Strona 23 z 151 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    I wszystko jasne, dzięki bardzo Panowie

  2. Powrót do góry    #992
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2021
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tylko polonia

    to bedzie jaki autokar w koncu czy wlasnymi lecimy do szwabow?

  3. Powrót do góry    #993
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Przynaleznosc klubowa na podstawie komunikatu GKSZ:
    ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
    Daniel Jeleniewski 1983
    Adrian Miedziński 1985
    Hubert Gąsior 2005
    Wiktor Przyjemski 2005
    Przemysław Konieczny 2001
    Bartosz Głogowski 2006 – do 27 maja 2022 tylko zawody młodzieżowe
    Kenneth Bjerre 1984 DMU
    Olegs Mihailovs 1999 LaMSF
    Matej Zagar 1983 AMZS

  4. Powrót do góry    #994
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Ktoś wie może czy było coś trenowane w tym tygodniu, czy kadra sobie zaklepała tor?

  5. Powrót do góry    #995
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Ktoś wie może czy było coś trenowane w tym tygodniu, czy kadra sobie zaklepała tor?
    no wlasnie. mam coraz więcej obaw co do naszej drużyny. Treningów niet. W Sparingach w trąbe, oprocz tego z Toruniem u siebie, ale to oni jechali do tyłu a nie my dobrze.

    Poza Zagarem i Keniem nie mamy nic czym moglibysmy postraszyc falabuz. Obym sie mylil, oby to byly tylko przedsezonowe nieistotne dywagacje. Mam nadzieje, ze kaskader się ogarnie bo bez tego bedzie lipa.

    Tymczasiem w Reichu wyłozyli folie amelinową i chyba nie ma zagrozenia że nie pojedziemy.

    p.s.
    Ktos wie, czy w platformie player, jesli ma sie pakiet canal + online, bedzie mozna obejrzec ten mecz?
    Pytam, bo niektore mecze nie beda pokazywane na "klasycznych" kanałach spod canal+ tylko w streamie online na platformie canal+ online, bylo tez tak w ubieglym sezonie, jestem ciekaw czy bedzie to dostepne w playerze...

    Posr.a.l.o ich ostro z tym izmianami, trzeba miec miliard pakietow zeby sobie zuzel pooglądać.
    pomidor

  6. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No na ten moment to nie ma wielkiego znaczenia też.
    Fajnie by było wygrać RZ, ale nie ma takiej potrzeby. PO się zaczną za kilka miesięcy i to wtedy trzeba mieć formę i wszystkich zawodników zdrowych.

    Kryjom coś tam się na TT skarżył, że przyszedł huragan i cała ich praca poszła w pisdu, ale prognozy (wg niego - nie sprawdzałem) są wystarczająco dobre, aby mecz się bez problemu odbył.

    Co C+ online - masz dane do logowania na C+ online? Jeśli tak, to nie powinieneś mieć problemu. W razie czego zapytaj na jakiejś infolinii.

    Ja już wczoraj kupiłem sobie pakiet Eleven na pół roku za 84 pln - starczy na cały sezon. Jak przyjdzie SGP to kupię pakiet Eurosportu w Playerze.
    C+ na razie mam do przodu, bo mam kilka voucherów jeszcze na darmowy pakiet, potem będę szukał kolejnych ofert
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #997
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To też nie tak, że runda zasadnicza jest nieistotna bo i tak mniej więcej znamy zestaw PO. Jedziemy głównie o rozstawienie. Zawsze trzeba mierzyć w 1 miejsce i rewanże jechać u siebie. Świętować ewentualny awans do Ekstraligi, czy nawet sam awans do finału ligi( taki mały sukces już) u siebie w domu to jest to!

  8. Powrót do góry    #998
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No ok, ale generalnie najważniejsze to wejść do PO. A to trzeba się bardzo postarać w naszym przypadku, żeby się do PO nie dostać. A tam wszystko startuje od zera. I nawet jak się nam powinie noga w jednym czy drugim meczu, to finalnie różnica będzie znikoma.

    Składy awizowane:
    Trans MF Landshut Devils:
    9. Kai Huckenbeck
    10. Martin Smolinski
    11. Erik Riss
    12. Mads Hansen
    13. Dimitri Berge
    14. Erik Bachhuber
    15. Norick Bloedorn


    Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
    1. Kenneth Bjerre
    2. Daniel Jeleniewski
    3. Matej Zagar
    4. Oleg Michaiłow
    5. Adrian Miedziński
    6. Wiktor Przyjemski
    7. Przemysław Konieczny
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Dziwi trochę brak Haertela, u gości optimum.

  10. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Też przed sezonem stawiałem, że to jednak Haertel będzie tym ostatnim ogniwem składu seniorskiego, ale Sławek jest z nimi na miejscu, więc pewnie Riss się lepiej prezentuje.
    No u nas bez niespodzianki, innego składu być nie mogło. Jak zdążę to jeszcze wrzucić w program to zobaczymy jak to się rozkłada w biegach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #1001
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Dziwi trochę brak Haertela, u gości optimum.
    Czemu dziwi ?? Riss jest lepszym żużlowcem bardziej obytym do tego w sparingu pokazał sie z niezłej strony

  12. Powrót do góry    #1002
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach


    Pierwszy bieg zaczynamy od najmocniejszej pary, pewnie ta sama para będzie z naszej strony mecz zamykać
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1003
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Według mnie dobrze Woźniak skład ustawił, Michajlov 2x na juniora, Madsena i Rissa, wyrównane pary i na 13 bieg na najsilniejszych seniorów para Zagar-Miedzinski, ogólnie dobrze to wygląda.

    Mocne wejście w mecz, Bjerre - Zagar, 2 juniorski, dobrze by było po tych dwóch biegach miec przewagę 4-6 punktow, jest do zrobienia ale zobaczymy. Mimo wszystko liczę na wygraną około 47-48 punktów.

  14. Powrót do góry    #1004
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Myślę, że jakby tego składu nie zestawił to Polonia wygra tam bo ci zawodnicu po prostu są lepsi i jak nie w jednym jadąc, to w kolejnym swoje punkty i tak ten kto ma przywieźć przywiezie.

    Haukenbeck i Smolinski mogą zdobyć dwucyfrowki. Madsen i Bloedorn mimo sporego potencjału będą bliżej 7-8 pkt. jak im dobrze mecz pójdzie a z młodymi jest tak, że zazwyczaj rozkręcają się dopiero w miarę trwania sezonu.

    Po stronie Bydgoskiej sam Zagar z Bjerre i Przyjemski zrobią różnicę a reszta jak dorzuci po pare punktów to się uzbiera na wygraną.

  15. Powrót do góry    #1005
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No na ten moment to nie ma wielkiego znaczenia też.
    Fajnie by było wygrać RZ, ale nie ma takiej potrzeby. PO się zaczną za kilka miesięcy i to wtedy trzeba mieć formę i wszystkich zawodników zdrowych.

    Kryjom coś tam się na TT skarżył, że przyszedł huragan i cała ich praca poszła w pisdu, ale prognozy (wg niego - nie sprawdzałem) są wystarczająco dobre, aby mecz się bez problemu odbył.

    Co C+ online - masz dane do logowania na C+ online? Jeśli tak, to nie powinieneś mieć problemu. W razie czego zapytaj na jakiejś infolinii.

    Ja już wczoraj kupiłem sobie pakiet Eleven na pół roku za 84 pln - starczy na cały sezon. Jak przyjdzie SGP to kupię pakiet Eurosportu w Playerze.
    C+ na razie mam do przodu, bo mam kilka voucherów jeszcze na darmowy pakiet, potem będę szukał kolejnych ofert
    mam konto na canal plus online. Natomiast subskrypcje tegoż pakietu wykupilem w playerze 9w pakiecie z eleven itd). I obawiam sie ze kilka meczy meczów może nam uciec, poniewaz niektore z nich będa transmitowane na canal+ live, czy jakos tak a tegoż wynalazu w playerze chyba nie ma. That's the point
    pomidor

  16. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Riss przede wszystkim bardzo dobrze zaczal sezon w Anglii.

  17. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    mam konto na canal plus online. Natomiast subskrypcje tegoż pakietu wykupilem w playerze 9w pakiecie z eleven itd). I obawiam sie ze kilka meczy meczów może nam uciec, poniewaz niektore z nich będa transmitowane na canal+ live, czy jakos tak a tegoż wynalazu w playerze chyba nie ma. That's the point
    Niektóre z meczy eWiner będa dostępne za pomoca streamu na C+ online. A piszesz, że masz tam konto. Inne mecze live będa na C+ Sport 5 (dawne nSport). Więc w czym problem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1008
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niektóre z meczy eWiner będa dostępne za pomoca streamu na C+ online. A piszesz, że masz tam konto. Inne mecze live będa na C+ Sport 5 (dawne nSport). Więc w czym problem ?
    w tym, ze nie chce placic za canal + online. w tym problem. Bo juz oplacam playera, chyba ze wiesz cos czego ja nie wiem, np ze stream na canal + online jest za darmo, i wystarczy konto
    pomidor

  19. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    w tym, ze nie chce placic za canal + online. w tym problem. Bo juz oplacam playera, chyba ze wiesz cos czego ja nie wiem, np ze stream na canal + online jest za darmo, i wystarczy konto
    Wystarczy popływać w strumyku i też masz za darmo.

  20. Powrót do góry    #1010
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dwa kolejne nasze mecze będą już w TV. Możliwe, że trzeci też wrzucą bo jedziemy u siebie z Rybnikiem a Gniezno z Landshut. Te dwa mecze nie mają jeszcze podziału, ale powinni raczej nasz wrzucić do TV.

  21. Powrót do góry    #1011
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wystarczy popływać w strumyku i też masz za darmo.
    poszperam dzieki
    pomidor

  22. Powrót do góry    #1012
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wystarczy popływać w strumyku i też masz za darmo.
    Wskaż chociaż źródełko tego strumyka

  23. Powrót do góry    #1013
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Proste. Dlatego mam nadzieję, że na strumyczku będą dostępne mecze z C+ online

  24. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    To co kolegi? Nadal twierdzicie, że Buczek to będzie taki terminator i że to najlepszy transfer w I lidze?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To co kolegi? Nadal twierdzicie, że Buczek to będzie taki terminator i że to najlepszy transfer w I lidze?
    Zgodnie z planem. Buczek 2,2 Tungate 2,2
    Tak naprawde in minus Fricke, Protas

  26. Powrót do góry    #1016
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Zgodnie z planem. Buczek 2,2 Tungate 2,2
    Tak naprawde in minus Fricke, Protas
    No, ale na kim? Na Kozie, Szlauderbachu i Lindbeacku. Do MJJ czy Fajfera nawet nie mieli podjazdu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1017
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale na kim? Na Kozie, Szlauderbachu i Lindbeacku. Do MJJ czy Fajfera nawet nie mieli podjazdu.
    Pisze ogolnie o sezonie, ze takie wyniki beda.
    Wiesz smierdza mi takie komentarze. Ok nie mieli podjazdu dzis, tyle, ze oni dzis mieli wszystko start, trasa, predkosc. A taki Fricke dzis 2,0 i gorszy od Rohana a zaraz pojedzie na GP i bedzie wygrywal z Michelsenem czy Madsenem i tez nie bedzie mozna sie dziwic Speedway. Dzis taki, jutro MJJ pojedzie na mecz u siebie z Landshut i zrobi 5 pkt.

  28. Powrót do góry    #1018
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Pisze ogolnie o sezonie, ze takie wyniki beda.
    Wiesz smierdza mi takie komentarze. Ok nie mieli podjazdu dzis, tyle, ze oni dzis mieli wszystko start, trasa, predkosc. A taki Fricke dzis 2,0 i gorszy od Rohana a zaraz pojedzie na GP i bedzie wygrywal z Michelsenem czy Madsenem i tez nie bedzie mozna sie dziwic Speedway. Dzis taki, jutro MJJ pojedzie na mecz u siebie z Landshut i zrobi 5 pkt.
    Te zwycięstwa Fricke'a z Madsenem czy Michelsenem to jego pobożne życzenia, to będą pojedyncze przypadki.
    Może i MJJ będzie miał słabsze mecze, ale ponoć Buczek i Tungate w super formie i na własnym torze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Goldi (10-04-2022)

  30. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Te zwycięstwa Fricke'a z Madsenem czy Michelsenem to jego pobożne życzenia, to będą pojedyncze przypadki.
    Może i MJJ będzie miał słabsze mecze, ale ponoć Buczek i Tungate w super formie i na własnym torze.
    Gdzie ty widziałeś ten własny tor dzisiaj ? Obie ekipy jechały na wyjeździe w zasadzie, jeśli chodzi o nawierzchnię. Tor zdradliwy, warunki ciężkie, nikt nie chciał sobie krzywdy zrobić. Daj wszystkim pojechać te 3-4 mecze, i wtedy można będzie cokolwiek oceniać. To tak jak ocena Czewy po przegranej z Lesznem. Zaraz się okaże, że Czewa pojedzie do Leszna i wygra mecz. I tu też mnie nie zdziwi jak FZG pojedzie do Gniezna i tam wygra.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1020
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie ty widziałeś ten własny tor dzisiaj ? Obie ekipy jechały na wyjeździe w zasadzie, jeśli chodzi o nawierzchnię. Tor zdradliwy, warunki ciężkie, nikt nie chciał sobie krzywdy zrobić. Daj wszystkim pojechać te 3-4 mecze, i wtedy można będzie cokolwiek oceniać. To tak jak ocena Czewy po przegranej z Lesznem. Zaraz się okaże, że Czewa pojedzie do Leszna i wygra mecz. I tu też mnie nie zdziwi jak FZG pojedzie do Gniezna i tam wygra.
    No ja się wręcz zdziwię jak Falubaz w Gnieźnie nie wygra. Ten mecz to był obraz słabości Falubazu, a nie siły Startu. Jednak Buczek nie przekonywał na torze, na wyglądał jakby przeszkadzał motocyklowi jechać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1021
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mam mieszane odczucia co do naszego pierwszego meczu. Na papierze wszystko wydaje się w porządku, ale ostatecznie rzecz biorąc, nie uspokoję się dopóki nie zobaczę wyniku na koniec.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #1022
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Bez jaj. Wpada do ZG zespół skazywany na spadek( powiedzmy, że jako jeden z trzech) i poczyna sobie znakomicie. Przecież tam miało być wysoko i bezproblemowo. Nikt nigdzie się nawet nie zająknął, że Gniezno chociażby powalczy Jechali z głównym faworytem do awansu, bo to ZG się stawia wyżej niż nas. Nic nie tłumaczy gospodarzy z takiej wielkiej wtopy. Jakoś sobie nie wyobrażam, że przyjadą do nas z Gniezna czy Gdańska i będą tu się stawiać do ostatniego biegu. Trzeba to więc wykorzystać i jutro wygrać choć jednym punktem i uciekać aż do końca rundy zasadniczej. Choćby ja typu nie zmieniłem i mam nadzieję, że się pomyle i jutro wracamy z tarczą.

  34. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ja się wręcz zdziwię jak Falubaz w Gnieźnie nie wygra. Ten mecz to był obraz słabości Falubazu, a nie siły Startu. Jednak Buczek nie przekonywał na torze, na wyglądał jakby przeszkadzał motocyklowi jechać.
    Wszystko się zgadza. Zauważ jednak, że ta inauguracja jakaś dziwna jest. Na 5 odjechanych meczy, dwóch I ligi i
    3 SE, w żadnym meczu nie wygrał gospodarz. Jedynie remis padł w ZG. Nawet Zimny w Gorzowie zawiódł, jak mawiają tamtejsi kibice. I tu tylko Gdańsk nie miał jakichś kłopotów z przygotowaniem swojego toru. Ale też poległ. W Tarnowie w II lidze, też mecz na styku był.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Bez jaj. Wpada do ZG zespół skazywany na spadek( powiedzmy, że jako jeden z trzech) i poczyna sobie znakomicie. Przecież tam miało być wysoko i bezproblemowo. Nikt nigdzie się nawet nie zająknął, że Gniezno chociażby powalczy Jechali z głównym faworytem do awansu, bo to ZG się stawia wyżej niż nas. Nic nie tłumaczy gospodarzy z takiej wielkiej wtopy. Jakoś sobie nie wyobrażam, że przyjadą do nas z Gniezna czy Gdańska i będą tu się stawiać do ostatniego biegu. Trzeba to więc wykorzystać i jutro wygrać choć jednym punktem i uciekać aż do końca rundy zasadniczej. Choćby ja typu nie zmieniłem i mam nadzieję, że się pomyle i jutro wracamy z tarczą.
    I co to ci da ? I tak o finał powalczą trzy może cztery ekipy. Tu trzeba spokojnie odjechać RZ, czyli oszczędzać kości, i dopiero na PO ostro spinać poślady.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1024
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Falubaz to jest najlepszy zespół w Polsce pod każdym względem. Dziś nie wygrał żeby nie zrobić przykrości innym drużynom, które również wtopiły na swoich torach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    vicar (11-04-2022)

  37. Powrót do góry    #1025
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jak już wyżej pisałem, chciałbym rewanżem kończyć w Bydgoszczy a nie na wyjeździe. Dla jednego to nieistotne, ale dla mnie tak. Więc trzeba punktować bez wymówek.

  38. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wszystko się zgadza. Zauważ jednak, że ta inauguracja jakaś dziwna jest. Na 5 odjechanych meczy, dwóch I ligi i
    3 SE, w żadnym meczu nie wygrał gospodarz. Jedynie remis padł w ZG. Nawet Zimny w Gorzowie zawiódł, jak mawiają tamtejsi kibice. I tu tylko Gdańsk nie miał jakichś kłopotów z przygotowaniem swojego toru. Ale też poległ. W Tarnowie w II lidze, też mecz na styku był.
    No, ale też weźmy pod uwagę, że te mecze w ELidze to były porównywalne drużyny. Równie zbliżone wyniki mogą być w rewanżach.
    Oczywiście pomijając Ostrów, bo pokazali, że nie dojechali do ELigi.
    Wybrzeże przegrało zgodnie z planem, zwłaszcza że bez ZZ w zasadzie oddali mecz.
    Falubaz jednak był zdecydowanym faworytem - to był mecz drużyny stawianej w roli pretendenta do awansu i tej, która będzie się bronić przed spadkiem.
    Chociaż - jak wspominałem już wcześniej - te pojedyncze wpadki, jak ta Wasza, nie mają większego znaczenia, bo model PO sprawia, że to jest bez znaczenia. W starym modelu pewnie by to Was bardziej bolało, bo każdy stracony punkt może się odbić nawet na pozycji w PO.
    Dla Was jednak sprawdzian za tydzień w Krośnie i jak tam przegracie to pewnie pojawią się niepokoje.
    Po 2 kolejkach możecie równie dobrze mieć 1 pkt i już jakieś nerwy, albo 3 i spokój. Oczywiście odniesieniem będą też nasze wyniki, bo jak my będziemy +4, a u Was +1 to zacznie się w ZG burza.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale też weźmy pod uwagę, że te mecze w ELidze to były porównywalne drużyny. Równie zbliżone wyniki mogą być w rewanżach.
    Oczywiście pomijając Ostrów, bo pokazali, że nie dojechali do ELigi.
    Wybrzeże przegrało zgodnie z planem, zwłaszcza że bez ZZ w zasadzie oddali mecz.
    Falubaz jednak był zdecydowanym faworytem - to był mecz drużyny stawianej w roli pretendenta do awansu i tej, która będzie się bronić przed spadkiem.
    Chociaż - jak wspominałem już wcześniej - te pojedyncze wpadki, jak ta Wasza, nie mają większego znaczenia, bo model PO sprawia, że to jest bez znaczenia. W starym modelu pewnie by to Was bardziej bolało, bo każdy stracony punkt może się odbić nawet na pozycji w PO.
    Dla Was jednak sprawdzian za tydzień w Krośnie i jak tam przegracie to pewnie pojawią się niepokoje.
    Po 2 kolejkach możecie równie dobrze mieć 1 pkt i już jakieś nerwy, albo 3 i spokój. Oczywiście odniesieniem będą też nasze wyniki, bo jak my będziemy +4, a u Was +1 to zacznie się w ZG burza.
    Nic się nie pojawi, żadna sraczka, do końca RZ, nawet jak przegramy w Krośnie. Gdańsk, Landshut czy Rybnik, te ekipy są najsłabsze a mimo to któraś wejdzie do PO. Prawdziwe ściganie zacznie się w PO dopiero.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic się nie pojawi, żadna sraczka, do końca RZ, nawet jak przegramy w Krośnie. Gdańsk, Landshut czy Rybnik, te ekipy są najsłabsze a mimo to któraś wejdzie do PO. Prawdziwe ściganie zacznie się w PO dopiero.
    No niech odbędzie się Was mecz w Krośnie i zobaczymy jakie będą nastroje
    No dlatego ta RZ stacyjka tak wiele na znaczeniu. Nie dość, że wchodzi 6 ekip to jeszcze durny LL.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1029
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach

  42. Powrót do góry    #1030
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No niech odbędzie się Was mecz w Krośnie i zobaczymy jakie będą nastroje
    No jak jakie. Już Mariusz napisał, że RZ na spokojnie i dopiero w PO trzeba się starać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No jak jakie. Już Mariusz napisał, że RZ na spokojnie i dopiero w PO trzeba się starać.
    Dokładnie tak, a to oznacza, że sraczka w drużynie pojawi się właśnie w PO.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    W drużynie raczej się tym niespecjalnie przejmą. Profesjonalni zawodnicy przejdą nad tym do porządku dziennego i będą czekać kolejnych zawodów.
    Sraczka natomiast pojawi się wśród kibiców, którzy (ewentualnie - w przypadku porażki) zaczną jeszcze głośniej wieszczyć upadek, a Żyto zostanie zrównany z ziemią. Domagała zresztą też.

    Co do tego, że zabawa zaczyna się od PO to się w pełni zgadzam. To w PO trzeba mieć najlepszy sprzęt, optymalną formę i omijać kontuzje.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Pewne zwycięstwo Polonii w granicach + 14

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    kitas (11-04-2022)

  47. Powrót do góry    #1034
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pewne zwycięstwo Polonii w granicach + 14
    podziwiam ten optymizm.

    Wg mnie, zanim nasi pokapują się jak tam jezdzic, to bedzie po meczu. I bedzie +14 ale dla Lanshut.
    Kaskader 0,w,2,1*,u i po meczu
    pomidor

  48. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    podziwiam ten optymizm.

    Wg mnie, zanim nasi pokapują się jak tam jezdzic, to bedzie po meczu. I bedzie +14 ale dla Lanshut.
    Kaskader 0,w,2,1*,u i po meczu
    Bez jaj. Polonia ma dream team na 1 lige. Easy win. Gospodarz nie wygrał w tej kolejce i tak zostanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •