Strona 49 z 151 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Mógł jeszcze ze dwa razy przyaktorzyć to wtedy by buziaczki z trybun dostał, a tak no to cóż...

  2. Powrót do góry    #2162
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,731
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Obelg nie słyszałem, raczej brawa i "Polonia Bydgoszcz" bo każdy się cieszył ze mecz już wygrany, wiec chyba trochę przesadza.

    Może ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego na każdym meczu świecą jupitery?
    Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #2163
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Na GW też artykuł o "kibicach" w bardzo negatywnym tonie. Szkoda, że przez niektóre jednostki każdego potem wkładają do jednego wora. Na meczu z ZG po czystym ataku Kvecha, zdecydowana większość Nowej Trybuny dała też piękny popis. Rynce już opadajo..

  4. Powrót do góry    #2164
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Na GW też artykuł o "kibicach" w bardzo negatywnym tonie. Szkoda, że przez niektóre jednostki każdego potem wkładają do jednego wora. Na meczu z ZG po czystym ataku Kvecha, zdecydowana większość Nowej Trybuny dała też piękny popis. Rynce już opadajo..
    Weź przeklej treść tych wysrywów, bo musiałbym za to zapłacić, a za wyborczą nie mam zamiaru
    white&young

  5. Powrót do góry    #2165
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Na każdym stadionie znajdą się jednostki, które po upadku zawodnika gości nieważne, czy winnego czy nie wykrzykują wypier.dalaj. Tak też było w tym przypadku kiedy schodził Szczepaniak. Nie da się tego wyeliminować.

  6. Powrót do góry    #2166
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Obelg nie słyszałem, raczej brawa i "Polonia Bydgoszcz" bo każdy się cieszył ze mecz już wygrany, wiec chyba trochę przesadza.

    Może ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego na każdym meczu świecą jupitery?
    Logicznego wyjaśnienia na to nie ma. Wymysl Majewskiego i spółki

  7. Powrót do góry    #2167
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,022
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Na każdym stadionie znajdą się jednostki, które po upadku zawodnika gości nieważne, czy winnego czy nie wykrzykują wypier.dalaj. Tak też było w tym przypadku kiedy schodził Szczepaniak. Nie da się tego wyeliminować.
    Pamiętam mecze kiedy Jacek Gollob jeżdżąc dla Piły dostawał gwizdy i takie okrzyki. Nawet jak glebę zaliczył to było sporo szczęśliwych. Jak wrócił to już były oklaski i radość.
    Zawsze wśród kibiców będą jakieś buraki, nie da się tego uniknąć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #2168
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Chyba nic nie pobije gwizdów na Jacka jak przyjechali na rewanż z Tarnowem po upadku w Tarnowie z Protasiewiczem, tam już było nieźle grubo.

  9. Powrót do góry    #2169
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dawniej ulubieńcem był Twisty. Nawet oczko mu w parkingu ktoś podbił w czasie meczu To byli czasy

  10. Powrót do góry    #2170
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Moim zdaniem przesadzają ci, którzy tak utyskują na okrzyki kibiców i się oburzają.
    Tak zawsze było u nas ligach bo tu są emocje, atmosfera, klimat derbów itd. To paradoksalnie buduje zainteresowanie, adrenalinę i zaangażowanie.
    Będąc wiele lat temu pierwszy raz w US, zauważyłem że tam wiele meczów odbywa się w tzw. piknikowej atmosferze i ludzi bardziej nieraz interesują hot-dogi i napoje niż to jaki będzie wynik. Na końcu powiedzą, no cóż przegrana ale widowisko było spoczko i idą do domu.
    Niestety wówczas nie ma przez to takich emocji na trybunach, okrzyków, skandowania, szkocji, śpiewów, flag, atmosfery. Mało kto się jara wynikiem i nie ma tej radości z pokonania rywala.
    Stadion to nie teatr czy filharmonia, tu się krzyczy, nieraz przeklnie, gwiżdże itd.
    Dla mnie normalne, ze w chwili emocji na Unię ktoś krzyknie - Rolnicy, na Falubaz - Kargule, na Polonie - Tyfusy czy Milicja a na Toruń - Wibrator
    To znaczy, że jeszcze kibicom zależy i się angażują emocjonalnie i nie tylko.

    Oczywiście granica jest cienka, bo nie można zezwolić na żadną przemoc fizyczną, ale dopóki to przyśpiewki i okrzyki to norma.

    Pamiętam jak swego czasu u nas, chcieli niektórzy wymusić aby nie wstawać na sektorze przed startem tylko oglądać na siedząco. Ci zaangażowani i tak mieli to gdzieś i wstawali i wstajemy do dziś.
    Jak powiedziałem to nie filharmonia, tu się wstaje, podskakuje, śpiewa i krzyczy A nieraz nawet gwiżdże!! :O

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    LogTech (20-06-2022)

  12. Powrót do góry    #2171
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Moim zdaniem przesadzają ci, którzy tak utyskują na okrzyki kibiców i się oburzają.
    Tak zawsze było u nas ligach bo tu są emocje, atmosfera, klimat derbów itd. To paradoksalnie buduje zainteresowanie, adrenalinę i zaangażowanie.
    Będąc wiele lat temu pierwszy raz w US, zauważyłem że tam wiele meczów odbywa się w tzw. piknikowej atmosferze i ludzi bardziej nieraz interesują hot-dogi i napoje niż to jaki będzie wynik. Na końcu powiedzą, no cóż przegrana ale widowisko było spoczko i idą do domu.
    Niestety wówczas nie ma przez to takich emocji na trybunach, okrzyków, skandowania, szkocji, śpiewów, flag, atmosfery. Mało kto się jara wynikiem i nie ma tej radości z pokonania rywala.
    Stadion to nie teatr czy filharmonia, tu się krzyczy, nieraz przeklnie, gwiżdże itd.
    Dla mnie normalne, ze w chwili emocji na Unię ktoś krzyknie - Rolnicy, na Falubaz - Kargule, na Polonie - Tyfusy czy Milicja a na Toruń - Wibrator
    To znaczy, że jeszcze kibicom zależy i się angażują emocjonalnie i nie tylko.

    Oczywiście granica jest cienka, bo nie można zezwolić na żadną przemoc fizyczną, ale dopóki to przyśpiewki i okrzyki to norma.

    Pamiętam jak swego czasu u nas, chcieli niektórzy wymusić aby nie wstawać na sektorze przed startem tylko oglądać na siedząco. Ci zaangażowani i tak mieli to gdzieś i wstawali i wstajemy do dziś.
    Jak powiedziałem to nie filharmonia, tu się wstaje, podskakuje, śpiewa i krzyczy A nieraz nawet gwiżdże!! :O
    Głos rozsądku, na takich ludziach się ten klub opiera.
    white&young

  13. Powrót do góry    #2172
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Wszystko ok, ale w momencie upadku, jak zawodnik cierpi to nie kibicowanie a patologia.
    Po prostu trzeba być zwykłym prymitywem krzycząc w stronę zawodnika ktory lezy i nie wiadomo co z nim a mundki już buczą i drą japę.
    Nie na takich ludziach opierają się kluby.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #2173
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,812
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Część z tych kibiców nie pomyślała, że przecież byłemu najlepszemu zawodnikowi Apatora - Tomkowi Gollobowi mogło się zrobić przykro słysząc takie wyzwiska.
    Nikt go nie obraża, a jakoś pomija fakt, że jeździł w barwach wsi pod Bydgoszczą.

    Sam o ile nie sympatyzuję z Miedziakiem, nie klaszczę mu to w momencie upadku zdawałem sobie sprawę, że kontuzja oznacza koniec sezonu dla Polonii.
    ZZ za niego stosować byśmy nie mogli.

    Być może niefortunny zbieg okoliczności, że akurat poszło apator k, apator s....

    Dla mnie te emocje są i być powinny. Na stadionie zawsze ktoś rzucił mięsem, ktoś gwizdał. To cały koloryt tego miejsca.
    Komuś nie pasują te przyśpiewki? Nie śpiewa z ekipą. Ktoś chce siedzieć i nie robić nic na meczu? Są takie miejsca można usiąść.

    Sam przebywam na nowej trybunie i 3 rzędy nade mną siedzi gość, który od początku sezonu wymieniłby cały skład Polonii. Wszyscy to frajerzy i popsuli mu kupon u bukmachera XD

  15. Powrót do góry    #2174
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    A juniora średnia się liczy do ZZ? To lipa.

  16. Powrót do góry    #2175
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,564
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    ZZ za niego stosować byśmy nie mogli.
    Jak to ? Ma 3 średnią wśród seniorów. Czyli łapie się na ZZ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #2176
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Dziwne ...z komunikatu GKSŻ

    4. Podajemy listę zawodników, którzy do końca rundy zasadniczej DM I Ligi mogą być zastępowani:
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    1. Kenneth Bjerre
    2. ---------------
    3. Matej Zagar

  18. Powrót do góry    #2177
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,812
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Właśnie komunikatem GKSŻ się sugerowałem.

  19. Powrót do góry    #2178
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Za juniora chyba nie mozna zz robic i to od lat.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #2179
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszystko ok, ale w momencie upadku, jak zawodnik cierpi to nie kibicowanie a patologia.
    Po prostu trzeba być zwykłym prymitywem krzycząc w stronę zawodnika ktory lezy i nie wiadomo co z nim a mundki już buczą i drą japę.
    Nie na takich ludziach opierają się kluby.
    Chyba coś Ci się pomyliło, sam Szczepaniak (który notabene kłamie) powiedział że dostał gwizdy i okrzyki schodząc z toru a nie na nim leżąc, to po pierwsze.

    Po drugie tak jak pisałem, ile tych osób było ? 3-5? 10 max. Nie wydaje mi sie zeby to była taka duża grupa o której on gada.

  21. Powrót do góry    #2180
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,022
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Moim zdaniem przesadzają ci, którzy tak utyskują na okrzyki kibiców i się oburzają.
    Tak zawsze było u nas ligach bo tu są emocje, atmosfera, klimat derbów itd. To paradoksalnie buduje zainteresowanie, adrenalinę i zaangażowanie.
    Będąc wiele lat temu pierwszy raz w US, zauważyłem że tam wiele meczów odbywa się w tzw. piknikowej atmosferze i ludzi bardziej nieraz interesują hot-dogi i napoje niż to jaki będzie wynik. Na końcu powiedzą, no cóż przegrana ale widowisko było spoczko i idą do domu.
    Niestety wówczas nie ma przez to takich emocji na trybunach, okrzyków, skandowania, szkocji, śpiewów, flag, atmosfery. Mało kto się jara wynikiem i nie ma tej radości z pokonania rywala.
    Stadion to nie teatr czy filharmonia, tu się krzyczy, nieraz przeklnie, gwiżdże itd.
    Dla mnie normalne, ze w chwili emocji na Unię ktoś krzyknie - Rolnicy, na Falubaz - Kargule, na Polonie - Tyfusy czy Milicja a na Toruń - Wibrator
    To znaczy, że jeszcze kibicom zależy i się angażują emocjonalnie i nie tylko.

    Oczywiście granica jest cienka, bo nie można zezwolić na żadną przemoc fizyczną, ale dopóki to przyśpiewki i okrzyki to norma.

    Pamiętam jak swego czasu u nas, chcieli niektórzy wymusić aby nie wstawać na sektorze przed startem tylko oglądać na siedząco. Ci zaangażowani i tak mieli to gdzieś i wstawali i wstajemy do dziś.
    Jak powiedziałem to nie filharmonia, tu się wstaje, podskakuje, śpiewa i krzyczy A nieraz nawet gwiżdże!! :O
    A potem płacz po takim Kurmanku czy Jędrzejaku.
    Sa różne rodzaje okazywania emocji przez i kibiców - jedna akceptowalne, inne zdecydowanie nie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Havelock (20-06-2022)

  23. Powrót do góry    #2181
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Za juniora chyba nie mozna zz robic i to od lat.
    Chodziło mi o średnią Przyjemskiego, która jest druga w drużynie i "zabierałaby" teoretycznie miejsce dla Miedzińskiego, który w takim układzie miałby czwartą średnią

    edit
    i tak wygląda bo to drugie miejsce jest w komunikacie GKSŻ wykropkowane
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 20-06-2022 o 21:03

  24. Powrót do góry    #2182
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Chyba coś Ci się pomyliło, sam Szczepaniak (który notabene kłamie) powiedział że dostał gwizdy i okrzyki schodząc z toru a nie na nim leżąc, to po pierwsze.

    Po drugie tak jak pisałem, ile tych osób było ? 3-5? 10 max. Nie wydaje mi sie zeby to była taka duża grupa o której on gada.
    Nic mi sie nie pomylilo,bo nie Szczepaniaku pisalem a o tezie Enasza ,ze niektore zachowania sa na stadionie dopuszczalne.
    Po drugie wiem,ze to margines spoleczny,dlatego rowniez nie zgodzilem sie z tymusiem,ze na takich ludziach opiera sie klub.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #2183
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Na Polonii zostało zaniedbana edukacja kibicowska i taki jest fakt. Ja tego nie wiem, ale bazując na wypowiedziach starszych kibiców, to gdyby doszło do transferu Miedzińskiego w latach 90. to by mu i prezesowi jajca urwało. Oczywiście wszystko w cudzysłowie, ale wiemy o co chodzi. Dla mnie to jest przykre, że ogół kibiców Polonii zaakceptowało Miedziaka. Ja nic do niego nie mam jako człowieka, wykonuje swoją pracę i super, ale zobaczcie co robił młyn Torunia, kiedy przyszedł tam Tomek Gollob. To była prawdziwa rzeźnia. A gość woził bardzo, bardzo dobre punkty na poziomie ekstraligowym, podczas gdy Miedziński jest zupełnie przeciętnym zawodnikiem zaplecza, druga linia. No i to jest dla mnie smutne. Tracimy tożsamość kibica Polonii. Wiem, większość stąd się ze mną nie zgodzi, nazwie patologią, wisi mi to. Ja to tak odbieram i jeszcze długo będę. Mamy budować chłopaków zarażonych fanatyzmem do klubu, nawet czasem niezdrowym. Z taką mentalnością ogółu może być ciężko. Ale też trzeba mieć na uwadzę, że to "tylko" żużel. Na piłce mentalność jest inna. Jestem ciekaw z czego to wynika.
    white&young

  26. Powrót do góry    #2184
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,022
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Jak dorośniesz to zrozumiesz. Mentalnością środowisk piłkarskich większość tutaj gardzi. Zgadnij z jakiego powodu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #2185
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Na Polonii zostało zaniedbana edukacja kibicowska i taki jest fakt.
    Edukacja kibicowska To może wynajmicie audytorium na UKW na kilka weekendów i zacznijcie się kibicowsko kształcić

    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Ja tego nie wiem, ale bazując na wypowiedziach starszych kibiców, to gdyby doszło do transferu Miedzińskiego w latach 90. to by mu i prezesowi jajca urwało. Oczywiście wszystko w cudzysłowie, ale wiemy o co chodzi.
    W latach 90-tych Polska była żużlowym zaściankiem, przez co dla zdecydowanej większości zawodników liga to był szczyt sportowych ambicji w związku z czym można było ten sport postrzegać bardziej w kategoriach drużynowych co wiązało się z "silną pozycją" takich mechanizmów jak przywiązanie do barw klubowych, międzymiastowe animozje etc. Obecnie czasy są inne, żużel się sprofesjonalizował, a Polacy i polskie kluby wiodą w tym prym, przez co oś przesunęła się zdecydowanie w kierunku sportu indywidualnego. Dlatego żadnego rozsądnego kibica, który potrafi dostrzec te przekształcenia, nie dziwi Miedziński w roli krajowego lidera Bydgoszczy, transfer zawodnika wszechczasów Włókniarza (czyli G.Laguty) bezpośrednio z Częstochowy do znienawidzonego wśród tamtejszej gawiedzi Torunia czy slalom gigant Vaculika pomiędzy Stalą Gorzów, a Falubazem Zielona Góra. I takich przypadków będzie coraz więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Dla mnie to jest przykre, że ogół kibiców Polonii zaakceptowało Miedziaka.
    Kowalik, Krzyżaniak, Sawina, Kościecha, Chrzanowski, Miedziński - zgadnij co ich łączy

  28. Powrót do góry    #2186
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Tymek jest chyba za młody, żeby co niektórych z listy powyżej kojarzyć, a pisze o czasach przywiązania do barw klubowych, które to chyba na Żabiałowiczu się skończyły

  29. Powrót do góry    #2187
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    dla mnie Gollob w Toruniu to był moment w którym praktycznie przestałem chodzić na stadion. tak owszem, oglądam, interesuję się ale to tak trochę z przyzwyczajenia.

    i tak to jest identyfikacja z drużyną. im więcej komerchy tym bardziej idziemy w kierunku Anglii że zaraz będą goście za gości i 2x ZZ byle "coś" pojechało.

    no ale to FMS.... niestety. tak jak większość dyscyplin drużynowych, medialnych w dzisiejszych czasach.

    z drugiej strony dobrze że to do bdg trafiło tylu wychowanków z Torunia

  30. Powrót do góry    #2188
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Tymek jest chyba za młody, żeby co niektórych z listy powyżej kojarzyć, a pisze o czasach przywiązania do barw klubowych, które to chyba na Żabiałowiczu się skończyły
    Nie no spokojnie, kojarzę. Coś tam się tym żużlem interesuję
    white&young

  31. Powrót do góry    #2189
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    W piątek GKM Grudziądz jedzie z dziećmi kukurydzy. Wspieramy braci w Toruniu!

    POLONIA&GKM, już od wielu lat!!

    289337581_454124203383698_9062460930764316875_n.jpg
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  32. Powrót do góry    #2190
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Otworzyłem polonijny wątek z sezonu 2019, bo coś chciałem sprawdzić i uśmiechnąłem się czytając wpis użytkownika paweł_bydgoszcz "Za rok będzie płacz że bilety za drogie na nową trybunę, a co dopiero jak faktycznie wróci ekstraliga i przyjdzie nam płacić za bilety 40-50zl?". Hehe, no już mamy sześć dych XD
    white&young

  33. Powrót do góry    #2191
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kolega był ostatnio we Wrocku na meczu i kupił bilet na przeciwległą prostą za 35 zł. Nie narzekał na widok

  34. Powrót do góry    #2192
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    XII runda
    2 lipca 2022 (sobota)
    Bydgoszcz - Łódź
    3 lipca 2022 (niedziela)
    Zielona Góra - Landshut
    Krosno - Rybnik
    4 lipca 2022 (poniedziałek)
    Gniezno - Gdańsk

    XIII runda
    16 lipca 2022 (sobota)
    Zielona Góra - Krosno
    17 lipca 2022 (niedziela)
    Landshut - Rybnik
    Gdańsk - Bydgoszcz
    Łódź - Gniezno

    XIV runda
    23 lipca 2022 (sobota)
    Rybnik - Łódź
    Krosno - Gdańsk
    24 lipca 2022 (niedziela)
    Bydgoszcz - Landshut
    Gniezno - Zielona Góra

  35. Powrót do góry    #2193
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Kolego Scorpion mam gorącą prośbę, nie zaśmiecaj naszego wątku informacjami ogólnie dostępnymi, nie wklejaj informacji dostępnych na niemal wszystkich portalach. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  36. Powrót do góry    #2194
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,022
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kolega był ostatnio we Wrocku na meczu i kupił bilet na przeciwległą prostą za 35 zł. Nie narzekał na widok
    Bo na S2 Nowa Trybuna to produkt premium. Na innych stadionach nazywają to sektorami VIP A Ty porównujesz do najtańszego sektora na Olimpijskim
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #2195
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Kolego Scorpion mam gorącą prośbę, nie zaśmiecaj naszego wątku informacjami ogólnie dostępnymi, nie wklejaj informacji dostępnych na niemal wszystkich portalach. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
    Niby ogolnie dostepne, ale pojawiaja sie pytania o terminy kolejnych spotkan. Poza tym wrzucilem terminarz ostatnich kolejek po zatwierdzeniu dat rozgrywania poszczegolnych spotkan.
    Ostatnio edytowane przez Scorpion ; 22-06-2022 o 14:13

  38. Powrót do góry    #2196
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz24

    1 Przemysław Konieczny 0 w 2 1 0 d 3
    2 Wiktor Przyjemski 3 3 3 2 3 3 17
    3 Bartosz Głogowski 0 0 1 2 0 1* 4+1
    4 Hubert Gąsior ns ns

    Dzisiejsze DMPJ w Lublinie, jak zwykle fenomenalny Wiktor, jutro rewanz w Bydgoszczy.

  39. Powrót do góry    #2197
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Ciekawe co tym razem lubelskie szmaty przygotowały na agitację Wiktora.

  40. Powrót do góry    #2198
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Pewnie lubelskie gwiazdy daly sie wyprzedzic zeby Wiktorowi wydawalo sie ze na ich torze to nawet lepiej mu sie jezdzi niz na bydgoskim. Zadne Golloby i Ricardsony mu nie straszne gdy koziolki na plastronie
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  41. Powrót do góry    #2199
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    nie sądzę, żeby Wiktor zdecydował się na Lublin. Tam jest po prostu za daleko. Do tej pory na juniorkę udało im się ściągać tylko Lamparta i Cierniaka, dla których akurat z Rzeszowa i Tarnowa wszędzie byłoby daleko i Trofimowa, który był zdesperowany bo to była jego jedyna szansa na starty w ekstralidze. Przyjemski jak będzie miał do wyboru zostać w Bydgoszczy/pójść gdzieś bliżej albo tłuc się na mecze i treningi przez pół Polski to żadna kasa ze skarbu państwa go nie przekona.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #2200
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Wiadomo czy Miedziak będzie gotowy na Rybnik?

  43. Powrót do góry    #2201
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,022
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Sasiny mogą obejść się smakiem. Podobno ich szkółka "prężnie działa" od kilku lat. Nikt tam się nie wyłonił jeszcze? Czy trzeba kolejnych 8 lat, żeby wyszkolić kogoś, kto będzie chociażby drugim Boberem? Przy tych pieniądzach, które dostają już powinno być coś z tego widać. Żupińskiego niech sobie wezmą, pewnie będzie za darmo

    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Wiadomo czy Miedziak będzie gotowy na Rybnik?
    Miedziak jest zawsze gotowy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #2202
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,812
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Wiadomo czy Miedziak będzie gotowy na Rybnik?
    Coś mu dolega poza faktem, że jest z torunia?

  45. Powrót do góry    #2203
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,022
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Coś mu dolega poza faktem, że jest z torunia?
    Poza tym, że wyk*rwił o tor jak wystrzelony z procy i stracił przytomność to raczej nic

    Tymczasem Lachbaum wystawił jeden ze swoich silników na sprzedaż. Czyżby zaczął się żegnać ze sportem żużlowym? Czy do organizacji ślubu mu brakuje?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #2204
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    W piątek GKM Grudziądz jedzie z dziećmi kukurydzy. Wspieramy braci w Toruniu!
    napatrz sie przy okazji na ekstraligowe sciganie, bo drugiej dlugo miec nie bedziecie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #2205
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,812
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Poza tym, że wyk*rwił o tor jak wystrzelony z procy i stracił przytomność to raczej nic

    Tymczasem Lachbaum wystawił jeden ze swoich silników na sprzedaż. Czyżby zaczął się żegnać ze sportem żużlowym? Czy do organizacji ślubu mu brakuje?
    Do tego Miedziak jest przyzwyczajony.

    Ciekawe jakie motorynki miał. Skoro za 9100 zł chce sprzedać silnik. Tak krzyczą zawodnicy o niebotycznych kwotach za sprzęt, a tu niecałe 10 tysi?
    Gdzie te 20-40 tysięcy i jeszcze tuner!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •