Strona 110 z 151 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,906 do 4,950 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4906
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na torze bydgoskim zazwyczaj twardym może coś przywozić. To wtedy Basso na 8..Może na zasadzie, że jak będzie lepszy na treningu to od razu jedzie w meczu? Nie wiem jak będą chcieli to pogodzić bo sam Szymon bez opcji ciekawej na 8 to byłby żart

  2. Powrót do góry    #4907
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Caly sezon gadanie, ze seniorka do wymiany, ze sprawdzil sie tylko Bjerre, a na koniec zostaniemy z Jeleniem i Zagarem. Ehh szkoda gadac..

  3. Powrót do góry    #4908
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Mam nadzieje że to żart…
    Gość miał przebłyski.. ale średnia 1.396 nie powala…

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...onii-bydgoszcz
    Jeśli to prawda, to wygląda to następująco:

    Bjerre
    Jeleniewski
    Szlauderbach
    Michailov
    Przyjemski
    Głogowski
    Basso

    i byc może Pawlicki lub Zagar

    trochę słabo to wygląda

  4. Powrót do góry    #4909
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Skład węgla i papy. Najwyraźniej Jurek nie chce awansować, cóż my za to możemy

  5. Powrót do góry    #4910
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Przecież nie mamy ponad 6 mln jak ZG. Budżety pozostałych klubów będą bardzo podobne( może po za beniaminkiem i Landshut). Najwięcej siana będzie w Ostrowie. Dwa słabsze nazwiska, ale kolejne miejsca w podstawie to już powinien być atak na największe dostępne grube ryby + zabezpieczenie "8", bo to przy niepewnym zawodniku jak Szyberdach to jednak też podstawa. Może też wzmocnienie juniorki? Na razie mamy trzech a w tym jest już słaby Nowak, który nawet jednego turnieju nie odjechał. Ta trójka to niepełna obsada na DMPJ gdzie potrzeba jeszcze czwartego. Uważam, że przy dobrych ruchach nie będzie źle a skład będzie lepszy niż obecnie. Czy na awans tego nie wiem. Najwyżej będą potrzebne jakieś akcje wypożyczenie w trakcie sezonu
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 12-09-2022 o 13:43

  6. Powrót do góry    #4911
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Jeleniewski i Szlauderbach odpowiednio 33 i 35 srednia w lidze. Przed nimi chociazby Mads Hansen, Adrian Gala i Krystian Pieszczek. Na kazdego z nich krecono by tutaj nosem. Te srednie to i tak sa mocno podbite, bo oboje w ostatnim meczu pojechali w okolicach kompletu. Czy tam ktos analizuje tych zawodnikow pod katem calego sezonu, jakiejs charakterystyki?

  7. Powrót do góry    #4912
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Jeleń "odwinął Holdera" i prezes dał się nabrać. Miał być Pawlicki, Fajfer, Kurtz, a będzie Jeleniewski, Szlauderbach i Oleg...

  8. Powrót do góry    #4913
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Jeleniewski i Szlauderbach odpowiednio 33 i 35 srednia w lidze. Przed nimi chociazby Mads Hansen, Adrian Gala i Krystian Pieszczek. Na kazdego z nich krecono by tutaj nosem. Te srednie to i tak sa mocno podbite, bo oboje w ostatnim meczu pojechali w okolicach kompletu. Czy tam ktos analizuje tych zawodnikow pod katem całego sezonu, jakiejs charakterystyki?
    Raczej nie...Jeleniewski ostatnim meczem przypudrował cały sezon.. a niestety pamięta się tylko te ostatnie wysępy.. szlauderbach z ZG komplet a Jeleń z zZG 13pkt..a cały sezon do piz**.. jesli te 2 nazwiska zostaną/przyjdą i zostanie jeszcze Zagar i przyjdzie tylko Pawlicki/Kurtz.. to możemy naprawdę wypożyczyć Wiktora.. bo szkoda chłopaka

  9. Powrót do góry    #4914
    Początkujący
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam,


    naprawdę wierzycie w te doniesienia? wg mnie to celowy fakes news w celu odwróćenia uwagi od faktycznie prowadzonych rozmów z innymi ( lepszymi ) zawodnikami....

  10. Powrót do góry    #4915
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Prezes obiecał awans najpóźniej w 2023 roku jeśli mnie pamięć nie myli, więc niech słowa dotrzymuje albo kibice go rozliczą np ilością kupionych karnetów/biletów w kolejnym roku.

  11. Powrót do góry    #4916
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jeżeli będzie taki skład (plus/minus jedno nazwisko) to jest rzucenie ręcznika już przed startem sezonu. No chyba że Kanclerz nie wierzy że da radę wygrać w przyszłym sezonie z Ostrowem.

  12. Powrót do góry    #4917
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Adam_Piterson83 Zobacz posta
    witam,


    naprawdę wierzycie w te doniesienia? wg mnie to celowy fakes news w celu odwróćenia uwagi od faktycznie prowadzonych rozmów z innymi ( lepszymi ) zawodnikami....
    Nice już nie pomoże, skąd kasa na lepszych zawodników? Skład wydaje się realny. Ostrów to sobie weźmie kogo chce wskazując palcem, a reszcie zostaną ochłapy o które się trzeba będzie ostro licytować.

  13. Powrót do góry    #4918
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Pisałem już kilka razy, że marzy mi się ten gość, ale to raczej mało realne.

    cyt. po wczorajszym meczyku w Poznaniu:

    "Francis Gusts
    6. Fenomenalny występ Łotysza. Ręce same składały się do oklasków. Po ostatnich słabszych meczach zrewanżował się w świetnym stylu. Dobrze wychodził ze startu, jednak nie jakoś rewelacyjnie. To powodowało, że musiał walczyć o zwycięstwa na trasie i robił to naprawdę wyśmienicie. Najprawdopodobniej był tym, który dostarczył kibicom najwięcej radości i emocji. Wszystko zwieńczone kompletów punktów."

  14. Powrót do góry    #4919
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Po pierwsze
    To proponuje wziąć na wstrzymanie. Doniesienia w prasie to jedno a prawda drugie.

    Po drugie
    Jurek Kanclerz nie jest głupi. Przyjdzie czas i wszystko się dowiemy jak będzie skład wyglądał.
    Obstawiam, że jeśli to prawda o Szymonie Szlauderbach, to pewnie będzie zmiennikiem z Oleg Mihajlow
    jeśli wejdzie ten przepis o Polakach albo po prostu rezerwowy
    Ale to gdybanie z fusów. Zobaczymy

  15. Powrót do góry    #4920
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Z mojej perpsektywy - jeśli te dwie postacie mają być w Polonii to:
    - ok, jeśli jako warunki dodatkowe będzie polski U24 wypełniający limit Polaków, a do tego dojdzie Pawlicki i Kurtz (lub ktoś o podobnym kalibrze)
    - jeśli będą to inne tego typu ogórki, to kwestia awansu będzie oddana bez walki

    Na plus:
    Jeleń może zaczął chwytać tor. Ale z drugiej strony jeden mecz nie może przykryć obrazu całego sezonu. A pomimo klepania przez Kanclerzy po plecach Jeleń nie spełnił oczekiwań, przynajmniej nie w moim odczuciu.
    Szlauderbach jest Polakiem i jeśli wypełni limit Polaków w składzie to na plus. Wydaje się ciekawszy niż Mihailov, ale też d**y nie urywa.

    Na minus:
    Jeleń jechał poniżej oczekiwań.
    Szlauderbach nie jest jakiś wybitnie dobry, a do tego będzie miał 24 lata, więc ani na rezerwę go ustawić, ani wiązać dłuższe nadzieje.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Paweł#21 (12-09-2022)

  17. Powrót do góry    #4921
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Po co pisać do Przema Pawlickiego mejle jak można na syfach artykuł podrzucić.

  18. Powrót do góry    #4922
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Bierzcie Wiktora Lamparta na U24.

  19. Powrót do góry    #4923
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Chyba najlepsze co mozna wycisnac przy biezacych doniesieniach.

    1. Bjerre
    2. Kurtz
    3. Pawlicki
    4. Szlauderbach
    5. Jeleniewski
    6. Przyjemski
    7. ?
    8. Basso

  20. Powrót do góry    #4924
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Szlauderbach jest dobrym pomysłem TYLKO w przypadku mocnego pierol...cia na pozostałych pozycjach seniorskich w postaci Pawlicki/Fajfer, Bjerre, Kurtz/Fajfer, Zagar/Bellego/Fajfer. W każdym innym przypadku jest to pomysł z dupy. Niestety z tego co mi wiadomo Jerzy nie ma aż tak dobrej drukarki, żeby hajsu dodrukować, więc ten pomysł można porzucić.


    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ostrów to sobie weźmie kogo chce wskazując palcem, a reszcie zostaną ochłapy o które się trzeba będzie ostro licytować.
    Z tego co wiadomo mniej lub bardziej oficjalnie to Ostrowowi brakuje już tylko jednego zawodnika, a opcji na rynku jeszcze trochę jest. Inna sprawa to ja nie kupuję tego, że nagle Ostrów jest krezusem i potentatem. Przecież oni nie mają tych 6 mln na czystko. W elidze też ponosili koszty. Zawodnicy za darmo tam nie jeździli. Skład może nie był wybitnie drogi, ale swoje kosztował. U nich wartością dodano są Garcarkowie, a nie jakieś mityczne "6 mln" z ekstarligi.
    Ostatnio edytowane przez Paweł#21 ; 12-09-2022 o 15:25

  21. Powrót do góry    #4925
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    To Zagar zawalił nam playoffy.

    Jeleń zdobył w dwumeczu z ZG 17 punktów.

    Zagar 16 punktów.

    To Zagar musi być naszym liderem i co?
    Pozbyć się gościa i ktokolwiek będzie za niego lepiej pojedzie.
    Jeleń był na drugą linię jako te 4-8punktów i zrobił to co miał zrobić.

    Warto dać mu szansę w następnym sezonie.

    Niestety, ale ten sezon jest jakiś dziwny

    Transfery dogadane już we wakacje i tak naprawdę nie mamy nikogo sensownego do ściągnięcia.

    Huckebuck, Lebiediew przedłużyli kontrakty.

    Potrzeba kogoś kto czuje nasz tor i dobrze jeździ na wyjazdach.



    Szlauderbach to kaczka dziennikarska

    Też jestem za Bellego.

  22. Powrót do góry    #4926
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Pytanie jaka różnica na U24 by była między Szymonem Sz. a Lampartem. Bo może (tutaj głośno myślę) wcale nie taka duża. Lampart może i zawodnik ELigi, ale punkty trzepie na słabszych juniorach, czyli z reguły chłopakach 16-18 letnich. Z seniorami już trudniej.
    Po prostu mnie ten Lampart też nie przekonuje, żeby miał być jakimś game-changerem.

    Pozostanie Jelenia jest realne, bo też cały sezon go Kanclerze chwalą, że "robi swoje". Na moje robił za mało i dwa mecze w PO tego nie zmieniają.
    Natomiast jak już ma zostać Jeleń, to Zagar zdecydowanie do wymiany. Kurtz, Bellego - lepsze opcje. Kurde, nawet Beckera czy Kvecha bym wolał jako pełnoprawnego seniora (a nie ze względu na U24).

    Myślę, że jak Jurek dogada się z Przemkiem Pawlickim i my się o tym dowiemy, to jakoś to podbuduje nasze morale kibicowskie.

    Co do Ostrowa - oczywiście, oni część tej kasy wydali w trakcie sezonu. Ale popatrzcie na ich wyniki. Oni tak często dostawali ostro w trąbę, że ja nie wiem, czy chociaż połowę z tej kasy przejedli. A przecież mieli też swoich sponsorów (stąd w nazwie dwóch sponsorów bez nazwy klubu) i kasa w klubie była. Finansowo mogą mieć niezłą przewagę nad resztą I ligi.

    Ciekaw jestem co z tym Basso. Fajnie go byłoby capnąć, ale po pierwsze trzeba dogadać kwestię miejsca w składzie. Jako rezerwowy dużo nie pojeździ, bo jest też Wiktor na rezerwy (i to już rozjeżdżony na etapie kiedy trzeba rezerwy robić). A jako podstawowy U24 to ... no może warto zaryzykować Druga kwestia natomiast to jego jazda w UK. On tam czasem nie zostaje w Glasgow na kolejny rok? Bo Championship już chyba potrafi kolidować z polskimi ligami.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #4927
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Po zeszłorocznym zrzuceniu bomb w postaci Miedziaka, Zagara i Bjerre ciężko traktować te doniesienia jak coś więcej niż zasłona dymna, albo opcje rezerwowe.

    In Jurek we trust.

  24. Powrót do góry    #4928
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    To, że ktoś ma 6 mln to nie znaczy, że ten ktoś chce wydać 6 mln

  25. Powrót do góry    #4929
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jesli to prawda o Szlauderbachu to znaczy to tylko ze Basso jest zaklepany, innej opcji nie ma. Widocznie Lampart, Swidnicki i jakis lepszy sort byl poza zasiegiem to Jurek wzial to co bylo na rynku PLU24. Jelen moze byc opcja na wypadek gdyby nie udalo sie z kims mocniejszym. Gdyby przyszedl Pawlicki to Jurek pewnie by podziekowal Jeleniowi. Na razie nie ma Pawliciego to w razie czego jest Jelen. Ciekawe co z drugim i trzecim obco?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  26. Powrót do góry    #4930
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak, tylko z 3 obcokrajowcami i Szymonem jako U24 Basso na rezerwie nam za wiele nie daje? Dobrze myślę?

  27. Powrót do góry    #4931
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cukier Zobacz posta
    No tak, tylko z 3 obcokrajowcami i Szymonem jako U24 Basso na rezerwie nam za wiele nie daje? Dobrze myślę?
    Narazie nie ma nic ofiacjalnie ale nieoficjalnie Basso nie mógłby zmieniac Szlauderbacha

  28. Powrót do góry    #4932
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Jestem ciekaw dlaczego jeszcze tu sie przewija nazwisko Drewniahiłowa. Koleś powinien dostac dozywotniego bana na jazdy w Polonii. Już lepiej niech Jagła jezdzi. Jurek sam w wywiadzie twierdzi, ze mysli nad wypozyczeniem. No to chyba oczywiste, ze go nie zobaczymy.

    Szyberdach tez nie przekonuje.

    Jeleń, tylko w przypadku jakiejś "bomby" typu Pawlicki, inaczej lipa.

    Nie wiem dlaczego, ale jakoś odkad brak awansu stał się faktem, to jestem spokojny o nasz skład na 2023. W ubieglym roku też jęczeliśmy, jak pozegnali sie z Zengota, a Taras i David poszli do Eligi. Skonczylo sie dobrze, bo nasz skład na papierze wygladał świetnie. W praktyce oczywiscie wykluczenie Romana i Zagar wygrywający 1 bieg na mecz indywidualnie spowodowały, że zabrakło mocy na finał. Ale w fazie zasadniczej jednak pokazaliśmy, że jestesmy mocni (tak tak, wiem to Wiktor łatał dziury).

    Fajnie jakby przyszedł Pawlicki i Kurtz albo C.Holder. To takie marzenia na ten moment.
    pomidor

  29. Powrót do góry    #4933
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Pierwszy krok ku większej możliwości awansu to będzie ewentualny brak awansu Falubazu. Brutalna prawda jest taka ze nie będą mieli już jak posklejać fajnego składu na 1 ligę. Wilki Krosno dalej będą mocne. W przypadku ich awansu, wydaje się ze jedynie Ostrów będzie poważnym rywalem na papierze.

  30. Powrót do góry    #4934
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czy ja wiem. Takie Krosno też będzie musiało się trochę przemeblować. Odejdzie Musielak i Karczewski. Nie wiadomo też co z Rew, ale za niego prawdopodobnie ma być Świdnicki. Też nie będzie łatwo im zastąpić tych odchodzących.

    Dziś w biegach pokazowych Max wręcz bawił się z rywalami. Wygrał swoje wszystkie biegi a nie ma jeszcze licencji na 250cc W turnieju głównym do finału awansował Maroszek, ale po słabym starcie z 4 pola już niewiele mógł zrobić. Chłopak prezentuje się bardzo bojowo i wizualnie równie świetnie

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Cukier (13-09-2022), chrzan (13-09-2022)

  32. Powrót do góry    #4935
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Nie no dla nas zdecydowanie lepiej, zeby awansowal Falubaz. Z tym Krosnem jechalismy dwa rowne mecze, a bez konkretnego juniora stawiam, ze mocniejsi nie beda. Po skladzie jaki Jurek kreci to kim mamy ten Falubaz ograc, tam nawet jak Tungate z Buczkiem beda liderami to z Jeleniem i Szlauderbachem na ich torze znow nic nie zdzialamy.

  33. Powrót do góry    #4936
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Szlauderbach jest dobrym pomysłem TYLKO w przypadku mocnego pierol...cia na pozostałych pozycjach seniorskich w postaci Pawlicki/Fajfer, Bjerre, Kurtz/Fajfer, Zagar/Bellego/Fajfer. W każdym innym przypadku jest to pomysł z dupy. Niestety z tego co mi wiadomo Jerzy nie ma aż tak dobrej drukarki, żeby hajsu dodrukować, więc ten pomysł można porzucić.




    Z tego co wiadomo mniej lub bardziej oficjalnie to Ostrowowi brakuje już tylko jednego zawodnika, a opcji na rynku jeszcze trochę jest. Inna sprawa to ja nie kupuję tego, że nagle Ostrów jest krezusem i potentatem. Przecież oni nie mają tych 6 mln na czystko. W elidze też ponosili koszty. Zawodnicy za darmo tam nie jeździli. Skład może nie był wybitnie drogi, ale swoje kosztował. U nich wartością dodano są Garcarkowie, a nie jakieś mityczne "6 mln" z ekstarligi.
    Oni więcej są na plusie niż 6 baniek. Mniej wydali na ten swój skład niż Falubaz czy Polonia z racji na małą ilość punktowki do wypłacenia i tanich zawodników w składzie .Wzieli też taniego jak na tamten moment Holdera,nie szukali nikogo kto więcej kosztuje. A z samych biletów jaka kasa wpadła. To co oni zrobili to rozbój w biały dzień.

  34. Powrót do góry    #4937
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Nie no dla nas zdecydowanie lepiej, zeby awansowal Falubaz. Z tym Krosnem jechalismy dwa rowne mecze, a bez konkretnego juniora stawiam, ze mocniejsi nie beda. Po skladzie jaki Jurek kreci to kim mamy ten Falubaz ograc, tam nawet jak Tungate z Buczkiem beda liderami to z Jeleniem i Szlauderbachem na ich torze znow nic nie zdzialamy.
    Ja słyszałem, źe Falubaz musi awansować, a Wilki mogą. Czyli nie jest powiedziane, że FZG przy pozostaniu w tej samej klasie będzie miało środki finansowe, aby skład utrzymać. Już wiadomo, że żegnają się z Frickiem. Poza tym jeśli FZG wejdzie to za rok nasza liga będzie pod pewnym względem nieciekawa. Po stracie Startu i być może Falubazu kibicowsko nie będzie już żadnego atrakcyjnego spotkania, bo wszystkie orły, rowy, wilki, poznanie to janusze.
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  35. Powrót do góry    #4938
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Ja słyszałem, źe Falubaz musi awansować, a Wilki mogą. Czyli nie jest powiedziane, że FZG przy pozostaniu w tej samej klasie będzie miało środki finansowe, aby skład utrzymać. Już wiadomo, że żegnają się z Frickiem. Poza tym jeśli FZG wejdzie to za rok nasza liga będzie pod pewnym względem nieciekawa. Po stracie Startu i być może Falubazu kibicowsko nie będzie już żadnego atrakcyjnego spotkania, bo wszystkie orły, rowy, wilki, poznanie to janusze.
    Jeśli będą dobre mecze, to jednak dla większości kibiców mecze i liga będą ciekawe.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #4939
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Jeżeli faktycznie będzie przepis, że Polaka u24 nie można zastąpić zawodnikiem zagranicznym spod nr 8/16 to moim zdaniem jeśli zależy nam na Basso, to nas ten przepis nie urządza. Natomiast jeżeli nie byłoby takiego ograniczenia to ja na u24 dałbym... Koniecznego. Tak, to nie pomyłka. Ma już kontrakt z nami, nie trzeba licytować kogoś z zewnątrz, a zaoszczędzone pieniądze można dołożyć na kogoś konkretnego.

  37. Powrót do góry    #4940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Ja słyszałem, źe Falubaz musi awansować, a Wilki mogą. Czyli nie jest powiedziane, że FZG przy pozostaniu w tej samej klasie będzie miało środki finansowe, aby skład utrzymać. Już wiadomo, że żegnają się z Frickiem. Poza tym jeśli FZG wejdzie to za rok nasza liga będzie pod pewnym względem nieciekawa. Po stracie Startu i być może Falubazu kibicowsko nie będzie już żadnego atrakcyjnego spotkania, bo wszystkie orły, rowy, wilki, poznanie to janusze.
    Najgłupsza teza jaka mogły postawić media dla Januszy tego sportu.

    Ani FZG musi, ani Wilki mogą. Po prostu oba kluby chcą awansować. Tak samo jak chciała zrobić to Polonia.

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jeżeli faktycznie będzie przepis, że Polaka u24 nie można zastąpić zawodnikiem zagranicznym spod nr 8/16 to moim zdaniem jeśli zależy nam na Basso, to nas ten przepis nie urządza. Natomiast jeżeli nie byłoby takiego ograniczenia to ja na u24 dałbym... Koniecznego. Tak, to nie pomyłka. Ma już kontrakt z nami, nie trzeba licytować kogoś z zewnątrz, a zaoszczędzone pieniądze można dołożyć na kogoś konkretnego.
    No tak, bo taki Konieczny ma pewnie w planach robić za plastron w Polonii aby sobie Basso pojeździł. Wy to macie poczucie humoru.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4941
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, bo taki Konieczny ma pewnie w planach robić za plastron w Polonii aby sobie Basso pojeździł. Wy to macie poczucie humoru.
    Kontrakt ma ważny, więc wiesz... A akurat czepianie się o takie rzeczy przez Ciebie, gdzie trzymaliście zawodników siłą w drużynie z tego samego powodu to hipokryzja. Ale do tego już nas w sumie przyzwyczaiłeś.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Paweł#21 (13-09-2022), never_mind (13-09-2022)

  40. Powrót do góry    #4942
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, bo taki Konieczny ma pewnie w planach robić za plastron w Polonii aby sobie Basso pojeździł. Wy to macie poczucie humoru.
    Przypomnij mi proszę piękny kawalerze, bo zapomniałem moment, w którym zawłaszczyłeś sobie moje prawo do posiadania własnej opinii?! To po pierwsze. Po drugie to tak, jak napisał mentikk kto jak kto, ale Ty nie za bardzo powinieneś zabierać głosu w tej sprawie, no chyba że się pomyliłem i Tonder nie jest w Waszym składzie. A po trzecie skoro jesteś związany z pracodawcą umową to robisz to, co ten pracodawca Ci nakazuje. Tyle w temacie...

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    rogal1979 (13-09-2022)

  42. Powrót do góry    #4943
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Swoją drogą ciekawe zmiany szykują się w Łodzi. Zapewne odejdzie Becker, za Kurtza podobno Toninho, opuści klub też Kosciuch(Piła lub Rawicz?) a Nowaka przypisali już do Stali Rzeszów gdzie nawet miał doradzać co do ruchów kadrowych. Tu akurat nie rozumiem tego posunięcia ze strony samego zawodnika. Mogą ostro się rozpychać w takim wypadku o Pawlickiego, którego chcieli już wcześniej i nawet o Zagara( tu akurat spoko opcja o ile będzie u nas zastępstwo za niego)

  43. Powrót do góry    #4944
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Swoją drogą ciekawe zmiany szykują się w Łodzi. Zapewne odejdzie Becker, za Kurtza podobno Toninho, opuści klub też Kosciuch(Piła lub Rawicz?) a Nowaka przypisali już do Stali Rzeszów gdzie nawet miał doradzać co do ruchów kadrowych. Tu akurat nie rozumiem tego posunięcia ze strony samego zawodnika. Mogą ostro się rozpychać w takim wypadku o Pawlickiego, którego chcieli już wcześniej i nawet o Zagara( tu akurat spoko opcja o ile będzie u nas zastępstwo za niego)
    Ich sprawa, co robią. Jak uwalniają Beckera, to o ile nie capnęli go do Torunia (a tam chyba ma być Kvech) to brać go.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #4945
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ich sprawa, co robią. Jak uwalniają Beckera, to o ile nie capnęli go do Torunia (a tam chyba ma być Kvech) to brać go.
    Jeżeli odchodzi z Łodzi, to raczej tylko ligę wyżej (zapewne Toruń). Pytanie kogo złapią w jego miejsce. Myślę, że Kvech zostanie w przypadku awansu.

  45. Powrót do góry    #4946
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Zapraszam, uznaje że zakład honorowo przyjęty i czekamy co będzie za 2 tygodnie, pozdro
    Halo, u was w Bydgoszczy wszyscy tak walą w wuja?

  46. Powrót do góry    #4947
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Lodz nie przeplaca za zawodnikow wiec taki Zagar ze zadaniem podwyzki z powodu inflacji nie ma czego tam szukac, Pawlicki tym bardziej.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  47. Powrót do góry    #4948
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Lodz nie przeplaca za zawodnikow wiec taki Zagar ze zadaniem podwyzki z powodu inflacji nie ma czego tam szukac, Pawlicki tym bardziej.
    Nie zawsze chodzi o to, żeby się w jakimś klubie dogadać. Wystarczy, że się z ilomaś klubami gada. Wiadomo, że Witek jako "łódzki żyd" każda złotówke ogląda 3 razy, zanim wyda (pewnie temu, że to jego własne złotówki), ale samo to, że X czy Y gadał w 5 klubach przemawia bardziej niż to, że rozmawia z dwoma.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #4949
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Osiągnięcie lub nie zakładanego wyniku drużyny pokazuje czy ktoś za zawodników przepłacił czy nie.
    Innych kryteriow raczej bym nie szukał.
    Jesli ZG awansuje do SE, to kto w tym roku przepłacił? Polonia czy Falubaz?
    Podobnie jest z Witkiem.
    Jesli postawił w którymś z sezonów na awans, to przepłacił choć podobno nie lubi.
    Oczywiście mowa tu o zbudowaniu składu który daje nadzieję na taki cel, bo można zbudować skład z 7 Kościuchow czy Gomolskich, postawić im cel awansu a potem się chwalić, że co prawda nie awansowali ale nie przepłaciłem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-09-2022 o 15:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #4950
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •