toruń czy Leszno...
    Co tu się odpierd.... to głowa mała. O stadionie nie wspominam, bo Bruski powinien już dawno za to beknąć.
    A na końcu sami kibice Polonii wychodzą z założenia, że taki Przyjemski powinien odejść, żeby się rozwijać.
    Normalnie błędne koło
    Ale z czym się nie zgadzasz? Że chłopak dla własnego dobra będzie musiał pójść tam, gdzie będzie miał lepsze warunki do rozwoju? Dostanie 2 (albo i więcej) razy tyle kasy za sam podpis, profesjonalny klub (a nie rodzinną firemkę) i możliwość stałej rywalizacji z najlepszymi.
    W czym Polonia jest gorsza? Jeździ w I lidze. To przede wszystkim. Nie potrafi przyciągnąć do siebie innych zawodników niż ci, którzy byli niechciani w wyższej lidze (bo takimi byli Bjerre, Zagar i Miedziak) i takich też zgarnie w tym roku, o ile wygra z nimi batalię z innymi I ligowcami. W skrócie - kasa misiu, kasa. Jak masz 6-7 baniek, to będzie drużyna na walkę o awans. Jak nie, to tego awansu nie będzie.
    Bruski bruskim ale wcześniej był Dombrowicz czy Jasiakiewicz. To już wtedy stadion wołał o remont i nie działo się nic. Stadion to efekt zaniedbań ponad 20letnich, a nie jednego Bruskiego.
    I tak - jeśli masz choć odrobinę empatii wobec chłopaka i życzysz mu sukcesów, to musisz dojść do wniosku, że sezon 2023 to jego ostatni sezon w I lidze. Dalej MUSI iść do ELigi. Czy Polonia za nim podąży, to już w rękach Jurka.

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Wszystko się zgadza, ale moim zdaniem w 1994 roku mieliśmy najbardziej zabójczą parę młodzieżowców, a mianowicie Piotr Pietsch i ziomek wypożyczony z Unii Tarnów, niejaki Paweł Jachym. Ci dwaj to dopiero byli kaskaderzy. Co do dobrych juniorów to mimo wszystko wskazałbym jeszcze Robackiego z końcowego okresu juniorki i Mikiego, który jeżeli tylko głowa i chęć do pracy podążyłyby za jego talentem, to dzisiaj robiłby punkty w granicach 8-12 w I lidze.
    Robacki to chyba najlepszy sezon miał jak przeszedł w seniora? Za juniora coś tam szarpał, ale i z nim były problemy, choćby takie, że on nieraz całe treningi poświęcał na jazdę na jednym kole. Curyło coś tam niby robił, ale głowa była gdzie indziej. Tam chyba też w zasadzie jeden sezon był taki lepszy. Rozmienił na drobne niewątpliwie talent, bo mógł być w podobnym miejscu teraz jak Woźniak, a nawet jeśli trochę niżej, to na I ligę taki odpowiednik Musielaka z niego miałby szansę być.

    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Siopek jeszcze.

    Co do trendów. Adamsów już nie ma.
    Gdzie za rok będzie jeździł Zmarzlik, Dudek, Pawlicki....?
    No tak, Siopek miał tam moment, że było nieźle.

    Z trendów...no masz takiego Taia, który zrobi 13 lat w Sparcie, po wypełnieniu bieżącego kontraktu, czy Holdera, który w Apatorze też przejeździł ileś tam i w zasadzie to klub z niego zrezygnował, czy PePe, który też po powrocie do Falubazu już tam osiadł.
    Chociaż wiadomo - trend poszedł w tę stronę, że mniej jest tych stałych zawodników niż w latach 80 czy 90.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #4853
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Siopek jeszcze.

    Co do trendów. Adamsów już nie ma.
    Gdzie za rok będzie jeździł Zmarzlik, Dudek, Pawlicki....?
    Zmarzlik w Lublinie a Dudek w Toruniu.
    Pawlicki pewnie we Wrocławiu.
    Adamsów może i nie ma, ale zawodników, szczególnie tych lepszych którzy skacza co rok z kawiatka na kwiatek też nie uświadczysz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #4854
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Siopek jeszcze.

    Co do trendów. Adamsów już nie ma.
    Gdzie za rok będzie jeździł Zmarzlik, Dudek, Pawlicki....?
    Pawlicki to udaje, że jeździ
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  41. Powrót do góry    #4855
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Pawlicki to udaje, że jeździ
    Dlaczego udaje że jeżdzi ? może po prostu taka jest jego forma na 1,7-2,0 Tak to można powiedzieć o każdym że udaje. Zagar czy Iversen też udają

  42. Powrót do góry    #4856
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jemu się po prostu w Lesznie już nie chciało jeździć. Pójdzie do Sparty i 2.0-2.2 zrobi
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #4857
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Juniorów z potencjałem było więcej, ale czemu się nie rozwinęli odpowiednio tego juz się nie dowiemy.

    Michal Robacki to juz chyba nie pamiętacie jak w każdym meczu w 2004 ratował w 15 biegu zwycięstwa z Jonssonem ? fakt, nie był już juniorem, ale rozwinął się na tyle by mieć miejsce w ekstralidze jako senior. Strasznie szkoda ze tak szybko zakończył kariere.

    Grzegorz Czechowski wywalczył 7 punktów w debiucie w ekstralidze.

    Stanisławski był bardzo kontuzjogenny, ale tez miewał przebłyski.

    Mikołaj Curylo który woził wiele znanych gwiazd min Zmarzlika czy Crumpa, regularnie potrafił zdobywać 7-8 pkt w ekstralidze.Jego szkoda najbardziej.

    Damian Adamczak który nie miał miejsca w składzie ze względu na Woźniaka i Curyle, tez był solidnym juniorem.

    Śp Bietracki zapowiadał się nieźle, potem nagle przystopował.

    Siopek tez trafił w kiepski czas, konkurował non stop jako junior z lepszymi od siebie tj Klecha, Buczkowski, Cieslewicz i chyba Emil tez na początku startował jako junior.

  44. Powrót do góry    #4858
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Pytanko do ogółu.. planowane są jeszcze jakieś zawody na S2 ?? kiedyś był turniej o puchar prezydenta na koniec sezonu.. przydałby się taki turniej z poligonem dla potencjalnych u23, u24 tudzież juniorów.. Juras miałby przegląd wojsk i widziałby jak potencjalny narybek radzi sobie na bydgoskim owalu..

  45. Powrót do góry    #4859
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Taki turniej miałby sens, gdyby było w czym wybierać, albo w zbieraniu zawodników do ligi U24. Żadna z tych opcji nie ma zastosowania.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #4860
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Turniej dzwoniących do Jurka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •