Strona 43 z 147 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Ok, to może zamknijmy temat poboczny w naszym wątku jakim jest wojna a skupmy się na żużlu.
    Wiem, że ciężko wam się pogodzić z zastaną sytuacją no ale na ta chwilę wygląda jak wygląda i nasze wspólne obrażanie niczego nie zmieni.
    Jak już tam mocno wam zależy na Emilu, to zawsze możecie założyć bez urazy...alternatywne rozgrywki z nim w składzie meczowym.
    Szkoda, że wpisujesz się w takie głupoty.
    Nie znasz mnie.
    Od ponad 30 lat kibicuje tej drużynie, od mniej więcej 10 lat ciągłość karnetu, gdzie na meczach mogę być sporadycznie.
    Przeżyłem jak większość tu piszących wzloty, upadki, skandale, spadek.
    Jedynie to ostatnie zabolało, bo szkoda było po tylu latach przerwać taką passę.
    No i finał z Falubazem, głupota straszna. To też bolało, bo hejt był uzasadniony.
    Miejsce w tabeli nigdy nie było dla mnie priorytetem.
    Dlatego brak Emila mnie nie boli w sensie osłabienia drużyny a jedynie uważam to za głupotę.
    Każdy kto został ze sportu ligowego wykluczony tylko dlatego, że jest Rosjaninem to głupota w czystej postaci. Tym bardziej, że dotyczy to praktycznie wyłącznie żużla.
    To też pokazuje, że jesteście w zdecydowanej mniejszości a nie większości jak się tu próbuje udowadniać.
    Z resztą wpisu się zgadzam
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-03-2022 o 15:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    jest już nawet symbol, który pasuje do twoich poglądów.
    to Z.
    możesz umieścić sobie w sygnaturze, żeby nikt nie miał wątpliwości i nie wchodził z tobą w dyskusję.
    "żydzi mieli lepiej"
    "ukraińcy są sobie winni"
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 19-03-2022 o 15:08

  3. Powrót do góry    #1893
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Kompromitacji ciąg dalszy.
    Upadasz na dno.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #1894
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kompromitacji ciąg dalszy.
    Upadasz na dno.
    do ciebie ciągle mi daleko po twoich ostatnich wpisach.
    jak można w ogóle tłumaczyć jakiegoś debila, który racjonalizuje strzelanie przez ruskich do cywilów?
    ja to nawet rozumiem, że nie możecie znieść tej straty, ale żeby wam rozum odbierało?

    emil nie jedzie i chu.j.
    mógłbyś napisać, że się z tym nie zgadzasz, ale po co brnąć w jakieś absurdy o dehumanizacji, sięgać po parabole z żydami itd?
    po co ty się włączasz w ten obłęd i próbujesz tłumaczyć kretynów?

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    apator_uk (21-03-2022), blacktop (19-03-2022)

  6. Powrót do góry    #1895
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Nie tłumacz sie.
    Uważam to już za zbędne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #1896
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Ruski......przecież oni jako naród nie wyginą. Wygląda na to, że będziemy musieli się nauczyc z nimi żyć.
    Najlepiej odróżniając zwolenników putlera od tych, którzy popierają dajmy na to Nawalnego. A przeciwnicy putlera to przypuszczalnie jakies 30-40% spoleczenstwa.
    Do której grupy należy Emil? Nie bardzo wiemy. Nie określił się., ale skoro siedzi cicho, można zakładać że po "ciemnej stronie mocy". Jeśli tak, to nie bardzo miałbym ochotę go oglądać.

  8. Powrót do góry    #1897
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    ...a jedynie uważam to za głupotę.
    Każdy kto został ze sportu ligowego wykluczony tylko dlatego, że jest Rosjaninem to głupota w czystej postaci. Tym bardziej, że dotyczy to praktycznie wyłącznie żużla.
    To też pokazuje, że jesteście w zdecydowanej mniejszości a nie większości jak się tu próbuje udowadniać.
    Ja to ja, nie żadne wy. Nie mam zamiaru tłumaczyć się za innych i proszę mnie nie wkładać do jednego wora. Widzę, że nikt nie miał odwagi tego napisać wcześniej, więc niech będę pierwszy: Nigdy mnie nie kręciło klaskanie ruskim, ani w SGP ani w lidze, już wolałem kciuki trzymać za obszymurka CH.
    Czemu tak?
    Otóż, mam osobisty jakiś uraz to tego narodu, za to że nie potrafią żyć w zgodzie z innymi. Ciągle muszą poprawiać Świat wg swojego uznania.. Za 17 września 1939, za okupację 1944-89. No po prostu tak mam, taki jestem i nic tego nie zmieni a teraz zwyczajnie mi się ulało.

    Czy to jest głupota? Historia to oceni. Nie jestem uprawniony do wystawiania opinii co się dzieje w innych dyscyplinach. W żużlowym ****idołku każdy ciągnie w swoją stronę. Przytaczane gdzieś tu słowa Bońka świadczą tylko o jego hipokryzji bo podobno był gorącym orędownikiem nierozgrywania meczu Spartaka w Sevilli. Taki był zagotowany. Piszę podobno bo nie wiem kiedy kłamał, wtedy czy teraz.

    A i na koniec...pierwszy mój mecz który pamiętam z Bronka, to druga połowa lat 70. Z ROWem.
    Czuwaj !

  9. Powrót do góry    #1898
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Temat złożony, ale to nie miejsce na takie dyskusje, choć sam się przyczyniłem do tego, że wątek wygląda jak wygląda.

    Pisząc wy nie miałem na myśli tłumaczenia się za innych a jedynie bycie w grupie zwolenników wykluczenia Rosjan.
    Każdy może mieć inne powody, chodzi o sam fakt.
    Czuwaj!

    PS.
    Boniek?
    Też od początku byłem zwolennikiem wyrzucenia reprezentacji i klubów rosyjskich z wszystkich rozgrywek oraz odebrania im imprez międzynarodowych.
    Nie widzę tu hipokryzji.
    Co innego udział Rosjan pod flaga olimpijska czy tam federacji sportowej i granie im Czajkowskiego zamiast hymnu.
    Dziecinada.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-03-2022 o 16:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #1899
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Musieli ich wywalic z zawodow indywidualnych bo bylyby takie cyrki jak rok temu, gdzie Drylson puszczal ruski hymn z komorki Lagucie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #1900
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kingp(ut)in napisał:
    To też pokazuje, że jesteście w zdecydowanej mniejszości a nie większości jak się tu próbuje udowadniać.
    Oho Kingpinowi znowu się putin właczył.
    Czego się nie robi dla sprawy i jak nisko można upaść.
    Ruska onuca do wynajęcia.

    kolarz:
    jak można w ogóle tłumaczyć jakiegoś debila, który racjonalizuje strzelanie przez ruskich do cywilów?
    ja to nawet rozumiem, że nie możecie znieść tej straty, ale żeby wam rozum odbierało?
    Dramat, że pisałem z tym bezmózgim robotnikiem. Dramat.

    Kingputin tłumaczy ruskich zbrodniarzy strzeląjacych do ludności cywilnej, mówiąc że jest w większości a protestujący upadli tak nisko. Orwell by na to nie wpadł ty ruska świnio.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-03-2022 o 17:26
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #1901
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Jest tu jakis administrator? Wypier...l stąd tego przygłupa.

  13. Powrót do góry    #1902
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Penhall zauwazyleś, że przyzwoici ludzie nie odzywają się w tym temacie. Wolą przemilczeć slowa tej ruskiej swini. Masz rodzinę więc się nimi mozesz teraz zająć bo wedlug zabovskiego i kinputina mozecie w przyszlosci stanowić (twoja rodzina) zagrozenie dla rosyjskich zolnierzy. Dotarło do ciebie?

    Taka jest brutalna prawda. Przyjmij to na chlodno a jesli tego nie rozumiesz to jestes troglodytą i prymitywem wedlug tych ruskich trolli.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #1903
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Penhall zauwazyleś, że przyzwoici ludzie nie odzywają się w tym temacie. Wolą przemilczeć slowa tej ruskiej swini. Masz rodzinę więc się nimi mozesz teraz zająć bo wedlug zabovskiego i kinputina mozecie w przyszlosci stanowić (twoja rodzina) zagrozenie dla rosyjskich zolnierzy. Dotarło do ciebie?

    Taka jest brutalna prawda. Przyjmij to na chlodno a jesli tego nie rozumiesz to jestes troglodytą i prymitywem wedlug tych ruskich trolli.
    Przynajmniej postaraj się powstrzymać z tymi wulgaryzmami.

  15. Powrót do góry    #1904
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    A Sportowe Fakty piórem swojego częstochowskiego redaktora odpowiednio łączy tytuł do klikania ze zdjęciem z wiadomego klubu, którego artykuł de facto nie dotyczy:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/99...EIa__T8aqJ_uLs
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #1905
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Penhall zauwazyleś, że przyzwoici ludzie nie odzywają się w tym temacie.
    Dobrze napisane... Ty napierda**** non stop tutaj... Taki stary ch*** a bawi się w nabijanie postów... Typowe dla starych dziadów patrz Mariusz vel strażak. , którzy życia nie mają i tylko siedzą i pierdzą w fotel... Mam tylko nadzieję,że rodziny nie masz , bo .... Kur** szkoda ludzi...

  17. Powrót do góry    #1906
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Znowu manipulacja i ruska propaganda. To że piszę tutaj i mam wstęt do proputinowskiej propagandy nie oznacza że jestem starszym człowiekiem, bez zajęcia czy bez rodziny. Wręcz przeciwnie.
    Zamiast odnieść się konstruktywnie do mojej wypowiedzi to używasz jakiegoś belkotu ad personam. Poniżej jakiegokolwiek poziomu.

    Przyzwoici ludzie tutaj się nie odzywają i ruskie onuce pomyślały że są w większosci. Zabawne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Widzę, że nikt nie miał odwagi tego napisać wcześniej, więc niech będę pierwszy: Nigdy mnie nie kręciło klaskanie ruskim, ani w SGP ani w lidze, już wolałem kciuki trzymać za obszymurka CH.
    Czemu tak?
    Otóż, mam osobisty jakiś uraz to tego narodu, za to że nie potrafią żyć w zgodzie z innymi. Ciągle muszą poprawiać Świat wg swojego uznania.. Za 17 września 1939, za okupację 1944-89. No po prostu tak mam, taki jestem i nic tego nie zmieni a teraz zwyczajnie mi się ulało.
    To wyznanie było całkowicie zbędne - każdy kto przeczytał chociaż ze 2-3 twoje wpisy w ostatnich dniach, mógł ponad wszelką wątpliwość wywnioskować, że po prostu kipisz absolutną nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie, a teraz po prostu nadarzyła się okazja, aby tej bezrozumnej nienawiści dać upust. I z jednej strony to jest aż dziwne, że w 2022 roku gdzie ludzie mają niby tak powszechny dostęp do wiedzy, wiadomości i wręcz doskonałe warunki do szeroko rozumianego samokształcenia, trafiają się jeszcze osoby hołdujące tak archaicznym systemom wartości, opartym między innymi o segregowanie i szufladkowanie innych tylko i wyłącznie na podstawie ich miejsca urodzenia czyli rzeczy całkowicie od nikogo niezależnej. Z drugiej jednak strony to jest po prostu kolejny dowód potwierdzający tezę, że im coś jest bardziej powszechne tym staje się mniej atrakcyjne - niby wiedza jest na wyciągnięcie ręki, ale po co poszerzać swoje horyzonty - dzisiaj będę nienawidził wszystkich, którzy urodzili się w promieniu 1500-3000 kilometrów na wschód ode mnie, jutro stanę w kolejce przed Lidlem o 4 nad ranem i jak trzy godziny później otworzą się drzwi wejściowe to wezmę udział w wyścigu pomiędzy regałami starając się jak najszybciej dostać do stoiska w ostatniej alejce żeby trafić w swoje ręce torebkę Louis Vuitton z przeceny, a pojutrze stanę do licytacji o słoik zawierający pierdy znanej instagramerki. Tak jest może nawet łatwiej i wygodniej - używać głowy tylko po to, aby szyja miała co podpierać.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (20-03-2022)

  20. Powrót do góry    #1908
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Przyszedł nowy przekaz ruskiej onucy z Moskwy. Przecież Polak by tak nie napisal. Zabovski albo jest ruskim, albo stara się być bardziej rosyjski od samych rosjan. Ilu w internecie jest takich ****ów...

    75 procent ludzi w Rosji jest za inwazją na Ukrainę.
    75,5 jest za inwazją na Polskę. Miejsce urodzenia nie ma tu kompletnie znaczenia a ludność cywilna nie jest nigdzie śmiertelnym zagrozeniem jesli nie jest mordowana przez ruskich zbrodniarzy.

    Mamy 2022 i ludzie mają taki powszechny dostęp do wiedzy...

    zabovsky napisał:
    jutro stanę w kolejce przed Lidlem o 4 nad ranem i jak trzy godziny później otworzą się drzwi wejściowe to wezmę udział w wyścigu pomiędzy regałami starając się jak najszybciej dostać do stoiska w ostatniej alejce żeby trafić w swoje ręce torebkę Louis Vuitton z przeceny,
    O czym ty ruski głupku piszesz. Nawet w tak prostej sprawie pomyliłeś nazwę torebki bo chciałeś Sasza zabłysnąć. Torebki Louis Vuitton nie są i nigdy nie były sprzedawane w lidlu. Sprzedawali wittchen. Tak jakbyś porównywał Kazań do Nowego Yorku przygłupie. Chciałeś kogoś ośmieszyć ale ci znowu nie wyszło. Nowe, nie znałem.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2022 o 11:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #1909
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    O czym ty ruski głupku piszesz. Nawet w tak prostej sprawie pomyliłeś nazwę torebki bo chciałeś Sasza zabłysnąć. Torebki Louis Vuitton nie są i nigdy nie były sprzedawane w lidlu. Sprzedawali wittchen. Tak jakbyś porównywał Kazań do Nowego Yorku przygłupie. Chciałeś kogoś ośmieszyć ale ci znowu nie wyszło. Nowe, nie znałem.
    Dla mnie to jeden ciul - kawałek skóry, w którym kobiety trzymają telefon, klucze, kosmetyki i inne duperele. Ale widzę, że tobie udało się dobiec w porę dzięki czemu zgarnąłeś co najmniej jedną sztukę dla siebie przez co możesz szpanować, że rozróżniasz te marki. Moje gratulacje

  22. Powrót do góry    #1910
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dobiec? O czym ty Sasza piszesz? Tam drzwi otwiera ci odźwierny. Torebki kosztują od kilku (6-8 najtańsze) do kilkudziesięciu tysięcy a posiadanie ich jest dla wielu ruskich wyznacznikiem statusu społecznego. Dobiec? Nie będę kopał leżącego. Biedaku nie wiesz o czym piszesz. Takie masz właśnie pojęcie o świecie Saszka.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #1911
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Torebki kosztują od kilku (6-8 najtańsze) do kilkudziesięciu tysięcy a posiadanie ich jest dla wielu ruskich wyznacznikiem statusu społecznego.
    To tłumaczy dlaczego się tak nad nimi brandzlujesz

  24. Powrót do góry    #1912
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kto się brandzluje? Zadałeś sobie trudu, żeby napisać historię z doopy o Lidlu, 4 rano i dobieganiu do przecenionych torebek LV.
    Chciałeś kogoś ośmieszyć, a ośmieszyłeś samego siebie Sasza. Nowe, nie znałem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #1913
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,799
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta

    zabovsky napisał:

    O czym ty ruski głupku piszesz. Nawet w tak prostej sprawie pomyliłeś nazwę torebki bo chciałeś Sasza zabłysnąć. Torebki Louis Vuitton nie są i nigdy nie były sprzedawane w lidlu. Sprzedawali wittchen. Tak jakbyś porównywał Kazań do Nowego Yorku przygłupie. Chciałeś kogoś ośmieszyć ale ci znowu nie wyszło. Nowe, nie znałem.
    Co jak co, ale Rafalala na torebkach się zna.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #1914
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen nie trzeba być alfą i omegą żeby wiedzieć takie rzeczy. Wystarczy mieć żonę/partnerkę, albo córki.
    To są elementarne rzeczy dla młodych kobiet, a nie dla samotnych męźczyzn niezależnie od ich preferencji seksualnych.
    Z drugiej strony nie sądzę żeby u ciebie w domu rozmawiało się o LV.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1915
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mozna prosić o nie cytowanie blacktopa w postach. Forum staje się mało czytelne.
    Sorry - dopiero teraz zauważyłem tę prośbę. Będę starał się zatem ograniczać, przynajmniej w tym wątku. Z drugiej strony mam wątpliwości czy ignorowanie sierściucha jest rzeczywiście dobrym pomysłem - on jest na swój sposób pocieszny w tej swojej bezrozumności i jak się właściwie do niego podejdzie to można sobie poprawić humor czytając jego wysrywy

  28. Powrót do góry    #1916
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nic tak nie cieszy jak zaoranie ruskiego trolla z rana.
    Miłego dnia Sasza tylko nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #1917
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Sorry - dopiero teraz zauważyłem tę prośbę. Będę starał się zatem ograniczać, przynajmniej w tym wątku. Z drugiej strony mam wątpliwości czy ignorowanie sierściucha jest rzeczywiście dobrym pomysłem - on jest na swój sposób pocieszny w tej swojej bezrozumności i jak się właściwie do niego podejdzie to można sobie poprawić humor czytając jego wysrywy
    Innego sposobu nie ma.
    Nie mam zamiaru uczestniczyć w rozwoju jego choroby psychicznej.
    Smutno się patrzyło jak człowiek po prestiżowych szkolach tak się stacza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-03-2022 o 12:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #1918
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oho, ruskie trolle mają pożar w burdelu
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #1919
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To wyznanie było całkowicie zbędne - każdy kto przeczytał chociaż ze 2-3 twoje wpisy w ostatnich dniach, mógł ponad wszelką wątpliwość wywnioskować, że po prostu kipisz absolutną nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie, a teraz po prostu nadarzyła się okazja, aby tej bezrozumnej nienawiści dać upust. I z jednej strony to jest aż dziwne, że w 2022 roku gdzie ludzie mają niby tak powszechny dostęp do wiedzy, wiadomości i wręcz doskonałe warunki do szeroko rozumianego samokształcenia, trafiają się jeszcze osoby hołdujące tak archaicznym systemom wartości, opartym między innymi o segregowanie i szufladkowanie innych tylko i wyłącznie na podstawie ich miejsca urodzenia czyli rzeczy całkowicie od nikogo niezależnej. Z drugiej jednak strony to jest po prostu kolejny dowód potwierdzający tezę, że im coś jest bardziej powszechne tym staje się mniej atrakcyjne - niby wiedza jest na wyciągnięcie ręki, ale po co poszerzać swoje horyzonty - dzisiaj będę nienawidził wszystkich, którzy urodzili się w promieniu 1500-3000 kilometrów na wschód ode mnie, jutro stanę w kolejce przed Lidlem o 4 nad ranem i jak trzy godziny później otworzą się drzwi wejściowe to wezmę udział w wyścigu pomiędzy regałami starając się jak najszybciej dostać do stoiska w ostatniej alejce żeby trafić w swoje ręce torebkę Louis Vuitton z przeceny, a pojutrze stanę do licytacji o słoik zawierający pierdy znanej instagramerki. Tak jest może nawet łatwiej i wygodniej - używać głowy tylko po to, aby szyja miała co podpierać.
    No hej...
    Zadałeś sobie tyle trudu by spłodzić jakiś wysryw i wyszła z tego tylko kość na której blaki ugotuje zupę na kolejny tydzień. No zabłysnąłeś, gratulacje

  32. Powrót do góry    #1920
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Sorry - dopiero teraz zauważyłem tę prośbę. Będę starał się zatem ograniczać, przynajmniej w tym wątku. Z drugiej strony mam wątpliwości czy ignorowanie sierściucha jest rzeczywiście dobrym pomysłem - on jest na swój sposób pocieszny w tej swojej bezrozumności i jak się właściwie do niego podejdzie to można sobie poprawić humor czytając jego wysrywy
    No mam tak samo

  33. Powrót do góry    #1921
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Mamy rozumieć, że generalnie winni wszystkiemu są Ukraińcy, że nie padli na kolana przed nowym panem pierwszego dnia, ze nie było trzeciego dnia defilady w Kijowie, że nie witali kacapów kwiatami?
    Operacja specjalna w trzy dni, nowe władze posłuszne karakanowi, Ukraina (najmniej) na pół po linii Dniepru? W poniedziałek Świat by zapomniał o tym co się stało a laguta znowu mógłby szczerzyć ząbki i chwalić ojczyznę.

    To są te twoje głębsze przemyślenia?
    Marzy ci się mieszkać w kraju będącym pod okupacją?


    Mam dla ciebie na koniec smutną wiadomość, nikt do tej pory nie zjednoczył Ukraińców jak to zrobił putin. Nic tak narodu nie łączy jak wspólnie przelana krew.
    Winni to pewnie nie są, ale witać to oni potrafią - ciekawe kto wtedy ich tak jednoczył?




    Jesteś pewien, że my tutaj żyjemy w kraju wolnym a nie pod polskojęzyczną okupacją? Jeśli tak, to wymień proszę opcje polityczne w PL, które reprezentują interesy Polski i tylko Polski. Daję Ci czas do końca tego tysiąclecia, tak więc no rush.

    Ukraińcy za przelaną naszą krew nigdy się nie wypłacą i nie chodzi mi o traktowanie obecnej sytuacji w tym kraju jako zemsty dziejowej, ale po pierwsze - tam nigdy normalnie nie było a po drugie - to nie jest mecz Falubazu z Apatorem, że kibic z Poznania siedzi w kapciach i kibicuje jednym albo drugim a po godzinie wyłączy tv i pójdzie na piwo. Jeśli kraj w razie konfliktu zbrojnego stawia się po jakiejkolwiek stronie, to automatycznie staje się wrogiem strony przeciwnej. I taka postawa może rezonować baaaardzo długo, więc zanim ktoś się rzuci z wyzwiskami na kacapów, niech się dobrze zastanowi. My jesteśmy militarnie (i mentalnie) tak słabi, że wystarczył jeden samolot "uchodźców", żeby prezydent sąsiedniego państwa postawił 40-milionowy kraj w stan alarmowy. Nas nie trzeba nawet pistoletem straszyć... Więc jeśli ktokolwiek zionie taką wrogością do Rosjan, to mam rozumieć, że w razie ich agresji pierwszy chwyci za broń i pójdzie na front. Już teraz życzę powodzenia.

    Wykluczanie Rosjan z udziału w zawodach sportowych na zasadzie owczego pędu jest wyrazem głębokiej patologii a nienawiść Polaków do tej nacji za 1939 rok jest o tyle śmieszna czy żałosna, że z tych prawdziwych prowodyrów i agresorów byli tacy Rosjanie jak z Jaruzelskiego, Michnika czy Miłosza - Polacy. Warto poczytać jak wyglądała postawa wielu krasnoarmiejców, niby schwytanych do niewoli - uciekali od "swoich", bo uważali, że choć po drugiej stronie jest Niemiec, to i tak będzie lepszy od tego, co mają w swoim kraju. Nie mówiąc już o tym, że na Wołyniu czy w Małopolsce Wschodniej Polacy pomoc w walce z bandami zwyrodnialców uzyskiwali od partyzantki sowieckiej a nawet Niemców. Gdyby nie oni, ofiar po stronie polskiej byłoby jeszcze więcej.

    I żeby nikt mi nie mówił, że uprawiam tu ruską agenturę. Uprawiam wyłącznie polską i interesy mojego kraju są na pierwszym miejscu. Cała reszta interesuje mnie w drugiej (a szczerze mówiąc to w dziesiątej) kolejności. Wyłączcie TVN i skorzystajcie z dobrodziejstwa internetu, żeby się czegokolwiek ciekawego o świecie dowiedzieć. Skoro myślenie samodzielne niektórym i tak nie grozi, to zawsze można sobie dawkować wiedzę z innych źródeł - może finalnie nawet jakiś pożytek z tego będzie.

  34. Powrót do góry    #1922
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Wchodze i widze, ze siersciuch mial kolejny ciezki niedzielny poranek. Wódko pozwól żyć
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #1923
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lee napisał:
    Wykluczanie Rosjan z udziału w zawodach sportowych na zasadzie owczego pędu jest wyrazem głębokiej patologii a nienawiść Polaków do tej nacji za 1939 rok jest o tyle śmieszna czy żałosna
    Natomiast flagi i symbole Z na imprezach sportowych w Rosji (które widnieją na ruskich czołgach w Ukrainie) są czymś naturalnym i dalece pożądanym tak jak międzynarodowe propagandowe wyskoki sportowców radzieckich popierających Putina. Ładnie się nam przedstawiłeś ruski trollu.
    Tu nie chodzi, że taki zabovski, kingputin czy ten as są debilami, tylko że są tutaj tolerowani.

    p.s. Hej spartak masz coś do powiedzenia w temacie czy znowu o gorzale, kablach, małpkach czy innych waszych wynalazkach. Pomyliłeś menelu znowu wątek. Przecież o polityce czy żużlu nie będę z tobą dyskutował lumpie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2022 o 15:25
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #1924
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Winni to pewnie nie są, ale witać to oni potrafią - ciekawe kto wtedy ich tak jednoczył?

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=6591&stc=1
    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=6592&stc=1

    Jesteś pewien, że my tutaj żyjemy w kraju wolnym a nie pod polskojęzyczną okupacją? Jeśli tak, to wymień proszę opcje polityczne w PL, które reprezentują interesy Polski i tylko Polski. Daję Ci czas do końca tego tysiąclecia, tak więc no rush.

    Ukraińcy za przelaną naszą krew nigdy się nie wypłacą i nie chodzi mi o traktowanie obecnej sytuacji w tym kraju jako zemsty dziejowej, ale po pierwsze - tam nigdy normalnie nie było a po drugie - to nie jest mecz Falubazu z Apatorem, że kibic z Poznania siedzi w kapciach i kibicuje jednym albo drugim a po godzinie wyłączy tv i pójdzie na piwo. Jeśli kraj w razie konfliktu zbrojnego stawia się po jakiejkolwiek stronie, to automatycznie staje się wrogiem strony przeciwnej. I taka postawa może rezonować baaaardzo długo, więc zanim ktoś się rzuci z wyzwiskami na kacapów, niech się dobrze zastanowi. My jesteśmy militarnie (i mentalnie) tak słabi, że wystarczył jeden samolot "uchodźców", żeby prezydent sąsiedniego państwa postawił 40-milionowy kraj w stan alarmowy. Nas nie trzeba nawet pistoletem straszyć... Więc jeśli ktokolwiek zionie taką wrogością do Rosjan, to mam rozumieć, że w razie ich agresji pierwszy chwyci za broń i pójdzie na front. Już teraz życzę powodzenia.

    Wykluczanie Rosjan z udziału w zawodach sportowych na zasadzie owczego pędu jest wyrazem głębokiej patologii a nienawiść Polaków do tej nacji za 1939 rok jest o tyle śmieszna czy żałosna, że z tych prawdziwych prowodyrów i agresorów byli tacy Rosjanie jak z Jaruzelskiego, Michnika czy Miłosza - Polacy. Warto poczytać jak wyglądała postawa wielu krasnoarmiejców, niby schwytanych do niewoli - uciekali od "swoich", bo uważali, że choć po drugiej stronie jest Niemiec, to i tak będzie lepszy od tego, co mają w swoim kraju. Nie mówiąc już o tym, że na Wołyniu czy w Małopolsce Wschodniej Polacy pomoc w walce z bandami zwyrodnialców uzyskiwali od partyzantki sowieckiej a nawet Niemców. Gdyby nie oni, ofiar po stronie polskiej byłoby jeszcze więcej.

    I żeby nikt mi nie mówił, że uprawiam tu ruską agenturę. Uprawiam wyłącznie polską i interesy mojego kraju są na pierwszym miejscu. Cała reszta interesuje mnie w drugiej (a szczerze mówiąc to w dziesiątej) kolejności. Wyłączcie TVN i skorzystajcie z dobrodziejstwa internetu, żeby się czegokolwiek ciekawego o świecie dowiedzieć. Skoro myślenie samodzielne niektórym i tak nie grozi, to zawsze można sobie dawkować wiedzę z innych źródeł - może finalnie nawet jakiś pożytek z tego będzie.
    Te twoje wysrywy to jest to całe dobrodziejstwo internetu?

  37. Powrót do góry    #1925
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nieprawdopodobne, ze tacy ludzie żyją i funkcjonują obok Nas. Teraz będą wychodzili z nory jak robactwo przez lata wyeliminowane z polskiego spoleczenstwa. Niesamowite.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #1926
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Lekko przetrzezwial, wrzucil obs*ane spodnie do pralki i jazda dalej z tematem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #1927
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartak miszcz zwyzywaj jeszcze 79 raz Dryłę i Majewskiego zanim ci zgaszą światło w pokoju.
    Z pewnością cię usłyszą menelu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2022 o 17:24
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #1928
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Wyłączcie TVN i skorzystajcie z dobrodziejstwa internetu, żeby się czegokolwiek ciekawego o świecie dowiedzieć. Skoro myślenie samodzielne niektórym i tak nie grozi, to zawsze można sobie dawkować wiedzę z innych źródeł - może finalnie nawet jakiś pożytek z tego będzie.
    Jednym słowem zamiast grzebać w jednym śmietniku idźcie na wysypisko.
    Zadziwiające, że wyznawcy płaskoziemstwa, turbolechictwa i innych teorii spiskowych rzucają zawsze w dyskusji tekst o myśleniu samodzielnym skoro są najlepszym przykładem wpuszczania się innym w kanały fantazmatów.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  41. Powrót do góry    #1929
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Internet jest właśnie medium, które wymaga od odbiorcy umiejętności krytycznego myślenia i poświęcenia czasu na przeanalizowanie napotkanych treści. Wśród całego oceanu bzdur można w nim bowiem natrafić na naprawdę wartościowe formaty - tylko to wlaśnie wymaga czasu i odpowiedniej filtracji. TV jest z kolei nacechowana na zawężanie przekazu i "hodowanie" odbiorców poprzez ograniczanie ich horyzontów do ściśle określonej agendy. I tu w zasadzie nie ma wyjątków - TVP, TVN, Fox News, CNN, Russia Today, Al-Jazeera - wszyscy działają w oparciu o ten sam schemat, zmienia się tylko agenda. Cel finalny jest jednak zawsze taki sam - zaprogramować sobie odbiorców i narzucić im określony punkt widzenia.

    Na marginesie - płaskoziemstwo jest akurat lansowane przez przeciwników teorii spiskowych w celu generalnego zdyskretytowania wszystkich innych teorii w oparciu o mechanizm argumentum ad absurdum.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (21-03-2022)

  43. Powrót do góry    #1930
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    22 marca:
    Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

    23 marca:
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Apator Toruń

    26 marca:
    Apator Toruń – ZOOLeszcz GKM Grudziądz

    No w końcu się doczekamy, to już jutro

  44. Powrót do góry    #1931
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dzień dobry, czy o żużlu tu można?

    Bastian Pedersen na zgrupowaniu młodziezowej kadry ogolił wszystkich łącznie z Knudsenami z Leszna. Co ciekawe Nicklas Aaagard i Rasmus Pedersen z GKM przegrali... z dziewczyną, z Mają Aamand

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/98...go-unii-leszno
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #1932
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Ciekawy zawodnik. Widzialem te ubiegłoroczne zawody z Leszna gdzie zajął miejsce gdzieś w połowie stawki.
    Wsiadając drugi raz w życiu na "dorosły" motor. Po jednym treningu.

  46. Powrót do góry    #1933
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    No w końcu się doczekamy, to już jutro
    Nie bylo jakiegos mocniejszego przeciwnika?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie bylo jakiegos mocniejszego przeciwnika?
    Był

  48. Powrót do góry    #1935
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mocniejszy pewnie i by był, ale po co niszczyć Wam marzenia o potędze przed startem sezonu? To macie porównywalnego rywala
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •