Strona 148 z 151 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6616
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    za dobrze już było...doping, młyn co mecz, oprawy, wyjazdy no ale komuś to przeszkadza, brawo prezes!
    Ciekawe ze abramczyk Astorii nie kazał zmieniać herbu i jakoś maja cały czas tradycyjny
    Rodowici Bydgoszczanie

  2. Powrót do góry    #6617
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    za dobrze już było...doping, młyn co mecz, oprawy, wyjazdy no ale komuś to przeszkadza, brawo prezes!
    Ciekawe ze abramczyk Astorii nie kazał zmieniać herbu i jakoś maja cały czas tradycyjny
    Polonia jest jednak dużo większym klubem, dziesiątki więcej ludzi ogląda jej mecze na stadionie i przed telewizorami, także z punktu biznesowego lepiej wchodzić w bydgoski żużel w tożsamość klubową.
    white&young

  3. Powrót do góry    #6618
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Z RYBĄ LOGO DLA NIKOGO!
    Może jakaś akcja spam na skrzynke naszego marketingowca (z pewnościa to jego genialny pomysł) i również na skrzynke klubowa?
    Rodowici Bydgoszczanie

  4. Powrót do góry    #6619
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    Z RYBĄ LOGO DLA NIKOGO!
    Może jakaś akcja spam na skrzynke naszego marketingowca (z pewnościa to jego genialny pomysł) i również na skrzynke klubowa?
    Warto próbować. Może szybka i zdecydowana akcja sprzeciwu wyperswaduje głupie pomysły w klubie.

  5. Powrót do góry    #6620
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Robi się widzę gównoburza o herb. Żeby nie klepać o tym 80 postów, które nic nie dadzą zróbcie jakąś petycję, zbierzcie podpisy internetowo i złóżcie na ręce prezesa. Tylko uwaga - ktoś się będzie musiał zebrać na odwagę i wybrać do klubu.
    Czy ktoś temu podoła?
    Jęczenie tutaj, czy na grupach na FB dla inteligentnych inaczej nie będzie miało żadnego skutku, a tym bardziej nie trafi do uwagi prezesa.
    Sam Wam to podpiszę, byle nie musieć tutaj tego wynaturzenia przez kolejne tygodnie czytać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Paweł#21 (30-10-2022), never_mind (30-10-2022)

  7. Powrót do góry    #6621
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Robi się widzę gównoburza o herb. Żeby nie klepać o tym 80 postów, które nic nie dadzą zróbcie jakąś petycję, zbierzcie podpisy internetowo i złóżcie na ręce prezesa. Tylko uwaga - ktoś się będzie musiał zebrać na odwagę i wybrać do klubu.
    Czy ktoś temu podoła?
    Jęczenie tutaj, czy na grupach na FB dla inteligentnych inaczej nie będzie miało żadnego skutku, a tym bardziej nie trafi do uwagi prezesa.
    Sam Wam to podpiszę, byle nie musieć tutaj tego wynaturzenia przez kolejne tygodnie czytać.
    Trochę mentikk się zagalopowaleś. Oczywiście Twoje święte prawo mieć do tego stosunek ambiwalentny i może Ci być obojętnym, czy herb będzie z krewetką na patelni, czy nie będzie go wcale. Jednakże dla wielu osób poszanowanie tradycji i barw klubowych jest istotną kwestią. I nie mówią tu o tych pseudo kibolach. A co do klepania to o mniej istotnych sprawach piszę się tu wiele postów i ciągnie błahy temat ponad miarę. I wybacz, ale Twoje preferencje czytelnicze są bez znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez Scorpion ; 30-10-2022 o 12:17

  8. Powrót do góry    #6622
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Trochę mentikk się zagalopowaleś. Oczywiście Twoje święte prawo mieć do tego stosunek ambiwalentny i może Ci być obojętnym, czy herb będzie z krewetką na patelni, czy nie będzie go wcale. Jednakże dla wielu osób poszanowanie tradycji i barw klubowych jest istotną kwestią. I nie mówią tu o tych pseudo kibolach. A co do klepania to o mniej istotnych sprawach piszę się tu wiele postów i ciągnie błachy temat ponad miarę. I wybacz, ale Twoje preferencje czytelnicze są bez znaczenia.
    Ale w czym problem? Żeby zrobić petycję i przekazać do klubu? Przecież to jest faktyczne działanie na rzecz rozwiązania problemu, albo chociaż przekazania głosu kibiców.
    I jak pisałem, jestem w stanie się pod tym podpisać, nawet przy moim ambiwalentnym - jak to ująłeś - stosunku do tegoż herbu.
    Racja rozmawiamy tu o sprawach "błahych", ale nie mamy na nie wpływu. A ja mówię, że kibice "ci prawdziwi", a nie piknikowe Janusza, jak mnie tu próbują niektorzy uznać, mają możliwość podjąć faktyczne działania. Tylko trzeba wyjść poza strefę komfortu, poza anonimowość i coś zrobić. Chcesz efektu? Zacznij działać. Jak dorosły człowiek. Da to więcej niż narzekanie na forum, na FB czy gwizdy z młyna.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #6623
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Trochę mentikk się zagalopowaleś. Oczywiście Twoje święte prawo mieć do tego stosunek ambiwalentny i może Ci być obojętnym, czy herb będzie z krewetką na patelni, czy nie będzie go wcale. Jednakże dla wielu osób poszanowanie tradycji i barw klubowych jest istotną kwestią. I nie mówią tu o tych pseudo kibolach. A co do klepania to o mniej istotnych sprawach piszę się tu wiele postów i ciągnie błahy temat ponad miarę. I wybacz, ale Twoje preferencje czytelnicze są bez znaczenia.
    Tyle, że to ci pseudo kibole będą prowadzić faktycznie działania, a nie jedynie wyrażać niezadowolenie w internecie jak przeciętny kibic.
    white&young

  10. Powrót do góry    #6624
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Oleg i Loko.
    - On kosztuje sto tysięcy, a jeszcze trzeba by coś dołożyć na jego kontrakt, na przygotowanie do sezonu. Na razie, to powiem, że on jest dla nas za drogi. Zresztą ja go pytałem, jakie ma plany, to mi powiedział, że nie ma planów, że ma ważny kontrakt z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Dlatego my sobie tym głowy nie zaprzątamy. Jakby on sam chciał, bo może byśmy się bardziej postarali - dodał doświadczony trener.

  11. Powrót do góry    #6625
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 110 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Tyle, że to ci pseudo kibole będą prowadzić faktycznie działania, a nie jedynie wyrażać niezadowolenie w internecie jak przeciętny kibic.
    Nie przyjdą na mecz?

  12. Powrót do góry    #6626
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    herb jest jeden! biało-czerwony!.png

    UDOSTĘPNIAMY FACEBOOKI, INSTAGRAMY, spamujemy skrzynke meilowa klubu!
    POLONIA TO MY!
    Rodowici Bydgoszczanie

  13. Powrót do góry    #6627
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Robi się widzę gównoburza o herb. Żeby nie klepać o tym 80 postów, które nic nie dadzą zróbcie jakąś petycję, zbierzcie podpisy internetowo i złóżcie na ręce prezesa. Tylko uwaga - ktoś się będzie musiał zebrać na odwagę i wybrać do klubu.
    Czy ktoś temu podoła?
    Jęczenie tutaj, czy na grupach na FB dla inteligentnych inaczej nie będzie miało żadnego skutku, a tym bardziej nie trafi do uwagi prezesa.
    Sam Wam to podpiszę, byle nie musieć tutaj tego wynaturzenia przez kolejne tygodnie czytać.
    Nie mam zamiaru wkładać kija w mrowisko, ale zaczyna to wyglądać podobnie do sytuacji z bodajże końcówki 2006 roku, kiedy to "najzagorzalsi z najzagorzalszych" kibice Polonii tupnęli nóżka, pokręcili nosem i zagrozili Tillingerowi, że jak nie wyrzuci z herbu i plastronu niebieskiego koloru to oni na znak protestu walną focha, obrażą się i przestaną przychodzić na mecze. Tillinger jak typowa miękka faja ugiął się szantażystom, i w tym samym momencie stracił mój szacunek. Dla mnie to wydarzenie jest końcem pewnej epoki, które niejako dostało swój stempel w postaci pierwszego spadku w historii klubu. Historia najnowsza Polonii jest jaka jest, a klub na razie, na przestrzeni kilku ostatnich lat dość nieudolnie stara się nawiązać do lat swojej świetności.
    Ostatnio edytowane przez Paweł#21 ; 30-10-2022 o 23:10

  14. Powrót do góry    #6628
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie mam zamiaru wkładać kija w mrowisko, ale zaczyna to wyglądać podobnie do sytuacji z bodajże końcówki 2006 roku, kiedy to "najzagorzalsi z najzagorzalszych" kibice Polonii tupnęli nóżka, pokręcili nosem i zagrozili Tillingerowi, że jak nie wyrzuci z herbu i plastronu niebieskiego koloru to oni na znak protestu walną focha, obrażą się i przestaną przychodzić na mecze. Tillinger jak typowa miękka faja ugiął się szantażystom, i w tym samym momencie stracił mój szacunek. Dla mnie to wydarzenie jest końcem pewnej epoki, które niejako dostało swój stempel w postaci pierwszego spadku w historii klubu. Historia najnowsza Polonii jest jaka jest, a klub na razie, na przestrzeni kilku ostatnich lat dość nieudolnie stara się nawiązać do lat swojej świetności.
    Stracił Twój szacunek powrotem do historycznych barw poprzez usunięcie milicyjnego niebieskiego? Na jego miejscu za bardzo bym się nie przejął.

    A nazywanie gównoburzą walki o prawdziwe barwy Polonii, brak słów. Gównoburza to jakieś ciągłe pyerdolenie o Ostafińskim z dupy czy wałkowanie dlaczego Głogowski pojechał słabo w dwóch turniejach w październiku.
    Ostatnio edytowane przez Tymus_2II5 ; 30-10-2022 o 23:14
    white&young

  15. Powrót do góry    #6629
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Stracił Twój szacunek powrotem do historycznych barw poprzez usunięcie milicyjnego niebieskiego? Na jego miejscu za bardzo bym się nie przejął.

    A nazywanie gównoburzą walki o prawdziwe barwy Polonii, brak słów. Gównoburza to jakieś ciągłe pyerdolenie o Ostafińskim z dupy czy wałkowanie dlaczego Głogowski pojechał słabo w dwóch turniejach w październiku.
    Nie będę się wdawał z Tobą w żadną polemikę bo to nie ma sensu. Nie będę się licytować czyja racja jest wazniejsza "mojsza" czy "twojsza". Nie neguję pierwszych barw Poloni. Ja oceniłem tylko sposób "postawienia na swoim". Śmieszą mnie takie zagrywki, które wtedy skromna garstka kibiców zaprezentowała, grożąc przy tym, że będą swego rodzaju inkwizycją zwalczającą kibiców chcących przyjść na mecz i kibicować tak, jak to robili do tej pory. Po prostu w**** mnie sytuacje, w których promil ludzi stawia się okoniem względem większości i bruździ wszystkim do około w myśl własnego widzimisię. Tyle ode mnie.
    Ostatnio edytowane przez Paweł#21 ; 31-10-2022 o 00:06

  16. Powrót do góry    #6630
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Polonia tylko biało-czerwona. Tyle ode mnie.
    white&young

  17. Powrót do góry    #6631
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Nie przyjdą na mecz?
    Gorzej! Przyjdą i nie będą przeszkadzać reszcie kibiców!

    Od razu mówię - dla tych, którzy identyfikują się z "aktywnymi", że zażartowałem sobie. Nie chcę robić z tego zdania polemiki.
    Widzę, że pojawiła się graficzka. Czyli na razie jesteśmy na etapie, o którym wspomniałem - posty na forum, czy fb (zapewne, nie bywam - byłem przez króktki czas i okazało się, że tam albo masz zdanie jak cała reszta, albo "honorowo" rzucają się na Ciebie całą swoją "potęgą").

    @Tymus_2II5 - jakie to będą te faktyczne działania? Pytam bez przekąsu. Wydaje mi się, że podałem sensowne i praktyczne rozwiązanie. Jeśli macie jakieś alternatywy to chętnie się dowiem i - jeśli jestem w stanie zrobić to na odległość - nawet wesprę.

    Odnośnie gównoburzy - może każdy rozumie to inaczej, ale dla mnie gadanie o rzeczach, w których można coś zrobić, a tylko psioczy się w internecie to jest gównoburza. Pisanie postów o Ostafie, czy formie Głogowskiego - czyli tematach, na które nie mamy jak wpłynąć (chyba, że ktoś może Bartkowi kupić lepsze sprzęt, a Ostafowi ukraść kabel od internetu) to jest typową dyskusją na forum.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #6632
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Z ciekawości sprawdziłem ten herb. To serio wygląda jak logo jakiegoś sklepu rybnego niż klubu.

  19. Powrót do góry    #6633
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Z ciekawości sprawdziłem ten herb. To serio wygląda jak logo jakiegoś sklepu rybnego niż klubu.
    Herb? Jaki herb? Chyba pomyliło Ci się z logo?

  20. Powrót do góry    #6634
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Herb? Jaki herb? Chyba pomyliło Ci się z logo?
    Przecież napisałem że wygląda jak logo sklepu.

  21. Powrót do góry    #6635
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2021
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie ma już żadnych świętości jak widać.
    To, że Kanclerz sprzeda wszystko co ma jakąkolwiek wartość to jedna sprawa ale przecież w Abramczyku chyba też są jakieś osoby odpowiadające za strategię marketingową. Nie wpadli on na to, że przez część kibiców logo ze śledziami zostanie fatalnie odebrane?

    Rybki lubię ale tych z Abramczyka już nie tknę.

    Są pewne granice, których przekraczać nie należy.
    Prywatny folwark Jerzego Kanclerza jedzie dalej. Ważne, że zgadzają się pieniądze. Program "Rodzina na swoim" w pełnej krasie i wciąż aktualny.

  22. Powrót do góry    #6636
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A czy to nie jest, że ten projekt został przedstawiony jako propozycja? Tak to gdzieś było napisane.
    Jeśli tak, to wypadałoby dać znać klubowi, że kibice są przeciw. Ale to trzeba by zrobić coś ponad posty na forum, czy grupach na fb.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #6637
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Może po prostu w siedzibie klubu sklep rybny otwierają i dlatego ta zmiana.

  24. Powrót do góry    #6638
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Pozostaje nadzieja ze to cos zostało pokazane tylko na potrzeby tego spotkania, na mediach spolecznosciowych itd zadnych info, zadnych zmian grafiki etc. Mam nadzieje że sie ockną zanim coś oficjalnie ogłosza.

  25. Powrót do góry    #6639
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Zacznijmy od tego, że zaprezentowaliśmy logotyp, a nie herb - tłumaczy sternik czarnego sportu nad Brdą. - Właścicielem patentu na trójkąt z biało-czerwonymi pasami jest Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz. My korzystaliśmy z niego na podstawie umowy, która wygasa 31 października bieżącego roku. Nasz sponsor tytularny chciał zaistnieć w herbie żużlowców. Szefowie futbolistów byli skłonni na to przystać, ale pod warunkiem, że Abramczyk przekaże pewną kwotę pieniędzy na zespół piłkarski [grają w klasie okręgowej - red.]. Nie doszło na tej linii do porozumienia i stąd pomysł na nasz logotyp. Proszę pamiętać, że KP i ŻKS to dwa oddzielne podmioty. Chciałbym przy okazji wyraźnie też podkreślić: żużlowa spółka nie odżegnuje się od trójkąta z biało-czerwonymi pasami, a nasza współpraca z KP Polonia układa się bardzo dobrze.
    Express Bydgoski

  26. Powrót do góry    #6640
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nasz sponsor tytularny chciał zaistnieć w herbie żużlowców.
    Wszystko na temat. Abramczyk chce być w herbie. Nie wystarczy mu bycie sponsorem tytularnym, co w poważnych klubach piłkarskich nawet przez myśl by nie przeszło. Nawet nie poważnych - jakichkolwiek. Jedyny przykład na świecie jaki mi przychodzi do głowy to Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a więc drużyna ze 700-osobowej wsi z dwutysięczną frekwencją czy jakąś tam. W każdym nie cieszącą się jakimkolwiek zainteresowanie, bez zorganizowanej grupy. Na samą myśl o reakcji kibiców Legii, Górnika Zabrze itd. szefowie klubów wolą mieć spokój i nie robić wbrew trybunom. My nie mamy tego komfortu.
    white&young

  27. Powrót do góry    #6641
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Wszystko na temat. Abramczyk chce być w herbie. Nie wystarczy mu bycie sponsorem tytularnym, co w poważnych klubach piłkarskich nawet przez myśl by nie przeszło. Nawet nie poważnych - jakichkolwiek. Jedyny przykład na świecie jaki mi przychodzi do głowy to Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a więc drużyna ze 700-osobowej wsi z dwutysięczną frekwencją czy jakąś tam. W każdym nie cieszącą się jakimkolwiek zainteresowanie, bez zorganizowanej grupy. Na samą myśl o reakcji kibiców Legii, Górnika Zabrze itd. szefowie klubów wolą mieć spokój i nie robić wbrew trybunom. My nie mamy tego komfortu.
    Warto nadmienić, że KP Polonia użyczał prawo do herbu bezpłatnie,a i Dyrektor KP p. Kowalkowski zaprzeczył jakoby KP w jakikolwiek sposób ingerował w zmianę herbu.

  28. Powrót do góry    #6642
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Warto nadmienić, że KP Polonia użyczał prawo do herbu bezpłatnie,a i Dyrektor KP p. Kowalkowski zaprzeczył jakoby KP w jakikolwiek sposób ingerował w zmianę herbu.
    Ale że nieprawdą jest, że KP nie zezwoliło na użycie trójkąta i zażyczył sobie za to kasy?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #6643
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale że nieprawdą jest, że KP nie zezwoliło na użycie trójkąta i zażyczył sobie za to kasy?
    Stwierdził, że KP w żaden sposób nie ingerował w zmianę herbu. Jak chcesz dopytać o szczegóły to zapytaj p. Tomasza.

  30. Powrót do góry    #6644
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    KP chce kasy za herb, ładne mi tradycje etc. Co ma zrobić kanclerz ? płacić za to KP żeby móc używać herbu? przecież to jakiś żart, tego całego prezesa kp to na taczkach powinni wywieźć.

  31. Powrót do góry    #6645
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Piłkarska Polonia chce kasy za w******* Abramczyka do herbu żużlowej. Taka opłata za niszczenie tradycji.
    white&young

  32. Powrót do góry    #6646
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Wole trójkąt z tym abramczykiem z sezonu 22 niż tą puszke po rybie co ma być na 23.

  33. Powrót do góry    #6647
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Piłkarska Polonia chce kasy za w******* Abramczyka do herbu żużlowej. Taka opłata za niszczenie tradycji.
    Pozostaje jeszcze kwestia wiarygodności Kanclerza i tego co klepie.

  34. Powrót do góry    #6648
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Pozostaje jeszcze kwestia wiarygodności Kanclerza i tego co klepie.
    Kwestia wiarygodności to jest po obu stronach chyba?

    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Piłkarska Polonia chce kasy za w******* Abramczyka do herbu żużlowej. Taka opłata za niszczenie tradycji.
    A co ma dla kopaczy znaczenie jaki ma być herb żużlowców? Teraz im nie przeszkadzało, a już na kolejny rok przeszkadza? Czy może lepiej jest dostać hajs?
    I nie, że winię KP za próbę zarobienia. Ale jeśli jest wola obu stron, to jakiś kompromis by znaleźli. A tego jednak nie widać.

    Jak tam działania? Robicie coś sensownego, czy na razie tylko jazda po klubie na forum i FB?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #6649
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kwestia wiarygodności to jest po obu stronach chyba?
    Dla mnie Jurek jest mniej wiarygodny, ale to moja prywatna opinia. Każdy ocenia wedle siebie.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kwestia wiarygodności to jest po obu stronach chyba?



    A co ma dla kopaczy znaczenie jaki ma być herb żużlowców? Teraz im nie przeszkadzało, a już na kolejny rok przeszkadza? Czy może lepiej jest dostać hajs?
    I nie, że winię KP za próbę zarobienia. Ale jeśli jest wola obu stron, to jakiś kompromis by znaleźli. A tego jednak nie widać.

    Jak tam działania? Robicie coś sensownego, czy na razie tylko jazda po klubie na forum i FB?
    Wcześniej im nie przeszkadzało i użyczali prawo do herbu bezpłatnie, zresztą miało to być kontynuowane. Na siłę się czepiasz albo w takim nastroju jesteś. Były telefony do klubu, maile, oficjalne zapytania z prośbą o zajęcie stanowiska przez klub. O sytuacji pisał m.in. Express,Pomorska, speedwaynews.pl. Więc nie ograniczyło się to jedynie do stękania na fb.
    Ostatnio edytowane przez Scorpion ; 31-10-2022 o 22:43

  36. Powrót do góry    #6650
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 27 w 17 postach
    Arka Gdynia lubi to !!

  37. Powrót do góry    #6651
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  38. Powrót do góry    #6652
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Słowo przeciw słowu. A prawda pewnie gdzieś pomiędzy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #6653
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Miał być karnet 3 czy tam 4 rok z rzędu, ale niestety w tym roku będzie sezon bez. Pewnie przyjde na 2/3 mecze. Trudno.

  40. Powrót do góry    #6654
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    W sumie nie moja sprawa,ale wyglada na to,ze za uzywanie herbu KP nie chcial nadal ani grosza.
    Jednak za herb z logo sponsora juz tak.
    Wcale im sie nie dziwie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #6655
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Co za szok i niedowierzanie. Jednak telefon Ostafa do GKSŻ to kolejna popelina. Zawodnik 8/16 (Polak lub obcokrajowiec) może zastąpić:
    - krajowego zawodnika do lat 24, jeśli w składzie jest 3 Polaków
    - obcokrajowca do lat 24
    - pozostałych zawodników w składzie zgłoszonych z numerami 1-5/9-13 BEZ OGRANICZEŃ - także jako rezerwa taktyczna i zastępująca

    ZZ tylko za zawodnika z najlepszą średnią.

    W biegach 1-15 jeśli zawodnik wjedzie w taśmę - wchodzi za niego junior jako rezerwa zwykła. I teraz ciekawe - jeśli tenże junior wjedzie w taśmę, to może za niego pojechać drugi junior, także jako rezerwa zwykła. Pewnie sytuacja raczej rzadka, ale nie niemożliwa
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #6656
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co za szok i niedowierzanie. Jednak telefon Ostafa do GKSŻ to kolejna popelina. Zawodnik 8/16 (Polak lub obcokrajowiec) może zastąpić:
    - krajowego zawodnika do lat 24, jeśli w składzie jest 3 Polaków
    - obcokrajowca do lat 24
    - pozostałych zawodników w składzie zgłoszonych z numerami 1-5/9-13 BEZ OGRANICZEŃ - także jako rezerwa taktyczna i zastępująca
    To jest aktualne? Czyli zmiana ze jak masz 3 polskich seniorow i polskiego U24 to obco z 8/16 moze go tez zmienic.

  43. Powrót do góry    #6657
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Tak, jeśli masz 3 polskich seniorów - w tym polskiego U24 - to zawodnik U23, bez względu na narodowość może go zmieniać.
    Ale wiadomo - Ostaf bajkopisarz - wiedział lepiej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #6658
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    W biegach 1-15 jeśli zawodnik wjedzie w taśmę - wchodzi za niego junior jako rezerwa zwykła. I teraz ciekawe - jeśli tenże junior wjedzie w taśmę, to może za niego pojechać drugi junior, także jako rezerwa zwykła. Pewnie sytuacja raczej rzadka, ale nie niemożliwa
    To co np Buszkiewicz zrobi 0,0 i w kolejnym starcie "przypadkowa" taśma żeby Wiktor pojechał ?

    Będzie z tym kombinowanie w klubach.

  45. Powrót do góry    #6659
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie. Źle to zrozumiałeś. Za taśmę seniora junior tylko, ale jeżeli w powtórce junior zrobi taśmę, to jedzie drugi junior (jeśli będą chcieli) - zastępstwo za seniora de facto, 3 biegi juniorskie bez zmiany (poza RT).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mentikk (01-11-2022)

  47. Powrót do góry    #6660
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    To co np Buszkiewicz zrobi 0,0 i w kolejnym starcie "przypadkowa" taśma żeby Wiktor pojechał ?

    Będzie z tym kombinowanie w klubach.
    Tak jak pisze Buszmen.
    To ma zastosowanie w sytuacji kiedy przykładowo Lyager wjeżdża w taśmę, za niego jedzie Wiktor i też wjeżdża w taśmę. To nie będzie już pustego pola, ale za niego jeszcze może z rezerwy zwykłej pojechać Buszkiewicz.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •