Strona 35 z 151 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez BKS-iak Zobacz posta
    Polonia jest na kolanach kibicowsko od dobrych kilkunastu lat.........
    widać jak się znasz

    idź na wibrów skoro tak ci źle
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  2. Powrót do góry    #1532
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Z tym kibicowaniem nie ma tragedii, wyjazdy wyglądają coraz lepiej, szkoda że "młyn" nie jest już na prostej przeciwległej, od kiedy żyje tam był, tylko został przeniesiony ciul wie gdzie, raz 1 łuk, raz 2 łuk.

  3. Powrót do góry    #1533
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    No i całe szczęście, że jest gdzieś indziej.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    mentikk (10-05-2022)

  5. Powrót do góry    #1534
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Z tym kibicowaniem nie ma tragedii, wyjazdy wyglądają coraz lepiej, szkoda że "młyn" nie jest już na prostej przeciwległej, od kiedy żyje tam był, tylko został przeniesiony ciul wie gdzie, raz 1 łuk, raz 2 łuk.
    Młyn nie jest "na prostej" z prostej przyczyny. Są to miejsca lepsze niż standardowe, czyli droższe. Tym samym chodzi tam multum osób typu "siadaj, bo nie widzę", niepełnosprawni etc. No, nie ma warunków na skuteczne kibicowanie. Młyn na pierwszym łuku był dobrym rozwiązaniem. Osoby nieprzypadkowe, bo i tak z tamtych mało co widać Teraz próbujemy na wyjściu z drugiego. Jest sporo młodzieży, starzy niech przypomną sobie lata minione i jedziemy z koksem, za nasz KS.

    Z kibicowskim (P)ozdrowieniem.
    white&young

  6. Powrót do góry    #1535
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    widać jak się znasz

    idź na wibrów skoro tak ci źle
    Chłopczyku.......chyba jednak coś tam się znam, bo zdarzało mi się stać w młynie już prawie 30 lat temu.
    Raczej to Ty nie wiesz za wiele jak to kiedyś wyglądało skoro uznajesz że teraz jest ok.

    Pod pewnymi względami ruch kibicowski na Polonii jest w czarnej dupie i choćbyś nie wiadomo co powiedział, tak jest.
    Szczęśliwie "zwykli kibice" trochę ratują ten wizerunek i są coraz widoczniejsi na wyjazdach ale i na S2.

  7. Powrót do góry    #1536
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Bywałem w młynie również w tamtych czasach (lata 90te) i uważam, że to był najlepszy okres kibicowski, bez żadnych wewnętrznych podziałów. Potem to wszystko się jakoś rozleciało, stara gwardia się wykruszyła a nowi nie byli w stanie tego uciągnąć. Brak wyników i spadek zainteresowania kibiców po złotych latach 90-tych też mógł być tego przyczyną.

  8. Powrót do góry    #1537
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Były wyniki, sukcesy, tytuły to kibice sami się nakręcali.
    Jak to się skończyło to nagle "bycie w młynie" przestało być cool, nie było czym poszpanować kolegom na korytarzu w szkole, to i przestali chłopaki się w to bawić.
    Wróci Eliga, będzie jakiś poziom z dobrymi wynikami to samo się odrodzi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #1538
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cała Polonia za(P)ierdala do Zielonej Góry

    280005574_2178976662249736_781309255757188492_n.jpg
    white&young

  10. Powrót do góry    #1539
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Cała Polonia za(P)ierdala do Zielonej Góry

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6710
    Nie zapominajcie o chłopakach z Olsztyna i Grudziądza

  11. Powrót do góry    #1540
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Dziś kolejna runda DMPJ w Grudziądzu. Wczoraj dobry występ Koniecznego ale przede wszystkim Głogowskiego (może ktoś oglądał na żywo i powie coś więcej nt. jego jazdy) który 27 maja może zacząć jeździć w lidze. Jeśli będzie dalej tak sobie radził to kto wie czy realnie nie będzie w stanie wygryźć Koniecznego ze składu. Z tego co widziałem to fury ma od Ashleya więc jak na ten wiek to sprzęt na wysokim poziomie

  12. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No myślę, że warto dać go chociaż pod pozycję rezerwowego, bo w razie czego można go też za Koniecznego w meczu wstawić.
    Oczywiście taktycznie możliwym jest, aby na rezerwę wstawić Przyjemskiego, który by mógł zastępować jednego czy drugiego juniora a i byłoby miejsce na ewentualne zastąpienie seniorów, ale czy nasz duet menadżerski to ogarnie to nie jestem pewien.

    Co do tego DMPJ to czy puszczenie tam Przyjemskiego było w jakiś sposób konieczne? Skoro chłopak nie wyjechał do żadnego z wyścigów to zapewne i tak kuruje się dalej żeby być gotowym na ligowe ściganie.
    A wyścig 10 to już była magia
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1542
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    No właśnie, to jest bzdurny przepis, ale chyba za brak pełnego składu marynarki wlepiają jakieś kary, ale nie jestem pewien. Wiktor musiał być w zestawieniu bo jedynym zwolnieniem z udziału jest L4 na jakiś okres, tez nie wiem dokładnie na ile, ale to w Naszym przypadku wiązałoby się z jego brakiem jutro i w niedzielę, także z tego powodu musiał się pofatygować do Grudziądza, żeby sobie obejrzeć turniej

  14. Powrót do góry    #1543
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wiktor spod 8 mógłby zastąpić po jednym razie po jednym juniorze o ile dobrze pamiętam regulamin, więc po dwa starty obligatoryjnie ma wtedy Konieczny i Głogowski. Być może mógłby jeszcze trzeci raz z taktycznej, ale tego już nie wiem. Pod 8 Bartek mógłby być na początek, jakby Przemkowi nie szło (0,0) to mógłby za niego wejść czasami. Niech pomału się wdraża na przyszły sezon i od czasu do czasu fajnie jakby jakiś bieg dostał

  15. Powrót do góry    #1544
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Głogowskiego to możecie puscic w meczu o małą stawke. W Playoffach każdy punkt jest ważny i tutaj potrzebny Konieczny

  16. Powrót do góry    #1545
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Tylko pytanie czy Konieczny w porównaniu do Głogowskiego na ten moment jest wiele lepszy, czas pokaże tak na prawdę, poki co Konieczny ma średnią poniżej 0.5 na wyścig

  17. Powrót do góry    #1546
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Odrazu stawiałbym na Głogowskiego, Konieczny na tą chwile jest gorszy od Orwata, Bartocha, nawet Błażykowski z Rybnikiem u siebie zrobił 5 pkt. Wstawić Głogowskiego od 16 urodzin o Przemku zapomnieć.

  18. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Głogowskiego to możecie puscic w meczu o małą stawke. W Playoffach każdy punkt jest ważny i tutaj potrzebny Konieczny
    No chodzi o to, by chłopaka już powoli rozjeżdżać. Wówczas i już na PO byłoby wiadomo na kogo lepiej postawić, a do tego w przyszłym sezonie i tak już będzie podstawowym juniorem obok Wiktora.
    Dlatego też się właśnie głośno zastanawiam czy nie warto dać go pod rezerwę i chociaż te pojedyncze biegi go puszczać. Skoro sprzęt ma niezły to z jakimś juniorem rywali może powalczyć o punkciki.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wiktor spod 8 mógłby zastąpić po jednym razie po jednym juniorze o ile dobrze pamiętam regulamin, więc po dwa starty obligatoryjnie ma wtedy Konieczny i Głogowski. Być może mógłby jeszcze trzeci raz z taktycznej, ale tego już nie wiem. Pod 8 Bartek mógłby być na początek, jakby Przemkowi nie szło (0,0) to mógłby za niego wejść czasami. Niech pomału się wdraża na przyszły sezon i od czasu do czasu fajnie jakby jakiś bieg dostał
    Ok, no jeśli regulaminowo może zastąpić po jednym razie (tego nie wiem), to lepiej dać Bartka pod 8/16. Ten jeden bieg w meczu mógłby za Koniecznego pojechać. Doświadczenie jakieś powoli powinien zbierać jeśli w przyszłym sezonie ma być podstawowym juniorem. Nie ma się co ociągać z stawianiem na niego - Wiktor od razu po urodzinach wszedł do składu i jakoś krzywda mu się z tego tytułu nie stała. I w przypadku Głogowskiego nie widzę sensu na jakieś czekanie, zwłaszcza że Konieczny (niestety, bo trochę na niego też liczyłem) jakoś wielkiego szału nie robi i ta (ewentualna) strata nie musi być zauważalna (generalnie mówimy o ewentualnym 1 pkt mniej).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    LogTech (12-05-2022)

  20. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Brawo Glogowski rzadko jezdzi, ale jak juz ma okazje do pokazania sie to notuje udane wystepy.

  21. Powrót do góry    #1549
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    DMPJ
    Wyniki: 1. Maszewski GKM Grudziądz - 45: Orgacki 8 (2, t, 1, 2, 3), Rafalski 13 (3, 3, 3, 2, 2), Pludra 13 (2, 2, 3, 3, 3), Łobodziński 10 (2, d, 3, 3, 2), Kaźmierski 1 (1);
    2. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - 40: Konieczny 11 (3, 3, 1, 3, 1), Przyjemski 15 (3, 3, 3, 3, 3), Głogowski 8 (3, w, 1, 1, 3), Gąsior 6 (1, 0, 2, 1, 2);
    3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 23: Kowalski 5 (2, 2, 0, 1, u), Krzykowski 0 (ns), Wysocki 9 (1, 3, 2, 2, 1), Marciniec 9 (1, 2, 2, 2, 2);
    4. Budmax-Stal Polonia Piła - 7: Szpytma 0 (ns), Ernst 5 (0, w, 2, 2, 1, 0), Makowski 2 (0, 1, 1, 0, 0, 0).

    Wiktor wraca w wielkim stylu.

  22. Powrót do góry    #1550
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,473
    Kliknij i podziękuj
    2,152
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Jest Wiktor, jest nadzieja.
    Wygraną na gównianym krośnieńskim torze traktuję w kategoriach science fiction,
    ale z 40 punktów będę naprawdę zadowolony.

  23. Powrót do góry    #1551
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Wiktor nie dość, że wygrał wszystkie 5 swoich startów to jeszcze uzyskał 5 najlepszych czasów dnia. Widać więc, że te kilka dni odpoczynku dobrze mu się przysłużyły i będzie silnym punktem drużyny w tych najbliższych meczach.
    Również zwycięstwo w Krośnie rysuje mi się gdzieś w okolicach literatury fantastycznej (chociaż wykluczyć niczego nie można) to jednak mam nadzieję, że wykręcą chłopaki dobry wynik, który będzie można odbić w rewanżu. Te 40-42 pkt to będzie wg mnie pozytywna opcja.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #1552
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    A ja to mam szczerą nadzieję, że ktoś z dwójki Polonia/Falubaz ich usadzi w ten weekend na doope, to może trochę na ziemię zejdą, bo po 3 kolejkach oni są już w Ekstralidze z tego co wypisują ludzie z Podkarpacia

  25. Powrót do góry    #1553
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Niech wypisują, ale chyba faktycznie pokazują, że są nocnym kandydatem do awansu. Jak stawiałem na Falubaz, tak początkowe kolejki mocno to zweryfikowały. Ewentualny dwumecz z Krosnem? Nie wiem czy bym chciał..Dobrze, że mają tego Karczmarza na u24 bo on im powinien obniżać poziom szczególnie w meczach wyjazdowych ( troche jak u nas Michaiłow)

  26. Powrót do góry    #1554
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Pytanie czy w finale lepiej jechać z takim Krosnem, czy Falubazem. Krośnianie z jednej strony mają mocną ekipę, chociaż bez "wielkich gwiazd", z drugiej Falubaz ma Protaska, który tych kółek na S2 nakręcił ogrom i zna tor na wylot, a i Tonder trochę u nas pojeździł.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1555
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    A ja to mam szczerą nadzieję, że ktoś z dwójki Polonia/Falubaz ich usadzi w ten weekend na doope, to może trochę na ziemię zejdą, bo po 3 kolejkach oni są już w Ekstralidze z tego co wypisują ludzie z Podkarpacia
    Dlaczego miałby ktoś usadzać na doopie Krosno? Bardzo dobrze że mają wyniki i wiarę kibiców, będą mocni, to wejdą do Xtraligi i za rok spadną. Niech się nacieszą jeśli na to zasłużą, kibic i żużlok z Podkarpacia nie gorszy od lubuskiego czy kujawskiego.

  28. Powrót do góry    #1556
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Fakt, kibice z Krosna przebijają nawet kibiców Wrocka czy Falubazu w internecie, każdy mecz wataha rozgryzie przeciwnika i wygra 60-30, 3 lata temu na torze jeszcze sadzili buraki a powazny zuzel ogladali w tv, skład zbudowany na mega farcie i tak sobie lecą lecą że za miesiąc to powinni już być w PO ale w Elidze. Kibicuje nam i Falubazowi żeby tak jak ktoś wyżej pisał usadzić ich na doopie

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    ziomek_BKS (13-05-2022)

  30. Powrót do góry    #1557
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    No juz co niektorzy zapomnieli jak bydgoskim kibicom zaczelo w zeszlym sezonie odbijac po paru wygranych jacy to potezni jestesmy i czy Emil przyjdzie teraz czy za tydzien. Maja swoje 5 minut niech sie ciesza, ze moga osiagnac cos wielkiego z punktu widzenia ich klubu i dotychczasowej historii.

  31. Powrót do góry    #1558
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    No juz co niektorzy zapomnieli jak bydgoskim kibicom zaczelo w zeszlym sezonie odbijac po paru wygranych jacy to potezni jestesmy i czy Emil przyjdzie teraz czy za tydzien. Maja swoje 5 minut niech sie ciesza, ze moga osiagnac cos wielkiego z punktu widzenia ich klubu i dotychczasowej historii.
    Jaki Emil? Ja chciałem Dudka i Drabika.

  32. Powrót do góry    #1559
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jaki Emil? Ja chciałem Dudka i Drabika.
    A to przepraszam, podalem zawodnika na ktorego zaglosowalo najwiecej ankietowanych

  33. Powrót do góry    #1560
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Fakt, kibice z Krosna przebijają nawet kibiców Wrocka czy Falubazu w internecie, każdy mecz wataha rozgryzie przeciwnika i wygra 60-30, 3 lata temu na torze jeszcze sadzili buraki a powazny zuzel ogladali w tv, skład zbudowany na mega farcie i tak sobie lecą lecą że za miesiąc to powinni już być w PO ale w Elidze. Kibicuje nam i Falubazowi żeby tak jak ktoś wyżej pisał usadzić ich na doopie
    A co Ty masz do Krosna? Bydgoszcz i ZG to nie są jakieś metropolie ażeby uważać się wyżej niż Krosno. Właśnie byłoby super jakby awansowało Krosno i utarło nosa nie którym wielmożnym Panom na tym forum z zadartymi nosami do góry.

  34. Powrót do góry    #1561
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    A co Ty masz do Krosna? Bydgoszcz i ZG to nie są jakieś metropolie ażeby uważać się wyżej niż Krosno. Właśnie byłoby super jakby awansowało Krosno i utarło nosa nie którym wielmożnym Panom na tym forum z zadartymi nosami do góry.
    Nie rozumiem po co pojawia się tutaj porównywanie wielkości miast, ale jak już rzucasz taki argument to sprawdź sobie, że ZG to ma 3x większą populację, a Bydgoszcz z 7x tyle. Więc patrząc z perspektywy Krosna to ZG jest sporym miastem, a Bydgoszcz metropolią
    Myślę, że Krosno może się aktywnie włączyć w walkę o awans, ale cóż...ja tam wolałbym, żeby awansowała Polonia
    A Krosno...za rok, może dwa. Infrastrukturę są w stanie doprowadzić do minimalnych wymogów ELigi chociaż, czy będą jeździć gościnnie? Nie piszę tego złośliwie, to jest poważna kwestia i może być wyzwaniem dla klubu.
    Co do zadartych nosów - to koledzy właśnie piszą o tym utarciu owych zadartych nosów niektórym z Krosna, bo ich ponosi ich sen o potędze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1562
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Co niektórzy zapomnieli chyba o 2,5 mln-wym Lesznie...

  36. Powrót do góry    #1563
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Tak jak pisałem ostatnio, że Protas będzie ciągnął Falusów w dół tak teraz napiszę, że Krosno się skończy w okolicach 8-10 kolejki jak skończą się silniki z którymi obecnie trafili. Mieli łatwy początek sezonu i świeże silniki - to cała tajemnica ich obecnej pozycji w tabeli. Cieniutki Gdańsk, Rybnik czy totalnie sinusoidalny Orzeł to nie jest wyznacznik siły Krosna. Wcale się nie zdziwię jak Wilki dostaną w ten weekend dwa liście na swoim torze - od Nas i Zielonki.

  37. Powrót do góry    #1564
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Fakt, kibice z Krosna przebijają nawet kibiców Wrocka czy Falubazu w internecie, każdy mecz wataha rozgryzie przeciwnika i wygra 60-30, 3 lata temu na torze jeszcze sadzili buraki a powazny zuzel ogladali w tv, skład zbudowany na mega farcie i tak sobie lecą lecą że za miesiąc to powinni już być w PO ale w Elidze. Kibicuje nam i Falubazowi żeby tak jak ktoś wyżej pisał usadzić ich na doopie
    Weźcie dajcie spokój z tym krośnianami. Przecież ich trybuny to jest taka januszerka, że głowa mała. Zresztą to też widać po stylu komentarzy dodawanych. No styl 50+ i to średnio rozgarniętego piknika. Jazda z jankami, Polonia jesteśmy z Wami.
    white&young

  38. Powrót do góry    #1565
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez thorn_bydgoszcz Zobacz posta
    Tak jak pisałem ostatnio, że Protas będzie ciągnął Falusów w dół tak teraz napiszę, że Krosno się skończy w okolicach 8-10 kolejki jak skończą się silniki z którymi obecnie trafili. Mieli łatwy początek sezonu i świeże silniki - to cała tajemnica ich obecnej pozycji w tabeli. Cieniutki Gdańsk, Rybnik czy totalnie sinusoidalny Orzeł to nie jest wyznacznik siły Krosna. Wcale się nie zdziwię jak Wilki dostaną w ten weekend dwa liście na swoim torze - od Nas i Zielonki.
    Tak już ZG miała wygrać na samym początku z Gnieznem min. 60:30 i co? Ale zadufani jesteście w sobie ale po wynikach tego nie widać.

  39. Powrót do góry    #1566
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tak już ZG miała wygrać na samym początku z Gnieznem min. 60:30 i co? Ale zadufani jesteście w sobie ale po wynikach tego nie widać.
    Daj spokój, każdy klub ma takich kibiców którzy ślepo bezrefleksyjnie patrzą na swoją drużynę.

  40. Powrót do góry    #1567
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Jako chyba jedyny przedstawiciel Krosna na tym forum, nie przypominam sobie abym sie tu jakos specjalnie napinal Ale skoro nalegacie - Wilki-Polonia 65:25 A tak na serio. Naprawde nie rozumiem tych kolegow z Bydgoszczy ktorzy oburzaja sie na jakies wpisy malolatow na Facebooku lub w komentarzach na Sportowychfaktach. Wszedzie sa tacy i wystarczy zajrzec na profil facebookowy kazdego klubu aby sobie takich delikwentow znalesc. Niech bedzie sportowo i najwazniejsze bez kontuzji.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    chrzan (13-05-2022)

  42. Powrót do góry    #1568
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Jako chyba jedyny przedstawiciel Krosna na tym forum, nie przypominam sobie abym sie tu jakos specjalnie napinal Ale skoro nalegacie - Wilki-Polonia 65:25 A tak na serio. Naprawde nie rozumiem tych kolegow z Bydgoszczy ktorzy oburzaja sie na jakies wpisy malolatow na Facebooku lub w komentarzach na Sportowychfaktach. Wszedzie sa tacy i wystarczy zajrzec na profil facebookowy kazdego klubu aby sobie takich delikwentow znalesc. Niech bedzie sportowo i najwazniejsze bez kontuzji.
    To koledzy z Bydgoszczy sugerowali się komentarzami z syfow i fb? Nie no normalnie profeska brać przykład z czegoś takiego i później się frustrować. Ja w ogóle nawet tego nie przeglądam tak jak nie których tutaj komentarzy geniuszy forum.

  43. Powrót do góry    #1569
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Wataha nie gryzie, wataha pożera. DMP 2023

  44. Powrót do góry    #1570
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czy ma ktoś najnowszy TŻ? Był wywiad z Władkiem, widziałem tylko fragment jak 'przejechał' się po naszych liderach. Jakby ktoś miał możliwość wrzucić całość to fajnie

  45. Powrót do góry    #1571
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    – Polonia to zlepek zawodników, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego. Były jakieś pieniądze w Bydgoszczy, to przyszli. Tym bardziej, że w ekstralidze nikt ich nie chciał i musieli się gdzieś zaczepić. Oni spotykają się tylko na meczu a później sprawdzają stan konta – mówi senior klanu Gollobów w rozmowie z redaktorem Zalewą.

    Ojciec Tomasza Golloba przyznaje, że nazwiska Miedziński, Zagar czy Bjerre nie robią na nim wrażenia

    – To są zawodnicy w wieku emerytalnym a opieranie na nich przyszłości Polonii ma wartość zerową – mówi Władysław Gollob.

    To oczywiście fragment o ktorym wspominal Kartas.

  46. Powrót do góry    #1572
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    No przecież Władek nie skłamał.

    Wszyscy wiedzą, ze Miedziak, Zagar czy Kenio w Bydzi, to małżeństwo z rozsądku a nie z miłości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1573
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Gdyby Polonia awansowała fajnie jakby Emil, Szymon jeździł u Was ale to są mrzonki liczy się tylu tu i teraz i oczywiście kasa.

  48. Powrót do góry    #1574
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Władek w formie. Bo niby inni zawodnicy jeżdżą z miłości do klubu i kibiców ...no i oczywiście za uścisk dłoni prezesa.

  49. Powrót do góry    #1575
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    No to dzisiaj Jacek Woźniak jako doświadczony były komisarz toru będzie miał okazję się wykazać, bo to coś co przygotowali w Krośnie to chyba przeginka trochę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •