Strona 2 z 151 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 6755

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    W sumie to każdy klub ma takich zawodników. My, Falubaz czy Wilki również. Wszędzie by musiało dojść do zmian większych bądź mniejszych. Ja jednak nie uważam, żeby ktokolwiek coś odpuszczał. Jeden czy drugi znajdzie sobie spokojnie miejsce w innym ośrodku I ligowym a i II liga zaczyna pomału stawać finansowo na nogi bo ciekawe nazwiska są w Opolu, Rzeszowie, Rawiczu czy Poznaniu. Piła wsparta bydgoskimi biznesmenami w ciągu roku też zrobi pewny skok jakościowy.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Łódź trochę wygląda na taką ciepłą przystań dla Kościucha, Nowaka itd. Dopóki Łódź będzie jechała z takimi graczami w składzie ekstraligi tam nie będzie, będą spokojnie w I lidze sobie jechać jak do tej pory. Po co taki Nowak czy nawet teraz Lahti mieliby się zabijać, żeby później szukać od nowa klubu bo na ekstralige są za słabi. Jedyni którzy na ten moment chcieliby do ekstraligi i mogliby sobie tam poradzić to Becker i Kurtz
    Z Kosciucha to sie nie smiej bo to zawodnik który poniżej pewnego poziomu nie schodzi a jeszcze niedawno dzielił w 1 lidze. Lepszy od Jeleniewskiego. Nowak to fakt zawodnik na gorsze kluby z 1 ligi. Lahti wpieeeryolił się bez mydła bo Iver się ogarnie to nie powącha składu ten drewniak. Jeszcze mają Dula i ciekawi mnie czy jeszcze pójdzie do przodu czy to już sufit

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z Kosciucha to sie nie smiej bo to zawodnik który poniżej pewnego poziomu nie schodzi a jeszcze niedawno dzielił w 1 lidze. Lepszy od Jeleniewskiego. Nowak to fakt zawodnik na gorsze kluby z 1 ligi. Lahti wpieeeryolił się bez mydła bo Iver się ogarnie to nie powącha składu ten drewniak. Jeszcze mają Dula i ciekawi mnie czy jeszcze pójdzie do przodu czy to już sufit
    Źle się zrozumieliśmy. Z Kościucha się nie naśmiewam absolutnie. Jak odeszli Taras i Bellego a Zengota kręcił nosem to sam pisałem, żeby w jego miejsce przyszedł Kościuch. Z tym, że ja osobiście nie widzę Kościucha w drużynie jadącej o awans a tym bardziej nie widzę drużyny jadącej o coś więcej z para Polaków Kościuch - Nowak chyba już 3 sezon

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Zrobiłem sobie takie zestawienie składów ekip I ligi, aby sobie móc realnie popatrzeć na składy na papierze i porównać je z naszą ekipą.

    Oczywiście rywalem najgroźniejszym jest Falubaz, sporo już dyskusji było (w wątkach 2021 także) i po naszej stronie i po stronie zielonogórskiej. Na plus należy ocenić bardzo mocną formację seniorów z Frickem, PePe i Buczkiem. Tungate jest średniakiem dopełniającym skład. Nie jest to może jakaś torpeda, ale może wozić cenne punkty. Nie wiadomo jak patrzeć na U24, bo nikt nie wie co się stanie. Teoretycznie najmocniejszy jest Kvech, ale tak samo było rok temu i wiadomo jak z nim postąpiono Juniorzy pomimo wzmocnienia formacji Dawidem Rempałą są chyba najsłabszym punktem tej drużyny. Może na tle całej I ligi wyglądają przyzwoicie, ale mnie nie przekonuje to zestawienie

    Drugi groźny rywal to oczywiście Wilki Krosno. Skład seniorski bez zmian - Musielak, Szczepaniak, Milik, Lebiediew. Rok temu zaskoczyli chyba wszystkich (i samych siebie) wjeżdżając do finału ligi. Jednak zamieniono Patryk Wojdyło na Karczmarza, który wg mnie nie będzie już tak skuteczny. Jednak na plus z pewnością poszła formacja juniorów - Sadurski z Karczewskim z pewnością dadzą dużo więcej niż ubiegłoroczna formacja.

    Ciekawą drużynę zbudowano wg mnie w Łodzi. Kurtz już potwierdził, że w I lidze jest mocny. Do tego Iversen może (powinien) mieć lepszy sezon niż ten miniony spędzony w Tarnowie. Para Kościuch-Nowak już kolejny rok spędzi w Łodzi. Są to z jednej strony solidni zawodnicy, ale też ciężko się po nich spodziewać fajerwerków. Jest też Timo Lahti, który wydaje się, że będzie z ławki obserwował czy nikomu nie stała się krzywda. Jest natomiast jedna z rewelacji ubiegłorocznego sezonu - Luke Becker jako U24, który też może sporo punktów dołożyć. Do tego w rezerwie Tom Brennan. Na juniorce Mateusz Dul, który wg mnie potrafi fajnie pojechać. Wspomagany jednak będzie Bartochem, a tutaj można się spodziewać sporej ilości hamowania piętą.

    Kolejna drużyna to Wybrzeże, które dokonało także kosmetycznych zmian. Liderem drużyny jest bardzo mocny od kilku lat na I ligę Wiktor Kułakow. Do tego solidny Jamróg. Pozostali seniorzy to niewiadoma. Rasmus Jensen wydaje się być ligowym średniakiem, a Adrian Gała...sezon w Bydgoszczy mu nie wyszedł, zobaczymy co pokaże w Gdańsku. Największą bolączką w minionym sezonie był brak wartościowego zawodnika U24, którą to lukę ma wypełnić Wiktor Trofimow, co jest zmianą zdecydowanie na plus. Na minus formacja juniorska...a w zasadzie jej brak, gdyż jedynym juniorem jest Kamil Marciniec.

    Zespół Landshut Devils wygląda na ... sam nie wiem. Ma zawodników, którzy mogą namieszać. Berge, Huckenbeck, Smolinski to zawodnicy jeżdżący dość widowiskowo i do przodu. To się sprawdziło w II lidze, zobaczymy co pokażą w I. Do tego utalentowany Mads Hansen jako U24 oraz zdolny junior Norick Blodeorn. Problemem jest ostatnia pozycja seniorska w drużynie, bo ciężko spodziewać się aby Erik Riss czy Tobias Bush dokładali wiele punktów, ale jest też opcja jazdy dwoma zawodnikami U24 i wstawienie do składu Michaela Haertela. Ciekaw jestem postawy tej drużyny. Mają wg mnie szanse na wejście do PO.

    ROW Rybnik to drużyna, która chyba najwięcej straciła przed nadchodzącym sezonem. Oczywiście nie jest tak, że nie mogą zaskoczyć. Siergiej Łogaczow to z pewnością lider tej drużyny. Ciekawe jak zaprezentują się byli nasi zawodnicy - Zengota i Lyager. Chociaż wydaje mi się, że przygarnięcie tej dwójki w miejsce Holty i MJJ to jakościowy spadek. Do tego wymiana Gomólskiego na Pieszczka to też wg mnie nieco in minus. Z kolei na pozycji U24 widnieje Patryk Wojdyło, który udowodnił, że stać go na dobrą jazdę w I lidze. Dochodzi jeszcze młody utalentowany Paweł Trześniewski, który w kolejnym sezonie może tych punktów wozić już więcej.

    Pozostaje drużyna Startu Gniezno. Z jednej strony są dwaj liderzy pod postacią Oskara Fajfera i MJJ, jednak uzupełnieniem składu jest Ernest Koza, którego widzę raczej jako solidną II-linię, oraz Peter Kildemand, który chyba już jedzie coraz gorzej. W rezerwie jest Zbyszek Suchecki oraz wracający Antonio. Czy mają jakieś realne szanse na start w lidze? Pewnie po kilku niepowodzeniach drużyny zacznie się rotacja składem, więc okazje się trafią, ale też ciężko oczekiwać, żeby dołożyli coś więcej niż zawodnicy, których mają zmieniać. Na U24 jest Szymon Szlauderbach, który wydaje się, że nie jest najmocniejszą postacią oraz waleczny Philip Hellstroem Baengs, który zrobił dużo wiatru na finałach SoN. Juniorzy w tej ekipie pod postacią Studzińskiego czy Czapli to też nic nadzwyczajnego. Co prawda w kadrze widnieje Mateusz Jabłoński, który dawałby nadzieje na jakieś punkty, ale prawdę mówiąc to ja nie słyszałem jak wygląda kwestia jego zdrowia i czy w ogóle jest rozważana opcja jego powrotu do ścigania. Wydaje mi się, że to najsłabsza ekipa w I lidze i czeka ją walka o utrzymanie.

    Podsumowując - najsilniejsze ekipy to Polonia i Falubaz i wydaje się, że powinny się spotkać w finale ligi.
    Nieco słabsza, ale i tak mocna drużyna jest w Krośnie i to może być ta 3cia siła ligi.
    I zatrzymując się przy tych 3 ekipach - dwie z nich spotkają się w półfinale. I wtedy zacznie się prawdziwa presja. Odpadnięcie w półfinale będzie dla jednej z tych ekip końcem sezonu i rozczarowaniem.

    Dalej jest kilka wyrównanych ekip jak Łódź, Landshut, Gdańsk i te ekipy w moich oczach uzupełnią skład PO.
    Poza PO będzie Rybnik i Start, a w gnieźnieńskiej ekipie upatruję "faworyta" do spadku.

    To tyle z suchych przemyśleń na podstawie papierowych porównań

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Już 18 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Igelski (16-11-2021), Kaman (15-11-2021), Maveral (16-11-2021), Mihalo (17-11-2021), PrzemoZG (18-11-2021), Rafi93 (16-11-2021), Sportowa_2 (16-11-2021), atrock92 (17-11-2021), bartekdm (17-11-2021), chlopak_z_miasta (19-12-2021), chrzan (15-11-2021), kingpin (15-11-2021), kitas (15-11-2021), kobra102 (15-11-2021), never_mind (15-11-2021), stone_gossard (16-11-2021), zibly (15-11-2021), ziomek_BKS (16-11-2021)

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zrobiłem sobie takie zestawienie składów ekip I ligi, aby sobie móc realnie popatrzeć na składy na papierze i porównać je z naszą ekipą.

    Oczywiście rywalem najgroźniejszym jest Falubaz, sporo już dyskusji było (w wątkach 2021 także) i po naszej stronie i po stronie zielonogórskiej. Na plus należy ocenić bardzo mocną formację seniorów z Frickem, PePe i Buczkiem. Tungate jest średniakiem dopełniającym skład. Nie jest to może jakaś torpeda, ale może wozić cenne punkty. Nie wiadomo jak patrzeć na U24, bo nikt nie wie co się stanie. Teoretycznie najmocniejszy jest Kvech, ale tak samo było rok temu i wiadomo jak z nim postąpiono Juniorzy pomimo wzmocnienia formacji Dawidem Rempałą są chyba najsłabszym punktem tej drużyny. Może na tle całej I ligi wyglądają przyzwoicie, ale mnie nie przekonuje to zestawienie

    Drugi groźny rywal to oczywiście Wilki Krosno. Skład seniorski bez zmian - Musielak, Szczepaniak, Milik, Lebiediew. Rok temu zaskoczyli chyba wszystkich (i samych siebie) wjeżdżając do finału ligi. Jednak zamieniono Patryk Wojdyło na Karczmarza, który wg mnie nie będzie już tak skuteczny. Jednak na plus z pewnością poszła formacja juniorów - Sadurski z Karczewskim z pewnością dadzą dużo więcej niż ubiegłoroczna formacja.

    Ciekawą drużynę zbudowano wg mnie w Łodzi. Kurtz już potwierdził, że w I lidze jest mocny. Do tego Iversen może (powinien) mieć lepszy sezon niż ten miniony spędzony w Tarnowie. Para Kościuch-Nowak już kolejny rok spędzi w Łodzi. Są to z jednej strony solidni zawodnicy, ale też ciężko się po nich spodziewać fajerwerków. Jest też Timo Lahti, który wydaje się, że będzie z ławki obserwował czy nikomu nie stała się krzywda. Jest natomiast jedna z rewelacji ubiegłorocznego sezonu - Luke Becker jako U24, który też może sporo punktów dołożyć. Do tego w rezerwie Tom Brennan. Na juniorce Mateusz Dul, który wg mnie potrafi fajnie pojechać. Wspomagany jednak będzie Bartochem, a tutaj można się spodziewać sporej ilości hamowania piętą.

    Kolejna drużyna to Wybrzeże, które dokonało także kosmetycznych zmian. Liderem drużyny jest bardzo mocny od kilku lat na I ligę Wiktor Kułakow. Do tego solidny Jamróg. Pozostali seniorzy to niewiadoma. Rasmus Jensen wydaje się być ligowym średniakiem, a Adrian Gała...sezon w Bydgoszczy mu nie wyszedł, zobaczymy co pokaże w Gdańsku. Największą bolączką w minionym sezonie był brak wartościowego zawodnika U24, którą to lukę ma wypełnić Wiktor Trofimow, co jest zmianą zdecydowanie na plus. Na minus formacja juniorska...a w zasadzie jej brak, gdyż jedynym juniorem jest Kamil Marciniec.

    Zespół Landshut Devils wygląda na ... sam nie wiem. Ma zawodników, którzy mogą namieszać. Berge, Huckenbeck, Smolinski to zawodnicy jeżdżący dość widowiskowo i do przodu. To się sprawdziło w II lidze, zobaczymy co pokażą w I. Do tego utalentowany Mads Hansen jako U24 oraz zdolny junior Norick Blodeorn. Problemem jest ostatnia pozycja seniorska w drużynie, bo ciężko spodziewać się aby Erik Riss czy Tobias Bush dokładali wiele punktów, ale jest też opcja jazdy dwoma zawodnikami U24 i wstawienie do składu Michaela Haertela. Ciekaw jestem postawy tej drużyny. Mają wg mnie szanse na wejście do PO.

    ROW Rybnik to drużyna, która chyba najwięcej straciła przed nadchodzącym sezonem. Oczywiście nie jest tak, że nie mogą zaskoczyć. Siergiej Łogaczow to z pewnością lider tej drużyny. Ciekawe jak zaprezentują się byli nasi zawodnicy - Zengota i Lyager. Chociaż wydaje mi się, że przygarnięcie tej dwójki w miejsce Holty i MJJ to jakościowy spadek. Do tego wymiana Gomólskiego na Pieszczka to też wg mnie nieco in minus. Z kolei na pozycji U24 widnieje Patryk Wojdyło, który udowodnił, że stać go na dobrą jazdę w I lidze. Dochodzi jeszcze młody utalentowany Paweł Trześniewski, który w kolejnym sezonie może tych punktów wozić już więcej.

    Pozostaje drużyna Startu Gniezno. Z jednej strony są dwaj liderzy pod postacią Oskara Fajfera i MJJ, jednak uzupełnieniem składu jest Ernest Koza, którego widzę raczej jako solidną II-linię, oraz Peter Kildemand, który chyba już jedzie coraz gorzej. W rezerwie jest Zbyszek Suchecki oraz wracający Antonio. Czy mają jakieś realne szanse na start w lidze? Pewnie po kilku niepowodzeniach drużyny zacznie się rotacja składem, więc okazje się trafią, ale też ciężko oczekiwać, żeby dołożyli coś więcej niż zawodnicy, których mają zmieniać. Na U24 jest Szymon Szlauderbach, który wydaje się, że nie jest najmocniejszą postacią oraz waleczny Philip Hellstroem Baengs, który zrobił dużo wiatru na finałach SoN. Juniorzy w tej ekipie pod postacią Studzińskiego czy Czapli to też nic nadzwyczajnego. Co prawda w kadrze widnieje Mateusz Jabłoński, który dawałby nadzieje na jakieś punkty, ale prawdę mówiąc to ja nie słyszałem jak wygląda kwestia jego zdrowia i czy w ogóle jest rozważana opcja jego powrotu do ścigania. Wydaje mi się, że to najsłabsza ekipa w I lidze i czeka ją walka o utrzymanie.

    Podsumowując - najsilniejsze ekipy to Polonia i Falubaz i wydaje się, że powinny się spotkać w finale ligi.
    Nieco słabsza, ale i tak mocna drużyna jest w Krośnie i to może być ta 3cia siła ligi.
    I zatrzymując się przy tych 3 ekipach - dwie z nich spotkają się w półfinale. I wtedy zacznie się prawdziwa presja. Odpadnięcie w półfinale będzie dla jednej z tych ekip końcem sezonu i rozczarowaniem.

    Dalej jest kilka wyrównanych ekip jak Łódź, Landshut, Gdańsk i te ekipy w moich oczach uzupełnią skład PO.
    Poza PO będzie Rybnik i Start, a w gnieźnieńskiej ekipie upatruję "faworyta" do spadku.

    To tyle z suchych przemyśleń na podstawie papierowych porównań

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=6495&stc=1
    Szacunek za włożoną pracę. Pzdr

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Do grona dwójki faworytow dołączy ekipa, która zgarnie Rycha Holte.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Do grona dwójki faworytow dołączy ekipa, która zgarnie Rycha Holte.
    Holta pokazał klasę w rewanzu w Ostrowie. Niby jeden mecz ale... to ryzyko.

  9. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Ja natomiast ze swoich źródeł dowiedzialem się ze ten najmocniejszy na papierze Falubaz musiał posiłkować się kredytem aby poprzebijać się w negocjacjach i być królem polowania w 1 lidze....prawda to Falubazy?Coz wychodzi na to że ciśnienie i parcie na awans musi być mega duże w Zielonej Górze.
    Za to u Was nie ma żadnego ciśnienia na awans
    Wasz skład został zbudowanych tylko po to aby ludzie z Fordonu i okolic , mieli rozrywkę podczas weekendu

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    kitas (15-11-2021)

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Do grona dwójki faworytow dołączy ekipa, która zgarnie Rycha Holte.
    Chyba, że szybciej znajdzie pracę w Elidze. Nie wiesz czy Ostrovia bądź GKM nie poczuje ciśnienia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Te Fallusy to bardziej denerwujące niż Krzyżactwo. Rydzole to chociaż potrafią się zachować (w większości) w Naszym wątku. A dziadostwo z Lubuskiego cały sezon będzie zaśmiecało wątek...

  13. Powrót do góry    #56
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chyba, że szybciej znajdzie pracę w Elidze. Nie wiesz czy Ostrovia bądź GKM nie poczuje ciśnienia.
    Przecież on pojedzie we Włókniarzu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przecież on pojedzie we Włókniarzu.
    Też niewykluczone jak Fredka dalej będzie zawodził. Myślałem jednak o kwestii wypożyczenia, a te dwa kluby mogą szukać wzmocnień w trakcie sezonu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ja nie wiem czy Landshut da rade. Raczej walka o utrzymanie z Gnieznem. Liczyłem że dojdzie tam jakaś petarda a Berge,Huckenbeck czy Smolinski na 1 lige to nie są zawodnicy na 2,0. Doszedł tylko Hansen a to może być za mało

    P.S w galerii Piły widze Mame Matkowskiego co on tam robil ktoś wie ?
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 16-11-2021 o 07:21

  16. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Fajnie ze Siopek i Orwat beda mieli szanse sie pokazac. Do tego rzut beretem na bydgoska.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja nie wiem czy Landshut da rade. Raczej walka o utrzymanie z Gnieznem. Liczyłem że dojdzie tam jakaś petarda a Berge,Huckenbeck czy Smolinski na 1 lige to nie są zawodnicy na 2,0. Doszedł tylko Hansen a to może być za mało

    P.S w galerii Piły widze Mame Matkowskiego co on tam robil ktoś wie ?
    Może nie mają petard, ale mają bardzo równy skład wg mnie i cała 4ka może się zakręcić w okolicach średniej 1,8. Plus ciekawy junior. Fakt, że jeszcze jeden senior by się im przydał na podobnym poziomie. Dlatego uważam, że pojadą dwoma zawodnikami U24 i Hansen będzie nadrabiał. No, ale jak wspomniałem - to jest moje spojrzenie na suchy papier. Może być i tak jak mówisz i będą do końca walczyć o utrzymanie. A może wypożyczą Holtę i zostaną czarny, koniem rozgrywek niczym Wilki rok temu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Też niewykluczone jak Fredka dalej będzie zawodził. Myślałem jednak o kwestii wypożyczenia, a te dwa kluby mogą szukać wzmocnień w trakcie sezonu.
    Nie wiem do jakiego stopnia Lindgren musiałby cieniować żeby Holta pojechał za niego, a nie za Jeppesena.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    karolcp3 (16-11-2021)

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Od 1. grudnia rusza sprzedaż karnetów. Dostępne będą na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz oczywiście w kasie klubowej
    Znane są już też ceny karnetów i biletów na sezon 2022.

    Karnety normalne:
    Trybuna Główna – 500 zł
    Nowa Trybuna – 320 zł
    Sektor A – 230 zł
    Sektor B – 200 zł

    Karnety ulgowe (przysługują emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat):
    Nowa Trybuna – 280 zł
    Sektor A – 180 zł
    Sektor B – 150 zł



    Ceny biletów obowiązujące w sezonie 2022:
    Normalne:
    Trybuna Główna – 80 zł
    Nowa Trybuna – 60 zł
    Sektor A – 40 zł
    Sektor B – 35 zł
    Ulgowe (przysługują emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat):
    Nowa Trybuna – 50 zł
    Sektor A – 30 zł
    Sektor B – 25 zł
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    tak chyba dość drogo no ale skład pewnie też nie tani.

    głód u was jest to pewnie znajdzie się spora ilość chętnych.

  22. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Polonie tez dosiegla inflacja

  23. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Od 1. grudnia rusza sprzedaż karnetów. Dostępne będą na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz oczywiście w kasie klubowej
    Znane są już też ceny karnetów i biletów na sezon 2022.

    Karnety normalne:
    Trybuna Główna – 500 zł
    Nowa Trybuna – 320 zł
    Sektor A – 230 zł
    Sektor B – 200 zł

    Karnety ulgowe (przysługują emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat):
    Nowa Trybuna – 280 zł
    Sektor A – 180 zł
    Sektor B – 150 zł




    Ceny biletów obowiązujące w sezonie 2022:
    Normalne:
    Trybuna Główna – 80 zł
    Nowa Trybuna – 60 zł
    Sektor A – 40 zł
    Sektor B – 35 zł
    Ulgowe (przysługują emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat):
    Nowa Trybuna – 50 zł
    Sektor A – 30 zł
    Sektor B – 25 zł

    Jurek mocno poszedł z cenami biletów.. 60zł za nowa trybunę to na ekstraligę 100zł będzie???produkt klasy premium.. a to tylko ewinner 1 liga ,1 bieg 4 zł..1 okrązenie 1 zł...jest magia Falubazu.. to my mamy magie Jurasa... to nam zayebał podwyżkę...

  24. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    I nie ma już biletów ani karnetów ulgowych dla kobiet

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez szymon001 Zobacz posta
    I nie ma już biletów ani karnetów ulgowych dla kobiet
    No przecież kobiety są tyle samo warte co mężczyźni. Nie można ich dyskryminować!

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta

    P.S w galerii Piły widze Mame Matkowskiego co on tam robil ktoś wie ?
    Będzie kierownikiem drużyny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Najtanszy karnet 200 zl to drogo za caly sezon? Bez przesady tyle to kolacja na miescie z butelka wina kosztuje. Kto chce lepszy widok to dolozy ale z B tez zobaczy kawalek scigania.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  27. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 10 postach
    Dla porównania cen ktoś może wie jakie beda w innych klubach 1 ligi?

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Biorąc pod uwagę, że faza zasadnicza to wakacje z jazdą w sumie o nic, to odważne ceny. Osobiście spodziewałem się symbolicznie 5 zł do biletu. Teraz będzie tak, że w fazie zasadniczej 5000 ludzi a 8000-9000 na PO

  29. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Cennik karnetów na sezon 2021:

    Trybuna Główna – 400 zł
    Nowa Trybuna – 250 zł, ulgowy – 220 zł
    Sektor A – 180 zł, ulgowy – 130 zł
    Sektor B – 150 zł, ulgowy – 120 zł

    Ceny biletów na sezon 2021:

    Trybuna Główna – 70 zł
    Nowa Trybuna – 40 zł, ulgowy – 35 zł
    Sektor A – 30 zł, ulgowy – 25 zł
    Sektor B – 25 zł, ulgowy – 20 zł

    Bilet normalny na nowa trybune podwyzka 50%, nieźle.

    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Dla porównania cen ktoś może wie jakie beda w innych klubach 1 ligi?
    Falubaz
    CENNIK

    Sektory A1-A2, B-G, I-J, K1-K10
    Karnet normalny - 250 PLN miejsce numerowane
    Karnet ulgowy - 190 PLN miejsce numerowane
    Karnet dziecięcy - 50 PLN miejsce numerowane

    Sektor VIP Start
    Karnet na miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2022 + catering - 1000 PLN
    Karnet dziecięcy, miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2022 - 70 PLN

    Karnet Super VIP - 6000 PLN, miejsce numerowane na wszystkie mecze w sezonie 2021 (przeszklona, klimatyzowana restauracja zlokalizowana na prostej przeciwległej do startu, ekskluzywny catering, miejsce numerowane bezpośrednio przy restauracji, program zawodów)

    Karnet dla osoby niepełnosprawnej (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J.

    KARNET ULGOWY przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
    KARNET DZIECIĘCY przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

  30. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Z cenami wg mnie trochę przesadzili, podwyżka o 20zl na nową trybunę jednak boli. Wydaje mi sie, ze Jurek chce sprzedać jak najwięcej karnetów i tu plus bo w przypadku karnetu mamy 100zl w kieszeni. Pytanie tylko jeśli dziś mamy 60zl za bilet to co w przypadku ekstraligi?
    Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Może być tyle samo, bo dochodzi kasa od sponsorów. Może być mniejsza podwyżka.
    Ja uważam, że ceny są spoko.

  32. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Najtanszy karnet 200 zl to drogo za caly sezon? Bez przesady tyle to kolacja na miescie z butelka wina kosztuje. Kto chce lepszy widok to dolozy ale z B tez zobaczy kawalek scigania.
    No sorry, ale za widok 3/4 toru przez lornetkę to 3/4 ceny czyli 150 się należy

  33. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Większość z tych osób, która miałaby prowadzić klub i była odpowiedzialna za budżet pewnie zrobiłaby wyższe ceny karnetów.

  34. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    No sorry, ale za widok 3/4 toru przez lornetkę to 3/4 ceny czyli 150 się należy
    Sa miejsca na najtanszej trybunie B z dobrym widokiem. Nikt nie kaze siadac na dole na luku, takich tlumow nie ma. Na trybune B chodzi sporo bywalcow i jakos nie narzekaja na widok czy tez lawki. Jest tammm klimat swojski. Jeden lubi Nowa trybune inny B. Ja osobiście nie przepadam za Nowa Trybuna z powodu slonca ktore w godzinach w ktorych sa mecze często przeszkadza. Jeden lubi blondynki drugi brunetki. Karnety w porownaniu do pojedynczych biletow sa wg mnie tanie.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Za FB Polonii
    "W uzupełnieniu wczorajszej informacji dotyczącej karnetów, informujemy, że karnety/bilety ulgowe przysługują tak, jak w zeszłym roku emerytom, rencistom, kobietom, osobom w wieku 8-16 lat.Osoby niepełnosprawne na wózku inwalidzkim wchodzą na mecze za darmo (+ opiekun za 1 zł)."
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Sa miejsca na najtanszej trybunie B z dobrym widokiem. Nikt nie kaze siadac na dole na luku, takich tlumow nie ma. Na trybune B chodzi sporo bywalcow i jakos nie narzekaja na widok czy tez lawki. Jest tammm klimat swojski. Jeden lubi Nowa trybune inny B. Ja osobiście nie przepadam za Nowa Trybuna z powodu slonca ktore w godzinach w ktorych sa mecze często przeszkadza. Jeden lubi blondynki drugi brunetki. Karnety w porownaniu do pojedynczych biletow sa wg mnie tanie.
    No to ja jestem m.in tym bywalcem, siedzę tam od 40 lat i tylko dla tego klimatu, który tam jeszcze w miarę jest od czasu jak mnie ojciec zabrał z kocykiem i gazetą, żeby doopa nie bolała. Ale powoli mam dość oglądania samych kasków jak jadą pod płotem.

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    No to ja jestem m.in tym bywalcem, siedzę tam od 40 lat i tylko dla tego klimatu, który tam jeszcze w miarę jest od czasu jak mnie ojciec zabrał z kocykiem i gazetą, żeby doopa nie bolała. Ale powoli mam dość oglądania samych kasków jak jadą pod płotem.
    No, ale już Lyagera, Bellego i Wadima nie ma w drużynie, nie będzie takiej jazdy po płocie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Popyerdolilo Jurka z tymi cenami.
    6 dych na nowa trybune?

    Sie okaze ze nasza 1 liga sie oakze jakims produktem luksusowym.
    Masakra. Nie lepiej zrobic taniej, zeby wiecej osob przyszlo?

    Jakos nie widze szczegolnej frekwencji w zwiazku z tymi cenami
    pomidor

  39. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale już Lyagera, Bellego i Wadima nie ma w drużynie, nie będzie takiej jazdy po płocie
    No fakt, Michaiłowa bedę widział z podeszwami

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Do października 2021 miał powstać projekt i całkowity kosztorys trybuny południowej. Męczą się z tym już od kwietnia. Szkoda gadać

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Do października 2021 miał powstać projekt i całkowity kosztorys trybuny południowej. Męczą się z tym już od kwietnia. Szkoda gadać
    Miał powstać, ale pewnie po porażce w "konsultacjach społecznych" raczej odłożono temat na bok.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale już Lyagera, Bellego i Wadima nie ma w drużynie, nie będzie takiej jazdy po płocie
    Ciekawe jak sobie oni poradza na "nie plotowych" torach. Tutaj mieli handicap tego plotu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  43. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Ciekawe jak sobie oni poradza na "nie plotowych" torach. Tutaj mieli handicap tego plotu.
    Też będę obserwował.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    W wątku 2021 był temat drabinki płacowej, o której mówił Kanclerz przy kontraktach. Teraz podał więcej szczegółów. Jeśli tak rzeczywiście jest to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/97...ponowal-zawodn

  45. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Mam nadzieję, że bonusy liczą się normalnie jako 3 i 2 punkty, bo inaczej możemy mieć sporo kontrowersji na torze. To też kwestia interpretacji odnośnie drabinki. Miedziakowi załączy się tryb killera i więcej na tym straci niż zyska. I oby tylko Polonia na tym nie ucierpiała. Możliwe że same premie za czwórkę i awans by wystarczyły, tylko musiałyby być dość sowite Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Dla klubu najlepiej byłoby, gdyby zawodnicy szaleli i zgarniali wszyscy premię w PO. Faza zasadnicza już niekoniecznie
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 18-11-2021 o 13:35

  46. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    to już wiadomo skąd te ceny....

    będą chcieli walić punkty na słabiakach plus walka o 15 bieg + foch tego kogo zastąpi Przyjemski
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 18-11-2021 o 13:43

  47. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    To już wiadomo czemu warunki finansowe nie odpowiadały ex-kapitanowi
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Miedziak, Zagar, Bjerre po 9 punktów i teoretycznie może dojść do sytuacji, że wszyscy bardzo chętnie pojadą w 14 biegu z gorszą obsadą niż w 15. W samym 15 też jakby 1:5 było przy takich punktach to wojna o 3 miejsce
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 18-11-2021 o 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •