Strona 23 z 147 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ciężko powiedzieć czy nie wygra, mogą wywalczyć z Rusko by Emil i Artiom pojechali z Polską licencją.
    Może i Emil pojedzie, ale straty wizerunkowe i presja środowiska będzie dramatyczna. Wiesz, co się może dziać - ludzie mogą zacząć wypisywać do sponsorów itd, itp. Kto wie, czy telewizja nie zbojkotuje meczów Apatora brakiem komentarzu w meczach - z Majewskim i Dryła wszystko możliwe.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022)

  3. Powrót do góry    #992
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jakim trzeba być bezczelnym sku....em żeby w takiej chwili liczyć złotówki

    Zachowanie fatalne, ale czym się różni Termos od kibiców Sparty którzy bronią Rusków, wycierając się jakimiś ideologiami?
    Przecież za chwilę dojdzie do jakiegoś kuriozum, że spartamistrz, czy inni kibice Wrocławscy Termosowi przyklasną.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Może i Emil pojedzie, ale straty wizerunkowe i presja środowiska będzie dramatyczna. Wiesz, co się może dziać - ludzie mogą zacząć wypisywać do sponsorów itd, itp. Kto wie, czy telewizja nie zbojkotuje meczów Apatora brakiem komentarzu w meczach - z Majewskim i Dryła wszystko możliwe.
    Myślę że Termos, czy za chwilę to samo powie Rusko, wzięli to pod uwagę, Termos trochę bardziej rozsądny się zrobił, widocznie wychodzi że bardziej opłaca się ten medal, czy top 4 zrobić, niż jakieś "straty wizerunkowe". Cóż, takie mamy środowisko. Żenada po prostu.

  4. Powrót do góry    #993
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zachowanie fatalne, ale czym się różni Termos od kibiców Sparty którzy bronią Rusków, wycierając się jakimiś ideologiami?
    Niczym się nie różnią a ja odniosłem się tylko do kompromitującego wywiadu

  5. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Sprawa wykluczenia Rosjan z ligi jest hot od kilku dni wiec rownie dobrze Termos mogl cos powiedziec
    na temat odszkodowan poniewaz ten temat byl poruszany na rozmowach z SE czy PZM-otem.
    Nie wierze ,ze nikt na ten temat i ewentualnych konsekwencji takiej decyzji nie rozmawial
    na linii SE - kluby.
    Rozmowy juz trwaja od kilku i dziwnym byloby gdyby kwestia zerwania kontraktow
    z rosyjskimi zawodnikami nie byla poruszona,rowniez w kwestii finansowej.
    Padlo na Termosa,ze o tym wpomnial ,byc moze nawet odpowiedzial na pytanie dziennikarza
    i hejt gotowy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-03-2022 o 17:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Arczi (05-03-2022)

  7. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Myślę że Termos, czy za chwilę to samo powie Rusko, wzięli to pod uwagę, Termos trochę bardziej rozsądny się zrobił, widocznie wychodzi że bardziej opłaca się ten medal, czy top 4 zrobić, niż jakieś "straty wizerunkowe". Cóż, takie mamy środowisko. Żenada po prostu.
    Myślę, że chłop się pogubił i też zakończył karierę. Nie wiem wyobraża sobie jakikolwiek wyjazd na tor swojego proputinowskiego zawodnika i kto będzie chciał z nim rywalizować? Krajensky jeśli ludzie będą wypisywać do sponsorów to nic wielkiego, bo rynek sponsorski jest malutki w przypadku żużla. Wózek ciągnie telewizja, która może wypowiedzieć umowę.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-03-2022 o 17:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #996
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zachowanie fatalne, ale czym się różni Termos od kibiców Sparty którzy bronią Rusków, wycierając się jakimiś ideologiami?
    Przecież za chwilę dojdzie do jakiegoś kuriozum, że spartamistrz, czy inni kibice Wrocławscy Termosowi przyklasną.

    Myślę że Termos, czy za chwilę to samo powie Rusko, wzięli to pod uwagę, Termos trochę bardziej rozsądny się zrobił, widocznie wychodzi że bardziej opłaca się ten medal, czy top 4 zrobić, niż jakieś "straty wizerunkowe". Cóż, takie mamy środowisko. Żenada po prostu.
    Termiński kieruje się zasadami prawa i logiki. Natomiast hejtujący go - ślepą nienawiścią wymierzoną w nieodpowiednim kierunku.
    Jeżeli dojdzie do niekonstytucyjnego pozbawienia możliwości startów poszczególnych zawodników, godzące w prawa człowieka - odszkodowania są czymś oczywistym.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Leonidas (02-03-2022), kingpin (02-03-2022)

  10. Powrót do góry    #997
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Myślę, że chłop się pogubił i też zakończył karierę. Nie wiem wyobraża sobie jakikolwiek wyjazd na tor swojego proputinowskiego zawodnika i kto będzie chciał z nim rywalizować?
    Przestań wypisywać kocopoly i go nie broń. Jak można teraz w takiej sytuacji myśleć o srebrnikach jak Judasz. Tfu

  11. Powrót do góry    #998
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To jest już desperacja i zagranie va banque. Upadek. Tak jak piszące tutaj ruskie onuce.
    Nie wierzę, że ci ludzie tak myślą.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Termiński kieruje się zasadami prawa i logiki. Natomiast hejtujący go - ślepą nienawiścią wymierzoną w nieodpowiednim kierunku.
    Jeżeli dojdzie do niekonstytucyjnego pozbawienia możliwości startów poszczególnych zawodników, godzące w prawa człowieka - odszkodowania są czymś oczywistym.
    Za chwile sie dowiemy,ze Termos,Rusko i inni ktorzy zakontraktowali rosyjskich zawodnikow sa winni tej wojnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2022)

  14. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    kuźwa czy większość tu piszących nie wie skąd się wziął fenomen Hitlera... skąd się wzięła II wojna światowa... z hejtowania całego narodu.

    tak wywalmy wszystkich rosjan z kraju....
    tak wywalmy wszystkich rosjan z eu....
    tak zablokujmy im swift....
    tak zablokujmy ich handel...

    jaki będzie efekt.... 75% za putinem...

    bo co powie "a nie mówiłem"

    trzeba właśnie działać mądrze... przeciwko instytucją, federacją, reprezentację itp.

    edit. żeby nie było wg. mnie NATO i EU powinno wjechać co najmniej na wysokość Lwowa żeby zapewnić dostawy pomocy. putin rozumie tylko tępą siłę. cały czas jedzie tylko na tym że zachód tego się boi.

    a nie tępym młotem walić w rosjan któzy latami siedzą i pracują, płacą podatki w polsce, de, czy gb....

    historia ma uczyć a mam wrażenia że u nas historia jak zwykle zatacza koło i dostaniemy nią w łeb.

    nie obywatele a instytucje.

    czym się różni Łaguta czy Emil od pracownika korpo z rosji? tak samo wykonuje swoją robotę dla klubo/korpo PL...

    ilu rosjan pracuje dla fejsa/googla/toyoty/... i co myślisz jeden z drugim że oni ich wyrzucą... nie bo pracuję dla korpo a nie dla rosji...

    dryła niech się j...nie w łeb... wszystko byle drzeć się mocniej i więcej. słowotok i tyle. cała treść by się zmieściła w 10 zdaniach (max)

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2022)

  16. Powrót do góry    #1001
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Naucz się pisać po polsku ruska onuco.
    Toruńska patologia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #1002
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    kuźwa czy większość tu piszących nie wie skąd się wziął fenomen Hitlera... skąd się wzięła II wojna światowa... z hejtowania całego narodu.

    tak wywalmy wszystkich rosjan z kraju....
    tak wywalmy wszystkich rosjan z eu....
    tak zablokujmy im swift....
    tak zablokujmy ich handel...

    jaki będzie efekt.... 75% za putinem...
    Możemy się założyć o flachę że tak nie będzie ?

  18. Powrót do góry    #1003
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    "Wojna zatem nie jest relacją między człowiekiem a człowiekiem, lecz relacją między państwem a państwem, w której jednostki są wrogami tylko przez przypadek, nie jako ludzie, ani nawet jako obywatele, lecz jako żołnierze; nie jako członkowie ojczyzny, lecz jako jej obrońcy" — Rousseau

    Tyle ode mnie.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2022), kingpin (02-03-2022)

  20. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Naucz się pisać po polsku ruska onuco.
    Toruńska patologia.
    do mnie rosyjski trolu...

    czyli nie ma się do czego przywalić to dowalasz się do składni czy przecinków?
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 02-03-2022 o 18:23

  21. Powrót do góry    #1005
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Myślę, że chłop się pogubił i też zakończył karierę. Nie wiem wyobraża sobie jakikolwiek wyjazd na tor swojego proputinowskiego zawodnika i kto będzie chciał z nim rywalizować? Krajensky jeśli ludzie będą wypisywać do sponsorów to nic wielkiego, bo rynek sponsorski jest malutki w przypadku żużla. Wózek ciągnie telewizja, która może wypowiedzieć umowę.
    Weź ty się ****a tępy troglodyto rozpędź i ********** w ścianę. Emil proputinowski xD

  22. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Chyba czas się zorganizowac i przygłupa zbanować.

  23. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jaka piękna katastrofa toruńskiej patologii XD
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-03-2022 o 18:31
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #1008
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    kuźwa czy większość tu piszących nie wie skąd się wziął fenomen Hitlera... skąd się wzięła II wojna światowa... z hejtowania całego narodu.

    tak wywalmy wszystkich rosjan z kraju....
    tak wywalmy wszystkich rosjan z eu....
    tak zablokujmy im swift....
    tak zablokujmy ich handel...

    jaki będzie efekt.... 75% za putinem...

    bo co powie "a nie mówiłem"

    trzeba właśnie działać mądrze... przeciwko instytucją, federacją, reprezentację itp.

    edit. żeby nie było wg. mnie NATO i EU powinno wjechać co najmniej na wysokość Lwowa żeby zapewnić dostawy pomocy. putin rozumie tylko tępą siłę. cały czas jedzie tylko na tym że zachód tego się boi.

    a nie tępym młotem walić w rosjan któzy latami siedzą i pracują, płacą podatki w polsce, de, czy gb....

    historia ma uczyć a mam wrażenia że u nas historia jak zwykle zatacza koło i dostaniemy nią w łeb.

    nie obywatele a instytucje.

    czym się różni Łaguta czy Emil od pracownika korpo z rosji? tak samo wykonuje swoją robotę dla klubo/korpo PL...

    ilu rosjan pracuje dla fejsa/googla/toyoty/... i co myślisz jeden z drugim że oni ich wyrzucą... nie bo pracuję dla korpo a nie dla rosji...

    dryła niech się j...nie w łeb... wszystko byle drzeć się mocniej i więcej. słowotok i tyle. cała treść by się zmieściła w 10 zdaniach (max)


    Absolutnie się nie zgadzam!

    Czyli Ukraiński lekkoatleta czy kierowca tira ma walczyć za kraj , a w tym samym czasie rosyjski tenisista grać w finale French Open, a rosyjski kucharz w Warszawie przyrządzać steaka......???????


    Odpowiedzialność ponosi naród
    Wszyscy Rosjanie
    I sankcje mają odczuć absolutnie wszyscy.
    Bogaci, biedni, młodzi, starzy, sportowcy, lekarze itd
    Absolutnie wszyscy!
    Należy ich odciąć od wszystkiego i wszystkich

    I musi to trwać tak długo, aż sami nie wyjdą na ulice i nie zaczną żądać głowy Putina!!!!
    Aż sami nie zaczną go szukać !!!!



    A co do NATO i UE i Lwowa.
    Przecież ten morderca tylko na to czeka.
    Na jeden czołg UE na terenie Ukrainy i rozpęta taki armagedon, którego naprawdę jeszcze świat nie widział.


    Dlatego powtarzam.
    Trzeba sankcjami odciąć Rosje i każdego Rosjanina od wszystkiego, od cywilizowanego świata, od normalnego życia.
    Tak, aby lud sam wydał wyrok śmierci na ,,swojego'' przywódcę!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 02-03-2022 o 18:38

  25. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Arczi (05-03-2022), Lafan (02-03-2022), Mariusz (02-03-2022), Piernik (02-03-2022), SCOT FZG (02-03-2022), Spartan (02-03-2022), Zubr (03-03-2022), blacktop (02-03-2022), dockm (03-03-2022), hcp (03-03-2022)

  26. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    O czym wy tu karwa piszecie. Sytuacja jest mega skomplikowana. I nie mam tu na myśli sezonu w SE, bo to jest w sumie pryszcz na doopie w porównaniu z tym co dzieje się na Ukrainie, i z tym co może się wydarzyć za tydzień czy miesiąc. A obawiam się, ze ta sytuacja będzie eskalować tylko i szybko się nie skończy. I jest mocno prawdopodobne, że rozgrywki SE w ogóle nie ruszą w Polsce.

    A jak ruszą, to bez Rosjan w SE. I tyle.

    A Termos się zagalopował, nie skorzystał z okazji aby siedzieć przynajmniej cicho. Czy do niego jeszcze nie dotarło, że na dzisiaj, mało kogo obchodzi fakt, kto w tym sezonie wygra SE ? Chuy wie czy Putin nie przyśle do nas zaraz jakiegoś Iskandera, a ten pyerdoli teksty typu "kto za to zapłaci" jak Emil nie będzie mógł jeździć. Noż karwa, litości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Lafan (02-03-2022), SCOT FZG (02-03-2022), blacktop (02-03-2022), dockm (03-03-2022), welna (02-03-2022)

  28. Powrót do góry    #1010
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    nie chcę cię martwić, wełna, ale oglądałem właśnie wywiad z kasparowem (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, kto to jest i dlaczego go cytuję), który twierdzi, że mamy 3. wojnę światową w fazie wstępnej, a użycie broni jądrowej przez putina jest bardzo prawdopodobne, a zaatakowanie kraju nato bronią konwencjonalną więcej niż pewne - zaraz po zrównaniu z ziemią charkowa i kijowa.

    podzielam twoje zdanie w sprawie sankcji dla rosjan, szczególnie tych, którzy otwarcie popierali putina.
    wszystko jednak wskazuje na to, że obawa termińskiego o udział w emila w lidze i pieniądze stracą wkrótce zupełnie na znaczeniu. nie będzie miał też kto się tutaj o to spierać, bo wszyscy będziemy walczyć o życie swoje i swoich rodzin.

  29. Powrót do góry    #1011
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Tak czytam niektóre wypowiedzi. Sądzę, że dla dobra żużla polskiego i światowego - Termiński i Apator powinien zakończyć starty w lidze. Zawiesić czy jakoś. No nie wiem. Na pewno na nasze miejsce znajdzie się chętny który wystartuje w najlepszej i najbogatszej żużlowej lidze świata.

  30. Powrót do góry    #1012
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Liczę na moralną przyzwoitość pozostałych prezesów, że stwierdza iż nie wystąpią przeciwko drużynom z rosyjskimi żużlowcami w składzie (i nie istotne czy to ruski-ruski czy pseudo wizowy przebieraniec).

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022), dockm (03-03-2022)

  32. Powrót do góry    #1013
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie chcę cię martwić, wełna, ale oglądałem właśnie wywiad z kasparowem (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, kto to jest i dlaczego go cytuję), który twierdzi, że mamy 3. wojnę światową w fazie wstępnej, a użycie broni jądrowej przez putina jest bardzo prawdopodobne, a zaatakowanie kraju nato bronią konwencjonalną więcej niż pewne - zaraz po zrównaniu z ziemią charkowa i kijowa.

    podzielam twoje zdanie w sprawie sankcji dla rosjan, szczególnie tych, którzy otwarcie popierali putina.
    wszystko jednak wskazuje na to, że obawa termińskiego o udział w emila w lidze i pieniądze stracą wkrótce zupełnie na znaczeniu. nie będzie miał też kto się tutaj o to spierać, bo wszyscy będziemy walczyć o życie swoje i swoich rodzin.
    Podrzuć link do tego wywiadu ewentualnie gdzie to widziałeś? Nie strasz bo i tak za dużo jest tego w mediach.

  33. Powrót do góry    #1014
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dokladnie, to co sie dzieje spowoduje 3 wojne swiatowa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Uj z żużlem. Tylko w Polsce go znamy.
    Sportowców rosyjskich w znaczacych dyscyplinach naprawdę można było by wykorzystac do dobrych celów. Zamiast flagi krajowej koszulka z napisem np."przepraszamy za Ukrainę" i jazda. Jak nie to wypad.
    NIECH JAK NAJWIECEJ rusków zna prawdę.

    P. S. Trzeba wziąść Termosa znowu na klatę. No zblaznil się.

  35. Powrót do góry    #1016
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Zawsze moga jeszcze zrzec sie obywatelstwa, ale to chyba srednio bezpieczne dla ich rodzin.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #1017
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Podrzuć link do tego wywiadu ewentualnie gdzie to widziałeś? Nie strasz bo i tak za dużo jest tego w mediach.

    widziałem to w tv.
    nie straszę, ja się z tym już pogodziłem, a i sam kasparow był bardzo spokojny i rzeczowy.
    powiedział dokładnie, że 3. wojnę światową już mamy, choć jeszcze nie w fazie gorącej, która wkrótce nastąpi.

  37. Powrót do góry    #1018
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ten się naoglądał TV i zesrał w majty. Żużla nie będzie.
    Włącz jeszcze Jackowskiego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #1019
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Oho, naczelna panikara forum sie odpaliła xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #1020
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ten się naoglądał TV i zesrał w majty. Żużla nie będzie.
    Włącz jeszcze Jackowskiego.

    nikt tak nie srał w majty jak ty, gdy wchodził covid-19
    jak to leciało?
    zniewolenie jednostki, brak gotówki, chipy..

    dziś sytuacja jest niewyobrażalnie poważniejsza.
    poza tym ja tylko cytuję człowieka, który parę lat temu dokładnie przewidział to, co się dziś dzieje. nie "zobaczył" w pijackich zwidach, ani wyczytał w necie na forum dla freaków, ale przeanalizował i wywnioskował na podstawie bardzo dobrej znajomości putina, rosjan, oligarchów, tamtego systemu politycznego, historii i własnych doświadczeń.

    nie chcesz go słuchać, więc słuchaj dalej kukiza, ja ci nie zabraniam.

  40. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Uj z żużlem. Tylko w Polsce go znamy.
    Sportowców rosyjskich w znaczacych dyscyplinach naprawdę można było by wykorzystac do dobrych celów. Zamiast flagi krajowej koszulka z napisem np."przepraszamy za Ukrainę" i jazda. Jak nie to wypad.
    NIECH JAK NAJWIECEJ rusków zna prawdę.
    Mialoby to dużo większy sens i przyniosło więcej korzyści dla walki o aktywność rosyjskiej ludności niż mówienie im spierd...
    Ale już dawno w tym pędzie przestano używać rozumu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Havelock (02-03-2022)

  42. Powrót do góry    #1022
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nikt tak nie srał w majty jak ty, gdy wchodził covid-19
    jak to leciało?
    zniewolenie jednostki, brak gotówki, chipy..

    dziś sytuacja jest niewyobrażalnie poważniejsza.
    poza tym ja tylko cytuję człowieka, który parę lat temu dokładnie przewidział to, co się dziś dzieje. nie "zobaczył" w pijackich zwidach, ani wyczytał w necie na forum dla freaków, ale przeanalizował i wywnioskował na podstawie bardzo dobrej znajomości putina, rosjan, oligarchów, tamtego systemu politycznego, historii i własnych doświadczeń.

    nie chcesz go słuchać, więc słuchaj dalej kukiza, ja ci nie zabraniam.
    No widzisz ja się bałem o decyzje rządów i niestety wiele z tego się spełniło (chociaż o chipach to akurat nie pisałem), a twój przyjaciel psychol Blacktop przez rok nie wychodził z domu w obawie przed infekcją XD

    No cytujesz ale latasz z tym w każdym wątku z pełnymi gaciami, a jeszcze wczoraj z zielonogórskimi ziomkami rozkminialiście jak to słaba jest armia Putina.

    Swoją drogą, co należy w takim razie zrobić z moskiewskimi namiestnikami w Polsce takimi jak Kwaśniewski (ulubiony rozmówa Dryły) czy Miller? Masz jakiś pomysł?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Swoją drogą, co należy w takim razie zrobić z moskiewskimi namiestnikami w Polsce takimi jak Kwaśniewski (ulubiony rozmówa Dryły) czy Miller? Masz jakiś pomysł?
    a ty dalej o emilu?
    naprawdę tak ci żal tego putinowskiego przygłupa?

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Spartan (02-03-2022)

  45. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen psycholu napisz list do putlera. Nadajesz się idealnie na komunistycznego propagandzistę. ********** takie kocopoly bezzmozgu ze z litosci ci biedaku nie odpowiadalem ty ruski kundlu. Ze zwyklej ludzkiej litosci rozumiesz kacapie yebany?

    Mam ci wysyłać biedaku pocztówkę z każdego miejsca na swiecie zeby ci uświadomić w jakiej jesteś życiowej doopie ty kacapie?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #1025
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Gdyby faktycznie chcieli dolozyc ruskim, to smialo - wykluczac ich i otwieramy od nowa okienko transferowe. Wszystkie kontrakty anulowane. Kasa na przygotowanie do sezonu? A jaki to problem, skoro w przypadku wywalenia ruskich nim nie jest?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #1026
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a ty dalej o emilu?
    naprawdę tak ci żal tego putinowskiego przygłupa?
    Ani przez moment nie pisalem o Emilu i jeżeli ma być taki kompromis, że zawieszą Sajfutdinowa, a dadzą spokój innym sportowcom (w tym żużlowcom innych klubów), zwykłym obywatelom Rosji, a Polacy się opanują w źle skierowanej nienawiści - biorę to w ciemno. Nie jestem fanem ani jego, ani jakimś zagorzałym kibicem Apatora. Ale widzę, że to co się dzieje, jest całkowitym oderwaniem od rzeczywistości i działaniami poza prawnymi. Szok trochę to tłumaczy, ale tylko trochę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen sam nie wie już o czym pisze. Odyebało mu kompletnie. Biedak.
    Najbardziej bawi mnie jak deklaruje, że nie jest jakimś (zagorzałym) fanem Anatopa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #1028
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Za to, wszystko to co ty piszesz nikogo nie bawi, bo nawet ci, którzy są po twojej stronie, wiedzą, że jest to bełkot chorego psychicznie człowieka.
    No może zabawne było jedynie, jak cię kumpel po szalu na policję podał i cały dzień zesrany siedziałeś. To faktycznie był top fun w historii tego forum.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie chcę cię martwić, wełna, ale oglądałem właśnie wywiad z kasparowem (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, kto to jest i dlaczego go cytuję)
    Kandydat na prezydenta Rosji. Jak widać kampania wyborcza oficjalnie ruszyła.

  51. Powrót do góry    #1030
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    .
    Trzeba sankcjami odciąć Rosje i każdego Rosjanina od wszystkiego, od cywilizowanego świata, od normalnego życia.
    Czy także tych lekarzy, Rosjan, którzy leczą w Polsce ludzi, w tym teraz też Ukraińców? Wywalić z roboty i wywieżć do Kaliningradu?
    Czy też tych Rosjan (pozdro Michaił), którzy razem z Białorusinami i Ukraińcami spotykają się by protestować przeciwko Putinowi i wojnie pod pomnikiem Kopernika?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (03-03-2022)

  53. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    buszmen napisał:
    Za to, wszystko to co ty piszesz nikogo nie bawi, bo nawet ci, którzy są po twojej stronie, wiedzą, że jest to bełkot chorego psychicznie człowieka.
    No może zabawne było jedynie, jak cię kumpel po szalu na policję podał i cały dzień zesrany siedziałeś. To faktycznie był top fun w historii tego forum.
    Nic dziwnego że śmieją się z ciebie koledzy po szalu bo wyglądasz i zachowujesz się jak narkoman.
    Jeśli dla ciebie top fun jest sytuacja jak ktoś na kogoś donosi na policję to tylko świadczy o twoim mentalu blokersa i wysokości sufitu.
    Najbardziej bawi mnie jednak jak wypowiadasz się za ogół ludzi, jakaś nieprawdopodobna megalomania zwykłego lumpa.
    Jesteś chodzącą kompromitacją, chodzącym wstydem i wyrzutem sumienia tego forum. Zrobiłeś ze swoich klakierów totalnych idiotów yebany rusofilu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-03-2022 o 20:59
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  54. Powrót do góry    #1032
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    buszmen napisał:

    Nic dziwnego że śmieją się z ciebie koledzy po szalu bo wyglądasz i zachowujesz się jak narkoman.
    Jeśli dla ciebie top fun jest sytuacja jak ktoś na kogoś donosi na policję to tylko świadczy o twoim mentalu i wysokości sufitu.
    Najbardziej bawi mnie jednak jak wypowiadasz się za ogół ludzi, jakaś nieprawdopodobna megalomania zwykłego lumpa.
    Jesteś chodzącą kompromitacją, chodzącym wstydem i wyrzutem sumienia tego forum. Zrobiłeś ze swoich klakierów totalnych idiotów yebany rusofilu.
    No dalej dalej, rozkręcaj się psycholu. Masz okazję naubliżać, tak jak wygląda każdy dzień twojego życia. Nie hamuj się, po mnie to spływa.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spyerdalaj ruski psycholu.
    Poczułeś się bratem Putlera przez chwilę?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-03-2022 o 21:08
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  56. Powrót do góry    #1034
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Emil robi szach mat a'la Holta i tyle w temacie. Moralnie ktoś coś może zarzucić, ale gość mieszka w Polsce dobre 18 lat, tu ma firmę, płaci podatki, do Rosji lata od święta, potępia to co się dzieje, nie sądzę że głosował na partię tego ***** czy na niego samego przez te lata.

    Męczyć ludzi urodzonych w Rosji tylko dlatego, że mają za miejsce urodzenia wpisaną wieś w Rosji, a od wielu lat żyją i pracują gdzie indziej, mentalnie również się przestawiając? Bzdura. Czugunowa też wywalą, mimo że jechał z orłem na piersi?

    To może wypieprzmy też np. Michała Figurskiego, urodzonego w Rosji, dziennikarza inwalidę.

    Jestem za odseparowaniem Rosji od Zachodu na długie lata, za zerwaniem wszelkich kontaktów, handlowania, postawieniem płotu jak i z Białorusią. Ale widzę, że może w świecie sportu zaraz dojść do sytuacji, że zrobimy krzywdę paru naprawdę niewinnym osobom.

  57. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kandydat na prezydenta Rosji. Jak widać kampania wyborcza oficjalnie ruszyła.
    buahahahaha
    założę się, że pierwszy raz dzisiaj przeczytałeś tutaj o kasparowie i tylko tyle co powyżej doczytałeś sobie w wikipedii
    naprawdę miałem cię za mądrzejszego, a ty jesteś bardzo słabym zawodnikiem, zabovsky.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •