Strona 144 z 151 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,436 do 6,480 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6436
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2021
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale może być jakaś umowa z Toruniem. Oni finansują Gleba a Wiktor do Torunia w razie braku awansu. Jakaś umowa bo jak nie pomogą to Jurek nie pomoże z Przyjemskim. Albo jakaś umowa Rusko-Polonia podobna. A jak Bydgoszcz awanuje to oddaje kase + napiwek

    w sumie o tym nie pomyślałem

    Po sezonie, w razie braku awansu Kanclerz nie będzie miał nic do powiedzenia. Ziębicki nie pozwoli - i słusznie - spisać jakiejś kretyńskiej umowy bo zwyczajnie zwiąże Wiktorowi ręce.
    A nie zyska nic w zamian.

  2. Powrót do góry    #6437
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kfjat Zobacz posta
    Po sezonie, w razie braku awansu Kanclerz nie będzie miał nic do powiedzenia. Ziębicki nie pozwoli - i słusznie - spisać jakiejś kretyńskiej umowy bo zwyczajnie zwiąże Wiktorowi ręce.
    A nie zyska nic w zamian.
    Ale ekwiwalent za wyszkolenie będzie mógł zawołać. I to właśnie w tej materii szukałabym ewentualnych negocjacji. Wy nam Gleba, za to w przypadku braku awansu jeżeli weźmiecie Wiktora to my nie zarządzamy opłaty za wyszkolenie. Tylko co jeżeli Polonia by awansowała? Wtedy mogłaby np. uregulować rachunek za wypożyczenie Gleba.

  3. Powrót do góry    #6438
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2021
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ale ekwiwalent za wyszkolenie będzie mógł zawołać. I to właśnie w tej materii szukałabym ewentualnych negocjacji. Wy nam Gleba, za to w przypadku braku awansu jeżeli weźmiecie Wiktora to my nie zarządzamy opłaty za wyszkolenie. Tylko co jeżeli Polonia by awansowała? Wtedy mogłaby np. uregulować rachunek za wypożyczenie Gleba.
    Ekwiwalent jest dla klubu, a Wiktor swoje pieniądze i tak dostanie. I to na pewno nie pomniejszone o ekwiwalent. Dla Motoru, Apatora czy Sparty taki junior jak Przyjemski będzie wart grubej licytacji.

  4. Powrót do góry    #6439
    Użytkownik
    Dołączył
    25-09-2021
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    A do elipy awansuje Polonia i wtedy Juras wjedzie cały na biało z prawie gotowym składem

  5. Powrót do góry    #6440
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    W Expressie starszy, a w PS młodszy Kanclerz opowiadają o kompletowaniu składu. Generalnie mówią to samo, ale wersje o rozstaniu w zeszłym roku z Bellego nieco się różnią.


    https://expressbydgoski.pl/jerzy-kan...ar/c2-16963477

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...olonii/gd6h2ec

  6. Powrót do góry    #6441
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Więc zapewne dojdą Jeleniewski i Szlauderbach na u24.. pytanie jakiego juniora udało im się przekonać.. to może być języczek uwagi i czy chłopak do rywalizacji z Głogowskim, który bardzo się cofnął czy może ze znacnzie wyższymi umiejętnościami..??

  7. Powrót do góry    #6442
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Co ciekawe obaj wypowiadaj się w tonie "mamy Bjerre, Bellego, Lyagera, Wiktora i Basso, brakuje U24 i juniora". Jeden, ani drugi nie wspomniał o polskim seniorze. Takie moje spostrzeżenie
    Jurek coś tam napomniał, że w zasadzie i U24 i junior są dogadani. No to czekamy na info.

    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Więc zapewne dojdą Jeleniewski i Szlauderbach na u24.. pytanie jakiego juniora udało im się przekonać.. to może być języczek uwagi i czy chłopak do rywalizacji z Głogowskim, który bardzo się cofnął czy może ze znacnzie wyższymi umiejętnościami..??
    Jeśli poziom Głogowskiego to ten, który ostatnio zaprezentował, to nie będzie wyzwaniem. Jeśli natomiast odjechał byle zaliczyć zawody i już czekał końca sezonu...cóż...zobaczymy na torze na wiosnę, chociaż taki brak ambicji u zawodnika, który za wiele nie pojeździł w sezonie trochę dziwi. Jemu najbardziej powinno zależeć na każdym występie. Bo to wyglądało jakby części kibiców bardziej zależało niż jemu samemu. Ale obym się mylił.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #6443
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Mi się wydaję, że to raczej będzie junior na podniesienie rywalizacji o wolne miejsce, niż ktoś, kto z miejsca wskoczy jako junior do pary z Wiktorem. Kierunek chyba prowadzi na podkarpacie, ale może Jerzy miło nas zaskoczy.

  9. Powrót do góry    #6444
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Problemem jest teraz junior - trwają rozmowy, ale też jest spora różnica jeśli chodzi o oczekiwania finansowe. Większość chce dostać za potencjał, a niekoniecznie za wyniki.
    Klub wkrótce ogłosi Szymona i Daniela i prawdopodobnie Adriana.

  10. Powrót do góry    #6445
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Problemem jest teraz junior - trwają rozmowy, ale też jest spora różnica jeśli chodzi o oczekiwania finansowe. Większość chce dostać za potencjał, a niekoniecznie za wyniki.
    Klub wkrótce ogłosi Szymona i Daniela i prawdopodobnie Adriana.
    To chociaż uchyl rąbka tajemnicy spośród jakich juniorów Jerzy wybiera tego jednego jedynego.

  11. Powrót do góry    #6446
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Jak wygląda u Was sytuacja z Basso? Nie wiem czy dobrze kojarzę zmianę przepisów wraz z "reformą" u24, ale on będzie mógł normalnie jechać z RZ za Szlauderbacha? Czy tylko za obco lub Jelenia? Jaki jest w ogóle pomysł na niego?

  12. Powrót do góry    #6447
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,359
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Tego nie wie nikt.

  13. Powrót do góry    #6448
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    To chociaż uchyl rąbka tajemnicy spośród jakich juniorów Jerzy wybiera tego jednego jedynego.
    Ja wiem, że były rozmowy z Grudziądzu i Częstochowie na temat juniorów, teraz są rozmowy z klubami z południa. Ogólnie nie jest łatwo z juniorem, wydaje się, że wybór jest dosyć spory i łatwiejszy niż w przypadku seniorów, ale brak konkretów .. na tą chwilę nie ma faworyta.

    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Jak wygląda u Was sytuacja z Basso? Nie wiem czy dobrze kojarzę zmianę przepisów wraz z "reformą" u24, ale on będzie mógł normalnie jechać z RZ za Szlauderbacha? Czy tylko za obco lub Jelenia? Jaki jest w ogóle pomysł na niego?
    Tylko za Jelenia i obcokrajowców. Za Szlauderbacha jedynie Wiktor.

  14. Powrót do góry    #6449
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Jak wygląda u Was sytuacja z Basso? Nie wiem czy dobrze kojarzę zmianę przepisów wraz z "reformą" u24, ale on będzie mógł normalnie jechać z RZ za Szlauderbacha? Czy tylko za obco lub Jelenia? Jaki jest w ogóle pomysł na niego?
    Jak będzie oprócz Szlaudera 2 Polaków w składzie to może za niego, jak Szlauder + Jeleń, to nie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #6450
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak będzie oprócz Szlaudera 2 Polaków w składzie to może za niego, jak Szlauder + Jeleń, to nie.
    Też będzie mógł.

  16. Powrót do góry    #6451
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez bks_kobe Zobacz posta
    Ja wiem, że były rozmowy z Grudziądzu i Częstochowie na temat juniorów, teraz są rozmowy z klubami z południa. Ogólnie nie jest łatwo z juniorem, wydaje się, że wybór jest dosyć spory i łatwiejszy niż w przypadku seniorów, ale brak konkretów .. na tą chwilę nie ma faworyta.
    Ktoś kiedyś wspominał, że Stojanowski z Rzeszowa był sondowany. Patrząc jak zaczął się rozjeżdżać w Gorzowie to może nie byłby to zły pomysł?

  17. Powrót do góry    #6452
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Tak, ja wspominałem. Wiem, że rozmawiano z Rzeszowem o Stojanowskim i Majcherze ale kwoty były takie, że prawdopodobnie nie dogadano się.

    Z tego co mi wiadomo, ale żeby nikt mnie nie grillował potem - Zieliński chyba jest dogadany.

    Używam słów "chyba" "prawdopodobnie" bo już realista mnie uciszał, że wziąłem się znikąd i mam nie pisać.
    Ostatnio edytowane przez Pontia ; 17-10-2022 o 12:46

  18. Powrót do góry    #6453
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Tak, ja wspominałem. Wiem, że rozmawiano z Rzeszowem o Stojanowskim i Majcherze ale kwoty były takie, że prawdopodobnie nie dogadano się.

    Z tego co mi wiadomo, ale żeby nikt mnie nie grillował potem - Zieliński chyba jest dogadany.

    Używam słów "chyba" "prawdopodobnie" bo już realista mnie uciszał, że wziąłem się znikąd i mam nie pisać.
    Daj spokój z realista i jego wypocinami, ludzie nie raz go na tym forum "wyjaśniali".

  19. Powrót do góry    #6454
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Daj spokój z realista i jego wypocinami, ludzie nie raz go na tym forum "wyjaśniali".
    Napisałem do niego na priv i wyjaśniłem kim jestem i skąd wiem, ale nie odpisał.

  20. Powrót do góry    #6455
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Dalej mnie ciekawi czemu Kanclerze nie mówią w wywiadach o Jeleniu, przecież to żaden nowy transfer tylko pozostanie w drużynie więc nie wiem po co owijają w tajemnice pozycje PL seniora.

  21. Powrót do góry    #6456
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czyli dobrze pisałem kilkanaście dni temu o Zielińskim, że coś jest na rzeczy. Jednak źródła nie potrafiłem ocenić bo pierwszy raz o transferach z tą osobą rozmawiałem. Zobaczymy czy miała rację ale niby temat był dość mocny na tamten czas Ja już na pełnym chilloucie oczekuje na pozostałych. Wszystko i tak w sezonie się wyjaśni we wrześniu z naszym udziałem w finale mam nadzieję

  22. Powrót do góry    #6457
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    D. Zieliński miał praktycznie taka sama średnią co Konieczny w tym sezonie.. nawet minimalnie lepsza o 0,020 tylko z mała róznicą w PGEE..

  23. Powrót do góry    #6458
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Dalej mnie ciekawi czemu Kanclerze nie mówią w wywiadach o Jeleniu, przecież to żaden nowy transfer tylko pozostanie w drużynie więc nie wiem po co owijają w tajemnice pozycje PL seniora.
    Jeleń jest pewny. Wszystkiego nie ogłoszą teraz tylko na prezentacji. No i Miedziak jest dogadany tylko z tym czekają. Adrian ma jeszcze problem z ręką i trochę z pamięcią.

  24. Powrót do góry    #6459
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Jeleń jest pewny. Wszystkiego nie ogłoszą teraz tylko na prezentacji. No i Miedziak jest dogadany tylko z tym czekają. Adrian ma jeszcze problem z ręką i trochę z pamięcią.
    Jakby mu się czas zatrzymał na sezonie, w którym wygrał GP to byłby niezły transfer.

  25. Powrót do góry    #6460
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Według mojej piekarni Zieliński jest dogadany....ale w Poznaniu.

  26. Powrót do góry    #6461
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Według mojej piekarni Zieliński jest dogadany....ale w Poznaniu.
    U Bajerskiego po znajomości

  27. Powrót do góry    #6462
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cała akcja to pewnie m.in 300k(ale pewnie bliżej 400k) Pytanie czy Poznań na to stać. Chyba ich prezes się wypowiadał, że szyją skład na jaki ich stać i za podpis dawali ok 15Ok seniorom. Po tym co ulepili widać, że szału u nich nie ma na jaki niby się zapowiadało. Z juniorami wypadają póki co bladziutko, ale koszt wypożyczenia + kwota za podpis może być poza ich zasięgiem. Pożyjemy zobaczymy Chyba że faktycznie za pół darmo + ma szansę nawet czasem wskoczyć za seniora przy dobrej dyspozycji a u nas biegi ograniczone.

  28. Powrót do góry    #6463
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Jutro o 12:30 przy Młynach Rothera będzie można spotkać Wiktora Przyjemskiego, Bartka Głogowskiego i Gryfusia.
    Kto chętny może się wybrać i pogadać z chłopakami.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #6464
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jutro o 12:30 przy Młynach Rothera będzie można spotkać Wiktora Przyjemskiego, Bartka Głogowskiego i Gryfusia.
    Kto chętny może się wybrać i pogadać z chłopakami.
    O tej godzinie na dodatek w tygodniu to chyba bezrobotni przyjdą pogadać

  30. Powrót do góry    #6465
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Cała akcja to pewnie m.in 300k(ale pewnie bliżej 400k) Pytanie czy Poznań na to stać. Chyba ich prezes się wypowiadał, że szyją skład na jaki ich stać i za podpis dawali ok 15Ok seniorom. Po tym co ulepili widać, że szału u nich nie ma na jaki niby się zapowiadało. Z juniorami wypadają póki co bladziutko, ale koszt wypożyczenia + kwota za podpis może być poza ich zasięgiem. Pożyjemy zobaczymy Chyba że faktycznie za pół darmo + ma szansę nawet czasem wskoczyć za seniora przy dobrej dyspozycji a u nas biegi ograniczone.
    Zielinski za seniora, chyba w Allsvenskan

  31. Powrót do góry    #6466
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Jeleń jest pewny. Wszystkiego nie ogłoszą teraz tylko na prezentacji. No i Miedziak jest dogadany tylko z tym czekają. Adrian ma jeszcze problem z ręką i trochę z pamięcią.
    Czy jest Jeleń pewny jest.. zaraz może się okazać że będzie miał lepszą ofertę. Nie ogłosili go tylko dlatego, że łudzą się że ktoś z dwójki Szczepaniak, Walasek zmieni zdanie.. a jak już ten sezon ogórkowy pokazał, że zdarza się dosyć często.
    Adrian nie ma mieć żadnej gwarancji na starty w drużynie, ma dostać symboliczną kwotę na przygotowanie do sezonu i tu ma dołożyć Nice..
    Nie ma żadnego juniora,.którego można byłoby określić, że jest blisko klubu..

  32. Powrót do góry    #6467
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    W wątku GKMu piszą że Szczepaniak nie dla nich.
    Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #6468
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    W wątku GKMu piszą że Szczepaniak nie dla nich.
    Ciekawe dlaczego Ostrów nie chce Szczepana , w końcu swój ( tak wiem zdawał licencję w Pile )

  34. Powrót do góry    #6469
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Nazwisko dużego czy małego kalibru?

    Nie chcę tego zdradzać, żeby nie zniechęcać go do poprawy swoich umiejętności. Co mogę o nim powiedzieć... Zawodnik młody, perspektywiczny, o dużym potencjale. Na pewno to żużlowiec, który da sobie radę w pierwszej lidze. Ale na ujawnienie personaliów jeszcze za wcześnie. Jednak trzeba pamiętać, że więcej spodziewaliśmy się po Przemku Koniecznym, a było jak było. Dlatego nie należy wychodzić przed szereg, tor wszystko weryfikuje.

    A całość wywiadu poniżej

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...23-jeden-awans

  35. Powrót do góry    #6470
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    [QUOTE=bks_kobe;2269474]Czy jest Jeleń pewny jest.. zaraz może się okazać że będzie miał lepszą ofertę. Nie ogłosili go tylko dlatego, że łudzą się że ktoś z dwójki Szczepaniak, Walasek zmieni zdanie.. a jak już ten sezon ogórkowy pokazał, że zdarza się dosyć często.
    Adrian nie ma mieć żadnej gwarancji na starty w drużynie, ma dostać symboliczną kwotę na przygotowanie do sezonu i tu ma dołożyć Nice.. I taki jesteś wiarygodny...
    Nie ma żadnego juniora blisko klubu a godzinę pózniej Kanclerz gada, że są rozmowy z utalentowanym juniorek, ale nazwiska nie zdradzi.. No żesz ja pier....

  36. Powrót do góry    #6471
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Już wczoraj chyba czytałem, że młody Kanclerz mówił, że finalizują rozmowy z juniorem. Powyższe słowa pasują do każdego młodego zawodnika w sumie

  37. Powrót do góry    #6472
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Tylko 1 junior nawet rokujący to będzie za mało jak mają o coś więcej walczyć w dmpj.Jak widać po Nowaku i Głogowskim to chyba jeszcze dużo muszą trenować.

  38. Powrót do góry    #6473
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Kolejny wywiad z Kanclerzem gdzie nie ma ani słowa o polskim seniorze czy o Jeleniu czy o kimś innym.
    Nawet zapytania o tego zawodnika czy też innego Polaka.
    Pytania o U24 o Basso czy też drugiego juniora są a tutaj o Danielu czy też innym seniorze nic.. nie jest to zastanawiające?

  39. Powrót do góry    #6474
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2022
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Już wczoraj chyba czytałem, że młody Kanclerz mówił, że finalizują rozmowy z juniorem. Powyższe słowa pasują do każdego młodego zawodnika w sumie
    Co najmniej dwa razy już finalizowali rozmowy z juniorami podczas sezonu ogórkowego .. póki co bez skutku. Wiem że problemem jest trzecia strona, bo to że dwie chcą to jest jeszcze klub zawodnika i kasa..
    .
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie ma żadnego juniora blisko klubu a godzinę pózniej Kanclerz gada, że są rozmowy z utalentowanym juniorek, ale nazwiska nie zdradzi.. No żesz ja pier....
    A co ja wyżej napisałem.. koleś naucz się czytać ze zrozumieniem. To że prowadzą rozmowy nie znaczy że zawodnik jest blisko klubu.
    Ostatnio edytowane przez bks_kobe ; 17-10-2022 o 21:48

  40. Powrót do góry    #6475
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Może jak się koncepcja z Jeleniem sypnie, to w składzie będzie kevlar i Basso z rezerwy stała jazda?
    Co ciekawe przez cały sezon było zaufanie, budowanie i zadowolenie z postępów Olega i Koniecznego. A teraz "nie spełnili oczekiwań". Ciekawe, że jak przez większość sezonu mówili to kibice, to prezes nie widział problemu, mówił właśnie o budowaniu zawodników i widocznym progresie i że nie ma nikogo kim by ich można zastąpić. No już pomijając własnych juniorów, to rywale pokazali, że byłoby kim tych zawodników zastąpić. Ba, nawet sam klub pokazał, że jednak Basso mógłby Olega zastąpić.
    I ostatni wniosek - można iść spać spokojnie, Jurek jedzie o awans
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #6476
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,038
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Z tego wywiadu wynika że ten junior to ogórek jest. Może chodzi o Krzykowskiego który rozstał sie w konflikcie z wybrzeżem i jest wolny. Chłopak ma 2 lata juniorki i potrafił wygrać bieg juniorski w ZG z Rempałą

  42. Powrót do góry    #6477
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może jak się koncepcja z Jeleniem sypnie, to w składzie będzie kevlar i Basso z rezerwy stała jazda?
    Co ciekawe przez cały sezon było zaufanie, budowanie i zadowolenie z postępów Olega i Koniecznego. A teraz "nie spełnili oczekiwań". Ciekawe, że jak przez większość sezonu mówili to kibice, to prezes nie widział problemu, mówił właśnie o budowaniu zawodników i widocznym progresie i że nie ma nikogo kim by ich można zastąpić. No już pomijając własnych juniorów, to rywale pokazali, że byłoby kim tych zawodników zastąpić. Ba, nawet sam klub pokazał, że jednak Basso mógłby Olega zastąpić.
    I ostatni wniosek - można iść spać spokojnie, Jurek jedzie o awans
    No ale na tym polega zarządzanie zespołem, który masz. Nie możesz je*ać zawodnika i mówić że jedzie padake, tylko mu pomagasz. Jak motywacja spadnie to już pozamiatane. Klepiesz po plecach i budujesz do czasu aż masz alternatywę. Może w ten sposób wyklepisz punkt, dwa więcej.

  43. Powrót do góry    #6478
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może jak się koncepcja z Jeleniem sypnie, to w składzie będzie kevlar i Basso z rezerwy stała jazda?
    Nadal uważam, że pozostanie Jelenia w Polonii jest formalnością, ale niczego nie można wykluczyć. Zwłaszcza w tegorocznym okresie transferowym. Posiadanie jego w składzie daje dużo możliwości taktycznych. Mecz zaczyna on. Jaki mu pójdzie to jedzie w kolejnych biegach. Basso swoje też pojeździ. Jeżeli Danielowi nie pójedzie to resztę meczu ogarnia już Benjamin. Niemniej jednak w przypadku, gdyby faktycznie zrezygnował z podpisania z nami kontraktu i w składzie byłby kevlar, to już widzę to ględzenie na forum. "Kanclerz to nieudacznik", "nie dość, że nie sprowadził Pawlickiego, Jamroga czy Szczepaniaka, to mu jeszcze Jeleniewski uciekł". I takie, i tym podobne komentarze będzie można mnożyć. A najgłośniej będą ujadać Ci, którzy teraz wybrzydzają, że Jeleń ble i w ogóle się nie nadaje.

  44. Powrót do góry    #6479
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2021
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie wiem co planują Kanclerze i w sumie nie jestem pewien czy do końca sami to ogarniają w należyty sposób. Suma biegów wszystkich zawodników w meczu to 30. Bjerre, Lyager, Bellego to już 15. Wiktor kolejne 5 (nie wierzę, że będzie jeździł mniej nawet przy wysokich zwycięstwach - czymś go trzeba zachęcać do przedłużenia kontraktu). Obcokrajowcy mogą owszem czasem i oddać jakiś wyścig ale mniej punktów, to mniej pieniędzy w kieszeni. Kolejny junior z urzędu 3 biegi. Razem 23. Do tego Basso, który na pewno nie zadowoli się jednym, dwoma biegami. A jeszcze do jazdy będą Jeleniewski/Miedziński i polski U24.
    Na dokładkę Mistrz Taktyki młody Kanclerz i problem w zespole gotowy.
    Najzręczniej będzie odpuścić Jeleniewskiego a pieniądze poświęcić na punktującego juniora.
    Jechać albo z polskim, seniorskim kevlarem albo poczekać na Miedzińskiego.

  45. Powrót do góry    #6480
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nadal uważam, że pozostanie Jelenia w Polonii jest formalnością, ale niczego nie można wykluczyć. Zwłaszcza w tegorocznym okresie transferowym. Posiadanie jego w składzie daje dużo możliwości taktycznych. Mecz zaczyna on. Jaki mu pójdzie to jedzie w kolejnych biegach. Basso swoje też pojeździ. Jeżeli Danielowi nie pójedzie to resztę meczu ogarnia już Benjamin. Niemniej jednak w przypadku, gdyby faktycznie zrezygnował z podpisania z nami kontraktu i w składzie byłby kevlar, to już widzę to ględzenie na forum. "Kanclerz to nieudacznik", "nie dość, że nie sprowadził Pawlickiego, Jamroga czy Szczepaniaka, to mu jeszcze Jeleniewski uciekł". I takie, i tym podobne komentarze będzie można mnożyć. A najgłośniej będą ujadać Ci, którzy teraz wybrzydzają, że Jeleń ble i w ogóle się nie nadaje.
    No ja tylko gdybam
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •