Strona 106 z 151 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Ten rynek jest tak przebrany, że na pierwszy rzut oka została jedna wielka bida z nędzą.
    Wszyscy już zaklepani i zostały same stare repy, które nie mają parcia na awans.
    Na szczęście jeszcze kilku grajków zostało, ale czasu na działania również niewiele.

    Osobiście bym zaryzykował i zainwestował w młodych, gniewnych, którym będzie się chciało powalczyć o coś więcej.
    Oczywiście, ryzyko jest takie, że może się skończyć totalną klapą i młodzi nie dźwigną takiej presji.
    Jednak baza jest bardzo solidna. Keniu i Wiktor to dwaj zawodnicy z TOP 5 i jest szansa, że nie obniżą poziomu.
    Do tego Basso, Pawlicki i np. Gusts. Chłopaki nie boją się ścigać i człowiek się nie męczy od patrzenia

    Fakt, że zabrakło awansu trochę boli, ale pocieszam się, że będzie mniejszy problem z zakupem karnetu,
    no i nie będziemy jedynie chłopcem do bicia. A nic tak nie cieszy, niż zwycięstwa na wyjazdach, nawet w I lidze

  2. Powrót do góry    #4727
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    ''Prawda jest też tez taka, że gdyby Falubaz nie ściągnął sobie juniorów na końcówkę sezonu, rywalizacja byłaby inna. Jestem przeciwnikiem takich transferów, jeśli w grę nie wchodzi kontuzja czy inne okoliczności, jak np. wykluczenie Rosjan w tym sezonie.'' - Kanclerz
    Kanclerzowi zapomniał ktoś powiedzieć, że Rempała i Tufft byli kontuzjowani. A po za tym w 2020 sam w trakcie sezonu wziął Zengote, Lamparta i Batchelora... To się nazywa hipokryzja...

  3. Powrót do góry    #4728
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    ''Prawda jest też tez taka, że gdyby Falubaz nie ściągnął sobie juniorów na końcówkę sezonu, rywalizacja byłaby inna. Jestem przeciwnikiem takich transferów, jeśli w grę nie wchodzi kontuzja czy inne okoliczności, jak np. wykluczenie Rosjan w tym sezonie.'' - Kanclerz
    Kanclerzowi zapomniał ktoś powiedzieć, że Rempała i Tufft byli kontuzjowani. A po za tym w 2020 sam w trakcie sezonu wziął Zengote, Lamparta i Batchelora... To się nazywa hipokryzja...
    Tak, nas też to drażni. Jak pisałem wyżej - żałosne psioczenie na przykrycie własnej porażki, bo sam mógł dokładnie o tych samych zawodników się postarać. Albo innych. A, że tego nie zrobił, to pretensje niech ma do siebie, a nie do rywali, że wykorzystali okazję.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #4729
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tak, nas też to drażni. Jak pisałem wyżej - żałosne psioczenie na przykrycie własnej porażki, bo sam mógł dokładnie o tych samych zawodników się postarać. Albo innych. A, że tego nie zrobił, to pretensje niech ma do siebie, a nie do rywali, że wykorzystali okazję.
    Gdzieś czytałem że sam chciał wziąść Rew z Leszna, ale nie chciał wydać kasy bo Leszno trochę chciało. Mógł się zwrócić do Torunia to by mu może zasponsorowali .

  5. Powrót do góry    #4730
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 40 w 31 postach
    Frekwencja in plus

    Szkoda braku kibiców Falubazu

    Doping dobry
    Race jak za starych dobrych lat

    Baba a raczej penera, pijana z małym dzieckiem non stop przeklinająca. Zwrócił jej uwagę typ. Też trochę podpity. Pani się to nie spodobało i było małe zamieszanie. I tyle

    Sektorowa mogła być trochę lepiej ukazana, ale było to trochę na spontanie robione, z uwagi na uniknięcie pewnych konsekwencji z piro.
    Mniejsza z tym.

    Kibicowski fajnie wyszło


    Tor o kant tyłka rozbić. Nuda totalna.

    Żużlowcy tez widzę w tyłku maja młyn i nawet nie zatrzymali sie podziękować czy przybić piątkę. Najemnicy i tyle.

    Nowej i głównej trybunie podziękowali stojąc i wymachujac jakby wygrali awans.

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Gdzieś czytałem że sam chciał wziąść Rew z Leszna, ale nie chciał wydać kasy bo Leszno trochę chciało. Mógł się zwrócić do Torunia to by mu może zasponsorowali .
    Mógł wziąć jakiegoś U24 z Ostrowa. Ale i tam by musiał zapłacić. Trudno, taki Jurek
    Już mnie nawet przestał ruszać ten brak awansu. Sezon był niezły, czekamy na kolejny
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #4732
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Mala wzmianka w interii odnosnie Przemka:
    Pawlicki szuka. I choć prezesi podchodzą do niego z dużą rezerwą, to negocjuje twardo, żądając 700 tysięcy złotych za podpis i 7 tysięcy za punkt.
    Problem Pawlickiego jest taki, że na razie nikt nie chce mu dać takich pieniędzy. W Stelmet Falubazie Zielona Góra nie jest nawet opcją numer 1. Cellfast Wilki Krosno i Abramczyk Polonia Bydgoszcz też trzymają go w odwodzie. Wilki w razie pozostanie w eWinner 1. Lidze nie zapłacą żadnemu zawodnikowi takiej kasy, jak chce Pawlicki. Największe szanse wydaje się mieć w Polonii, choć pewnie też nie za takie pieniądze.

  8. Powrót do góry    #4733
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Jestem tu krótko, ale miałem okazję poznać ludzi związanych z klubem, tutejszy sztab trenerski i działaczy. Byli dla mnie bardzo mili, doceniam to. Podoba mi się również bydgoski tor. Z Falubazem trochę przesypiałem starty, ale na trasie nie wyglądało to źle, jechało mi się komfortowo, czułem, że jestem szybki. Jeżeli pojawi się taka opcja, definitywnie mogę powiedzieć, że będę chciał zostać w Polonii na przyszły sezon. Czuję się tu dobrze - mówił Benjamin Basso.

  9. Powrót do góry    #4734
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta

    Żużlowcy tez widzę w tyłku maja młyn i nawet nie zatrzymali sie podziękować czy przybić piątkę. Najemnicy i tyle.

    Nowej i głównej trybunie podziękowali stojąc i wymachujac jakby wygrali awans.
    Dziwisz się. Młyn też nigdy nie zaśpiewa nazwiska zawodnika poza Wiktorem, bo to ekipa najemników jak wszędzie. Dla nich mogłoby być piętnaście tysięcy januszy i nie ma żadnej różnicy. Liczy się to, co podniosą z toru. Mają takie pewnie wskazania, że idą przed największe trybuny i tyle. Jedynie Wiktor w trakcie sezonu potrafił podchodzić do młyna i widać też po wypowiedziach czy jego profilach, że mu takie kibicowanie się podoba.
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  10. Powrót do góry    #4735
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Żużloki zbyt bystrzy nie są, ale orientują się w sytuacji na rynku więc nie ma się co dziwić, że szuka dojnej krowy. Pawlicki póki co to jedzie na nazwisku, bo wyniki mierne, a my już na takiego jednego 'ekstraligowca' daliśmy się nabrać.

  11. Powrót do góry    #4736
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2021
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michajłow pewnie zostanie bo ma kontrakt jeszcze na rok, a po tak mizernym sezonie niewiadomo czy bedzie chcial go ktos wypozyczyc. Dlatego Michajłow jako kevlar, a Basso pod 8-ke i ma byc jak Kubera w motorze Ps moze takze wskoczyc za gorzej spisującego sie innego zawodnika w czasie meczu Taka jest prawda panowie pod nr 8 musi taki ktoś być

  12. Powrót do góry    #4737
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    ''Prawda jest też tez taka, że gdyby Falubaz nie ściągnął sobie juniorów na końcówkę sezonu, rywalizacja byłaby inna. Jestem przeciwnikiem takich transferów, jeśli w grę nie wchodzi kontuzja czy inne okoliczności, jak np. wykluczenie Rosjan w tym sezonie.'' - Kanclerz
    Kanclerzowi zapomniał ktoś powiedzieć, że Rempała i Tufft byli kontuzjowani. A po za tym w 2020 sam w trakcie sezonu wziął Zengote, Lamparta i Batchelora... To się nazywa hipokryzja...

    Dodajmy, że mówi to ta sama osoba, która na rewanż wypożyczyła Basso
    Wiadomo w jakich okolicznościach, każdy zrobiłby to samo, no ale jednak mimo wszystko zajeżdza delikatnie hipokryzją.
    Rempała i Tufft kontuzjowani, tak samo jak Miedziński, okoliczności różne, ale efekt ten sam, każdy z nich był niezdolny do jazdy w tym meczu.

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dogadywać, brać i tylko patrzeć jak wąsaty z Rybnika się pulta
    Nie chce mi się wierzyć aby coś w Rybniku już podpisywał po co miałby się spieszyć? Jego to prawie każdy klub by chciał, część na u24 inne może pod kątem zabezpieczenia rezerwy. Szybko uzgadniać co trzeba i będzie niezłym przecinakiem. Tylko żałować, że nie miał okazji pojechać na typowym bydgoskim torze..

  14. Powrót do góry    #4739
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Jakiego Rybnika?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Takie info się pojawiło dziś na Interii i tutaj w wątku...

  16. Powrót do góry    #4741
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    No niech tylko nie idzie do Torunia bo skończy jak większość zawodników którzy się na to zdecydowali czyli równia pochyła

  17. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    No niech tylko nie idzie do Torunia bo skończy jak większość zawodników którzy się na to zdecydowali czyli równia pochyła
    A przepraszam on jest na jakimś szczycie lub w jego pobliżu ? Na razie kompletnie niczym nie zaimponował.
    Pokonal raz Kvecha i Buczka ale przegral z Borowikiem.
    Zreszta mamy o 5lat mlodszego swojego Dunczyka.

  18. Powrót do góry    #4743
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A przepraszam on jest na jakimś szczycie lub w jego pobliżu ? Na razie kompletnie niczym nie zaimponował.
    Pokonal raz Kvecha i Buczka ale przegral z Borowikiem.
    Zreszta mamy o 5lat mlodszego swojego Dunczyka.
    Pojeździ więcej niż Chlupac czy Sajdulin czy też przesiedzi cały okres na ławce?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    No niech tylko nie idzie do Torunia bo skończy jak większość zawodników którzy się na to zdecydowali czyli równia pochyła
    Co szczególnie widać po Lambercie a i Dudek pomimo zadyszki jedzie swój najlepszy sezon od lat.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #4745
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    -Było mi trudno o dobre wyjścia spod taśmy. Start zdecydowanie różnił się od tego, który był dzień wcześniej na treningu, dlatego trochę męczyłem się w tym elemencie. BB

    I jak tu się nie wk.... hmmm irytować.

  21. Powrót do góry    #4746
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Takie info się pojawiło dziś na Interii i tutaj w wątku...
    Obawiam się że Mrozek to jedyny prezes z którym Ostaf ma dobre stosunki. Raz nawet na jakimś spotkaniu z kibicami był w Rybniku. Niestety może miec racje w tym przypadku. Oby nie

  22. Powrót do góry    #4747
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,749
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Basso mówi że jeśli będzie taka okazja to chce zostać w Bydgoszczy na przyszły sezon po czym Ostaf wychodzi z artykułem ze on w Rybniku. Skąd on ma takie informacje skoro zawodnik mówi co innego
    Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #4748
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To pisał Konarski. Chyba na nasze szczęście

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    spitt22 (06-09-2022)

  25. Powrót do góry    #4749
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,471
    Kliknij i podziękuj
    2,149
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    -Było mi trudno o dobre wyjścia spod taśmy. Start zdecydowanie różnił się od tego, który był dzień wcześniej na treningu, dlatego trochę męczyłem się w tym elemencie. BB

    I jak tu się nie wk.... hmmm irytować.
    Dokładnie. Chłopak pierwszy raz był u nas i powiedział jak sprawa wygląda.
    Brak słów.

  26. Powrót do góry    #4750
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,330
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Ale pierwszy swój start wygrał wyraźnie.

  27. Powrót do góry    #4751
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    To pisał Konarski. Chyba na nasze szczęście

    Gdzie najpierw pojawiła się informacja o Basso w Rybniku? Jeżeli tutaj na forum , to nie zdziwię się jak po prostu Interia przepisała info. Czasami już tak się zdarzało

  28. Powrót do góry    #4752
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Analizując historię najnowszą Polonii to muszę przyznać, że do Duńczyków to mamy dobrą rękę, żeby wspomnieć tu chociażby Hougaarda, Lyagera, Bacha, Bjerre czy nawet Andersena. Idąc tym tropem może Basso też będzie dobrą inwestycją. Co do publikacji tzw. autora internetowego, niejakiego Konarskiego, to mam wrażenie, że on wiedzę czerpie z tego forum. Trochę dorzuci od siebie, i artykuły gotowy. Także z reguły to co on piszę dzielę przez 10, i na to co zostanie biorę poprawkę.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Luqinhas (06-09-2022)

  30. Powrót do góry    #4753
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Analizując historię najnowszą Polonii to muszę przyznać, że do Duńczyków to mamy dobrą rękę, żeby wspomnieć tu chociażby Hougaarda, Lyagera, Bacha, Bjerre czy nawet Andersena. Idąc tym tropem może Basso też będzie dobrą inwestycją. Co do publikacji tzw. autora internetowego, niejakiego Konarskiego, to mam wrażenie, że on wiedzę czerpie z tego forum. Trochę dorzuci od siebie, i artykuły gotowy. Także z reguły to co on piszę dzielę przez 10, i na to co zostanie biorę poprawkę.
    Czasami mam wrażenie że 90% wszystkich tych doniesień miedialnych przewija się na tym forum

  31. Powrót do góry    #4754
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Coraz częściej mówi się o Wiktorze Lamparcie, który skończy wiek juniora, teraz pytanie jak to będzie rozwiązane Basso czy Lampart? Bo na Koniecznego bym nie liczył
    Rodowici Bydgoszczanie

  32. Powrót do góry    #4755
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jeśli znasz lub masz kogoś kto pracuje w klubie lub jest jednym ze sponsorów to niektóre wiadomości trafią do szerszej publiki, niestety albo stety Jurek ma długi jęzor i lubi kłapać na lewo i prawo.
    Też nie uważam że gdyby w miejsce Zagar trafił np MJJ to byłoby jakieś duże osłabienie, to jest porównywalny poziom. Po prostu w porównaniu do innych zawodników co przysyłają oferty to MJJ jest po prostu tani. Super gdyby w miejsce Zagar-a ściągnął Kurtz-a lub Bellego. Natomiast zamiana Miedzińskiego na Pawlickiego to raczej na plus, tym bardziej że Miedziak skończy karierę chyba.. To samo zamiana Jeleniewskiego na Jamroga, jednak na plus. Plus jeszcze jest Oleg wymiana na Tondera/Basso. Także nie uważam by był to słabszy skład. Do rozważenie Patrick Hansen i Oskar Fajfer.. bo Zagar już wysłał do Stali swoją propozycję .. i kto wie czy Oskar czasem nie będzie szukał klubu w 1 lidze.
    Ostatnio edytowane przez bks_kobe ; 07-09-2022 o 09:56

  33. Powrót do góry    #4756
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Narazie Wiktor Lampart to tylko nasze pobożne życzenie, nawet pismaki w ploteczkach nie wspominają nic o nim.

  34. Powrót do góry    #4757
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    A po co Stali taki Zagar jak mają lepszego , młodszego i do tego polaka Oskara? Niech se wysyła oferty a i tak skończy gdzieś u Mrozka.

  35. Powrót do góry    #4758
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Jeśli znasz lub masz kogoś kto pracuje w klubie lub jest jednym ze sponsorów to niektóre wiadomości trafią do szerszej publiki, niestety albo stety Jurek ma długi jęzor i lubi kłapać na lewo i prawo.
    Też nie uważam że gdyby w miejsce Zagar trafił np MJJ to byłoby jakieś duże osłabienie, to jest porównywalny poziom. Po prostu w porównaniu do innych zawodników co przysyłają oferty to MJJ jest po prostu tani. Super gdyby w miejsce Zagar-a ściągnął Kurtz-a lub Bellego. Natomiast zamiana Miedzińskiego na Pawlickiego to raczej na plus, tym bardziej że Miedziak skończy karierę chyba.. To samo zamiana Jeleniewskiego na Jamroga, jednak na plus. Plus jeszcze jest Oleg wymiana na Tondera/Basso. Także nie uważam by był to słabszy skład. Do rozważenie Patrick Hansen i Oskar Fajfer.. bo Zagar już wysłał do Stali swoją propozycję .. i kto wie czy Oskar czasem nie będzie szukał klubu w 1 lidze.
    z Bellego mam niestety problem. Chlop nie istnieje w tym sezonie, nie tylko u rolników ale tez indywidualnie. Stanął w miejscu. Jest wolny i bezpłciowy.
    U nas jezdzil widowiskowo bo mu tor przy S2 pasuje, wysoką srednia nabil sobie glownie przy S2, na wyjazdach bywalo roznie... gdyby nie kontuzja to zeszloroczny srednia nie byla taka wysoka. Fajnie by bylo gdyby jednak byl to Kurtz, ale pewnie juz klepniety w ekstralidze
    pomidor

  36. Powrót do góry    #4759
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    A po co Stali taki Zagar jak mają lepszego , młodszego i do tego polaka Oskara? Niech se wysyła oferty a i tak skończy gdzieś u Mrozka.
    Bo w Stali myślą, że dobrym rozwiązaniem będzie zawodnik, który już u nich jeździł i zna tor. A mając na U24 Jasińskiego mogą sobie pozwolić na obcokrajowca. Dlatego rozmowy z Zagarem i Iversenem. Ja szczerze mówiąc, gdyby Stal się zdecydowała na obcokrajowca to z pocałowaniem ręki brałbym Fajfera w miejsce Zagara. Nie jest to zawodnik idealny, ale w I lidze raczej rzadko miewa wtopy, poprawił się wg mnie też na wyjazdach. I jemu się nadal chce, nie chodzi tylko o szybki i prosty zarobek, ale jemu jakby zależy na rozwoju i chce się piąć do góry.
    A w Gorzowie pewnie się boją, że Oskarowi wejście w ELigę i nauka jazdy na Jancarzu zajmie więcej czasu niż na to mają.

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    z Bellego mam niestety problem. Chlop nie istnieje w tym sezonie, nie tylko u rolników ale tez indywidualnie. Stanął w miejscu. Jest wolny i bezpłciowy.
    U nas jezdzil widowiskowo bo mu tor przy S2 pasuje, wysoką srednia nabil sobie glownie przy S2, na wyjazdach bywalo roznie... gdyby nie kontuzja to zeszloroczny srednia nie byla taka wysoka. Fajnie by bylo gdyby jednak byl to Kurtz, ale pewnie juz klepniety w ekstralidze
    No właśnie co do Bellego to też mam takie trochę obawy. Na I ligę wydaje się dobrym pomysłem, ale też mam odczucie, że nie poszło mu tak jak by chciał. Jeszcze jeżdżąc u nas to pomimo tego, że głównie punkty robił przy S2 to jednak w tych zawodach idywidualnych, czy międzynarodowych coś tam jeździł, walczył, szarpał, robił punkty. W tym roku jakiś był oklapnięty. Nie wiem czy to kwestia tego, że Eliga go przerosła (chociaż początek mam wrażenie miał całkiem spoko) czy po prostu jemu tak bardzo pasuje tylko S2
    Kurtz też wg mnie lepszy wybór, ale jak się nie da, to i David byłby spoko. Jeśli też nadal jest opcją, bo tutaj głosy podzielone.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #4760
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Fajnie by bylo gdyby jednak byl to Kurtz, ale pewnie juz klepniety w ekstralidze
    Kurtz w Ekstralidze? W jakiej roli, bo chyba nie jako zawodnik?

  38. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,330
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Co do Bellego to za duży przeskok w krótkim czasie od 2 ligi do ekstraligi. Chociaż moim zdaniem jak na zawodnika drugiej linii to się sprawdził. Niektórzy chyba zbyt wiele oczekiwali jeśli teraz narzekają na niego. Tak samo jak Jeleń u nas. Swoje robił. Zawiedli Zagar i Miedziński.

  39. Powrót do góry    #4762
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kurtz w Ekstralidze? W jakiej roli, bo chyba nie jako zawodnik?
    No Unia do niego smali cholewki, widać widzą jakiś w tym sens.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #4763
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Co do Fajfera to Sadowski jeszcze kilka dni temu :

    Ta aktywność prezesa w niczym jednak nie zmienia statusu Fajfera. - Chcę się z nim spotkać, spojrzeć mu głęboko w oczy i zapewnić, że będzie zawodnikiem Stali w sezonie 2023 - mówi nam prezes Sadowski.

    Ale wiadomo jak to jest w żużlu..

  41. Powrót do góry    #4764
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No Unia do niego smali cholewki, widać widzą jakiś w tym sens.
    To niech w miejsce Barona sprowadzą Franza Smudę - właściwy człowiek do "walki o spadek".

  42. Powrót do góry    #4765
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,185
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Dziś sprawdzian Wiktora na tle zawodników z elipy. Zobaczymy jak wypadnie.

    Fajfer
    Kurtz
    Jamrog
    Bjerre
    Basso
    Wiktor
    Bartosz
    Nowak

  43. Powrót do góry    #4766
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 182 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Też nie uważam że gdyby w miejsce Zagar trafił np MJJ to byłoby jakieś duże osłabienie, to jest porównywalny poziom. Po prostu w porównaniu do innych zawodników co przysyłają oferty to MJJ jest po prostu tani.
    Wybacz mi, ale nie przekonasz mnie, że MJJ to dobry wybór dla jakiejkolwiek drużyny walczącej o awans, a to że jest tani to nie jest jego atut, tylko realna ocena jego obecnych możliwości. Druga rzecz to czy my chcąc walczyć o awans w przyszłym roku potrzebujemy zawodników tanich czy dobrych?

  44. Powrót do góry    #4767
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,330
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    To już lepszy Zagar.

  45. Powrót do góry    #4768
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Dziś sprawdzian Wiktora na tle zawodników z elipy. Zobaczymy jak wypadnie.

    Fajfer
    Kurtz
    Jamrog
    Bjerre
    Basso
    Wiktor
    Bartosz
    Nowak
    sklad marzenie
    pomidor

  46. Powrót do góry    #4769
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    sklad marzenie
    chyba na 3-6 miejsce to zgoda

  47. Powrót do góry    #4770
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    chyba na 3-6 miejsce to zgoda
    no Zmarzlik i Madsen juz zaklepani, sory nic lepszego nie da sie zmontować. sklad duzo lepszy niz w tym roku
    pomidor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •