Strona 129 z 147 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,761 do 5,805 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5761
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    dla mnie najistotniejszą rzeczą jest kwestia obywatelstwa w tym przypadku, a jak mają 2 to niech się na któreś zdecydują i tyle.

    Napisałem to już wielokrotnie, ale Amigos de Toruń wciąż powtarzają o polskim obywatelstwie miłych Rosjan.

    A to nie tak. Aktualnie, by jeździć w polskiej lidze nie trzeba mieć obywatelstwa polskiego, ale na pewno źle wygląda... rosyjskie.

  2. Powrót do góry    #5762
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @penhall nie mogę przestać się śmiać. Chyba ci się coś poyebało. Czytam niektórych roboli i tirowców, bo mam z tego bekę. Nic więcej. Możesz mnie banować, a ja mam na to wyyebane bo jestem ponad tym. Jestem na nieco innym etapie życia. Relax mordo. Pozdro z Hiszpanii.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #5763
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,223
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Sasinom obecny stan odpowiada. Bez ruskich są murowanym faworytem do złota, pasuje. Z Artiomem w Sparcie Duma Narodowa Lublin zdobędzie co najwyżej srebro.
    A z kim chcecie zdobyć to złoto z sinusoida Janowskim, Taiem, Danem oraz coraz bardziej ograniczonym Glebem, przepłaconym Kowalskim? Tutaj nawet Zmarzlik nie pomoże a co mówić o Artiomie.

  4. Powrót do góry    #5764
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @penhall nie mogę przestać się śmiać. Chyba ci się coś poyebało. Czytam niektórych roboli i tirowców, bo mam z tego bekę. Nic więcej. Możesz mnie banować, a ja mam na to wyyebane bo jestem ponad tym. Jestem na nieco innym etapie życia. Relax mordo. Pozdro z Hiszpanii.
    Ale dzban.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Spartan (04-10-2022)

  6. Powrót do góry    #5765
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Myślę, że faktycznie mogli by się zrzec ruskiego obywatelstwa i gdyby już chcieli koniecznie mieć dwa, przyjąć np. azerbejdzanskie.
    Natychmiast wygladaloby to znacznie lepiej a i rura z gazem od nich tak nie uwiera a gaz nie śmierdzi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-10-2022 o 18:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #5766
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak tam ruskie w gp? Jadą czy nie bo nie śledzę?
    @frank dzbana sobie poszukaj u siebie w domu. Nie będziesz mial z tym problemu ty ruski farfoclu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #5767
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Debil blacktop akurat przypadkiem poruszył ważny temat. Skoro ruskie nie były nawet rozważane w kontekście GP, to nie będzie ich nigdzie.

  9. Powrót do góry    #5768
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @penhall nie mogę przestać się śmiać. Chyba ci się coś poyebało. Czytam niektórych roboli i tirowców, bo mam z tego bekę. Nic więcej. Możesz mnie banować, a ja mam na to wyyebane bo jestem ponad tym. Jestem na nieco innym etapie życia. Relax mordo. Pozdro z Hiszpanii.
    co za paparuch wstretny, niby pracuje dupskiem w hiszpanii przy autostradzie https://www.google.com/maps/place/Hi...2!4d18.3396495 a pół dnia siedzi na forum. zasuwaj do roboty na trasie cieply paparuchu a nie bedziesz tutaj czas tracil i klientow, a potem znowu bedziesz beczal ze nie masz siana zeby mecz obejrzec

  10. Powrót do góry    #5769
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ursus ty imbecylu napisałeś więcej niż jedno zdanie. Żeby cię glowa z tego powodu nie rozbolała. Uwielbiam petować patusów na wakacjach. Ole.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #5770
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,223
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    co za paparuch wstretny, niby pracuje dupskiem w hiszpanii przy autostradzie https://www.google.com/maps/place/Hi...2!4d18.3396495 a pół dnia siedzi na forum. zasuwaj do roboty na trasie cieply paparuchu a nie bedziesz tutaj czas tracil i klientow, a potem znowu bedziesz beczal ze nie masz siana zeby mecz obejrzec
    Z tą hiszpania to mnie rozyebales i jeszcze ta mapka

  12. Powrót do góry    #5771
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Do Polski nie został wpuszczony zawodniķ Happoelu Sulejmanov na mecz z Lechem Poznań na mecz w europejskich pucharach. Dzieje się.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #5772
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    znowu jesz kasztany w dubaju?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #5773
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zrób sobie j-rules spacer wokół ciężarówki. Masz w końcu takie zayebiste życie tirowcu. Nie mogę przestać się śmiać brudasie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #5774
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a myjesz po kasztanach zeby chociaz? Czy juz przestalo przeszkadzac?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #5775
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Myślę, że faktycznie mogli by się zrzec ruskiego obywatelstwa i gdyby już chcieli koniecznie mieć dwa, przyjąć np. azerbejdzanskie.
    Natychmiast wygladaloby to znacznie lepiej a i rura z gazem od nich tak nie uwiera a gaz nie śmierdzi.
    Oni się tak mogą zrzec ruskiego, jak my polskiego. także tego...

    no i jeszcze zostaje problem z zawodnikiem pińcetlecia Włókniarza. nie wiem co o nim myśleć, by trzeba Kępy zapytać bo jest z nim w stałym kontakcie.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    mszat (04-10-2022)

  18. Powrót do góry    #5776
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a myjesz po kasztanach zeby chociaz? Czy juz przestalo przeszkadzac?

    Jeździ po całym świecie by na Sportsboard pośmiać się z patusów. I to jest qwa życie.
    Szkoda, że tylko palcem po globusie. Lub białą ścieżką po stole

  19. Powrót do góry    #5777
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Penhall mało co tutaj zaglądam. sb czytam z przyzwyczajenia, zostaly tu w większości same patusy, cygany, śmierdzący tirowiec, zboczeńcy, recydywisci. Ciebie też nie lubię, ale mówisz przynajmniej ludzkim głosem. Lubię petować toruński proletariat i tego wąsatego brudasa z ciężarówki.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #5778
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Oni się tak mogą zrzec ruskiego, jak my polskiego. także tego...

    no i jeszcze zostaje problem z zawodnikiem pińcetlecia Włókniarza. nie wiem co o nim myśleć, by trzeba Kępy zapytać bo jest z nim w stałym kontakcie.
    Głupek ma chyba łotewski paszport wiec jak splunie dwa razy przez lewe ramie na portret Władymira,ktoś go przygarnie.
    Chyba,ze po zdobyciu mistrzostwa Rosji ruszyl na front szukać Loktajewa.
    Wtedy może być problem i co najwyżej zostanie mu fucha ochroniarza w Biedronce gdzie będzie musiał pilnować częstochowskiego wagabundę żeby wazeliny nie podpier dalał.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #5779
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Zobacz posta
    Najważniejsze będzie co zrobią z torem.
    Oby się udało zrobić nasz domowy.
    Ci najlepsi i tak szybko rozszyfrują ale
    Może już nie będzie wyskoków typu
    Patrick Hansen.
    Na dziś tor to jedna z podstaw. W tym sezonie jeździliśmy na bardzo różnych
    nawierzchniach na początku meczów, jak pasowało jednemu zawodnikowi
    to innym nie pasowało, jednak wszystko to sprowadzało się do tego mianownika,
    że nawierzchnie toruńskie są łatwe do odszyfrowania przez przeciwników, a sami się
    na niej gubimy "dopiero za piątym startem znalazłem właściwe przełożenia", co jest
    porażające. Porażające jest to, że nawet przyorana (?) i mocno namoczona wydawałoby
    się nawierzchnia w drugiej części meczu, po odsypaniu i po wyschnięciu i tak staje się
    standardową toruńską.
    W ogóle ciekawa jest analiza biegów nr 1-4 na własnym torze.

    Inna rzecz to podpisane nowe kontrakty, ale jak widać na dziś dyskusja
    w inną stronę zmierza, jeżeli można nazwać to w ogóle dyskusją.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #5780
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    o nie, balktop nas nie lubi, co teraz? Musze zmienic swoje zycie dokladnie o 360 stopni...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #5781
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Zatrważające jest to, że na sześciu zawodników startujących w GP, zajęli nasi pięć ostatnich miejsc.
    Czytanie własnego toru level hard.

  24. Powrót do góry    #5782
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Zatrważające jest to, że na sześciu zawodników startujących w GP, zajęli nasi pięć ostatnich miejsc.
    Czytanie własnego toru level hard.
    Ciekawe czy bylo kiedyś takie SGP w którym startowało na własnym torze
    aż 6 zawodników klubu gospodarzy.... poza ostatnim w Toruniu oczywiście.

    W świetle "wyczynu" naszych szokującym jest pokonanie przez
    Lewandowskiego Miśkowiaka
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #5783
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,223
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    o nie, balktop nas nie lubi, co teraz? Musze zmienic swoje zycie dokladnie o 360 stopni...
    Jak już to o 180 stopni

  26. Powrót do góry    #5784
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Znowu nie załapałeś - wracaj do ziemniaków.

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Awkop (05-10-2022), j-rules (05-10-2022), kleczes_GKM (06-10-2022), stone_gossard (05-10-2022)

  28. Powrót do góry    #5785
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ciekawe czy bylo kiedyś takie SGP w którym startowało na własnym torze
    aż 6 zawodników klubu gospodarzy.... poza ostatnim w Toruniu oczywiście.

    W świetle "wyczynu" naszych szokującym jest pokonanie przez
    Lewandowskiego Miśkowiaka


    Lewy przy Pawle wyglądał jak miszcz.

  29. Powrót do góry    #5786
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Lewy przy Pawle wyglądał jak miszcz.
    Jeżeli mecz w Częstochowie i SGP mają być jakimś prognostykiem na przyszły sezon,
    to czas bać się Krosna
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #5787
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Potwierdzają się przypuszczenia, że Zieliński złapał focha i raczej został już pogoniony z Apatora.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...wiaze-kontrakt
    Tylko co dalej z juniorami ? Lewandowski i Affelt a oczekującym nie potrafiący dojechać do mety Czajkowski ? Nikt sensowny do licencji zdaje się w najbliższym czasie nie podchodzi.
    Podobno Karion jako Polak ?

  31. Powrót do góry    #5788
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Potwierdzają się przypuszczenia, że Zieliński złapał focha i raczej został już pogoniony z Apatora.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...wiaze-kontrakt
    Tylko co dalej z juniorami ? Lewandowski i Affelt a oczekującym nie potrafiący dojechać do mety Czajkowski ? Nikt sensowny do licencji zdaje się w najbliższym czasie nie podchodzi.
    Podobno Karion jako Polak ?
    troche jak w przypadku postu o rozdawnictwie paszportów napiszę, że Denis w następnym życiu też się musi zastanowić. po prostu w klubie wolą stawiać na wychowanka, a nie zaciąg grudziądzki.
    druga rzecz: Lewy naprawdę mnie martwi. pamiętam w naszym klubie słabych juniorów, sam byłem w fanklubie siódmego (chyba) biegu, ale takiego kabla i ustępowania na radar nie pamiętam.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  32. Powrót do góry    #5789
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Potwierdzają się przypuszczenia, że Zieliński złapał focha i raczej został już pogoniony z Apatora.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...wiaze-kontrakt
    Tylko co dalej z juniorami ? Lewandowski i Affelt a oczekującym nie potrafiący dojechać do mety Czajkowski ? Nikt sensowny do licencji zdaje się w najbliższym czasie nie podchodzi.
    Podobno Karion jako Polak ?
    Nie no kolega chyba nie czytał do końca, nie ma się co przejmować.

    " Poza tym środowisko toruńskie liczy na kolejnego solidnego wychowanka - dodaje na zakończenie Sawina."

    W szkółce diamencików od chuchuchu_ja.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Lewy naprawdę mnie martwi. pamiętam w naszym klubie słabych juniorów, sam byłem w fanklubie siódmego (chyba) biegu, ale takiego kabla i ustępowania na radar nie pamiętam.
    Swego czasu w szkolenie miał być zaangażowany Chris, pewnie co nieco przekazał swoim podopiecznym

  33. Powrót do góry    #5790
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak już to o 180 stopni
    intelektem nie grzeszysz
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mszat (05-10-2022), młody_piernik2 (05-10-2022)

  35. Powrót do góry    #5791
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Swego czasu w szkolenie miał być zaangażowany Chris, pewnie co nieco przekazał swoim podopiecznym
    to chyba było w czasach rozmów motywacyjnych w "siedzibie" monstera, gdzie Darek na wózku motywował Pawełka. jego kariera też po tym nabrała rozpędu

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    intelektem nie grzeszysz
    bezpieczniej będzie, jeśli następnym razem się obrócisz o 720. wtedy zadowolisz wszystkich (oprócz gamonia)

    edit: gamoni
    Ostatnio edytowane przez energo ; 05-10-2022 o 19:05
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  36. Powrót do góry    #5792
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tirowiec walnął kapelucha więc proletariat musi wąsatego ratować z opresji. Co za debile.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #5793
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    tak se tlumacz kasztanozerco
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #5794
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    troche jak w przypadku postu o rozdawnictwie paszportów napiszę, że Denis w następnym życiu też się musi zastanowić. po prostu w klubie wolą stawiać na wychowanka, a nie zaciąg grudziądzki.
    druga rzecz: Lewy naprawdę mnie martwi. pamiętam w naszym klubie słabych juniorów, sam byłem w fanklubie siódmego (chyba) biegu, ale takiego kabla i ustępowania na radar nie pamiętam.

    Denis jest bardziej nasz niz Lewy. Dziwne, gosc ma zaplecze, wydaje sie, ze odwagi tez mu nie brakuje, ale zupelnie tego nie posklejal. Ani u nas, ani w GKMie, ani u nas part 2. Zamiast fochowac powinien wywalczyc miejsce w skladzie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #5795
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    J-rules idż się przewietrzyć. Dobry spacer woķół ciężarówki dobrze ci zrobi i tak masz choojowe życie śmierdzący brudasie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #5796
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    skład raczej taki 2023:

    1.Lambert
    2.Kvech
    3.Przedpełski
    4.Lampart
    5.Dudek
    6.Affelt
    7.Lewandowski
    8. Bastek Pedersen

    nie powala na kolana albo i właśnie powala

  41. Powrót do góry    #5797
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dramatyczna walka o utrzymanie. W przypadku jakiejkolwiek kontuzji lub gwałtownej obniżki formy któregoś z asów raczej spadek. Nic dziwnego, że walczą bez jakiejkolwiek godności o chytrego sk@×#€%na.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #5798
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    skład raczej taki 2023:

    1.Lambert
    2.Kvech
    3.Przedpełski
    4.Lampart
    5.Dudek
    6.Affelt
    7.Lewandowski
    8. Bastek Pedersen

    nie powala na kolana albo i właśnie powala
    Brak Emila to jedno, druga sprawa to problem z juniorami. Co w przypadku kontuzji Lewego lub Affelta?

  43. Powrót do góry    #5799
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Ciekawe to wszystko. Lampart i Kvech. No ok ale... albo biorą dwóch
    i wiosną jeden na wypożyczenie albo jeden pod 8 (Lampart).
    Tylko po co Lampart przychodzi do Torunia na rezerwe jesli w Lublinie
    tez mógłby być rezerwowym ?
    Bedzie zmieniał każdego kto zero przywiezie ? Dudek prawie w kazdym
    meczu ma jedno lub pod koniec sezonu wiecej 0.
    Nasi odnajduja sie w drugiej połowie meczu. Jesli po zerze zmienimy "asa"
    to dopasuje sie dopiero w 14-15 biegu. Moze byc za pozno
    Smierdzi kwasami ja z Kosciuchem. Dodajmy kontuzje jednego z naszych asów
    i Wilki Krosno utrzymają sie tak jak zrobił to na nas MOTOR.

    Kruzyński jest przekonany że jedziemy z Emilem. Jesli by nie byli pewni to
    chyba tego Lahtiego Witkowi daliby rade $$$ przebić. Czy tam Rasmusa
    z Wybrzeża. Nie wierze że jesli Emil nie pojedzie to .. sobie wymyslili Kvecha
    i Lamparta w podstawowym składzie.
    Z drugiej strony przy Dudku robiącym 5 pkt. to Lampart może być liderem
    robiąc 8-9.

  44. Powrót do góry    #5800
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    A co ma Krużyński mówić? Z drugiej strony jak Doyle pójdzie do Krosna to potencjał nasz, Gorzowa, Leszna, Grudziądza i Krosna nie będzię się wiele różnił. Półkę wyżej będzie Sparta a dwie półki wyżej Czewa i Lublin.

  45. Powrót do góry    #5801
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    niemozliwe, wyrownanie potencjalu bez ksm?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    AlterEgo (06-10-2022), Awkop (06-10-2022), Falubaz (06-10-2022)

  47. Powrót do góry    #5802
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Najpierw trzeba poznać sklady dużyn a potem układać potencjały.
    Nadal nie wierzę aby nasi ryzykowali zostanie z ręką w nocniku.
    Nawet jak nie chcieli Holdera, to było kilku zawodników lepszych od Kvech/Lampart aby zastąpić Emila.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-10-2022 o 07:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #5803
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najpierw trzeba poznać sklady dużyn a potem układać potencjały.
    Nadal nie wierzę aby nasi ryzykowali zostanie z ręką w nocniku.
    Nawet jak nie chcieli Holdera, to było kilku zawodników lepszych od Kvech/Lampart aby zastąpić Emila.
    Wzięliście po prostu takiego, którego będziecie mogli nam wypożyczyć w kwietniu.

  49. Powrót do góry    #5804
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najpierw trzeba poznać sklady dużyn a potem układać potencjały.
    Nadal nie wierzę aby nasi ryzykowali zostanie z ręką w nocniku.
    Nawet jak nie chcieli Holdera, to było kilku zawodników lepszych od Kvech/Lampart aby zastąpić Emila.
    W klubie nie ma żadnej opcji zastępczej za Emila. Jeśli nie będzie mógł jechać to pojedziemy tym co mamy, albo będziemy szukać jakiś wynalazków.

  50. Powrót do góry    #5805
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    kuźwa jak Wilki wyciągną Doyla a my pojedziemy bez Emila... to jeszcze zimą Termos powinien sprzedać klub... i wyp...lać jak najdalej stąd.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    mszat (06-10-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •