Strona 104 z 151 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Nadzieja jakaś była idąc na mecz, ale rzeczywistość zweryfikowała
    Na plus frekwencja i atmosfera, kibicowsko widać, że sie rusza do przodu, ładna oprawa troche pirotechniki, doping na plus

    Na przyszły rok, żeby myśleć o awansie myśle, ze trzeba wyłożyc troche drobnych i ściągnąć Pawlickiego i Kurtza, Jelenia bym zostawił w obwodzie bo widać, że stać go na dobry wynik, Basso do ściągnięcia,

    Wczoraj krążyły plotki, że Michalov jedzie na silnikach od Artioma, czy ktoś to potwierdza?

    Jesień czas zacząć,

    Jeszcze silniejszy wrócimy do gry! AVE POLONIA, AVE BKS!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zuzlofan za jego przydatny post!

    rogal1979 (05-09-2022)

  3. Powrót do góry    #4637
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Jeśli Bellego faktycznie miałby iść do Ostrowa to czemu i nie wrócić do Bydgoszczy? Skoro nie zostaje w ekstralidze trzeba się o niego bić. Raz że osłabimy przeciwnika a dwa wzmocnimy siebie za Zagara.
    Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #4638
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Bellego gdzieś dogadany? Rostali się w dobrych warunkach?
    Szczerze to akurat Bellego mnie nie przekonuje. Gość tylko u Nas pkt woził..(w sumie to i tak lepiej niż Zagar). Nie wiem czym się Ostrów kieruje jeśli chodzi o niego bo szału gość w Ostrowie w meczu z 2021 nie zrobił.
    Lepiej żeby Juras Celował w jakiegoś Kurtz,Tarasienko/Kulakow/Łogaczow (gdyby wrócili)
    Byle bez wynalazków typu MJJ, Iversen, Klindt..
    Szkoda Lyagera ze już w Rowie ogłosili ze zostaje.

    Skończy coś czuje się na tym ze Zagar zostanie. Nie po to go Przemek na kolacje brał

  5. Powrót do góry    #4639
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Przemek, który wczoraj był kierownikiem drużyny ? to też dziwny zabieg
    Rodowici Bydgoszczanie

  6. Powrót do góry    #4640
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    Przemek, który wczoraj był kierownikiem drużyny ? to też dziwny zabieg
    Przemek odpowiada za marketing i raczej dobrą atmosfere(widać po mordzie ze za kołnierz nie wylewa)
    On wczoraj był Kierownikime Drużyny serio? Bo chyba coś mnie ominęło
    Jeśli to prawda i Menager wraz z Trenerem potrzebują jeszcze kierownika drużyny to grubo
    Kanclerzowi nie długo jak PiSowi rodziny zabraknie do obstawiania różnych funkcji

  7. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Przemek odpowiada za marketing i raczej dobrą atmosfere(widać po mordzie ze za kołnierz nie wylewa)
    On wczoraj był Kierownikime Drużyny serio? Bo chyba coś mnie ominęło
    Jeśli to prawda i Menager wraz z Trenerem potrzebują jeszcze kierownika drużyny to grubo
    Kanclerzowi nie długo jak PiSowi rodziny zabraknie do obstawiania różnych funkcji
    Co ty pyerdolisz chłopie ? Osoba kierownika drużyny to wymóg regulaminowy przecież. Bez tego osobnika mecz się nie odbędzie. I to gość który pełni ta funkcję musi mieć uprawnienia.

    Czasami warto się zastanowić zanim się coś chlapnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    JD (06-09-2022)

  9. Powrót do góry    #4642
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Podobno opcja Bellego w Ostrowie nie jest taka pewna, więc może jest możliwość o niego powalczyć.

    Tarasneko/Kułakow/Łogaczow to nawet jeśli dostaną obywatelstwo PL, to jeszcze w tym roku mogą nie pojechać, więc walka o nich raczej nie ma wielkiego sensu, bo można sobie zrobić problem.
    Kurtz by pasował i jemu niby wcześniej się chciało przyjść do Polonii, ale właśnie pod warunkiem braku awansu. Ale czy przez ten czas się z nie zdążył już z kimś dogadać?
    MJJ czy Klindta to chyba można potraktować jako żart. To już lepiej Zagara zostawić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #4643
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ten tor wczoraj to był chyba najgorszy od kilku lat. Dalej niż za połowę toru nie było co wyjeżdżać. Jedna ścieżka i zero walki. Chyba jedno wyprzedzenie tylko w całym meczu..Oczy bolały od tego "widowiska". Coś chcieli pod sam start zrobić, zaryzykować czy co..

    To prawda, że wsparcie sprzętowe od Artioma dla Michajłowa było.

  11. Powrót do góry    #4644
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dogadany
    Szczerze to ja nie wierze w takie deklaracje, że "dogadany". Nie będę przytaczał tutaj przykładów zawodników, którzy byli dogadani. Dopóki nie ma oficjalnego podpisu, albo jasnej deklaracji wypowiedzianej przez zawodnika, to ja w to nie wierzę. Skąd w ogóle pochodzę te informacje. Z reguły są to kuzyni sąsiada, którego brat zna kogoś, kto kiedyś tam chodził z kimś z szeroko pojętego otoczenia klubu do szkoły. Mnie to nie przekonuje.

  12. Powrót do góry    #4645
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Też mi się tak wydaje. Bycie liderem w słabej drużynie to świetna opcja. Prawie zawsze jedziesz 6(w tym sezonie 9/14) i robisz łatwe punkty na swoich doparowych (231223) 13 oczek do faktury a 7 rywali pokonanych
    Nie wiem czy Leszno takie słabe

  13. Powrót do góry    #4646
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Szczerze to ja nie wierze w takie deklaracje, że "dogadany". Nie będę przytaczał tutaj przykładów zawodników, którzy byli dogadani. Dopóki nie ma oficjalnego podpisu, albo jasnej deklaracji wypowiedzianej przez zawodnika, to ja w to nie wierzę. Skąd w ogóle pochodzę te informacje. Z reguły są to kuzyni sąsiada, którego brat zna kogoś, kto kiedyś tam chodził z kimś z szeroko pojętego otoczenia klubu do szkoły. Mnie to nie przekonuje.
    Jak prezes jest ogarnięty do dogadanie skutkuje podpisaniem odpowiedniej umowy. Nie każdy daje się rolować.
    Już jakiś czas temu było słychać, że Jeleń też jest dogadany z innym klubem.

    Ostatni mecz pojechał na prawdę dobrze.
    Oleg na sprzęcie Artioma? XD To chyba jakiś treningowy. Bardzo szybko skończył swoją jazdę.
    Poprzedni i obecny sezon powinien nas nauczyć jednego - trzeba mieć rezerwowego. Zawodnik na nr 8 jest niezbędny. Musi to być ktoś, kto wskoczy i zrobi w miarę dobry wynik.
    Jest kogo zastępować.

  14. Powrót do góry    #4647
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Szczerze to ja nie wierze w takie deklaracje, że "dogadany". Nie będę przytaczał tutaj przykładów zawodników, którzy byli dogadani. Dopóki nie ma oficjalnego podpisu, albo jasnej deklaracji wypowiedzianej przez zawodnika, to ja w to nie wierzę. Skąd w ogóle pochodzę te informacje. Z reguły są to kuzyni sąsiada, którego brat zna kogoś, kto kiedyś tam chodził z kimś z szeroko pojętego otoczenia klubu do szkoły. Mnie to nie przekonuje.
    Ja nie piszę tego, żeby kogokolwiek przekonywać.
    Co do samego Bellego, to wyżej pisałem, że może nie być jednak to dogadanie takie pewne.
    Sytuacja czasami jest dynamiczna na rynku i zachodzą zmiany. Np nadal nie ma pewności czy Gorzów nie pójdzie w obcokrajowca i odpuści Fajfera.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #4648
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ten tor wczoraj to był chyba najgorszy od kilku lat. Dalej niż za połowę toru nie było co wyjeżdżać. Jedna ścieżka i zero walki. Chyba jedno wyprzedzenie tylko w całym meczu..Oczy bolały od tego "widowiska". Coś chcieli pod sam start zrobić, zaryzykować czy co..
    Wydaje mi się, że założenie było takie, że pierwszy tor wygrywa i nie ma mijanek z wyjątkiem wyprzedzania młodzieżowców przeciwników. Przy wyniku -20 to była taka pokerowa zagrywka. Widowisko na tym ucierpiało, ale próba awansu do finału ewidentnie była.

  16. Powrót do góry    #4649
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty pyerdolisz chłopie ? Osoba kierownika drużyny to wymóg regulaminowy przecież. Bez tego osobnika mecz się nie odbędzie. I to gość który pełni ta funkcję musi mieć uprawnienia.

    Czasami warto się zastanowić zanim się coś chlapnie.
    To Ty ze Swoim Thunderem Powinieneś wgl się nie wypowiadać bo same bzdury pyerdolisz.
    No cóż pomyliłem się, z tego co wiem wątek zielonogórski jest gdzieś indziej. Idź tam i rozważaj
    z kolegami skład na Nowy Sezon, pogadajcie o szansach w finale Ew. O utrzymaniu w Elidze w następnym sezonie lub o potrzebnych pracach na Waszym Stadionie.
    Ale proszę Cię przynajmniej do przysięgło sezonu idź tam do Siebie i nie zaszczycaj Nas Swą obecnością.

  17. Powrót do góry    #4650
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Poprzedni i obecny sezon powinien nas nauczyć jednego - trzeba mieć rezerwowego. Zawodnik na nr 8 jest niezbędny. Musi to być ktoś, kto wskoczy i zrobi w miarę dobry wynik.
    Powinien nas nauczyć też, że trzeba na bieżąco reagować i próbować łatać dziury w składzie zamiast 'budować' zawodnika przez kilka(naście) kolejek. Przykłady Rew i leszczyńskich juniorów w Falubazie się kłaniają.

    Lyager byłby git, szkoda, że tak szybko go się pozbyto. Skończy się na Zagarze, ewentualnie Basso za Olega i nadal bez pier.dolnięcia w nominowanych.

  18. Powrót do góry    #4651
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Poprzedni i obecny sezon powinien nas nauczyć jednego - trzeba mieć rezerwowego. Zawodnik na nr 8 jest niezbędny. Musi to być ktoś, kto wskoczy i zrobi w miarę dobry wynik.
    Jest kogo zastępować.
    No nie wiem, czy to jest najważniejsze. Przecież mamy do dyspozycji dwa biegi z rezerwy w wykonaniu Wiktora.
    Ważniejsze jest szukanie zawodnika, choć jednego, z którym można iść do ekstraligi, bo bez tego to strach awansować.

  19. Powrót do góry    #4652
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Poza Fricke nie ma zawodników na poziomie eligi obecnie w 1 lidze. A który zawodnik z eligi zechce zejść ligę niżej?

  20. Powrót do góry    #4653
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    No nie wiem, czy to jest najważniejsze. Przecież mamy do dyspozycji dwa biegi z rezerwy w wykonaniu Wiktora.
    Ważniejsze jest szukanie zawodnika, choć jednego, z którym można iść do ekstraligi, bo bez tego to strach awansować.
    Tylko że końcówka sezonu pokazała że Wiktor nie jest Cyborgiem i zawsze nam
    Du.y nie będzie ratował. Poza tym gość ma dopiero 17lat.. w tym roku oparliśmy tak
    naprawdę na nim skład i nic z tego dobrego nie wyszło.
    Potrzebujemy Lidera plus solidnego u24 lub gościa na Kevlar pod tym numerem.
    Na u23 Basso, tylko byle Zagar. Bo to jak ten gość jeździł w tym roku to aż szok ze nikt
    Mu szyb nie wybił w Busie.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Poza Fricke nie ma zawodników na poziomie eligi obecnie w 1 lidze. A który zawodnik z eligi zechce zejść ligę niżej?
    Ci co się nie zmieszczą w Elidze, pewnie jaki Przemo Pawlicki aktualnie to max. A w sumie cholera Wie czy Beniaminek go nie weźmie.

  21. Powrót do góry    #4654
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Jak prezes jest ogarnięty do dogadanie skutkuje podpisaniem odpowiedniej umowy. Nie każdy daje się rolować.
    Już jakiś czas temu było słychać, że Jeleń też jest dogadany z innym klubem.
    Ok, ale mi bardziej chodzi o pochodzenie tych informacji. Tak jak mówisz, jeżeli prezes ogarnięty to sobie notarialnie zagwarantuje danego zawodnika i tutaj temat jest zamknięty.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja nie piszę tego, żeby kogokolwiek przekonywać.
    Co do samego Bellego, to wyżej pisałem, że może nie być jednak to dogadanie takie pewne.
    Sytuacja czasami jest dynamiczna na rynku i zachodzą zmiany. Np nadal nie ma pewności czy Gorzów nie pójdzie w obcokrajowca i odpuści Fajfera.
    Ja nie kwestionuję samego zainteresowania danym zawodnikiem, tylko bardziej mi chodzi o wiarygodność tego typu informacji. Osobiście Bellego bym rozważył. Na naszym torze pośmiga aż miło, a i rok w Elidze może nauczył go tyle, że wyjazdy też ogarnie. Dla mnie on i Kurtz to ten sam level, więc który z nich by u nas nie jeździł to byłbym zadowolony. A jeżeli Jeleń miałby zostać, to trzeba ostro policytować o Pawlickiego.

  22. Powrót do góry    #4655
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Pawlicki na pewno nie zejdzie ligę niżej. Albo zostanie w GR albo pójdzie do beniaminka.

  23. Powrót do góry    #4656
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta


    Ja nie kwestionuję samego zainteresowania danym zawodnikiem, tylko bardziej mi chodzi o wiarygodność tego typu informacji. Osobiście Bellego bym rozważył. Na naszym torze pośmiga aż miło, a i rok w Elidze może nauczył go tyle, że wyjazdy też ogarnie. Dla mnie on i Kurtz to ten sam level, więc który z nich by u nas nie jeździł to byłbym zadowolony. A jeżeli Jeleń miałby zostać, to trzeba ostro policytować o Pawlickiego.
    Źródło jest na tyle dobre, że dzień wcześniej wiedziałem o tym, że Falubaz zdobywa kolejnych juniorów, o tym że Krosno bierze Rew, że Jensen został w Gdańsku. To tak z brzegu co mi przychodzi do głowy. A no i o skuteczności wybudzenia Miedziaka. Więc mam pewną dozę zaufania do tego źródła
    Jeśli Bellego byłby dostępny to też sądzę, że warto rozważyć, chociaż bardziej bym się skłaniał ku Brady'emu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #4657
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Pawlicki na pewno nie zejdzie ligę niżej. Albo zostanie w GR albo pójdzie do beniaminka.
    A skąd ta pewność? Pawlicki sam przysłał ofertę na starty Kanclerzowi....

  25. Powrót do góry    #4658
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Źródło jest na tyle dobre, że dzień wcześniej wiedziałem o tym, że Falubaz zdobywa kolejnych juniorów, o tym że Krosno bierze Rew, że Jensen został w Gdańsku. To tak z brzegu co mi przychodzi do głowy. A no i o skuteczności wybudzenia Miedziaka. Więc mam pewną dozę zaufania do tego źródła
    Jeśli Bellego byłby dostępny to też sądzę, że warto rozważyć, chociaż bardziej bym się skłaniał ku Brady'emu.
    To dowodzi tego, że jesteś wiarygodnym źródłem i można brać za pewnik to co piszesz. To teraz jeszcze pogadaj ze swoimi informatorami co mówią na temat składu Polonii

  26. Powrót do góry    #4659
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Przemo sam musi wybrać czy kolejny raz dziadowanie w Elidze(tu kasę zgarnie spoko bo nie ma opcji aby beniaminek go nie chciał) czy woli spokojniejszą i lepszą jazdę w I lidze. Niektórzy to nogami się zapierają aby nie zejść ligę niżej. Tu można zaś się trochę odbudować i spokojniej poszukać zmian na lepsze. Chyba się boją, że jak słabo wypadną to na dłuższy czas zamknie im się brama do Eligi

  27. Powrót do góry    #4660
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Każdy ma swoje ambicje. Ja bym nie zszedł ligę niżej np. Wolałbym rywalizować z najlepszymi. Pawlicki ma umiejętności żeby jeździć w elidze. To poziom wyżej niż Musielak, Fajfer czy Jamróg.

  28. Powrót do góry    #4661
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Wczorajsze info o Keniu to świetna wiadomość.
    Gdyby udało się ściągnąć Basso, Kurtza i Pawlickiego, to skład mógłby wyglądać naprawdę obiecująco, z dużą szansą na awans.
    W składzie zostawiłbym Jelenia, bo wydaje się, że załapał ustawienia na bydgoski tor, a zamiana na Gapę czy Jamroga mija się z celem.
    Michailov ma wprawdzie podpisany kontrakt, ale potencjał słabiutki i raczej pewnego poziomu nie przeskoczy.
    Moim absolutnym hitem byłaby podmiana na Gustsa, ale w takie bajki raczej nie wierzę.

    1. Keniu
    2. Pawlicki
    3. Kurtz
    4. Jeleń
    5. Michailov
    6. Przyjemski
    7. Głogowski
    8. Basso

  29. Powrót do góry    #4662
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty pyerdolisz chłopie ? Osoba kierownika drużyny to wymóg regulaminowy przecież. Bez tego osobnika mecz się nie odbędzie. I to gość który pełni ta funkcję musi mieć uprawnienia.

    Czasami warto się zastanowić zanim się coś chlapnie.
    no to jaka była funkcja wczoraj pana Przemka? Czemu wyjechał on do prezentacji a nie pan Krzysztof
    Rodowici Bydgoszczanie

  30. Powrót do góry    #4663
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    no to jaka była funkcja wczoraj pana Przemka? Czemu wyjechał on do prezentacji a nie pan Krzysztof
    A skąd ja mam to wiedzieć ?

    Pisałem tylko o fakcie, że funkcja "kierownika drużyny" to wymóg regulaminowy a nie jakiś wymysł Kanclerza. Co sugerował twój niedouczony kolega po szalu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4664
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Wnioski wyciągniemy, ale trzeba już robić krok do przodu. Mamy dwóch zawodników do składu na kolejny rok - Kennetha Bjerre i Wiktora Przyjemskiego. Za chwilę siadamy do kolejnych rozmów. Jedno mogę kibicom obiecać - za rok spróbujemy znowu powalczyć o awans, oby z lepszym skutkiem. Satysfakcję możemy mieć z tego, że kolejny rok notujemy sportowy progres. Chciałbym utrzymać ten trend.

    Najważniejsze, że jest progres. Za rok finał za dwa lata awans.

  32. Powrót do góry    #4665
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd ja mam to wiedzieć ?

    Pisałem tylko o fakcie, że funkcja "kierownika drużyny" to wymóg regulaminowy a nie jakiś wymysł Kanclerza. Co sugerował twój niedouczony kolega po szalu.
    Tak jak napisałem pomyliłem się przy..pie poza tym chodziło Mi również o to ze synkowie co chwile jakieś Nowe Funkcje maja w klubie, nie długo może będą jeździć.

    Poza tym idź do Siebie. Rozumiem że nikt Cię tam nie lubi, ale kolegów tutaj Mariuszku tez nie Masz.
    Jak taki obeznany jest w regulaminie, to idź poprowadź drużynę Falubazu bo tu na forum marnujesz Swoj talent. Przy Tobie gwiazda Thundera rozbłyśnie.

  33. Powrót do góry    #4666
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jak planujecie Jeleniewskiego zatrzymać, to liczcie się z tym że za rok o tej porze znowu będzie dyskusja jaki skład zbudować w 2024 żeby awansować do ekstraligi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #4667
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    To dowodzi tego, że jesteś wiarygodnym źródłem i można brać za pewnik to co piszesz. To teraz jeszcze pogadaj ze swoimi informatorami co mówią na temat składu Polonii
    No właśnie w kwestii naszego składu ciężko o informacje. Jurek chyba przestał kłapać dziobem i opowiada tylko jakieś ogólniki.
    Z mniej pewnych źródeł to już informacje podobne jak tutaj - łączy się z nami Przemka i Lamparta.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #4668
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Brać Lindbeacka u nas zawsze fruwał a pewnie połowę tańszy od Zegara
    Ostatni występ z tego roku w Bydgoszczy 15 pkt 3,2,2,2,3,3
    Tylko że z nim nie wiadomo czy w ogóle do sezonu przystąpi czy czasami go nikt po pijaku nie złapie

  36. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    A skąd ta pewność? Pawlicki sam przysłał ofertę na starty Kanclerzowi....
    Myślisz, że tylko Jurkowi wysłał ofertę?

    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Brać Lindbeacka u nas zawsze fruwał a pewnie połowę tańszy od Zegara
    Ostatni występ z tego roku w Bydgoszczy 15 pkt 3,2,2,2,3,3
    Tylko że z nim nie wiadomo czy w ogóle do sezonu przystąpi czy czasami go nikt po pijaku nie złapie
    Jasne. 2 mecze w sezonie na 15 pkt, pozostałe na 4. Niech on się już idzie bujać w tej II lidze, bo jak wziąć jego to od razu można dobrać Ajtnera i Jacka G. przywrócić na trenera, żeby była zabawa w parkingu. Przemek Kanclerz się do nich dołączy i będziemy mieli najweselszy klub w I lidze....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Luqinhas (05-09-2022), lwolnik (05-09-2022)

  38. Powrót do góry    #4670
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No właśnie w kwestii naszego składu ciężko o informacje. Jurek chyba przestał kłapać dziobem i opowiada tylko jakieś ogólniki.
    Z mniej pewnych źródeł to już informacje podobne jak tutaj - łączy się z nami Przemka i Lamparta.
    To, że wyciągnął wnioski i nie kłapie na prawo i lewo to akurat dobrze. Dobre interesy lubią ciszę i spokój. No tylko, żeby to faktycznie były dobre interesy...

  39. Powrót do góry    #4671
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    To, że wyciągnął wnioski i nie kłapie na prawo i lewo to akurat dobrze. Dobre interesy lubią ciszę i spokój. No tylko, żeby to faktycznie były dobre interesy...
    No właśnie pytanie czy to są te dobre interesy, czy po prostu nie ma o czym kłapać? Bo z Jurkiem to różnie bywa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #4672
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No właśnie pytanie czy to są te dobre interesy, czy po prostu nie ma o czym kłapać? Bo z Jurkiem to różnie bywa.
    Oby raczej wyciągnął wnioski… i tak trzeba raczej powiedzieć o sporym sukcesie jeśli chodzi o zatrzymanie Bjerre i Przyjemskiego.

  41. Powrót do góry    #4673
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No właśnie pytanie czy to są te dobre interesy, czy po prostu nie ma o czym kłapać? Bo z Jurkiem to różnie bywa.
    Ja już wcześniej napisałem, że mam przeczucie, że on już jednego, może nawet dwóch nowych grajków ma klepniętych. Pytanie tylko jakiego kalibru to mogą być zawodnicy?

  42. Powrót do góry    #4674
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Przemo i Lampart, do tego Kurtz/Bellego i Basso, byłaby bomba.

    mając świadomość, że to może być ostatni sezon Przyjemskiego w pierwszoligowej Polonii to trzeba zrobić wszystko żeby awansować w przyszłym roku.

  43. Powrót do góry    #4675
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Raczej już nie klapie dziobem jak wcześniej co pokazuje kontrakt z Bjerre, chyba nikt się go wczoraj nie spodziewal.
    Polonia Bydgoszcz

  44. Powrót do góry    #4676
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Raczej już nie klapie dziobem jak wcześniej co pokazuje kontrakt z Bjerre, chyba nikt się go wczoraj nie spodziewal.
    Fakt. Ja - obserwując z nowej trybuny zjazdy Kenia po każdym biegu
    (kiedy nie patrzył nawet w stronę kibiców) - byłem nawet przekonany,
    że już w Go nie ma w Polonii.

  45. Powrót do góry    #4677
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Fakt. Ja - obserwując z nowej trybuny zjazdy Kenia po każdym biegu
    (kiedy nie patrzył nawet w stronę kibiców) - byłem nawet przekonany,
    że już w Go nie ma w Polonii.
    To samo miałem. Tez myślałem ze gość może już w ZG i ma w D… mecz(zwłaszcza po 2 biegach). A tu niespodzianka spora. Oglądałem filmik z wczorajszego dnia gdy się wypowiadał Kenio. Wyglądał na zmęczonego/przeziębionego może dlatego tak trochę przeplatał.

  46. Powrót do góry    #4678
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Raczej już nie klapie dziobem jak wcześniej co pokazuje kontrakt z Bjerre, chyba nikt się go wczoraj nie spodziewal.
    Bjerre to chyba nie chcial do EE dlatego byla cisza. Gdybysmy awansowali dalej to ogloszenia by nie bylo pewnie. Tutaj ma ko.fort dwucyfrowek i 3 ligi moze objezdzac. Kasa sie zgadza.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  47. Powrót do góry    #4679
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Bjerre to chyba nie chcial do EE dlatego byla cisza. Gdybysmy awansowali dalej to ogloszenia by nie bylo pewnie. Tutaj ma ko.fort dwucyfrowek i 3 ligi moze objezdzac. Kasa sie zgadza.
    A kontrakt motywacyjny też jak widać mu odpowiada
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #4680
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    A jak się podobał doping podczas ostatniego domowego meczu sezonu. Słyszalny? Piro spoko?
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •