Strona 5 z 147 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ma się tłumaczyć bo ty tak żądasz? Może tych wszystkich co wymieniłeś g obchodzi jego konflikt z ta kobietą
    No to jak tych wszystkich co wymieniłem, nie obchodzi, że Bajer to naciągacz i przekrętas, bo tak go przedstawiła jego była, to niech się nie tłumaczy. Niech pozwoli im myśleć, że to prawda. Taki @energo jednak, napisał, że poznałby chętnie wersję Bajera. Więc kogoś to jednak obchodzi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-11-2021 o 20:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to jak tych wszystkich co wymieniłem, nie obchodzi, że Bajer to naciągacz i przekrętas, bo tak go przedstawiła jego była, to niech się nie tłumaczy. Niech pozwoli im myśleć, że to prawda. Taki @energo jednak, napisał, że poznałby chętnie wersję Bajera. Więc kogoś to jednak obchodzi.
    Informacja, ze Bajer ma do czynienia z prokuraturą ma już długa brodę, tyle że teraz z tego co było słychać występuje tam w innym charakterze niz w sprawie za która siedział. I to madremu człowiekowi wystarczy aby przestać drążyć temat. Bajerski ma prawo nie robić sali sądowej na łamach Interii co moze celowo robić jego była partnerka. Daj sobie już spokój stary wścibski dziadu!

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Informacja, ze Bajer ma do czynienia z prokuraturą ma już długa brodę, tyle że teraz z tego co było słychać występuje tam w innym charakterze niz w sprawie za która siedział. I to madremu człowiekowi wystarczy aby przestać drążyć temat. Bajerski ma prawo nie robić sali sądowej na łamach Interii co moze celowo robić jego była partnerka. Daj sobie już spokój stary wścibski dziadu!
    A kto ci stary capie powiedział, że mnie to w ogóle interesuje, czy i jak będzie się Bajer tłumaczył ?

    @energo stwierdził, że warto byłoby wysłuchać co ma do powiedzenia Bajer, więc mu naopisałem, że Bajer miał okazję odnieść się do tego i nie skorzystał. A ty parchu dorabiasz do tego jakąś swoją ideologię.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A kto ci stary capie powiedział, że mnie to w ogóle interesuje, czy i jak będzie się Bajer tłumaczył ?




    Kto tutaj, cymbale, wkleił link do me.ndy Ostafa?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lego (01-12-2021)

  6. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Przecież jest dopisek na końcu że Bajer zgłasza sprawę do prokuratury bo osoba mu szkodzi od 12 miesięcy. Jak to tam było, to w sumie ich sprawa prywatna, ale prawdopodobnie z tego powodu w klubie chciano odstrzelić Bajera, pytanie czy osoba z dość dużym bagażem doświadczeń i z ciągnącym się wiecznym szambem za sobą jest odpowiednia do trenowania klubu? Zwłaszcza jeżeli właściciele klubu mają duże wątpliwości.
    Najpierw niech zgłosi, potem niech prokuratura się tym w ogóle zajmie, a na koniec niech cokolwiek trafi do sądu - na razie to tylko takie tam odbicie piłeczki w wykonaniu osoby, która ma na swoim koncie wyrok w podobnej sprawie i w dodatku ukrywała się. W sumie na grożenie zgłoszeniem chyba też jest jakiś paragraf? Może i tym razem papiery go kryją, i to sprawa osobista, ale ciekawe - i żużlowe już jest - ile razy pan Termiński zadał sobie pytanie: czy jest to właściwa osoba do pracy z młodzieżą? Bo nie będę się już tutej pastwił nad telewizją. Ale to tylko świadczy o tym jak "krótką ławkę" ma żużlowe środowisko i chyba wypadałoby coś z tym zrobić, zamiast tylko cieszyć się z puchnącego kontraktu TV.
    Ostatnio edytowane przez Havelock ; 30-11-2021 o 21:28

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havelock Zobacz posta
    ile razy pan Termiński zadał sobie pytanie: czy jest to właściwa osoba do pracy z młodzieżą?
    A to Bajerski uczy młodzież ekonomii, a konkretniej jak brać kredyty?

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta



    Kto tutaj, cymbale, wkleił link do me.ndy Ostafa?
    I co to ma wspólnego z faktem, czy Bajer się wyspowiada czy nie wyspowiada, i ile mnie to interesuje ?

    Link ćwoku wkleiłem, bo temat był tutaj poruszany jako tabu. Teraz przestał być tabu. Po tym artykule Bajer dostał w twarz. A czy on będzie udawał, że deszcz pada, czy nie, to mnie totalnie zwisa.

    I jakie ma znaczenie fakt, że napisał o tym Ostaf akurat ? Żadne, jak by ta laska poszła z tym do Puki czy innego Ciućki, to tez by napisali.

    Jak pisali w mediach o alimentach Dowhana, to ilu z was spuszczało się nad tematem ? Nie byłeś czasami wśród tych co to robili ? Razem z Frankiem nie brandzlowałeś się nad Dowhanem ? A teraz jak sięgło Bajera, to znowu Ostaf to ten zły ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Kiedyś myślałem, że to forum sportowe. Dziś wchodzę i ostatnie wpisy zaje**** polityką i wirusem.

    Na pewno wizerunek klubu ucierpi na sprawie Bajera.

    PS. Mariusz jak się Kaczafi dowie, że marnujesz całe dnie na siedzenie na forum zamiast zająć się czymś pożytecznym to cię odstrzeli

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Dziwna sytuacja.
    Wszystko na to wskazuje, że sprawa jest bliska załatwienia z racji negocjacji prowadzonych przez pokrzywdzoną a Termińskimi i Bajerskim, że powinno się wszystko wyprostowywać, a tu nagle wysryw Osrafińskiego.
    Komuś na tym musi bardzo zależeć.

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W takim razie jeszcze dziwniejsze,ze sama zglosila sie do Ostafa.
    Musi miec babka rozeznanie w srodowisku,bo wiedziala
    do kogo sie z tym tematem zwrocic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #191
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Durniu, nie dla mnie, bo mi to wisi na ile on wyrolował swoją byłą. Miał się publicznie wytłumaczyć, bo wstyd jak chuy. Dla siebie, swoich znajomych, swoich kibiców, swojej rodziny, nie dla mnie.
    A nie przyszło Ci do głowy, że dla rodzinych i znajomych może się wytłumaczył nie poprzez gazety? Przecież wyraźnie napisano, że sprawa jest w sądzie, więc będzie się tłumczył w sądzie. Wypowiedź dla mediów może być strzałem w kolano, bo jedno niefortunnie sformułowane zdanie może być wykorzystane przeciwko niemu. Ale nie, on ma paplać do mediów bo Ty tak chcesz. Jest sprawa w sądzie i tam się wytłumaczy. Nie musi Tobie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    panie Bajerski, przede mną się pan tłumaczyć nie musi. Chociaż zaskoczony nie jestem, tam zawsze był fistaszek w wiadomym miejscu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W takim razie jeszcze dziwniejsze,ze sama zglosila sie do Ostafa.
    Musi miec babka rozeznanie w srodowisku,bo wiedziala
    do kogo sie z tym tematem zwrocic.
    1. nie mam ani żadnego interesu w obronie Tomka, ani nie mam żadnych informacji poza tymi co w artykule i googlu
    2. firma którą niby założył na ową kobietę to Sp. z o.o., wszystkie udziały są owej kobiety
    3. Tomek był jej prezesem, więc z powodzeniem może być ścigany za działania na szkodę spółki
    4. wg logiki wywiadu pożyczyła mu 30 tyś na rozkręcenie biznesu, którego była 100% właścicielką. zakładam że biznes się nie udał. gdyby się udał, cały zysk i splendor byłby jej. ciekawe czy wtedy też by go z Ostafem szukała.

    jedno i drugie jest nie do końca rozgarnięte moim zdaniem. sam nigdy bym sobie rękawów nie wyrywał budując firmę od zera na kobietę, którą znam krótko i z którą nie mam jakiejś wspólnoty majątkowej. Bo to wolontariat. Może zaczął i zmądrzał po jakimś czasie, może Pani oczekiwała po 3 miesiącach MLa w leasing, może on zapieprzał a ona nie angażowała się w ogóle. Może nieporozumienia w pracy (przy firmie doprowadziły do rozpadu w związku, bo sama praca czy działalność z małżonkiem to spore ryzyko), może coś chciała i powiedziała mu parę razy że "to moje i tak masz robić"... naprawdę pinokio wie o co poszło. może na koniec jej powiedział: jak to Twoje to se prowadź, piznął drzwiami i poszedł.

    Może być też oczywiście i tak, że babka jest mądra i rozsądna a tylko chwilowo dała się zwieźć kryminaliście po odbyciu wyroku za wyłudzenie. no ale nie sądzę. dla mnie to klasyczne "dej" bo nie wyszło. niestety smród jest bo nie każdy w ten sposób do tego podejdzie, ale w dorosłym życiu każdy powinien ponosić odpowiedzialność za swoje wybory. współczuje problemu, tak jak frankowiczom, no ale bez przesady.

    i teraz jeszcze jedna, ostatnia, ale być może najważniejsza uwaga. branżę trochę znam. nie wyobrażacie sobie, ilu jest takich bajerskich... i nie mam na myśli ludzi którym nie wyszło. każde korpo z siedzibą w Warszawie które do swojego istnienia potrzebuje transportu robi dokładnie to samo co Tomek. ubiera w 1,2 albo 3 zestawy, najlepiej rolnika (bo dostanie leasing, zabezpieczy się ziemią, bo już ma historie i brał jakiś kombajn, no i w końcu: może wytrzyma z 5 lat, nie doliczy się bo wszystko do jednego kotła trafi i ma z czego dokładać).

    kończąc przydługiego posta wrócę do początku: jak działał na szkodę spółki to niech się prokurator nim zajmie. jeżeli nie- sorry bejbe.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Delejt (01-12-2021), lego (01-12-2021), stone_gossard (01-12-2021)

  16. Powrót do góry    #194
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    No to Bajer nie poprowadzi drużyny w przyszłym sezonie.

    Ciekawe kto będzie na jego miejsce, wolni Cieślak i Jacek falubaz

  17. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Szkoda. Myślałem, że będzie z nami na lata. Mi osobiście koło ch.. latają jego prywatne sprawy. W żużlu grzeczni chłopcy się nie sprawdzają. Ciekawe czy te brudy to nie jakiś cios od przyszłorocznych rywali..
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    kielpin (02-12-2021)

  19. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Znając to środowisko za parę dni będzie z powrotem na swoim stanowisku i tyle z całej afery...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  20. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Znając to środowisko za parę dni będzie z powrotem na swoim stanowisku i tyle z całej afery...
    Widać, że ziemia miedzy Tomkiem a klubem została spalona. Szkoda.
    Tylko kto za niego? Jest tak wiele możliwości, że trafi nam się kolejny Dyzma...
    Boże, oby nie Krzystyniak, Frątczak, Kowalik czy jakiś Stachyra.

  21. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 10 postach
    Tajemnica jest tylko w tej sprawie to że na Bajera już była nagonka i ledwo co się dogadali na ten sezon...teraz wyszły te brudy....ktoś w klubie bardzo chciał się Bajera pozbyć....chyba się to komuś wkoncu udało.

  22. Powrót do góry    #199
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jeśli się faktycznie nie dogadają to...czyżby Cieślak nie miał jednak odpoczynku od żużla?

  23. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    a jak zdrowie w rodzinie Pana Wojtka Żaby?

    Co to znaczy Bajer nie poprowadzi? Nie bylo zadnej umowy spisanej?
    Ostatnio edytowane przez lego ; 02-12-2021 o 21:04
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cieślak na szczęście podpisał kwit w c+ i nie poprowadzi żadnej drużyny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Myślę, że nowego trenera wybierze nasz nowy menadżer.
    Kto nim może być? Mój typ to Krzysztof Jabłoński.

  26. Powrót do góry    #203
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Odchodzić obrażony to on może od żony a nie z klubu, przeciez ma podpisany kontrakt, dostaje pieniądze, głupi by właściciele byli gdyby go nie przetrzymali siłowo. Tylko że skoro się obraził, to pewnie go cisną o tą sprawę, może niepotrzebnie zupełnie. Normalny kibic wie że to nie ma związku z klubem

    PS pisze że żadnej umowy nie ma, więc zostajemy na lodzie jeżeli się nie przeproszą

  27. Powrót do góry    #204
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Słowo klucz - normalny. Niestety coraz więcej jest kibiców pudelkowych, żyjących życiem innych. Mi to zwisa i powiewa jeśli nie rzutuje na pracę w klubie.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    stone_gossard (02-12-2021)

  29. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Szkoda. Myślałem, że będzie z nami na lata. Mi osobiście koło ch.. latają jego prywatne sprawy. W żużlu grzeczni chłopcy się nie sprawdzają. Ciekawe czy te brudy to nie jakiś cios od przyszłorocznych rywali..
    Tak, pewnie Sparta zrobiła na złość tak jak z toromistrzem. Kolego on miał już za dużo za uszami i wcale się nie dziwię właścicielom tej decyzji.

  30. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tak, pewnie Sparta zrobiła na złość tak jak z toromistrzem. Kolego on miał już za dużo za uszami i wcale się nie dziwię właścicielom tej decyzji.
    No ale to Bajer tylko Osrafinskiemu na razie zakomunikował (kuuuwa czemu akurat jemu, to ja nie rozumię )
    Termos ma go namawiać do pozostania.

  31. Powrót do góry    #207
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Nie chcę wnikać w prowadzenie drużyny przez Bajerskiego, były różne momenty, lepsze i gorsze, a do końca nie wiadomo, czy zawsze miał wpływ na to co mu przypisywano. Ale myśl o Cieślaku w Toruniu jest mrożąca i porażająca...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nie chcę wnikać w prowadzenie drużyny przez Bajerskiego, były różne momenty, lepsze i gorsze, a do końca nie wiadomo, czy zawsze miał wpływ na to co mu przypisywano. Ale myśl o Cieślaku w Toruniu jest mrożąca i porażająca...
    cieslak jak cieslak ale jak pomysle ze ostaf ma tak duzy wplyw na nasz zuzel to az mi sie odechciewa tego sportu

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kingpin (03-12-2021), stone_gossard (03-12-2021)

  34. Powrót do góry    #209
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Mimo wszystko Bajer powinien odejść z Torunia bo robi zły "piar" dla Waszego klubu.

  35. Powrót do góry    #210
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Sasin robi lepszy.

  36. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cieslak zerwie kontrakt z C+ i bedzie u was. On lubi takie samograje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #212
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Sasin robi lepszy.
    I do czego baranie pijesz? Ulżyło ci

  38. Powrót do góry    #213
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    I do czego baranie pijesz? Ulżyło ci
    Do twojego pyerdolenia, znawca sie k.urwa znalazł.

  39. Powrót do góry    #214
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Do twojego pyerdolenia, znawca sie k.urwa znalazł.
    spyerdalaj pajacu, do pięt mi gówniarzu nie dorastasz znawco internetowy.

  40. Powrót do góry    #215
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    spyerdalaj pajacu, do pięt mi gówniarzu nie dorastasz znawco internetowy.

  41. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Napisałem kulturalnie a ty mi wyskakujesz z sasinami. Uprzedziłem wcześniej, że jestem na to uczulony.

  42. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Jest jeden kandydat, który już u Nas pracował i wyniki w lidze miał.Tylko musiałby zostawić beniaminka zza zachodniej granicy.

  43. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Napisałem kulturalnie a ty mi wyskakujesz z sasinami. Uprzedziłem wcześniej, że jestem na to uczulony.
    Kibic Motoru pisze o złym PR. Weź sobie daj na wstrzymanie gościu. Żarty też maja swoja granicę.

  44. Powrót do góry    #219
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Jest jeden kandydat, który już u Nas pracował i wyniki w lidze miał.Tylko musiałby zostawić beniaminka zza zachodniej granicy.
    Ten beniaminek zamiesza w 1 lidze także chyba się Pan K nie ruszy nigdzie.

  45. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Jest jeden kandydat, który już u Nas pracował i wyniki w lidze miał.Tylko musiałby zostawić beniaminka zza zachodniej granicy.
    Taki manager cfaniak ogarniajacy regulamin i sytuacje meczowe by się przydał ale chyba ważniejszy jest szkoleniowiec dla młodych i tutaj musi być już były żużlowiec.

  46. Powrót do góry    #221
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Kibic Motoru pisze o złym PR. Weź sobie daj na wstrzymanie gościu. Żarty też maja swoja granicę.
    Chłopie weź się odpierwiastkuj ode mnie i nie pisz bzdurnych komentarzy. Ja ciebie nie zaczepiam ani twojego klubu tylko chcę sobie normalnie popisać na forum. Po co te zaczepki?

  47. Powrót do góry    #222
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Będzie wielka porażka i 5 miejsce

  48. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Jest jeden kandydat, który już u Nas pracował i wyniki w lidze miał.Tylko musiałby zostawić beniaminka zza zachodniej granicy.
    Kryjom?
    A czego wielkiego w Toruniu dokonał ten krętacz, cwaniaczek z Leszna?
    Koleś przyniesiony w teczce do Unii Leszno, z której odszedł, by jak twierdził zatrudnić się w firmie ubezpieczeniowej nad morzem.
    Tą firmą okazał się... Unibax Toruń.
    Po tym jak pożegnał się Toruniem, trafił, a jakże na leszczyński miejski stołek dyrektora MOSiR-u.
    Mnie zawsze będzie kojarzył się z obscenicznymi gestami jakie wykonywał podczas przedmeczowego obchodu toru przed półfinałem w Lesznie.
    Człowiek musiał się za niego wstydzić...
    Miałem nieprzyjemność dwukrotnie z nim rozmawiać. Buc.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jak mnie faktycznie beda od 1 lutego zmuszac do szczypawki,bede wolny i zglaszam gotowosc.
    Kredytow do spacenia nie mam,zadnych problemow z rannym wstawaniem,mowie w dwoch jezykach a ( po ) plyn (n) ie w 10.
    Jestem niekonfliktowy,chyba ze mam do czynienia z Bolszewikiem.Nie wpuszcze do klub zadnego
    Sasina,znam sie troche na rozdzielniach a co najwazniejsze,mam ponad 20 letnie doswiadczenie
    zuzlowe z forum SB,raz udalo mi sie doprowadzic Mariusza do napisania "przepraszam,mylilem sie" i chyba 2 razy
    bylem w 1/3 typera FTSL.


    Coraz wiecej informacji,choc niesprawdznych,ktore moga swiadczyc,ze Bajer w klubie dostal czarna polewke.
    Doprowadzili do tego aby on sam zrezygnowal i teraz przez jakis czas nastapi teatr namawiania do powrotu
    a w miedzyczasie urabianie nastepcy,o ile juz go nie maja.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-12-2021 o 07:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #225
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    cieslak jak cieslak ale jak pomysle ze ostaf ma tak duzy wplyw na nasz zuzel to az mi sie odechciewa tego sportu
    Biorąc pod uwagę kto wymyśla i dlaczego te przepisy o U-24 i inne cuda wianki to Ostafiński przy tym to małe piwo. Cała ta liga młodzieżowa to jakiś kosmos przecież.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Mimo wszystko Bajer powinien odejść z Torunia bo robi zły "piar" dla Waszego klubu.
    Przyjmijmy, że sprawa powinna być najpierw wyjaśniona, albo powinny zapaść prawomocne wyroki.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 5 z 147 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •