Strona 32 z 151 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach

    Post

    Mówiłem, że mecz będzie ciekawy.

    Bjerre, Zagar, Miedziński ze sprzętem z innej ligi.

    Wiktor ma problem z jazdą w kontakcie. Jakieś zapasy, kickboxing, sport kontaktowy potrzebny. Mówię o tym drugi raz.

    Jeleń odpokutował słaby początek sezonu.

    Można się napić.

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Popieram kolegów. Jedynie Michaiłov trochę odstawał, ale on niech robi na naszym torze punkty.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #1398
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Konieczny to będzie potrzebny w razie ewentualnego awansu co by uzbierać zawodników na ligę U24
    Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #1399
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Wiktor w przyszłości może być hybrydą Wiecha Jagusia i Jarka Hampela.

  5. Powrót do góry    #1400
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Wiktor w przyszłości może być hybrydą Wiecha Jagusia i Jarka Hampela.
    Że będzie wyższy od obu razem wziętych?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #1401
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Mówiłem, że mecz będzie ciekawy.

    Bjerre, Zagar, Miedziński ze sprzętem z innej ligi.

    Wiktor ma problem z jazdą w kontakcie. Jakieś zapasy, kickboxing, sport kontaktowy potrzebny. Mówię o tym drugi raz.

    Jeleń odpokutował słaby początek sezonu.

    Można się napić.
    Wiktor do sezonu przygotowywał się z Łukaszem Rambalskim z Hunter Gym'u, więc sporty walki ma/miał na codzień. Z tego co się orientuję w Hunterze do sezonu przygotowywał się też Szymon Woźniak swojego czasu

  7. Powrót do góry    #1402
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Mówiłem, że mecz będzie ciekawy.

    Bjerre, Zagar, Miedziński ze sprzętem z innej ligi.

    Wiktor ma problem z jazdą w kontakcie. Jakieś zapasy, kickboxing, sport kontaktowy potrzebny. Mówię o tym drugi raz.

    Jeleń odpokutował słaby początek sezonu.

    Można się napić.
    Miedziak? Nie oglądaj zawodów po 0,7 czy co Ty tam wąchasz

  8. Powrót do góry    #1403
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Miedziak? Nie oglądaj zawodów po 0,7 czy co Ty tam wąchasz
    What?? Whaat??
    Nie gadaj głupot skoro po tym meczu krytykujesz po walce w 14 biegu po wygranym innym wyścigu czy po 9+1 na ciężkim terenie w Łodzi???
    Ty na pewno jesteś trzeźwy albo kompletnie nie znasz się na żużlu krytykując Adriana po takim bardzo dobrym meczu i TYLKO jednym nieudanym biegu!!!!
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 23-04-2022 o 21:49

  9. Powrót do góry    #1404
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    What?? Whaat??
    Nie gadaj głupot skoro po tym meczu krytykujesz po walce w 14 biegu po wygranym innym wyścigu czy po 9+1 na ciężkim terenie w Łodzi???
    Ty na pewno jesteś trzeźwy albo kompletnie nie znasz się na żużlu krytykując Adriana po takim bardzo dobrym meczu i TYLKO jednym nieudanym biegu!!!!
    Realista chcialbym cos odpisac ale ciebie nawet powaznie nie mozna traktowac. Swoja droga trafiony nick

  10. Powrót do góry    #1405
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Na chwilę obecną statystyki mówią, że Lyager=Bjerre i Zengota=Zagar.

  11. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Na chwilę obecną statystyki mówią, że Lyager=Bjerre i Zengota=Zagar.
    Nie utrzyma sie to na przestrzeni calego sezonu wiec Polonia tu wygrala.

  12. Powrót do góry    #1407
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie utrzyma sie to na przestrzeni calego sezonu wiec Polonia tu wygrala.
    Całkiem prawdopodobne. Zwłaszcza w przypadku Zengoty. Jeśli chodzi o Lyagera to myślę że może dotrzymać kroku naszym.

  13. Powrót do góry    #1408
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Lyager faktycznie mocny na początku sezonu i tutaj zgoda, zobaczymy jak dalej.
    Ale z całym szacunkiem Zengota poki co nabił sobie średnią, na Landshut które na wyjazdach traci co najmniej połowę z tego co u siebie, wczoraj już zdążył 4 balony w jednym meczu zaliczyć, a trudno mi wyobrazić sobie mecz w którym Zagar kręci 4 jajka, więc tu bez porównania poki co

  14. Powrót do góry    #1409
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Trzeba jednak realnie spojrzeć na to że Lyager jedzie w słabszej drużynie i nie ma co porywywac go teraz gdy na zengim i piszczku czy inny wojdyle goli punkty czasami coś wygrywając.W zeszłym byk taka solidna 2 linia nic więcej.Szczerze mu kibicuje bo.sie w jakimś stopniu rozwija ale poczekajmy z konkretnymi osadami.
    Zengi wczoraj tez 7 w 7 a Jelen z.ktorym się gk porównuje 7 plus 3 w 5.

  15. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Zengi wczoraj tez 7 w 7 a Jelen z.ktorym się gk porównuje 7 plus 3 w 5.
    No i kolega, który tak psioczył na Daniela i wychwalał Zengote już głosu zabrać w tym temacie nie chce
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #1411
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Że będzie wyższy od obu razem wziętych?
    W sumie to zwróciłeś uwagę na istotna rzecz. Będzie wyższy wiec wpłynie to na jego styl jazdy.
    Mi przyszły do głowy takie rzeczy związane z Wiktorem: dobre starty, raczej krawężnik zamiast orbity, niechęć do jazdy w kontakcie, wyprzedzanie po wcześniej wypracowanych i przemyślanych atakach.
    Nie jest to showman-wariat ale raczej zimny startowiec trzymający krawężnik.

  17. Powrót do góry    #1412
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    (P)rzyjemski to kat rywali z pól wewnętrznych, szczególnie z 1 Pewnie się z biegiem czasu jeszcze rozwinie i nie będzie jechał tak zachowawczo po trasie, ale nie może z tym długo czekać bo będzie kłopot później to wyplenić.

    Wczoraj wszyscy dobrze pojechali. Konieczny nic nie zrobił, ale i tak lepiej się go ogląda niż kwadratowo jadącego Bartocha. Coś tam u nas będzie dorzucał zawsze i to wystarczy.

  18. Powrót do góry    #1413
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    W Gdańsku teraz sytuacja 1 do 1 z Matejem z zeszłego meczu, Gala-Kildemand i wylatuje Gala, sędziowanie ostatnio zmierza już coraz bliżej dna, dwie te same sytuacje, dwie różne decyzje a Demski i tak powie, że obie poprawne

  19. Powrót do góry    #1414
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    A co ten "biedny" Demski ma powiedzieć? Przecież nie bedzie srał we własne gniazdo.

  20. Powrót do góry    #1415
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No i kolega, który tak psioczył na Daniela i wychwalał Zengote już głosu zabrać w tym temacie nie chce
    Synek się nie zesraj...bo już chyba pościel po nocy miałaś mokrą, żeby 2 posty napisać ,w których się mnie upominałeś proszę jestem.. życzenia się spełniaja możesz się dalej onanizować nad Danielem niech tak jeździ i będzie super a ja wszystko odszczekam... weryfikacja dopiero przed nim..

  21. Powrót do góry    #1416
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    A co ten "biedny" Demski ma powiedzieć? Przecież nie bedzie srał we własne gniazdo.
    I oto właśnie chodzi, wzajemne klepanie się po tyłkach a później są takie cyrki, bo co najwyżej odsuną jednego czy drugiego na jeden mecz aż sprawa ucichnie i można dalej robić popeline spokojnie

  22. Powrót do góry    #1417
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Synek się nie zesraj...bo już chyba pościel po nocy miałaś mokrą, żeby 2 posty napisać ,w których się mnie upominałeś proszę jestem.. życzenia się spełniaja możesz się dalej onanizować nad Danielem niech tak jeździ i będzie super a ja wszystko odszczekam... weryfikacja dopiero przed nim..
    Ojoj, urażony się poczułeś czy co?
    Tak ładnie mnie wzywales po pierwszym sukcesie Zengoty, to nie mogłem pozostać dłużny, co byś nie poczuł się nie doceniony
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #1418
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    A ja z innej beczki, zastanawiam się czy szukamy jakiegoś nowego zawodnika u24. Czy jest ktoś sensowny wolny??
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  24. Powrót do góry    #1419
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    A ja z innej beczki, zastanawiam się czy szukamy jakiegoś nowego zawodnika u24. Czy jest ktoś sensowny wolny??
    Czy jest sens? Pomijam dostepnosc zawodnikow, ktora jest znikoma albo żadna. Ale czy jest sens? Oleg u nas z GDA pojechał swietnie.
    Mecz w Lodzi to kilka cennych punktow, przy wygranym meczu. Czy my naprawde potrzebujemy kogos innego?
    pomidor

  25. Powrót do góry    #1420
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Na Interii pisali o Jasinskim z Gorzowa, gość ma 23 lata więc pod 8 w sam raz w razie czego, pytanie na ile to prawda a na ile dyrdymał

    Nie wiem czy byloby to wzmocnienie, lepiej niech Lotyszowi ogarną jakiś dobry sprzęt, bo wczoraj w Łodzi mimo dobrych startów to go objezdzali jakby na rowerze jechał, a widać że jakby miał coś lepszego pod tyłkiem to tych punktow mogloby być więcej

  26. Powrót do góry    #1421
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Oleg jak już przed sezonem mówiono - "krawężnikowiec". Przyklei się do kredy i nie chce odejść. Jak będzie to chodziło to zrobi punkty. Inaczej objadą go szerzej.
    Momentami przypomina to Jacka Krzyżaniaka w gorszych czasach.

  27. Powrót do góry    #1422
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Może sprzęt jest dobry a problemem są regulacje i ustawienia których z marszu nie potrafią dobrać? Skoro u nas robi 7+bonusy i potrafił też te punkty wyrwać na trasie to to co ma pod tyłkiem jedzie. Tylko, że u nas jakoś to ogarną po treningach to już na zawodach wyjazdowych jest problem

  28. Powrót do góry    #1423
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Oleg jak już przed sezonem mówiono - "krawężnikowiec". Przyklei się do kredy i nie chce odejść. Jak będzie to chodziło to zrobi punkty. Inaczej objadą go szerzej.
    Momentami przypomina to Jacka Krzyżaniaka w gorszych czasach.
    Oleg - "krawężnikowiec", Lyager wręcz przeciwnie jeszcze w zeszłym sezonie. Przed 24. rokiem życia chyba można się nauczyć jednego i drugiego?

  29. Powrót do góry    #1424
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Ja dzisiaj z innej beczki bo zastanawia mnie jedna rzecz. Czy to, że reprezentacja zaklepuje sobie 2x do roku stadion, organizuje treningi i jakieś guzik warte zawody które mało kogo interesują, uniemożliwiając przy tym treningi drużynie i rozwaląjac przy okazji terminarz ligowy, ma jakiś głębszy sens? Bo z tego co zauważyłem od 2 czy 3 lat stało się to norma, czy w tym kraju nie ma innych stadionów na których reprezentacja mogłaby potrenować i pojechać sobie sparing, a przy okazji pokazać się w innych miastach np. w drugiej lidze i przyciągnąć więcej niż te 1500 osób które pewnie u nas przyjdą? Czy to jest inicjatywa klubu czy odgórne uszczęśliwianie? Dla klubu zysk z tego żaden, a wszystko dookola postawione na głowie

  30. Powrót do góry    #1425
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Nicki kapitanem reszty swiata.

  31. Powrót do góry    #1426
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    A ja z innej beczki, zastanawiam się czy szukamy jakiegoś nowego zawodnika u24. Czy jest ktoś sensowny wolny??
    Lachbaum.

  32. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Ja dzisiaj z innej beczki bo zastanawia mnie jedna rzecz. Czy to, że reprezentacja zaklepuje sobie 2x do roku stadion, organizuje treningi i jakieś guzik warte zawody które mało kogo interesują, uniemożliwiając przy tym treningi drużynie i rozwaląjac przy okazji terminarz ligowy, ma jakiś głębszy sens? Bo z tego co zauważyłem od 2 czy 3 lat stało się to norma, czy w tym kraju nie ma innych stadionów na których reprezentacja mogłaby potrenować i pojechać sobie sparing, a przy okazji pokazać się w innych miastach np. w drugiej lidze i przyciągnąć więcej niż te 1500 osób które pewnie u nas przyjdą? Czy to jest inicjatywa klubu czy odgórne uszczęśliwianie? Dla klubu zysk z tego żaden, a wszystko dookola postawione na głowie
    A ile tej straty jest dla klubu? Tor max 2 dni jest używany na cele reprezentacji dla takich imprez. Zawody są 2.maja, a my mecz jedziemy z ROWem 15tego.
    Poza tym jeśli klub będzie miał dzięki takim zabawom pozytywne relacje z PZMot to chyba też szkodą nie będzie?
    To w końcu te zawody nikogo nie interesują, czy są mega istotne? Bo na takiej samej imprezie jak kilku zawodników (po sezonie) nie pojechało, to było przez wiele miesięcy przeżywane, że olali najważniejszą na świecie imprezę i nie pojechali "dla orzełka". To ja już nie wiem, czy te zawody są jakieś ważne, czy nie są.
    Poza tym z naszej strony pojedzie w tym Wiktor, więc to na pewno korzyść, żeby się pokazał w takich zawodach. Może będzie łatwiej o sponsorów? Będzie miał się też okazję zmierzyć z mocnymi rywalami.

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nicki kapitanem reszty swiata.
    To chyba na razie jedyny znany uczestnik tego meczu ze strony Reszty Świata? Nicki się z tego co pamiętam dobrze czuje przy S2, więc wybór wydaje się sensowny. Pytanie jakich będzie miał partnerów w drużynie.
    BTW. czy Kołodziej jest powołany do reprezentacji? Bo ma na ten moment wysoką formę, więc wydaje się się sensowniejszy do składu niż Przedpełski, który i tak raczej składu na SoN nie powącha.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1428
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Właśnie z tego powodu mecz z ROWem jest 15, normalnie terminowo miał być właśnie 2 maja

  34. Powrót do góry    #1429
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    No to chyba lepiej, że jedziemy 15tego? W majówkę w chooy ludzi wyjeżdża, trudniej o dobrą frekwencję. A 15tego jest niedziela, nie ma problemu żeby pojechać, dla kibica też termin spoko. Przynajmniej będziemy mieli mecz domowy (ta zaległa 4. kolejka) pomiędzy dwoma trudnymi wyjazdami do Krosna i ZG (odpowiednio 5.kolejka 8.05 i 6.kolejka 22.05). A tak mielibyśmy mecz u siebie 2.maja, potem 2 wyjazdy i kolejny mecz domowy byłby...29.05.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1430
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Nicki zostal jako pierwszy zaprezentowany. Koldiego nie ma poki co

  36. Powrót do góry    #1431
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to chyba lepiej, że jedziemy 15tego? W majówkę w chooy ludzi wyjeżdża, trudniej o dobrą frekwencję. A 15tego jest niedziela, nie ma problemu żeby pojechać, dla kibica też termin spoko. Przynajmniej będziemy mieli mecz domowy (ta zaległa 4. kolejka) pomiędzy dwoma trudnymi wyjazdami do Krosna i ZG (odpowiednio 5.kolejka 8.05 i 6.kolejka 22.05). A tak mielibyśmy mecz u siebie 2.maja, potem 2 wyjazdy i kolejny mecz domowy byłby...29.05.
    Żeby byla jasność do czego zmierzam, bo w sumie nie powiedziałem. Chodzi o mieszanie terminarzem w głównej mierze. Na początku ogłaszają terminarz i spoko mamy terminy wszystko jasne. Pasuje Ci terminarz kupujesz karnet, nie pasuje nie kupujesz karnetu i nie ma problemu. Ale jeśli coś ogłaszają Ty kupujesz karnet bo Ci gra, a potem Ci ten terminarz wywalają do góry nogami właśnie takimi zawodami (ja akurat mam je w nosie tak samo nie wnikam kto chce w nich jechać a kto nie - wolna wola) i nagle okazuje się, że np 2 mecze z karnetu Ci wypadają przez to, to coś przestaje grać i na następny sezon się zastanowisz czy warto ten karnet jednak mieć. Ja akurat się zdecydowałem w tym roku bo mi pasowalo a teraz się okaże, że zaraz połowę poprzestawiaja i jestem w plecy, ja i pewnie jeszcze trochę innych osób

  37. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Ok, z tej perspektywy to faktycznie wygląda gorzej. I trochę dziwi, że planów reprezentacji nie ujęto na etapie formowania terminarza rozgrywek w Polsce. No, chyba, że panowie marynarkowi dopiero w marcu wymyślili sobie, że kadra potrzebuje zgrupowań i meczów i zaczęto wymyślać terminy, ale to by tylko umocniło ich wizerunek jako nieogarów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #1433
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    I o to mi właśnie w tym wszystkim chodzi. Jak dla mnie to mogą nawet co tydzień sobie robić kadrę, SECi, eliminacje czy inne kaski ale nie kosztem rozwalania kalendarza ligowego. Bo PZMot ani kadra na tym nie straci, ale juz klub na przyszły rok może sprzedać zamiast 2000 karnetów dajmy na to 1500 bo te 500 osób stwierdzi, że tym temrinarzem sobie można buty wypchać i bezpieczniej będzie się wstrzymać z całosezonową wejściówką bo może znów coś wydumaja

  39. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Do Nickiego w ekipie Reszty Świata dołącza Doyle. Więc już na ten moment wygląda to nieźle, może to być mocna drużyna, a nie zbieranina byle kogo. Ciekawe czy dołączy tam któryś z naszych obcokrajowców.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #1435
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kto by nie pojechał, to i tak będzie zbieranina. Już lepszy byłby np. mecz Polska - Dania, czy Polska - Australia niż takie nie wiadomo co i po co. Przy tak nasyconym kalendarzu...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    rogal1979 (27-04-2022)

  42. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    No najlepszy to byłby mecz Polska vs All-Stars-Classic, ale nie można mieć wszystkiego
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1437
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Chcąc jakoś zapełnić trybuny mogliby pomyśleć nad Woźniakiem zamiast Przedpełskiego, tak samo zamiast Lindgrena lepszy byłby Bjerre/Zagar.
    Polonia Bydgoszcz

  44. Powrót do góry    #1438
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    W sumie mało istotne czy pojedzie ten czy tamten. Te zawody i tak obejrzy niewielu widzów. Już by mogli sobie w Pile śmignąć to by nabili stadion do oporu jak ostatnio.

  45. Powrót do góry    #1439
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Szybko poszło od Władkowego czołgania w 2 lidze do kontestacji zawodów z czołówką światową.
    Kto by to teraz chciał oglądać...

  46. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Szybko poszło od Władkowego czołgania w 2 lidze do kontestacji zawodów z czołówką światową.
    Kto by to teraz chciał oglądać...
    ze skrajnosci w skrajnosc. to nigdy nie bylo nic dobrego.

    niech sobie bedzie SEC, i kyterium asow. i super. ale faktycznie robienie na sile byle imprez o skarpety wojewody w ciasnym kalendarzu jest bez sensu.
    pomidor

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    rogal1979 (27-04-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •