Strona 140 z 147 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,256 do 6,300 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6256
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    bobek fan klubu zarzadzanego przez gangusa, ktory okradal zawodnikow, a najglupszego z ruskow zrobil zawodnikiem wszechczasow (czym naplul w ryj Jarmule, Cieslakowi, Drabikowi, Jusze i Przygodzkiemu) pisze o wartosciach i honorze. Nie moge przestac sie smiac.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Awkop (24-10-2022), Lipa_PL (25-10-2022), Marucha (25-10-2022), Penhall (24-10-2022), Spartan (24-10-2022), antyprzemek (27-10-2022), j-rules (24-10-2022), karolcp3 (26-10-2022), rotapa (25-10-2022), sparta_mistrz (24-10-2022), wokie (28-10-2022)

  3. Powrót do góry    #6257
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Konfabulujesz sympatyku putina. Bobek to cię zrobił paluchem. To ze gość okradał klub a jakieś radio kilkanaście lat temu! nazwało griszę zawodnikiem stulecia to nie ma znaczenia ze jesteście ruskimi sługusami. To ze jestes ruska koorwą nie da się wytlumaczyc powolujac się na jakiegoś zmarłego gangstera. Kompletnie jesteś odklejony jak reszta patusów tutaj. Brak wartości i honoru. To nie opinia to fakt. Chyba, że twoje życie i wartości koncentrują się na tym, żeby jakaś drużyna jeżdżąca w kółko była wyżej niż drużyna z Częstochowy. Idealnie pasuje do ciebie wasza przyśpiewka: Mniej niż zero.
    Zawsze wiedziałem, że jesteście zaburzeni. Jak to pisałeś w internecie pod ruskimi postami? Dobrzy ludzie muszą trzymać się razem. Nie mogę przestać się śmiać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-10-2022 o 20:58
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #6258
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    paparuch blackgay pisze o honorze buhaha, swiat sie smieje

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Buszmen (26-10-2022), antyprzemek (27-10-2022), wokie (28-10-2022)

  6. Powrót do góry    #6259
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że Spartan znajduje się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    Mam taki komunikat kilka czy nawet kilkanaście razy dziennie pod swoimi wpisami. Codziennie. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #6260
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że Spartan znajduje się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    Mam taki komunikat kilka czy nawet kilkanaście razy dziennie pod swoimi wpisami. Codziennie. Nie mogę przestać się śmiać.
    paparuchu odpowiadasz na posty ktore pisze, idioto z blachowni. no i jak tam polatales sobie wczoraj samolotem w chorzowie, bo mi zyczliwi przeslali fotke jak tam latales o czym pisales tu na forum samoloty-duze-chorzow.jpg

  8. Powrót do góry    #6261
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    I tak kilka razy dziennie. Co ciekawe na kompie nie widżę nawet tego komunikatu, tylko na komórce. Muszę mieć takiego kundla który łazi wszedzie za mną na forum, ale taka jest cena zadawania się z patologią i ludźmi z zaburzeniami.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #6262
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Proponuje Blacki zebys w koncu odpuscil.
    Poczekaj na oficjana decyzje,wtedy sie okaze kto
    sie nie bedzie mogl przestac smiac i albo
    przyjedziesz do Torunia ze swoimi wyimaginowanymi
    funflami zrobic kartoniade i spalic wszystkie busy albo
    bedziesz triumfował a my uciekniemy z Emilem do Moskwy.
    Ty naprawde nie widzisz jaka zenujaca szopke tu odstawiasz
    klepiac w kolko te brednie o ruskich sportowcach i slugach Putina?
    Naprawde nie dosc ci tych strzalow w pysk ktore otrzymujesz co jakis czas czytajac
    wyniki chocby z kortow tenisowych,boisk pilki recznej czy ligi NHL?
    Wmawiasz sobie jakies idiotyzmy i szukasz podobnych idiotow czy o co ci chodzi
    z ta krucjata oparta tylko na wlasnych projekcjach?
    Przeciez jestes swiatowcem to chyba wiesz co sie w swiecie sportu dzieje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    JD (25-10-2022), antyprzemek (27-10-2022), artek1970 (26-10-2022)

  11. Powrót do góry    #6263
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    A to jest jeszcze wątek żużlowy ? Myśle wejdę zobaczyc co u moich wrogów za miedzy a tu gruuuuba jazda i poczulem sie nijako .

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    Morciasz (25-10-2022), Semen (25-10-2022), wokie (26-10-2022)

  13. Powrót do góry    #6264
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    A to jest jeszcze wątek żużlowy ? Myśle wejdę zobaczyc co u moich wrogów za miedzy a tu gruuuuba jazda i poczulem sie nijako .
    Jak to dawno, dawno temu napisał Kopernik - zła moneta wypiera dobrą monetę, tak i niestety i tu - chamstwo, knajactwo, tromtadractwo wypiera kulturę, styl i merytorykę z tego wątku....

    A tu taki wiekopomny wywiad.... regulować co się da i jak się, bo pieniądze są:
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...5K-23wwHMxmoEg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #6265
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    Proponuje Blacki zebys w koncu odpuscil.
    Poczekaj na oficjana decyzje,wtedy sie okaze kto
    sie nie bedzie mogl przestac smiac
    Nie ma znaczenia jaka będzie decyzja, bo dla mnie to jest upadek tego waszego śmiesznego klubu.
    Jak można podpisać kontrakt z ruskim zawodnikiem, sympatykiem putina i nocnych wilków.
    Nie wiem ilu jest tam Polaków, a ilu ruskich wsród was, ale dla mnie to jest upadek, przedłużona śmierć waszego klubu i tego sportu.
    Jakość ludzi w skarpetkach i sandałach jest tutaj przerażająca.
    Skandowanie imienia ruskiego propagandysty na trybunach we Wrocławiu czy Toruniu to jest upadek sfery kibicowskiej w tym sporcie. Dla Janusza jak was nazywam zawsze to nie ma znaczenia, ale mam nadzieję, że kibice piłkarscy zrobią z wami porządek tylko się nagłośni sprawa.
    Ciekaw jestem tak po ludzku co się stanie jak Rosja jeszcze bardziej przyciśnie na wojnie i jaka będzie reakcja społeczna na udział w polskiej lidze zawodnika owiniętego w rosyjską flagę. Czy dalej będziecie skandować imiona swoich rosyjskich bohaterów.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-10-2022 o 20:34
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #6266
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Prognozujesz upadek taki jak twój?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (26-10-2022), Buszmen (26-10-2022), Spartan (26-10-2022), antyprzemek (27-10-2022)

  17. Powrót do góry    #6267
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingi nie wiem o czym piszesz, bo nie wiem co jest miarą twojego upadku.
    Jestem trochę z innego świata raczej nieosiągalnego dla was.
    Niestety.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-10-2022 o 21:21
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #6268
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    To już zdążyłeś nam przypomnieć jakiś czas temu.
    Nie wiem tylko dlaczego co chwilę wracasz zamiast obracać się w towarzystwie na twoim poziome.
    Dziwne zachowanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Spartan (26-10-2022)

  20. Powrót do góry    #6269
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie obracam się w Waszym towarzystwie, jeśli nie zauważyłeś.
    Jestem centralnie w opozycji. Nie podzielam waszych spostrzeżeń, ani opinii.
    Czuję się tutaj raczej jak w ruskim cyrku. Jestem tu bardziej z przyzwyczajenia, ale ciągle mam ubaw.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #6270
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Tak tak wiemy. Jesteś szalenie majętnym człowiekiem, który jeździ autem za miliony i każdy weekend spędza w Dubaju, a mimo wszystko siedzisz całą dobę na forum internetowym od dwóch dekad i jedziesz wszystkim od ruskich koorew XD Niesamowicie inny poziom, nieosiągalny dla szarego człowieka.

  22. Powrót do góry    #6271
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Ciężko zrozumieć dlaczego się tak ponizasz wpadajac tu co chwilę ze swoimi mądrościami.
    Widocznie jakiś masosichta jesteś.
    Na marginesie, nikt przyzwoity nie chadza teraz do ruskiego cyrku.
    Weź to pod uwagę.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #6272
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    karolcp3 napisał:
    Tak tak wiemy. Jesteś szalenie majętnym człowiekiem, który jeździ autem za miliony i każdy weekend spędza w Dubaju, a mimo wszystko siedzisz całą dobę na forum internetowym od dwóch dekad i jedziesz wszystkim od ruskich koorew
    Nie wiem czy wiesz, ale nie ma mnie nawet w top10 piszących tutaj. Jakim jeżdżę samochodem i gdzie jeżdżę to jest moja sprawa, rozdmuchana przez zakompleksionych ludzi, którzy nigdzie i niczym nie jeżdżą no chyba, że ciężarówką.
    Moja osoba nie ma nic wspólnego z waszymi problemami i kompleksami. To jest wasz temat zastępczy i mechanizm obronny przed światem. Musicie mieć wspólnego wroga żeby żyć i funkcjonować, poczucie wspólnoty a ja nie mogę przestać się śmiać.
    Jeszcze się taki nie pojawił, żeby powiedzieć, że kibicujecie sługusowi putina, nie macie honoru więc kim wy jesteście?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-10-2022 o 22:12
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #6273
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    "Moja osoba" xDDD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #6274
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Wiecie co jest najśmieszniejsze?
    Ten typ wcale by nie „walczył” z Rosjanami z polskim paszportem tu na forum gdyby nie jeden fakt.
    Ich obecność w składach meczowych znacząco wpływa na to o jaki kolor medalu będzie jechać częstochowski klub.

    Typie, chcesz walczyć naprawdę to jest sporo możliwości lepszych niż spamowanie na forum.
    Kilkaset kilometrów na wschód rakiety spadają na domy, szkoły czy stadiony a tu się prowadzi w wielu wątkach jakieś krucjaty nad dosłownie 2 istotnymi sportowo zawodnikami.
    Zawodnikami, którzy od lat mieszkają w Polsce, płacą podatki, mówią po polsku.
    Naprawdę nietrudno znaleźć „prawdziwych Polaków”, którzy ochoczo popierają agresje kacapow.

  26. Powrót do góry    #6275
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oracle czytalem twoje wywody na temat ruskich i znam twoje prorosyjskie sympatie. To ty typie jęczysz o ruskich, żeby mieć lepszy kolor medalu dla rosyjskich motocyklistów. Posuwacie się do tak absurdalnych wywodów, wysyłacie innych ludzi na wojnę, którzy zwyvzajnie brzydzą się jak obciągacie ruskiemu po same jaja. Tak zdecydowanie wysylanie Polaków na wojne gdy wy popieracie slugę putina jest najlepsze. Ruskie ZOO.

    Oracle ty tępa dzido sama piszesz że lecą bomby, ale jednocześnie chceez ruskiego w swoim skladzie. Jesteś zwyklym debilem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #6276
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    karolcp3 napisał:

    Nie wiem czy wiesz, ale nie ma mnie nawet w top10 piszących tutaj. Jakim jeżdżę samochodem i gdzie jeżdżę to jest moja sprawa, rozdmuchana przez zakompleksionych ludzi, którzy nigdzie i niczym nie jeżdżą no chyba, że ciężarówką.
    Moja osoba nie ma nic wspólnego z waszymi problemami i kompleksami. To jest wasz temat zastępczy i mechanizm obronny przed światem. Musicie mieć wspólnego wroga żeby żyć i funkcjonować, poczucie wspólnoty a ja nie mogę przestać się śmiać.
    Jeszcze się taki nie pojawił, żeby powiedzieć, że kibicujecie sługusowi putina, nie macie honoru więc kim wy jesteście?
    Mechanizm obronny to akurat bardzo zabawny wystąpił u ciebie. Przez długie miesiące mówiłeś, że „cały świat czyści się z ruskiego ścierwa” i nie ma totalnie żadnych szans na to, że dopuszczą Emila i Artioma do jazdy. Teraz, gdy twój świat posypał się jak domek z kart, mówisz, że to nie ma znaczenia. Przez cały czas sobie wbijałeś do łba swoje kretyńskie mądrości a tu doopa. Podejrzewam, że tak samo może być z tym Dubajem i drogim autem. Jeździsz rozyebaną Astrą w LPG, a wbijasz sobie na banie, że to S-klasa. I nie mów, że ktoś tu to rozdmuchuje, bo co chwile sam wspominasz na jakim poziomie żyjesz. Jesteś cholernie zakompleksionym człowiekiem, który przechwałkami na forum wśród 40-letnich chłopów musi się stasować nad fikcyjnymi potrzebami. Nie wiem, czy tym przykrywasz zawody miłosne, małego siura czy impotencję, może jakbyś nam szczerze się przyznał do swoich problemów to wykazalibyśmy jeszcze większą dozę empatii.

    A z tymi pociskami od putinowców czy nocnych wilków to jako były największy kibic ruskiego głupka w barwach CKM to już mógłbyś sobie dać spokój. Włącz sobie ten 14. bieg z półfinału 2013 i przypomnij te wspaniałe chwile, które dziś wypierasz z pamięci. Nie możemy przestać się śmiać.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Awkop (27-10-2022)

  29. Powrót do góry    #6277
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Karol wszystko jest w sferze twojej wyobraźni. Na chwilę obecną nie ma ruskich i nie wyobrażam sobie, zeby wystartowali. Powtarzam, że nie ma znaczenia czym i gdzie jeżdżę bo jestem poza waszym zasięgiem.

    Niepotrzebnie znowu próbujesz sobie coś doruchać, bo i tak nie będziesz miał podjazdu i cały czas będziesz uderzał glową w sufit.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #6278
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Akurat te enigmatyczne teksty o sufitach i wyobraźni to najmniej zabawny element twojej twórczości. Mógłbyś trochę wolniej odpisywać, ale konkretniej.

    Dobrze wiedzieć, że podzielisz los Jana Krzystyniaka i jak tylko dopuszczą Rosjan z polskim paszportem to przestaniesz się interesować tym sportem. Chyba tak honorowa i uporządkowana moralnie osoba jak ty, nie będzie chciała mieć nic wspólnego z tak obrzydliwym sportem. No bo jak Włókniarz ma wyjechać na tor z drużyna z Rosjaninem w składzie? Nie no, nie ma szans.

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Awkop (27-10-2022), antyprzemek (27-10-2022), lego (27-10-2022)

  32. Powrót do góry    #6279
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oglądam inne ciekawsze rzeczy niż dyskusja z jakimś biedakiem, ktory nawija coś o Astrach na gaz, krzystyniaku, żyje pólfinałem z 2013 czy 2014 roku i uklada jakieś historie, których nigdy nie mówiłem.

    Uwielbiam petować toruskich patusów. Toruńska patologia kibicująca ruskiemu sympatykowi putina. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #6280
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mam kilku, może nawet kilkunastu znajomych, którzy regularnie czytali to forum.
    Niestety (czytali) w czasie przeszłym, bo jak sami stwierdzili, głównie za sprawą jednego debila
    zrobił tu się taki rynsztok, że nie mają żadnej przyjemności w wyszukiwaniu ciekawych postów.
    Smutne to, bo SB uchodził w światku żużlowym za źródło ciekawych informacji,
    a przede wszystkim miejsce, w którym toczyły się interesujące dyskusje.
    Tę renomę straciliśmy, wygląda nawet na to, że bezpowrotnie straciliśmy...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    AlterEgo (27-10-2022), Awkop (27-10-2022), JD (27-10-2022), Leonidas (27-10-2022), Oracle (27-10-2022), antyprzemek (27-10-2022), koot (28-10-2022), longlay1 (28-10-2022), stone_gossard (27-10-2022), windykator (27-10-2022), wokie (28-10-2022)

  35. Powrót do góry    #6281
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeszcze się taki nie pojawił, żeby powiedzieć, że kibicujecie sługusowi putina, nie macie honoru więc kim wy jesteście?
    Roznica Blacki polega na tym,ze ty kibicowales i wspierales zwyklego bandyte ktory stal na czele Wlokniarza,kibicowales
    mu w oszukiwaniu i okradaniu zawodnikow rezrezentujacych klub ktoremu kibicowales a my co najwyzej bedziemy kibicowac
    Rosjaninowi ktory od 17 lat mieszka w Polsce,ma polskie obywatelstwo i nikomu krzywdy nie zrobil .
    Wiec nie pisz nic o honorze,bo to tak jakby zwykla kurewka pouczala kogos o moralnosci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #6282
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mam kilku, może nawet kilkunastu znajomych, którzy regularnie czytali to forum.
    Niestety (czytali) w czasie przeszłym, bo jak sami stwierdzili, głównie za sprawą jednego debila
    zrobił tu się taki rynsztok, że nie mają żadnej przyjemności w wyszukiwaniu ciekawych postów.
    Smutne to, bo SB uchodził w światku żużlowym za źródło ciekawych informacji,
    a przede wszystkim miejsce, w którym toczyły się interesujące dyskusje.
    Tę renomę straciliśmy, wygląda nawet na to, że bezpowrotnie straciliśmy...
    O tak jeszcze niedawno bardzo przyjemnie czytało się to forum teraz już nie.
    Najzabawniejsze jest to, że o honorze pisze kibic Włókniarza czyli tego klubu, który oszukał zawodników i nie wypłacił im pieniędzy.
    To właśnie kibice tego klubu potrafili wyzywać w necie Walaska i Emila za to, że domagali się swojej kasy. I to właśnie wychowanek tego klubu oszukał prezesa z Łodzi w tym roku - kase przytulił jazdą nie był zainteresowany.

  37. Powrót do góry    #6283
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    blaki zwyczajnie boi sie powiedziec jakim autem jezdzi, bo wie, ze moj kamaz moze niby niechcacy niewyhamowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #6284
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mam kilku, może nawet kilkunastu znajomych, którzy regularnie czytali to forum.
    Niestety (czytali) w czasie przeszłym, bo jak sami stwierdzili, głównie za sprawą jednego debila
    zrobił tu się taki rynsztok, że nie mają żadnej przyjemności w wyszukiwaniu ciekawych postów.
    Smutne to, bo SB uchodził w światku żużlowym za źródło ciekawych informacji,
    a przede wszystkim miejsce, w którym toczyły się interesujące dyskusje.
    Tę renomę straciliśmy, wygląda nawet na to, że bezpowrotnie straciliśmy...
    Po części niektórzy są sami sobie winni. Wchodzą w głupią dyskusję, zamiast po prostu ignorować pewnego użytkownika.
    Co ciekawe nie trzeba pisać o kogo chodzi, a On i tak wie o kogo chodzi

  39. Powrót do góry    #6285
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mam kilku, może nawet kilkunastu znajomych, którzy regularnie czytali to forum.
    Niestety (czytali) w czasie przeszłym, bo jak sami stwierdzili, głównie za sprawą jednego debila
    zrobił tu się taki rynsztok, że nie mają żadnej przyjemności w wyszukiwaniu ciekawych postów.
    Smutne to, bo SB uchodził w światku żużlowym za źródło ciekawych informacji,
    a przede wszystkim miejsce, w którym toczyły się interesujące dyskusje.
    Tę renomę straciliśmy, wygląda nawet na to, że bezpowrotnie straciliśmy...
    To nie jest wina jednego debiila, bo ktoś z tym debilem wchodzi w dyskusję.

    Wystarczyłoby, gdyby wszyscy go ignorowali.

  40. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    antyprzemek (27-10-2022), kleczes_GKM (28-10-2022), longlay1 (28-10-2022), mszat (27-10-2022), stone_gossard (27-10-2022)

  41. Powrót do góry    #6286
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    To nie jest wina jednego debiila, bo ktoś z tym debilem wchodzi w dyskusję.

    Wystarczyłoby, gdyby wszyscy go ignorowali.
    Nie to żebym bronił blacka bo zdecydowanie nie odpowiada mi jego sposób wyrażania własnego zdania ale nie zapominajcie o miltikoncie wszelkich odmian "spartanów"
    zakres słownictwa i inwektyw w tych przypadkach jest zbliżony. Swoje zdanie trzeba mieć ale sposób jego przedstawianie urąga nie tylko temu forum ale ogólnie cywilizowanym ludziom.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  42. Powrót do góry    #6287
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jakim trzeba być zaburzonym człowiekiem, żeby być troluńskim kibicem. Kibicujecie ruskim, kibicujecie drużynie która uciekla z finału, kibicujecie drużynie której kibice skandują ruska koorwa mając jednego w składzie, kibicowaliście Gollobowi który był waszym największym bydgoskim przekleństwem i jeszcze do tego jedna osoba powoduje, że jesteście tacy nieszczęśliwi. Macie taki śmietnik w głowie że nie mogę przestać się śmiać. Niedorozwoje unyslowe klaszczące ruskiej koorwie. Nic do was nie mam, nawet szacunku.

    Potomkowie ruskich żolnierzy, multikontowcy, czopki, robotnicy i zwykle patusy wyzywający w najbardziej ordynarny, wulgarny i wyszukany sposób kibiców i klub z Czestochowy. Teraz wszyscy płaczą. Nie mogę przestać się śmiać.

    Zawsze tam gdzie jest bydło z Torunia tam zaczyna się zadyma na trybunach. Leszno, Lublin, Częstochowa to tylko przykłady. Trzeba wam to powtarzać każdego dnia troglodyci i patusy. To nie jedna osoba jest winna waszemu upadkowi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #6288
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie mógł.
    Bez licencji FIM nie pojedziesz w SE.
    Zawiesznie na 2022 było zgodne z regulaminem.
    Nie mogli dopuścić do egzaminu na licencję Z zawieszonego zawodnika.
    Jedyne pole do popisu będą mieli jak im wygaśnie licencja rosyjska.
    Jeszcze kontynuując wątek:

    "FIM nie ingeruje w wewnętrzne przepisy krajowych federacji odnośnie rozgrywek ligowych, ani w to, kto startuje w tych zawodach. Rosjanie i Białorusini zostali przez nas zawieszeni w prawach uczestników imprez rangi mistrzostw świata. Po tej decyzji doradziliśmy jedynie krajowym federacjom, by w kwestii rozgrywek ligowych podążały za procedurą zaleconą przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski - wyjaśnia prezydent FIM"

    Czyli tak jak myślałem zeszłoroczna decyzja była podyktowana "widzimisie" i zawodnikom powinny należeć się odszkodowania, a być może i klubom, którym odebrano możliwość startowania w pełnych składach. To decyzja tak samo z du*y jak naliczenie ujemnych punktów na starcie sezonu wiadomo komu i wiadomo kiedy

  44. Powrót do góry    #6289
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jakim trzeba być zaburzonym człowiekiem, żeby być troluńskim kibicem. Kibicujecie ruskim, kibicujecie drużynie która uciekla z finału, kibicujecie drużynie której kibice skandują ruska koorwa mając jednego w składzie, kibicowaliście Gollobowi który był waszym największym bydgoskim przekleństwem i jeszcze do tego jedna osoba powoduje, że jesteście tacy nieszczęśliwi. Macie taki śmietnik w głowie że nie mogę przestać się śmiać. Niedorozwoje unyslowe klaszczące ruskiej koorwie. Nic do was nie mam, nawet szacunku.
    Mówi to kibic klubu, który wybrał ruska najlepszym zawodnikiem w historii xD Mówi to kibic klubu, który oszukiwał zawodników i nie zapłacił im za zdobyte punkty na torze a po 2 latach wrócił jako "nowy twór". Zresztą oszustwo to Wasz znak rozpoznawalny co w tym roku pokazał Wasz wychowanek w Łodzi

  45. Powrót do góry    #6290
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Blackgeju

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jakim trzeba być zaburzonym człowiekiem, żeby być troluńskim kibicem. Kibicujecie ruskim, kibicujecie drużynie która uciekla z finału, kibicujecie drużynie której kibice skandują ruska koorwa mając jednego w składzie, kibicowaliście Gollobowi który był waszym największym bydgoskim przekleństwem i jeszcze do tego jedna osoba powoduje, że jesteście tacy nieszczęśliwi. Macie taki śmietnik w głowie że nie mogę przestać się śmiać. Niedorozwoje unyslowe klaszczące ruskiej koorwie. Nic do was nie mam, nawet szacunku.

    Potomkowie ruskich żolnierzy, multikontowcy, czopki, robotnicy i zwykle patusy wyzywający w najbardziej ordynarny, wulgarny i wyszukany sposób kibiców i klub z Czestochowy. Teraz wszyscy płaczą. Nie mogę przestać się śmiać.

    Zawsze tam gdzie jest bydło z Torunia tam zaczyna się zadyma na trybunach. Leszno, Lublin, Częstochowa to tylko przykłady. Trzeba wam to powtarzać każdego dnia troglodyci i patusy. To nie jedna osoba jest winna waszemu upadkowi.
    Wsadź se kaktusa w grotę nestle i gmeraj aż ci czekolada wypłynie

  46. Powrót do góry    #6291
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jakim trzeba być zaburzonym człowiekiem, żeby być troluńskim kibicem. Kibicujecie ruskim, kibicujecie drużynie która uciekla z finału, kibicujecie drużynie której kibice skandują ruska koorwa mając jednego w składzie, kibicowaliście Gollobowi który był waszym największym bydgoskim przekleństwem i jeszcze do tego jedna osoba powoduje, że jesteście tacy nieszczęśliwi. Macie taki śmietnik w głowie że nie mogę przestać się śmiać. Niedorozwoje unyslowe klaszczące ruskiej koorwie. Nic do was nie mam, nawet szacunku.

    Potomkowie ruskich żolnierzy, multikontowcy, czopki, robotnicy i zwykle patusy wyzywający w najbardziej ordynarny, wulgarny i wyszukany sposób kibiców i klub z Czestochowy. Teraz wszyscy płaczą. Nie mogę przestać się śmiać.

    Zawsze tam gdzie jest bydło z Torunia tam zaczyna się zadyma na trybunach. Leszno, Lublin, Częstochowa to tylko przykłady. Trzeba wam to powtarzać każdego dnia troglodyci i patusy. To nie jedna osoba jest winna waszemu upadkowi.
    To juz ostatni post do ciebie.
    Nie musisz nam tego powtarzac kazdego dnia.
    Wystarczy ,ze raz spotkasz sie z nami,np na przyszlorocznym meczu Wlokniarza z Apatorem i to powtorzysz.
    Oczywiscie o ile w tym czasie nie bedziesz w Dubaju na uroczystej kolacji u Szejka Mohammeda lub na spotkaniu grupy Bilderberg gdzies w szwajcarskich Alpach.
    Jak uda mi sie wyrwac od garow w McD,to tez chetnie przyjade i przy okazji strzele sobie fotke przy twoim samochodzie.
    To jak Blacki? Znajdziesz czas dla patusow?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #6292
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    wokie plebiscyty i konkursy popularności mają to do siebie, że są mocno subiektywne i działają chyba tylko na waszą wyobraźnię.
    W ostatnim czasie zbankrutowało kilka klubów, a niektóre nawet dwa razy więc musicie poszukać innych argumentów. Z pewnością też ja i klub odpowiadamy za niewywiązanie się z umów jakiegoś byłego zawodnika. Co wy tam żrecie?
    Yaney też jestem za tym żeby ruskim zapłacić reparacje za wojnę na Ukrainie. Za krzywdy wyrządzone rosyjskim żołnierzom mordującym dzieci na Ukrainie i ponoszącym z tego tytułu straty moralne. Kto krzyczy o odszkodowania dla ruskich propagandystów? Toruskie patusy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #6293
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,846
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta

    Wystarczyłoby, gdyby wszyscy go ignorowali.
    Można dać śmieciucha do ignorow, ale on jest przy tym toczeniu piany z pyska taki zabawny....i te przechwalki o wyimaginowanych bogactwach
    To kretyn ale potrafi rozweselić.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    j-rules (27-10-2022), lego (27-10-2022)

  50. Powrót do góry    #6294
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Penhall jesteś dość długo na forum, ale chyba nie na tyle abyśmy na szczęście poznali się osobiście. Niektórzy mieli okazję się ze mną spotkać, zrobić sobie zdjęcie z moim samochodem i nie muszą kwestionować pewnych rzeczy które ciebie rak nurtują caly czas.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #6295
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    penhall jesteś tylko wibrunem, stul ten konfidencki pysk...
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  52. Powrót do góry    #6296
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Penhall zaraz jajko zniesiesz...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #6297
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,846
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Penhall jesteś dość długo na forum, ale chyba nie na tyle abyśmy na szczęście poznali się osobiście. Niektórzy mieli okazję się ze mną spotkać, zrobić sobie zdjęcie z moim samochodem i nie muszą kwestionować pewnych rzeczy które ciebie rak nurtują caly czas.
    Nie nurtują, tylko podkreślasz to za każdym niemal postem. I nie wiem kto ciebie poznał osobiście na tym forum. Bynajmniej nikt chyba się tym nie pochwalił.

  54. Powrót do góry    #6298
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Ja poznałem.
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  55. Powrót do góry    #6299
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Malo wiesz. Wszyscy twoi koledzy z więzienia. Wstydzilem się podać rękę. Kazdy z nich mnie zna dlatego cały czas drę z nich łacha i robię sobie z nich jaja. Patologia torùnska.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  56. Powrót do góry    #6300
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    Ja poznałem.
    Randka była udana ??

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (27-10-2022), sparta_mistrz (27-10-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •