Strona 98 z 147 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Poczytajcie sobie jak wyglądało wyzwolenie Torunia i co sowieci robili z waszymi kobietami.
    Nic dziwnego, że co drugi nosi rosyjsko brzmiący nick i tęskni za ruskimi.
    Niczego do was nie mam, nawet szacunku.
    Jesteś po prostu głupi. Polska jest państwem prawa i prawo pełni w Polsce rolę nadrzędną. Głupawe cwaniaczki co tylko kombinują jak to prawo obejść, może tego nie rozumieją, ale prawo w demokratycznym państwie prawa pelni nadrzędną rolę zawsze. A w myśl polskiego prawa Artiom Laguta,Emil czy Miskowiak, Woryna, Janowski Pawlicki, mają dokładnie taki sam status, który określa ich prawa i obowiązki, nadaje również bierne i czynne prawo wyborcze które wynika z obywatelstwa. I każdego z wyżej wymienionych zgodnie z obowiązującym prawem, możemy nazywać Polakiem. Polak to osoba posiadająca obywatelstwo polskie i tyle. Nie ma w definicji nic o żadnym poparciu kogoś, czy braku poparcia, nawet nic o licencji nie ma z jaką się startuje. Emil czy Artiom są Polakami i to że Ty się z tym nie zgadzasz, nie ma żadnego znaczenia. Mają uregulowany status prawny na linii państwo polskie - oni, i on określa ich jako pełnoprawnych obywateli. Pretensje to możesz mieć do tych co to obywatelstwo nadali, ich możesz wyzywać, ubliżać. Ja traktując ich jak Polaków, respektuje prawa nadane im przez państwo Polskie w pełnym majestacie. Ty ubliżając im, plujesz na państwo Polskie. Zachowujesz się jak Kaczyński który mówi że mu się wyroki nie podobają sądów, każdy musi ich respektować nie ważne czy to Blacktop, czy Kaczyński czy Sikora z PZM. Każdy obywatel, powinien szanować swoją ojczyznę. Ty tego nie robisz. Wstyd mi za ciebie. Jak można pluc na procedury legislacyjne w państwie demokratycznym do których nikt nie ma zastrzeżeń, jak można pluć na Konstytucje tak wyczekiwaną po latach ucisku nad która suweren pochylił się w referendum. Jakim prawem? Jakim trzeba być ograniczonym, by tak pisać. To są Polacy, jeżeli nie zgadzasz się z tym, masz z tym problem, możesz wnioskować do odpowiednich organów, nikt ci nie broni, ale szanuj na litość prawo. Chcesz być glupi, bądź głupi, ale nie atakuj naszej ojczyzny i obowiązujących regulacji. I jeszcze masz czelność coś o ofiarach pisać ? Te ofiary ginęły by można było utworzyć Konstytucję w wolnym państwie,w Ty masz w dupie ta Konstytucję. W dupie to mam czy mają te paszporty bo tak im wygodniej, podoba im się godło, czy po prostu chcieli bo tu mieszkają. Dostali je zgodnie z prawem, należały im się,nikt im nic nie ułatwił, ani nie załatwił żony, dostali je bo im się należały i musimy wszyscy to uszanować, tak jak szanujemy prawo. Chyba że nie szanujemy, ale to wtedy nie mamy o czym rozmawiać.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    atrock92 (02-08-2022), sir_Coolek (02-08-2022)

  3. Powrót do góry    #4367
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Serio, próbujesz dyskutować z trollem?

  4. Powrót do góry    #4368
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Staram się nie dyskutować, ale czasem ulegne

  5. Powrót do góry    #4369
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    kto pisał o Kuberze w Apatorze?

  6. Powrót do góry    #4370
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,369
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Odmieniło się Dominikowi i jednak nie chce jeździć z Emilem w parze

  7. Powrót do góry    #4371
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    kto pisał o Kuberze w Apatorze?
    Kingpin, ale to był trolling jeśli dobrze odebrałem intencje

  8. Powrót do góry    #4372
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    kto pisał o Kuberze w Apatorze?
    Pisalem,a co?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    kto pisał o Kuberze w Apatorze?
    brawo, tej wrzutki nawet ostaf nie łyknął
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Powrót do góry    #4374
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Dominik ze lzami w oczach przepraszal ,ze zostaje jednak w Lublinie,zdarza sie, ale teraz energo mnie rozliczy.
    Nie wiem co mam robic
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #4375
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dominik ze lzami w oczach przepraszal ,ze zostaje jednak w Lublinie,zdarza sie, ale teraz energo mnie rozliczy.
    Nie wiem co mam robic
    Podaruj mu piwo butelka_turbogeezer@2x.png
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  12. Powrót do góry    #4376
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Piernik tyle się opisales a w zamian dostaniesz tylko ruską onuca.

    P.S. browar kingpin to jeden z najlepszych polskich browarów, trzyma stałe wysoki poziom i w zasadzie nie zdazylo mi się wtopa w ich wykonaniu, także polecam.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #4377
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ale gdzie takie cudo kupić?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #4378
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta

    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  15. Powrót do góry    #4379
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale gdzie takie cudo kupić?
    Jak bedziesz w Toruniu na mieście, to przeważnie jest w Krainie Piwa (Pod Modrym Fartuchem).
    Szkoda, że tam już żużla nie puszczają.

  16. Powrót do góry    #4380
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @Piernik odleciałeś totalnie. Emiliano powiedział wprost, że polski paszport służy mu tylko do spraw logistycznych i nie jest zainteresowany jazdą jako Polak, a ty się biedaku zakiwałeś.
    @awkop, gdyby nie zdjęcia w internecie ze sklepu mięsnego i białych kozaczków to bym dalej myślał, że jestem w podstawówce osiołku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #4381
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    w każdym w Polsce sklepie z kraftowym piwem
    każdy ma swój gust więc nie będę szczegółowo pozycjonował, ale myślę że dla większości piwoszy TOP10 browarów

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomTOM za jego przydatny post!

    j-rules (02-08-2022)

  19. Powrót do góry    #4382
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Z doświadczenia zawodowego mogę napisać, że weekend ze SGP w Toruniu, to dla branży turystycznej istne żniwa. Impreza o międzynarodowym charakterze, która od lat przyciąga kibiców. Wolnych miejsc w hotelach ze świecą szukać od dawna, albo trzeba być przygotowanym na kosmiczne ceny. Kończy zazwyczaj sezon, a i nie ma ryzyka jej odwołania. Za takie imprezy płaci się więcej, a nie jest to na kieszeń przeciętnego toruńskiego kibica, który i na ligę dużo, dużo tańszą niekoniecznie chce przyjść.
    Innymi słowy SGP w Toruniu to markowy produkt turystyczny, którego cykliczność ma olbrzymie znaczenie dla branży i od dawna nie jest skierowana do miejscowych. Pod tym względem przewyższa o kilka klas pozostałe rundy SGP w Polsce.
    Pisanie, że powinno się zrobić w Toruniu 2-3 letnią przerwę, to wbrew interesom miasta i jego mieszkańców. Trochę więcej świadomości proszę.
    Tak, tak. Jeden nocleg postawi na nogi całą branżę turystyczną w Toruniu. Trochę powagi.
    SGP jest potrzebne po to, aby uzasadnić sens wybudowania za horrendalną sumę stadionu żużlowego, który nigdy się nie spłaci. Zaleski dokąd będzie prezydentem będzie przepłacał kacyków z BSI, czy kto przejmie ten cyrk na kółkach. Niech organizują sobie ten turniej ale bez udziału miejskich pieniędzy, skoro to taki rarytas.

  20. Powrót do góry    #4383
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jak bedziesz w Toruniu na mieście,.
    Przeciez to sie rozumie samo przez sie!
    Piszesz tak jakbym jechal do Bydgoszczy i chcial isc
    na miasto.Wtedy musialbym isc 40 km.


    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta


    Od piatku bede w Toruniu,nieco dluzej niz zwykle wiec
    moze bedzie okazja mnie rozliczyc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #4384
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale gdzie takie cudo kupić?
    w Polsce to i w lidlu sie zdazaja, na pewni w jakims wiekszym auchanie mozna trafic. A jak nie to zawsze sa sklepy specjalistyczne.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #4385
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    297
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Jeśli Emil ma jeździć jako PL to czysto sportowo - ja podziękowałbym Pawłowi, a nie Jackowi.
    Jeśli jednak chodzi o czysto ludzką sympatię - Jacka trudno lubić, to jednak trochę parówka. Dziwnie będzie bez Holderów, ale taki los zgotowały nam władze ekstralipy bzdurnym U-24 i nic nie poradzimy.

  23. Powrót do góry    #4386
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Jeśli Emil ma jeździć jako PL to czysto sportowo - ja podziękowałbym Pawłowi, a nie Jackowi.
    Jeśli jednak chodzi o czysto ludzką sympatię - Jacka trudno lubić, to jednak trochę parówka. Dziwnie będzie bez Holderów, ale taki los zgotowały nam władze ekstralipy bzdurnym U-24 i nic nie poradzimy.
    Przestan, Pawel musi byc. Chimerycznosc Holderow juz mi sie przejadla przez te wszytkie lata. Lubie, szanuje ale przewietrzenie szatni dobrze zrobi.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    orlosep (03-08-2022)

  25. Powrót do góry    #4387
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Chimerycznosc Holderow juz mi sie przejadla przez te wszytkie lata. Lubie, szanuje ale przewietrzenie szatni dobrze zrobi.
    A jacy to zawodnicy przy obecnych torach, tunerach i tłumikach nie są chimeryczni? Można ich naprawdę łatwo policzyć.
    A wachlowanie połową składu co roku za bardzo nie wiadomo dokąd może nas zaprowadzić.
    O idiotyczności zaś tego dokąd zmierza ten sport świadczy to, ze kiedyś rynek transferowy trwał spokojnie do końca stycznia, a teraz
    w sierpniu mamy prawie wszystko już wiadome.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #4388
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A jacy to zawodnicy przy obecnych torach, tunerach i tłumikach nie są chimeryczni? Można ich naprawdę łatwo policzyć.
    A wachlowanie połową składu co roku za bardzo nie wiadomo dokąd może nas zaprowadzić.
    O idiotyczności zaś tego dokąd zmierza ten sport świadczy to, ze kiedyś rynek transferowy trwał spokojnie do końca stycznia, a teraz
    w sierpniu mamy prawie wszystko już wiadome.
    Jakie wachlowanie? Odchodzi jeden zawodnik bo musi z uwagi na przepis u24. Gdyby nie było banu ruskich w tym roku to tym bardziej Jack zostałby odstrzelony już w czerwcu.

    Emil
    Dudek
    Lambo
    Paweł
    Kvech
    Lewy
    Denis
    Affelt

    Walczymy o medale za rok

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    mszat (02-08-2022)

  28. Powrót do góry    #4389
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Walczymy o medale za rok
    nie wiem, o to by trzeba zapytać zielonogórską wyrocznie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #4390
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Jakie wachlowanie? Odchodzi jeden zawodnik bo musi z uwagi na przepis u24. Gdyby nie było banu ruskich w tym roku to tym bardziej Jack zostałby odstrzelony już w czerwcu.

    Emil
    Dudek
    Lambo
    Paweł
    Kvech
    Lewy
    Denis
    Affelt

    Walczymy o medale za rok
    Na dziś zostaje Lambo i Dudek, oraz Lewy, Denis, Affelt. Czy będzie Holder, Paweł to jeszcze się zobaczy i kto będzie na U-24 też. Czyli 3/7/
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #4391
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Przed nami wazny mecz ze Sparta ktory moze ulozyc nam PO.
    Ze Sparta musi byc przynajmniej remis jesli chcemy byc w czworce.
    W tym meczu sie zobaczy ktory jest bardziej himeryczny.
    Jednak ostatnie wyniki nie wroza dobrze,bo oprocz Pawla i Jacka,
    Lambo tez obnizyl loty.Ani w Ostrowie ani w Vojens nie bylo widac u niego szybkosci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #4392
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Stal Gorzów traci Palucha, do tego wątpliwy jest powrót Vacula na pierwszy mecz PO. Wygrana ze Spartą sprawia ze trafimy na Stal, a to daje duże szanse na załapanie się do czwórki i kolejne 4 mecze.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    orlosep (03-08-2022)

  33. Powrót do góry    #4393
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ale im żre.
    Nic tylko współczuć.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #4394
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Tych kontuzji rzeczywiście mają za dużo w tym sezonie,ale gdyby doszło do plejofów z GOR to wydaje się, że i my i oni tak samo osłabieni i korzystający z ZZ za jednego z liderów.

  35. Powrót do góry    #4395
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    297
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Najpierw musielibyśmy wygrać z Wrocławiem, który jest obecnie dużo silniejszym rywalem niż Gorzów.

  36. Powrót do góry    #4396
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ale żenująca postawa (poza Lewandowskim) naszej u24 w Ostrowie. Na razie 21-57.
    Komplet wykluczeń za niestawienie sie pod taśmę maja Czajkowski i Ruminski. Ten niby utalentowany Henriksson
    2wd000
    Wstyd

  37. Powrót do góry    #4397
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ale żenująca postawa (poza Lewandowskim) naszej u24 w Ostrowie. Na razie 21-57.
    Komplet wykluczeń za niestawienie sie pod taśmę maja Czajkowski i Ruminski. Ten niby utalentowany Henriksson
    2wd000
    Wstyd
    To zasłona dymna przed meczem z Wrocławiem u siebie...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #4398
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Od piatku bede w Toruniu,nieco dluzej niz zwykle wiec
    moze bedzie okazja mnie rozliczyc.
    Na meczu też?
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  39. Powrót do góry    #4399
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Karol na TT donosi, że Paweł na dwa lata zostaje. Priorytetem na u24 Kvech

  40. Powrót do góry    #4400
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    "On w ogóle źle siedzi na motocyklu. Nie panuje nad niczym. Nie wiem kto go szkolił i kto mu dał licencję, ale szkoda chłopaka - mówi nam Bogusław Nowak, trener żużlowej młodzieży."




    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...-l,nId,6185561

  41. Powrót do góry    #4401
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Na meczu też?
    Tak, na meczu też.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #4402
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak, na meczu też.

    ale wiesz, przegramy i masz zakaz stadionowy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #4403
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    9. Dudek
    10. Kvech
    11. Sajfutdinow
    12. Przedpełski
    13. Lambert
    - Lewandowski, Zieliński, Affelt.

    Skład słabszy niż w 2022, ale byliśmy chyba przygotowani, że zastąpić Lamberta na U24 nie uda się.
    Jednocześnie, poza Spartą Wrocław, która w 2023 powinna być hegemonem, Apator razem z Włókniarzem, Motorem i Unia powinien być tą drugą siłą ligi walczącą o medale.
    Ogólnie - pozytywnie. Wszyscy na 2letnie kontrakty, czyli po sezonie 2023 wykrwawić się na Przyjemskiego i w 2024 walka o DMP.

    Ciekawe, ile będzie można wycisnąć z Kvecha. Chłop ma potencjał i dalej 21 lat, ale czy będzie w stanie jechać na poziomie 5-6 punktów? Kiedyś na podobej zasadzie Sparta wzięła Milika, a gdy wszyscy się śmiali on przyjechał na debiut do Torunia i zrobił 7+2.
    Trzeba na pewno dopilnować jego okresu zimowego, kwestii sprzętowych itd. Był w teamie Zupinskiego ten były mechanik Grigorija Łaguty, może jest szansa załatwić go Kvechowi?

    --------------------------------------------------------------------------------------

    Najważniejszy mecz sezonu w niedziele. Zwycięstwo ze Sparta daje realna szansa na walke w 1/4 i awans do 1/2, który biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności tego sezonu byłby ogromnym sukcesem. A wiadomo - w półfinale Apator już tylko może, reszta musi. Więc wszystko może się wydarzyć.
    Porażka i jazda z Motorem/Włókniarzem niestety mocno nam horyzont na półfinał ogranicza.
    Nadzieja w ostatnich występach Jacka w SONie, ale Sparta ewidentnie też odżyła. 45:45 biorę w ciemno.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Awkop (03-08-2022)

  45. Powrót do góry    #4404
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    297
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    9. Dudek
    10. Kvech
    11. Sajfutdinow
    12. Przedpełski
    13. Lambert
    - Lewandowski, Zieliński, Affelt.

    Skład słabszy niż w 2022, ale byliśmy chyba przygotowani, że zastąpić Lamberta na U24 nie uda się.
    Nie jestem przekonany czy słabszy. Albo inaczej - słabszy niż w lutym 2022 ale uważam że mocniejszy niż dziś. Nie było w zasadzie meczu żeby co najmniej jeden senior pojechał słabiej. Odejdzie kilku mocnych juniorów, a u nas Affelt powinien wzmocnić rywalizację. Wielką niewiadomą będzie Emil.

  46. Powrót do góry    #4405
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    9. Dudek
    10. Kvech
    11. Sajfutdinow
    12. Przedpełski
    13. Lambert
    - Lewandowski, Zieliński, Affelt.
    Dudek, Lambert ok. Ale obaj mają gorsze serie biegów choćby vide Lambert w Ostrowie.
    Kvech totalna niewiadoma, równie dobrze mogą być 3, albo i tylko 1 punkt w meczu.
    Emil po powrocie (mam nadzieję, że jako Rosjanin, a nie Polak) - też nie wiadomo...
    Paweł w tym roku zjechał zdecydowanie w dół.
    Jakieś nadzieje? Affelt? Lewandowski? Nadzieje...
    To wcale nie jest skład, który wygląda tak różowo, zwłaszcza w przypadku jakiejkolwiek,
    nawet chwilowej kontuzji, czy słabszej dyspozycji Dudka lub Lamberta. Tak na drugą
    czwórkę... a czy bliżej 5, czy 7 miejsca?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #4406
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    931
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dudek, Lambert ok. Ale obaj mają gorsze serie biegów choćby vide Lambert w Ostrowie.
    Kvech totalna niewiadoma, równie dobrze mogą być 3, albo i tylko 1 punkt w meczu.
    Emil po powrocie (mam nadzieję, że jako Rosjanin, a nie Polak) - też nie wiadomo...
    Paweł w tym roku zjechał zdecydowanie w dół.
    Jakieś nadzieje? Affelt? Lewandowski? Nadzieje...
    To wcale nie jest skład, który wygląda tak różowo, zwłaszcza w przypadku jakiejkolwiek,
    nawet chwilowej kontuzji, czy słabszej dyspozycji Dudka lub Lamberta. Tak na drugą
    czwórkę... a czy bliżej 5, czy 7 miejsca?
    Bierzcie Tondera bo to pewniak nie to co Kvech. W dodatku objezdzony w Ekstralidze i zawodnik krajowy. Bynajmniej tak sadzi jeden z użytkowników tego forum .

  48. Powrót do góry    #4407
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dudek, Lambert ok. Ale obaj mają gorsze serie biegów choćby vide Lambert w Ostrowie.
    Kvech totalna niewiadoma, równie dobrze mogą być 3, albo i tylko 1 punkt w meczu.
    Emil po powrocie (mam nadzieję, że jako Rosjanin, a nie Polak) - też nie wiadomo...
    Paweł w tym roku zjechał zdecydowanie w dół.
    Jakieś nadzieje? Affelt? Lewandowski? Nadzieje...
    To wcale nie jest skład, który wygląda tak różowo, zwłaszcza w przypadku jakiejkolwiek,
    nawet chwilowej kontuzji, czy słabszej dyspozycji Dudka lub Lamberta. Tak na drugą
    czwórkę... a czy bliżej 5, czy 7 miejsca?
    Druga czwórkę? Stal pojedzie Fajferem i Jasinskim, GKM wiadomo i beniaminek to 3 wyraźnie słabsze zespoły. Unia Leszno będzie minimalnie słabsza, a Sparta, Motor i Włókniarz mocniejsze. Będziemy na papierze 4 siłą ligi, z perspektywami na miejsca 2-5 na koniec sezonu.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    JohnFajera (03-08-2022)

  50. Powrót do góry    #4408
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dudek, Lambert ok. Ale obaj mają gorsze serie biegów choćby vide Lambert w Ostrowie.
    Kvech totalna niewiadoma, równie dobrze mogą być 3, albo i tylko 1 punkt w meczu.
    Emil po powrocie (mam nadzieję, że jako Rosjanin, a nie Polak) - też nie wiadomo...
    Paweł w tym roku zjechał zdecydowanie w dół.
    Jakieś nadzieje? Affelt? Lewandowski? Nadzieje...
    To wcale nie jest skład, który wygląda tak różowo, zwłaszcza w przypadku jakiejkolwiek,
    nawet chwilowej kontuzji, czy słabszej dyspozycji Dudka lub Lamberta. Tak na drugą
    czwórkę... a czy bliżej 5, czy 7 miejsca?
    Akurat Kvech jest bardzo przewidywalnym zawodnikiem. Nie liczcie na 10 pkt/mecz. ale te 4-5 regularnie będzie woził. Oczywiście czasem/rzadko może się zdarzyć 2pkt.mecz, a czasami 8, ale zazwyczaj będzie jak wcześniej pisałem.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Bierzcie Tondera bo to pewniak nie to co Kvech. W dodatku objezdzony w Ekstralidze i zawodnik krajowy. Bynajmniej tak sadzi jeden z użytkowników tego forum .
    Przynajmniej.

  51. Powrót do góry    #4409
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jesli sklad sie potwierdzi a raczej nie ma innej opcji,to jedziemy o majstra w 2022.
    Szkoda Jacka,ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.
    Nie wiem po co trzymaja tego U24 skoro stworzyli lige U24.
    Pewnie zniosa ten przepis jak Dryla z Majewskim pozwoli a pozwoli za rok,jak
    Kubera juz sie nie bedzie na U24 lapal.
    Kurcze,z Jackiem moglibysmy zdobyc majstra w przyszlym roku 2 razy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #4410
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Bierzta Lamparta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •