Strona 145 z 151 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,525 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6481
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2018
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Nie chcę psuć tego taktycznego labiryntu, ale Basso nie może zmieniać Jeleniewskiego. Ograniczenie u24 zdjęto, nie po to by jeździć jednym Polakiem a drugi zrobić kevlarem.

  2. Powrót do góry    #6482
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    No ale na tym polega zarządzanie zespołem, który masz. Nie możesz je*ać zawodnika i mówić że jedzie padake, tylko mu pomagasz. Jak motywacja spadnie to już pozamiatane. Klepiesz po plecach i budujesz do czasu aż masz alternatywę. Może w ten sposób wyklepisz punkt, dwa więcej.
    Nie mówię, że zawodnika je*ać. Ale chodzi o to, że cały sezon było gadanie, że idzie w dobrą stronę, że zawodnicy (obaj) robią progres, a na rynku i tak nie ma nikogo, kto by ich zastąpił. A się okazuje, że był Rew, był Basso, wiele razy wspominani zawodnicy z Ostrowa, a i juniorzy jak widać też się znaleźli. I po sezonie Jurek mówi, że "spodziewaliśmy się więcej". Skoro spodziewali się więcej to sorry, samo klepanie po plecach nie jest rozwiązaniem (a to jest jak widziałem główne zadanie menedżera Kanclerza) i trzeba podjąć jakieś działania, a nie mówić "nic nie ma".

    Cytat Zamieszczone przez wogu Zobacz posta
    Nie chcę psuć tego taktycznego labiryntu, ale Basso nie może zmieniać Jeleniewskiego. Ograniczenie u24 zdjęto, nie po to by jeździć jednym Polakiem a drugi zrobić kevlarem.
    Informacja jest taka, że zagraniczny U23 nie może zastąpić polskiego U24 jeśli oprócz niego w drużynie jest tylko jeden polski senior. Więc Jelenia może zastąpić. I o ile wiem Jurek potwierdzał to w GKSŻ.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #6483
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    To wzięli Basso żeby mógł zmieniać Bjerre, Bellego i Lyagera?

  4. Powrót do góry    #6484
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Basso będzie mógł zmieniać Jelenia.

  5. Powrót do góry    #6485
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ja tylko gdybam
    Nie, spoko to nie do Ciebie Ja sam, jeszcze we wrześniu pisałem, że o ile pozwolą na to przepisy to może powinniśmy jeździć z kevlarem w składzie, za którego ogarniać będzie BB. Wariant tani i dla Jelenia trochę szacunku się należy. Niemniej jednak sezon jest długi, a sport kontuzjogenny, więc warto mieć rezerwę.

  6. Powrót do góry    #6486
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Ciekawe dlaczego Ostrów nie chce Szczepana , w końcu swój ( tak wiem zdawał licencję w Pile )
    Bo jest za słaby. Szczepaniak może prezentować się jako atrakcyjne wzmocnienie w drużynie gdzie Polakami są Jeleniewski i Szlauderbach, ale od Walaska i Musielaka wygląda nieco gorzej.

  7. Powrót do góry    #6487
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,162
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Bo jest za słaby. Szczepaniak może prezentować się jako atrakcyjne wzmocnienie w drużynie gdzie Polakami są Jeleniewski i Szlauderbach, ale od Walaska i Musielaka wygląda nieco gorzej.
    Nie ma to jak porównać zawodnika U24 do starego ligowego wyjadacza.
    Martw się o swoje podwórko - jak Emil nie pojedzie, to jesteście w czarnej d**ie.
    No i nie zmarnujcie do reszty Lewandowskiego.

  8. Powrót do góry    #6488
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Jakie "jesteście" i "nie zmarnujcie"? Co ty bredzisz?

  9. Powrót do góry    #6489
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Hendehoh

    K+u+t+a+s=polonia bydgoszcz

  10. Powrót do góry    #6490
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,162
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jakie "jesteście" i "nie zmarnujcie"? Co ty bredzisz?
    Nie wiedziałem, że rezygnujesz z bycia "kibicem" klubu z przedmieść Bydgoszczy.
    Sorry.

  11. Powrót do góry    #6491
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    W skrócie. Śmierć, śmierć, wibruńskiej kuwie.
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  12. Powrót do góry    #6492
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    W skrócie. Śmierć, śmierć, wibruńskiej kuwie.
    Widzę poszła petarda ...

  13. Powrót do góry    #6493
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Przygłup Skulek i debil Litość do ignorów. Takie dwa w jednym do spłukania w sraczu.

  14. Powrót do góry    #6494
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Nie wiedziałem, że rezygnujesz z bycia "kibicem" klubu z przedmieść Bydgoszczy.
    Sorry.
    Nie ma co, jak rzucisz tekstem to tak idzie w pięty, że pumeksem trzeba szorować

  15. Powrót do góry    #6495
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    W skrócie. Śmierć, śmierć, wibruńskiej kuwie.
    Jak mawiał niezawodny Forest " Poznasz głupiego po wpisach jego"
    Dziękuję, że tak ładnie się określiłeś. Miłego dzionka

  16. Powrót do góry    #6496
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Według SF tym juniorem ma być Buszkiewicz. To byłby dobry i ciekawy ruch. Zapewniłby spokój w formacji juniorskiej.

  17. Powrót do góry    #6497
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Na równi z Głogowskim

    W 2 lidze nic nie jechał

    Poziom Koniecznego z tego sezonu

    Nie licząc spotkania z Piłą, które jechało siódmym garniturem

  18. Powrót do góry    #6498
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Może i racja. Sprawdziłem wyniki i szału nie było jednak aż takiego jak myślałem. Jednak oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jechał ambitnie i walecznie. Nie pęka i według mnie ma potencjał. Technicznie lepszy niż ci dwaj co byli w ZG. Raczej lepszy niż Głogowski, ale niech rywalizują i jedzie lepszy. Przewijały się tu gorsze alternatywy(lepszy byłby tylko Zieliński)

  19. Powrót do góry    #6499
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Mam nadzieję że to nieśmieszny żart ze strony sf.

  20. Powrót do góry    #6500
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Zapewne sprawdzili ile w budżecie zostało i stąd takie nazwiska

  21. Powrót do góry    #6501
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Przygłup Skulek i debil Litość do ignorów. Takie dwa w jednym do spłukania w sraczu.
    W sraczu to ci matka żurek gotuje koński zwisie

  22. Powrót do góry    #6502
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Może i racja. Sprawdziłem wyniki i szału nie było jednak aż takiego jak myślałem. Jednak oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jechał ambitnie i walecznie. Nie pęka i według mnie ma potencjał. Technicznie lepszy niż ci dwaj co byli w ZG. Raczej lepszy niż Głogowski, ale niech rywalizują i jedzie lepszy. Przewijały się tu gorsze alternatywy(lepszy byłby tylko Zieliński)
    Hola hola, ale Buszkiewicza to Ty szanuj, w końcu pokonał nie byle kogo, ale samego Orwata!

  23. Powrót do góry    #6503
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Buszkiewicz nie jest taki zły. I ma 3 lata juniorki

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mihalo (18-10-2022), kitas (18-10-2022)

  25. Powrót do góry    #6504
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Patrząc na zasoby w kasie i dostępność dobrych juniorów to ten wybór jest w miarę rozsądny, ale czy Bajerski ta po prostu go odpuści? Jeżeli tak, to pytanie czy warto podążać tą drogą?

  26. Powrót do góry    #6505
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jak już ten Buszkiewicz miałby być to z jednej strony junior, który już coś jeździł, można się z nim związać na dłużej niż jeden rok jak Konieczny czy Zieliński, a też potwierdzi to, że będzie do walki o skład i nie oznacza pewnej ławki na cały rok dla naszych.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #6506
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Ciekawe dlaczego nie oglosili jeszcze Jelenia i Szyberdacha, skoro są tacy pewni
    pomidor

  28. Powrót do góry    #6507
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Ciekawe dlaczego nie oglosili jeszcze Jelenia i Szyberdacha, skoro są tacy pewni
    Mozliwe ze sie obsrali przed Przyjemskim i Basso i czekają

  29. Powrót do góry    #6508
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    A tymczasem Falubaz podpisał Kvecha na dwa lata i muszę przyznać, że tym faktem jestem bardzo zdziwiony.

  30. Powrót do góry    #6509
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisali, czyli albo budżet bardzo duży, ze 2 razy większy od naszego, albo poszli va banque. Swoją drogą mają 6 dobrych seniorów, a miejsc w składzie 5. Ktoś tu będzie niezadowolony, a to może wpłynąć na atmosferę. Abstrahując od tego teraz będzie nam jeszcze trudniej, nawet jak ktoś zawali z formą, albo trafi się kontuzja to wchodzi taki Kvech i jadą dalej z tematem. Zminimalizowali solidnie wpływ zdarzeń losowych.

  31. Powrót do góry    #6510
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    A u nas będą zadowoleni jak od początku mówimy ze Basso będzie zastępował Jelenia a Wiktor za u24?
    Polonia Bydgoszcz

  32. Powrót do góry    #6511
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    A u nas będą zadowoleni jak od początku mówimy ze Basso będzie zastępował Jelenia a Wiktor za u24?
    No i co z tego? Co prawda trudno ocenić realnie potencjał Basso na tle Beckera czy Kvecha w kontekście polskiej ligi, bo torów za bardzo nie zna, ale Wiktor na tle tej dwójki wypada jeśli nie lepiej, to przynajmniej nie gorzej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #6512
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    A u nas będą zadowoleni jak od początku mówimy ze Basso będzie zastępował Jelenia a Wiktor za u24?
    Mimo wszystko myślę, że co innego Jeleń i Szyberdach, a co innego Pawlicki z Buczkiem, czy inny jeździeć Rohan(u).

  34. Powrót do góry    #6513
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak już ten Buszkiewicz miałby być to z jednej strony junior, który już coś jeździł, można się z nim związać na dłużej niż jeden rok jak Konieczny czy Zieliński, a też potwierdzi to, że będzie do walki o skład i nie oznacza pewnej ławki na cały rok dla naszych.
    Buszkiewicz coś tam pokazał i jest lepszym rozwiązaniem niż brak jakiejkolwiek alternatywy.
    Swoja drogą Głogowski zapowiadał się naprawdę dobrze i martwi mnie jego postawa pod koniec sezonu.
    Może ktoś ma do niego dojście, o co konkretnie chodzi. Kabel, brak sprzętu czy inne przyczyny.

  35. Powrót do góry    #6514
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    A u nas będą zadowoleni jak od początku mówimy ze Basso będzie zastępował Jelenia a Wiktor za u24?
    Możecie obrać taką taktykę w rundzie zasadniczej, że niezależnie od wyników jedziecie każdy mecz 6ką seniorów. Podstawowi seniorzy (poza Szlauderbachem) mogą oddawać bieg Basso (i mieć też to zrekompensowane $ - tak robiło choćby Leszno z oddawaniem biegów Kołodziejowi). W tabeli Landshut czy Poznań wyprzedzicie i tak, niezależnie od "zabawy" składem. Takie manewry będą po to, by na decydującą część sezonu wybrać najlepsze możliwe zestawienie.

    Zauważyłem też, że u Was taktycznie nie wyciskacie maksa z tego składu co macie. Mając w składzie Szlauderbacha i Jeleniewskiego - to obu musicie tak ustawić, aby jeden zaczynał mecz jadać dwa razy na juniora gości, a drugi by swój trzeci i czwarty start miał na juniora gości. Czyli u siebie w PO dla tej dwójki powinny być zarezerwowane numery 10 i 11.

    Jestem ciekaw jak wy taktycznie to ogarniecie. Basso z rezerwy, Przyjemski z rezerwy. Ważne by te rezerwy robić w dobrym momencie i na odpowiednich rywali. Bo RZ Przyjemskiego czy nawet Basso (jak bedzie dobrze dysponowany) robiona na juniora gości będzie mijać się z celem.

  36. Powrót do góry    #6515
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cukier Zobacz posta
    Podpisali, czyli albo budżet bardzo duży, ze 2 razy większy od naszego, albo poszli va banque. Swoją drogą mają 6 dobrych seniorów, a miejsc w składzie 5. Ktoś tu będzie niezadowolony, a to może wpłynąć na atmosferę. Abstrahując od tego teraz będzie nam jeszcze trudniej, nawet jak ktoś zawali z formą, albo trafi się kontuzja to wchodzi taki Kvech i jadą dalej z tematem. Zminimalizowali solidnie wpływ zdarzeń losowych.
    Pogłoski o ich śmierci były mocno przedwczesne. To, że mają gruby budżet to widać gołym okiem, kto wie może faktycznie nawet dwa razy większy od naszego. Tym bardziej dziwię się tym wszystkim malkontentom, którzy narzekają na nasz skład i już teraz wiedzą jak się potoczą losy. Krawiec tak szyje, jak mu materiału starcza, i Kanclerzowi starczyło na taki "garnitur", a Protasowi na bogatszy, co nie znaczy, że lepszy. A wracając do Kvecha, to tak jak mówisz - jeżeli jedzie ktoś, to ktoś inny nie jedzie. Wszyscy na raz nie pojadą, więc spokojnie. Zarówno Becker jak i Kvech będą przystępować do sezonu z przeświadczeniem, że to każdy z nich będzie nr 1 do składu, a to prędzej czy później będzie rodziło problem.

  37. Powrót do góry    #6516
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Możecie obrać taką taktykę w rundzie zasadniczej, że niezależnie od wyników jedziecie każdy mecz 6ką seniorów. Podstawowi seniorzy (poza Szlauderbachem) mogą oddawać bieg Basso (i mieć też to zrekompensowane $ - tak robiło choćby Leszno z oddawaniem biegów Kołodziejowi). W tabeli Landshut czy Poznań wyprzedzicie i tak, niezależnie od "zabawy" składem. Takie manewry będą po to, by na decydującą część sezonu wybrać najlepsze możliwe zestawienie.

    Zauważyłem też, że u Was taktycznie nie wyciskacie maksa z tego składu co macie. Mając w składzie Szlauderbacha i Jeleniewskiego - to obu musicie tak ustawić, aby jeden zaczynał mecz jadać dwa razy na juniora gości, a drugi by swój trzeci i czwarty start miał na juniora gości. Czyli u siebie w PO dla tej dwójki powinny być zarezerwowane numery 10 i 11.

    Jestem ciekaw jak wy taktycznie to ogarniecie. Basso z rezerwy, Przyjemski z rezerwy. Ważne by te rezerwy robić w dobrym momencie i na odpowiednich rywali. Bo RZ Przyjemskiego czy nawet Basso (jak bedzie dobrze dysponowany) robiona na juniora gości będzie mijać się z celem.
    Zgodziłbym się z Tobą, gdyby nie to, że Twoje przemyślenia poległy na podstawowym założeniu - że K.Kanclerz ogarnie to taktycznie. Koleś będzie miał przygotowaną rozpiskę przed meczem i tyle. Jak mu się wysypie (z formą/skutecznością) ktoś dodatkowy w meczu, to już się robi nerwówka i działanie na oślep.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #6517
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Najlepiej poczekać do wiosny z tym Kvechem bo może pójść na wypożyczenie.

  39. Powrót do góry    #6518
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Najlepiej poczekać do wiosny z tym Kvechem bo może pójść na wypożyczenie.
    Taki jest mój typ. Że teraz (w sensie sezon 2023) pójdzie na wypożyczenie, żeby wrócić do Was na kolejny sezon, jak już nie będzie Beckera na U24. Jednak nadal nie rozumiem jaka idea przyświecała samemu zawodnikowi, bo za rok bez problemu znalazłby sobie klub jako U24, nawet w ELidze mógłby się znaleźć. No, ale to już jego problem. Jak przesiedzi sezon na ławce z 8 na plecach, to też sobie będzie winien zmarnowania sezonu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #6519
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Po tym jak Apator zdecydował się na Lamparta o Kvechu zaczęto mówić w kontekście Rybnika. Ktoś z dwójki Iversen, Kvech ma/miał tam trafić. W Łodzi trenerem będzie Cieślak, to też Iversen pewnie zostanie, więc Kvech miałby drzwi otwarte do regularnej jazdy u Mrozka. No ale nie martwmy się nie swoimi problemami.

  41. Powrót do góry    #6520
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Taki jest mój typ. Że teraz (w sensie sezon 2023) pójdzie na wypożyczenie, żeby wrócić do Was na kolejny sezon, jak już nie będzie Beckera na U24. Jednak nadal nie rozumiem jaka idea przyświecała samemu zawodnikowi, bo za rok bez problemu znalazłby sobie klub jako U24, nawet w ELidze mógłby się znaleźć. No, ale to już jego problem. Jak przesiedzi sezon na ławce z 8 na plecach, to też sobie będzie winien zmarnowania sezonu.
    Toruń wziął Lamparta, możliwe że wróci Emil to by za duzo nie pojedzil. Gorzów jakoś bardzo go chyba nie chciał z tego co piszą, a każdy inny klub ma zawodnika pod U24.
    W Zielonej podpisał na dwa lata, mogą go wypożyczyć do jakiegoś klubu w 1 lidze, gdzie będzie miał pewne miejsce lub słabszego zawodnika do rywalizacji, a za rok przy ewentualnym awansie lub nie, wróci do ZG za Beckera.

  42. Powrót do góry    #6521
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Toruń wziął Lamparta, możliwe że wróci Emil to by za duzo nie pojedzil. Gorzów jakoś bardzo go chyba nie chciał z tego co piszą, a każdy inny klub ma zawodnika pod U24.
    W Zielonej podpisał na dwa lata, mogą go wypożyczyć do jakiegoś klubu w 1 lidze, gdzie będzie miał pewne miejsce lub słabszego zawodnika do rywalizacji, a za rok przy ewentualnym awansie lub nie, wróci do ZG za Beckera.
    A nie było trochę tak, że przed tym sezonem też liczył na wypożyczenie (chyba Krosno najbardziej się starało), a później wyszło, jak wyszło? Może być tak, że tym razem dostał zapewnienie, że na 100% go wypożyczą, albo nie za bardzo wyciąga wnioski.

  43. Powrót do góry    #6522
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    A nie było trochę tak, że przed tym sezonem też liczył na wypożyczenie (chyba Krosno najbardziej się starało), a później wyszło, jak wyszło? Może być tak, że tym razem dostał zapewnienie, że na 100% go wypożyczą, albo nie za bardzo wyciąga wnioski.
    Liczył ale obiecali ze będzie jeździł i został. A jak to będzie w następnym sezonie to się okaże na wiosnę

  44. Powrót do góry    #6523
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Tyle, że Kvech jest lepszy od Lamparta więc trochę się dziwię.

    Chyba, że w Toruniu sugerowali się ostatnią rundą IMSJ.

  45. Powrót do góry    #6524
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pewnie wybierając sugerowali się tym że Lampartowi wyjątkowo pasuje MA i coś tam będzie kręcił na swoim torze.

  46. Powrót do góry    #6525
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 110 w 96 postach
    Wreszcie somsiady będą miały zawodnika, któremu będzie pasować domowy tor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •