Strona 4 z 151 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Fragment wywiadu z Komarnickim na temat młodzieżowców itp z PS:

    "Obaj muszą się jeszcze dużo się uczyć. Jeżeli natomiast nie chcą tego robić, w klubie, który wychował dwóch mistrzów świata i u boku jednego z nich, to na dobrą sprawę chyba każdy przyzna, że coś jest nie tak - dodaje."

    Czy on twierdzi, ze Stal Gorzow wychowala Tomka czy czegos nie zrozumialem?

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Lol, stal Gorzów wychowała Tomka Golloba

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez glamos Zobacz posta
    Fragment wywiadu z Komarnickim na temat młodzieżowców itp z PS:

    "Obaj muszą się jeszcze dużo się uczyć. Jeżeli natomiast nie chcą tego robić, w klubie, który wychował dwóch mistrzów świata i u boku jednego z nich, to na dobrą sprawę chyba każdy przyzna, że coś jest nie tak - dodaje."

    Czy on twierdzi, ze Stal Gorzow wychowala Tomka czy czegos nie zrozumialem?
    No przecież dopiero po nauczeniu się gorzowskiego toru, Tomek zdobył majstra. To tak jak by wychowali go od nowa, czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Kuźwa, przykleiło się gówno do statku i krzyczy „Płyniemy!!!”

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    myslicie, ze Gollob zaprzeczyłby słowom Komara?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Sądząc po ostatnich wypowiedziach Tomka, gdzie wciska Komara wszędzie gdzie się tylko da, obawiam się niestety, że raczej kategorycznie by nie zaprzeczył. Może by nawet użył argumentów podobnych do Mariuszowych

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez glamos Zobacz posta
    Sądząc po ostatnich wypowiedziach Tomka, gdzie wciska Komara wszędzie gdzie się tylko da, obawiam się niestety, że raczej kategorycznie by nie zaprzeczył. Może by nawet użył argumentów podobnych do Mariuszowych
    dlatego trzeba sie z tego smiac z politowaniem, historii nie zmienia.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Porównałem nasz cennik z Grudziądzem i słabo wypadamy. GKM bilet normalny 40 zł ( nie napisali jakie sektory). Karnet normalny żółta strefa 240 zł, sektory niebieskie obok TG 290 zł i Trybuna Główna 430. Karnetowicze - liga u24 za darmo.

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Czy gdzies dostepne sa sprawozdzania finansowe klubu bo mialo byc niby jasno i przejzyscie.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Czy ja dobrze słyszałem że Buczkowski i Tungate podpisali kontrakty na 2 lata? Może ja coś nie wiem, ale czy już rzucają ręcznik i wiedzą że nie awansują? Przecież jest cień szansy że powiększą ligę i awansują 2 drużyny. Tylko bez pisania że Australijczyk to przyszłościowy zawodnik, bo gość ma ponad 30 lat i tylko 1 (słownie - jeden) udany sezon.

    "Koledzy" niech nam tu nie piszą żeby dziękować im za Adriana, tylko niech nam załatwią Rysia Kowalskiego.

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Podpisali, ale z klauzulami, ze w razie awansu mozna rozwiazac kontrakt bez zadnych konsekwencji

    https://www.sport.zgora.pl/zuzel/spe...ka,d49681.html

    Co do Tungate to nie jestem na 100 % pewien, ale wydaje mi sie, ze tez na takich zasadachjest.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-11-2021 o 09:21

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Podpisali, ale z klauzulami, ze w razie awansu mozna rozwiazac kontrakt bez zadnych konsekwencji

    https://www.sport.zgora.pl/zuzel/spe...ka,d49681.html

    Co do Tungate to nie jestem na 100 % pewien, ale wydaje mi sie, ze tez na takich zasadachjest.
    Chyba jednak chodzi o to, że można rozwiązać w razie BRAKU awansu
    Zresztą wg słów Krzyśka (w podpiętej wypowiedzi) jest info, że można go w takim wypadku (braku awansu) rozwiązać ZA POROZUMIENIEM stron. A co jeśli (hipotetycznie) Falubaz nie awansuje, Krzysiek będzie chciał odejść, bo np ktoś z ELigi będzie go chciał, a Falubaz powie (nie pierwszy zresztą raz ) "NIE"? Nie będzie przecież wówczas porozumienia stron
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    t_zg (26-11-2021)

  15. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Need coffee

    Po awansie mysle, ze Buczek zastapi Protasa ( a ten skonczy z jazdą ) i licza na powrot Dudka ( moga sie przeliczyc ).
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-11-2021 o 09:56

  16. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Need coffee

    Po awansie mysle, ze Buczek zastapi Protasa ( a ten skonczy z jazdą ) i licza na powrot Dudka ( moga sie przeliczyc ).
    Black Friday 0 black coffee
    No ma to logiczny sens, chociaż wydaje mi się, że Buczek to właśnie drugi Protas - już jednak zjeżdża w dół z roku na rok. Pewnie teraz w I lidze się odbije do góry, ale ELiga wg mnie to nie jego poziom już. Powrót Dudka to chyba jest mocno omawiany i w Waszym i w toruńskim wątku Ale ten Tungate...no zobaczymy co pokaże sezon, ale chłop faktycznie miał na razie jeden taki sezon udany i nie wydaje mi się, aby to był materiał na ekstraligowca. Solidna/mocna 2ga linia w I lidze, lub ewentulanie lider poniżej przeciętnej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Need coffee

    Po awansie mysle, ze Buczek zastapi Protasa ( a ten skonczy z jazdą ) i licza na powrot Dudka ( moga sie przeliczyc ).
    Gdzie na Black Friday jest tani alkohol? Tu nie chodzi o zwrot "Po awansie"
    Pan Krzysztof już raczej nie będzie lepszy. Z całym szacunkiem, ale za rok z wieku juniora schodzi kilku dobrych zawodników i skoro już Krzysztof nie ma szans na zatrudnienie w ekstralidze, to tym bardziej w przyszłości.
    Nie żartujmy.
    Buczek i Tungate na 2 lata. Jeszcze niech na Tondera postawią, to już się upewnię, że odpuszczają walkę.

  18. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Człowiek myslal ze juz wszystko widzial a tu prosze Leszek chwalacy Jurka
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/97...LTX95HrTXmxzg0

  19. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Dłuższy wywiad z Leszkiem Tillingerem w Magazynie Żużlowym
    Jest to część I, skupiająca się raczej na prezszłości, historii Leszka z Polonią. Część II pojawi się na kanale 1.grudnia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Miło zaskoczony jestem sprzedażą karnetów (a raczej ich ilością) 10 min po 12 na nowej trybunie juz bylo wykupione z 400 karnetów chyba. a miejsca ubywają jak ciepłe bułeczki, nie wspomne o trybunie głównej

  22. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Miło zaskoczony jestem sprzedażą karnetów (a raczej ich ilością) 10 min po 12 na nowej trybunie juz bylo wykupione z 400 karnetów chyba. a miejsca ubywają jak ciepłe bułeczki, nie wspomne o trybunie głównej
    Aż jestem w szoku.

    Pewnie ludzie chcą na żywo zobaczyć FZG w akcji. Wiedzą, że drugi raz taka okazja trafi się nieprędko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aż jestem w szoku.

    Pewnie ludzie chcą na żywo zobaczyć FZG w akcji. Wiedzą, że drugi raz taka okazja trafi się nieprędko.
    No za rok będziemy się szykować nas Spartę, Stal czy Motor, więc faktycznie może to być nieprędko
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Delejt (01-12-2021), lego (01-12-2021), never_mind (02-12-2021)

  25. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Fajnie będzie zobaczyć najstarszego żużlaka w lidze. Przynajmniej przy nim nasi będą wyglądać jak juniorzy (i bynajmniej nie chodzi mi o umiejętności).
    Ciekawe czy na prezentacje pójdzie z balkonikiem.

  26. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Miło zaskoczony jestem sprzedażą karnetów (a raczej ich ilością) 10 min po 12 na nowej trybunie juz bylo wykupione z 400 karnetów chyba. a miejsca ubywają jak ciepłe bułeczki, nie wspomne o trybunie głównej
    Dzisiaj byłem po karnety zaraz po 12 i już przede mną były osoby i za mną również się pojawiały. Do tego dochodzi sprzedaż przez internet. Co do trybuny głównej na pewno spora ilość miejsc jest zarezerwowana dla sponsorów, w związku z tym ciężko ocenić faktyczną sprzedać patrząc tylko na dostępność w systemie. Z tą sytuacją jest też związany spory zgrzyt i według mnie duży kamyczek do ogródka prezesa. Klub rezerwując miejsca dla sponsorów nie zwracał uwagi czy ktoś wcześniej to miejsce zajmował i czy chciał przedłużyć swój karnet czy nie. Ktoś przede mną chciał kupić karnet na to samo miejsce na trybunie głównej co w latach poprzednich i nie miał takiej możliwości bo już była rezerwacja dla jakiegoś sponsora. Dla mnie to słabe zagranie za strony klubu...

  27. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Mam nadzieje ze nie bedzie sprzedazy podwojnej na te samo miejsce, bo Polonia potrafi robic takie numery

    W temacie sprzedazy karnetow
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/973475/prawdziwe-szalenstwo-w-polskim-klubie-po-transferach-gwiazd-padnie-rekord

  28. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Mi się nie udało kupić w tym roku miejsc które miałem rok temu, 1-2 min po 12 już było zajętych od cholery miejsc na nowej trybunie, wątpię że w minute da się wpisać tyle danych i peseli, pewnie miejsca były zajęte wcześniej, ale cóż, tylko się cieszyć, za rok ma być możliwość przedłużenia swoich miejsc.

  29. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Czy Jądrek Matkowski bedzie na trybunie VIP ? ????

  30. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Czy Jądrek Matkowski bedzie na trybunie VIP ? ????
    Tak. I to nawet na stadionie Polonii. Tyle, że nie tej naszej, bydgoskiej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Dzisiaj byłem po karnety zaraz po 12 i już przede mną były osoby i za mną również się pojawiały. Do tego dochodzi sprzedaż przez internet. Co do trybuny głównej na pewno spora ilość miejsc jest zarezerwowana dla sponsorów, w związku z tym ciężko ocenić faktyczną sprzedać patrząc tylko na dostępność w systemie. Z tą sytuacją jest też związany spory zgrzyt i według mnie duży kamyczek do ogródka prezesa. Klub rezerwując miejsca dla sponsorów nie zwracał uwagi czy ktoś wcześniej to miejsce zajmował i czy chciał przedłużyć swój karnet czy nie. Ktoś przede mną chciał kupić karnet na to samo miejsce na trybunie głównej co w latach poprzednich i nie miał takiej możliwości bo już była rezerwacja dla jakiegoś sponsora. Dla mnie to słabe zagranie za strony klubu...
    To chyba byłem ja - mieliśmy *****iste miejsca na Głównej, które w tym sezonie zostały bez słowa wyjaśnienia zarezerwowane dla sponsorów. Słabe to bo w mojej opinii to kibic jest największym / najważniejszym sponsorem i to jemu palec powinien być trzymany prosto - tym bardziej, że mówimy o najdroższych miejscach na stadionie.

  32. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Za FB Polonii:
    Nie jeden, nie dwóch, a trzech nowych zawodników w ŻKS Polonia Bydgoszcz SA!

    Emil Maroszek, Maksymilian Pawełczak i Adam Putkowski to znakomicie zapowiadający się młodzi żużlowcy, którzy związali się długoletnimi kontraktami z Abramczyk Polonią! To prawdziwa inwestycja w przyszłość. Nasi młodzi zawodnicy będą trenowali pod okiem Jacka Woźniaka, z którym współpracowali dotychczas.

    - Chcemy, by w perspektywie lat nasi wychowankowie stanowili o sile bydgoskiego klubu i się z nim utożsamiali. W tym miejscu chciałbym podziękować koledze Markowi Ziębickiemu, który na co dzień jest menedżerem Wiktora Przyjemskiego, za duże zaangażowanie w realizacji tego przedsięwzięcia. Młodzi zawodnicy będą nadal pod opieką trenera Jacka Woźniaka. Chcę podkreślić, że współpraca na linii Abramczyk Polonia Bydgoszcz - BTŻ Polonia jest od trzech lat bardzo dobra, czego efektem jest podpisanie tych umów - mówi prezes Jerzy Kanclerz.

    Panowie, witamy na pokładzie!

    Wrzuci ktoś metryczki chłopaków? Niestety gubię się w tym, więc przydałoby się info kiedy oni będą mogli dla pierwszej drużyny startować. Na razie nie wiadomo też, co znaczą te "długoletnie" kontrakty, ale liczę, że jakieś sezony w pierwszej drużynie się na to łapią
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Emil Maroszek (brat jego dziadka to Andrzej Maroszek, były żużlowiec Polonii). Niespełna 13-latek skupia się jednak na treningach na dużym torze (klasa 250 cc) i jest blisko transferu do ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A.
    Pochodzi z Koronowa.
    Maksymilian Pawełczak ma dopiero 11 lat, a listą swoich osiągnięć przewyższa już niejednego doświadczonego zawodnika. Bydgoszczanin jest wschodzącą gwiazdą motorsportu – odnosi sukcesy nie tylko na miniżużlu, ale również z powodzeniem startuje w motocrossie oraz zawodach na Pit Bike’ach – zarówno w wersji terenowej, jak i asfaltowej.

    Maks urodził się 21 września 2009 roku w Bydgoszczy. Na co dzień mieszka w gminie Dobrcz i jest uczniem klasy 6 o profilu taekwondo olimpijskie w sportowej Szkole Podstawowe nr 31 w Bydgoszczy. Swoją przygodę z motorsportem rozpoczął w Głażewie w lipcu 2016. Odbywał się tam piknik rodzinny, na który gościnnie przyjechali zawodnicy BTŻ Polonii Bydgoszcz. To właśnie tam po raz pierwszy Maks zobaczył miniżużel. W Głażewie spróbował też jazdy na Pit Bike’u. Już dwa tygodnie później dostał swój własny minimotocykl. Wkrótce zaczął treningi na miniżużlu z trenerem Jackiem Woźniakiem. 12 października 2019 zdał żużlową licencję w klasie 80-125cc.

    Sezon 2020 był dla Maksymiliana bardzo udany. W zeszłym roku wystartował w finale Pucharu Europy na żużlu w klasie 125cc, w którym uplasował się na drugiej pozycji. Wziął również udział w Mistrzostwach Czech, gdzie w Pilznie zajął 3. miejsce. Zdobył także tytuł Mistrza Okręgu Bydgoskiego na miniżużlu w klasie 80-125cc. Ponadto w 2020 został Mistrzem Polski Pit Bike SM w klasie STOCK 125, a także stanął na drugim stopniu podium w Mistrzostwach Okręgu Bydgoskiego na off-roadzie. Tak samo, jak poprzedni, rok 2021 również zapowiada się dla Maksa satysfakcjonujący. 16 maja zadebiutował w motocrossowych Mistrzostwach Strefy Polski Centralnej w Strykowie i ukończył je na drugim miejscu.
    Adam Putkowski 12 latek
    Wywiad z młodym zawodnikiem:
    https://pitbike24.pl/laczy-zuzel-i-p...wojej-pasji-2/

  34. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Emil Maroszek (brat jego dziadka to Andrzej Maroszek, były żużlowiec Polonii). Niespełna 13-latek skupia się jednak na treningach na dużym torze (klasa 250 cc) i jest blisko transferu do ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A.
    Pochodzi z Koronowa.
    Maksymilian Pawełczak ma dopiero 11 lat, a listą swoich osiągnięć przewyższa już niejednego doświadczonego zawodnika. Bydgoszczanin jest wschodzącą gwiazdą motorsportu – odnosi sukcesy nie tylko na miniżużlu, ale również z powodzeniem startuje w motocrossie oraz zawodach na Pit Bike’ach – zarówno w wersji terenowej, jak i asfaltowej.

    Maks urodził się 21 września 2009 roku w Bydgoszczy. Na co dzień mieszka w gminie Dobrcz i jest uczniem klasy 6 o profilu taekwondo olimpijskie w sportowej Szkole Podstawowe nr 31 w Bydgoszczy. Swoją przygodę z motorsportem rozpoczął w Głażewie w lipcu 2016. Odbywał się tam piknik rodzinny, na który gościnnie przyjechali zawodnicy BTŻ Polonii Bydgoszcz. To właśnie tam po raz pierwszy Maks zobaczył miniżużel. W Głażewie spróbował też jazdy na Pit Bike’u. Już dwa tygodnie później dostał swój własny minimotocykl. Wkrótce zaczął treningi na miniżużlu z trenerem Jackiem Woźniakiem. 12 października 2019 zdał żużlową licencję w klasie 80-125cc.

    Sezon 2020 był dla Maksymiliana bardzo udany. W zeszłym roku wystartował w finale Pucharu Europy na żużlu w klasie 125cc, w którym uplasował się na drugiej pozycji. Wziął również udział w Mistrzostwach Czech, gdzie w Pilznie zajął 3. miejsce. Zdobył także tytuł Mistrza Okręgu Bydgoskiego na miniżużlu w klasie 80-125cc. Ponadto w 2020 został Mistrzem Polski Pit Bike SM w klasie STOCK 125, a także stanął na drugim stopniu podium w Mistrzostwach Okręgu Bydgoskiego na off-roadzie. Tak samo, jak poprzedni, rok 2021 również zapowiada się dla Maksa satysfakcjonujący. 16 maja zadebiutował w motocrossowych Mistrzostwach Strefy Polski Centralnej w Strykowie i ukończył je na drugim miejscu.
    Adam Putkowski 12 latek
    Wywiad z młodym zawodnikiem:
    https://pitbike24.pl/laczy-zuzel-i-p...wojej-pasji-2/
    Maks ma 12 lat jeśli się urodził w 2009 roku. W ta stronę powinno to iść, że młodzi zdolni co trenują w BTŻ trafiają do Polonii a nie do innych ośrodków.. Na ten nasze perełki jeszcze poczekamy 3-4 lata

  35. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Termos napisał, że w Toruniu w pierwszym dniu sprzedali 40 sztuk karnetów i pogratulował nam dużej sprzedaży. Słabo coś u sąsiadów Przejżalem wczoraj w nocy z ciekawości sektory to nie ma co rozpaczać, było wiele świetnych miejsc na trybunach numerowanych. Mi by to nie robiło czy bym siedział na tym samym miejscu co rok wcześniej czy kilka krzesełek dalej lub rząd czy dwa wyżej lub niżej. Pewnie z 50% puli dostali sponsorzy ale wynik poszedł w świat a zajęte miejsce to zajęte. Kibic to kibic Później i tak sponsorzy dostają jeszcze przed meczami bilety. Np sponsor X ma trzy karnety na TG, ale kilka dni przed meczem odbiera z 10 zaproszeń na sektor A. Zapewne nie wszyscy, ale pewnie ci najbardziej angażujący się.

  36. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Przyszłość Polonii
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  37. Powrót do góry    #170
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Emil Maroszek (09.08.2008) - piąty miniżużlowiec kraju 85-125 cc w 2019 roku

    Maksymilian Pawełczak (21.09.2009) - aktualny IMP 85-125cc, wicemistrz Europy klasy 125 w 2020 roku, w 2021 w finale w Równem zajął siódmą lokatę

    Adam Putkowski (21.12.2008) - licencja miniżużlowa bodaj od 2020 roku. W 2021 potrafił już zając piąte miejsce w jednej z eliminacji IMP w Toruniu, wystąpił w finale ME 85cc, gdzie z jednym punktem zajął ostatnie miejsce.


    Ogólnie wszystkie chłopaki utalentowane, będzie z nich pożytek

    Po szczegółow wyniki zapraszam tutaj:
    http://www.sportsboard.pl/showthread...%C5%BBEL/page3
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 02-12-2021 o 12:52
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #171
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez thorn_bydgoszcz Zobacz posta
    To chyba byłem ja - mieliśmy *****iste miejsca na Głównej, które w tym sezonie zostały bez słowa wyjaśnienia zarezerwowane dla sponsorów. Słabe to bo w mojej opinii to kibic jest największym / najważniejszym sponsorem i to jemu palec powinien być trzymany prosto - tym bardziej, że mówimy o najdroższych miejscach na stadionie.
    Serio uważasz że Twoje 300 złotych jest ważniejsze dla klubu od np 5-50 tyś sponsora ?

  39. Powrót do góry    #172
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Zdecydowałem się w tym roku na karnet, wcześniej tego nie robiłem i jakoś specjalnie nie śledziłem. Przypomnijcie jak to teraz wygląda po opłaceniu, karnet będzie do odbioru w siedzibie klubu w terminie podanym przez klub? Czy coś mylę?
    Polonia Bydgoszcz

  40. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Zdecydowałem się w tym roku na karnet, wcześniej tego nie robiłem i jakoś specjalnie nie śledziłem. Przypomnijcie jak to teraz wygląda po opłaceniu, karnet będzie do odbioru w siedzibie klubu w terminie podanym przez klub? Czy coś mylę?
    Dokładnie, będzie informacja pewnie na stronie czy fejsie, że karnety są do odbioru. Zazwyczaj w 2 połowie marca. Odbierasz w klubie.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Serio uważasz że Twoje 300 złotych jest ważniejsze dla klubu od np 5-50 tyś sponsora ?
    Dla mnie to nie jest kwestia tego co jest ważniejsze, tylko odpowiedniego podejścia zarówno do sponsora jak i do kibica. Ja kupowałem 4 karnety na trybunę główną po 500 zł czyli zostawiłem w kasie klubu 2000 zł. Miałem dokładnie taką samą sytuację - sorry ale Twoje miejsca są zarezerwowane dla sponsora. Nie ukrywam, że się wku.wiłem takim podejściem bo kupowałem karnety na te miejsca od wybudowania nowej trybuny głównej czyli od ponad 20 lat. Nawet jak klub za czasów Władka pałętał się po II lidze to w listopadzie/grudniu był telefon z klubu czy będę kupował na nowy sezon. I zawsze to robiłem. Możesz sobie plus minus policzyć ile zostawiłem pieniędzy w kasie klubu. I teraz jak? Jestem mniej/bardziej ważny od tego sponsora czy od kibica, który w zeszłym roku kupił karnet po raz pierwszy i teraz chciał go przedłużyć? W mojej ocenie nie. Bo w wywiadach, wypowiedziach mamy słowa o kibicach, że są najważniejsi, że super och i ach a później takie akcje. Dla mnie delikatnie mówiąc słabe i tyle...

    Jedyny plus, że w moim przypadku udało się sytuację odkręcić.

    Zastanawiamy się później czemu ZOOeszcz czy DPV mimo, że sponsorowały Polonię teraz dają swoją kasę gdzie indziej. Żeby nie było, nie twierdzę, że wina na 100% leży po stronie klubu bo tego nie wiem ale takie sytuacje jak opisana powyżej daję do myślenia.

    W moim odczuciu szanować trzeba każdego - obojętnie czy to kibic kupujący pojedynczy bilet czy sponsor dający obojętnie ile kasy...
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 02-12-2021 o 13:37

  41. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Jeżeli zakupiłeś karnet online to na maila powinieneś dostać informacje, że o terminie wydawania karnetów klub poinformuje za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz Facebooka. Nie wiem, czy przy zakupie w kasie klubowej udzielali takiej informacji.

  42. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Jeżeli zakupiłeś karnet online to na maila powinieneś dostać informacje, że o terminie wydawania karnetów klub poinformuje za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz Facebooka. Nie wiem, czy przy zakupie w kasie klubowej udzielali takiej informacji.
    Udzielali.

  43. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Serio uważasz że Twoje 300 złotych jest ważniejsze dla klubu od np 5-50 tyś sponsora ?
    1) 500 zeta
    2) Tak jest ważniejsze bo bez mojej obecności (i kilku tysięcy innych osób) sponsor nawet nie spojrzałby na klub więc finalnie nie byłoby ani mojej kasy ani sponsora
    3) ja też kupując bilet / karnet jestem sponsorem klubu - pokaż mi sponsora związanego z klubem od ponad dwóch dekad (bo tyle czasu sponsoruję ten klub - czy bezpośrednio, kupując bilety/karnety czy też pośrednio poprzez miasto wykładające z moich podatków na klub czy też jako różnego rodzaju "wolontariat")

    Nie miałbym większych obiekcji gdyby zostało to rozwiązane w inny, bardziej cywilizowany sposób ale potraktowanie na zasadzie "Twoje miejsce jest już zajęte, wybierz sobie coś innego i nie marudź" jest słabe.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thorn_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (02-12-2021)

  45. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Za FB Polonii:
    Nie jeden, nie dwóch, a trzech nowych zawodników w ŻKS Polonia Bydgoszcz SA!

    Emil Maroszek, Maksymilian Pawełczak i Adam Putkowski to znakomicie zapowiadający się młodzi żużlowcy, którzy związali się długoletnimi kontraktami z Abramczyk Polonią! To prawdziwa inwestycja w przyszłość. Nasi młodzi zawodnicy będą trenowali pod okiem Jacka Woźniaka, z którym współpracowali dotychczas.

    - Chcemy, by w perspektywie lat nasi wychowankowie stanowili o sile bydgoskiego klubu i się z nim utożsamiali. W tym miejscu chciałbym podziękować koledze Markowi Ziębickiemu, który na co dzień jest menedżerem Wiktora Przyjemskiego, za duże zaangażowanie w realizacji tego przedsięwzięcia. Młodzi zawodnicy będą nadal pod opieką trenera Jacka Woźniaka. Chcę podkreślić, że współpraca na linii Abramczyk Polonia Bydgoszcz - BTŻ Polonia jest od trzech lat bardzo dobra, czego efektem jest podpisanie tych umów - mówi prezes Jerzy Kanclerz.

    Panowie, witamy na pokładzie!

    Wrzuci ktoś metryczki chłopaków? Niestety gubię się w tym, więc przydałoby się info kiedy oni będą mogli dla pierwszej drużyny startować. Na razie nie wiadomo też, co znaczą te "długoletnie" kontrakty, ale liczę, że jakieś sezony w pierwszej drużynie się na to łapią

    I bardzo dobrze. Trzeba dbać o swoje, wszak Prezes Świącik pochwalił się przedwczoraj, że ma zatrudnionych 4 skautów, którzy mają wyłapywać do Częstochowy co większe talenty.

  46. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    I bardzo dobrze. Trzeba dbać o swoje, wszak Prezes Świącik pochwalił się przedwczoraj, że ma zatrudnionych 4 skautów, którzy mają wyłapywać do Częstochowy co większe talenty.
    Ten sam, który chwali się wysokim poziomem szkolenia w Częstochowie? Bo jeśli tak, to jakby to ująć...jedno z drugim do siebie nie bardzo pasuje chyba...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Termos napisał, że w Toruniu w pierwszym dniu sprzedali 40 sztuk karnetów i pogratulował nam dużej sprzedaży. Słabo coś u sąsiadów
    Tu także wypada się cieszyć Waszym szczęściem. U nas kiedyś na spotkaniu z kibicami Termos powiadał, że zdecydowanie bardziej opłaca się klubowi sprzedaż biletów niż karnetów.
    Aczkolwiek obniżona cena karnetów "lojalnościowych" daje sygnały, że coś się pod tym względem nieco zmienilo.
    Hmmm . Może dlatego, że tych biletów w ostatnich latach się ostatnio jednak nie sprzedawało.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ten sam, który chwali się wysokim poziomem szkolenia w Częstochowie? Bo jeśli tak, to jakby to ująć...jedno z drugim do siebie nie bardzo pasuje chyba...
    Dość powiedzieć, że tylu chłopaków już powyciągał z kraju, że musiał odmówić megautalentowanemu Łopuskiemu (z Gdańska ?).
    Ma już pełną obsadę 13-15 latków, więc teraz pochwalił się, że poluje na tych młodszych.
    Wiem. Bardziej muszą obawiać się tego kluby z południa Polski, ale.....

    P.S. Oddać trzeba, że Drabik potrafi czegoś tych chłopaków nauczyć.
    W programie BestSpeedwayTV też wywiązała się dyskusja na ten temat. Świącik wszystkich tych chłopaków uważa za 100% wychowanków.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 02-12-2021 o 15:37

  48. Powrót do góry    #180
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W programie BestSpeedwayTV też wywiązała się dyskusja na ten temat. Świącik wszystkich tych chłopaków uważa za 100% wychowanków.
    O, a wiesz w którym mniej więcej momencie? Bo dwie i pół godziny to dla mnie trochę za dużo żeby słuchać
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 4 z 151 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •