Strona 139 z 151 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,255 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6211
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Chyba mi się gdzieś obiło że Fajfer 500/5
    Jeżeli tak by faktycznie było, to Kanclerz powinien dogrywać ten kontrakt i to czym prędzej, bo te pieniądze sądzę, że się zwrócą

  2. Powrót do góry    #6212
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Jurek to już ma dograne 2 armaty w postaci Szlauderbacha i Pana Jeleniewskiego.. nie może ryzykować z Fajferem czy innym Zengotą mając pewnych takich zawodników gwarantujących plus 8 w każdym meczu.. a ile w kasie zostanie

  3. Powrót do góry    #6213
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Jurek to już ma dograne 2 armaty w postaci Szlauderbacha i Pana Jeleniewskiego.. nie może ryzykować z Fajferem czy innym Zengotą mając pewnych takich zawodników gwarantujących plus 8 w każdym meczu.. a ile w kasie zostanie
    Kolega to taki trochę malkontent jest. Nie mówię, że skład który od dłuższego czasu przewija się tu i ówdzie jest moim wymarzonym, ale zły nie jest. Można śmiało przyjąć, że trójka Bjerre, Lyager i Bellego niech robią po 10 punktów. Wiktor 8 i drugi junior 2, Szlauderbach 4 Jeleniewski (do spółki z Basso) 6. Jeżeli mi powiesz, że oni nie są w stanie robić takich punktów na każdym torze, to ja tracę wiarę w ludzi.

  4. Powrót do góry    #6214
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Kolega to taki trochę malkontent jest. Nie mówię, że skład który od dłuższego czasu przewija się tu i ówdzie jest moim wymarzonym, ale zły nie jest. Można śmiało przyjąć, że trójka Bjerre, Lyager i Bellego niech robią po 10 punktów. Wiktor 8 i drugi junior 2, Szlauderbach 4 Jeleniewski (do spółki z Basso) 6. Jeżeli mi powiesz, że oni nie są w stanie robić takich punktów na każdym torze, to ja tracę wiarę w ludzi.
    napisałem z przymrużeniem oka.. ale taki mamy klimat i rzeczywistości.. czy będą takie punkty robić na każdym torze to śmiem wątpić .. na pewno w Bydgoszczy z wyjazdami to juz bardzo wątpie..

  5. Powrót do góry    #6215
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Kolega to taki trochę malkontent jest. Nie mówię, że skład który od dłuższego czasu przewija się tu i ówdzie jest moim wymarzonym, ale zły nie jest. Można śmiało przyjąć, że trójka Bjerre, Lyager i Bellego niech robią po 10 punktów. Wiktor 8 i drugi junior 2, Szlauderbach 4 Jeleniewski (do spółki z Basso) 6. Jeżeli mi powiesz, że oni nie są w stanie robić takich punktów na każdym torze, to ja tracę wiarę w ludzi.
    Na każdym torze to jednak obstawiam, że Bellego i Lyager po 10 nie zrobią. Wspólnie owszem.
    Ale trzeba się nastawić, żeby wygrywać u siebie lepiej niż przegrywać na wyjazdach.
    Powtórzę się może, ale najsłabsze ogniwa to wg mnie tor, którego nikt nie umie (lub nie chce), aby był sprzymierzeńcem drużyny, a drugi to ogarnięcie taktyki w trakcie meczu (i przed meczem zresztą też, bo składy awizowane to często totalnie bezmyślne układane były).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #6216
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Bobi odpuść, większość twoich wpisów to krytyka poczynań klubu.

    Jeśli jesteś taki mądry to proponuję przyjść że sponsorem do klubu i zapewne dadzą Ci 10proc od umowy.

    No ale zapewne odpowiesz coś w stylu, przecież bilet kupujesz to jesteś tym najważniejszym sponsorem.

    Jeszcze z 2-3lata temu cieszyliśmy się z małych rzeczy. A dziś potworzyło się wielu maruderów.

    Czasy są ciężkie. Nigdy nie byliśmy potęgą finansową i nie będziemy

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tuurystaaa za jego przydatny post!

    utek20 (11-10-2022)

  8. Powrót do góry    #6217
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Bobi odpuść, większość twoich wpisów to krytyka poczynań klubu.

    Jeśli jesteś taki mądry to proponuję przyjść że sponsorem do klubu i zapewne dadzą Ci 10proc od umowy.

    No ale zapewne odpowiesz coś w stylu, przecież bilet kupujesz to jesteś tym najważniejszym sponsorem.

    Jeszcze z 2-3lata temu cieszyliśmy się z małych rzeczy. A dziś potworzyło się wielu maruderów.

    Czasy są ciężkie. Nigdy nie byliśmy potęgą finansową i nie będziemy
    ok odpuszczam do zobaczenia na stadionach.. tak czasy są ciężkie.. cieszmy sie przepraszam, że nie podzielam Waszego entuzjazmu.. juz nie będę taki nieodpowiedzialny i nie będę krytykował poczyń naszego klubu w którym.. trenowałem 20 lat i chodzę od 30 lat.. przepraszam.. to było nierozsądne z mojej strony.. Jurek We trust!!!

  9. Powrót do góry    #6218
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jeżeli tak by faktycznie było, to Kanclerz powinien dogrywać ten kontrakt i to czym prędzej, bo te pieniądze sądzę, że się zwrócą
    Jak powinien dogrywać jak Fajfer pojedzie w Stali. Czemu się łudzicie ? Fajfer będzie zawodnikiem Stali Gorzów. Niestety

  10. Powrót do góry    #6219
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak powinien dogrywać jak Fajfer pojedzie w Stali. Czemu się łudzicie ? Fajfer będzie zawodnikiem Stali Gorzów. Niestety
    Bo nadzieja umiera ostatnia
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #6220
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Kolega to taki trochę malkontent jest. Nie mówię, że skład który od dłuższego czasu przewija się tu i ówdzie jest moim wymarzonym, ale zły nie jest. Można śmiało przyjąć, że trójka Bjerre, Lyager i Bellego niech robią po 10 punktów. Wiktor 8 i drugi junior 2, Szlauderbach 4 Jeleniewski (do spółki z Basso) 6. Jeżeli mi powiesz, że oni nie są w stanie robić takich punktów na każdym torze, to ja tracę wiarę w ludzi.
    Wyniki Lyagera:
    1 Liga: Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik (12 kolejka) (1,1,2,0,) 4
    1 Liga: ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11 kolejka) (1*,2*,0,1*,1*) 5+4
    1 Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik (6 kolejka) (1,2,2,1,) 6
    1 Liga: ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk (9 kolejka) (1,2*,2,1,0) 6+1

    Możesz zacząć wątpić

  12. Powrót do góry    #6221
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Wyniki Lyagera:
    1 Liga: Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik (12 kolejka) (1,1,2,0,) 4
    1 Liga: ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11 kolejka) (1*,2*,0,1*,1*) 5+4
    1 Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik (6 kolejka) (1,2,2,1,) 6
    1 Liga: ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk (9 kolejka) (1,2*,2,1,0) 6+1

    Możesz zacząć wątpić
    Rasmus Jensen 2021 1,8
    Rasmus Jensen 2022 2,2

    Lyager to chłop też z potencjałem na konkretne odpalenie

  13. Powrót do góry    #6222
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na każdym torze to jednak obstawiam, że Bellego i Lyager po 10 nie zrobią. Wspólnie owszem.
    Ja to zaproponowałem z dużą dozą asekuracji, bo uważam, że zawodnicy mieniący się liderami albo do tego miana aspirujący są w stanie te 10 pkt. zrobić, nawet w zielonej. Z drugiej strony trójka Szlauderbach, Jeleń, Basso łącznie też są wstanie zrobić więcej niż 10 pkt. prawda?

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak powinien dogrywać jak Fajfer pojedzie w Stali. Czemu się łudzicie ? Fajfer będzie zawodnikiem Stali Gorzów. Niestety
    Ja się nie łudzę, ale skoro jakieś stawki za Fajfera krążą po sieci to znaczy, że taki pewny tego Gorzowa chyba też nie jest. A po za tym jeszcze w środę w zielonej miał być Jensen, ale ten MJ, a dzień później jednak był R. Jensen. Dopóki piłka w grze kolego, dopóki w grze...

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Wyniki Lyagera:
    1 Liga: Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik (12 kolejka) (1,1,2,0,) 4
    1 Liga: ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11 kolejka) (1*,2*,0,1*,1*) 5+4
    1 Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik (6 kolejka) (1,2,2,1,) 6
    1 Liga: ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk (9 kolejka) (1,2*,2,1,0) 6+1

    Możesz zacząć wątpić
    Trzy z czterech podanych przykładów to mecze z rundy rewanżowej. Nic nie sugeruję, ale albo przestał inwestować w sprzęt, albo gotówka na konto przestała spływać w miarę regularnie.

  14. Powrót do góry    #6223
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ja to zaproponowałem z dużą dozą asekuracji, bo uważam, że zawodnicy mieniący się liderami albo do tego miana aspirujący są w stanie te 10 pkt. zrobić, nawet w zielonej. Z drugiej strony trójka Szlauderbach, Jeleń, Basso łącznie też są wstanie zrobić więcej niż 10 pkt. prawda?
    No ok, ale ja też mówię, że równie dobrze mogą zrobić z tego połowę na wyjazdach. Szlauderbach, Jeleń i Basso to jest dwóch zawodników, a nie trzech, bo jak jedzie Basso, to nie jedzie Jeleń. Trzeba to brać pod uwagę. Czy więc jako "zestaw" są w stanie zrobić 10? Owszem. Ale to nie znaczy, że na pewno zrobią. Z Basso musimy zluzować poślady, on może zaskoczyć, ale może też płacić frycowe na polskich torach. Szlauderbach to jak będzie miał dzień konia, to te 2-3 mecze mu pójdą. Jeleń...no po ostatnim sezonie jestem ostrożniejszy, jego wyniki to w granicach tych 6 pkt bym obstawiał.
    Mogą zatem oni wszyscy dorzucić 4, albo 12 pkt.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #6224
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ok, ale ja też mówię, że równie dobrze mogą zrobić z tego połowę na wyjazdach. Szlauderbach, Jeleń i Basso to jest dwóch zawodników, a nie trzech, bo jak jedzie Basso, to nie jedzie Jeleń. Trzeba to brać pod uwagę. Czy więc jako "zestaw" są w stanie zrobić 10? Owszem. Ale to nie znaczy, że na pewno zrobią. Z Basso musimy zluzować poślady, on może zaskoczyć, ale może też płacić frycowe na polskich torach. Szlauderbach to jak będzie miał dzień konia, to te 2-3 mecze mu pójdą. Jeleń...no po ostatnim sezonie jestem ostrożniejszy, jego wyniki to w granicach tych 6 pkt bym obstawiał.
    Mogą zatem oni wszyscy dorzucić 4, albo 12 pkt.
    Szlauderbacha, Jelenia i Basso dokładnie potraktowałem tak, jak to nazwałeś "zestaw". Wiem, że jak jedzie jeden, to nie jedzie drugi. Mimo wszystko są wstanie te 10 punktów regularnie robić. Basso sądzę, że będzie mieć dwa oblicza (dom/wyjazd). Na naszym torze będzie sobie radził bardzo przyzwoicie, ale wyjazdy to faktycznie może być poligon doświadczalny i za wiele nie ujedzie. Co do liderów, to wiadomo, że nikt nie jest robotem, ale regularnie (+/- 2 pkt.) tą "dyszkę" powinni robić.

  16. Powrót do góry    #6225
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    J



    Ja się nie łudzę, ale skoro jakieś stawki za Fajfera krążą po sieci to znaczy, że taki pewny tego Gorzowa chyba też nie jest. A po za tym jeszcze w środę w zielonej miał być Jensen, ale ten MJ, a dzień później jednak był R. Jensen. Dopóki piłka w grze kolego, dopóki w grze...


    To są stawki które Fajfer ma otrzymać w Stali o czym pisał Przemek. Natomiast serio myslisz ze Kancelrza stać to przebić ? nie ma takiej opcji. Przy takich stawkach to Fajfer zarobi w Bydgoszczy koło 1,4 miliona a to praktycznie 1/3 waszego budzetu. Gdzie tu Lyager,Bellego czy Bjerre

  17. Powrót do góry    #6226
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To są stawki które Fajfer ma otrzymać w Stali o czym pisał Przemek. Natomiast serio myslisz ze Kancelrza stać to przebić ? nie ma takiej opcji. Przy takich stawkach to Fajfer zarobi w Bydgoszczy koło 1,4 miliona a to praktycznie 1/3 waszego budzetu. Gdzie tu Lyager,Bellego czy Bjerre
    Jeżeli zamieniłbyś Bellego na Fajfera, to różnica w finansach nie byłaby aż taka dramatyczna, tyle tylko, że w takim układzie trzeba znaleźć (przepłacić) jeszcze jednego Polaka. Swoja drogą pozwól człowiekowi trochę pomarzyć

  18. Powrót do góry    #6227
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Zwyciestwa na wyjazdach nie sa konieczne bo wygrywając wszystko u siebie i tak jest sie w PO. PO to inna bajka i wtedy 3 wyjazdowych meczy nie mozna wysoko przegrac. W tej czesci sezonu juz bedzie wiadomo kto jaka ma forme i czy trzeba szukac wzmocnien. W tym aspekcie Jurek zawalil w tym sezonie liczac ciagle ze trio Oleg, Zagar, Adrian cos wymysla. Nie wymyslili do tego kontuzja.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  19. Powrót do góry    #6228
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Kontuzja Adriana nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem. To była połowa meczu, a drużyno od początku jechała padakę. Nawet, gdyby Miedziak miał te 2 dodatkowe starty to i tak by to obrazu meczu nie zmieniło.
    Wygrywać wszystkiego na wyjazdach nie trzeba (chociaż część meczy by się przydało wygrać), ale drużyna musi też na tych wyjazdach jakoś jechać. Bo nie zawsze da się u siebie odrobić stratę, czy zbudować odpowiednią przewagę. PO to dwumecze i trzeba pojechać dobrze w obu meczach, aby się cieszyć z sukcesu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #6229
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Trzy z czterech podanych przykładów to mecze z rundy rewanżowej. Nic nie sugeruję, ale albo przestał inwestować w sprzęt, albo gotówka na konto przestała spływać w miarę regularnie.
    Jasne, taka forma protestu. Tyle, że ta kasa i tak wpłynie na konto prędzej czy później, więc nie widzę większego sensu w tym. Kto specjalnie jedzie padakę i świadomie sobie zarabia mniejszą kasę?

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kontuzja Adriana nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem. To była połowa meczu, a drużyno od początku jechała padakę. Nawet, gdyby Miedziak miał te 2 dodatkowe starty to i tak by to obrazu meczu nie zmieniło.
    Wygrywać wszystkiego na wyjazdach nie trzeba (chociaż część meczy by się przydało wygrać), ale drużyna musi też na tych wyjazdach jakoś jechać. Bo nie zawsze da się u siebie odrobić stratę, czy zbudować odpowiednią przewagę. PO to dwumecze i trzeba pojechać dobrze w obu meczach, aby się cieszyć z sukcesu.
    Zwróć uwagę, że w drugiej połowie meczu FZG nam już mocno odjechał. Po upadku Adriana z drużyny mogło zejść powietrze.
    Nie twierdzę, że byśmy wygrali ale -20 to był zbyt duży wymiar kary.

  21. Powrót do góry    #6230
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Jasne, taka forma protestu. Tyle, że ta kasa i tak wpłynie na konto prędzej czy później, więc nie widzę większego sensu w tym. Kto specjalnie jedzie padakę i świadomie sobie zarabia mniejszą kasę?


    Zwróć uwagę, że w drugiej połowie meczu FZG nam już mocno odjechał. Po upadku Adriana z drużyny mogło zejść powietrze.
    Nie twierdzę, że byśmy wygrali ale -20 to był zbyt duży wymiar kary.
    Po 8 biegach było -10. Połowa meczu - połowa straty. A Adrian co pojechał do upadku? Dla mnie to jest dorabianie tezy dla znalezienia wytłumaczenia. Ciekawe czemu powietrze nie zeszło z zawodników Falubazu? Nie widzieli upadku ani jego skutków?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #6231
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Zwykle tak się dzieje po upadku zawodnika własnej drużyny a nie przeciwnej.

    Poza tym to Borowiak nas załatwił.

  23. Powrót do góry    #6232
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ale co się dzieje? Przed upadkiem i po upadku nasi jechali tak samo słabo. Nie było jakiegoś nagłego tąpnięcia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #6233
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wygrywać wszystkiego na wyjazdach nie trzeba (chociaż część meczy by się przydało wygrać), ale drużyna musi też na tych wyjazdach jakoś jechać. Bo nie zawsze da się u siebie odrobić stratę, czy zbudować odpowiednią przewagę. PO to dwumecze i trzeba pojechać dobrze w obu meczach, aby się cieszyć z sukcesu.
    Jak pokazały tegoroczne playoffy wygrywając u siebie dość wysoko, jak Falubaz z nami, czy Krosno z Falubazem (chociaż tu różnica była mniejsza) można w rewanżu spokojnie dowieźć korzystny wynik dwumeczu. Dlatego może Kanclerz dobiera/dobierał zawodników pod kątem naszego toru, bo i Lyager i Bellego potrafią tutaj jeździć.

  25. Powrót do góry    #6234
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No, ale to trzeba wygrywać wysoko. A przypominam jaki tor był dla nich robiony. Taki, który jak rywale odszyfrowali (co nie było takie niesamowicie trudne), to te zdecydowane zwycięstwa były z kim? Gnieznem i Wybrzeżem, które i tak jechały wówczas słabo? Skład 2023 jest podobny do tego z 2021.
    Lyager, Bellego, Jeleniewski, Bjerre, Szlauderbach, Przyjemski vs Layger, Bellego, Jeleniewski, Zengota/Gała, Wadim, Przyjemski.
    A żeby nawet te wysokie zwycięstwa u siebie coś dawały, to muszą być wyższe niż porażki na wyjazdach.

    A żeby te wysokie zwycięstwa miały miejsce, to musi zagrać to, co wg mnie kuleje najbardziej - przygotowanie toru oraz taktyka.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #6235
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Zwykle tak się dzieje po upadku zawodnika własnej drużyny a nie przeciwnej.

    Poza tym to Borowiak nas załatwił.
    To w końcu upadek Miedzińskiego czy Borowiak (który w biegu, w którym Adrian upadł zakończył swój udział w tamtym meczu)?

  27. Powrót do góry    #6236
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To w końcu upadek Miedzińskiego czy Borowiak (który w biegu, w którym Adrian upadł zakończył swój udział w tamtym meczu)?
    Szyny były złe, a podwozie też było złe

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    kitas (11-10-2022)

  29. Powrót do góry    #6237
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To w końcu upadek Miedzińskiego czy Borowiak (który w biegu, w którym Adrian upadł zakończył swój udział w tamtym meczu)?
    W tym sensie, że nikt nie stawiał na Borowiaka bo do tej pory jechał raczej słabo a w tym meczu zaczął od dwóch trójek kiedy każdy widział naszą przewagę na juniorce. Serio muszę takie rzeczy tłumaczyć?

  30. Powrót do góry    #6238
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Najlepiej żebyś wcale nie tłumaczył, bo kombinujesz jak koń pod górę, a przyczyna porażki jest prozaiczna - Polonia była po prostu wyraźnie słabsza w tym półfinale i Falubaz zasłużenie awansował. End of story.

  31. Powrót do góry    #6239
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Kolega to taki trochę malkontent jest. Nie mówię, że skład który od dłuższego czasu przewija się tu i ówdzie jest moim wymarzonym, ale zły nie jest. Można śmiało przyjąć, że trójka Bjerre, Lyager i Bellego niech robią po 10 punktów. Wiktor 8 i drugi junior 2, Szlauderbach 4 Jeleniewski (do spółki z Basso) 6. Jeżeli mi powiesz, że oni nie są w stanie robić takich punktów na każdym torze, to ja tracę wiarę w ludzi.
    Taaa w tym roku tez Zagar i Miedziak mieli byc liderami jakie wyniki robili nie musze chyba mowic i jak to sie skonczylo (i prosze mnie nie hejtowac za Miedziaka bo mowie o calym sezonie a nie o tym co niestety mu sie stalo w ostatnim jego biegu sezonu). W zwiazku z tym FZG jest mega faworytem, na pewno wiekszym niz byl przed sezonem 2022 i Juras tu zostal ograny przez poczatkujego Protasa, tak to trzeba nazwac. Ogolnie kolo FZG wychodzi slonce i to tez przemawia na ich korzysc bo kiedy jest sklad, atmosfera o awans bedzie im jeszcze latwiej.

  32. Powrót do góry    #6240
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Nie zauważyliście, że u nas już drugi tydzień cisza jak makiem zasiał i w tym ani w zeszłym tygodniu ani nowej wzmianki o transferach w Polonii nic nie było a tym bardziej dziwi w kontekście zmian w Falubazie, że nie ma żadnych nowych spekulacji czy to u Galewskiego i Puki na "sf" czy u "Ostafa" w Interii.
    Czy to dobry znak czy wprost przeciwnie, że nic nowego się nie wydarzy czy Kanclerz układa teraz nowe transfery po cichu.

  33. Powrót do góry    #6241
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie zauważyliście, że u nas już drugi tydzień cisza jak makiem zasiał i w tym ani w zeszłym tygodniu ani nowej wzmianki o transferach w Polonii nic nie było a tym bardziej dziwi w kontekście zmian w Falubazie, że nie ma żadnych nowych spekulacji czy to u Galewskiego i Puki na "sf" czy u "Ostafa" w Interii.
    Czy to dobry znak czy wprost przeciwnie, że nic nowego się nie wydarzy czy Kanclerz układa teraz nowe transfery po cichu.
    A o czym mają pisać skoro skład Poloni ogłosili już we wrześniu, a zawodników dostępnych już malo bo każdy dogadany. Zostali tylko Ci których nikt nie chce. Jedynie trzeba mocno przepłacić by ugrać kogoś mocnego.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    LogTech (11-10-2022), kitas (11-10-2022)

  35. Powrót do góry    #6242
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie zauważyliście, że u nas już drugi tydzień cisza jak makiem zasiał i w tym ani w zeszłym tygodniu ani nowej wzmianki o transferach w Polonii nic nie było a tym bardziej dziwi w kontekście zmian w Falubazie, że nie ma żadnych nowych spekulacji czy to u Galewskiego i Puki na "sf" czy u "Ostafa" w Interii.
    Czy to dobry znak czy wprost przeciwnie, że nic nowego się nie wydarzy czy Kanclerz układa teraz nowe transfery po cichu.
    Bo wątkiem przewodnim jest skład Falubazu i "afera" gdańska.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #6243
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Już się tak nie podniecajcie z tą ciszą. Jedziemy składem znanym od X czasu I trzeba będzie podjąć rękawice. Płacz tu nic nie pomoże

  37. Powrót do góry    #6244
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dokładnie skład nie jest słaby , wszystko zwerifikuje tir. Szymon w niektórych meczach pokazał że ma potencjał , jedynie co mógł Jurek lepszego zrobić to za Jelenia dać kogoś z dwójki Zengi, Szczepan . Reszta uważam jest ok

  38. Powrót do góry    #6245
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Dziwne trochę jest, że taki Jeleniewski mógłby ogłosić przedłużenie kontraktu we wrześniu i czarno na białym powiedzieć, że tak zostaje na przyszły rok w Bydgoszczy i wszystko jasne by było jak choćby w przypadku Wiktora czy Kennethem.
    To informację o pozostaniu Basso ogłosili oficjalnie a o Jeleniewskim cisza?
    Może źle myślę, ale coś do końca tutaj jest nie tak z tym Danielem, prawda?

  39. Powrót do góry    #6246
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Dziwne trochę jest, że taki Jeleniewski mógłby ogłosić przedłużenie kontraktu we wrześniu i czarno na białym powiedzieć, że tak zostaje na przyszły rok w Bydgoszczy i wszystko jasne by było jak choćby w przypadku Wiktora czy Kennethem.
    To informację o pozostaniu Basso ogłosili oficjalnie a o Jeleniewskim cisza?
    Może źle myślę, ale coś do końca tutaj jest nie tak z tym Danielem, prawda?
    Basso robił w tym czasie dobre wyniki w IMŚJ, a że przegraliście awans to Jurek ogłosił go żeby ludzie nie byli wkurzeni. A o Jeleniewskim po co pisać skoro nikt się nie cieszy z tego powodu co widać na forum.

  40. Powrót do góry    #6247
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A tak szczerze co macie do tego Jelenia ? kilka meczów mu nie wyszło ale też miał kilka dobrych. Nie na nim sie opierała siła tego zespołu a tymbardziej nie na nim będzie się opierała siła przyszłorocznego. Jeleń za rok będzie musiał zapyerdaliac bo na jego potkniecia będa czekać Basso i Przyjemski i może taki polak to nie jest zła opcja ?

    Druga sprawa to czy wiadomo coś oficjalnie czy za Jelenia będzie mógł smigać Basso ?

  41. Powrót do góry    #6248
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No jeśli nie to po co nam byłby Basso?

  42. Powrót do góry    #6249
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale to trzeba wygrywać wysoko. A przypominam jaki tor był dla nich robiony. Taki, który jak rywale odszyfrowali (co nie było takie niesamowicie trudne), to te zdecydowane zwycięstwa były z kim? Gnieznem i Wybrzeżem, które i tak jechały wówczas słabo? Skład 2023 jest podobny do tego z 2021.
    Lyager, Bellego, Jeleniewski, Bjerre, Szlauderbach, Przyjemski vs Layger, Bellego, Jeleniewski, Zengota/Gała, Wadim, Przyjemski.
    A żeby nawet te wysokie zwycięstwa u siebie coś dawały, to muszą być wyższe niż porażki na wyjazdach.

    A żeby te wysokie zwycięstwa miały miejsce, to musi zagrać to, co wg mnie kuleje najbardziej - przygotowanie toru oraz taktyka.
    Jak ja słyszę, że najważniejsze jest widowisko to mnie ch... strzela. Po to się ma handicap własnego toru, żeby z niego korzystać. Inna sprawa, że te widowiska są osiągane poprzez przygotowanie jednej ścieżki metr od bandy. Chore! A zdecydowane zwycięstwa można odnosić mając w składzie odpowiednie argumenty. Średnia domowa 2021 Bellego 2,586; Lyager 2,000. Średnia domowa 2022 Zagar 1,932; Miedziński 1,579. Różnica jest dość zauważalna, więc są jakieś tam podstawy, żeby myśleć o dobrych wynikach na swoim torze są.

  43. Powrót do góry    #6250
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jak ja słyszę, że najważniejsze jest widowisko to mnie ch... strzela. Po to się ma handicap własnego toru, żeby z niego korzystać. Inna sprawa, że te widowiska są osiągane poprzez przygotowanie jednej ścieżki metr od bandy. Chore! A zdecydowane zwycięstwa można odnosić mając w składzie odpowiednie argumenty. Średnia domowa 2021 Bellego 2,586; Lyager 2,000. Średnia domowa 2022 Zagar 1,932; Miedziński 1,579. Różnica jest dość zauważalna, więc są jakieś tam podstawy, żeby myśleć o dobrych wynikach na swoim torze są.
    Bo a jakie były średnie wyjazdowe? Wiemy, że Bellego kilka trudnych wyjazdów opuścił a i w tych co jechał to raczej bez fajerwerków. A liga jest raczej silniejsza niż 2 lata temu.
    Co do toru to ten argument mnie rozwala. Nie dość, że niby jazda o awans, ale najważniejsze widowisko. Tylko kurde, ludzie chcą w pierwszej kolejności awansu. A dwa tak jak mówisz - jedna ścieżka to nie jest widowisko. Zwłaszcza jak rywale wygrywają starty i szybciej do tej ścieżki się dorwą i przegrywamy mecze z takim Gomólskim.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #6251
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo a jakie były średnie wyjazdowe? Wiemy, że Bellego kilka trudnych wyjazdów opuścił a i w tych co jechał to raczej bez fajerwerków. A liga jest raczej silniejsza niż 2 lata temu.
    Co do toru to ten argument mnie rozwala. Nie dość, że niby jazda o awans, ale najważniejsze widowisko. Tylko kurde, ludzie chcą w pierwszej kolejności awansu. A dwa tak jak mówisz - jedna ścieżka to nie jest widowisko. Zwłaszcza jak rywale wygrywają starty i szybciej do tej ścieżki się dorwą i przegrywamy mecze z takim Gomólskim.
    Tamten mecz z Rybnikiem to w ogóle powinien trafić do podręczników jako wzorcowy przykład jak zrobić z siebie frajerów na własne życzenie. Start, szeroka i po wyścigu. Ani widowiska, ani zwycięstwa. A co do średnich to rozmawiamy o średniej domowej pod kątem pewnych wygranych na własnym torze. Wyjazdy tegorocznego duetu też nie były jakieś zaskakująco dobre, więc kontraktując duet Bellego - Lyager, aż tak wiele nie ryzykujemy w porównaniu rok do roku.

  45. Powrót do góry    #6252
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Tamten mecz z Rybnikiem to w ogóle powinien trafić do podręczników jako wzorcowy przykład jak zrobić z siebie frajerów na własne życzenie. Start, szeroka i po wyścigu. Ani widowiska, ani zwycięstwa. A co do średnich to rozmawiamy o średniej domowej pod kątem pewnych wygranych na własnym torze. Wyjazdy tegorocznego duetu też nie były jakieś zaskakująco dobre, więc kontraktując duet Bellego - Lyager, aż tak wiele nie ryzykujemy w porównaniu rok do roku.
    No mi się wydaje, że jednak tak. Jeden słaby wyjazd w tym roku zniweczył wysiłki z całego sezonu. Rok wcześniej słabe wyjazdy przyczyniły się do braku PO.
    Nie ma co lekceważyć tych wyjazdów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #6253
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2021
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie zauważyliście, że u nas już drugi tydzień cisza jak makiem zasiał i w tym ani w zeszłym tygodniu ani nowej wzmianki o transferach w Polonii nic nie było a tym bardziej dziwi w kontekście zmian w Falubazie, że nie ma żadnych nowych spekulacji czy to u Galewskiego i Puki na "sf" czy u "Ostafa" w Interii.
    Czy to dobry znak czy wprost przeciwnie, że nic nowego się nie wydarzy czy Kanclerz układa teraz nowe transfery po cichu.
    A co Kanclerz ma powiedzieć? Przecież on ma w sobie same cechy narcyza. Uważa się za nieomylnego, a z jego wielu wywiadów wyziera pycha i samouwielbienie. Głos w tym momencie to przyznanie się do porażki.

    A dostał trzy konkretne gongi od Falubazu:
    - stracił najlepszego realnego, dostępnego na rynku obcokrajowca - Jensena
    - stracił najlepszego realnego, dostępnego polskiego seniora - Pawlickiego
    - stracił najlepszego realnego, dostępnego U24 - Beckera

    Szybkie trzy strzały w pierwszej rundzie.
    KO

    A jeszcze po walce może przyjąć liścia w postaci przejęcia przez Falubaz najlepszego dostępnego juniora - Borowiaka.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kfjat za jego przydatny post!

    LogTech (11-10-2022)

  48. Powrót do góry    #6254
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kfjat Zobacz posta
    A co Kanclerz ma powiedzieć? Przecież on ma w sobie same cechy narcyza. Uważa się za nieomylnego, a z jego wielu wywiadów wyziera pycha i samouwielbienie. Głos w tym momencie to przyznanie się do porażki.

    A dostał trzy konkretne gongi od Falubazu:
    - stracił najlepszego realnego, dostępnego na rynku obcokrajowca - Jensena
    - stracił najlepszego realnego, dostępnego polskiego seniora - Pawlickiego
    - stracił najlepszego realnego, dostępnego U24 - Beckera

    Szybkie trzy strzały w pierwszej rundzie.
    KO

    A jeszcze po walce może przyjąć liścia w postaci przejęcia przez Falubaz najlepszego dostępnego juniora - Borowiaka.
    A skąd pewność ze był tymi zawodnikami zainteresowany ?

    Jensen- Może szły zapytania i oferty ale Jensen czekał na kase i podziekował. W miedzyczasie pan Jerzy zaklepal Bjerre,Lyagera i Bellego

    Pawlicki - po zaklepaniu 3 obco w kasie mogło już wiele nie zostać i wybrał wariant Jelenia też dlatego że Przyjemski i Basso bedą go mogli zastapić

    Becker - on nie pasuje do obecnej koncepcji

    Prawda jest taka że jak 3 obco pojedzie swoje to mamy finał Falubaz -Polonia

  49. Powrót do góry    #6255
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Najlepszym U24 może być Gleb. Oczywiście są tu różne warunki do spełnienia, ale tak uważam
    Podczas tym my do U24 powinniśmy porównać chyba bardziej Wiktora, bo to raczej on będzie jeździł te 4-5 biegów, a Szlauderbach 2-3, jak juniorzy u rywali.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (11-10-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •